|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
02.09.2008 11:33:08
|
|
|
vahet pole milline relieefne DEEBET kaart, töötab see krediidi asemikuna. Ilmselt saad vabalt oma tudengikaarti kasutada.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanajaloll
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2007
|
02.09.2008 13:32:59
|
|
|
| Kunagi jäi meelde, et uue prosega XBox (65 vms) peaksid välja tulema (okt-nov), on see siis õige jutt? Või oli juttu hoopis ainult kõvaketta suurusest ja ma ajan midagi sassi? Kes teab, võiks infi anda, mul vaja lõpuks uus osta, kui midagi uut selle aasta sees tuleks, siis ootaks ära isegi.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
02.09.2008 14:16:27
|
|
|
| vanajaloll kirjutas: |
| Kunagi jäi meelde, et uue prosega XBox (65 vms) peaksid välja tulema (okt-nov), on see siis õige jutt? Või oli juttu hoopis ainult kõvaketta suurusest ja ma ajan midagi sassi? Kes teab, võiks infi anda, mul vaja lõpuks uus osta, kui midagi uut selle aasta sees tuleks, siis ootaks ära isegi. |
Uue prosega xboxid ammu väljas. Falcon mudelid siis.
Nüüd sügisel peaks tulema xboxid uute GPU-dega 8)
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
02.09.2008 14:18:45
|
|
|
Ja midagi muutub ka kui uued GPU'd sees?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
02.09.2008 14:26:47
|
|
|
| Syncmahv, väidetavalt kaob rrod ära.
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taaviup
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2008
|
02.09.2008 14:56:50
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
No, aga mis siis nendesse turvakoodi kohta kirjutate? Too kolmekohaline nummer kred. kaardi tagant ? Suvalise? |
Suvalist ei pannud aga ühe väikese numbri kolm viimast numbrit. (See väike nr. peaks olema kaardi numbri rea esimese osa all. Aga kes teab, äkki on mingi loll kokkusattumus kellegi krediit kaardiga, see oleks suht saast. Ei tahaks eriti mingi interneti kurjategija olla! Aga samas saan siis tasuta mängud ning raha pole ka veel maha läinud arvelt.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
02.09.2008 15:06:18
|
|
|
| Taaviup kirjutas: |
| 1dumbpcuser kirjutas: |
No, aga mis siis nendesse turvakoodi kohta kirjutate? Too kolmekohaline nummer kred. kaardi tagant ? Suvalise? |
Suvalist ei pannud aga ühe väikese numbri kolm viimast numbrit. (See väike nr. peaks olema kaardi numbri rea esimese osa all. Aga kes teab, äkki on mingi loll kokkusattumus kellegi krediit kaardiga, see oleks suht saast. Ei tahaks eriti mingi interneti kurjategija olla! Aga samas saan siis tasuta mängud ning raha pole ka veel maha läinud arvelt. |
Saad tasuta mänge. Kust?
Ja need neli väikest numbrit on sinu kaardi neli esimest numbrit
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taaviup
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2008
|
02.09.2008 15:18:39
|
|
|
Neli esimest jah aga nendega läks läbi see, kuni nüüd nägin teadet: Unfortunately your bank declined to authorise payment. Please contact your bank, or call 0871 200 1221 for assistance.
Üpris masendav värk.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
02.09.2008 15:26:25
|
|
|
tasuta lõunaid pole olemas
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Splash
HV vaatleja

liitunud: 14.04.2007
|
02.09.2008 16:26:43
|
|
|
Sai siis hiljuti tellitud GAMEst Too Human ja lõpuks ka Soulcalibur IV. Nüüd jääb üle aint kättesaamist oodata .
Muide, kas see 3-5 päeva kehtib sellest hetkest kui nad selle teele panevad ? Tellimuse tegin reedel ja täna pandi siis teele too asi.
Üks küsimus siis veel. Kasutasin siis ostuks U-Neti virtuaalkaarti ja lolli peaga siis eeltellisin ka Fable 2-e ära. Probleem selles nüüd, et kaart saab läbi 8. oktoobril, aga mängu shipivad nad 21-sel. Kas on võimalus et ma näiteks annan neile sellest teada ja nad võtavad raha varem maha ?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tychoon
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2007
|
02.09.2008 17:48:16
|
|
|
| Splash kirjutas: |
Sai siis hiljuti tellitud GAMEst Too Human ja lõpuks ka Soulcalibur IV. Nüüd jääb üle aint kättesaamist oodata .
Muide, kas see 3-5 päeva kehtib sellest hetkest kui nad selle teele panevad ? Tellimuse tegin reedel ja täna pandi siis teele too asi.
Üks küsimus siis veel. Kasutasin siis ostuks U-Neti virtuaalkaarti ja lolli peaga siis eeltellisin ka Fable 2-e ära. Probleem selles nüüd, et kaart saab läbi 8. oktoobril, aga mängu shipivad nad 21-sel. Kas on võimalus et ma näiteks annan neile sellest teada ja nad võtavad raha varem maha ? |
peaks ikka peale raha laekumist olema. IMO.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qodopob
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2008
|
02.09.2008 17:55:42
|
|
|
Üldiselt pre-orderitel on asi nii, et nad ei võta raha kaardilt maha ennem kui nad seda sinu aadressiga ümbrikusse pistma ei hakka. Mida sa saad teha, on oma tellimusele minna (kui sa registreerunud oled), ning tellimusele AMEND teha, ning seal uue kaardi andmed kirja panna.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Strom
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2002
|
02.09.2008 19:02:09
|
|
|
| Kuna EU pointsid paistavad igalpool out of stock olevat siis rääkige, kas USA accoundiga arcade mängude ja guitar hero song packide ostmine töötab veel või on MS kraanid kinni keeranud?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranger15
HV vaatleja
liitunud: 14.07.2005
|
02.09.2008 19:21:06
|
|
|
Sain täna xboxi garantiist tagasi.Täpselt 3 nädalat läks.Saatelehel on kirjas, et remonti teostas Andrico.Ainuke asi, mis jama on see, et xbox ei tööta ikka Boodib üles, startup sound ja logo, järgmisena ei leia memory unitit(kuigi see on sees),edasi väidab:Updating, kohe peale seda lilla ekraan ning kiri:Update failed, please contact xbox customer support jne.Proovitud absoluutselt kõike, update disci teha, bootida mäng sees, memory unitiga ja ilma, hoitud sync nuppu buutimisel all(pidi likvideerima nö. halvad uuendused).Ühesõnaga täpselt sama seis mis enne garantiisse saatmist.Homme lähen siis 2-st korda sama jutuga enterisse.Masendav
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
02.09.2008 19:28:42
|
|
|
| Strom kirjutas: |
| Kuna EU pointsid paistavad igalpool out of stock olevat siis rääkige, kas USA accoundiga arcade mängude ja guitar hero song packide ostmine töötab veel või on MS kraanid kinni keeranud? |
olen omal kõik GH lisalood US pointside eest ja US konto alt ostnud ja mängin neid UK konto alt. milleks maksta rohkem
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taaviup
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2008
|
02.09.2008 19:36:54
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| Strom kirjutas: |
| Kuna EU pointsid paistavad igalpool out of stock olevat siis rääkige, kas USA accoundiga arcade mängude ja guitar hero song packide ostmine töötab veel või on MS kraanid kinni keeranud? |
olen omal kõik GH lisalood US pointside eest ja US konto alt ostnud ja mängin neid UK konto alt. milleks maksta rohkem  |
Ban-hammerit ei karda ? Teen vist ka USA konto. Ei viitsi päris 1000.- 4200 punkti eest välja köhida. Aga kas mingeid miinuseid on ka selle kontoga?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qodopob
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2008
|
02.09.2008 19:58:22
|
|
|
| Taaviup kirjutas: |
| Skeptik kirjutas: |
| Strom kirjutas: |
| Kuna EU pointsid paistavad igalpool out of stock olevat siis rääkige, kas USA accoundiga arcade mängude ja guitar hero song packide ostmine töötab veel või on MS kraanid kinni keeranud? |
olen omal kõik GH lisalood US pointside eest ja US konto alt ostnud ja mängin neid UK konto alt. milleks maksta rohkem  |
Ban-hammerit ei karda ? Teen vist ka USA konto. Ei viitsi päris 1000.- 4200 punkti eest välja köhida. Aga kas mingeid miinuseid on ka selle kontoga? |
Mul on game.co.uk-st tellitud 4200 pongo posti hoolitsevates kätes, ning maksin mingi 750-800.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
02.09.2008 20:12:05
|
|
|
| Taaviup kirjutas: |
| Skeptik kirjutas: |
| Strom kirjutas: |
| Kuna EU pointsid paistavad igalpool out of stock olevat siis rääkige, kas USA accoundiga arcade mängude ja guitar hero song packide ostmine töötab veel või on MS kraanid kinni keeranud? |
olen omal kõik GH lisalood US pointside eest ja US konto alt ostnud ja mängin neid UK konto alt. milleks maksta rohkem  |
Ban-hammerit ei karda ? Teen vist ka USA konto. Ei viitsi päris 1000.- 4200 punkti eest välja köhida. Aga kas mingeid miinuseid on ka selle kontoga? |
kas on oht saada üldse, kuna ma ei mängi selle US accountiga? kasutan ainult puntide hankimiseks ja asjade ostuks seda. 4000 punkti ~550 EEK eest. aga eBay-ist saab ka soodsalt.
ja kui ka bännivad, siis ilmselt selle US accounti, mitte mu konsooli Live-st, mis poleks ka suur kaotus, kuna saab uue teha. õnneks pole ühegi taolise juhtumi kohta midagi kuulnud ka
samas MS-iga kirjavahetuses selgus, et kui sinu riiki nende 26 hulgas pole, siis vali omale põhimõtteliselt mis tahes riik. momendil nagu bänni ei karda küll
btw, kas oleks mõtet ka petition teha? näiteks Baltiriikide peale võiks neil küll ühine support line olla ja iga riik valikus...
| tsitaat: |
In January 2008 the Greek Xbox Community created an online petition, asking for official Xbox Live Support in Greece.
In January 2008 the South African Xbox Community created an online petition, asking for official Xbox Live Support in South Africa. |
kuigi eks see reaalselt vist rohkem "hüüdja hääl kõrbes" ole...
viimati muutis SKG 02.09.2008 20:16:38, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
02.09.2008 20:14:54
|
|
|
Ega jah, absoluutselt poel mingit mõtet UK konto peale tellida hetkel. Kuigi niisama punkte US acc'i peal ei hoiaks, vaid ma soovitaks igaksjuhuks võimalikult kiirelt ära kasutada. Ise tellisin hiljuti näiteks 4000 punkti eest Castle Crashers'i (1200), Braid'i (1200), Bionic Commando Rearmed'i (800) ja Geometry Wars 2'e (800).
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
02.09.2008 20:22:52
|
|
|
| aga sel asjal on ka üks väike downside. nimelt kui sa vahetad konsooli (ostad niisama uue / vana läheb katki) või kõvaketast, siis pead sa selle US accounti alt igale ostetud asjale "vajutama" Download Again, siis saad sa neid uuesti näiteks UK accounti alt kasutada. see Download Again võtab õnneks ainult sekundi aega, ta tõmbab need kasutusõigused üle lihtsalt. olen ise selle läbi teinud. muud nagu polegi.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-=Px=-
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.01.2004
|
02.09.2008 21:33:23
|
|
|
Mõnedkorrad olen näppinud. Graafiliselt tunduvad võrdsed masinad olevat. Keegi siin ennist mainis, et MGS4 jne. on kõvasti parema pildiga, kui ükskõik milline x-i mäng. No ei tea.
Või on PS3el paljulubav tulevik, just graafilise edasiarenduse suhtes ?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
02.09.2008 21:38:45
|
|
|
| -=Px=- kirjutas: |
Mõnedkorrad olen näppinud. Graafiliselt tunduvad võrdsed masinad olevat. Keegi siin ennist mainis, et MGS4 jne. on kõvasti parema pildiga, kui ükskõik milline x-i mäng. No ei tea.
Või on PS3el paljulubav tulevik, just graafilise edasiarenduse suhtes ? |
Pontentsaal
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-=Px=-
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.01.2004
|
02.09.2008 22:18:42
|
|
|
| amddude kirjutas: |
| -=Px=- kirjutas: |
Mõnedkorrad olen näppinud. Graafiliselt tunduvad võrdsed masinad olevat. Keegi siin ennist mainis, et MGS4 jne. on kõvasti parema pildiga, kui ükskõik milline x-i mäng. No ei tea.
Või on PS3el paljulubav tulevik, just graafilise edasiarenduse suhtes ? |
Pontentsaal |
Enam pole ju midagi teha.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
03.09.2008 08:39:32
|
|
|
| MGS4 ja mõned mängud enne seda pididki ju olema need "päästjad" kes PS3 mingisugust fiktsionaalset potensaali lahti lukustama pidid hakkama. Pauk jäi püssist tulemata aga ometi räägitakse, et oodake, oodake, küll varsti saab. Varem saab järgmise gen'i konsoole, tundub mulle.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanajaloll
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2007
|
03.09.2008 09:31:29
|
|
|
| nah kirjutas: |
| vanajaloll kirjutas: |
| Kunagi jäi meelde, et uue prosega XBox (65 vms) peaksid välja tulema (okt-nov), on see siis õige jutt? Või oli juttu hoopis ainult kõvaketta suurusest ja ma ajan midagi sassi? Kes teab, võiks infi anda, mul vaja lõpuks uus osta, kui midagi uut selle aasta sees tuleks, siis ootaks ära isegi. |
Uue prosega xboxid ammu väljas. Falcon mudelid siis.
Nüüd sügisel peaks tulema xboxid uute GPU-dega 8) |
Aga kas need uute GPU-dega mudelid võivad siis näiteks aasta pärast uusi mahukaid/kõva graafikaga mänge paremini jooksutada kui praegused nö. vanade GPU-dega ja vanade prosedega Xboxid?
Mis nende Falconitega siis muutus, ka ainult vähenes RROD-i võimalus?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
03.09.2008 09:33:19
|
|
|
| jõudlus ei muutu, muutub tootmistehnoloogia, mille tulemusel on uus kiip jahedam ja energiasäästlikum. samuti odavam.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
03.09.2008 09:34:49
|
|
|
Jõudlus jääb samaks. Odavam toota ja vb ka lihtsam jahutada. Loota ju võib, et ventikamüra väheneb.. Kui kettale install ka veel tuleb siis äkki saab mürataseme ka normaalseks lõpuks
_________________ I prepared Explosive Runes this morning |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MitchriX
HV kasutaja
liitunud: 06.01.2005
|
03.09.2008 22:42:05
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| kui sa vahetad konsooli (ostad niisama uue / vana läheb katki) või kõvaketast, siis pead sa selle US accounti alt igale ostetud asjale "vajutama" Download Again, siis saad sa neid uuesti näiteks UK accounti alt kasutada. see Download Again võtab õnneks ainult sekundi aega, ta tõmbab need kasutusõigused üle lihtsalt. olen ise selle läbi teinud. muud nagu polegi. |
MS launchis see aasta ka DRM tool'i spets licensite jaoks. Näiteks, kui konsoolil on mitme erineva tagiga stuffi alla laetud ja mingil põhjusel ei saa tagile enam ligi, siis saab ka kõik konsooli seerianumbrile kinnitatud litsentsid ümber tõsta teisele konsoolile. Seda vaid korra aastas ainult..dunno why
edit: Aa, sry, see tool töötab ikka selle põhimõttega, et ei pea enam originaalprofiiliga Live's olema, et full contenti'le ligi pääseda - see "download again" protsess tuleb siiski läbi teha enne ja selle käigus antakse litsentsi õigused uuele seerianumbrile ::link
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3rcury
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2007
|
04.09.2008 14:59:24
|
|
|
| M3rcury kirjutas: |
| Ise tellisin eelmisel neljapäeval Ghost Recon Advanced Warfare 2, Bioshock, Army of Two ja Devil May Cry 4 1150 krooniga(koos postitasuga) ja raha läks mul juba järgmisel päeval lõunal maha. Maha ta ei võtnud aga vaatasin automaadist, et reserveeritud. |
Sain need 4 mängu kätte, aga nüüd tuli ka kohe küsimus, kust selliseid rohelisi karpe osta on võimalik? Sest DMC4 ja Bioshocki karbid on ikka väga jubedas olukorras
Nelja päevaga tuli siis kohale, aga kätte sain täna, sest polnud eile võimalik järgi minna.
_________________ Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
viimati muutis M3rcury 04.09.2008 15:00:05, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
04.09.2008 14:59:57
|
|
|
| Skeptikul on neid ehk järel
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
04.09.2008 15:34:42
|
|
|
| Mul on ka mõned rohelised karbid järel... Nüüd peab ainult hinna neile välja mõtlema, sest mitte ei mäleta mis hinnaga need ostsin...
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3rcury
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2007
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qodopob
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2008
|
04.09.2008 16:17:24
|
|
|
Minu silma järgi on need ex6 karbid nadi tumedamad kui official karbid.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3rcury
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2007
|
04.09.2008 16:21:48
|
|
|
Kõik on tore ja hea, aga 50 krooni eest ma küll karpe osta ei taha
_________________ Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
04.09.2008 16:35:31
|
|
|
Võtad siis natuke toorikuid ka.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
04.09.2008 17:51:55
|
|
|
| M3rcury kirjutas: |
Kõik on tore ja hea, aga 50 krooni eest ma küll karpe osta ei taha  |
No siis tellid 50.- eest ära ja müüd pooled mulle maha.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
04.09.2008 18:10:53
|
|
|
need CDLahendused karbid on sinakama rohelisega ja käivad nati tugevamalt kinni/lahti. muud märkimisväärset vahet nagu pole.
foto on siin teemas olemas. ostsin 20 karpi, 10 on vast alles.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deusexum
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3rcury
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2007
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
04.09.2008 20:23:09
|
|
|
| PURE demo tuli Marketplacesse 8)
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taaviup
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2008
|
04.09.2008 20:43:25
|
|
|
| M3rcury kirjutas: |
Osta ära ja eks sa vaata kui see kunagi välja tuleb  |
MItte siis kui see välja tuleb aga siis ,kui ta seda peale mängimist jõuab kirjutada, äkki saad infarkti.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
04.09.2008 20:59:20
|
|
|
mul läks telekas katki, mitte xbox
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
04.09.2008 22:59:36
|
|
|
OT:
| Skeptik kirjutas: |
| PURE demo tuli Marketplacesse 8) |
Esmamuljed
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
05.09.2008 16:55:29
|
|
|
| Ma pole juba viimased paar päeva LIVE-sse sisse saanud. IP aadress failib pidevalt. Tundub, et Elion on mingi sitaga hakkama saanud.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
r3dd3vil
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2006
|
05.09.2008 17:34:35
|
|
|
| tsitaat: |
| see kellelt ma ta uuena ostsin ütles et koos selle karbiga tuleb enterisse viia ning siis nad võtavad ta garantiisse vastu |
hmm? on selline asi tõesti võimalik?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freetime1
HV vaatleja

liitunud: 21.01.2008
|
05.09.2008 17:41:55
|
|
|
seal karbi peal on selle inimese nimi kui ei usu siis helista talle
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|