|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
23.08.2008 16:28:05
|
|
|
| davidco kirjutas: |
aga mustad on minu arust just jubedad, kuna need on n2puj2lgi t2is, v2hemalt photopointis oli , ei m2leta kas 1000h v6i 901 |
just vastupidi, must on palju kenam
|
|
| tagasi üles |
|
 |
krustok
HV vaatleja
liitunud: 04.08.2008
|
23.08.2008 16:31:13
|
|
|
| apelsin16 kirjutas: |
| davidco kirjutas: |
aga mustad on minu arust just jubedad, kuna need on n2puj2lgi t2is, v2hemalt photopointis oli , ei m2leta kas 1000h v6i 901 |
just vastupidi, must on palju kenam  |
Ilusam vaada küll kui puhas on.. aga endal jäi must ostmata just nende juttude pärast, et mustal jäävad sõrmejäljed ülihästi näha.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
davidco
HV veteran
liitunud: 15.05.2003
|
23.08.2008 16:58:28
|
|
|
| apelsin16 kirjutas: |
just vastupidi, must on palju kenam  |
vaadata on ilus, aga kui kasutad, siis paratamatult on rasvaseid s6rmej2lgi t2is
_________________ ..... |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
23.08.2008 17:18:40
|
|
|
Musta 90o-t õnneks see mure ei kimbuta. 8) Normaalne matt korpus veel.
Muide, see 1, 2 ja 3 sõrmega taping on muhe, pole touchpadi nuppe enam tükk aega kasutanud.
viimati muutis rex 23.08.2008 17:22:33, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
krustok
HV vaatleja
liitunud: 04.08.2008
|
23.08.2008 17:18:42
|
|
|
| Imelikul kombel ei tööta mul 2 sõrmega scrollimine Operas. Mujal töötab...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
andu
HV vaatleja

liitunud: 05.07.2003
|
23.08.2008 21:25:51
|
|
|
| likoor kirjutas: |
krustok
Igatahes tahaks osta seda 901 mudelit, aga musta ja linuxi versiooni, aga halb lugu selles, et mingil põhjusel on linuxi variandil kehvem aku... Huvitav, miks Asus selle nii on teinud... |
Kustkohast selline info, et Linuxi versioonil kehvem aku? ASUSe jutust sain nagu aru, et kõik 901-d on ühesuguse 6 elemendilise akuga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
23.08.2008 21:32:12
|
|
|
vahest erinevate opsysidega on poweriga manageerimine erinev? sellest ka erinev tulemus.
_________________ - censored - |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
23.08.2008 21:39:26
|
|
|
| andu kirjutas: |
| likoor kirjutas: |
krustok
Igatahes tahaks osta seda 901 mudelit, aga musta ja linuxi versiooni, aga halb lugu selles, et mingil põhjusel on linuxi variandil kehvem aku... Huvitav, miks Asus selle nii on teinud... |
Kustkohast selline info, et Linuxi versioonil kehvem aku? ASUSe jutust sain nagu aru, et kõik 901-d on ühesuguse 6 elemendilise akuga. |
kuskil võrdluses oli kirjas et samades tingimustes pidas linuxil aku vähem vastu
|
|
| tagasi üles |
|
 |
krustok
HV vaatleja
liitunud: 04.08.2008
|
23.08.2008 22:13:46
|
|
|
| apelsin16 kirjutas: |
kuskil võrdluses oli kirjas et samades tingimustes pidas linuxil aku vähem vastu  |
Akud peaksid identsed olema kõik. Linux aga ei oska näidata, mitu tundi ja minutit su aku veel vastu peab. Seda ei tea, kas linuxiga peab aku vähem või rohkem aga teoorias ei tohiks suurt vahe olla. Endal on linuxi versioon ja XP peal. Kui väga energiasäästlikult toimetada on aku näidanud ka 8 tundi ja 56 minutit.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
zorten22
HV veteran

liitunud: 17.12.2004
|
23.08.2008 22:17:18
|
|
|
| Linuxi versioon peaks olema 4 cellise akuga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ago123
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2005
|
23.08.2008 22:17:58
|
|
|
| 701ga kasutasin mõnda aega ka Ubuntu EEEd. Sellel oli selline huvitav funktsioon, et kui 30 sekundit hiirt ei liiguta timmib ekraani poole heleduse peale, kui asjatama hakkad, keerab heleduse uuesti üles.. Filmi vaatamisel on segav aga näiteks koolis märkmete tegemisel väga asjalik. Ei tea kas ka mingit Wini programmi on, mis seda teeb.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
krustok
HV vaatleja
liitunud: 04.08.2008
|
23.08.2008 22:22:34
|
|
|
| zorten22 kirjutas: |
| Linuxi versioon peaks olema 4 cellise akuga. |
901 linuxi versioon on kindlalt 6 cellise akuga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
likoor
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2006
|
23.08.2008 22:53:15
|
|
|
Asuse lehel on kirjas 901 kohta nii:
| tsitaat: |
Battery
6 Cells, 4.2 ~ 8 hrs*(Genuine Windows® XP Home)
6 Cells, 4.5 ~6 hrs*(Linux) |
Olen valesti aru saanud siis, et Linuxi variandil kehvem aku?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ago123
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2005
|
23.08.2008 22:57:45
|
|
|
imelik jah aga nende andmetega pannaksegi mõnikord puusse, aga kuidas 900ga on? plaanin just selle osta
viimati muutis ago123 23.08.2008 23:02:18, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
krustok
HV vaatleja
liitunud: 04.08.2008
|
23.08.2008 22:58:04
|
|
|
| likoor kirjutas: |
Olen valesti aru saanud siis, et Linuxi variandil kehvem aku?  |
Noh.. võibolla pole Linux nii power-efficient. Windows on siiski tunduvalt paremini läbi mõeldud ja teostatud.
Ma ei tea, miks on öeldud, et Linuxil peabakuvähem. Kindel on aga, et aku on sama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
likoor
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2006
|
23.08.2008 23:00:25
|
|
|
Siis ostan ikka Linuxi variandi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ago123
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2005
|
23.08.2008 23:03:30
|
|
|
| Linuxit ei osata võib olla nii palju optimeerida
|
|
| tagasi üles |
|
 |
andu
HV vaatleja

liitunud: 05.07.2003
|
23.08.2008 23:15:02
|
|
|
| ago123 kirjutas: |
| imelik jah aga nende andmetega pannaksegi mõnikord puusse, aga kuidas 900ga on? plaanin just selle osta |
900-ga on selline jama, et välja reklaamiti või siis õigemini, testijatele saadeti 5800mAh akuga, ka USA-s vist müüakse selle akuga. Paljudesse kohtadesse tuli asi aga tegelikult müüki 4400mAh akuga, millega tööaeg siis isegi teatud juhtudel ainult 90 minutit. Nii et ostes uuri enne, kui suure mahtuvusega aku kaasas on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ago123
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2005
|
23.08.2008 23:17:30
|
|
|
| Mul on huvi, sest oman ka vana 701te, millel on 5200 mAh aku, seega varuaku oleks olemas. Teatavasti sobib 701 aku 900 ka.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
stepzter
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
24.08.2008 15:22:49
|
|
|
| ago123 kirjutas: |
| Linuxit ei osata võib olla nii palju optimeerida |
Linuxil lihtsalt kuni viimase ajani ei tegelenud keegi voolusäästlikusega. Ilmselt kasutatav distro ei ole ka kokkuhoiule tuunitud. Minu kogemuse järgi õnnestub mõningase seadistamise järel Linuxi voolutarve XP'st umbes 20% madalamaks saada. Ja see oli enne dynticksi jms. uuendusi.
_________________ Toetan õige kirja |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
24.08.2008 20:15:51
|
|
|
| stosoorok kirjutas: |
| palju keegi C: kettal xp'ga vaba ruumi saand on? |
Sportlikust huvist tegin nLite'iga üsna radikaalselt nuditud installika, i386 = 151 mega, SP3 integreeritud.
Kohe pärast installi, page file maha keeratud, hilberneerumisvõimalust pole, driverid installitud:
C: Total size: 3.74 GB; Free Space: 3.36 GB
Mälukasutus: 83 mega
8)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
24.08.2008 20:17:41
|
|
|
rex, miski su xp'le alles ka jäi v?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
likoor
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2006
|
24.08.2008 20:47:36
|
|
|
| Alles jääb piisavalt - kogemused teise arvutiga. Sain mälu kasutuse 30MB peale. 8)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
24.08.2008 22:04:40
|
|
|
| rex kirjutas: |
Kohe pärast installi, page file maha keeratud, hilberneerumisvõimalust pole, driverid installitud:
C: Total size: 3.74 GB; Free Space: 3.36 GB
Mälukasutus: 83 mega
8) |
päris hea, peab peab vist ka nlite'ga installika ära tuunima, ma rääkisin siiski tavalisest pro+sp3'st.
miks ilma page failita parem on? kui ruumi on, siis võib ju olla...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
25.08.2008 00:23:08
|
|
|
| Giga RAM'i korral pole sellise netiarvuti jaoks page file-i eriti vaja. Out of memory'ni on maad minna küll ja küll. Ja ei ole ju ruumi küll ja küll, gigase mälu korral muidu normaalne gigane page file õgiks veerandi kettast. 8) Hilberfile jääb mul siiski alles, standby õgib pikema aja jooksul liigselt akut. 2 giga RAM'i korral oleks ka sama suurt hilberfile'i vaja, seega 1 giga RAM'i on täpselt optimaalne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
(_)
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2008
|
|
| tagasi üles |
|
 |
maxsimiljo
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.08.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
25.08.2008 14:18:12
|
|
|
| Omaduste poolest on see HP ehk etem, korpuse järgi valiks mina ikkagi enne Eee 900. 8)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
(_)
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2008
|
25.08.2008 14:31:47
|
|
|
| aga kuidas need uued eee pc 901 ja 1000 on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
krustok
HV vaatleja
liitunud: 04.08.2008
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakennuste
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2007
|
26.08.2008 09:39:56
|
|
|
Kõige parem on Inspiron 910, varsti saadaval ka Eestis
Uus 0,9 Kg kaaluv Mini-Inspiron pole veel müügil, aga spetsifikatsioonid täpsustuvad:
Intel Atom 1,6 GHz single core protsessor
512 - 1024 MB DDR2 mälu
16 MB SSD (solid state disk)
8,9" Wide 1024 x 600 ekraan
Inteli integreeritud graafika, max 8 MB jagatud mälu
1,3 Mpixel kaamera
WiFi kaart
Bluetooth (mini-card)
Operatsioonisüsteem Ubuntu või Windows XP
|
|
| tagasi üles |
|
 |
maxsimiljo
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.08.2007
|
26.08.2008 09:41:50
|
|
|
| jaakennust kirjutas: |
Kõige parem on Inspiron 910, varsti saadaval ka Eestis
Uus 0,9 Kg kaaluv Mini-Inspiron pole veel müügil, aga spetsifikatsioonid täpsustuvad:
Intel Atom 1,6 GHz single core protsessor
512 - 1024 MB DDR2 mälu
16 MB SSD (solid state disk)
8,9" Wide 1024 x 600 ekraan
Inteli integreeritud graafika, max 8 MB jagatud mälu
1,3 Mpixel kaamera
WiFi kaart
Bluetooth (mini-card)
Operatsioonisüsteem Ubuntu või Windows XP |
Aga hind?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
z@ke
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
likoor
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2006
|
26.08.2008 14:12:26
|
|
|
| Dellil aku on kehvem.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakennuste
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2007
|
26.08.2008 18:11:37
|
|
|
| likoor kirjutas: |
| Dellil aku on kehvem. |
Dellil on 4-cell 37 Whr aku, mis Atomiga peaks tublisti kestma, täismõõdus core duo masinatel on 50-70 Whr akud. Ametlikku akukestvust veel pole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
27.08.2008 09:02:45
|
|
|
Ma loodan, et kunagi tuleb müügile Tablet EEEPC, siis ostan.
Njaah praegu Latitude XT Tablet PC maksab 33 330 EEK
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakennuste
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2007
|
27.08.2008 09:53:05
|
|
|
link :: Latitude XT Tablet
| DVDRW kirjutas: |
Ma loodan, et kunagi tuleb müügile Tablet EEEPC, siis ostan.
Njaah praegu Latitude XT Tablet PC maksab 33 330 EEK  |
31k
|
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
29.08.2008 20:12:59
|
|
|
| eee 1000 ka väljas juba, keegi katsuda ka on saanud juba?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
davidco
HV veteran
liitunud: 15.05.2003
|
29.08.2008 20:25:34
|
|
|
| HA kirjutas: |
| eee 1000 ka väljas juba, keegi katsuda ka on saanud juba? |
tartus l6unakeskuse photopintis on olemas, mine ja proovi m6lemaid - 900 ka, siis tunned erinevust, millega mugavam kirjutada...
_________________ ..... |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
29.08.2008 20:33:37
|
|
|
| aga 901 on kuskil näha?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
zorten22
HV veteran

liitunud: 17.12.2004
|
29.08.2008 20:37:39
|
|
|
| Jah, Photopointi kauplustes on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
baddog
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
30.08.2008 03:49:33
|
|
|
Tunnen huvi EEE PC 900 20GB SSD ja Linuxiga vastu. Ekraani suurus 8.9" tundub mõistlik, välimus on samuti kena.
Samas tekkis küsimus EN paigutusega klaviatuuri kohta - suurusega harjub vast ära, aga kas temaga saab sarnaselt SWE paigutusega lihtsalt seadetest ee keymapi valida ja täpitähed töötavad, või peab selleks mingi käsitööga tegelema? Siin teemas jäi silma mingisugune käsitsi mappimine AltGr funktsiooniklahvi kasutades, aga kas kuidagi nii pole võimalik, et tekstisisestus inimesemoodi toimima saaks? Minu silmis sellise vidina ainuksed funktsioonid ongi veebi sirvida ja teksti sisestada, aga kui seda viimast ka korralikult teha ei saa, siis huvi raugeb.
Loodan, et mõni asjapulk kes teemaga kursis on, seletab ära kas ja kuidas sellele probleemile kõige lihtsama lahenduse leida saab. Kui Linuxit täpitähti mõistlikult sisestama ei ole võimalik manada, siis võin vajadusel kaaluda ka Windowsi installeerimist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
30.08.2008 10:29:26
|
|
|
| baddog kirjutas: |
Tunnen huvi EEE PC 900 20GB SSD ja Linuxiga vastu. Ekraani suurus 8.9" tundub mõistlik, välimus on samuti kena.
Samas tekkis küsimus EN paigutusega klaviatuuri kohta - suurusega harjub vast ära, aga kas temaga saab sarnaselt SWE paigutusega lihtsalt seadetest ee keymapi valida ja täpitähed töötavad |
Töötavad
|
|
| tagasi üles |
|
 |
davidco
HV veteran
liitunud: 15.05.2003
|
30.08.2008 15:14:28
|
|
|
| baddog kirjutas: |
| Tunnen huvi EEE PC 900 20GB SSD ja Linuxiga vastu. Ekraani suurus 8.9" tundub mõistlik, välimus on samuti kena. |
on pakkuda eee pc 900, vaata sylekate foorumist ja tee pakkumine!!!
_________________ ..... |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
31.08.2008 17:20:20
|
|
|
keegi neid teisi väikseid läpakaid ka näppinud on nagu HP ja acme vms
|
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
31.08.2008 17:25:40
|
|
|
| apelsin16 kirjutas: |
keegi neid teisi väikseid läpakaid ka näppinud on nagu HP ja acme vms  |
Acme ONE klaver tundus veidi parem (nupud õige vähe suuremad) aga muidu kardinaalset vahet (peale disaini) nagu polnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006

|
31.08.2008 17:32:41
|
|
|
| Kas selliseid miniläppareid ka juba on, mis mängivad puhtalt WC3 välja? Tahaks nagu sellist , millega oleks võimalik ka väiksemaid mänge mängida (WC3, Worms Armageddon, CS 1.6 jne).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
31.08.2008 17:34:10
|
|
|
vist ostan ASUS Eee PC 1000, parema prose ja ketta pärast, muidu 901 on ka veel valikus
|
|
| tagasi üles |
|
 |
milo
HV kasutaja
liitunud: 17.03.2004
|
31.08.2008 18:13:48
|
|
|
| Nüüdseks ka tonnane linuxi masin üle vaadatud. Sellega võib juba rahule jääda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|