Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
manny50
HV kasutaja
manny50

liitunud: 09.02.2007




sõnum 22.08.2008 18:30:24 vasta tsitaadiga

Kuidas ma teada saan, kui mul tasuta 100MB täis saab? icon_biggrin.gif
EMT iseteeninduses on selline teenus nagu Mahuteenus. Panin et ta saadaks sõnumi kui 102 400 kb saab täis, aga see loeb vist ainult GPRS'i mahtu..
Ei tea kas see funkab siis icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2008 18:31:21 vasta tsitaadiga

SMS pidi tulema siis. Lugesin nagu kuskilt
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2008 18:35:44 vasta tsitaadiga

manny50 kirjutas:
Kuidas ma teada saan, kui mul 100MB täis saab? icon_biggrin.gif

telefonist vaatad
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ePe
HV kasutaja
ePe

liitunud: 18.11.2001




sõnum 22.08.2008 18:40:26 vasta tsitaadiga

Lukustamata telefonide hinnad Belgiast tuues võiksid olla u:

8Gb must 9 500.-
16Gb must/valge 10 700.-
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gertm
HV vaatleja

liitunud: 22.08.2008




sõnum 22.08.2008 19:05:54 vasta tsitaadiga

ePe kirjutas:
Lukustamata telefonide hinnad Belgiast tuues võiksid olla u:

8Gb must 9 500.-
16Gb must/valge 10 700.-


Kas linki on? Kas neti kaudu saab tellida?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
manny50
HV kasutaja
manny50

liitunud: 09.02.2007




sõnum 22.08.2008 19:28:34 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
manny50 kirjutas:
Kuidas ma teada saan, kui mul 100MB täis saab? icon_biggrin.gif

telefonist vaatad

Mismõttes telefonist vaatan? icon_biggrin.gif Siis kui sõnum tuleb siis on selge jah.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2008 19:36:08 vasta tsitaadiga

manny50 kirjutas:
lu1de kirjutas:
manny50 kirjutas:
Kuidas ma teada saan, kui mul 100MB täis saab? icon_biggrin.gif

telefonist vaatad

Mismõttes telefonist vaatan? icon_biggrin.gif Siis kui sõnum tuleb siis on selge jah.

kas sul settingute all sellist asja nagu "Usage" pole?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
manny50
HV kasutaja
manny50

liitunud: 09.02.2007




sõnum 22.08.2008 19:56:50 vasta tsitaadiga

On küll, ma arvasin, et ta näitab wifi/3g/edge mahtu kokku, aga näitab õnneks siis vaid 3g/edge oma icon_smile.gif
Sorry for my n00b. Esimest päeva oman iPhone. Hommikul tegin jailbreigi ära icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2008 21:55:41 vasta tsitaadiga

Päris head mitu lehte käib totaalne halamine. "Nii kallis" ..."lukukood on peal"..."ahned"...järelikult kui ei raatsi pappi välja köhida, siis võid märga und telefonist näha või ostke pilet Euroopasse ja tooge oma lahtilukustatud föön sealt. Tegu on tootega, mis pole mõeldud igaühe omamiseks. Nõustun selle kohapealt, et EMT'i nn i-paketid on törts kallid, kuid see on nende äri ideoloogia ja see toidab. Mingid tegelased pressisid siin HTC-d vahepeal peale. Olen kasutanud HTC üht uuemat seeriat Diamond ja see on telefon, millega võite peed pühkida. Telefoni puutetundlikkust pole ollagi, menüü on krõbe, kuid veel hullemad on Samsung'i ja LG puutetundlikud telefonid. Nendega võib ainult tuld teha. Ma ei haibi iPhone'i, kuid olles kasutanud erinevaid viimaseaja puutetundlikke telefoni, siis pean tõdema heaga, et antud hetkel ei ole mitte ühtki telefoni, mis suudaks iPhone'le kasvõi mingisugustki konkurentsi pakkuda kasutusmugavuses. Võtke kätte ja lapake menüüd, föön jookseb nagu siid.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 00:30:41 vasta tsitaadiga

miga, RDF mõjub tugevalt kas pole?
http://gizmodo.com/5040593/cranky-windows-guy-apples-iphone-bugs-stopped-me-from-switching-to-a-mac

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine


viimati muutis d3t 23.08.2008 02:40:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 00:31:51 vasta tsitaadiga

Eksid miga, tegu on just tootega mis apple arvates on mõeldud igaühele omamiseks. Meil siin idablokis kipub ostujõud natuke väikeseks jääma ning paljud iphonest huvitatud ei taha lihtsalt emtiga mingit tegemist teha.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 23.08.2008 11:39:26 vasta tsitaadiga

kas lukust kuidagi lahti ei saa teha?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ePe
HV kasutaja
ePe

liitunud: 18.11.2001




sõnum 23.08.2008 11:57:43 vasta tsitaadiga

gertm kirjutas:
ePe kirjutas:
Lukustamata telefonide hinnad Belgiast tuues võiksid olla u:

8Gb must 9 500.-
16Gb must/valge 10 700.-


Kas linki on? Kas neti kaudu saab tellida?


http://iphone3g.mobistar.be/fr/iphone3g.cfm#

Neti kaudu tellida ei saa, antud hetkel on ka kahjuks kõikides poodides füüsiliselt varud ammendunud (où acheter? lingist).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 11:58:35 vasta tsitaadiga

Proovige eBay.d?
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 12:03:26 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Päris head mitu lehte käib totaalne halamine. "Nii kallis" ..."lukukood on peal"..."ahned"...järelikult kui ei raatsi pappi välja köhida, siis võid märga und telefonist näha või ostke pilet Euroopasse ja tooge oma lahtilukustatud föön sealt...

thumbs_up.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 23.08.2008 12:15:47 vasta tsitaadiga

Õigustatud halamine on ju, HR JOBS rõhutas, et maailma kõige odavamad telefoniga saab tegu olema (iroonia)! Tra mingi reklaamitrikk nüüd mingite konksudega võtavad hingehinda. Vihale ajab lihtsalt selline asi.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 12:16:52 vasta tsitaadiga

beastbeats, nad võiks emt esindusse halama minna icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

aga jah kui poleks reklaamitud seda madalat hinda siis oleks siin tõesti vaiksem...

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 23.08.2008 12:52:01 vasta tsitaadiga

Ei saa siis mingi nipiga lukust lahti? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 12:53:35 vasta tsitaadiga

Dave20, turbosim?
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 12:56:42 vasta tsitaadiga

noh kallis kalliks. Mul on siin dilemma, et südame hääl mainib et iPhone tahaks, aga kaine mõistus ütleb et põletavat ja otsest vajadust selle järgi ei ole ning praegune föön ja iPod ajavad asja ära. võta nüüd kinni kumba kuulata eks ole icon_biggrin.gif
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
earthbeat
HV kasutaja
earthbeat

liitunud: 12.04.2006




sõnum 23.08.2008 13:01:06 vasta tsitaadiga

osta odavalt vana 2G mudel ja ongi sul äge riistapuu olemas...
Poogen se GPS...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 23.08.2008 13:35:11 vasta tsitaadiga

postkastist sain päevalehe ... http://www.epl.ee/artikkel/439370
emt.ee portaalil aga mingit infot hankevõimaluste kohta ei leia ...

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 14:48:19 vasta tsitaadiga

excalibur kirjutas:
Õigustatud halamine on ju, HR JOBS rõhutas, et maailma kõige odavamad telefoniga saab tegu olema (iroonia)! Tra mingi reklaamitrikk nüüd mingite konksudega võtavad hingehinda. Vihale ajab lihtsalt selline asi.


Selle nimi on ÄRI ja Jobs ei pannud eriti pange ju. Praegu sa saad 8GB fööni koos i890 paketiga ju kõigest 1490.- Vaat kui odav telefon - Jobs pidas sõna icon_biggrin.gif Siinkohal EMT'i laimata on natuke liig, sest valmis kõik ju koostöös Apple'ga icon_razz.gif

EDIT: Küsiks väheke nõu. Nimelt tegin oma 1.1.3 -> 2.0 peale ja nüüd on Installeri asemel selline jubin nagu Cydia...suht näpitav, kuid kuidas ma saaks Installeri tagasi ? Mis kuradi moodi ma veel selle sõnaraamatu maha saan, kui sõnumit kirjutan, siis annab mulle mingeid lambsõnu, miski programm oli selleks, kuid ei meenu! :S
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 14:50:13 vasta tsitaadiga

miga, restore imaget tehes saad ju valida kas paned cydia või installeri
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 15:10:00 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
miga, restore imaget tehes saad ju valida kas paned cydia või installeri


Ai kurja, see jäi vabsee vahele...et siis võin suu puhtaks pühkida jah icon_razz.gif? Cydia on törts imeliku üles ehitusega, Installer oli nunnu icon_razz.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 15:18:19 vasta tsitaadiga

miga, no aga tee uus image
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 16:45:43 vasta tsitaadiga

Renka, proovin...aga oskad sa öelda, kuidas ma selle kuradi sõnaraamatu maha saan, kui sõnumit trükin ? Tahab mulle mingit kelbast normaalsete sõnade asmele panna icon_neutral.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 17:02:00 vasta tsitaadiga

miski softi oli vaja selle jaoks - otsi cydiast. CToggle vist oli see.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 23.08.2008 17:05:13 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
excalibur kirjutas:
Õigustatud halamine on ju, HR JOBS rõhutas, et maailma kõige odavamad telefoniga saab tegu olema (iroonia)! Tra mingi reklaamitrikk nüüd mingite konksudega võtavad hingehinda. Vihale ajab lihtsalt selline asi.


Selle nimi on ÄRI ja Jobs ei pannud eriti pange ju. Praegu sa saad 8GB fööni koos i890 paketiga ju kõigest 1490.- Vaat kui odav telefon - Jobs pidas sõna icon_biggrin.gif Siinkohal EMT'i laimata on natuke liig, sest valmis kõik ju koostöös Apple'ga icon_razz.gif

EDIT: Küsiks väheke nõu. Nimelt tegin oma 1.1.3 -> 2.0 peale ja nüüd on Installeri asemel selline jubin nagu Cydia...suht näpitav, kuid kuidas ma saaks Installeri tagasi ? Mis kuradi moodi ma veel selle sõnaraamatu maha saan, kui sõnumit kirjutan, siis annab mulle mingeid lambsõnu, miski programm oli selleks, kuid ei meenu! :S


Auto võib kah 0 sissemaksega endale soetada. ei saa lõpphinda ja järelmaksu sissemakset ühte patta panna!
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 18:52:59 vasta tsitaadiga

Nii, praegusest siis 3G fööni omanik, vana 4GB lükkasin 4200.- eest maha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 23.08.2008 18:57:33 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Nii, praegusest siis 3G fööni omanik, vana 4GB lükkasin 4200.- eest maha icon_biggrin.gif

Kuidas siis kh on?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 19:14:01 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
miga kirjutas:
Nii, praegusest siis 3G fööni omanik, vana 4GB lükkasin 4200.- eest maha icon_biggrin.gif

Kuidas siis kh on?


Föön on hea nagu ikka...uus püsib minu arust paremini käes võrreldes vanemaga...toimib nagu kellavärk thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 23.08.2008 19:14:42 vasta tsitaadiga

mis paketi valisid?
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 19:35:37 vasta tsitaadiga

ma olen ka uue iPhone 3G omanik nüüd. Must, 16GB. Locked

Sain vana omaniku ostetud tasuliste mängudega - supper! icon_biggrin.gif

super monkey ball ja muud head mängud
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 20:05:38 vasta tsitaadiga

Palju eest said selle? Mis nüüd peale sellega hakkad kui locked
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 20:23:21 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Palju eest said selle? Mis nüüd peale sellega hakkad kui locked

7500.- iphone.spot.ee'st vähekasutatud. Ostan mingi sim'i unlocki icon_smile.gif

mingi kaitsekile oli ka ümber aga selle võtsin ära
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 20:23:57 vasta tsitaadiga

Päris hea hinnaga said siis
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cruiser
HV vaatleja


liitunud: 09.11.2005




sõnum 23.08.2008 21:02:59 vasta tsitaadiga

Appi, paanika! IPhone on siga kallis.
Ok, Osta endale 10 kilo eest N95, maksad iga kuu neti eest500MB 199 krooni, räägid veel iga kuu 200-300 krooni eest ja kahe aasta pärast oled maksnud samuti 20 000 krooni ära. Nii et igasugu arvutused telefoni hinna üle on täiesti mõttetud.
Enne kui lärmi lüüa, mõelge veidi. Eriti, kui pole kellelgi tuua võrdluseks samaväärset telefoni ja nende hindasid. Mulle tundub, et aktiivsed arvutikasutajad on lihtsa aritmeetika unustanud.

_________________
Kui maailm on lava, kus siis publik istub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 21:24:16 vasta tsitaadiga

excalibur kirjutas:
mis paketi valisid?


i890 + 8GB...praegu updeitin softi 2.0.1 -> 2.0.2 peale...

see kuradi iTunes on paras tuumafüüsika, vajab harjutamist icon_razz.gif

EDIT: Heliseb telefon tunduvalt kõvemini kui 1-st gen...nauditav icon_smile.gif

EDIT 2: iPhone pidi Baltikumis korraga laineid lööma, kuid lõpuks otsustas Apple, et ainukesena praegu hakkab müüma Eesti, et ei ole veel teada, millal Läti ja Leedu järgi tulevad...seega nice move icon_razz.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 23.08.2008 22:01:20 vasta tsitaadiga

Cruiser kirjutas:
Appi, paanika! IPhone on siga kallis.
Ok, Osta endale 10 kilo eest N95, maksad iga kuu neti eest500MB 199 krooni, räägid veel iga kuu 200-300 krooni eest ja kahe aasta pärast oled maksnud samuti 20 000 krooni ära. Nii et igasugu arvutused telefoni hinna üle on täiesti mõttetud.
Enne kui lärmi lüüa, mõelge veidi. Eriti, kui pole kellelgi tuua võrdluseks samaväärset telefoni ja nende hindasid. Mulle tundub, et aktiivsed arvutikasutajad on lihtsa aritmeetika unustanud.


lol selle ettenähtud summa maksad nagunii ära + ülejäänud kama tuleb veel otsa (kõned teistesse võrkudesse jms) sinusuguste jaoks need pakedid ongi. sa ei kasuta iialgi neid emti nö tasuta võimalusi ära ainult juurde plekid. Asi on niikaua ilus kuniks arved hakkavad koju tulema icon_smile.gif

Ega emt lamppi neid pakette ei tee kõik on välja kalkuleeritud!
Neid 1000000krooni eest tasuta kõneaega pakette on ennemgi olnud. Vajuvad samakiirelt ära kui tekivad, kasu pole reaalselt kellelgi! hunnik konkse kõik see värk

seda enam, et keegi ei saa kindel olla kas emt nr on raalselt emt või ei st koju tulevad arved on üks suur üllatus!
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 22:58:46 vasta tsitaadiga

Saan ma õigesti aru, et legaalsel föönil puudub selline asi nagu Installer ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 23:03:54 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Saan ma õigesti aru, et legaalsel föönil puudub selline asi nagu Installer ?

kõigil telefonidel puudub see. enne kui see installitakse.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Precision
Kreisi kasutaja
Precision

liitunud: 23.01.2005




sõnum 23.08.2008 23:09:19 vasta tsitaadiga

palju ma midagi maksama pean, kui ma võtks näites 890 paketi, maksaks ühekuu ära, lõpetaks lepingu ära. 1490 panen umbes iphone eest, 890 eeki kuumaksu,siispalju juurde makstavaja lepingulõpetamiseeest? ja siisöelda et tehke muiphone lahti,kunanadpeavad seda tegema.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 23:13:35 vasta tsitaadiga

ei nad ei pea lahti tegema, vähemalt nad ise väidavad emt'is nii. alles kahe aasta pärast teevad. asi vist otsapidi tarbijakaitses...
_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 23:18:22 vasta tsitaadiga

Precision kirjutas:
palju ma midagi maksama pean, kui ma võtks näites 890 paketi, maksaks ühekuu ära, lõpetaks lepingu ära. 1490 panen umbes iphone eest, 890 eeki kuumaksu,siispalju juurde makstavaja lepingulõpetamiseeest? ja siisöelda et tehke muiphone lahti,kunanadpeavad seda tegema.

siin kõik info olemas:
http://iphone.spot.ee/wiki/index.php?title=EMT
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 23.08.2008 23:37:34 vasta tsitaadiga

kõik ainult jahuvad ja jahuvad... paluks nüüd linki sellele direktiivile, seadusele vms reaalset jõudu omavale õigusaktile, mis sätestab, et EMT ei tohi nii teha, nagu ta praegu teeb... kui keegi seda linki anda ei suuda, siis võibolla aitab teema reostamisest icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2008 23:45:28 vasta tsitaadiga

otsi ise, ei too kandikul kätte icon_wink.gif
_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2008 09:45:46 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
...toimib nagu kellavärk thumbs_up.gif
Saab isegi helistada? icon_lol.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2008 10:21:19 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
miga kirjutas:
...toimib nagu kellavärk thumbs_up.gif
Saab isegi helistada? icon_lol.gif


Saab...fakt on see muidugi, et 3G levi on kõikuv...ehk kui niisama telefon seisab, siis kord on levi põhjas, siis jälle pea olematu, kuid helistada saab, sest helistamise hetkel tõmbab levi põhja...võtan 3G maha, siis on koguaeg levi max...imelik keiss on see, et täna hommikul, kui panin paar pilti peale, siis pärast seda kadus nö klahvile vajutamise hääl...sama kala oli ka 1-st gen puhul mul...kuigi seadetes on määratud, et klahvile vajutamine teeks häält...

EDIT: nunnu on aga see, et häälega on väga head tööd tehtud. Kui keegi sisse helistab, siis hääle saab vaat, et nii kõvaks panna, et pane telefon lauale ja kuuled, mida teine räägib icon_razz.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2008 10:30:49 vasta tsitaadiga

mks kirjutas:
kõik ainult jahuvad ja jahuvad... paluks nüüd linki sellele direktiivile, seadusele vms reaalset jõudu omavale õigusaktile, mis sätestab, et EMT ei tohi nii teha, nagu ta praegu teeb... kui keegi seda linki anda ei suuda, siis võibolla aitab teema reostamisest icon_smile.gif

Ilmselt ei ole mingt direktiivi selle kohta, et endale vabatahtlikult 24-kuulist lepingut kaela võttes EMT seda võrgulukku rakendada ei tohiks. Kui sa aga oled lepingu lõpetanud ja leppetrahvi ära maksnud, siis peab muutuma tühiseks ka see alles 24 kuu pärast lahtilukustamise säte. Selleks ei ole mingit eurodirektiivi vaja, EV asjaõigusseadusest peaks piisama.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.