Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Team Fortress 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
vindi
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2003




sõnum 15.08.2008 21:03:37 vasta tsitaadiga

teab keegi mõnd head fpsi confi sellele mängule? Kuidagi väga hüplik fps on, kõigub 5-100 vahel, sõltuvalt madinast... arvuti peaks nagu teoreetiliselt mängu vedama - 3ghz P4, 768mb ram ning 7600GS... või mis nagu võib sedasi hakkima tõmmata? Kuna märkasin, et kui settingutest kõik kõige madalamaks lükata, ei ole erilist vahet fpsi osas silmaga märgata, 4xAA ning high settingutega kõigub samamoodi nagu siis kui kõik maas on... Samas, heavy uuendust ootan juba täiega, ainuke jama on see, et siis näeb jälle paar nädalat ainult heavisid, kõik elueest teevad achievemente :-/
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eZ
HV kasutaja
eZ

liitunud: 06.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2008 01:45:42 vasta tsitaadiga

vindi kirjutas:
teab keegi mõnd head fpsi confi sellele mängule? Kuidagi väga hüplik fps on, kõigub 5-100 vahel, sõltuvalt madinast... arvuti peaks nagu teoreetiliselt mängu vedama - 3ghz P4, 768mb ram ning 7600GS... või mis nagu võib sedasi hakkima tõmmata? Kuna märkasin, et kui settingutest kõik kõige madalamaks lükata, ei ole erilist vahet fpsi osas silmaga märgata, 4xAA ning high settingutega kõigub samamoodi nagu siis kui kõik maas on... Samas, heavy uuendust ootan juba täiega, ainuke jama on see, et siis näeb jälle paar nädalat ainult heavisid, kõik elueest teevad achievemente :-/


Võid proovida directxi 8 peale panna.

Ehk siis steamis TF2 launch optionisse paned:

-dxlevel 80

(siis kähed korra mängu, tuled mängust välja ja kustutad tolle -dxlevel 80 sealt launch optionist ära, muidu mäng hakkab su graafika settinguid pidevalt resetima)
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sushimees
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2004




sõnum 16.08.2008 02:47:24 vasta tsitaadiga

eZ kirjutas:
vindi kirjutas:
teab keegi mõnd head fpsi confi sellele mängule? Kuidagi väga hüplik fps on, kõigub 5-100 vahel, sõltuvalt madinast... arvuti peaks nagu teoreetiliselt mängu vedama - 3ghz P4, 768mb ram ning 7600GS... või mis nagu võib sedasi hakkima tõmmata? Kuna märkasin, et kui settingutest kõik kõige madalamaks lükata, ei ole erilist vahet fpsi osas silmaga märgata, 4xAA ning high settingutega kõigub samamoodi nagu siis kui kõik maas on... Samas, heavy uuendust ootan juba täiega, ainuke jama on see, et siis näeb jälle paar nädalat ainult heavisid, kõik elueest teevad achievemente :-/


Võid proovida directxi 8 peale panna.

Ehk siis steamis TF2 launch optionisse paned:

-dxlevel 80

(siis kähed korra mängu, tuled mängust välja ja kustutad tolle -dxlevel 80 sealt launch optionist ära, muidu mäng hakkab su graafika settinguid pidevalt resetima)


Muudab üldise FPS'i sujuvamaks, aga ikkagi hakkab kõikuma imelikult. Vahet eriti pole, intensiivsemates olukordades kukub FPS ikkagi suhteliselt madalale.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2008 09:42:58 vasta tsitaadiga

Arvuti jääb nõrgaks lihtsalt.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2008 23:55:39 vasta tsitaadiga

link :: Omnomnomnom

Keskööl peaks Heavy update väljas olema. Esimene unlockable "relv" on 120HP andev võileib (jah, võileib!), mis pumba asemele läheb.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prayer
HV veteran
Prayer

liitunud: 30.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2008 03:21:52 vasta tsitaadiga

Mnjah, update on väljas... mõneks ajaks pole steam serveritesse asja enam, totaalne kaos valitseb praegu!
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vindi
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2003




sõnum 21.08.2008 13:18:19 vasta tsitaadiga

kusjuures, kõige hullem nagu polegi, nii palju kui ma ise nägin. Seekordsed achievementid on minu meelest rajatud nagu rohkem tiimitööle, ja ise sain eile küll paaris rootsi serveris väga edukalt mängitud, kogu aeg oli max. 3 heavit tiimi peale, reeglina isegi vähem.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2008 13:44:33 vasta tsitaadiga

Meeletu rabelemine seekord isegi ei ole, jah. Tiimidünaamika, kus paar mängu oli mõlemal pool 6 heavyt, 4-5 meedikut ja näpuotsaga teisi klasse - oli täiesti omaette kogemus: sellist nalja polnud kaua aega saanud icon_lol.gif

Uus kärulükkamise kaart on muuseas minu arvates lausa suurepärane.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2008 14:24:17 vasta tsitaadiga

Reede-Pühapäev saab jälle tasuta mängida icon_razz.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.08.2008 10:39:23 vasta tsitaadiga

+ kui nädalavahetusest väheseks jääb, siis 1 Guest pass (3p) on mul ka välja pakkuda.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KKalve
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 01:01:59 vasta tsitaadiga

Mul on ka üks Guest Pass kui keegi soovib.

Ära antud


viimati muutis KKalve 02.09.2008 17:08:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 09:49:55 vasta tsitaadiga

muumi1994 kirjutas:
Mul on ka üks Guest Pass kui keegi soovib.

Ka siinpool 1. PM'ige.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 31.08.2008 10:24:37 vasta tsitaadiga

Mul sai eile otsa, ostsin mängu eile peale Guest Passi kah ^^ Kõva mäng on icon_smile.gif Mul ka üks guest pass nüüd, et siis öelge kui vajadust on.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuubik
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2007




sõnum 31.08.2008 14:29:00 vasta tsitaadiga

Saaks keegi 1 guest passi mu vennale anda? icon_smile.gif
Ise olen juba mängu ära ostnud.

Steamis peaks saama e-mailile ka saata, nii et saatke siia.
minunimiminunimi@hotmail.com

Tänud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 14:40:56 vasta tsitaadiga

nuubik kirjutas:
Saaks keegi 1 guest passi mu vennale anda? icon_smile.gif
Ise olen juba mängu ära ostnud.

Steamis peaks saama e-mailile ka saata, nii et saatke siia.
minunimiminunimi@hotmail.com

Tänud.

Saadetud thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuubik
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2007




sõnum 31.08.2008 14:43:15 vasta tsitaadiga

Tänan väga.
Kui tahad, võid steami mind ka lisada.
Kasutaja - ebard.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
n0bzter
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 17:38:00 vasta tsitaadiga

Keegi võiks mu sõbrale kah guest passi saata
email on tal : kevinfc11@hotmail.com

Tänud temapoolt juba ette icon_wink.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2008 11:20:58 vasta tsitaadiga

anna ka enda tf2 guestpassi ära. pm kui keegi vajab seda.

Ära antud. enam mul ei ole guest passe.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KKalve
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 22:53:29 vasta tsitaadiga

Mis serverites AHVid mängivad?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 23:30:00 vasta tsitaadiga

Kui aega üldse mängimiseks jääb, siis eelistusi pole ning valin täitsa suvalise
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 06.09.2008 19:04:12 vasta tsitaadiga

Ma valin ka enamasti suvakaid aga tahaks mõnda head kindlat serverit icon_biggrin.gif Aga oleks ka huvitatud kus enamus HV vanad mängivad. icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 06.09.2008 19:18:52 vasta tsitaadiga

Ise mängin UKCS omades. Seltskond lõbus ja saab nalja igakord icon_wink.gif

http://www.game-monitor.com/search.php?search=UKCS&game=tf2
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vindi
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2003




sõnum 10.09.2008 06:47:42 vasta tsitaadiga

ise mängin rootsis http://www.lokalen.nu serverites, rahvast jagub ning serverid on ka hästi hooldatud. Aegajalt olen seal teisigi eestlaseid kohanud. stv saturni otsas istudes on ping ka mõnusalt <10.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ty
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2005




sõnum 10.09.2008 08:54:09 vasta tsitaadiga

http://www.ukcs.net/ servud on tõesti head.
1 guest pass oleks anda.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 10.09.2008 12:59:19 vasta tsitaadiga

Siinpool kah 1 guest pass üle, kui keegi huvi tunneb.

EDIT: Saadetud kasutajale madex


viimati muutis Pihv 10.09.2008 21:05:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rere252
HV kasutaja
rere252

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 19:31:41 vasta tsitaadiga

Tunnen huvi. (PS-iga tundub mingi jama olevat vist.)
_________________
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 10.09.2008 20:29:13 vasta tsitaadiga

Sooviks ka üht guest passi

viimati muutis madex 06.05.2018 17:07:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Makux
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 20:57:53 vasta tsitaadiga

Tunneks ka huvi, kui kellelgil on 1 guest pass üle. icon_wink.gif
Profiilist saab maili.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2008 20:04:32 vasta tsitaadiga

Üks Quest Päss anda kui keegi tunneb huvi saatku ps. Kes esimesena jõuab saab endale.

quest päss läinud.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|


viimati muutis angel 13.09.2008 15:00:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2008 16:15:54 vasta tsitaadiga

Mul ka üks kutse, kiireim PS saab (kui üldse huvilisi on) icon_biggrin.gif
20. kuupäeval igatahes kaotab kehtivuse.

edit: nvm, ära lubatud bounce.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rere252
HV kasutaja
rere252

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2008 13:51:12 vasta tsitaadiga

Probleemid.. TF2-s ei saa pidevalt connectida. Jääb pidama sending client info peal, siis vahel saab servusse sisse ja saab u.10 sek ringi liikuda ja siis tuleb connection error, ükskord õnnestus isegi normaalselt mängida. Vahel teeb ruuter iseenesest restardi connectimise ajal. Ruuteriks siis speedtouch 780wl ja DTV. Google ütleb, et paljude selline jama, aga fixi mina ei ole leidnud. Keegi oskab aidata?
_________________
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 20.09.2008 21:50:01 vasta tsitaadiga

Sai just Steamist ostetud omale see pela icon_razz.gif Eks vaatab mis loom on märgin teema ää icon_smile.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmagi
HV vaatleja

liitunud: 01.04.2007




sõnum 06.11.2008 19:53:59 vasta tsitaadiga

Kui palju eesti mängijad on ja kas anna mingi teami kokku panna kellega koos aktiivselt mänigda ware ja cbd või midagi, amdke siis ennast märku.
_________________
madis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XNDR
HV kasutaja
XNDR

liitunud: 28.07.2007




sõnum 06.11.2008 19:57:48 vasta tsitaadiga

Kui suur aktiivsus on CB's sellel mängul? Iseenesest võiks mängida.
_________________
SteamID
twitch
level1.ee
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2008 20:09:00 vasta tsitaadiga

pikemas perspektiivis oleks käpp, hetkel pole paar kuud mängimiseks masinat.

londistekene @steam.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 06.11.2008 22:15:14, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
n0bzter
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2008 20:38:07 vasta tsitaadiga

oleks samuti osaleline koos ühe sõbraga, pelanud oleme mingi ~aasta
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmagi
HV vaatleja

liitunud: 01.04.2007




sõnum 06.11.2008 21:28:28 vasta tsitaadiga

aga jätke mingi kontakt, oleks hea ,kui Xfire siis saaks rääkida ja mingi vendi või ts hankima ja saaks mingid esimesed warid teha icon_biggrin.gif
_________________
madis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
n0bzter
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2008 21:36:26 vasta tsitaadiga

vot, xfire on super, minu oma on warrior204 ja sõbra firegodest77
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XNDR
HV kasutaja
XNDR

liitunud: 28.07.2007




sõnum 07.11.2008 00:04:02 vasta tsitaadiga

xfire: m6nusmees
_________________
SteamID
twitch
level1.ee
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2009 20:30:09 vasta tsitaadiga

Kui Steam'ist osta, siis saan mingisugused failid ja key endale vms? Et ilma steam'ita saaks kah mängida või peab alati steam sees olema koos kasutajaga?
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2009 20:31:07 vasta tsitaadiga

Steam peab kõrval jooksma.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2009 20:38:47 vasta tsitaadiga

Ja kasutaja, millega ostsin peab sees olema jah? Umbes, et kui kasutajaga midagi juhtub, siis ei põhimõtteliselt kõik vms?! Vaevalt, et midagi nüüd tegelt juhtub, aga igaksjuhuks küsin üle...
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XNDR
HV kasutaja
XNDR

liitunud: 28.07.2007




sõnum 19.01.2009 21:36:01 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Ja kasutaja, millega ostsin peab sees olema jah? Umbes, et kui kasutajaga midagi juhtub, siis ei põhimõtteliselt kõik vms?! Vaevalt, et midagi nüüd tegelt juhtub, aga igaksjuhuks küsin üle...


No kõigehullem mis juhtuda saab on see, et kas scammitakse ära või siis jääd tsiitimisega vahele icon_smile.gif . Scami puhul on muidugi võimalik tagasi saada kontot.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prayer
HV veteran
Prayer

liitunud: 30.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2009 21:44:04 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Ja kasutaja, millega ostsin peab sees olema jah? Umbes, et kui kasutajaga midagi juhtub, siis ei põhimõtteliselt kõik vms?! Vaevalt, et midagi nüüd tegelt juhtub, aga igaksjuhuks küsin üle...


Steami kontoga on mäng seotud igaveseks, seda teisele kontole enam kantida ei saa.
Juhtuda saab ikka:
1. Kui kasutad cheate/cracke ühe mänguga siis blokeeritakse ligipääs VAC serveritesse kõigil kontol olevatel mängudel. Blokeeringuid ei eemaldata, konto ja kõik sellele registreeritud mängud on pmst kasutud.
2. Konto varastatakse ja varastatakse tihtilugu selleks, et katsetada cheate/cracke. Konto on võimalik tagasi saada aga kui sellelt kontolt mängides on vargapoiss petmisega vahele jäänud siis vaata jälle punkt 1.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 19.01.2009 23:49:58 vasta tsitaadiga

Hakkasin just paar päeva tagasi uuesti mängima icon_smile.gif Keegi oskab mõndasid häid servereid ka pakkuda? Kus selliseid ilgelt skilled närvitsevaid friike poleks icon_biggrin.gif uuesti alustades oli ikka nö. skill täiesti kadunud, niiet tahaks lihtsalt mõnda korralikku serverit kus on normaalsed inimesed, mitte sellised et ühe surma pärast närvi lähevad ja näo täis sõimavad icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eZ
HV kasutaja
eZ

liitunud: 06.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2009 00:18:45 vasta tsitaadiga

Ise mängin GFLi serverites:

85.234.148.19:27245
85.234.148.20:27025

Rahvas kes seal tavaliselt mängib(gfl tyybid) on küll normaalsed, igav vähemalt ei hakka mul seal (pea 5 kuud nendes servudes mänginud). Voice chat ka mõlema tiimi peale ühine ja hea kuulata, mis teised räägivad.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 20.01.2009 00:59:47 vasta tsitaadiga

eZ kirjutas:
Ise mängin GFLi serverites:

85.234.148.19:27245
85.234.148.20:27025

Rahvas kes seal tavaliselt mängib(gfl tyybid) on küll normaalsed, igav vähemalt ei hakka mul seal (pea 5 kuud nendes servudes mänginud). Voice chat ka mõlema tiimi peale ühine ja hea kuulata, mis teised räägivad.


Proovin ära millalgi lähimal ajal, tänan icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 20.01.2009 02:37:17 vasta tsitaadiga

Prayer kirjutas:
Dude . kirjutas:
Ja kasutaja, millega ostsin peab sees olema jah? Umbes, et kui kasutajaga midagi juhtub, siis ei põhimõtteliselt kõik vms?! Vaevalt, et midagi nüüd tegelt juhtub, aga igaksjuhuks küsin üle...


Steami kontoga on mäng seotud igaveseks, seda teisele kontole enam kantida ei saa.
Juhtuda saab ikka:
1. Kui kasutad cheate/cracke ühe mänguga siis blokeeritakse ligipääs VAC serveritesse kõigil kontol olevatel mängudel. Blokeeringuid ei eemaldata, konto ja kõik sellele registreeritud mängud on pmst kasutud.
2. Konto varastatakse ja varastatakse tihtilugu selleks, et katsetada cheate/cracke. Konto on võimalik tagasi saada aga kui sellelt kontolt mängides on vargapoiss petmisega vahele jäänud siis vaata jälle punkt 1.

Minu teada blokeeritakse ligipääs VAC serveritele ainult sellele mängule, millel koodisid, kuid pole kindel.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2009 08:01:52 vasta tsitaadiga

Blokeeritakse ainult ühe mootori mängud, et kui koodid mõnes mängus mis on Source-i mootoril, siis saad nendest kõigist bän-i.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prayer
HV veteran
Prayer

liitunud: 30.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2009 14:22:17 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
Blokeeritakse ainult ühe mootori mängud, et kui koodid mõnes mängus mis on Source-i mootoril, siis saad nendest kõigist bän-i.

Jah, kui allolevast nimekirjast ühel mängul petad siis saad ka kõigist ülejäänutest bänni VAC serveritele:
CS:S
DoD:S
HL2:DM
HL2:LC
Zombie Panic! Source
Age of Chivalry
Synergy
D.I.P.R.I.P. Warmup
Portal
Portal: The First Slice
Dystopia
TF2
HL2
HL2 Demo
Spacewar
Fortress Forever
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Team Fortress 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.