Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV kardisõit märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2008 20:39:07 vasta tsitaadiga

zoomski kirjutas:
ranel, ma saan aru, et sa liigud nüüd Tallinnas. Tule vahel FK-sse ka sõitma nii kogemuse huvides. icon_wink.gif

varsti tulen jah tallinna, hetkel veel põlvamaal icon_razz1.gif ennem peab kooliasjad tartus ära lahendama.

zoomski kirjutas:

Niisama sõpradega istuda ja põristada kannatab seal küll 2 beer_yum.gif sees, et oleks julgem. icon_neutral.gif

raske juhus icon_biggrin.gif seal 4-kesi sõidetud. kannatas küll mööda sõita icon_biggrin.gif kuigi mitte minu süül seal must lipp saada oli ka nummi, minu ees oleval läks kart kõige kiiremas kurvis käest ja ma panin talle sisuliselt täie hooga sisse. aga jah, sealt lahkusin muhkudega, mitte lihasevaluga icon_biggrin.gif

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 30.08.2008 21:00:22 vasta tsitaadiga

nõrgad käed, kui lihasevalu kerge tulema on, pead rohkem liigutama end icon_wink.gif
varasematel aastatel suutsin ka käed haigeks sõita ühe-kahe sõiduga, viimasel ajal pole aga mitte ühtegi korda probleeme tekitanud intensiivne kardisõit ja roolikeeramine

keera enda sierral roolivõim maha ja saad kiirelt käed tugevaks thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2008 22:52:27 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:

keera enda sierral roolivõim maha ja saad kiirelt käed tugevaks thumbs_up.gif

mul ju polegi seda icon_wink.gif täiesti 0 abistavat asja+tagavedu thumbs_up.gif

ja kaelalihased väsivad ära icon_wink.gif


tegelikult võiks olla millalgi HV vs SR foorum icon_lol.gif

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2008 23:17:22 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:


tegelikult võiks olla millalgi HV vs SR foorum icon_lol.gif

Organiseeri, kui sul on mõlemis kasutaja. icon_wink.gif
Enne järgmist suve küll arvatavasti teoks saada ei jõua.
Mina igatahes võistleks heameelega HV võistkonnas, kui koondisesse siis veel üldse mahun. 8)
SRjutumeeste võistkonda ei pea atraktiivseks pürgida.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!


viimati muutis Andre 30.08.2008 23:30:07, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 30.08.2008 23:17:55 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
mikk36 kirjutas:

keera enda sierral roolivõim maha ja saad kiirelt käed tugevaks thumbs_up.gif

mul ju polegi seda icon_wink.gif täiesti 0 abistavat asja+tagavedu thumbs_up.gif

ja kaelalihased väsivad ära icon_wink.gif


tegelikult võiks olla millalgi HV vs SR foorum icon_lol.gif
drifti vähem siis sierraga ja proovi rohkem pidamist hoida icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 31.08.2008 00:14:32 vasta tsitaadiga

ei ole huvitatud HV vs SR karditamisest, kuigi tunnen sealt paljusid.

Pigem võiks opentracki rahvaga koos midagi teha.
Ei teagi, kuidas nad karti sõidavad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 14:38:45 vasta tsitaadiga

ÜRITUS TOIMUB kolmapäeval 3.09.2008 algusega kl 19 Põltsamaal Kuningamäel.
Broneering kinnitatud alates kl 19.00 Kui suudame varem koguneda, saaksime eelsõitudega alustada varem.
Kui sajab, üritust ei toimu.

Minu autos hetkel broneerinud koha järgmised aff id:
zoomski icon_biggrin.gif
Riivo77
XR
Aeron
Berserk
reimoo
1 koht vaba.

EDIT:Khan nüüd samuti minu autosse arvestatud.
Kes veel ei ole osalust kinnitanud, siis tehke seda ja leiame optimaalseid transavariante.
Uued huvilised samuti teretulnud.
Saadan ps-id personaalselt Ezhile ja vik1ngile.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!


viimati muutis Andre 03.09.2008 10:50:15, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 14:59:53 vasta tsitaadiga

Kui rohkem inimesi ei tule, siis tuleksin ise ka zoomski autosse võimalusel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 15:01:55 vasta tsitaadiga

Krt, hiljaks jäin vist bronnimisega? icon_biggrin.gif
Igatahes kui kellelgi veel vaba kohta autos, broneeriks icon_smile.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 31.08.2008 15:02:42 vasta tsitaadiga

istud siis ehk minu autosse
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 15:03:38 vasta tsitaadiga

ok thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 31.08.2008 15:07:00 vasta tsitaadiga

naaskel ei tuleks seekord ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 15:22:21 vasta tsitaadiga

teoreetiliselt võiks ju asja üle mõelda aga saan kindlalt öelda alles teisipäeva õhtul - äkki pean tööl olema icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 15:24:03 vasta tsitaadiga

Arvestada tuleks siis, et üritus läheb maksma 5200 EEK

Kui tuleb 13 inimest, teeb see 400 EEK nägu
Kui tuleb 14 inimest, teeb see 371 EEK nägu
Kui tuleb 14 inimest, teeb see 371 EEK nägu
Kui tuleb 15 inimest, teeb see 346 EEK nägu
Kui tuleb 16 inimest, teeb see 325 EEK nägu

Seega võtke igaks juhuks sularaha 400 EEK kaasa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ezh
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 15:56:20 vasta tsitaadiga

I'm in! Aga ilma kohta... Võib ju Õismäel teha?

http://www.ilm24.ee/?op=body&id=7
http://www.ilm.ee/


PS http://www.veskisilla.ee/ - kas proovisite seda rada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 31.08.2008 16:00:10 vasta tsitaadiga

üritasime proovida, aga ilm vedas alt

peale seda olen korra käinud seal, kuid põltsamaal on parem
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 17:44:19 vasta tsitaadiga

Ezh, hea idee. icon_idea.gif
JUHUL KUI SAJAB VIHMA, KOLIME ÕISMÄELE, MITTE EI JÄTA ÜRITUST ÄRA icon_exclaim.gif
thumbs_up.gif
Helistan sinna ka homme.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 19:04:36 vasta tsitaadiga

zoomski kirjutas:
Ezh, hea idee. icon_idea.gif
JUHUL KUI SAJAB VIHMA, KOLIME ÕISMÄELE, MITTE EI JÄTA ÜRITUST ÄRA icon_exclaim.gif
thumbs_up.gif
Helistan sinna ka homme.


Tegin tunni bronni õismäele kella seitsmest või pikendan seda? Praeguse seisuga on kella poole neljast kõik vaba.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 31.08.2008 20:50:26 vasta tsitaadiga

zoomski kirjutas:
Ezh, hea idee. icon_idea.gif
JUHUL KUI SAJAB VIHMA, KOLIME ÕISMÄELE, MITTE EI JÄTA ÜRITUST ÄRA icon_exclaim.gif
thumbs_up.gif
Helistan sinna ka homme.


Hea mõte thumbs_up.gif

rada peaks seal praegu õiget pidi olema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 21:21:19 vasta tsitaadiga

khan kirjutas:
pikendan seda? Praeguse seisuga on kella poole neljast kõik vaba.

Sõltub palju osalisi koguneb. Eelmisel korral ei saanud Põltsamaal tunniga hakkama.

Teen kolmapäeval umbes kl 14 paiku Põltsamaale kontrollkõne ja siis otsustame.
Õismäele ma siis ei lähe surkima.
thumbs_up.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 21:58:39 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
zoomski kirjutas:
Ezh, hea idee. icon_idea.gif
JUHUL KUI SAJAB VIHMA, KOLIME ÕISMÄELE, MITTE EI JÄTA ÜRITUST ÄRA icon_exclaim.gif
thumbs_up.gif
Helistan sinna ka homme.


Hea mõte thumbs_up.gif

rada peaks seal praegu õiget pidi olema.



Raja saab ideeliselt kindlasti ka teist pidi pöörata, kui soovi on icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 23:25:14 vasta tsitaadiga

Hoiaks siis osavõtjate nimekirja koos:
XR
mikk36
Berserk
Tanel
Riivo77
carlking
Ezh
Aeron
reimoo
zoomski
khan
StarLight
sibul77

vik1ng icon_question.gif
Mart352 icon_question.gif


Veel võimalus registreeruda!

_________________
TULE KARTI SÕITMA!


viimati muutis Andre 01.09.2008 13:26:40, muudetud 4 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 23:48:09 vasta tsitaadiga

Härrased!
Püsime teemas icon_exclaim.gif
Osalejate nimekiri ei peaks läbu sisse ära kaduma.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 31.08.2008 23:50:12 vasta tsitaadiga

Puhastasin.

Aga tundub, et tuleb jälle üks FK üritus. Ma ei saa ikkagi aru miks Põltsus ja Türil pole välikarte.

_________________
www.estonia1918.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 31.08.2008 23:51:00 vasta tsitaadiga

Regamine veel toimub. ? Teisipäeval enivei sellel rajal, teeks siis kolapäeval kah =P
_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 23:55:14 vasta tsitaadiga

Seal lihtsalt ei ole kliendimassi peal ja nad ei suuda palgal hoida mehhaanikut, kes puhuks õhufiltreid läbi jne.
2 noort instruktorit ei vea hästi välja. Mitte et ma neile korralduse poole pealt midagi ette heidaks, aga neil lihtsalt pole sellist käivet.
StarLight, lisasin nimekirja.
thumbs_up.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 31.08.2008 23:55:36 vasta tsitaadiga

zoomski kirjutas:
Seal lihtsalt ei ole kliendimassi peal ja nad ei suuda palgal hoida mehhaanikut, kes puhuks õhufiltreid läbi jne.
2 noort instruktorit ei vea hästi välja. Mitte et ma neile korralduse poole pealt midagi ette heidaks, aga neil lihtsalt pole sellist käivet.
StarLight, lisasin nimekirja.
thumbs_up.gif


vbl siis oleks icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2008 00:01:58 vasta tsitaadiga

Kindlasti on see kõik omavahel seotud. Äkki neil pole personali kusagilt võtta näiteks. Eks seal on palju võimalusi seda äri paremini ajada, kuid me näeme ainult pildi väikest kildu, mis otseselt meid puudutab.
Aga selle kohta oli vanasõna olemas:
Kes tahab, leiab vahendid,
kes ei taha, leiab põhjuse.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 01.09.2008 00:02:46 vasta tsitaadiga

Oki-Doki... ca. kolm inimest saaksid Tartust kyyti kui vaja. Kui Kuningmäel ära jääb ilma tõttu, siis Õismäele kindlasti sõit minupoolt jääb ära.
_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2008 00:08:12 vasta tsitaadiga

StarLight kirjutas:
Oki-Doki... ca. kolm inimest saaksid Tartust kyyti kui vaja.
thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kui Kuningmäel ära jääb ilma tõttu, siis Õismäele kindlasti sõit minupoolt jääb ära.
thumbs_down.gif

icon_smile.gif
Nelja peale ei tohiks Õismäe küll kättesaamatus kauguses olla. icon_wink.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2008 00:59:38 vasta tsitaadiga

Hm, välikardi ja sisekardi vahe oli vähemalt vanadel FK kartidel vaid ühes plastikkattes, mis pandi õhufiltrile peale. Lisaks on sisekartidel meil vähemalt peal rihmad ja välikardid ketiga. Kõik muu on sama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2008 08:12:32 vasta tsitaadiga

XR peab silmas seda, et mitte kusagil peale FK ei lasta vihmaga sõita. Küll on süüdi see, et filtrid lähevad vett täis ja kardid surevad välja, küll teevad sõitjad palju vigu ja ei jõuta/ei viitsita raja kõige kaugemasse punkti appi minna, küll ei ole vihma varustust või seda kusagil kuivatada. Jutu järgi justkui ei kvalifitseeruks nende kardid välikartideks. Tegelikult tuleks osta poest õiged asjad (õhufiltrid, kompressori otsik, riided, soojapuhur jne icon_smile.gif ) ja siis lihtsalt järjepidevalt tegeleda.
FK-s on korraldus hästi läbimõeldud, kuigi kindlasti ka mitte ideaalne.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MKD
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2004




sõnum 01.09.2008 12:11:03 vasta tsitaadiga

Tegelikult,

ma arvan, et põltsus pole asi niivõrd kartide muretsemises , kuivõrd raja ning sõitjate ohutuses, kuna tegemist on ju ikkagi võistlusrajaga ning mõeldud võistluskartidele, kuid ka hobikardiga saab ju päris kiire hoo sisse , seega on see lihtsalt liiga ohtlik. Muidugi võiks pakkuda rohkemate kogemustega sõitjatele mingit võimalust vihmaga sõita, kuid kas sel väga mõtet oleks -> arvatavasti poleks sõitjaid niipalju lihtsalt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2008 12:48:22 vasta tsitaadiga

poisu_, sul on vale informatsioon icon_exclaim.gif
FK kartidel on oluliselt suurem kiirus icon_exclaim.gif
Lihtsalt kuna Põltsamaal on kummivallid rajast kaugel, siis on võimalik kaugemale rajalt välja sõita ja instruktor peab rohkem jooksma/sebima. Võimalus, et kart ise liikuma ei saa on suurem.
Samas on see palju ohutum kui FK-s, sest turvaala on tohutu.
Lõpetage ükskord juba ära see suure kiiruse jutt ja tulge proovige teisi radu ja karte ka võrdluseks icon_exclaim.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!


viimati muutis Andre 01.09.2008 13:36:39, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sibul77
HV kasutaja
sibul77

liitunud: 23.10.2006




sõnum 01.09.2008 12:59:59 vasta tsitaadiga

Paneks kah ennast kirja, aga siis oleks transporti vaja ja kas kohapeal ka maksta saab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2008 13:21:05 vasta tsitaadiga

naaskel kirjutas:
teoreetiliselt võiks ju asja üle mõelda aga saan kindlalt öelda alles teisipäeva õhtul - äkki pean tööl olema icon_rolleyes.gif

pean tööl olema ja lisaks tulevad veel külalised - seega jääb ära icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2008 13:25:41 vasta tsitaadiga

sibul77 kirjutas:
Paneks kah ennast kirja, aga siis oleks transporti vaja ja kas kohapeal ka maksta saab?

Maksta saabki kohapeal, sest seal alles selgub lõplik summa.
Ja ainult sularahas.
Lisan sind kohe nimekirja.
Kontakteeru mikk36- ga transpordi osas. Iseenesest mul ka 1 koht vaba veel ja vik1ng otsustab enda osalemise viimasel hetkel. Kui ta tuleb, siis kah ilmselt oma autoga.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2008 13:41:39 vasta tsitaadiga

zoomski, mul on vb sellele sinu auto kohale inimene olemas, täna annan teada.
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2008 13:42:54 vasta tsitaadiga

ma hakkan ka transpordi peale mõtlema
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2008 17:45:53 vasta tsitaadiga

Osavõtjate hetkeseis:
XR
mikk36
Berserk
Tanel
Riivo77
carlking
Ezh
Aeron
reimoo
zoomski
khan
StarLight
sibul77

vik1ng icon_question.gif
Mart352 icon_question.gif


Veel 48h võimalus registreeruda!

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MKD
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2004




sõnum 01.09.2008 18:17:35 vasta tsitaadiga

zoomski kirjutas:
poisu_, sul on vale informatsioon icon_exclaim.gif
FK kartidel on oluliselt suurem kiirus icon_exclaim.gif
Lihtsalt kuna Põltsamaal on kummivallid rajast kaugel, siis on võimalik kaugemale rajalt välja sõita ja instruktor peab rohkem jooksma/sebima. Võimalus, et kart ise liikuma ei saa on suurem.
Samas on see palju ohutum kui FK-s, sest turvaala on tohutu.
Lõpetage ükskord juba ära see suure kiiruse jutt ja tulge proovige teisi radu ja karte ka võrdluseks icon_exclaim.gif


Kui sa mõtled seda FK välirada, siis olen proovinud seda ning ei ütleks, et kardid suurema kiirusega rajal oleksid, kiirendus ehk jah on parem, kuid.. .
Aga põltsus on see häda ka veel, et hobikartide väljasõidud ei tohi rada rikkuda - turvaalasid, kuna põhitegevus on sel rajal ikakgi võistlemine. Vihmaga aga võib seal üsna palju vigu tulla.
Päris selge on aga see, et põltsu rada nõuab sõitjalt kõige rohkem oskusi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2008 19:18:51 vasta tsitaadiga

poisu_, millal sa Õismäel sõitsid?
Uued kardid osteti sel kevadel. Vanad liikusid sarnaselt Põltsamaa omadega, ainult ülekanne erines. Uued kardid on ringiaegades ligikaudu 3 sekundit kiiremad ja nii kiirendus kui lõppkiirus on paremad.
Turvaala peale väljasõitu korda ei saa teha ja kasvõi näiteks väljasõitjale arvet esitada selle eest?
Loomulikult on Põltsamaal parim ja ka kõige tehnilisem kardirada, kus ma sõitnud olen. Sellest järgmisele kohale paneks Käina kardiraja Hiiumaal.
Kahju, et sealne hobikardimajandus hingusele läks - seal oleks võinud HV 2009 suvise treeninglaagri korraldada. icon_biggrin.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MKD
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2004




sõnum 01.09.2008 20:34:28 vasta tsitaadiga

sõitsin sel suvel ning ausalt öeldes peale heade kartide midagi head silma ei paistnud, raja kuju oli ju täitsa huvitav, kuid raja jooksul silmasin vähemalt 4-5 erinevat asfaldit ning kogu rada oli väga ebastabiilne .

Loomulikult saab turvaalasid korda teha aga nende peamine "äri" käib ikka võistlustega, mitte hobikartidega.

Tundub, et me rääkisime üksteisest veidi mööda, minu mõte oligi selles, et see põltsu rada on niivõrd tehniline, et vihmaga oleks seal enamusel rahval väga raske, väiksema osa rahva pärast ei hakata vihma "varustust" muretsema.

Aga siiski,
ma arvan, et see vaidlus on ammendanud end.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2008 23:07:18 vasta tsitaadiga

poisu_ kirjutas:
Tegelikult,

ma arvan, et põltsus pole asi niivõrd kartide muretsemises , kuivõrd raja ning sõitjate ohutuses, kuna tegemist on ju ikkagi võistlusrajaga ning mõeldud võistluskartidele, kuid ka hobikardiga saab ju päris kiire hoo sisse , seega on see lihtsalt liiga ohtlik. Muidugi võiks pakkuda rohkemate kogemustega sõitjatele mingit võimalust vihmaga sõita, kuid kas sel väga mõtet oleks -> arvatavasti poleks sõitjaid niipalju lihtsalt.

Ma pole nagu vaielnudki. Mul on lihtsalt oma nägemus, mis ei ole kohustuslik kellelegi teisele. Sa lihtsalt arvad, et ei ole vihmaga kliente ja mõtet. XR arvab, et võib-olla oleks, kui asja õigesti ajada. FK-s muide ei tegeleta ainult arvamisega, vaid nad on loonud püsikliendisüsteemi ja korraldavad võistlusi, mis motiveerib omakorda seal harjutama ja toodab neile raha ja huvilisi juurde.
Põltsus tänase seisuga on ainult info, et seal on Eesti parim rada ja nad ootavad, et telefon heliseks.
Et tasuvuse osas tõele lähemale jõuda, tuleks näiteks khanilt küsida, kui palju inimesi neil vihmaga sõitmas käib ja siis viia need arvud Põltsamaa konteksti. On teada, et Õismäel käib mitu seltskonda sõitmas ainult vihmaga.
Ja kuna see võimalus on olemas, siis saab huvilisi juurde tulla ja paremateks sõitjateks areneda, mis omakorda tekitab uut motivatsiooni ja annab eeskuju.
Kardikool jne.
See aga ei saa juhtuda niisama lambist, kui hakatakse õhufiltri või vihmariietuse pealt kokku hoidma.
Kui nad oleksid kulutanud vihma kama ostmiseks näiteks 5K EEK-i, siis nad saaksid selle meie käest tagasi kolmapäeval ja me ei otsiks alternatiive.
Kui vihmasõite ei toimu, jääb see raha neil saamata.
Sa alustasid kartide kiirustest ning sõitjate ohutusest ja jõudsid välja FK raja ebatasasusteni. On küll veidi ebatasane ja turvaalad kurvides puuduvad. Samas suht kiire ikkagi. Seega ohtlikum kui Põltsamaa rada. Kuidas see on seotud sellega, et Põltsamaal ja Türil vihmaga sõita ei saa?
Ma olen väga neutraalsel positsioonil siin.
Ma pole FK rada millegi poolest esile tõstnud.
Kui rajahaldajal puudub motivatsioon sel teel raha juurde teenida, siis on see tema asi, aga mis sinu point on?

Mulle lihtsalt ei mahu pähe kuidas saab pugeda selle taha, et äkki on vaja turvaala rehaga üle käia icon_exclaim.gif
Ei ole see rada nii imeliselt raske, et keskmine kardihuviline seda vihmaga läbida ei suudaks.
FK-s seevastu sõidetakse ka siis, kui vesi üle pea kokku lööb ja sa ise väidad eespool, et FK rada on kehv.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2008 23:10:56 vasta tsitaadiga

Küsiks veel üle, et kas zoomski autosse mahun ka mina? icon_smile.gif

Mõlema raja kohta võin öelda, et tulevik võib tuua positiivseid üllatusi. Kindel aga pole veel midagi.

Tasuvuse kohta vihmaga ma ei tea, aga see aasta peaks vist õismäe lööma pea rekordeid oma külastajate arvult. Vihma kohta eraldi ei tea midagi, kuna ise seal ei tegutse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2008 23:16:52 vasta tsitaadiga

khan kirjutas:
Küsiks veel üle, et kas zoomski autosse mahun ka mina? icon_smile.gif

Mahud küll. Aeron ei ole midagi rohkem öelnud.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MKD
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2004




sõnum 01.09.2008 23:35:04 vasta tsitaadiga

zoomski,


Arvatavasti on asi selles, et FK on puhtalt hobikartidele mõeldud (ja väiksemad võistlused), põltsus on peamine tähtsus EM ning muudel ametlikel võistlustel, mis seal rajal peetakse. Samas, alati oleks võimalus ju arenda aga ju neile pole see siis oluline (näitena võiks tuua LaitseRallyParki, kus toimuvad ka ametlikult sprindid, kuid meelelahutuslik pool on ka tavainimesele vägagi korralikuks tehtud).


Peace, zoomski (ja muideks su argumendid olid päris head..) .

Mulle ka meeldiks vihmaga sõita.. aga ju neil pole siis vaja. FK raja teekate ei jätnud mulle tõesti head muljet, kuid muidu oli rada hea.

Kui midagi vahele ei tule, siis võibolla olen ka tulemas
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 00:17:44 vasta tsitaadiga

Peace jah. Saatsin sulle paar linki infot kah.
beer_yum.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.09.2008 10:05:50 vasta tsitaadiga

Aknast välja vaadates on tunne, et tuleb üks vihmasõit FK-s thumbs_up.gif Mulle see meeldikski tegelikult rohkem.

Soovitan vihmasõidu korral kõigil vahetusriided kaasa võtta.
(t-särk, alukad, püksid, teised jalanõud ja sokid)

_________________
www.estonia1918.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 10:09:27 vasta tsitaadiga

Vihmasõidust ma eriti huvitet' ei ole kahjuks.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV kardisõit mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.