|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
manny50
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
22.08.2008 18:30:24
|
|
|
Kuidas ma teada saan, kui mul tasuta 100MB täis saab?
EMT iseteeninduses on selline teenus nagu Mahuteenus. Panin et ta saadaks sõnumi kui 102 400 kb saab täis, aga see loeb vist ainult GPRS'i mahtu..
Ei tea kas see funkab siis
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
22.08.2008 18:35:44
|
|
|
| manny50 kirjutas: |
Kuidas ma teada saan, kui mul 100MB täis saab?  |
telefonist vaatad
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ePe
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2001
|
22.08.2008 18:40:26
|
|
|
Lukustamata telefonide hinnad Belgiast tuues võiksid olla u:
8Gb must 9 500.-
16Gb must/valge 10 700.-
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gertm
HV vaatleja
liitunud: 22.08.2008
|
22.08.2008 19:05:54
|
|
|
| ePe kirjutas: |
Lukustamata telefonide hinnad Belgiast tuues võiksid olla u:
8Gb must 9 500.-
16Gb must/valge 10 700.- |
Kas linki on? Kas neti kaudu saab tellida?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
manny50
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
22.08.2008 19:28:34
|
|
|
| lu1de kirjutas: |
| manny50 kirjutas: |
Kuidas ma teada saan, kui mul 100MB täis saab?  |
telefonist vaatad |
Mismõttes telefonist vaatan? Siis kui sõnum tuleb siis on selge jah.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
22.08.2008 19:36:08
|
|
|
| manny50 kirjutas: |
| lu1de kirjutas: |
| manny50 kirjutas: |
Kuidas ma teada saan, kui mul 100MB täis saab?  |
telefonist vaatad |
Mismõttes telefonist vaatan? Siis kui sõnum tuleb siis on selge jah. |
kas sul settingute all sellist asja nagu "Usage" pole?
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
manny50
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
22.08.2008 19:56:50
|
|
|
On küll, ma arvasin, et ta näitab wifi/3g/edge mahtu kokku, aga näitab õnneks siis vaid 3g/edge oma
Sorry for my n00b. Esimest päeva oman iPhone. Hommikul tegin jailbreigi ära
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
22.08.2008 21:55:41
|
|
|
| Päris head mitu lehte käib totaalne halamine. "Nii kallis" ..."lukukood on peal"..."ahned"...järelikult kui ei raatsi pappi välja köhida, siis võid märga und telefonist näha või ostke pilet Euroopasse ja tooge oma lahtilukustatud föön sealt. Tegu on tootega, mis pole mõeldud igaühe omamiseks. Nõustun selle kohapealt, et EMT'i nn i-paketid on törts kallid, kuid see on nende äri ideoloogia ja see toidab. Mingid tegelased pressisid siin HTC-d vahepeal peale. Olen kasutanud HTC üht uuemat seeriat Diamond ja see on telefon, millega võite peed pühkida. Telefoni puutetundlikkust pole ollagi, menüü on krõbe, kuid veel hullemad on Samsung'i ja LG puutetundlikud telefonid. Nendega võib ainult tuld teha. Ma ei haibi iPhone'i, kuid olles kasutanud erinevaid viimaseaja puutetundlikke telefoni, siis pean tõdema heaga, et antud hetkel ei ole mitte ühtki telefoni, mis suudaks iPhone'le kasvõi mingisugustki konkurentsi pakkuda kasutusmugavuses. Võtke kätte ja lapake menüüd, föön jookseb nagu siid.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RvD
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.05.2002
|
23.08.2008 00:31:51
|
|
|
| Eksid miga, tegu on just tootega mis apple arvates on mõeldud igaühele omamiseks. Meil siin idablokis kipub ostujõud natuke väikeseks jääma ning paljud iphonest huvitatud ei taha lihtsalt emtiga mingit tegemist teha.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
23.08.2008 11:39:26
|
|
|
| kas lukust kuidagi lahti ei saa teha?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ePe
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2001
|
23.08.2008 11:57:43
|
|
|
| gertm kirjutas: |
| ePe kirjutas: |
Lukustamata telefonide hinnad Belgiast tuues võiksid olla u:
8Gb must 9 500.-
16Gb must/valge 10 700.- |
Kas linki on? Kas neti kaudu saab tellida? |
http://iphone3g.mobistar.be/fr/iphone3g.cfm#
Neti kaudu tellida ei saa, antud hetkel on ka kahjuks kõikides poodides füüsiliselt varud ammendunud (où acheter? lingist).
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
23.08.2008 11:58:35
|
|
|
Proovige eBay.d?
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
23.08.2008 12:03:26
|
|
|
| miga kirjutas: |
| Päris head mitu lehte käib totaalne halamine. "Nii kallis" ..."lukukood on peal"..."ahned"...järelikult kui ei raatsi pappi välja köhida, siis võid märga und telefonist näha või ostke pilet Euroopasse ja tooge oma lahtilukustatud föön sealt... |
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
23.08.2008 12:15:47
|
|
|
| Õigustatud halamine on ju, HR JOBS rõhutas, et maailma kõige odavamad telefoniga saab tegu olema (iroonia)! Tra mingi reklaamitrikk nüüd mingite konksudega võtavad hingehinda. Vihale ajab lihtsalt selline asi.
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
23.08.2008 12:16:52
|
|
|
beastbeats, nad võiks emt esindusse halama minna  
aga jah kui poleks reklaamitud seda madalat hinda siis oleks siin tõesti vaiksem...
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
23.08.2008 12:52:01
|
|
|
Ei saa siis mingi nipiga lukust lahti?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
23.08.2008 12:53:35
|
|
|
Dave20, turbosim?
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
23.08.2008 12:56:42
|
|
|
noh kallis kalliks. Mul on siin dilemma, et südame hääl mainib et iPhone tahaks, aga kaine mõistus ütleb et põletavat ja otsest vajadust selle järgi ei ole ning praegune föön ja iPod ajavad asja ära. võta nüüd kinni kumba kuulata eks ole
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
earthbeat
HV kasutaja

liitunud: 12.04.2006
|
23.08.2008 13:01:06
|
|
|
osta odavalt vana 2G mudel ja ongi sul äge riistapuu olemas...
Poogen se GPS...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
23.08.2008 14:48:19
|
|
|
| excalibur kirjutas: |
| Õigustatud halamine on ju, HR JOBS rõhutas, et maailma kõige odavamad telefoniga saab tegu olema (iroonia)! Tra mingi reklaamitrikk nüüd mingite konksudega võtavad hingehinda. Vihale ajab lihtsalt selline asi. |
Selle nimi on ÄRI ja Jobs ei pannud eriti pange ju. Praegu sa saad 8GB fööni koos i890 paketiga ju kõigest 1490.- Vaat kui odav telefon - Jobs pidas sõna Siinkohal EMT'i laimata on natuke liig, sest valmis kõik ju koostöös Apple'ga
EDIT: Küsiks väheke nõu. Nimelt tegin oma 1.1.3 -> 2.0 peale ja nüüd on Installeri asemel selline jubin nagu Cydia...suht näpitav, kuid kuidas ma saaks Installeri tagasi ? Mis kuradi moodi ma veel selle sõnaraamatu maha saan, kui sõnumit kirjutan, siis annab mulle mingeid lambsõnu, miski programm oli selleks, kuid ei meenu! :S
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
23.08.2008 14:50:13
|
|
|
miga, restore imaget tehes saad ju valida kas paned cydia või installeri
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
23.08.2008 15:10:00
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| miga, restore imaget tehes saad ju valida kas paned cydia või installeri |
Ai kurja, see jäi vabsee vahele...et siis võin suu puhtaks pühkida jah ? Cydia on törts imeliku üles ehitusega, Installer oli nunnu
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
23.08.2008 15:18:19
|
|
|
miga, no aga tee uus image
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
23.08.2008 16:45:43
|
|
|
Renka, proovin...aga oskad sa öelda, kuidas ma selle kuradi sõnaraamatu maha saan, kui sõnumit trükin ? Tahab mulle mingit kelbast normaalsete sõnade asmele panna
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
23.08.2008 17:02:00
|
|
|
miski softi oli vaja selle jaoks - otsi cydiast. CToggle vist oli see.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
23.08.2008 17:05:13
|
|
|
| miga kirjutas: |
| excalibur kirjutas: |
| Õigustatud halamine on ju, HR JOBS rõhutas, et maailma kõige odavamad telefoniga saab tegu olema (iroonia)! Tra mingi reklaamitrikk nüüd mingite konksudega võtavad hingehinda. Vihale ajab lihtsalt selline asi. |
Selle nimi on ÄRI ja Jobs ei pannud eriti pange ju. Praegu sa saad 8GB fööni koos i890 paketiga ju kõigest 1490.- Vaat kui odav telefon - Jobs pidas sõna Siinkohal EMT'i laimata on natuke liig, sest valmis kõik ju koostöös Apple'ga
EDIT: Küsiks väheke nõu. Nimelt tegin oma 1.1.3 -> 2.0 peale ja nüüd on Installeri asemel selline jubin nagu Cydia...suht näpitav, kuid kuidas ma saaks Installeri tagasi ? Mis kuradi moodi ma veel selle sõnaraamatu maha saan, kui sõnumit kirjutan, siis annab mulle mingeid lambsõnu, miski programm oli selleks, kuid ei meenu! :S |
Auto võib kah 0 sissemaksega endale soetada. ei saa lõpphinda ja järelmaksu sissemakset ühte patta panna!
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
23.08.2008 18:52:59
|
|
|
Nii, praegusest siis 3G fööni omanik, vana 4GB lükkasin 4200.- eest maha
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
23.08.2008 18:57:33
|
|
|
| miga kirjutas: |
Nii, praegusest siis 3G fööni omanik, vana 4GB lükkasin 4200.- eest maha  |
Kuidas siis kh on?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
23.08.2008 19:14:01
|
|
|
| hendrik32 kirjutas: |
| miga kirjutas: |
Nii, praegusest siis 3G fööni omanik, vana 4GB lükkasin 4200.- eest maha  |
Kuidas siis kh on? |
Föön on hea nagu ikka...uus püsib minu arust paremini käes võrreldes vanemaga...toimib nagu kellavärk
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
23.08.2008 19:14:42
|
|
|
| mis paketi valisid?
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
23.08.2008 19:35:37
|
|
|
ma olen ka uue iPhone 3G omanik nüüd. Must, 16GB. Locked
Sain vana omaniku ostetud tasuliste mängudega - supper!
super monkey ball ja muud head mängud
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
23.08.2008 20:05:38
|
|
|
Palju eest said selle? Mis nüüd peale sellega hakkad kui locked
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
23.08.2008 20:23:21
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| Palju eest said selle? Mis nüüd peale sellega hakkad kui locked |
7500.- iphone.spot.ee'st vähekasutatud. Ostan mingi sim'i unlocki
mingi kaitsekile oli ka ümber aga selle võtsin ära
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cruiser
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2005
|
23.08.2008 21:02:59
|
|
|
Appi, paanika! IPhone on siga kallis.
Ok, Osta endale 10 kilo eest N95, maksad iga kuu neti eest500MB 199 krooni, räägid veel iga kuu 200-300 krooni eest ja kahe aasta pärast oled maksnud samuti 20 000 krooni ära. Nii et igasugu arvutused telefoni hinna üle on täiesti mõttetud.
Enne kui lärmi lüüa, mõelge veidi. Eriti, kui pole kellelgi tuua võrdluseks samaväärset telefoni ja nende hindasid. Mulle tundub, et aktiivsed arvutikasutajad on lihtsa aritmeetika unustanud.
_________________ Kui maailm on lava, kus siis publik istub? |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
23.08.2008 21:24:16
|
|
|
| excalibur kirjutas: |
| mis paketi valisid? |
i890 + 8GB...praegu updeitin softi 2.0.1 -> 2.0.2 peale...
see kuradi iTunes on paras tuumafüüsika, vajab harjutamist
EDIT: Heliseb telefon tunduvalt kõvemini kui 1-st gen...nauditav
EDIT 2: iPhone pidi Baltikumis korraga laineid lööma, kuid lõpuks otsustas Apple, et ainukesena praegu hakkab müüma Eesti, et ei ole veel teada, millal Läti ja Leedu järgi tulevad...seega nice move
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
23.08.2008 22:01:20
|
|
|
| Cruiser kirjutas: |
Appi, paanika! IPhone on siga kallis.
Ok, Osta endale 10 kilo eest N95, maksad iga kuu neti eest500MB 199 krooni, räägid veel iga kuu 200-300 krooni eest ja kahe aasta pärast oled maksnud samuti 20 000 krooni ära. Nii et igasugu arvutused telefoni hinna üle on täiesti mõttetud.
Enne kui lärmi lüüa, mõelge veidi. Eriti, kui pole kellelgi tuua võrdluseks samaväärset telefoni ja nende hindasid. Mulle tundub, et aktiivsed arvutikasutajad on lihtsa aritmeetika unustanud. |
lol selle ettenähtud summa maksad nagunii ära + ülejäänud kama tuleb veel otsa (kõned teistesse võrkudesse jms) sinusuguste jaoks need pakedid ongi. sa ei kasuta iialgi neid emti nö tasuta võimalusi ära ainult juurde plekid. Asi on niikaua ilus kuniks arved hakkavad koju tulema
Ega emt lamppi neid pakette ei tee kõik on välja kalkuleeritud!
Neid 1000000krooni eest tasuta kõneaega pakette on ennemgi olnud. Vajuvad samakiirelt ära kui tekivad, kasu pole reaalselt kellelgi! hunnik konkse kõik see värk
seda enam, et keegi ei saa kindel olla kas emt nr on raalselt emt või ei st koju tulevad arved on üks suur üllatus!
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
23.08.2008 22:58:46
|
|
|
| Saan ma õigesti aru, et legaalsel föönil puudub selline asi nagu Installer ?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
23.08.2008 23:03:54
|
|
|
| miga kirjutas: |
| Saan ma õigesti aru, et legaalsel föönil puudub selline asi nagu Installer ? |
kõigil telefonidel puudub see. enne kui see installitakse.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Precision
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2005
|
23.08.2008 23:09:19
|
|
|
| palju ma midagi maksama pean, kui ma võtks näites 890 paketi, maksaks ühekuu ära, lõpetaks lepingu ära. 1490 panen umbes iphone eest, 890 eeki kuumaksu,siispalju juurde makstavaja lepingulõpetamiseeest? ja siisöelda et tehke muiphone lahti,kunanadpeavad seda tegema.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
23.08.2008 23:13:35
|
|
|
ei nad ei pea lahti tegema, vähemalt nad ise väidavad emt'is nii. alles kahe aasta pärast teevad. asi vist otsapidi tarbijakaitses...
_________________ - censored - |
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
23.08.2008 23:18:22
|
|
|
| Precision kirjutas: |
| palju ma midagi maksama pean, kui ma võtks näites 890 paketi, maksaks ühekuu ära, lõpetaks lepingu ära. 1490 panen umbes iphone eest, 890 eeki kuumaksu,siispalju juurde makstavaja lepingulõpetamiseeest? ja siisöelda et tehke muiphone lahti,kunanadpeavad seda tegema. |
siin kõik info olemas:
http://iphone.spot.ee/wiki/index.php?title=EMT
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
23.08.2008 23:37:34
|
|
|
kõik ainult jahuvad ja jahuvad... paluks nüüd linki sellele direktiivile, seadusele vms reaalset jõudu omavale õigusaktile, mis sätestab, et EMT ei tohi nii teha, nagu ta praegu teeb... kui keegi seda linki anda ei suuda, siis võibolla aitab teema reostamisest
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
23.08.2008 23:45:28
|
|
|
otsi ise, ei too kandikul kätte
_________________ - censored - |
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
24.08.2008 09:45:46
|
|
|
| miga kirjutas: |
...toimib nagu kellavärk  |
Saab isegi helistada?
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
24.08.2008 10:21:19
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| miga kirjutas: |
...toimib nagu kellavärk  |
Saab isegi helistada?  |
Saab...fakt on see muidugi, et 3G levi on kõikuv...ehk kui niisama telefon seisab, siis kord on levi põhjas, siis jälle pea olematu, kuid helistada saab, sest helistamise hetkel tõmbab levi põhja...võtan 3G maha, siis on koguaeg levi max...imelik keiss on see, et täna hommikul, kui panin paar pilti peale, siis pärast seda kadus nö klahvile vajutamise hääl...sama kala oli ka 1-st gen puhul mul...kuigi seadetes on määratud, et klahvile vajutamine teeks häält...
EDIT: nunnu on aga see, et häälega on väga head tööd tehtud. Kui keegi sisse helistab, siis hääle saab vaat, et nii kõvaks panna, et pane telefon lauale ja kuuled, mida teine räägib
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
24.08.2008 10:30:49
|
|
|
| mks kirjutas: |
kõik ainult jahuvad ja jahuvad... paluks nüüd linki sellele direktiivile, seadusele vms reaalset jõudu omavale õigusaktile, mis sätestab, et EMT ei tohi nii teha, nagu ta praegu teeb... kui keegi seda linki anda ei suuda, siis võibolla aitab teema reostamisest  |
Ilmselt ei ole mingt direktiivi selle kohta, et endale vabatahtlikult 24-kuulist lepingut kaela võttes EMT seda võrgulukku rakendada ei tohiks. Kui sa aga oled lepingu lõpetanud ja leppetrahvi ära maksnud, siis peab muutuma tühiseks ka see alles 24 kuu pärast lahtilukustamise säte. Selleks ei ole mingit eurodirektiivi vaja, EV asjaõigusseadusest peaks piisama.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|