|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
29.08.2008 19:24:49
|
|
|
| tsitaat: |
| LUKoil produces 2m barrels per day (b/d), or 2.5pc of world supply. It exports one fifth of its output to Germany and Poland. |
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
29.08.2008 19:27:55
|
|
|
http://www.upstreamonline.com/live/article149808.ece
| tsitaat: |
| Energy Ministry data showed today that February crude production was 9.79 million barrels per day, almost unchanged from 9.78 million bpd in January, while pipeline exports to Europe fell to 3.99 million bpd from 4.28 million bpd in January. |
| Tanel kirjutas: |
| tsitaat: |
| LUKoil produces 2m barrels per day (b/d), or 2.5pc of world supply. It exports one fifth of its output to Germany and Poland. |
|
See ütleb mida?
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
29.08.2008 19:30:27
|
|
|
Et mõttetult vähe läheb ekspordiks - 400000 barrelit päevas
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
29.08.2008 19:39:10
|
|
|
See ütleb tegelikult seda, et meed miljonid barrelid, mille liigutamisega mööda raudteid hädas ollakse on maksimaalselt 0,4 milj bbd?
viimati muutis Elof 02.09.2008 16:31:49, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
29.08.2008 19:50:59
|
|
|
See tähendaks pea 47 miljonit liitrit päeavas, ehk siis umbes üksteist-kaksteist naftarongi 70 vaguniga. Kuskilt ei võta seda ressurssi, et 24h jooksul need rongid täita ja samas tuleb pärast ka tühjaks laadida.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
29.08.2008 20:18:30
|
|
|
Jõuame ikka lõpuks välja selleni, et praegu on naftat liiga palju, keegi ei jõua seda lihtsalt piisavalt kiiresti enda ligi tirida? Vast mitte.
Kui naftat "jääb üle" siis keegi kolmas ostab selle ära.
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xarthaz
HV vaatleja
liitunud: 29.08.2008
|
29.08.2008 21:48:00
|
|
|
Toon uue teemajupi sisse. Lugedes http://www.theoildrum.com/node/2984 seda lehte tundub, et globaalne transport on määrava tähtsusega tulevikus, et inimkond mingitki jõukust saaks nautida globaliseerununa ülesehitatud maakeral. Mis võiksid asendada lennukeid & hiiglaslikke kaubalaevu? Kas rongide ja laevade jaoks on mingit potentsiaalselt efektiivset alternatiivset kütust? Maagaas, kivisüsi, puit, aerud( )?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
30.08.2008 01:40:00
|
|
|
| Kohaliku aja järgi keskööst algab täielik New Orleansi evakuatsioon. Vähemalt seekord ehk ei kordu Katrina ajal juhtunu - Gustav on põhimõtteliselt Cat2 ja alles kogub tuure.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
30.08.2008 11:29:04
|
|
|
| Näib et võib kohati ulatuda isegi cat4 tasemeni kuid rannikule jõudes peaks raugema...cat3 tasemele (veider aga tundub nagu hea uudis).
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
30.08.2008 12:05:45
|
|
|
| Gustav sai just kätte Cat3 kiirused.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
30.08.2008 12:44:59
|
|
|
| Xarthaz kirjutas: |
Toon uue teemajupi sisse. Lugedes http://www.theoildrum.com/node/2984 seda lehte tundub, et globaalne transport on määrava tähtsusega TULEVIKUS, et inimkond mingitki jõukust saaks nautida globaliseerununa ülesehitatud maakeral. Mis võiksid asendada lennukeid & hiiglaslikke kaubalaevu? Kas rongide ja laevade jaoks on mingit potentsiaalselt efektiivset alternatiivset kütust? Maagaas, kivisüsi, puit, aerud( )? |
Mõelgem ikka natuke ka - globaalne transport on ellujäämise alus täna, oli juba 15 aastat tagasi, seega see tulevik tegelikult juba toimub praegu. Me jääme käpuli ju juba siis kui regionaalne transport kokku kukub. Kujutleme korraks kasvõi seda et vaid rongi ja bussiliiklus eestis seiskub ning jäävad vähesed kaubaveod - milline hala ja segadus sellest sünnib?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
30.08.2008 13:03:59
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Gustav sai just kätte Cat3 kiirused. |
Gustav läheneb juba Cat4le. Tegu on tõelise sajandi tormiga minu arvates, mis hetkel bombib nii, et tunni ajaga langes rõhk 10 millibaari! Sellist asja ei juhtu just iga dekaad.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
30.08.2008 13:08:34
|
|
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
30.08.2008 13:26:15
|
|
|
link :: kae siit
Väga hea tööriist Gustavi info jaoks ja üleüldse sellise teema jaoks on üleval lingil. See jookseb mul 24/7.
---
Mudelid on põhimõtteliselt koondunud nii 150 miili sisse Louisana/Texase piiril ja tänu oludele peavad need kõik Gustavi peale maale jõudmist kinni ja naelutavad paigale. Kuna idakülje põhjakvadrant saab kõige rohkem vett ja vilet näha, siis ei pea vist mainima, et seal on otse New Orleans. Kisub karmiks.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
30.08.2008 13:30:08
|
|
|
Pane või windoos püsti - oleks hea vaadata. Kas soft on tasuta või kuidas?
Üks praegu New Orleansis liivakotte täitev naisterahvas ütles et nad töötavad 10-12 tundi järjest ja kui see krdi torm tulemata jääb lööb ta kellegi maha...
viimati muutis Maldur 30.08.2008 13:35:16, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
30.08.2008 13:35:08
|
|
|
| Maldur kirjutas: |
| Pane või windoos püsti - oleks hea vaadata. Kas soft on tasuta või kuidas? |
Tasuta, ainult tõmba, vali Gustav_2008 ja saad kohe uued mudelid, satipildid, ametlikud NHC bulletäänid jne.
viimati muutis Scart 30.08.2008 13:37:55, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
30.08.2008 13:35:39
|
|
|
| Tänud.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xarthaz
HV vaatleja
liitunud: 29.08.2008
|
30.08.2008 14:03:00
|
|
|
| Maldur kirjutas: |
Mõelgem ikka natuke ka - globaalne transport on ellujäämise alus täna, oli juba 15 aastat tagasi, seega see tulevik tegelikult juba toimub praegu. Me jääme käpuli ju juba siis kui regionaalne transport kokku kukub. Kujutleme korraks kasvõi seda et vaid rongi ja bussiliiklus eestis seiskub ning jäävad vähesed kaubaveod - milline hala ja segadus sellest sünnib? |
Ma nõustun et see on ka täna määrava tähtsusega, aga mu arutlus on suunatud tulevikku ja spekuleerib transpordisüsteemi mehanismide üle pärast seda, kui majandus kokku kukub.
Regionaalset transporti on lihtsam käigus hoida ja ta peab vastu kauem kui pikamaatransport. Elektriline transport(rongid trollid trammid) toimib (mõnda aega) alternatiivina. Pikamaatranspordis ei ole naftapõhistele vahenditele mingeid alternatiive ja pärast majanduskollapsi ja ei suuda see kuidagi toimida. Naftat oleks, aga turg ei toimi ja see ei jõua firmadeni.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
30.08.2008 14:09:19
|
|
|
| Proovid ehk praegu -heaolu õitsengus minna elektritranspordiga Tallinnast Tartusse? Valikud on sinu - elektriline transport(rongid trollid trammid) toimib ...
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Deadlock
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.07.2004
|
30.08.2008 14:48:35
|
|
|
Keegi, kes siit teemast vahepeal läbi käis, on postimehes...
http://www.postimees.ee/?id=29853
_________________ "Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
30.08.2008 20:33:40
|
|
|
Gustav on peaaegu Cat5 ja lähema 12 tunni jooksul sõidab otse üle Havanna. Lõplik maandumisplats liigub aina rohkem New Orleansi poole.
Aug. 30 (Bloomberg) -- Royal Dutch Shell Plc and BP Plc plan to finish shutting oil and gas production platforms in the Gulf of Mexico and Enbridge Energy Partners LP will close pipelines as Hurricane Gustav gains strength and moves toward the region.
Shell and BP aimed to complete the shutdown of the equivalent of 800,000 barrels a day of oil production today. Enbridge said it will halt Gulf gas shipments effective 9 a.m. local time. Oil producers have shut at least 6.6 percent of output in the Gulf of Mexico, according to U.S. government figures at midday yesterday. Shell plans to halt 510,000 barrels a day and BP said it will stop about 290,000 barrels.
Fields in the Gulf produce 1.3 million barrels a day of oil, about a quarter of U.S. production, and 7.4 billion cubic feet a day of natural gas, 14 percent of the total, government data show. Hurricane Katrina in 2005 closed 95 percent of regional offshore output and, along with Hurricane Rita, idled about 19 percent of U.S. refining capacity.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
30.08.2008 21:44:21
|
|
|
| Irw, nüüd võiksid venkud minna omi mehi kaitsma Havannasse....
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
30.08.2008 21:49:36
|
|
|
Maldur, venelased leiavad põhjuse sama lihtsalt, kui madakaskari mudamölakad oma identiteedi õigustamiseks!
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
30.08.2008 22:12:17
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Gustav on peaaegu Cat5 |
Cat5 ametlikult.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
30.08.2008 22:32:17
|
|
|
Liivakotitegija vist kedagi maha lööma ei pea hakkama...........
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
30.08.2008 23:23:58
|
|
|
Jah maatriks -tal vist läheb ikka kaubaks küll see värk...
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
31.08.2008 00:03:25
|
|
|
| Gustav on tegemas sellist tempot, et USAd peaks tabama juba uue nädala esimese päeva päeval kell 14, mitte kell 22 sealse aja järgi. Kui New Orleansi nüüd nagu kohe praegu ei hakata jõuga evakueerima, ei saa nad seda elu sees õigeks ajaks tühjaks.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
31.08.2008 00:10:57
|
|
|
New Orleansis pole nagu varem üldse kuulnud nii fataalsetest orkaanidest, nagu nüüd Katrina oli ja Gustav ilmselt on. Miks nüüd järsku cat 5 orkaanid sinna tüürima on hakanud?
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
31.08.2008 00:28:41
|
|
|
Kuuba saab hetkel sellist vett ja vilet, et tolmab. Tuuled on 150e ja 155 miili vahel ja võivad homme päeval tõusta kuni 170 miilini tunnis. Kahtlen sügavalt, et tee peale jäävad naftaplatformid selle üle elavad.
One for the books
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
31.08.2008 00:38:03
|
|
|
Oli ka 1965 orkaan kuid vaid cat3 . Seegi juba tegi madinat küllaga. Kuid miki on laisk -arvab et enam ei juhtu ja nii ongi tänaseni linnas olevad kanalitammid arvestatud kuni cat3 taseme orkaanideni. Cat5 tasemel orkaan aga tõstab veetaseme 1,8 meetrit üle kaitsetammide kõrguse. Kui Katrina käis siis Lousiana rannikule maandus ta cat4 tasemel. Muideks - praegune orkaan Hannah kordab täpselt sama teekonda üle Key Westi ning ma kahtlustan et kui praegu on lahes sooja vett rohkem kui 3 aastat tagasi siis Hannah jookseb Gustavile järele ning mis takistaks tal seda teha taas Katrina kombel? Täna on Hannah veel troopiline torm, kuid ta on juba olnud korra ka cat1.
Hannah pruugib vaid minna New Orleansi kohal asuva järve kallale ja siis on linn kahelt poolt nagu pihtide vahel sest see järv hakkab pressima linna tamme teiselt poolt....
Hakkab nagu tõesti sajandi tormiks keerama.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
31.08.2008 00:47:47
|
|
|
Ja lisame veel selle, et kogu riigi infra laguneb edukalt ja ega New Orleansi saatus teistsugune pole. Tamme hoiab üleval Army Corps of Engineers, kes on riigieelarvest kinni makstav üritus (loe: kleeplint ja roostes naelad) - Cat3 orkaani praegused uued tõkked üle ei elaks aga Cat5 orkaani ees on 10-15 meetrine tõusulaine, mis ei kao kuhugi orkaani nõrgenedes ranna lähedal.
EDIT: prometid räägivad hetkel homsetest kiirustest kuni 190 miili tunnis. See võrduks 20 meetrise tõusuga tormi ees.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
31.08.2008 00:49:23
|
|
|
| Lainete eest pakub seal teatavat kaitset vallrahud ja märgala - kuid vallrahu sai toitu Mississipi jõe liivasetetest, mille tublid meeriklased ära süvendasid ja minema vedasid. Ka märgala on kahanenud oluliselt nii et nendest pole enam sedagi tõket mis Katrina ajal oli.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
31.08.2008 10:09:24
|
|
|
| Gustav pingutas vist natuke üle! Hetkel on tuuled kusagil Cat3 orkaani kandis ja torm ise näeb üpris räsitud välja, tugevnemise ala on põhimõtteliselt kohe ees tulemas ja kui ta nüüd end uuesti käima ei saa - jäävad naftaplatformid alles.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
31.08.2008 10:44:29
|
|
|
.... Deem!
Havannas sõidavad tüübid alles siguliga ringi, pole väga külili seal miskit.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
31.08.2008 10:49:45
|
|
|
| Maldur kirjutas: |
Havannas sõidavad tüübid alles siguliga ringi, pole väga külili seal miskit. |
Fidel päästis neid vist
Järgmised ~12 tundi on määravad. Hetkel läheb kogu energia tormil enda korda saamiseks ja kui see on juhtunud, on tal viimane võimalus tugevneda, sest ülejäänud on juba vähem kui ööpäev maandumiseni. Kui ta tahab minna igaveseks ajalukku, peab Gustav olema keskööks Cat5. Gustav purjetab 14 miilise kiirusega LOOPis ja keskkond on ideaalne - enam paremaks minna ei ole võimalik.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
31.08.2008 13:18:14
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| ja kui ta nüüd end uuesti käima ei saa - jäävad naftaplatformid alles. |
kõlab nagu see oleks just eesmärk
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
31.08.2008 13:22:43
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Aga see on meie rahakotile väga hea kui tornid alles jäävad  |
vabandust, kirjutasin ebaselgelt
kõlab nagu oleks eesmärk tornid maha saada, kuid kahjuks on võimalus et torm laguneb laiali
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
31.08.2008 13:30:22
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Kuidas sa küll seda välja lugesid?  |
scarti postituste meeleolu jälgides jäi selline mulje
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
O
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2005
|
31.08.2008 13:31:42
|
|
|
eks ta suts intrigant olemisele kaldub vahel...
_________________ PS, kui teemades ei vasta |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
31.08.2008 13:35:41
|
|
|
| Tegelikult on selliseid asju kasulik jälgida kuna ka meie suunal on tormid tugevnemas - alles oli Poolas tornaado kus hukkus 3 inimest (volkari bussis mis sillalt alla visati) ning 34 inimest said vigastada.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
31.08.2008 13:36:12
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| scarti postituste meeleolu jälgides jäi selline mulje |
Kui sa arvad, et maailmale halba soovin, eksid
Me võime ilkuda lollide jänkide üle palju tahes, aga siiski on seal praegu toimumas miski, millesse inimesed oma elu jätavad. Ja see pole naerukoht.
viimati muutis Scart 31.08.2008 13:37:05, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
O
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2005
|
31.08.2008 13:37:32
|
|
|
Aga sa ometi tahaks teada, mis saab, kui tornid lähevad.
_________________ PS, kui teemades ei vasta |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
31.08.2008 13:38:34
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| scarti postituste meeleolu jälgides jäi selline mulje |
Kui sa arvad, et maailmale halba soovin, eksid  |
mitte seda, aga lihtsalt sinu postitustest õhkab tugevalt ajakirjanduslikku ülepingutamist
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
31.08.2008 13:44:43
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| mitte seda, aga lihtsalt sinu postitustest õhkab tugevalt ajakirjanduslikku ülepingutamist |
Asi on lihtsalt selles, et Gustavi näol on tegu orkaaniga, mis üksinda lammutades võib lasta põhja miljonite barrelite mahus toodanguvahendeid, mida enam üles ei ehitata. Rääkimata sellest, et GoMi ääres Texases ja Louisanas on väga suur refineryte ja ladude piirkond ja USA enda SPR on seal samas (miljard barrelit mustadeks päevadeks). Veel praegugi on mudelid täielik doomsday scenario ja maandumine on juba homme õhtul meie aja järgi. Kui Gustav saab oma mootori uuesti käima, ei hakka ma isegi pakkuma, mis teisipäevaks on saanud jänkide naftaimpordist ja töötlemisest - kuna pilt saab olema kole.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
31.08.2008 13:48:57
|
|
|
link :: kae siit
| Tanel kirjutas: |
Loodame et siis ei saa oma mootorit uuesti käima  |
Niikaua, kuni ta on pildil oleva punase ala sees, loodame jah. Sest siiski, hoolimata praegusest "nõrgast" Cat3 staatusest, on tegu ikkagi tohutu lammutusjõuga tormiga.
Ja tulemas on Hanna ja Josephine, millest viimase keerutavad mudelid jälle Cat5na GoMi.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
31.08.2008 13:51:14
|
|
|
venkud ütlevad vahel - tahtsime kõige paremat aga läks nagu alati...on ju Tanel?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|