Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Nikon D90 - filmimisfunktsiooniga uus keskklassi DSLR mudel märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2008 13:33:17 Nikon D90 - filmimisfunktsiooniga uus keskklassi DSLR mudel vasta tsitaadiga

link :: Mikromaailm


Nikon Europe teatab täna uuest suurest sammust edasi keskklassi DX-formaadi D-SLR-toodetes: esitletakse mudelit D90. D90 avab uued võimalused fotograafiahuvilistele kõikidel tasemetel, olles maailma esimene filmimisfunktsiooniga keskklassi D-SLR-toode, mis pakub tõelist kinoefekti ja oivalist pildikvaliteeti ning sisaldab Nikoni uue põlvkonna DX-formaadi lipulaeva D300 uuenduslikke kõrgetasemelisi funktsioone.

D90 kvaliteet on garanteeritud 12,3 megapiksli, uue disainiga DX-formaadis CMOS-pildianduri ja Nikoni enda EXPEED-i pilditöötlustehnoloogiaga. Täiustatud funktsioonid, nagu vaade reaalajas, kaadri tuvastamine, aktiivne digitaalvalgustus, pildikontroll ja ISO-tundlikkuse ulatus 200-3200 (ISO 6400 ekvivalent Hi1-le ja ISO 100 ekvivalent Lo1-le), võimaldavad rakendada loovust peaaegu igas tegevuspaigas. Kaamera ergonoomiline korpus koos paigutusega intuitiivseks käsitsemiseks tagab nende funktsioonide hõlpsa kasutamise.

Jordi Brinkman, Nikon Europe B.V. tootejuht: „D90 kombinatsioon D300 pilditehnoloogiast ja uudsetest funktsioonidest, nagu vaade reaalajas, D-film, kaadrituvastamine ja pildikontroll, kinnitab veelkord Nikoni juhtivat rolli pilditöötluse tehnoloogiates. Lisades uudsed, kõrgetasemelised funktsioonid, nagu CMOS-pildiandur ja äärmiselt ulatuslik ISO-tundlikkuse ulatus, oleme veendunud, et uus kaamera äratab kõigis kirglikes fotograafides jätkuva huvi järgmiste sammude vastu fotograafias.”

Tehnilised andmed:
    * 12.9 megapiksline DX formaadis CMOS sensor
    * 3.0" LCD ekraan (sama, mis D300 ja D3)
    * Live View (vaade reaalajas LCD ekraanilt)
    * Näotuvastus
    * Sensori puhastus (väristamine)
    * Filmimine kuni 1280x720 (24 kaadrit/s) mono heliga
    * ISO 200-3200 (100-6400 laiendatult)
    * 4.5 kaadrit/s pildistamine
    * GPS asukoha salvestamine pildile (lisaseadmega)
    * Expeed pildiprotsessor
    * Kaal 703g


Videosalvestuse näite leiab SIIT.

D90 ilmub müügile septembri lõpus ning tema tootja soovitatud jaehind on 899 eurot.
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2008 13:36:04 vasta tsitaadiga

Ei koida minu jaoks, miks on vaja mitu asja kokku panna. Videokaamerad pannaks pildistama, Fotokaamerad filmima.
Digiseepide puhul saan ma täitsa aru, et selline asi on, need ongi sellised universaalsed lelud, aga peegelkaamera puhul tundub pisut mõttetu.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 28.08.2008 14:10:35 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
Ei koida minu jaoks, miks on vaja mitu asja kokku panna. Videokaamerad pannaks pildistama, Fotokaamerad filmima.
Digiseepide puhul saan ma täitsa aru, et selline asi on, need ongi sellised universaalsed lelud, aga peegelkaamera puhul tundub pisut mõttetu.


Mõttetu? Liiga pinnapealne arvamus nagu. See kaamera on ju amatöörfilmitegijatele kui taevalik kingitus, sest sellist DOFi saab alles 20 000 dollarit maksvatelt profivideokaameratelt. Vaatasid ikka videonäidist? Täiesti uskumatu, kui mõnusat pilti ta suudab teha. Tõsi, filmimiseks on kindlasti parem kasutada spetsiaalset käsikaamerat, kuid kui on pealehakkamist ning tahtmist, siis selle fotoka filmimisfunktsioonil on vaieldamatult parim hinna-kvaliteedi suhe icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2008 14:18:54 vasta tsitaadiga

Ei saanud kahjuks vaadata selles arvutis kus olen. Pisut skeptiline olen selles osas, et 900 eurosele kaamerale pannakse kokku tehnikat mida saaks AINULT muidu 20 000 Dollariliste kaamerate puhul.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tar
HV kasutaja
Tar

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2008 14:23:03 vasta tsitaadiga

Veel paar aastat ja DSLR kerega saab 1080p60 H.264 24+ Mbps üles võtta...
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2008 14:32:39 vasta tsitaadiga

Iga kell filmin enne videokaameraga kui fotokaga... seda pole isegi mugav käes ju hoida filmimiseks.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2008 14:34:43 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
Ei koida minu jaoks, miks on vaja mitu asja kokku panna. Videokaamerad pannaks pildistama, Fotokaamerad filmima.
Digiseepide puhul saan ma täitsa aru, et selline asi on, need ongi sellised universaalsed lelud, aga peegelkaamera puhul tundub pisut mõttetu.

Eks reisule ole 1 kaamera kergem kaasa vedada kui 2. Demo järgi on filmimise kvaliteet küll igati okei. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madd0g
HV veteran
madd0g

liitunud: 05.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2008 15:00:42 vasta tsitaadiga

Filmimiseks küll kallis lelu, pildistamiseks täitsa ok. Nagu nikon D80 omalajal.
_________________
Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2008 17:12:48 vasta tsitaadiga

Mis formaadis videot see aparaat teeb? Loen mujalt, et 720p aga muud infi pole. Ikka MPEG4 ? Siis on küll hea thumbs_up.gif

Varsti hakkan ostuabist otsima tänapäevast pilli mis vähemalt 640x480 MPEG4 teeb (SD kaardile), nagu mu igivana Olympuse seebik.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2008 17:18:47 vasta tsitaadiga

KrikU, võta Canon HF100, mis sa selle 640x480 ikka teed. 1920x1080 on mõttekam icon_wink.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2008 17:37:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:
D-Movie Mode—Cinematic 24fps HD with sound: Record cinematic-quality movie clips at up to 720p HD (1280 x 720 pixels) in Motion JPEG format, enhanced by NIKKOR interchangeable lens quality and versatility.
icon_lol.gif
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2008 17:40:56 vasta tsitaadiga

Kui aus olla siis ootasin ma seda hetke küll kuniks peeglid võtaksid omaks filmimise omaduse (vähemasti kuniks pildistamine ise sellepealt ei kannata). Iseenesest hea on ju võtta peegel kaasa ja vahest juhtub hetki kus on soovi miskit siiski videona ülesse võtta. Samas muidugist seda pidevalt teha küll ei sooviks. Kilone kobakas filmimiseks on ikkagi pisut palju arvestades, et kõik käe värinad ja vajumised on pärast videolt näha ning see vähendab naudingut selle vaatamisel. Enamasti ostetakse ikkagist kallist ja võimsamat asja selle mõttega, et ta sooritaks hästi oma alas, oleks kvaliteetne ja kui peaks vajadus tekkima siis saad ka pisut miskit muud sellega teha.

Muidugist mono heli ja 24fps tõesti väga ei köida... 30fps võiks siiski olla koos stereoga icon_biggrin.gif liiga palju tahetud vist icon_razz.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
futu
HV vaatleja

liitunud: 09.04.2002




sõnum 28.08.2008 17:45:05 vasta tsitaadiga

ma ei saanud sealt aru, kas ta filmimise jooksul teravustab ka?
aga mõnes osas on need fotokad küll eelmises sajandis, ei võinud siis kohe gps moodulit sisse ehitada?
saaks paugust suure kampaania teha. väiksematestki upgrade'dest on suur kampaania välja imetud, kasvõi iphone edge -> iphone 3g

_________________
tel 551 6599
andrus ätt topu punkt ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2008 17:54:42 vasta tsitaadiga

futu kirjutas:
ma ei saanud sealt aru, kas ta filmimise jooksul teravustab ka?
aga mõnes osas on need fotokad küll eelmises sajandis, ei võinud siis kohe gps moodulit sisse ehitada?
saaks paugust suure kampaania teha. väiksematestki upgrade'dest on suur kampaania välja imetud, kasvõi iphone edge -> iphone 3g

nu iseenesest sisseehitatud GPS moodul kasutab akut päris tugevalt. Mu telefoni aku mis on 1500mAh kestab niisama ainult kõneledes ligi nädala. Samas GPSi kasutamine vähendab selle aja kusagile 10h kanti vast. Usutavasti inimesed kes on harjunud kasutama oma akut ligi 500 pildi tegemiseks ei sooviks, et nende piltide arv vast ligi 200 pildi kanti kahaneks. Tavaliselt inimene ikka võtab kaamera välja, teeb pildi kähku ära ja liigub edasi. Pole tal aega oodata kuniks GPS lõpuks teda ülesse leiaks seega peaks GPS taustal töötama ja jälgima sinu asukohta.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jancool
HV kasutaja
jancool

liitunud: 09.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2008 19:17:32 vasta tsitaadiga

Väga kena soorutis Nikonilt. See paneb kindlasti paugu ka teistele tootjatele (Canon, Pentax, Olympus,...), kes oma lelusid täiustama hakkavad. Konkurents on alati teeretulnud thumbs_up.gif.

tsitaat:
Eks reisule ole 1 kaamera kergem kaasa vedada kui 2. Demo järgi on filmimise kvaliteet küll igati okei.

Täiesti ühel nõul sinuga.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2008 19:37:13 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
Muidugist mono heli ja 24fps tõesti väga ei köida... 30fps võiks siiski olla koos stereoga icon_biggrin.gif liiga palju tahetud vist icon_razz.gif


Siis on hea lihtne upgradeda nt D95 vms ja uuesti raha küsida icon_lol.gif
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yllar
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2008 22:16:02 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
Kilone kobakas filmimiseks on ikkagi pisut palju arvestades, et kõik käe värinad ja vajumised on pärast videolt näha ning see vähendab naudingut selle vaatamisel.

Muuseas mul endal videokaamera kaalub suure aku ja läätsega koos umbes 1kg ja mina näen selles vastupidist probleemi - võiks veel raskem olla (muidugi ka vastavalt näiteks suurema sensoriga jne, mitte lihtsalt täiendava metalliga). Nimelt minu arvates on suure kaameraga tehtud pilt oluliselt stabiilsem kui kerge seebikarbiga tehtud pilt (seda nii käest kui jalalt filmides).
KillerXP kirjutas:
Muidugist mono heli ja 24fps tõesti väga ei köida... 30fps võiks siiski olla koos stereoga icon_biggrin.gif liiga palju tahetud vist icon_razz.gif

Mono heli pole jah just parim (hea mikrofoni korral aitab ühe inimese jutu salvestamiseks) ... aga kui 24fps on vähe, siis pole sul ei kinosse ega teleri ette asja. Professionaalsed filmid tehakse filmikaameratega mille kaadrisagedus ongi 24fps, PAL standardile vastav video on 25 fps - ehk kõik see mis euroopa videokaamerad peamiselt salvestavad, NTSC standardile vastavad videokaamerad salvestavad 30 fps, seda siis peamiselt Ameerikas, aga nende pilt on jälle eurooplaste omast väiksema resolutsiooniga icon_wink.gif Sujuva pildi alumine piir on umbes 15 fps, mida veebivideodel on mõistlik kasutada icon_idea.gif
Ehk kokkuvõtvalt on see kaamera juba päris asjalik konkurent odavatele videokaameratele.

Näidisvideot kommenteerides leidsin endiselt fotokaameratele tüüpilised vead: aktiivne valgusnivoo reguleerimine ja taustamüra (kuigi pilt oli siiski päris talutav). Pigem huvitaks kas filmimise ajal zoomida saab - seda ei lugenud kuskilt välja ja see on paljudel teistel mudelitel keelatud (heliga salvestamisel).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2008 22:16:18 vasta tsitaadiga

ikka saab zoomida, ega objektiivi siis saa kuidagi "lukku" panna.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2008 22:19:20 vasta tsitaadiga

Ma ei usu, et keegi saab keelata sul filmimise ajal zuumirõngast keerata. icon_wink.gif Ilmselt toimib seda arvestades ka AF vastavalt. VR obje sööb värinad ka ära.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yllar
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2008 22:28:18 vasta tsitaadiga

minu viga, unustasin, et peegelkaameratel käib zoomimine käsitsi rõngast ilma mootorite abita (probleem oligi mitte peegelkaameratel see mootorite müra, seega ei saa heliga salvestuse ajal zoomida osadel)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 28.08.2008 23:31:08 vasta tsitaadiga

Ja siin on vaata et paremgi videonäidis, kui Nikonil endal.

http://digifotopro.nl/artikelen.php?ACG=1&ID=2474&action=OPEN&page=0
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2008 00:50:54 vasta tsitaadiga

Üks asi, mis mulle veel meeldib: 3" ekraan ei ole Canoni 40D ja 450D sarnaselt vasakusse serva nihutatud, vaid on keskel okulari all. Ninaga ei nühi nii rasvaseks ja nupud on ilusti vasaku pöidla all.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 29.08.2008 01:04:21 vasta tsitaadiga

Lahe.
See video oli küll minu jaoks nagu icon_eek.gif
Samas, ega ma tänapäeva digiseepide videodega nagunii võrrelda pole saa seda kuna pole näinud ...

Saab pildistada ja päris arvestatavat videot teha. Mulle meeldiks selline lulla.

Palju selle müügi hind võiks tulla eestis? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2008 06:05:44 vasta tsitaadiga

Huh, lõpuks võib ka hakata dslr peale mõtlema.
Mitte et ma seebika fotokvaliteediga rahul poleks, aga tahaks aparaati mis teeb videot ja saaks ka objesid vahetada thumbs_up.gif
Loodame et läheb sõjaks, kes teeb parema.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tux
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2008 06:40:09 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Ma ei usu, et keegi saab keelata sul filmimise ajal zuumirõngast keerata. icon_wink.gif Ilmselt toimib seda arvestades ka AF vastavalt. VR obje sööb värinad ka ära.

AF filmimise ajal siiski ei tööta D90'l icon_wink.gif

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 29.08.2008 08:02:23 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Huh, lõpuks võib ka hakata dslr peale mõtlema.
Mitte et ma seebika fotokvaliteediga rahul poleks, aga tahaks aparaati mis teeb videot ja saaks ka objesid vahetada thumbs_up.gif
Loodame et läheb sõjaks, kes teeb parema.

Osta parem mikroskoop, saad jooksupealt objektiivi vahetada ja videot näed ka.......makro on ülivõimas 8)
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejay
HV kasutaja
deejay

liitunud: 08.11.2001




sõnum 29.08.2008 11:24:47 vasta tsitaadiga

http://chsvimg.nikon.com/products/imaging/lineup/d90/en/d-movie/ - af ei tööta, aga mf töötab ikke kenasti icon_smile.gif ja zuum ikka ka. 1300 taala on hea summa VR-kit-i eest.
D3 oma pea-olematu müraga ISO6400-ga lööb muidugi pahviks - ei tea kuidas D90 on?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2008 13:50:59 vasta tsitaadiga

Hehh, midagi ehk, mida isegi osta. Tuleb sobilikul ajal ka välja, et okt keskel ehk osta, siis hind ehk parem või hoopiski mingi uuendusega versioon ilmumas..

: ))

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2008 13:55:08 vasta tsitaadiga

Kui kogu see asi veel areneb veidi ja tekivad valikuvõimalused, siis vb isikliku peegli ostan ka filmimise võimalusega... senikaua kasutan aga tööandja poolt pakutud varianti icon_smile.gif ja videot teen ka korraliku fullHD kaameraga praegu thumbs_up.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 31.08.2008 00:30:28 vasta tsitaadiga

mind häirib see CMOS sensor, too ei ole oma eripärade osas just parim video tegemiseks icon_rolleyes.gif
kiirelt liigutades sirged servad moonduvad thumbs_down.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 11:15:30 vasta tsitaadiga

Kui häirib, ära filmi. Tegemist eeskätt ikkagi fotokaameraga.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2008 11:30:33 vasta tsitaadiga

Njah vist järgmine on D91 millel on ka stereoheli ja siis järgmine D92 millel ka autofookus icon_lol.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
futu
HV vaatleja

liitunud: 09.04.2002




sõnum 01.09.2008 12:35:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:

AF filmimise ajal siiski ei tööta D90'l

kust on info pärit?
see on üks kriitilisemaid faktoreid üldse selles osas et kas asi võiks consumer-filmikat asendada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tux
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2008 20:26:01 vasta tsitaadiga

futu kirjutas:
tsitaat:

AF filmimise ajal siiski ei tööta D90'l

kust on info pärit?
see on üks kriitilisemaid faktoreid üldse selles osas et kas asi võiks consumer-filmikat asendada.

http://chsvimg.nikon.com/products/imaging/lineup/d90/en/d-movie/
Tärniga on märgitud seal.
Ja muide profi(video)kaameratel ei olegi AF'i

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 01.09.2008 21:08:21 vasta tsitaadiga

iceincube kirjutas:

Palju selle müügi hind võiks tulla eestis? icon_rolleyes.gif


http://www.photographybay.com/2007/12/22/nikon-d90/ nagu aru saan siis on müügi hind 1300 dollarit. ehk siis ming alla 15 tuhdane eesti rahas?
Või kuidas seda retail price mõista tuleb.
Palju eestisse jõudes nad juurde võivad siin panna üldse icon_razz.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tux
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2008 22:56:14 vasta tsitaadiga

iceincube kirjutas:
iceincube kirjutas:

Palju selle müügi hind võiks tulla eestis? icon_rolleyes.gif


http://www.photographybay.com/2007/12/22/nikon-d90/ nagu aru saan siis on müügi hind 1300 dollarit. ehk siis ming alla 15 tuhdane eesti rahas?
Või kuidas seda retail price mõista tuleb.
Palju eestisse jõudes nad juurde võivad siin panna üldse icon_razz.gif

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Fototehnika/Kaamerad/92482/

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 00:32:18 vasta tsitaadiga

Parem oleks võib-olla panna link kõigile D90 otsitulemustele, kus on variandid ka objektiividega thumbs_up.gif
https://www.hinnavaatlus.ee/search/?Query=Nikon+D90&Type=products

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
naga
HV vaatleja
naga

liitunud: 12.03.2007




sõnum 02.09.2008 04:31:27 vasta tsitaadiga

KillerXP 28.08.2008 17:40
_...kvaliteetne ja kui peaks vajadus tekkima siis saad ka pisut miskit muud sellega teha._

Just minu mõte! Mina kasutan oma vana D80 veel pähklite purustamiseks ja hea rannas õllepudeleid objektiivi servaga lahti korkida. Kas sa tead kas D90-ga saaks ka veinipudeli kuidagi lahti?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 02.09.2008 08:46:08 vasta tsitaadiga

naga kirjutas:
KillerXP 28.08.2008 17:40
_...kvaliteetne ja kui peaks vajadus tekkima siis saad ka pisut miskit muud sellega teha._

Just minu mõte! Mina kasutan oma vana D80 veel pähklite purustamiseks ja hea rannas õllepudeleid objektiivi servaga lahti korkida. Kas sa tead kas D90-ga saaks ka veinipudeli kuidagi lahti?
ot:
Osav äkiline külglöök peaks pudelikaela maha lööma icon_razz1.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
futu
HV vaatleja

liitunud: 09.04.2002




sõnum 02.09.2008 09:17:56 vasta tsitaadiga

Tux kirjutas:
futu kirjutas:
tsitaat:

AF filmimise ajal siiski ei tööta D90'l

kust on info pärit?
see on üks kriitilisemaid faktoreid üldse selles osas et kas asi võiks consumer-filmikat asendada.

http://chsvimg.nikon.com/products/imaging/lineup/d90/en/d-movie/
Tärniga on märgitud seal.
Ja muide profi(video)kaameratel ei olegi AF'i


Selge pilt. Pealegi on iga HD videolõigu pikkus max 5min. Seega pole päris rookie'l sellega midagi teha. Seda aparaati ilmselt vaatab vesise suuga mõni filmitudeng - 20.000kr koos mingi 2.8 objega saab nii mõneski mõttes (valgusjõud, dof) profivideole kannale astuva kaamera.
AF puudumine on muidugi veider arvestades et live view's see on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 04.09.2008 13:12:40 vasta tsitaadiga

Kuskilt jäi juba hind silma 13 990- Kere eest siis.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.09.2008 19:17:59 vasta tsitaadiga

praegu on seda vast kõige mõistlikum UK'st tellida, seal on nael kõigest 19,2 ja hinnad maas
lisaks pole EU impordimaksu


link
http://www.ukdigital.co.uk/nikon_d90.htm

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 21:14:59 vasta tsitaadiga

Oleks siis £515 koos käibe maksuga! : D

Aga jah, täiesti mõeldav on see tellimine tegelikult. Kui paar asja teada saab elust enesest icon_biggrin.gif siis ehk tellibki, kui eestis juba mingit super head pakkumist pole. Samas kui tellida, siis ehk telliks kohe mitu tükki, et kui keegi peaks veel huvitatud olema. : )

Hind oleks nii ~13 000.- (praeguse seisuga)

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 05.09.2008 13:12:46 vasta tsitaadiga

Minu arvates hiilgavalt hea areng. Selline vidin annab filmitegemisel ikka meeletult paremad võimalused kui isegi väga palju kallimad videokaamerad. Nüüd siis veel jääme ootama - täiskaader, h264, 1080p 50/60 fps icon_razz.gif Ega palju puudu pole. Igatahes neid videoid vaadates tundub küll, et ilma sellise võimaluseta peeglit küll enam kunagi ei osta.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deejay
HV kasutaja
deejay

liitunud: 08.11.2001




sõnum 05.09.2008 14:58:49 vasta tsitaadiga

Oo jaa ...
Mind imho ei hirmuta isegi 5-minutiline salvestamise limiit HD videole. No palju sa ikka jaksad järjest tulistada 5minti, käsi väsib ära. Nojah, kui just kinos pirat ei tee icon_biggrin.gif
Aga musavideoklippideks või promodeks jumala hea - jupphaaval filmid, vahepeal vahetad objet või mälukaarti, pärast kodus kõik Final Cut-i ning monteerima. Oeh - juba tahan.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 20:09:42 vasta tsitaadiga

ootaks konkurentsi, suund õige thumbs_up.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2008 12:27:29 vasta tsitaadiga

Kere eest 14k:
http://www.fotoluks.ee/?op=body&id=39&cid=3096&cgid=0&b=0

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 17.09.2008 08:46:00 vasta tsitaadiga

No näib, et Canon ei ole ka just papist poiss. http://www.dpreview.com/news/0809/08091705canon_5dmarkII.asp
USA kere hind 2699$ Eestis ~35000?
Full frame 1080p h264 30 fps video kuni 12 minutit. Hmm, kuidagi kiiresti käis see areng icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.09.2008 08:58:10 vasta tsitaadiga

ihvike kirjutas:
No näib, et Canon ei ole ka just papist poiss. http://www.dpreview.com/news/0809/08091705canon_5dmarkII.asp
USA kere hind 2699$ Eestis ~35000?
Full frame 1080p h264 30 fps video kuni 12 minutit. Hmm, kuidagi kiiresti käis see areng icon_biggrin.gif
canonil iseenesest lihtsam sellele vankrile hüpata, kuna neil h264 kaamerad ammuilma juba olemas
ainus viga neil oli see, et odavklassi uutel mudelitel nagu 450d ja 1000d ei saanud seda võimalust icon_razz.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2008 08:59:28 vasta tsitaadiga

päris okei kaamera canonilt icon_smile.gif oot kas 5D oli Digic III prosega veel?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Nikon D90 - filmimisfunktsiooniga uus keskklassi DSLR mudel mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.