Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Warhammer Online märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 48, 49, 50  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ShinsouY
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2008




sõnum 22.08.2008 02:17:12 vasta tsitaadiga

muidu see lahe et saad kaljult nukeda icon_razz.gif nägin mingit gameplay videot, wizz näitab aoe'd.
http://www.youtube.com/watch?v=FIA0UlqmwD0

e: keegi betat ei saa sheerida? icon_smile.gif


E2: lähme ikka Empire! icon_smile.gif Lugesin suht paljusi WAR foorumeid ja Destruction pidi olema uus 'Alliance' . + Destruction on emo kid
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.08.2008 10:00:09 vasta tsitaadiga

tahaks loota et asi tulen ikka normaalne mitte selline EPIC FAIL nagu aoc oli icon_neutral.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2008 12:42:30 vasta tsitaadiga

blabla__aoc vs war.. teen mingi nõrga võrdluse
graafika: ilus vs kole
klassid: tasakaalu ei ole vs tasakaalu ei ole
pvp: ei ole vs on
bugid: rohkem vs vähem

Beta põhjal meeldib mulle war tegelikult rohkem. Just selle pvp rõhu pärast. aoc'l oli ka oma võlu, kuid olen paadunud orki ning goblini austaja, seega aoc tõetruud tegelased ei avaldanud nii surut muljet.


Kuid räägime endiselt serveritest ja pooltest.
Mis serverit eelistate? (Enne kindlasti uurige serveritüüpide ja kanaks muutmise kohta).
Mis poolel plaanite mängima hakata?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShinsouY
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2008




sõnum 22.08.2008 13:43:54 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:


Kuid räägime endiselt serveritest ja pooltest.
Mis serverit eelistate? (Enne kindlasti uurige serveritüüpide ja kanaks muutmise kohta).
Mis poolel plaanite mängima hakata?

Core Server
Empire ( ise eelistan empire't aga suur osa on ka sellel kuhu enamus eestlased koonduvad )
E: tegelt mul suva mis pool icon_razz.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2008 14:53:53 vasta tsitaadiga

core tõenäoliselt
destuction (enamus tuttavad lähevad destrosse) + order on gei
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 22.08.2008 14:56:42 vasta tsitaadiga

Pre-orderin ise ka vist mängu mingi päev, mõtlen veel mõne päeva ehk. Täna sai wow sub läbi niiet saab alustada mõnda uut mängu ehk icon_biggrin.gif D2D's avatakse see download Open beta jaoks? või kuidas. Esimest korda kasutan D2D'd.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShinsouY
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2008




sõnum 22.08.2008 14:59:58 vasta tsitaadiga

noh pooldan kah siis core + destro't.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 22.08.2008 15:04:08 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Eestisse tuleb tõenäoliselt mõnepäevase või umbes nädalase hilinemisega.
Kui kindel soov esimeste seas olla, siis www.direct2drive.co.uk/

Muide.. teeks sellise pulli, et hv'lased ühte serverisse? Ise pakun välja miske normal serveri. Miks?
-PVP serveris on selline nali, et kui lähed madalama leveli alasse, muutud kanaks.
-WAR on juba sellisena ülesehitatud, et PVP'd on igal juhul. Ka normal serveris on palju alasid, kus saab vabalt pvp'tada.

Pool loomulikult destro.

Scheize!!!
Ma pean siis praegu kaaluma, kas oodata või mitte.

Muidu ise gildiga RP servusse destro poolele. Roheliste tegelastega liiga vahva rääkida lihtsalt WAR'i universumis.

Näide:
http://www.war-europe.com/#/orcanizer/?lang=en

icon_wink.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2008 18:49:22 vasta tsitaadiga

natuke mõtteid closed beta foorumist servertype kohta.


-
'll be going Core Ruleset (Same as Beta). I dont want to be forced to RvR whilst im trying to complete a PQ thats timed. I enjoy playing the game at my own pace and so Core gives that freedom.

I understand why some people like Open, but to me it leaves too much room for gankers / griefers and will detract from the overall focus of the game.
-
Core myself.


Open servers mean you have:

1. People in the same tier able to kill you while you're PvEing for a break from RvR.
2. People of higher tiers unable to go to a lower tier PvE without being chickened.

Core servers mean you have:

3. Possibility of meeting enemy realm players in a non-RvR zone where neither of you are flagged (or if you are flagged they are not) and not being able to attack them.

Some people will dislike point 3 so much they'd put up with 1 and 2. Others will see 1 as being added fun to the game and so go to Open.

Myself I like both my RvR and my PvE but I feel when you mix the two it gets rapidly unfun on both counts
-
You must be in lower tier than you are, and you must be flagged for RvR... In Core, you can flagg yourself where you want and is automatically in RvR areas.. In Open, you are flagged everywhere...you should have idea now.
-
I like the Core server type (the one in beta) as it offers the choice of going to play some RVR or PVE and I think the game was made around this server type anyway because of the war camps and the RVR area itself. My other reason is that I have played it in beta and had loads of fun on this server type. I will have no problem picking it again when the game is released.

The bad thing is that when I am in a PVE area and I see an order player (enemy) and that person stands next to me I am going to think why I can’t attack that person he is my enemy. But the good side to that is the player could be 2 ranks higher than me .

I used to play the game AoC and I went into a PVP server you would go afk for 1 minute and when you get back you are dead. That happened a lot or you would get a group of people that would go around killing anyone they see doing a quest just to be a pain but in a core server the RVR area stops this. All this may be different in WAR because it’s a fight between order and destruction and not everyone.

I will be sticking with a Core server
-
The main problem in open servers for me is probably the fact that PvP wont be as focused. In core ruleset servers most/all PvP will be in the RvR areas (and scenarios i spose). In open servers PvP will be spread all over, giving it less of a true WAR feeling, but more of a gankage/1on1/skirmish feeling.
-
Core, play the game the way it was designed to be played.

Open severs be empty after a while, I'll wager, only the top of the food chain get any enjoyment on that type of server.

It's not like there isn't going to be plenty of action 24/7 anyway.

Just flag yourself permanently if your like the "rush" of being ganked.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2008 19:08:32 vasta tsitaadiga

huvitav lugeda et paljud otsivad warist pve elamust ja feelingut, kui alguses (alpha lõpp ,closed beta ) räägiti et waris keerleb kõik pvp, rvr ümber. pve imo toob endaga liiga palju carebeare ja whinereid kaasa, mis ei ole kunagi hea. EI meeldi iseenesest suund mille poole war liigub.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 22.08.2008 20:07:29 vasta tsitaadiga

Venturi kirjutas:
huvitav lugeda et paljud otsivad warist pve elamust ja feelingut, kui alguses (alpha lõpp ,closed beta ) räägiti et waris keerleb kõik pvp, rvr ümber. pve imo toob endaga liiga palju carebeare ja whinereid kaasa, mis ei ole kunagi hea. EI meeldi iseenesest suund mille poole war liigub.

Arvata oli ju, sest tegemist on suht vana RP maailmaga, mida väga paljud mänginud nende kaartidega, kujudega jne. Paljudele piisab täiesti vahel mõne suurema RvR lahingu tegemisest.
Open RvR serveris saad ikka ju kohata vanasid toredaid Da_Killa ja D34dly_D34dly tüüpi vendasid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2008 20:15:44 vasta tsitaadiga

Siinkohal ei tohiks wowi carebear pve lollust ajada segama wari mängu ülesehitusega, mis keerleb rvr aladel madistamise, vallutamise ümber.

septembris näeb

"The main problem in open servers for me is probably the fact that PvP wont be as focused. In core ruleset servers most/all PvP will be in the RvR areas (and scenarios i spose). In open servers PvP will be spread all over, giving it less of a true WAR feeling, but more of a gankage/1on1/skirmish feeling. "

Mulle isiklikult meeldis see kokkuvõte. VÕrdluseks wow või aoc pvp server. Massilist world pvp'd ei toimu, kuigi see on lubatud. Toimub ainult väike madistamine ja gänkimine. Samas rvr serveris tähendaks gänkimise osaline elimineerimine seda, et inimesed mölllaks just rohkem RVR aladel ning tegeleks vallutamisega. wowis mingeid rvr alasid ja world pvpd ei olnud, sellist madistamist ei toimunud (va vana hillsbrad vms). outlandi world pvp oli pask.

ps. ma pole ise ka war'is veel ühtegi vallutamist näinud, aga loodan, et asi on seda väärt .P video oli ilus.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jancool
HV kasutaja
jancool

liitunud: 09.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2008 22:12:52 vasta tsitaadiga

Kui nüüd seda cinematicut võrrelda wowi introga, siis minu arvates on Blizzardil kenam ja süngem algus. See on muidugi minu arvamus.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShinsouY
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2008




sõnum 22.08.2008 23:31:02 vasta tsitaadiga

Loodan et tuleb siuke .. Võimas mäng kus terve serveri rahvas tuleb kokku hakkab sõdima icon_razz.gif Epic. Arvan et destro poolel jääb healeritest puudu , kõik tankid / dpsid . Ise teeks caster arvatavasti.. Magus on kõvv. Disciga ringi thumbs_up.gif
Kas magus on debuffer / DOT / pet tüüp? Sorceress oleks ka valikus mul....
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 23.08.2008 00:31:47 vasta tsitaadiga

ShinsouY kirjutas:
Loodan et tuleb siuke .. Võimas mäng kus terve serveri rahvas tuleb kokku hakkab sõdima icon_razz.gif Epic. Arvan et destro poolel jääb healeritest puudu , kõik tankid / dpsid . Ise teeks caster arvatavasti.. Magus on kõvv. Disciga ringi thumbs_up.gif
Kas magus on debuffer / DOT / pet tüüp? Sorceress oleks ka valikus mul....

magus on hetkel kõige sitem klass, neil küll plaanis neid nats boostida aga eks näeb. Ainuke debuff pet on VÄGA väikse areamovingspeed debuffiga pet kes seda debuffi kellelegi peale ei saa. Dotiga pet on flamer. Üldiselt petid on suht uselessid, eriti RvRis ( seisavad niisama ja dämage on naeruväärne isegi kui nad kedagi vahelduseks lasevad) .
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShinsouY
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2008




sõnum 23.08.2008 00:48:06 vasta tsitaadiga

Subu kirjutas:
ShinsouY kirjutas:
Loodan et tuleb siuke .. Võimas mäng kus terve serveri rahvas tuleb kokku hakkab sõdima icon_razz.gif Epic. Arvan et destro poolel jääb healeritest puudu , kõik tankid / dpsid . Ise teeks caster arvatavasti.. Magus on kõvv. Disciga ringi thumbs_up.gif
Kas magus on debuffer / DOT / pet tüüp? Sorceress oleks ka valikus mul....

magus on hetkel kõige sitem klass, neil küll plaanis neid nats boostida aga eks näeb. Ainuke debuff pet on VÄGA väikse areamovingspeed debuffiga pet kes seda debuffi kellelegi peale ei saa. Dotiga pet on flamer. Üldiselt petid on suht uselessid, eriti RvRis ( seisavad niisama ja dämage on naeruväärne isegi kui nad kedagi vahelduseks lasevad) .

bah. <.< Sorceressi kohta on midagi? Või mis praegu tundub domineerivaim klass olevat?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 00:52:33 vasta tsitaadiga

praegu pidi bright wizard olema op
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 23.08.2008 10:16:58 vasta tsitaadiga

ShinsouY kirjutas:

bah. <.< Sorceressi kohta on midagi? Või mis praegu tundub domineerivaim klass olevat?


Sorts ja bright wizard on hetkel overpowered, eriti bright wizard. Järgmine patch see loodetavasti muutub küll, neilt klassidelt võetakse ära +50% damage on crit talent ja antakse see witch hunterile/witch elfile.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShinsouY
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2008




sõnum 23.08.2008 11:41:52 vasta tsitaadiga

täh inffi eest ! Aga kuidas siis serveriga jääb ? Core Destro ?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 14:04:40 vasta tsitaadiga

Hetkel tundub core destro kõige asjalikum, sest

cores ei ole kanaks muutmine nii radikaalne (saab ikkagi madalama tieri aladesse minna).
mängu keskseks teemaks on RvR ning core serverites ennustavad vanad warhammeri ja DAOC mängijad suurimat RVR möllu.

DAOC's pidi väidetavalt WAR'ile väga sarnane ning edukas pvp süsteem olema. Beta foorumites räägiti misket, et kui DAOC's avati open pvp serverid, siis lühiajaliselt olid need populaarsed, aga hiljem jäid tühjaks ning progress jäi core serveritest maha.


Muide kui kellelgi on veel infot erinevate serveritüüpide kohta, siis andke tuld .) Veel umbes kuu mängu ametlike serverite launchini


viimati muutis Timberg 23.08.2008 14:09:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kribu
HV kasutaja
Kribu

liitunud: 25.12.2002




sõnum 23.08.2008 14:08:29 vasta tsitaadiga

Mina pooldan kah Core Destructioni poolt.. Arvatavasti tuleb siis Shaman või Zealot tegemisele. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:RAITZ::.
HV kasutaja


liitunud: 14.06.2004




sõnum 24.08.2008 08:33:35 vasta tsitaadiga

Teen orc tanki, tulen sinna kuhu eestlased kogunevad.
_________________
Kui ei ole rauas asi, siis on format ikka abiks :p!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShinsouY
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2008




sõnum 24.08.2008 12:43:44 vasta tsitaadiga

Videod kõikidest careeridest mängus (1280x768).
Destructioni careerid - http://warvideo.pic.fi/destruction.avi (520MB)
Orderi careerid - http://warvideo.pic.fi/order.avi (409MB)
credits Remy.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 24.08.2008 12:46:40 vasta tsitaadiga

ShinsouY kirjutas:
Videod kõikidest careeridest mängus (1280x768).
Destructioni careerid - http://warvideo.pic.fi/destruction.avi (520MB)
Orderi careerid - http://warvideo.pic.fi/order.avi (409MB)
credits Remy.


väga kõva thumbs_up.gif aitäh icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShinsouY
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2008




sõnum 24.08.2008 13:36:31 vasta tsitaadiga

np , ise sain ka just vaadatud, endale meeldisid 3 classi -Disciple of Khaine , Magus ja Sorceress. Orderist meeldisid aint Shadow Warrior ja White Lion.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 24.08.2008 14:34:01 vasta tsitaadiga

Minu arust olid kõik klassid omamoodi huvitavad, millegi pärast ei tekitanud erilist huvi tegelikult Disciple, mõtlesin et rollin selle aga ei usu enam. Mul hakkas meeldima Squig Herder icon_biggrin.gif Zealot on ka kickass. Black Orc ja Chosen nägid väga kõvad välja imo. Nüüd on vaid alles jäänud oodata mängu icon_sad.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2008 15:14:39 vasta tsitaadiga

Mul pidi üks sõpradest shamaaniks hakkama, oleks olnud vähemalt üks tuttav. Nüüd vist härra otsustas hoopis marauderi kasuks .P vaatan, et meil hakkab healereid väheks jääma .)
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 24.08.2008 15:27:44 vasta tsitaadiga

Ma võin healeri ka teha, eks ma siis checkan kui mäng releasitakse. Anyways ma läheks core arvatavasti aga kui releasitakse siis peaks kindlaks tegema millisesse Core serverisse Destruction poolele, ma ei usu et aint 1 Core server oleks, või saan ma millegist valesti aru?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShinsouY
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2008




sõnum 24.08.2008 17:01:10 vasta tsitaadiga

Ma arvan et servereid ikka palju. Ise oleks arvatavsti ranged dps . Magus on magus.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2008 17:27:36 vasta tsitaadiga

ShinsouY kirjutas:
Magus on magus.

kek :)
squig herder <
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheSiim
HV vaatleja
TheSiim

liitunud: 18.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2008 17:58:28 vasta tsitaadiga

Core ja destruction thumbs_up.gif
Algselt mõtlesin, et teen zealoti aga nüüd kaldun shamani poole. Zealot olevat liialt healbot icon_eek.gif Shaman aga rohkem damage ja siis heal.

_________________
Maailma probleem on selles, et rumalad on ülienesekindlad, samal ajal kui arukamad on takerdunud kahtlustesse
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2008 18:27:14 vasta tsitaadiga

destructioni poole pealt suutis ainult 2 klassi huvi tekitada, esimene oli shaman teine oli squig herder ...aga ise kaldun shamani poole, eks open betas proovib..
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2008 22:03:33 vasta tsitaadiga

muide kui keegi leiab veel koha, kust saaks war ce tellida, siis andke teada ja tellime. mul on tunne, et mu "diiler" veab mind sellel korral alt.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 25.08.2008 00:00:01 vasta tsitaadiga

et siis err..
http://static.filefront.com/ffv6/video/fullpage.php?v=748855&autorun=true
ma ei märganud et keegi oleks selle video enne postinud aga noh, see siis 25 minuti pikkune RvR video icon_razz.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dazza
HV vaatleja
dazza

liitunud: 02.12.2005




sõnum 25.08.2008 09:24:08 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
muide kui keegi leiab veel koha, kust saaks war ce tellida, siis andke teada ja tellime. mul on tunne, et mu "diiler" veab mind sellel korral alt.

Otsin ise ka aga tundub, et kõik läinud juba. Tuleb vist rahulduda standard variandiga.

Arvatavasti hakkan shamaniks või sorceress'iks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShinsouY
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2008




sõnum 25.08.2008 10:51:24 vasta tsitaadiga

Hea et int charre tuleb, sest tankidest destructionil kindlasti puudust ei tule.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 11:09:53 vasta tsitaadiga

eks näis kui open beta algab ... video põhjal ma endale klassi ei vali icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShinsouY
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2008




sõnum 25.08.2008 11:10:36 vasta tsitaadiga

ootoot , open beta? Kas nagu igaüks saab betat proovida siis pmst?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 25.08.2008 11:16:53 vasta tsitaadiga

ShinsouY kirjutas:
ootoot , open beta? Kas nagu igaüks saab betat proovida siis pmst?


esimesed registreerujad vist, neil lõmatuseni neid Key'sid antud pole imo. Huvitav kas Pre-orderijad saavad ka Open Betasse? icon_biggrin.gif Ilma mingi võistluseta
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 11:27:16 vasta tsitaadiga

d2d lehel oli küll preorderi boonusena open beta access kirjas... ma loodan sellele....
Pre-Order Benefits:


OPEN UK BETA ACCESS
This product give you access to the UK Open Beta. Be one of the first players to experience the glory of battle and the thrill of WAR! - You will not receive access to the US Open Beta.
LIVE GAME HEAD START
Begin your adventures in the Age of Reckoning several days before the raw recruits arrive!
BONUS IN-GAME ITEMS*
Equip your characters for their journey to the frontlines with these helpful bonus items:
*(Pre-Order bonus codes will be delivered via email upon game release.)
Rittenbach's Portable Camp
Rest your weary soul and heal your wounds between battles.
Guardian's Iolite Band
Enhance your stats and cast "Touch of Spirit," increasing your chance of doing additional spiritual damage with each hit. (Usable in PvE combat only.)

Official Server Live date is September 18, 2008
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 11:34:16 vasta tsitaadiga

Keegi rootsi keelt räägib? Oleks vaja kedagi, kes helistaks CE asjus ühte Rootsi poodi .P
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 25.08.2008 11:47:21 vasta tsitaadiga

Kurat mõnes mõttes ei taha Open Beta key'd saada icon_biggrin.gif aga kui mul see juba olemas siis ma ei suuda vastu panna sellele. Selles suhtes et kui ma hakkan Betat mängima siis teen chari ja juba võtan asja tõsisemalt, lõpuks kui Release tuleb saan wipe... ja siis algusest kõik uuesti. Loodan et ei spoili ära. Wipe tuleb kindlalt Open Beta lõpus jah? :/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 11:53:15 vasta tsitaadiga

loomulikult tuleb wipe:D ise plaanin open betat kasutada selleks, et teada saada, mis klassi ma mängida tahan... seega ei plaani spoilida midagi:)
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piimaPAKK
HV kasutaja
piimaPAKK

liitunud: 06.12.2005




sõnum 25.08.2008 13:14:03 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Keegi rootsi keelt räägib? Oleks vaja kedagi, kes helistaks CE asjus ühte Rootsi poodi .P


Proovi ingliskeeles icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 25.08.2008 14:48:39 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Keegi rootsi keelt räägib? Oleks vaja kedagi, kes helistaks CE asjus ühte Rootsi poodi .P

Kuna mul gildis mitu rootslast, siis minu teada peaks Rootsis ka CE otsas olema, sest nad ise ärkasid ka liiga hilja üles.
Kreeka pidi vist variant olema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 25.08.2008 16:07:31 vasta tsitaadiga

Helista aga kreekasse icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2008 11:27:57 vasta tsitaadiga

What is the clear definition of open RvR server ruleset?

Josh Drescher: We're still working that out with some of the internal elder testers and some of our EA testers, primarily that's going to mean a lot more open field RvR. One of the things we're looking at right now, is do we keep the chicken mechanic in, if so, where, how do we implement it. We want to do it in a way that is sensible, but we don't want to turn it into chaos where it it's nonsense the entire time. We don't want to waste resources it will take to put up servers like that, and then have it turn out as something nobody actually likes playing on.

The easiest answer is you flag everyone for RvR all the time and leave the chicken in, but we don't know what actually feels right for what that type of server is going to be. We'll probably end up trying three or four different versions and see what the community thinks.

http://www.warhammeralliance.com/forums/showthread.php?t=63643
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 26.08.2008 17:32:49 vasta tsitaadiga

http://www.fohguild.org/forums/mmorpg-general-discussion/35739-war-nda-officially-lifted-post-pics-info-5.html
Mõned ilusad HD pildid mängust võetuna. Eelmisel lehel ja edaspidistel veel neid.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2008 19:07:22 vasta tsitaadiga

Graafika meenutab meeletult WoW-i graafikat. Mitte et see miinus oleks, kuid ise oleksin eelistanud Dark age of Camelot-i tüüpi graafikat. Täpselt veel pole otsustanud mis klassi mängima tahan hakata, kuid kindlasti ei ole need engineer ja witch hunter, järelikult vaatan ka destructioni poole.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 26.08.2008 21:58:40 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Graafika meenutab meeletult WoW-i graafikat. Mitte et see miinus oleks, kuid ise oleksin eelistanud Dark age of Camelot-i tüüpi graafikat. Täpselt veel pole otsustanud mis klassi mängima tahan hakata, kuid kindlasti ei ole need engineer ja witch hunter, järelikult vaatan ka destructioni poole.


Sõber käis Leipzigi GC'l ja ta oli suur WoW mängija ja tema sõnade järgi pidi puhas WoW copy olema. Ise ei oska kommenteerida kuna pole mänginud.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Warhammer Online mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 48, 49, 50  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.