Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 250, 251, 252 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 02.09.2008 11:33:08 vasta tsitaadiga

vahet pole milline relieefne DEEBET kaart, töötab see krediidi asemikuna. Ilmselt saad vabalt oma tudengikaarti kasutada.
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 11:34:23 vasta tsitaadiga

Näe, editisin oma posti, lihtsalt ei teadnud, et ka Electron võib olla krediitkaardina icon_redface.gif
Case closed.

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vanajaloll
HV vaatleja
vanajaloll

liitunud: 12.04.2007




sõnum 02.09.2008 13:32:59 vasta tsitaadiga

Kunagi jäi meelde, et uue prosega XBox (65 vms) peaksid välja tulema (okt-nov), on see siis õige jutt? Või oli juttu hoopis ainult kõvaketta suurusest ja ma ajan midagi sassi? Kes teab, võiks infi anda, mul vaja lõpuks uus osta, kui midagi uut selle aasta sees tuleks, siis ootaks ära isegi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 02.09.2008 14:16:27 vasta tsitaadiga

vanajaloll kirjutas:
Kunagi jäi meelde, et uue prosega XBox (65 vms) peaksid välja tulema (okt-nov), on see siis õige jutt? Või oli juttu hoopis ainult kõvaketta suurusest ja ma ajan midagi sassi? Kes teab, võiks infi anda, mul vaja lõpuks uus osta, kui midagi uut selle aasta sees tuleks, siis ootaks ära isegi.

Uue prosega xboxid ammu väljas. Falcon mudelid siis.
Nüüd sügisel peaks tulema xboxid uute GPU-dega 8)
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 14:18:45 vasta tsitaadiga

Ja midagi muutub ka kui uued GPU'd sees? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 02.09.2008 14:26:47 vasta tsitaadiga

Syncmahv, väidetavalt kaob rrod ära.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taaviup
HV kasutaja
Taaviup

liitunud: 13.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 14:56:50 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
No, aga mis siis nendesse turvakoodi kohta kirjutate? Too kolmekohaline nummer kred. kaardi tagant icon_rolleyes.gif ? Suvalise?

Suvalist ei pannud aga ühe väikese numbri kolm viimast numbrit. (See väike nr. peaks olema kaardi numbri rea esimese osa all. Aga kes teab, äkki on mingi loll kokkusattumus kellegi krediit kaardiga, see oleks suht saast. Ei tahaks eriti mingi interneti kurjategija olla! Aga samas saan siis tasuta mängud ning raha pole ka veel maha läinud arvelt.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 15:06:18 vasta tsitaadiga

Taaviup kirjutas:
1dumbpcuser kirjutas:
No, aga mis siis nendesse turvakoodi kohta kirjutate? Too kolmekohaline nummer kred. kaardi tagant icon_rolleyes.gif ? Suvalise?

Suvalist ei pannud aga ühe väikese numbri kolm viimast numbrit. (See väike nr. peaks olema kaardi numbri rea esimese osa all. Aga kes teab, äkki on mingi loll kokkusattumus kellegi krediit kaardiga, see oleks suht saast. Ei tahaks eriti mingi interneti kurjategija olla! Aga samas saan siis tasuta mängud ning raha pole ka veel maha läinud arvelt.

icon_eek.gif Saad tasuta mänge. Kust? icon_eek.gif

Ja need neli väikest numbrit on sinu kaardi neli esimest numbrit icon_rolleyes.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taaviup
HV kasutaja
Taaviup

liitunud: 13.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 15:18:39 vasta tsitaadiga

Neli esimest jah aga nendega läks läbi see, kuni nüüd nägin teadet: Unfortunately your bank declined to authorise payment. Please contact your bank, or call 0871 200 1221 for assistance.
Üpris masendav värk.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 15:26:25 vasta tsitaadiga

tasuta lõunaid pole olemas icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 02.09.2008 16:26:23 vasta tsitaadiga

New XBox Experience PAX Demo

http://www.gametrailers.com/player/usermovies/259980.html?playlist=featured
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Splash
HV vaatleja
Splash

liitunud: 14.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 16:26:43 vasta tsitaadiga

Sai siis hiljuti tellitud GAMEst Too Human ja lõpuks ka Soulcalibur IV. Nüüd jääb üle aint kättesaamist oodata thumbs_up.gif .
Muide, kas see 3-5 päeva kehtib sellest hetkest kui nad selle teele panevad ? Tellimuse tegin reedel ja täna pandi siis teele too asi.

Üks küsimus siis veel. Kasutasin siis ostuks U-Neti virtuaalkaarti ja lolli peaga siis eeltellisin ka Fable 2-e ära. Probleem selles nüüd, et kaart saab läbi 8. oktoobril, aga mängu shipivad nad 21-sel. Kas on võimalus et ma näiteks annan neile sellest teada ja nad võtavad raha varem maha ?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tychoon
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 02.09.2008 17:48:16 vasta tsitaadiga

Splash kirjutas:
Sai siis hiljuti tellitud GAMEst Too Human ja lõpuks ka Soulcalibur IV. Nüüd jääb üle aint kättesaamist oodata thumbs_up.gif .
Muide, kas see 3-5 päeva kehtib sellest hetkest kui nad selle teele panevad ? Tellimuse tegin reedel ja täna pandi siis teele too asi.

Üks küsimus siis veel. Kasutasin siis ostuks U-Neti virtuaalkaarti ja lolli peaga siis eeltellisin ka Fable 2-e ära. Probleem selles nüüd, et kaart saab läbi 8. oktoobril, aga mängu shipivad nad 21-sel. Kas on võimalus et ma näiteks annan neile sellest teada ja nad võtavad raha varem maha ?

peaks ikka peale raha laekumist olema. IMO.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 02.09.2008 17:55:42 vasta tsitaadiga

Üldiselt pre-orderitel on asi nii, et nad ei võta raha kaardilt maha ennem kui nad seda sinu aadressiga ümbrikusse pistma ei hakka. Mida sa saad teha, on oma tellimusele minna (kui sa registreerunud oled), ning tellimusele AMEND teha, ning seal uue kaardi andmed kirja panna.
_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Strom
HV vaatleja
Strom

liitunud: 11.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 19:02:09 vasta tsitaadiga

Kuna EU pointsid paistavad igalpool out of stock olevat siis rääkige, kas USA accoundiga arcade mängude ja guitar hero song packide ostmine töötab veel või on MS kraanid kinni keeranud?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranger15
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2005




sõnum 02.09.2008 19:21:06 vasta tsitaadiga

Sain täna xboxi garantiist tagasi.Täpselt 3 nädalat läks.Saatelehel on kirjas, et remonti teostas Andrico.Ainuke asi, mis jama on see, et xbox ei tööta ikka icon_evil.gif Boodib üles, startup sound ja logo, järgmisena ei leia memory unitit(kuigi see on sees),edasi väidab:Updating, kohe peale seda lilla ekraan ning kiri:Update failed, please contact xbox customer support jne.Proovitud absoluutselt kõike, update disci teha, bootida mäng sees, memory unitiga ja ilma, hoitud sync nuppu buutimisel all(pidi likvideerima nö. halvad uuendused).Ühesõnaga täpselt sama seis mis enne garantiisse saatmist.Homme lähen siis 2-st korda sama jutuga enterisse.Masendav
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 19:28:42 vasta tsitaadiga

Strom kirjutas:
Kuna EU pointsid paistavad igalpool out of stock olevat siis rääkige, kas USA accoundiga arcade mängude ja guitar hero song packide ostmine töötab veel või on MS kraanid kinni keeranud?

olen omal kõik GH lisalood US pointside eest ja US konto alt ostnud ja mängin neid UK konto alt. milleks maksta rohkem icon_smile.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taaviup
HV kasutaja
Taaviup

liitunud: 13.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 19:36:54 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
Strom kirjutas:
Kuna EU pointsid paistavad igalpool out of stock olevat siis rääkige, kas USA accoundiga arcade mängude ja guitar hero song packide ostmine töötab veel või on MS kraanid kinni keeranud?

olen omal kõik GH lisalood US pointside eest ja US konto alt ostnud ja mängin neid UK konto alt. milleks maksta rohkem icon_smile.gif


Ban-hammerit ei karda ? Teen vist ka USA konto. Ei viitsi päris 1000.- 4200 punkti eest välja köhida. Aga kas mingeid miinuseid on ka selle kontoga?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 02.09.2008 19:58:22 vasta tsitaadiga

Taaviup kirjutas:
Skeptik kirjutas:
Strom kirjutas:
Kuna EU pointsid paistavad igalpool out of stock olevat siis rääkige, kas USA accoundiga arcade mängude ja guitar hero song packide ostmine töötab veel või on MS kraanid kinni keeranud?

olen omal kõik GH lisalood US pointside eest ja US konto alt ostnud ja mängin neid UK konto alt. milleks maksta rohkem icon_smile.gif


Ban-hammerit ei karda ? Teen vist ka USA konto. Ei viitsi päris 1000.- 4200 punkti eest välja köhida. Aga kas mingeid miinuseid on ka selle kontoga?
Mul on game.co.uk-st tellitud 4200 pongo posti hoolitsevates kätes, ning maksin mingi 750-800.
_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 20:12:05 vasta tsitaadiga

Taaviup kirjutas:
Skeptik kirjutas:
Strom kirjutas:
Kuna EU pointsid paistavad igalpool out of stock olevat siis rääkige, kas USA accoundiga arcade mängude ja guitar hero song packide ostmine töötab veel või on MS kraanid kinni keeranud?

olen omal kõik GH lisalood US pointside eest ja US konto alt ostnud ja mängin neid UK konto alt. milleks maksta rohkem icon_smile.gif


Ban-hammerit ei karda ? Teen vist ka USA konto. Ei viitsi päris 1000.- 4200 punkti eest välja köhida. Aga kas mingeid miinuseid on ka selle kontoga?

kas on oht saada üldse, kuna ma ei mängi selle US accountiga? kasutan ainult puntide hankimiseks ja asjade ostuks seda. 4000 punkti ~550 EEK eest. aga eBay-ist saab ka soodsalt.
ja kui ka bännivad, siis ilmselt selle US accounti, mitte mu konsooli Live-st, mis poleks ka suur kaotus, kuna saab uue teha. õnneks pole ühegi taolise juhtumi kohta midagi kuulnud ka icon_smile.gif
samas MS-iga kirjavahetuses selgus, et kui sinu riiki nende 26 hulgas pole, siis vali omale põhimõtteliselt mis tahes riik. momendil nagu bänni ei karda küll icon_smile.gif


btw, kas oleks mõtet ka petition teha? näiteks Baltiriikide peale võiks neil küll ühine support line olla ja iga riik valikus...
tsitaat:
In January 2008 the Greek Xbox Community created an online petition, asking for official Xbox Live Support in Greece.
In January 2008 the South African Xbox Community created an online petition, asking for official Xbox Live Support in South Africa.

kuigi eks see reaalselt vist rohkem "hüüdja hääl kõrbes" ole... icon_neutral.gif


viimati muutis SKG 02.09.2008 20:16:38, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 20:14:54 vasta tsitaadiga

Ega jah, absoluutselt poel mingit mõtet UK konto peale tellida hetkel. Kuigi niisama punkte US acc'i peal ei hoiaks, vaid ma soovitaks igaksjuhuks võimalikult kiirelt ära kasutada. Ise tellisin hiljuti näiteks 4000 punkti eest Castle Crashers'i (1200), Braid'i (1200), Bionic Commando Rearmed'i (800) ja Geometry Wars 2'e (800). thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 20:22:52 vasta tsitaadiga

aga sel asjal on ka üks väike downside. nimelt kui sa vahetad konsooli (ostad niisama uue / vana läheb katki) või kõvaketast, siis pead sa selle US accounti alt igale ostetud asjale "vajutama" Download Again, siis saad sa neid uuesti näiteks UK accounti alt kasutada. see Download Again võtab õnneks ainult sekundi aega, ta tõmbab need kasutusõigused üle lihtsalt. olen ise selle läbi teinud. muud nagu polegi.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-=Px=-
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 02.09.2008 21:33:23 vasta tsitaadiga

Mõnedkorrad olen näppinud. Graafiliselt tunduvad võrdsed masinad olevat. Keegi siin ennist mainis, et MGS4 jne. on kõvasti parema pildiga, kui ükskõik milline x-i mäng. No ei tea.
Või on PS3el paljulubav tulevik, just graafilise edasiarenduse suhtes ?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 21:38:45 vasta tsitaadiga

-=Px=- kirjutas:
Mõnedkorrad olen näppinud. Graafiliselt tunduvad võrdsed masinad olevat. Keegi siin ennist mainis, et MGS4 jne. on kõvasti parema pildiga, kui ükskõik milline x-i mäng. No ei tea.
Või on PS3el paljulubav tulevik, just graafilise edasiarenduse suhtes ?
Pontentsaal
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-=Px=-
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 02.09.2008 22:18:42 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
-=Px=- kirjutas:
Mõnedkorrad olen näppinud. Graafiliselt tunduvad võrdsed masinad olevat. Keegi siin ennist mainis, et MGS4 jne. on kõvasti parema pildiga, kui ükskõik milline x-i mäng. No ei tea.
Või on PS3el paljulubav tulevik, just graafilise edasiarenduse suhtes ?
Pontentsaal


icon_question.gif icon_rolleyes.gif
Enam pole ju midagi teha.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 03.09.2008 08:39:32 vasta tsitaadiga

MGS4 ja mõned mängud enne seda pididki ju olema need "päästjad" kes PS3 mingisugust fiktsionaalset potensaali lahti lukustama pidid hakkama. Pauk jäi püssist tulemata aga ometi räägitakse, et oodake, oodake, küll varsti saab. Varem saab järgmise gen'i konsoole, tundub mulle.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanajaloll
HV vaatleja
vanajaloll

liitunud: 12.04.2007




sõnum 03.09.2008 09:31:29 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:
vanajaloll kirjutas:
Kunagi jäi meelde, et uue prosega XBox (65 vms) peaksid välja tulema (okt-nov), on see siis õige jutt? Või oli juttu hoopis ainult kõvaketta suurusest ja ma ajan midagi sassi? Kes teab, võiks infi anda, mul vaja lõpuks uus osta, kui midagi uut selle aasta sees tuleks, siis ootaks ära isegi.

Uue prosega xboxid ammu väljas. Falcon mudelid siis.
Nüüd sügisel peaks tulema xboxid uute GPU-dega 8)


Aga kas need uute GPU-dega mudelid võivad siis näiteks aasta pärast uusi mahukaid/kõva graafikaga mänge paremini jooksutada kui praegused nö. vanade GPU-dega ja vanade prosedega Xboxid?
Mis nende Falconitega siis muutus, ka ainult vähenes RROD-i võimalus?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2008 09:33:19 vasta tsitaadiga

jõudlus ei muutu, muutub tootmistehnoloogia, mille tulemusel on uus kiip jahedam ja energiasäästlikum. samuti odavam.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 03.09.2008 09:34:49 vasta tsitaadiga

Jõudlus jääb samaks. Odavam toota ja vb ka lihtsam jahutada. Loota ju võib, et ventikamüra väheneb.. Kui kettale install ka veel tuleb siis äkki saab mürataseme ka normaalseks lõpuks thumbs_up.gif
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 03.09.2008 22:42:05 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
kui sa vahetad konsooli (ostad niisama uue / vana läheb katki) või kõvaketast, siis pead sa selle US accounti alt igale ostetud asjale "vajutama" Download Again, siis saad sa neid uuesti näiteks UK accounti alt kasutada. see Download Again võtab õnneks ainult sekundi aega, ta tõmbab need kasutusõigused üle lihtsalt. olen ise selle läbi teinud. muud nagu polegi.

MS launchis see aasta ka DRM tool'i spets licensite jaoks. Näiteks, kui konsoolil on mitme erineva tagiga stuffi alla laetud ja mingil põhjusel ei saa tagile enam ligi, siis saab ka kõik konsooli seerianumbrile kinnitatud litsentsid ümber tõsta teisele konsoolile. Seda vaid korra aastas ainult..dunno why icon_confused.gif

edit: Aa, sry, see tool töötab ikka selle põhimõttega, et ei pea enam originaalprofiiliga Live's olema, et full contenti'le ligi pääseda - see "download again" protsess tuleb siiski läbi teha enne ja selle käigus antakse litsentsi õigused uuele seerianumbrile ::link beer_yum.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 14:59:24 vasta tsitaadiga

M3rcury kirjutas:
Ise tellisin eelmisel neljapäeval Ghost Recon Advanced Warfare 2, Bioshock, Army of Two ja Devil May Cry 4 1150 krooniga(koos postitasuga) ja raha läks mul juba järgmisel päeval lõunal maha. Maha ta ei võtnud aga vaatasin automaadist, et reserveeritud.

Sain need 4 mängu kätte, aga nüüd tuli ka kohe küsimus, kust selliseid rohelisi karpe osta on võimalik? Sest DMC4 ja Bioshocki karbid on ikka väga jubedas olukorras icon_lol.gif

Nelja päevaga tuli siis kohale, aga kätte sain täna, sest polnud eile võimalik järgi minna.

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury


viimati muutis M3rcury 04.09.2008 15:00:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 14:59:57 vasta tsitaadiga

Skeptikul on neid ehk järel
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 15:34:42 vasta tsitaadiga

Mul on ka mõned rohelised karbid järel... Nüüd peab ainult hinna neile välja mõtlema, sest mitte ei mäleta mis hinnaga need ostsin...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 15:45:39 vasta tsitaadiga

Mõtle siis hind välja ja ps-i mulle icon_biggrin.gif
_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 16:02:11 vasta tsitaadiga

http://www.cdlahendused.ee/index.php?alam=66&tooted=12
Ühene, roheline 3.00

Kas sul, ex6, on need õiged karbid? Need mis Skeptik ostis seal CD lahendusest olid minumeelest kerge värvivahega.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 04.09.2008 16:17:24 vasta tsitaadiga

Minu silma järgi on need ex6 karbid nadi tumedamad kui official karbid.
_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 16:21:48 vasta tsitaadiga

jyrisa kirjutas:
http://www.cdlahendused.ee/index.php?alam=66&tooted=12
Ühene, roheline 3.00

Kas sul, ex6, on need õiged karbid? Need mis Skeptik ostis seal CD lahendusest olid minumeelest kerge värvivahega.

Kõik on tore ja hea, aga 50 krooni eest ma küll karpe osta ei taha icon_lol.gif

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 16:35:31 vasta tsitaadiga

Võtad siis natuke toorikuid ka. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 17:51:55 vasta tsitaadiga

M3rcury kirjutas:
Kõik on tore ja hea, aga 50 krooni eest ma küll karpe osta ei taha icon_lol.gif

No siis tellid 50.- eest ära ja müüd pooled mulle maha. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 18:10:53 vasta tsitaadiga

need CDLahendused karbid on sinakama rohelisega ja käivad nati tugevamalt kinni/lahti. muud märkimisväärset vahet nagu pole.

foto on siin teemas olemas. ostsin 20 karpi, 10 on vast alles.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deusexum
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2002




sõnum 04.09.2008 18:58:59 vasta tsitaadiga

Täitsa pees:
http://www.gametrailers.com/player/36332.html
icon_eek.gif
Tea kas süda mõned löögid mängimise ajal vahele ka jätab...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 20:20:11 vasta tsitaadiga

deusexum kirjutas:
Täitsa pees:
http://www.gametrailers.com/player/36332.html
icon_eek.gif
Tea kas süda mõned löögid mängimise ajal vahele ka jätab...

Osta ära ja eks sa vaata icon_biggrin.gif kui see kunagi välja tuleb icon_biggrin.gif

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 20:23:09 vasta tsitaadiga

PURE demo tuli Marketplacesse 8)
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taaviup
HV kasutaja
Taaviup

liitunud: 13.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 20:43:25 vasta tsitaadiga

M3rcury kirjutas:
deusexum kirjutas:
Täitsa pees:
http://www.gametrailers.com/player/36332.html
icon_eek.gif
Tea kas süda mõned löögid mängimise ajal vahele ka jätab...

Osta ära ja eks sa vaata icon_biggrin.gif kui see kunagi välja tuleb icon_biggrin.gif

MItte siis kui see välja tuleb aga siis ,kui ta seda peale mängimist jõuab kirjutada, äkki saad infarkti. icon_wink.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 20:59:20 vasta tsitaadiga

mul läks telekas katki, mitte xbox icon_mad.gif icon_lol.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.09.2008 22:59:36 vasta tsitaadiga

OT:
Skeptik kirjutas:
PURE demo tuli Marketplacesse 8)

Esmamuljed icon_question.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 05.09.2008 16:55:29 vasta tsitaadiga

Ma pole juba viimased paar päeva LIVE-sse sisse saanud. IP aadress failib pidevalt. Tundub, et Elion on mingi sitaga hakkama saanud.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 17:34:20 vasta tsitaadiga

mitmete DLC hinnad langesid! thumbs_up.gif
http://majornelson.com/archive/2008/09/05/extended-play-download-days-price-drop-on-dlc.aspx


ps: 4-kesi Castle Crashers-it viitsite mingi aeg teha?
drinking.gif


viimati muutis SKG 05.09.2008 17:35:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3dd3vil
HV kasutaja
r3dd3vil

liitunud: 08.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 17:34:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:
see kellelt ma ta uuena ostsin ütles et koos selle karbiga tuleb enterisse viia ning siis nad võtavad ta garantiisse vastu


hmm? on selline asi tõesti võimalik?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freetime1
HV vaatleja
freetime1

liitunud: 21.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 17:41:55 vasta tsitaadiga

seal karbi peal on selle inimese nimi kui ei usu siis helista talle icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 250, 251, 252 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.