|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
vindi
HV kasutaja
liitunud: 23.01.2003
|
15.08.2008 21:03:37
|
|
|
| teab keegi mõnd head fpsi confi sellele mängule? Kuidagi väga hüplik fps on, kõigub 5-100 vahel, sõltuvalt madinast... arvuti peaks nagu teoreetiliselt mängu vedama - 3ghz P4, 768mb ram ning 7600GS... või mis nagu võib sedasi hakkima tõmmata? Kuna märkasin, et kui settingutest kõik kõige madalamaks lükata, ei ole erilist vahet fpsi osas silmaga märgata, 4xAA ning high settingutega kõigub samamoodi nagu siis kui kõik maas on... Samas, heavy uuendust ootan juba täiega, ainuke jama on see, et siis näeb jälle paar nädalat ainult heavisid, kõik elueest teevad achievemente :-/
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eZ
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2007
|
16.08.2008 01:45:42
|
|
|
| vindi kirjutas: |
| teab keegi mõnd head fpsi confi sellele mängule? Kuidagi väga hüplik fps on, kõigub 5-100 vahel, sõltuvalt madinast... arvuti peaks nagu teoreetiliselt mängu vedama - 3ghz P4, 768mb ram ning 7600GS... või mis nagu võib sedasi hakkima tõmmata? Kuna märkasin, et kui settingutest kõik kõige madalamaks lükata, ei ole erilist vahet fpsi osas silmaga märgata, 4xAA ning high settingutega kõigub samamoodi nagu siis kui kõik maas on... Samas, heavy uuendust ootan juba täiega, ainuke jama on see, et siis näeb jälle paar nädalat ainult heavisid, kõik elueest teevad achievemente :-/ |
Võid proovida directxi 8 peale panna.
Ehk siis steamis TF2 launch optionisse paned:
-dxlevel 80
(siis kähed korra mängu, tuled mängust välja ja kustutad tolle -dxlevel 80 sealt launch optionist ära, muidu mäng hakkab su graafika settinguid pidevalt resetima)
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sushimees
HV kasutaja
liitunud: 21.05.2004
|
16.08.2008 02:47:24
|
|
|
| eZ kirjutas: |
| vindi kirjutas: |
| teab keegi mõnd head fpsi confi sellele mängule? Kuidagi väga hüplik fps on, kõigub 5-100 vahel, sõltuvalt madinast... arvuti peaks nagu teoreetiliselt mängu vedama - 3ghz P4, 768mb ram ning 7600GS... või mis nagu võib sedasi hakkima tõmmata? Kuna märkasin, et kui settingutest kõik kõige madalamaks lükata, ei ole erilist vahet fpsi osas silmaga märgata, 4xAA ning high settingutega kõigub samamoodi nagu siis kui kõik maas on... Samas, heavy uuendust ootan juba täiega, ainuke jama on see, et siis näeb jälle paar nädalat ainult heavisid, kõik elueest teevad achievemente :-/ |
Võid proovida directxi 8 peale panna.
Ehk siis steamis TF2 launch optionisse paned:
-dxlevel 80
(siis kähed korra mängu, tuled mängust välja ja kustutad tolle -dxlevel 80 sealt launch optionist ära, muidu mäng hakkab su graafika settinguid pidevalt resetima) |
Muudab üldise FPS'i sujuvamaks, aga ikkagi hakkab kõikuma imelikult. Vahet eriti pole, intensiivsemates olukordades kukub FPS ikkagi suhteliselt madalale.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
16.08.2008 09:42:58
|
|
|
| Arvuti jääb nõrgaks lihtsalt.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
19.08.2008 23:55:39
|
|
|
link :: Omnomnomnom
Keskööl peaks Heavy update väljas olema. Esimene unlockable "relv" on 120HP andev võileib (jah, võileib!), mis pumba asemele läheb.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prayer
HV veteran

liitunud: 30.01.2002
|
20.08.2008 03:21:52
|
|
|
| Mnjah, update on väljas... mõneks ajaks pole steam serveritesse asja enam, totaalne kaos valitseb praegu!
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vindi
HV kasutaja
liitunud: 23.01.2003
|
21.08.2008 13:18:19
|
|
|
| kusjuures, kõige hullem nagu polegi, nii palju kui ma ise nägin. Seekordsed achievementid on minu meelest rajatud nagu rohkem tiimitööle, ja ise sain eile küll paaris rootsi serveris väga edukalt mängitud, kogu aeg oli max. 3 heavit tiimi peale, reeglina isegi vähem.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
21.08.2008 13:44:33
|
|
|
Meeletu rabelemine seekord isegi ei ole, jah. Tiimidünaamika, kus paar mängu oli mõlemal pool 6 heavyt, 4-5 meedikut ja näpuotsaga teisi klasse - oli täiesti omaette kogemus: sellist nalja polnud kaua aega saanud
Uus kärulükkamise kaart on muuseas minu arvates lausa suurepärane.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
21.08.2008 14:24:17
|
|
|
Reede-Pühapäev saab jälle tasuta mängida
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
22.08.2008 10:39:23
|
|
|
+ kui nädalavahetusest väheseks jääb, siis 1 Guest pass (3p) on mul ka välja pakkuda.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KKalve
HV kasutaja
liitunud: 27.04.2007
|
31.08.2008 01:01:59
|
|
|
Mul on ka üks Guest Pass kui keegi soovib.
Ära antud
viimati muutis KKalve 02.09.2008 17:08:49, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
31.08.2008 09:49:55
|
|
|
| muumi1994 kirjutas: |
| Mul on ka üks Guest Pass kui keegi soovib. |
Ka siinpool 1. PM'ige.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
31.08.2008 10:24:37
|
|
|
Mul sai eile otsa, ostsin mängu eile peale Guest Passi kah ^^ Kõva mäng on Mul ka üks guest pass nüüd, et siis öelge kui vajadust on.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nuubik
HV kasutaja
liitunud: 02.12.2007
|
31.08.2008 14:29:00
|
|
|
Saaks keegi 1 guest passi mu vennale anda?
Ise olen juba mängu ära ostnud.
Steamis peaks saama e-mailile ka saata, nii et saatke siia.
minunimiminunimi@hotmail.com
Tänud.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
31.08.2008 14:40:56
|
|
|
| nuubik kirjutas: |
Saaks keegi 1 guest passi mu vennale anda?
Ise olen juba mängu ära ostnud.
Steamis peaks saama e-mailile ka saata, nii et saatke siia.
minunimiminunimi@hotmail.com
Tänud. |
Saadetud
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nuubik
HV kasutaja
liitunud: 02.12.2007
|
31.08.2008 14:43:15
|
|
|
Tänan väga.
Kui tahad, võid steami mind ka lisada.
Kasutaja - ebard.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
n0bzter
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2007
|
31.08.2008 17:38:00
|
|
|
Keegi võiks mu sõbrale kah guest passi saata
email on tal : kevinfc11@hotmail.com
Tänud temapoolt juba ette
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
01.09.2008 11:20:58
|
|
|
anna ka enda tf2 guestpassi ära. pm kui keegi vajab seda.
Ära antud. enam mul ei ole guest passe.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KKalve
HV kasutaja
liitunud: 27.04.2007
|
04.09.2008 22:53:29
|
|
|
| Mis serverites AHVid mängivad?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
04.09.2008 23:30:00
|
|
|
| Kui aega üldse mängimiseks jääb, siis eelistusi pole ning valin täitsa suvalise
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
06.09.2008 19:04:12
|
|
|
Ma valin ka enamasti suvakaid aga tahaks mõnda head kindlat serverit Aga oleks ka huvitatud kus enamus HV vanad mängivad.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aavo
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vindi
HV kasutaja
liitunud: 23.01.2003
|
10.09.2008 06:47:42
|
|
|
| ise mängin rootsis http://www.lokalen.nu serverites, rahvast jagub ning serverid on ka hästi hooldatud. Aegajalt olen seal teisigi eestlaseid kohanud. stv saturni otsas istudes on ping ka mõnusalt <10.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ty
HV kasutaja
liitunud: 03.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
10.09.2008 12:59:19
|
|
|
Siinpool kah 1 guest pass üle, kui keegi huvi tunneb.
EDIT: Saadetud kasutajale madex
viimati muutis Pihv 10.09.2008 21:05:48, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rere252
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
10.09.2008 19:31:41
|
|
|
Tunnen huvi. (PS-iga tundub mingi jama olevat vist.)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madex
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2005
|
10.09.2008 20:29:13
|
|
|
Sooviks ka üht guest passi
viimati muutis madex 06.05.2018 17:07:24, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Makux
HV kasutaja
liitunud: 11.09.2007
|
10.09.2008 20:57:53
|
|
|
Tunneks ka huvi, kui kellelgil on 1 guest pass üle.
Profiilist saab maili.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
12.09.2008 20:04:32
|
|
|
Üks Quest Päss anda kui keegi tunneb huvi saatku ps. Kes esimesena jõuab saab endale.
quest päss läinud.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
viimati muutis angel 13.09.2008 15:00:27, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
13.09.2008 16:15:54
|
|
|
Mul ka üks kutse, kiireim PS saab (kui üldse huvilisi on)
20. kuupäeval igatahes kaotab kehtivuse.
edit: nvm, ära lubatud
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rere252
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
14.09.2008 13:51:12
|
|
|
Probleemid.. TF2-s ei saa pidevalt connectida. Jääb pidama sending client info peal, siis vahel saab servusse sisse ja saab u.10 sek ringi liikuda ja siis tuleb connection error, ükskord õnnestus isegi normaalselt mängida. Vahel teeb ruuter iseenesest restardi connectimise ajal. Ruuteriks siis speedtouch 780wl ja DTV. Google ütleb, et paljude selline jama, aga fixi mina ei ole leidnud. Keegi oskab aidata?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
20.09.2008 21:50:01
|
|
|
Sai just Steamist ostetud omale see pela Eks vaatab mis loom on märgin teema ää
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mmagi
HV vaatleja
liitunud: 01.04.2007
|
06.11.2008 19:53:59
|
|
|
Kui palju eesti mängijad on ja kas anna mingi teami kokku panna kellega koos aktiivselt mänigda ware ja cbd või midagi, amdke siis ennast märku.
_________________ madis |
|
| tagasi üles |
|
 |
XNDR
HV kasutaja

liitunud: 28.07.2007
|
06.11.2008 19:57:48
|
|
|
Kui suur aktiivsus on CB's sellel mängul? Iseenesest võiks mängida.
_________________ SteamID
twitch
level1.ee |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
06.11.2008 20:09:00
|
|
|
pikemas perspektiivis oleks käpp, hetkel pole paar kuud mängimiseks masinat.
londistekene @steam.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
viimati muutis londiste 06.11.2008 22:15:14, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
n0bzter
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2007
|
06.11.2008 20:38:07
|
|
|
| oleks samuti osaleline koos ühe sõbraga, pelanud oleme mingi ~aasta
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mmagi
HV vaatleja
liitunud: 01.04.2007
|
06.11.2008 21:28:28
|
|
|
aga jätke mingi kontakt, oleks hea ,kui Xfire siis saaks rääkida ja mingi vendi või ts hankima ja saaks mingid esimesed warid teha
_________________ madis |
|
| tagasi üles |
|
 |
n0bzter
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2007
|
06.11.2008 21:36:26
|
|
|
| vot, xfire on super, minu oma on warrior204 ja sõbra firegodest77
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XNDR
HV kasutaja

liitunud: 28.07.2007
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
19.01.2009 20:30:09
|
|
|
Kui Steam'ist osta, siis saan mingisugused failid ja key endale vms? Et ilma steam'ita saaks kah mängida või peab alati steam sees olema koos kasutajaga?
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
19.01.2009 20:31:07
|
|
|
| Steam peab kõrval jooksma.
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
19.01.2009 20:38:47
|
|
|
Ja kasutaja, millega ostsin peab sees olema jah? Umbes, et kui kasutajaga midagi juhtub, siis ei põhimõtteliselt kõik vms?! Vaevalt, et midagi nüüd tegelt juhtub, aga igaksjuhuks küsin üle...
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XNDR
HV kasutaja

liitunud: 28.07.2007
|
19.01.2009 21:36:01
|
|
|
| Dude . kirjutas: |
| Ja kasutaja, millega ostsin peab sees olema jah? Umbes, et kui kasutajaga midagi juhtub, siis ei põhimõtteliselt kõik vms?! Vaevalt, et midagi nüüd tegelt juhtub, aga igaksjuhuks küsin üle... |
No kõigehullem mis juhtuda saab on see, et kas scammitakse ära või siis jääd tsiitimisega vahele . Scami puhul on muidugi võimalik tagasi saada kontot.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prayer
HV veteran

liitunud: 30.01.2002
|
19.01.2009 21:44:04
|
|
|
| Dude . kirjutas: |
| Ja kasutaja, millega ostsin peab sees olema jah? Umbes, et kui kasutajaga midagi juhtub, siis ei põhimõtteliselt kõik vms?! Vaevalt, et midagi nüüd tegelt juhtub, aga igaksjuhuks küsin üle... |
Steami kontoga on mäng seotud igaveseks, seda teisele kontole enam kantida ei saa.
Juhtuda saab ikka:
1. Kui kasutad cheate/cracke ühe mänguga siis blokeeritakse ligipääs VAC serveritesse kõigil kontol olevatel mängudel. Blokeeringuid ei eemaldata, konto ja kõik sellele registreeritud mängud on pmst kasutud.
2. Konto varastatakse ja varastatakse tihtilugu selleks, et katsetada cheate/cracke. Konto on võimalik tagasi saada aga kui sellelt kontolt mängides on vargapoiss petmisega vahele jäänud siis vaata jälle punkt 1.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
19.01.2009 23:49:58
|
|
|
Hakkasin just paar päeva tagasi uuesti mängima Keegi oskab mõndasid häid servereid ka pakkuda? Kus selliseid ilgelt skilled närvitsevaid friike poleks uuesti alustades oli ikka nö. skill täiesti kadunud, niiet tahaks lihtsalt mõnda korralikku serverit kus on normaalsed inimesed, mitte sellised et ühe surma pärast närvi lähevad ja näo täis sõimavad
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eZ
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2007
|
20.01.2009 00:18:45
|
|
|
Ise mängin GFLi serverites:
85.234.148.19:27245
85.234.148.20:27025
Rahvas kes seal tavaliselt mängib(gfl tyybid) on küll normaalsed, igav vähemalt ei hakka mul seal (pea 5 kuud nendes servudes mänginud). Voice chat ka mõlema tiimi peale ühine ja hea kuulata, mis teised räägivad.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
20.01.2009 00:59:47
|
|
|
| eZ kirjutas: |
Ise mängin GFLi serverites:
85.234.148.19:27245
85.234.148.20:27025
Rahvas kes seal tavaliselt mängib(gfl tyybid) on küll normaalsed, igav vähemalt ei hakka mul seal (pea 5 kuud nendes servudes mänginud). Voice chat ka mõlema tiimi peale ühine ja hea kuulata, mis teised räägivad. |
Proovin ära millalgi lähimal ajal, tänan
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aavo
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2007
|
20.01.2009 02:37:17
|
|
|
| Prayer kirjutas: |
| Dude . kirjutas: |
| Ja kasutaja, millega ostsin peab sees olema jah? Umbes, et kui kasutajaga midagi juhtub, siis ei põhimõtteliselt kõik vms?! Vaevalt, et midagi nüüd tegelt juhtub, aga igaksjuhuks küsin üle... |
Steami kontoga on mäng seotud igaveseks, seda teisele kontole enam kantida ei saa.
Juhtuda saab ikka:
1. Kui kasutad cheate/cracke ühe mänguga siis blokeeritakse ligipääs VAC serveritesse kõigil kontol olevatel mängudel. Blokeeringuid ei eemaldata, konto ja kõik sellele registreeritud mängud on pmst kasutud.
2. Konto varastatakse ja varastatakse tihtilugu selleks, et katsetada cheate/cracke. Konto on võimalik tagasi saada aga kui sellelt kontolt mängides on vargapoiss petmisega vahele jäänud siis vaata jälle punkt 1. |
Minu teada blokeeritakse ligipääs VAC serveritele ainult sellele mängule, millel koodisid, kuid pole kindel.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
20.01.2009 08:01:52
|
|
|
| Blokeeritakse ainult ühe mootori mängud, et kui koodid mõnes mängus mis on Source-i mootoril, siis saad nendest kõigist bän-i.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prayer
HV veteran

liitunud: 30.01.2002
|
20.01.2009 14:22:17
|
|
|
| henri200 kirjutas: |
| Blokeeritakse ainult ühe mootori mängud, et kui koodid mõnes mängus mis on Source-i mootoril, siis saad nendest kõigist bän-i. |
Jah, kui allolevast nimekirjast ühel mängul petad siis saad ka kõigist ülejäänutest bänni VAC serveritele:
CS:S
DoD:S
HL2:DM
HL2:LC
Zombie Panic! Source
Age of Chivalry
Synergy
D.I.P.R.I.P. Warmup
Portal
Portal: The First Slice
Dystopia
TF2
HL2
HL2 Demo
Spacewar
Fortress Forever
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|