Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  ASUS Eee PC märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 29, 30, 31  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 16:28:05 vasta tsitaadiga

davidco kirjutas:
aga mustad on minu arust just jubedad, kuna need on n2puj2lgi t2is, v2hemalt photopointis oli icon_biggrin.gif, ei m2leta kas 1000h v6i 901

just vastupidi, must on palju kenam icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krustok
HV vaatleja

liitunud: 04.08.2008




sõnum 23.08.2008 16:31:13 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
davidco kirjutas:
aga mustad on minu arust just jubedad, kuna need on n2puj2lgi t2is, v2hemalt photopointis oli icon_biggrin.gif, ei m2leta kas 1000h v6i 901

just vastupidi, must on palju kenam icon_razz.gif

Ilusam vaada küll kui puhas on.. aga endal jäi must ostmata just nende juttude pärast, et mustal jäävad sõrmejäljed ülihästi näha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 23.08.2008 16:58:28 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
just vastupidi, must on palju kenam icon_razz.gif
icon_lol.gif vaadata on ilus, aga kui kasutad, siis paratamatult on rasvaseid s6rmej2lgi t2is
_________________
.....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 17:18:40 vasta tsitaadiga

Musta 90o-t õnneks see mure ei kimbuta. 8) Normaalne matt korpus veel.

Muide, see 1, 2 ja 3 sõrmega taping on muhe, pole touchpadi nuppe enam tükk aega kasutanud.


viimati muutis rex 23.08.2008 17:22:33, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krustok
HV vaatleja

liitunud: 04.08.2008




sõnum 23.08.2008 17:18:42 vasta tsitaadiga

Imelikul kombel ei tööta mul 2 sõrmega scrollimine Operas. Mujal töötab...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andu
HV vaatleja
andu

liitunud: 05.07.2003




sõnum 23.08.2008 21:25:51 vasta tsitaadiga

likoor kirjutas:
krustok

Igatahes tahaks osta seda 901 mudelit, aga musta ja linuxi versiooni, aga halb lugu selles, et mingil põhjusel on linuxi variandil kehvem aku... icon_confused.gif Huvitav, miks Asus selle nii on teinud...


Kustkohast selline info, et Linuxi versioonil kehvem aku? ASUSe jutust sain nagu aru, et kõik 901-d on ühesuguse 6 elemendilise akuga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 21:32:12 vasta tsitaadiga

vahest erinevate opsysidega on poweriga manageerimine erinev? sellest ka erinev tulemus.
_________________
- censored -
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 21:39:26 vasta tsitaadiga

andu kirjutas:
likoor kirjutas:
krustok

Igatahes tahaks osta seda 901 mudelit, aga musta ja linuxi versiooni, aga halb lugu selles, et mingil põhjusel on linuxi variandil kehvem aku... icon_confused.gif Huvitav, miks Asus selle nii on teinud...


Kustkohast selline info, et Linuxi versioonil kehvem aku? ASUSe jutust sain nagu aru, et kõik 901-d on ühesuguse 6 elemendilise akuga.

kuskil võrdluses oli kirjas et samades tingimustes pidas linuxil aku vähem vastu icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krustok
HV vaatleja

liitunud: 04.08.2008




sõnum 23.08.2008 22:13:46 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:

kuskil võrdluses oli kirjas et samades tingimustes pidas linuxil aku vähem vastu icon_wink.gif

Akud peaksid identsed olema kõik. Linux aga ei oska näidata, mitu tundi ja minutit su aku veel vastu peab. Seda ei tea, kas linuxiga peab aku vähem või rohkem aga teoorias ei tohiks suurt vahe olla. Endal on linuxi versioon ja XP peal. Kui väga energiasäästlikult toimetada on aku näidanud ka 8 tundi ja 56 minutit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 23.08.2008 22:17:18 vasta tsitaadiga

Linuxi versioon peaks olema 4 cellise akuga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ago123
HV vaatleja
ago123

liitunud: 24.09.2005




sõnum 23.08.2008 22:17:58 vasta tsitaadiga

701ga kasutasin mõnda aega ka Ubuntu EEEd. Sellel oli selline huvitav funktsioon, et kui 30 sekundit hiirt ei liiguta timmib ekraani poole heleduse peale, kui asjatama hakkad, keerab heleduse uuesti üles.. Filmi vaatamisel on segav aga näiteks koolis märkmete tegemisel väga asjalik. Ei tea kas ka mingit Wini programmi on, mis seda teeb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
krustok
HV vaatleja

liitunud: 04.08.2008




sõnum 23.08.2008 22:22:34 vasta tsitaadiga

zorten22 kirjutas:
Linuxi versioon peaks olema 4 cellise akuga.

901 linuxi versioon on kindlalt 6 cellise akuga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
likoor
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2006




sõnum 23.08.2008 22:53:15 vasta tsitaadiga

Asuse lehel on kirjas 901 kohta nii:

tsitaat:
Battery

6 Cells, 4.2 ~ 8 hrs*(Genuine Windows® XP Home)
6 Cells, 4.5 ~6 hrs*(Linux)


Olen valesti aru saanud siis, et Linuxi variandil kehvem aku? icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ago123
HV vaatleja
ago123

liitunud: 24.09.2005




sõnum 23.08.2008 22:57:45 vasta tsitaadiga

imelik jah aga nende andmetega pannaksegi mõnikord puusse, aga kuidas 900ga on? plaanin just selle osta

viimati muutis ago123 23.08.2008 23:02:18, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
krustok
HV vaatleja

liitunud: 04.08.2008




sõnum 23.08.2008 22:58:04 vasta tsitaadiga

likoor kirjutas:

Olen valesti aru saanud siis, et Linuxi variandil kehvem aku? icon_confused.gif

Noh.. võibolla pole Linux nii power-efficient. Windows on siiski tunduvalt paremini läbi mõeldud ja teostatud.
Ma ei tea, miks on öeldud, et Linuxil peabakuvähem. Kindel on aga, et aku on sama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
likoor
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2006




sõnum 23.08.2008 23:00:25 vasta tsitaadiga

Siis ostan ikka Linuxi variandi. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ago123
HV vaatleja
ago123

liitunud: 24.09.2005




sõnum 23.08.2008 23:03:30 vasta tsitaadiga

Linuxit ei osata võib olla nii palju optimeerida
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
andu
HV vaatleja
andu

liitunud: 05.07.2003




sõnum 23.08.2008 23:15:02 vasta tsitaadiga

ago123 kirjutas:
imelik jah aga nende andmetega pannaksegi mõnikord puusse, aga kuidas 900ga on? plaanin just selle osta


900-ga on selline jama, et välja reklaamiti või siis õigemini, testijatele saadeti 5800mAh akuga, ka USA-s vist müüakse selle akuga. Paljudesse kohtadesse tuli asi aga tegelikult müüki 4400mAh akuga, millega tööaeg siis isegi teatud juhtudel ainult 90 minutit. Nii et ostes uuri enne, kui suure mahtuvusega aku kaasas on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ago123
HV vaatleja
ago123

liitunud: 24.09.2005




sõnum 23.08.2008 23:17:30 vasta tsitaadiga

Mul on huvi, sest oman ka vana 701te, millel on 5200 mAh aku, seega varuaku oleks olemas. Teatavasti sobib 701 aku 900 ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
stepzter
HV veteran
stepzter

liitunud: 11.11.2001




sõnum 24.08.2008 15:22:49 vasta tsitaadiga

ago123 kirjutas:
Linuxit ei osata võib olla nii palju optimeerida
Linuxil lihtsalt kuni viimase ajani ei tegelenud keegi voolusäästlikusega. Ilmselt kasutatav distro ei ole ka kokkuhoiule tuunitud. Minu kogemuse järgi õnnestub mõningase seadistamise järel Linuxi voolutarve XP'st umbes 20% madalamaks saada. Ja see oli enne dynticksi jms. uuendusi.
_________________
Toetan õige kirja
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2008 20:15:51 vasta tsitaadiga

stosoorok kirjutas:
palju keegi C: kettal xp'ga vaba ruumi saand on?

Sportlikust huvist tegin nLite'iga üsna radikaalselt nuditud installika, i386 = 151 mega, SP3 integreeritud.

Kohe pärast installi, page file maha keeratud, hilberneerumisvõimalust pole, driverid installitud:

C: Total size: 3.74 GB; Free Space: 3.36 GB
Mälukasutus: 83 mega
8)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2008 20:17:41 vasta tsitaadiga

rex, miski su xp'le alles ka jäi v? icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
likoor
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2006




sõnum 24.08.2008 20:47:36 vasta tsitaadiga

Alles jääb piisavalt - kogemused teise arvutiga. Sain mälu kasutuse 30MB peale. 8)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2008 22:04:40 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Kohe pärast installi, page file maha keeratud, hilberneerumisvõimalust pole, driverid installitud:

C: Total size: 3.74 GB; Free Space: 3.36 GB
Mälukasutus: 83 mega
8)

päris hea, peab peab vist ka nlite'ga installika ära tuunima, ma rääkisin siiski tavalisest pro+sp3'st.

miks ilma page failita parem on? kui ruumi on, siis võib ju olla...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 00:23:08 vasta tsitaadiga

Giga RAM'i korral pole sellise netiarvuti jaoks page file-i eriti vaja. Out of memory'ni on maad minna küll ja küll. Ja ei ole ju ruumi küll ja küll, gigase mälu korral muidu normaalne gigane page file õgiks veerandi kettast. 8) Hilberfile jääb mul siiski alles, standby õgib pikema aja jooksul liigselt akut. 2 giga RAM'i korral oleks ka sama suurt hilberfile'i vaja, seega 1 giga RAM'i on täpselt optimaalne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
(_)
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 13:03:19 vasta tsitaadiga

kumb on parem kas uus asus eee pc 900 või hp mini note pc 2133

Spoiler Spoiler Spoiler

selline on hp oma
andmeid leiab siit
http://h10010.www1.hp.com/wwpc/us/en/sm/WF25a/321957-321957-64295-321838-306995-3687084.html?mtxs=home-smb&mtxb=B1&mtxl=L1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 13:06:52 vasta tsitaadiga

(_) kirjutas:
kumb on parem kas uus asus eee pc 900 või hp mini note pc 2133

Spoiler Spoiler Spoiler

selline on hp oma
andmeid leiab siit
http://h10010.www1.hp.com/wwpc/us/en/sm/WF25a/321957-321957-64295-321838-306995-3687084.html?mtxs=home-smb&mtxb=B1&mtxl=L1

http://www.google.ee/search?q=eee+pc+900+vs+hp+mini+note+pc+2133&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 14:18:12 vasta tsitaadiga

Omaduste poolest on see HP ehk etem, korpuse järgi valiks mina ikkagi enne Eee 900. 8)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
(_)
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 14:31:47 vasta tsitaadiga

aga kuidas need uued eee pc 901 ja 1000 on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krustok
HV vaatleja

liitunud: 04.08.2008




sõnum 25.08.2008 18:45:38 vasta tsitaadiga

Kui sa inglise keelt oskad, siis soovitan lugeda siit erinevaid teemasi http://search.eeeuser.com/?cx=008067796579054548274%3A8m7qsiz8a5w&cof=FORID%3A9&q=HP+vs&sa=Search
Üsna põhjalikult välja toodud, miks üks on parem või halvem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakennuste
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2007




sõnum 26.08.2008 09:39:56 vasta tsitaadiga

Kõige parem on Inspiron 910, varsti saadaval ka Eestis

Uus 0,9 Kg kaaluv Mini-Inspiron pole veel müügil, aga spetsifikatsioonid täpsustuvad:


Intel Atom 1,6 GHz single core protsessor
512 - 1024 MB DDR2 mälu
16 MB SSD (solid state disk)
8,9" Wide 1024 x 600 ekraan
Inteli integreeritud graafika, max 8 MB jagatud mälu
1,3 Mpixel kaamera
WiFi kaart
Bluetooth (mini-card)
Operatsioonisüsteem Ubuntu või Windows XP
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2008 09:41:50 vasta tsitaadiga

jaakennust kirjutas:
Kõige parem on Inspiron 910, varsti saadaval ka Eestis

Uus 0,9 Kg kaaluv Mini-Inspiron pole veel müügil, aga spetsifikatsioonid täpsustuvad:


Intel Atom 1,6 GHz single core protsessor
512 - 1024 MB DDR2 mälu
16 MB SSD (solid state disk)
8,9" Wide 1024 x 600 ekraan
Inteli integreeritud graafika, max 8 MB jagatud mälu
1,3 Mpixel kaamera
WiFi kaart
Bluetooth (mini-card)
Operatsioonisüsteem Ubuntu või Windows XP

Aga hind?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z@ke
Kreisi kasutaja
z@ke

liitunud: 21.12.2003




sõnum 26.08.2008 12:14:26 vasta tsitaadiga

ei paista küll parem olevat, aga 300$ oleks küll lege icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
likoor
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2006




sõnum 26.08.2008 14:12:26 vasta tsitaadiga

Dellil aku on kehvem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakennuste
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2007




sõnum 26.08.2008 18:11:37 vasta tsitaadiga

likoor kirjutas:
Dellil aku on kehvem.


Dellil on 4-cell 37 Whr aku, mis Atomiga peaks tublisti kestma, täismõõdus core duo masinatel on 50-70 Whr akud. Ametlikku akukestvust veel pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2008 09:02:45 vasta tsitaadiga

Ma loodan, et kunagi tuleb müügile Tablet EEEPC, siis ostan. icon_razz.gif

Njaah praegu Latitude XT Tablet PC maksab 33 330 EEK icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakennuste
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2007




sõnum 27.08.2008 09:53:05 vasta tsitaadiga

link :: Latitude XT Tablet

DVDRW kirjutas:
Ma loodan, et kunagi tuleb müügile Tablet EEEPC, siis ostan. icon_razz.gif

Njaah praegu Latitude XT Tablet PC maksab 33 330 EEK icon_eek.gif


31k icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 27.08.2008 18:32:40 vasta tsitaadiga

veel üks mini:
http://www.acer.com/aspireone/

youtube:
http://www.youtube.com/watch?v=0ShPGRQE3qE

mõned review-ed
http://www.bit-tech.net/hardware/2008/08/04/acer-aspire-one/1
http://translate.google.com/translate?hl=en&u=http://www.blogeee.net/2008/07/04/test-acer-aspire-one-beta/
http://blog.photopoint.ee/asus-eee-pc-900-vs-acer-aspire-one/

atf-is 4.5k:
http://epood.atf.ee/index.php?categoryID=570
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2008 20:12:59 vasta tsitaadiga

eee 1000 ka väljas juba, keegi katsuda ka on saanud juba?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 29.08.2008 20:25:34 vasta tsitaadiga

HA kirjutas:
eee 1000 ka väljas juba, keegi katsuda ka on saanud juba?
tartus l6unakeskuse photopintis on olemas, mine ja proovi m6lemaid - 900 ka, siis tunned erinevust, millega mugavam kirjutada...
_________________
.....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2008 20:33:37 vasta tsitaadiga

aga 901 on kuskil näha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 29.08.2008 20:37:39 vasta tsitaadiga

Jah, Photopointi kauplustes on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
baddog
HV kasutaja
baddog

liitunud: 02.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2008 03:49:33 vasta tsitaadiga

Tunnen huvi EEE PC 900 20GB SSD ja Linuxiga vastu. Ekraani suurus 8.9" tundub mõistlik, välimus on samuti kena.

Samas tekkis küsimus EN paigutusega klaviatuuri kohta - suurusega harjub vast ära, aga kas temaga saab sarnaselt SWE paigutusega lihtsalt seadetest ee keymapi valida ja täpitähed töötavad, või peab selleks mingi käsitööga tegelema? Siin teemas jäi silma mingisugune käsitsi mappimine AltGr funktsiooniklahvi kasutades, aga kas kuidagi nii pole võimalik, et tekstisisestus inimesemoodi toimima saaks? Minu silmis sellise vidina ainuksed funktsioonid ongi veebi sirvida ja teksti sisestada, aga kui seda viimast ka korralikult teha ei saa, siis huvi raugeb.

Loodan, et mõni asjapulk kes teemaga kursis on, seletab ära kas ja kuidas sellele probleemile kõige lihtsama lahenduse leida saab. Kui Linuxit täpitähti mõistlikult sisestama ei ole võimalik manada, siis võin vajadusel kaaluda ka Windowsi installeerimist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2008 10:29:26 vasta tsitaadiga

baddog kirjutas:
Tunnen huvi EEE PC 900 20GB SSD ja Linuxiga vastu. Ekraani suurus 8.9" tundub mõistlik, välimus on samuti kena.

Samas tekkis küsimus EN paigutusega klaviatuuri kohta - suurusega harjub vast ära, aga kas temaga saab sarnaselt SWE paigutusega lihtsalt seadetest ee keymapi valida ja täpitähed töötavad


Töötavad thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 30.08.2008 15:14:28 vasta tsitaadiga

baddog kirjutas:
Tunnen huvi EEE PC 900 20GB SSD ja Linuxiga vastu. Ekraani suurus 8.9" tundub mõistlik, välimus on samuti kena.
on pakkuda eee pc 900, vaata sylekate foorumist ja tee pakkumine!!!
_________________
.....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 17:20:20 vasta tsitaadiga

keegi neid teisi väikseid läpakaid ka näppinud on nagu HP ja acme vms icon_question.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 17:25:40 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
keegi neid teisi väikseid läpakaid ka näppinud on nagu HP ja acme vms icon_question.gif


Acme ONE klaver tundus veidi parem (nupud õige vähe suuremad) aga muidu kardinaalset vahet (peale disaini) nagu polnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.08.2008 17:32:41 vasta tsitaadiga

Kas selliseid miniläppareid ka juba on, mis mängivad puhtalt WC3 välja? Tahaks nagu sellist , millega oleks võimalik ka väiksemaid mänge mängida (WC3, Worms Armageddon, CS 1.6 jne).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 17:34:10 vasta tsitaadiga

vist ostan ASUS Eee PC 1000, parema prose ja ketta pärast, muidu 901 on ka veel valikus icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
milo
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2004




sõnum 31.08.2008 18:13:48 vasta tsitaadiga

Nüüdseks ka tonnane linuxi masin üle vaadatud. Sellega võib juba rahule jääda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  ASUS Eee PC mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 29, 30, 31  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.