Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 173, 174, 175 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 29.08.2008 19:17:35 vasta tsitaadiga

Eks seda ole juba 1000 korda küsitud, kuid miks ei taha DigiTV end arvutisse ilmutada? Netijuhe on neljandas pordis. Siis on avatud VLC Player ja sealt open network stream. Aadressiks pandud udp://@239.3.1.1. Ruuteri tuluke küll vilgub, aga pilti ja häält pole icon_confused.gif
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivoonu
HV kasutaja
aivoonu

liitunud: 19.05.2004




sõnum 29.08.2008 21:55:37 vasta tsitaadiga

kalevipoeg kirjutas:
Eks seda ole juba 1000 korda küsitud, kuid miks ei taha DigiTV end arvutisse ilmutada? Netijuhe on neljandas pordis. Siis on avatud VLC Player ja sealt open network stream. Aadressiks pandud udp://@239.3.1.1. Ruuteri tuluke küll vilgub, aga pilti ja häält pole icon_confused.gif


pane digiboxis samale kanalile ... siis hakkab stream jooksma?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 29.08.2008 22:12:40 vasta tsitaadiga

Ei.
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 30.08.2008 19:29:42 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel digitv jamab? Hetkel võrk on, aga telekas tuleb teade, et network problem...
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver989
Kreisi kasutaja
oliver989

liitunud: 26.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2008 19:30:30 vasta tsitaadiga

weasel, mul sama jama
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alo-Aerton
HV kasutaja
Alo-Aerton

liitunud: 18.02.2007




sõnum 30.08.2008 19:36:42 vasta tsitaadiga

mul ka sama jama network probleem www.elion.ee/dtv
Ise põlvamaal Räpinas


viimati muutis Alo-Aerton 30.08.2008 19:46:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taic
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2003




sõnum 30.08.2008 19:39:01 vasta tsitaadiga

jama sama ...
kõik lendas sealpool või ? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver989
Kreisi kasutaja
oliver989

liitunud: 26.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2008 19:40:14 vasta tsitaadiga

Tundub nii, kõik numbrid ka kinni icon_confused.gif
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smifens
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2007




sõnum 30.08.2008 19:42:33 vasta tsitaadiga

Digitv puudub ka Sauel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2008 19:49:12 vasta tsitaadiga

sita ajab keema see ELION!!!!! Iga kord kui on probleem, siis kohe tel numbrid ka ei tööta. Ja viimasel ajal muud nad ei pakugi kui probleeme
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivoonu
HV kasutaja
aivoonu

liitunud: 19.05.2004




sõnum 30.08.2008 19:55:33 digi vasta tsitaadiga

tervel tutvusringkonnal digi maas ka endal ...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 30.08.2008 19:56:32 vasta tsitaadiga

Pärnu ! icon_evil.gif
"Network Problem" Sama jama eile öösel..
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 30.08.2008 19:56:48 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
sita ajab keema see ELION!!!!! Iga kord kui on probleem, siis kohe tel numbrid ka ei tööta. Ja viimasel ajal muud nad ei pakugi kui probleeme


küll on häda, kui suurem jama siis jura, ma kannatan samamoodi, kui ei virise...küll asjaga tegeletakse thumbs_up.gif

ja kui liin kinni siis kogu eesti kõllab sinna icon_lol.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2008 19:57:09 vasta tsitaadiga

Kas neil polnud mitte mingit probleemi mingi valguskaabliga mis olevat puruks läinud?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
samru
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2002




sõnum 30.08.2008 19:58:34 vasta tsitaadiga

Haapsalu sama jama. Siis peab ootama. Sellepärast telefonid kinni ongi.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2008 19:59:22 vasta tsitaadiga

mhmh, network problem...
tarbijad on ilma televisioonita

loodan, et elion siis mingit hinnaalandust kah oma klientidele kogu Eestis teeb icon_razz.gif

_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2008 20:00:35 vasta tsitaadiga

üle-eestiline icon_biggrin.gif odav pauk ikka
http://foorum.elion.ee/foorum/viewtopic.php?p=24182#24182
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 30.08.2008 20:08:00 vasta tsitaadiga

Tuli tagasi.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taic
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2003




sõnum 30.08.2008 20:13:35 vasta tsitaadiga

nõmmel on ka üleval thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2008 20:18:38 vasta tsitaadiga

tagasi tuli.... peale digiboxi restarti
_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smifens
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2007




sõnum 30.08.2008 20:33:18 vasta tsitaadiga

Huvitav, Postimees on maas nüüd.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2008 21:49:50 vasta tsitaadiga

Tallinna Kesklinnas minul pole endiselt. icon_rolleyes.gif
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.08.2008 22:14:33 vasta tsitaadiga

Steff. kirjutas:
Tallinna Kesklinnas minul pole endiselt. icon_rolleyes.gif

restardid tehtud?

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2008 23:34:44 vasta tsitaadiga

tehtud resa, helistatud, aga nädalavahetusel keegi ei liiguta, mis on ka arusaadav icon_lol.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fernanlora
HV vaatleja

liitunud: 31.08.2008




sõnum 31.08.2008 14:53:29 vasta tsitaadiga

Hi there, I have Elion Internet Connection (which works very well, no problems) but the digiTV starts saying it needs to restart for updating, It updates after a few minutes with the message: "upgrading, do not disconnect", when it finishes updating it restart again but then it starts updating and so on. I've updated it many times and no changes arise, any idea? I'm calling Elion now but I guess I'll have to wait a million years to have them repairing that at home...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 18:34:37 vasta tsitaadiga

fernanlora kirjutas:
Hi there, I have Elion Internet Connection (which works very well, no problems) but the digiTV starts saying it needs to restart for updating, It updates after a few minutes with the message: "upgrading, do not disconnect", when it finishes updating it restart again but then it starts updating and so on. I've updated it many times and no changes arise, any idea? I'm calling Elion now but I guess I'll have to wait a million years to have them repairing that at home...

This IPTV box probably needs replacement, if it has warranty call 6069966 again and tell them about this problem, they will come to you and replace it when needed. If it has no warrany, go to Elion's shop and buy a new amino box.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 20:26:18 vasta tsitaadiga

and have prepared talk to people, who dont understand one word english icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 20:31:26 vasta tsitaadiga

lurr kirjutas:
and have prepared talk to people, who dont understand one word english icon_biggrin.gif

ot: how's that? Elion's technicans speak as much english as anyone in estonia. We are in Europe and more like Western people who's second language is English.
aga see selleks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2008 00:51:11 vasta tsitaadiga

Killzone88 kirjutas:
Pärnu ! icon_evil.gif
"Network Problem" Sama jama eile öösel..

Siis ma polnudki ainuke.
jyrisa kirjutas:

Ja miks ma üldse kirjutama hakkasin? Sest praegu ei ole mul üldse digiTV-d. Vahin aga mingit "Network problem" errorit keset sinist ekraani.
See siis ööst vastu laupäeva. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2008 14:49:44 vasta tsitaadiga

mul säärane küsimus, et kuidas ma uue modem ruuteriga arvutis Dtv tööle saan?
sellel jookseb Dtv kõigist neljast august.
icon_rolleyes.gif

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
airm
HV Guru

liitunud: 26.02.2003




sõnum 01.09.2008 16:02:04 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
mul säärane küsimus, et kuidas ma uue modem ruuteriga arvutis Dtv tööle saan?
sellel jookseb Dtv kõigist neljast august.
icon_rolleyes.gif
Ära nüüd pahanda, aga probleem on esitatud nii, nagu keegi tundmatu aru saaks:
Et mina tean kuidas kõigist neljast august digitv jookseb, aga kuidas ma ikkagi tööle saan...
Vastus on: plug and play icon_smile.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2008 18:26:37 vasta tsitaadiga

digi poxiga nääb kõigist neljast aga arvutiga ei näe ühegist icon_confused.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fernanlora
HV vaatleja

liitunud: 31.08.2008




sõnum 01.09.2008 18:29:18 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
fernanlora kirjutas:
Hi there, I have Elion Internet Connection (which works very well, no problems) but the digiTV starts saying it needs to restart for updating, It updates after a few minutes with the message: "upgrading, do not disconnect", when it finishes updating it restart again but then it starts updating and so on. I've updated it many times and no changes arise, any idea? I'm calling Elion now but I guess I'll have to wait a million years to have them repairing that at home...

This IPTV box probably needs replacement, if it has warranty call 6069966 again and tell them about this problem, they will come to you and replace it when needed. If it has no warrany, go to Elion's shop and buy a new amino box.


They said they'd be coming half an hour ago.. I guess they are in their way here. I hope the IPTV Box is still in guarantee, I think I joined Elion over a year ago, I hope the guarantee covers two year at least.. anyway, I'll write back to say how all ends...

By the way, in 4 of the 6 times I called, the spoke good English enough to understand each other, the last two times, they didn't but I managed in Estonian.. anyway, no communication problems so far, I'm looking forward to finding out if I'll be able to watch TV today or not (ever)...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2008 19:11:44 vasta tsitaadiga

Mis moodi ma ikka läbi arvuti Dtv nääksin icon_question.gif
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2008 19:47:57 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
Mis moodi ma ikka läbi arvuti Dtv nääksin icon_question.gif

no god damit, võta esimene postitus ette ja loe läbi kõik kokku koondatud andmed, seal on peensusteni kirjas mida ja kuidas teha.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2008 20:19:48 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
ärihai kirjutas:
Mis moodi ma ikka läbi arvuti Dtv nääksin icon_question.gif

no god damit, võta esimene postitus ette ja loe läbi kõik kokku koondatud andmed, seal on peensusteni kirjas mida ja kuidas teha.


no ei aita uue modemruuteri puhul icon_confused.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2008 20:36:23 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
indrekp kirjutas:
ärihai kirjutas:
Mis moodi ma ikka läbi arvuti Dtv nääksin icon_question.gif

no god damit, võta esimene postitus ette ja loe läbi kõik kokku koondatud andmed, seal on peensusteni kirjas mida ja kuidas teha.

no ei aita uue modemruuteri puhul icon_confused.gif

tõsi, ei pannud tähele, et uuest seadmest räägid, aga kui käpa seadmele peale saan siis kirjeldan wikisse ära. Niipalju on teada, et seamel on praegu automaatne seadistus vastavalt sellele mida porti lükatakse, arvutiga netti, digiboxiga pilti.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2008 20:51:27 vasta tsitaadiga

huvitav seda maha ei anna võtta?

või kuidagi käsitsi ip?

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fernanlora
HV vaatleja

liitunud: 31.08.2008




sõnum 01.09.2008 21:14:07 vasta tsitaadiga

Thanks to all how answered and helped. Eventually one guy came to my house and used a software to update that of the modem and then he also updated the TV Box, then It worked perfectly and didn't have to actually change the TV Box or throw anything away.

Anyway, just to inform you, thanks again icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wad
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 01.09.2008 23:26:42 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
ärihai kirjutas:
indrekp kirjutas:
ärihai kirjutas:
Mis moodi ma ikka läbi arvuti Dtv nääksin icon_question.gif

no god damit, võta esimene postitus ette ja loe läbi kõik kokku koondatud andmed, seal on peensusteni kirjas mida ja kuidas teha.

no ei aita uue modemruuteri puhul icon_confused.gif

tõsi, ei pannud tähele, et uuest seadmest räägid, aga kui käpa seadmele peale saan siis kirjeldan wikisse ära. Niipalju on teada, et seamel on praegu automaatne seadistus vastavalt sellele mida porti lükatakse, arvutiga netti, digiboxiga pilti.


kui st naeb amino maci siis annabki sellele vastava ip icon_smile.gif

_________________
Kaevurite ehitamis, seadistamis, j2lgimisteenused... Linuxi administreerimisteenused... kysi lisa...
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2008 23:30:53 vasta tsitaadiga

wad kirjutas:
indrekp kirjutas:
ärihai kirjutas:
indrekp kirjutas:
ärihai kirjutas:
Mis moodi ma ikka läbi arvuti Dtv nääksin icon_question.gif

no god damit, võta esimene postitus ette ja loe läbi kõik kokku koondatud andmed, seal on peensusteni kirjas mida ja kuidas teha.

no ei aita uue modemruuteri puhul icon_confused.gif

tõsi, ei pannud tähele, et uuest seadmest räägid, aga kui käpa seadmele peale saan siis kirjeldan wikisse ära. Niipalju on teada, et seamel on praegu automaatne seadistus vastavalt sellele mida porti lükatakse, arvutiga netti, digiboxiga pilti.


kui st naeb amino maci siis annabki sellele vastava ip icon_smile.gif


oot selle uuega siis ei näegi enam arvutist Dtv-d icon_evil.gif icon_confused.gif icon_cry.gif okse
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 02.09.2008 02:13:15 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
wad kirjutas:
kui st naeb amino maci siis annabki sellele vastava ip icon_smile.gif


oot selle uuega siis ei näegi enam arvutist Dtv-d icon_evil.gif icon_confused.gif icon_cry.gif okse

Proovi arvutile digibox'i MAC kloonida, vaata mis teeb.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 11:02:02 vasta tsitaadiga

ärge veel paanitsege, see oleneb täiesti sellest mis konfiguratsioon sees on,kui vanade seadistustega teha peaks kõike vanaviisi nägema.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 14:42:07 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
ärge veel paanitsege, see oleneb täiesti sellest mis konfiguratsioon sees on,kui vanade seadistustega teha peaks kõike vanaviisi nägema.


ma kardan, et uue seadme puhul see ei kehti aga nuh loodame, et mõni tark leiutab ka selle vastu midagi välja icon_biggrin.gif
ise olen loll leiutaja icon_lol.gif

Lemmy, sellest poleks kasu ju, sest siis ei nääks kahes erinevas kohas pilti.
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 16:11:34 vasta tsitaadiga

... keegi TG585 ruuterit 2 vaatajakohaga kah kasutab ? kuidas toimib, pole probleeme ?
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 02.09.2008 16:37:21 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... keegi TG585 ruuterit 2 vaatajakohaga kah kasutab ? kuidas toimib, pole probleeme ?

selle ruuteri ja teise vaatajakohaga on mingi kamm, läbi elioni veebi seda seadistada ei saa. proovitakse 1. oktoobriks probleem lahendada...
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 16:59:08 vasta tsitaadiga

Väidetavalt pidi probleem olema nokia jaama taga kahe vaatajakohaga, samas panin ise ühe tööle, helpdesk konfas eemalt teise vaatajakoha peale, sarnaselt teistele seadmetele. Pildid ees kenasti icon_smile.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 02.09.2008 17:44:35 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
indrekp kirjutas:
ärge veel paanitsege, see oleneb täiesti sellest mis konfiguratsioon sees on,kui vanade seadistustega teha peaks kõike vanaviisi nägema.


ma kardan, et uue seadme puhul see ei kehti aga nuh loodame, et mõni tark leiutab ka selle vastu midagi välja icon_biggrin.gif
ise olen loll leiutaja icon_lol.gif

Lemmy, sellest poleks kasu ju, sest siis ei nääks kahes erinevas kohas pilti.

Seda tingimust ma eespool nagu tähele ei pannud..
Kahele amino boxile korraga pilti ei anta, kui pole vastavat teenust tellitud? Kui antakse, siis peaks piisama kui MAC näitab välja, et on digibox, ei pea ju 1-1'le klappima olemasoleva seadmega.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 18:10:45 vasta tsitaadiga

hmm on see tõsi, et teist vaataja kohta ei saa siis tellida, kui pole digipoxi icon_eek.gif
Paide Elioni mammi väitis nii icon_rolleyes.gif

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
õllekas
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2003




sõnum 02.09.2008 18:16:26 vasta tsitaadiga

No idee järgi peaks arvutist telku vahtimise asi nii toimima, et lisad võrgukaardi mac adre iptv dynvlan-i. Kuidas see täpsemalt peaks välja nägema pole õrna aimugi hetkel.
ärihai, viska oma ruuteri konf kuskile üles, uurib nats seda värki.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 173, 174, 175 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.