Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2008 17:13:59 vasta tsitaadiga

Eks AA keerab perfi maha korralikult ja eks mootor ole ise kah optimeerimata ilmselt... aga eks sellepärast nad ennem vene versiooni välja lasidki , et need bugid üles otsiks ja kui ingliskeelne versioon tuleb , lasevad ka patchid välja .
Ehk siis isegi ostan selle , kui patchinga mul mingitki lootust seda jooksutada nii , et see ei näe välja nagu 1999 a. mäng kõige madalamatel settingutel , kuigi eks mu arvuti on sõna kõige otsesemas mõttes vanaraud .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 30.08.2008 17:41:23 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
tige kala kirjutas:
Ja mille kuradi pärast on igalepool Crysis vaja võrdluseks tuua, nagu see oleks ainuke mäng maailmas icon_rolleyes.gif


Sest see mäng jookseb kehvemini, kui Crysis aga on tollest valgusaastaid tagapool visuaalse ilu poolest?

Täpselt, Crysis tõi ikkagi meeletu hüppe graafika arengus ja perf muidugi ka oli meeletu aga no oli mida vaadata vähemalt.
Clear Sky kohta sama ei ütleks, üks asi mis on siiski seal meeletult ilus on taevas ja pilved. icon_eek.gif thumbs_up.gif
Need on paremad, kui Crysises, see pilved ja taeva teema oligi Crysise üks nõrk koht.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2008 17:51:52 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Sest see mäng jookseb kehvemini, kui Crysis aga on tollest valgusaastaid tagapool visuaalse ilu poolest?

oled mänginud Clear Sky'd või lahmid niisama?
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2008 17:55:04 vasta tsitaadiga

Eks ilma AA-ta jookseb see ikkagist paremini icon_rolleyes.gif .
Niipalju , kui ma mäletan oli SoC-s kah mingi kamm AA-ga , vähemalt kui see välja tuli .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2008 18:05:38 vasta tsitaadiga


Link


igati asjalik graafika ju, miks on vaja sääsest elevanti teha?

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 30.08.2008 18:14:29 vasta tsitaadiga

Youtubi video põhjal otsustad.....või oled proovinud ka icon_question.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 30.08.2008 18:27:39 vasta tsitaadiga

5.sep tuleb uus paik !
Google tõlge
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2008 19:12:20 vasta tsitaadiga

Mario153 kirjutas:
Youtubi video põhjal otsustad.....või oled proovinud ka icon_question.gif

see vid on neile kes mänginud pole veel ning peavad mõtlema veel mõned toredad asjad ise juurde, aga muidugi olen mänginud ja mängin veel edaspidi, arvan et poleks ju mõtet niisama lõugu laksutada olnud kui "ei oleks proovinud" icon_exclaim.gif

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2008 20:02:30 vasta tsitaadiga

vermont kirjutas:

oled mänginud Clear Sky'd või lahmid niisama?


Ma arvan, et kui suured mängufoorumid on täis teemat, et Stalker jookseb nagu shit, siis nii ka on. Ja hetkel oled sina siin see, kes lahmib.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaG
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2008 20:51:08 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
vermont kirjutas:

oled mänginud Clear Sky'd või lahmid niisama?


Ma arvan, et kui suured mängufoorumid on täis teemat, et Stalker jookseb nagu shit, siis nii ka on. Ja hetkel oled sina siin see, kes lahmib.

jutt oli siiski graafika "ilususest" mitte sellest kuidas jookseb.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2008 20:53:29 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Ma arvan, et kui suured mängufoorumid on täis teemat, et Stalker jookseb nagu shit, siis nii ka on. Ja hetkel oled sina siin see, kes lahmib.

eelkõige oli see suunatud sellele, et väidad nagu oleks Clear Sky visuaalse ilu poolest oluliselt kehvem

toon võrdluseks Clear Sky vs Crysis
avasin suvalised save game mängudes ja jälgisin fps
E8200 @ 3.6ghz, HD4870, 4GB RAM

Clear Sky DX9 1280x1024 Mängusised sätted maksimumil,
mängu alguses baasis fps ~40-50, ka lõkke ääres ei lange alla 40fps
mujal looduses 50fps+

Crysis DX9 1280x1024 2xAA High
fps langeb öösel alguses põleva valguse ääres alla 30fps, enamasti looduses 30-40fps

DX9 all jookseb Clear Sky paremini kui Crysis


Clear Sky DX10 1280x1024 Mängusised sätted maksimumil,
mängu alguses baasis fps ~10-20
samas graafika on kohati väga ilus, millega tuleb vaadata, et seda mitte märgata?

Crysis DX10 4xAA Very High
enamasti looduses ~20-30fps
öösel põleva valguse juures või suurema madistamise ajal alla 20fps
graafiline ilu on suurepärane

DX10 all jookseb kehvemini, seda olen ma ka varasemas postituses maininud

Scart kirjutas:
Sest see mäng jookseb kehvemini, kui Crysis aga on tollest valgusaastaid tagapool visuaalse ilu poolest?

nagu näed, DX9 all jookseb Clear Sky paremini
DX10 all on Clear Sky tõepoolest kehvem, aga ka Crysist alla 20fps ma ei pea ma mängitavaks, seega Crysisega pole mõtet Clear Sky'd maha teha

Crysise rohelised, kollased ja roosad värvid pakkuvad küll suurepärast silmailu, samas ka Clear Sky's on omad iseärasused,
aga eks näed ise ka, kui lõpuks mängid seda, mitte ei tugine oma eelarvamustel
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2008 20:54:45 vasta tsitaadiga

Ma ei saa mis kõik vinguvad selle graafi üle, ma mängisin SOC 1024x768 mediumiga ja jumalast normaalne graaf oli ei saa midagi paha öelda, muidugi see ei olnud Crysis aga mängu sisu oli palju tähtsam kui mega julm graaf.
CS graaf tundub küll väga normaalne nii et kui ei meeldi midagi ära mängi ja säästa teisi oma vingumisega ja pealegi ei tasu mängimise ajal kogu aeg FPS-i vahtida.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2008 21:01:43 vasta tsitaadiga

Araablane kirjutas:
Ma ei saa mis kõik vinguvad selle graafi üle, ma mängisin SOC 1024x768 mediumiga ja jumalast normaalne graaf oli ei saa midagi paha öelda, muidugi see ei olnud Crysis aga mängu sisu oli palju tähtsam kui mega julm graaf.
CS graaf tundub küll väga normaalne nii et kui ei meeldi midagi ära mängi ja säästa teisi oma vingumisega ja pealegi ei tasu mängimise ajal kogu aeg FPS-i vahtida.

beer_yum.gif thumbs_up.gif stoory

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
andres1221
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2005




sõnum 30.08.2008 21:38:26 vasta tsitaadiga

Mäng tuleb siis 15. Sept. Algselt pidi tulema viiendal. (Või on seda juba mainitud, kui jah siis sry.)

http://www.shacknews.com/onearticle.x/54494
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
noonius
HV kasutaja
noonius

liitunud: 20.08.2002




sõnum 30.08.2008 21:57:11 vasta tsitaadiga

andres1221 kirjutas:
Mäng tuleb siis 15. Sept. Algselt pidi tulema viiendal. (Või on seda juba mainitud, kui jah siis sry.)

http://www.shacknews.com/onearticle.x/54494


see ju ainult Põhja-Ameerikas. Euroopas peaks ikka 5-ndal välja tulema.
Imelik, et Andricos pole CS-d isegi üles märgitud.

_________________
tsitaat:

Mingi paks pihv paugub siin
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andres1221
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2005




sõnum 30.08.2008 22:02:56 vasta tsitaadiga

noonius kirjutas:
andres1221 kirjutas:
Mäng tuleb siis 15. Sept. Algselt pidi tulema viiendal. (Või on seda juba mainitud, kui jah siis sry.)

http://www.shacknews.com/onearticle.x/54494


see ju ainult Põhja-Ameerikas. Euroopas peaks ikka 5-ndal välja tulema.
Imelik, et Andricos pole CS-d isegi üles märgitud.



Hmm, okei paistab jah, et Euroopat ei puuduta. Minu viga... (loodetavasti.)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
timofeje
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2008 23:25:31 vasta tsitaadiga

Te vingute ja vingute ja vaidlete... Ma küll ei tea selle Crysis'e koha midagi öelda, aga Stalker on modelleeritud reaalse asja järgi. Kas see ei tähenda midagi? Pange meeskond tööle ja modelleerige kasvõi mingi linnaosa detailis järele... Ja siis hakake jälle vinguma, et läheb igavik mööda kuni tuleb järgmine osa või midaiganes... Mängu eesmärk on edasi anda olustikku ja situatsiooni. Selliste graafika-pede attaki lahendas HL2'e tiim hästi: tegi Loast Coast'i, et kõik saaksid "ringi vaadata" ja uurida. Mäng tehti mängijate tarvis, kes tahtsid olla olustikus ja osaleda sündmustes.

No Offence, aga Stalker on oma idee poolest kõvasti üle väga paljudest mängudest ja kui vaadata, kust kohast see mäng tuleb ja mis pühendumusega seda tehakse, tuleks müts maha võtta.

_________________
Pakun ainult kolme sorti teenuseid: hea, odav ja kiire. Kahjuks saab korraga valida neist ainult kaks.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vikisun
HV vaatleja
vikisun

liitunud: 10.05.2005




sõnum 31.08.2008 03:11:54 vasta tsitaadiga

timofeje kirjutas:

....
No Offence, aga Stalker on oma idee poolest kõvasti üle väga paljudest mängudest ja kui vaadata, kust kohast see mäng tuleb ja mis pühendumusega seda tehakse, tuleks müts maha võtta.

... ja kusjuures täitsa kindel, et veel niipea ei saada hakkama mänguga kus story niivõrd kõva. Teema ju suht koht elust enesesest. Vähemalt olustik, loodus, majad , erinevad elurajonid jne jne on püütud, ja seda minu meelest ka suudetud, edasi anda vägagi tõetruult. Stalkerit mängides sai pidevalt otsitud sarnasust tegelikkusega. Kui see kõik ära kaotada oleks tegu tavalise shooteriga mille ainuke võimalus mängurit meelitada on high end graafika. Isiklikult pean lugu ikkagi korralikust soryst mis korvab täielikult vähese graafika, mis minu meelest stalkeril sugugi kehva polnud ning cs'l arvatavasti kehvem pole.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 15:14:53 vasta tsitaadiga

Stalker’s Sky Darkens

Written by Alec Meer on August 31, 2008 at 11:39 am.


Bad news for Stalker: Clear Sky - it’s been recalled from stores. Well, only briefly - apparently the initial shipments didn’t contain CD keys, cleverly. So it’s been delayed a few days while some poor sod presumably prints out a load of stickers, meaning its September 5th release date in the US ain’t gonna happen.

Shacknews reports this may delay the Steam release too, though apparently the European release is unaffected. Amusingly, Shack readers are reporting spotting the game in stores nevertheless - and even if those copies don’t have CD keys, I’m pretty sure the single player works without ‘em. You need the key only for multiplayer, as I recall.

Oh - and you should now be able to get hold of Jim’s review in PC Gamer, and my review in PC Format (both the UK versions). Won’t spoil the scores, but, well, [sad face]. Kieron’s also been playing it, so we’ll be talking more about Clear Sky here soon, rest assured.

Allikas

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 15:19:37 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Unustasid CD-keyd karbi vahele panna .
Nii naljakat ja naeruväärset uudist pole juba ammu lugenud .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 31.08.2008 15:40:40 vasta tsitaadiga

Njaa see läheb päris kalliks neile.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 15:42:39 vasta tsitaadiga

Vähemalt nad said sellest aru ennem launch dayd , mitte PEALE seda . thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 16:10:58 vasta tsitaadiga

timofeje kirjutas:
blablabla


Hea, et kogu point sinust pika kaarega mööda läks, aga jaura edasi. Nalja peab kah saama.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 16:41:46 vasta tsitaadiga

euroopas on juba eng versioon reliisitud?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 17:07:15 vasta tsitaadiga

Veel mitte , minuteada peaks kusagil 5ndal septembril olema ,aga ma kah täpselt ei tea .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 20:07:16 vasta tsitaadiga

see eelnev uudis eelkõige puudutab USA-t, loodame et euroopas levitamisega mingeid uusi üllatust ei avastatta
Heineken, nolifer, 5 september on ametlik väljalaske päev inglise keelse versiooni jaoks

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 22:00:57 vasta tsitaadiga

huvitav kas eng. versioonil on venelaste jutt ka ära tõlgitud icon_lol.gif või subtiitrid lisatud, kõik ei saa ju veenlaste mölast aru icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 22:09:47 vasta tsitaadiga

kusagil clear sky hinna üle steamis ka spekuleeritud on?

game.co.uk-s kah väga soodne preorder thumbs_up.gif
http://www.game.co.uk/lowdown.aspx?lid=9574

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 22:12:12 vasta tsitaadiga

Neid anektoote , mida nad SoCs rääkisid , oleksid võinud subtiitrid lisada . Aga ma pakun et suur enamus ingliskeeles Clear Skys .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 22:49:17 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Neid anektoote , mida nad SoCs rääkisid , oleksid võinud subtiitrid lisada . Aga ma pakun et suur enamus ingliskeeles Clear Skys .

tige kala kirjutas:
huvitav kas eng. versioonil on venelaste jutt ka ära tõlgitud icon_lol.gif või subtiitrid lisatud, kõik ei saa ju veenlaste mölast aru icon_rolleyes.gif

ei tahaks uskuda et täielikult inglise keelde kogu mäng "tõlgitakse", kõik väljaarvatud missioonidega seonduvad on vast ikka vene keeles (nagu SOC-is), kuigi subtiitrid ei teeks paha, sai kunagi sai SOC-i teemasse lisatud mõned väljavalitud anektoodide tõlked:

tsitaat:
omamoodi vaimukad ja omapäraselt huvitavad on anekdoodid mida lõkketule ümber pajatatakse ... nendele kellel vene keel just kõige parem pole, guugeldasin mõned väljavalitud anektoodide "tõlked":



*A stalker got lost in the woods. So he is wondering around shouting - "Any body?!... Help!.. Can Anyone hear? Help!"
Suddenly someone taps him on the shoulder. He turns a around and sees a huge, really scary creature.
And a creature speak mournufully
- Keep the noise down. What the hell are you shouting for?
- Ah... I.. ah... got lost.. t-t-thought s-s-omeone will hear.
- Well, i've heard you. Do you feel better? icon_lol.gif

*Attention a new mobile anomaly is discovered in the Zone. It is a stalker who neither smokes nor drinks alchohol.
Can be enticed into approaching with a bit of milk and cream of wheat.
Detection method - within 200 meters from the anomaly Geiger counter goes off the scale.
(This one is one of my favourites, it might not be very funny but it is very true. Non-drinker is a rare thing in Russia anyhow but in a stressful job like Stalker - an anomaly indeed)

*Mercenaries caught a Stalker, brought him to the well, dipped him to the waist head down, held for a minute, pulled him out and ask:
- Got artifacts or money?
- Nope.
Again they dip him, pull him out.
- Artifacts? Money?
- Nope.
Again they dip him…
- Artifacts? Money?
Stalkers patience’s running out…
- Look guys, either dip further or hold longer. The water’s murky, how the heck am I supposed to find anything? icon_lol.gif

*An experienced stalker comes to a crossroad in the Zone. He looks around and sees a roadsign.
To the left - weak monsters, few anomalies, little loot.
Straight - average monsters, more anomalies, ok loot.
To the right - drinks, women, amazing loot.
Stalker thought about it and went straight... thinking to himself - next time I am at the Bar i should remember to ask the others... whet the heck are "drinks and women"?
(Translation note: I am using the word "loot" which is the correct translation, but I should mention the original russian slang word - "Habar", pronounced "hah-bah-r". You will hear this word a lot in the zone. The word is Stalker term for loot and payoff since the original book - Roadside picnic )

*A controller is trying to teach a blind dog to do tricks. Doesn’t really work well. Doggie’s resisting. And nearby zombie’s standing, smirking… says
– neh, might as well quit, doggie’s not learning
Controller glances at the zombie and says:
- Ah, quiet you. Remember, Stalker, took you a while too before you learned to bring me the slippers.

*A rookie Stalker is returning from the raid. Then... oops.. a lake in the way, shouldn’t be here according to the map. What to do? Try to go through, go around… Then he spots another guy, looks older and experienced, doesn’t look like a bandit or merc. So the rookie approaches the man, starts asking about the lake and what to do. The guy listens, learns where the rookie’s heading, says
- I am heading that way myself, let’s go, I’ll guide you.
So they are circling the lake, everything fine, the rookie is feeling much better, starts chattering away.
- Must be great to be an experienced Stalker, not be spooked by every noise, not be afraid of every shadow, don’t even carry a weapon.
(the older man indeed doesn’t seem to have a gun) The older guy starts laughing:
- Oh com’n, what is here to be afraid of?
- What do you mean? Monster… mutants… controllers alone enough to scare the life out of you.
The old man fell silent and then says.
- You are an idiot, you know that? If you’d said zombies or bloodsuckers… fine. But what did you have to go and insult us controllers for?

*So this one STALKER is walking around the zone and he gets lost. After walking around for a while he sees another guy hanging out by himself. Well the STALKER calls out to him and they meet up and the STALKER asks him if he knows the area. The guy shrugs and says he does and offers to help the STALKER find his way around.
So they're walking together and the STALKER remarks, "Boy you must really know every bush and tree 'round here, to be walking around unarmed like you do. Arent you afraid?"
The man sniffles his nose, adjusts his jeans and says "Yeah, but what's there to really be afraid of around here?"
"How can you say that?" asks the STALKER, "I mean you got zombies.... and monsters, and controllers, geez."
The man nods a couple times before responding, "Well, you do have a point, I mean zombies are pretty annoying. And yeah, those mutants, but us man, the Controllers, man, whats there to really be afraid of eh?"
-That's like walking into a building with a fire alarm going off and going, "why am I burning and how should I avoid further burning?"
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 31.08.2008 23:14:02 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Unustasid CD-keyd karbi vahele panna .
Nii naljakat ja naeruväärset uudist pole juba ammu lugenud .

Irw, WTF, väga haige. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 23:15:45 vasta tsitaadiga

Võib vast üsna kindlalt arvata, et tegu on valetamisega selleks, et saada aega patchi kirjutamiseks.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2008 00:11:24 vasta tsitaadiga

irw päris head naljad seal, ise mäletan ainult seda ,et need tüübid rääkisid seal vorstist ja lihast pidevalt icon_biggrin.gif

muide kes need "controller"id olid ? icon_redface.gif

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2008 00:18:55 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:
irw päris head naljad seal, ise mäletan ainult seda ,et need tüübid rääkisid seal vorstist ja lihast pidevalt icon_biggrin.gif

muide kes need "controller"id olid ? icon_redface.gif



Link


Link

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2008 00:24:24 vasta tsitaadiga

ah jaa see tüüp, ühe korra seal samas koridoris nägingi seda, siis tapsin ka ta suht kiirelt ära icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuubik
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2007




sõnum 01.09.2008 08:50:28 vasta tsitaadiga

Ega jah, ma tapsin ta ka kiirelt ära, ehmatusest hoidsin hiirenuppu all ja lasin paar salve kuidagi sisse talle.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 01.09.2008 10:34:48 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Heineken kirjutas:
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Unustasid CD-keyd karbi vahele panna .
Nii naljakat ja naeruväärset uudist pole juba ammu lugenud .

Irw, WTF, väga haige. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Ega nad esimesed ei ole ,SEGA mäng "the club-il" oli sama jama ,et unustasid cd-keyd karbi vahele panna ja pärast said kõik maili teel uued keyd ,isegi need kellel mängu ei olnud icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2008 22:11:14 vasta tsitaadiga

game.co.uk teatas, et m2ng l2x pakkimisse ja varsti peaks teele minema, asja hind tuli mingi ~400 eeki.- loodetavasti saab j2rgmine n2dal asja k2tte icon_razz1.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 02.09.2008 11:50:43 vasta tsitaadiga

sama siin. aint et mul läks kallimalt natuke- võtsin limited editioni
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 12:32:50 vasta tsitaadiga

njah, ma vaatasin ka seda limited editioni, a kuna seal midagi v2ga p6rutavat polnud siis ei n2inud m6tet seda osta
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 02.09.2008 13:04:28 vasta tsitaadiga

mul lihtsalt esimesest stalkerist oli juba collectors edition metallkarbis, otsustasin et järgmine võiks kah siis olla icon_razz.gif
aga muidu jah, võrreldes selle nänniga mida venkud said, on euroopa limited edition ikka väga hale
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 22:23:35 vasta tsitaadiga

kõige häirivam nö "möödapanek" siiani on võhma näidiku puudumine hud´il, vähemalt ilma paigata mängul

Superhea uudis
- S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky Andrico laos orienteeruvalt reede 05 september thumbs_up.gif

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2008 23:59:14 vasta tsitaadiga

andrico 599eeku vs game 410eeku koos saatmisega, sai viimasest preorder tehtud.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raiksman
HV veteran
raiksman

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2008 00:12:38 vasta tsitaadiga

Mario153 kirjutas:
raiksman kirjutas:
Hakkab kahju neist, kes alati vaatavad mängu puhul esimesena graafikat...


Hakkab kahju neist kes ei suuda endale muretseda asju millega graafikat tekitada ja siis seda nautida koos heli ja sisiuga.


nagu kõigil oleks see põhjuseks... Kunagi ajasin taga võimsat graafikat taga ja et saaks mängudel panna maksimum graafika aga mis sellest kasu, kui mäng ise pa*k Õnneks vanemaks ja targemaks nüüd saanud ja hindan mängus pigem muud, kui graafikat thumbs_up.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2008 09:29:55 vasta tsitaadiga

kohalikud j2lle koorivad meid thumbs_up.gif 599 vs 409 (koos saatmisega)
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2008 09:52:18 vasta tsitaadiga

minake kirjutas:
kohalikud j2lle koorivad meid (Y) 599 vs 409 (koos saatmisega)

On kujuteldav riik, mille nimi on E, seal müüakse mängu 1000 koopiat. Sellesse riiki ostetakse väiksemate partiidega mänge, ostuhind on kõrgem.

On kujuteldav riik, mille nimi on U, seal müüakse mängu 500000 koopiat. Selle riigi ettevõtetele on ostuhinnad tunduvalt soodsamad ning seega saadakse ka klientidele pakkuda ka paremaid hindu.

Lisaks on Euroopa Liidu riikides erinevad impordimaksud (vahe võib ulatuda 14%-ni).

Nii palju võin öelda, et välismaalt mängude ostmisega sa Eestis mängude hinda ei alanda ega Eesti majandust ei elavda. Loomulikult ei tähenda see, et ainult Eestist tuleks tooteid ja teenuseid osta. Vaba maa, vabad valikud, vaba inimene.

Kui ise tahaksin odavamaid mängude hindu, siis tõstaksin Eesti rahvaarvu või vähendaksin tööpuudust, propageeriksin legaalset tarkvara ning suurendaksin huvi arvutimängude vastu. Teine võimalus on mujale kolida, sest riiki E ei saa võrrelda riigiga U - ei mängude hinna, elanikearvu ega pindala poolest.


viimati muutis Timberg 03.09.2008 10:24:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2008 10:21:52 vasta tsitaadiga

oki n6us sinuga, a see pole ainult tarkvara ja m2ngudega, see on k6igega, meie kaupmehed ongi harjunud mystilisi kasumeid saama, muud moodi 2ri teha ei osata ilmselt, a see ei puutu yldse hetkel teemasse.

igatahes kellel soov odavamalt osta siis > http://www.game.co.uk/PC/Action/FirstPersonShooter/~r334815/STALKER-Clear-Sky/
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2008 14:19:10 vasta tsitaadiga

raiksman kirjutas:
Mario153 kirjutas:
raiksman kirjutas:
Hakkab kahju neist, kes alati vaatavad mängu puhul esimesena graafikat...


Hakkab kahju neist kes ei suuda endale muretseda asju millega graafikat tekitada ja siis seda nautida koos heli ja sisiuga.


nagu kõigil oleks see põhjuseks... Kunagi ajasin taga võimsat graafikat taga ja et saaks mängudel panna maksimum graafika aga mis sellest kasu, kui mäng ise pa*k Õnneks vanemaks ja targemaks nüüd saanud ja hindan mängus pigem muud, kui graafikat thumbs_up.gif

no aga miks mitte mängida, hea graafikaga, näiteks crysisit ma ei tahaksi peleda sita graafikaga, mäng on ju siga hea ja pilt annab ikka kõvasti juurde
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.09.2008 14:30:01 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
raiksman kirjutas:
Mario153 kirjutas:
raiksman kirjutas:
Hakkab kahju neist, kes alati vaatavad mängu puhul esimesena graafikat...


Hakkab kahju neist kes ei suuda endale muretseda asju millega graafikat tekitada ja siis seda nautida koos heli ja sisiuga.


nagu kõigil oleks see põhjuseks... Kunagi ajasin taga võimsat graafikat taga ja et saaks mängudel panna maksimum graafika aga mis sellest kasu, kui mäng ise pa*k Õnneks vanemaks ja targemaks nüüd saanud ja hindan mängus pigem muud, kui graafikat thumbs_up.gif

no aga miks mitte mängida, hea graafikaga, näiteks crysisit ma ei tahaksi peleda sita graafikaga, mäng on ju siga hea ja pilt annab ikka kõvasti juurde

Alguse asi tead icon_rolleyes.gif .Ma kah alguses raua osas nägin ainult kiireimat rauda.Ülejäänu oli minu mõistes praht thumbs_down.gif .Nüüd olen õppinud hindama bang-for-buck ja midrange kraami kah.Graafika osas on siiski mõte samaks jäänud- mida kenam seda parem thumbs_up.gif .Võibolla 10 aasta pärast muutub see kah veidi icon_lol.gif .

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 04.09.2008 10:38:44 vasta tsitaadiga

mõned reviewd
ign uk http://pc.ign.com/articles/906/906864p1.html
eurogamer http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=228698
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.