Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Ninja Gaiden II märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2008 20:44:53 [X360] Ninja Gaiden II vasta tsitaadiga

Ninja Gaiden II



  • Ametlik leht: link
  • Publisher: Microsoft Games Studios
  • Developer: Team NINJA
  • Stiil: Fantasy Action Adventure
  • Väljalaske kuupäev: 6. juuni 2008 (Euroopas)
  • Kirjeldus:
    tsitaat:
    Ninja Gaiden 2 features a new and improved game engine, developed from the ground up, exclusively for Microsoft and Xbox 360 by Team Ninja and legendary game developer Tomonobu Itagaki, creator of the famed Dead or Alive franchise.
    Guide Ryu Hayabusa on a mission to avenge his clan and prevent the destruction of the human race. Armed with an assortment of ninja weaponry, help Ryu to skillfully maneuver through a world fraught with peril and danger. Ninja Gaiden 2 features an all-new gameplay engine, new auto-health regeneration system, levels, adventures, enemies, and thrilling combat with an extensive assortment of ninja weaponry, representing a true evolution of the highly popular franchise.

  • Multiplayer: Ei
  • Uudised ja eelvaated: Gamespot
  • Ülevaade: Gamespot
  • Screenshotid: Gamespot
  • Videod: Gametrailers


viimati muutis SKG 09.04.2009 18:16:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piimaPAKK
HV kasutaja
piimaPAKK

liitunud: 06.12.2005




sõnum 09.04.2008 20:50:58 vasta tsitaadiga

See tuleb väga nummi mäng, loodetavasti sama raske kui esimene.
Veits kahju ainult, et reliis edasi nihkus, kuigi aprillis-mais tuleb
nii palju head kraami peale, et elab üle selle beer_yum.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rygoraider
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2007




sõnum 09.04.2008 23:08:11 vasta tsitaadiga

Vat sellest tuleb küll üks überkõva mäng.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2008 11:44:25 vasta tsitaadiga

tundub jah et see on see mäng mis peab ka minu mängu kogusse saama
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2008 18:45:57 vasta tsitaadiga

kolm uut videot:

Hack & Slash Gameplay HD
http://www.gametrailers.com/player/34421.html

Rooftop Boss Fight Gameplay HD
http://www.gametrailers.com/player/34417.html

Subway Boss Fight Gameplay HD
http://www.gametrailers.com/player/34419.html
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 27.05.2008 09:08:36 vasta tsitaadiga

krt kardan et see mäng tuleb minu jaoks liiga raske...
hayabusa muidu üks minu ja mu preilna lemmikutest DOA4's, võiks ju selle mehe seiklusi proovida ka muus mängus. eks ma ootan esimesed reviewd ära

lisaks veel kes on huvitatud selle tegelase ja mänguseeria ajaloost siis Eurogamers artikkel: History of Ninja Gaiden
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2008 16:02:25 vasta tsitaadiga

assa... vaadake pilte 8)

lateksis neiud plastmassist katanadega
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2008 21:51:33 vasta tsitaadiga

Ja juba ongi versioon netti lekkinud.. Enamus 360 mängud jõuavad millegi pärast 3-5 päeva varem interneti... icon_eek.gif
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2008 21:59:39 vasta tsitaadiga

Sest nädal aega enne ametlikku reliisi on mängud letipeal suure sildiga Pre-order, aga kellel tutvus töötab seal poes saab varem mängu kätte, kes ka piraatlusega tegeleb saadab ka mängu netti.
_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2008 19:31:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:
I am delighted to let you know that your Preorder for Ninja Gaiden II is now being processed. The order will be despatched by your chosen delivery method in time to reach you for the day of release.

JEE! icon_razz1.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freetime1
HV vaatleja
freetime1

liitunud: 21.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2008 19:45:45 vasta tsitaadiga

päris hea mäng tundub ma DS-il seda mänginud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2008 20:37:11 vasta tsitaadiga

freetime1 kirjutas:
päris hea mäng tundub ma DS-il seda mänginud thumbs_up.gif
DSil pole "see" mäng.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freetime1
HV vaatleja
freetime1

liitunud: 21.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2008 20:39:02 vasta tsitaadiga

midagi taolist oli aa Ninja Gaiden: Dragon Sword icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2008 16:11:07 vasta tsitaadiga

päris kuradi phun game on ikka, verd lendab igast kaarest icon_lol.gif
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2008 16:20:00 vasta tsitaadiga

ei saa ise praegu kontrollida, aga DEMO pidi üleval olema eurooplastele icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2008 16:21:36 vasta tsitaadiga

857 MB...
AND NOT FUCKING AVAILIBLE FOR YOUR LOCATION!!!!
thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2008 16:25:02 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
857 MB...
AND NOT FUCKING AVAILIBLE FOR YOUR LOCATION!!!!
thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif

http://majornelson.com/archive/2008/06/03/demo-ninja-gaiden-ii.aspx icon_rolleyes.gif
tsitaat:
Well, with this post I went against that little voice in my head and gave you a heads up. I just received an email that proves I should have listened to that voice. It turns out the demo will NOT be available in Canada and the U.S. (in addition to India and Germany as noted above.) I don’t know when a demo will be available for the other regions, but hopefully it will be by the end of the week (as originally stated.) My apologies. You can be sure that I am going to have a a few conversations with a some people about this.

icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piimaPAKK
HV kasutaja
piimaPAKK

liitunud: 06.12.2005




sõnum 10.06.2008 14:39:02 vasta tsitaadiga

MakroShiti loogika on selline, et kuna Saksamaal on verised asjad keelatud ei saa sa tirida selliseid mänge kui su ip ei vasta sinu accoundis valitud maale, kuna nad eeldavad, et sa oled kohe sakslane ja tahad keelatud asju maiustada.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2008 10:44:19 vasta tsitaadiga

damn, oleks tahtnud Demo enne proovida, kuna pole seeria eelmiste mängudega kokku puutunud siis ei julge põrsast kotis osta
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2008 20:00:56 vasta tsitaadiga

teem, see mäng on ikka tasemel nagu üks korralik eksklusiiv olema peab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2008 12:31:52 vasta tsitaadiga

Nädala diil.
http://www.play-asia.com/paOS-13-71-dw-49-en-70-2hcx.html
Compatible with every console.
Kui hieroglüüfid karbil ei meeldi, siis võtke see... ja makske $15 peale icon_razz.gif
http://www.play-asia.com/paOS-13-71-dh-49-en-70-2hl9.html
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2008 18:44:16 vasta tsitaadiga

no see on ikka päris challenging mäng. esimese kahe chapteri bossidega juba tükk tegu olnud. vaenlased tulevad ka suht ootamatult vahest, et ehmatan kohe. icon_biggrin.gif

uskumatult palju eri lööke ja liigutusi on mängu pandud icon_eek.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2008 18:57:39 vasta tsitaadiga

ma chapter 4 bossi juures ja hetkel ei viitsi tegeleda sellega, kuigi tundub et polegi impossible mission , vaid varuda kolm nädalat vaba aega ja peksta mööka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2008 18:59:30 vasta tsitaadiga

ma ei sa aru, kas alguses tiksubki nii väha kulda ve. tahaks nagu rohkem asju osta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piimaPAKK
HV kasutaja
piimaPAKK

liitunud: 06.12.2005




sõnum 24.06.2008 18:56:34 vasta tsitaadiga

Ise mingi chapter 3es vist, kahjuks tundub kuidagi thumbed down olema võrreldes esimese osaga. Pahad ei respawni mis on suht cräp ja levelid on lineaarsed mis on veel cräpim.
Ja raskuse tõstmiseks on mingied nilbeid encountereid sisse pandud, krt ma ei taha mingi võitluse ajal vibuga jännata, et mingi lendavad tondid maha saada ja laskvaid kolle on ka liiga palju,
muuda mängu liiga bingolotoks.
Eks ma toksin vaikselt edasi ja sisimas loodan, et läheb paremaks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2008 14:01:18 vasta tsitaadiga

DLC tulemas...
http://www.shacknews.com/onearticle.x/53526
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2008 11:22:34 vasta tsitaadiga

http://www.game.co.uk/Xbox360/Action/HacknSlash/~r326921/Ninja-Gaiden-II/
tundub et veel parem diil icon_smile.gif
nu mitte ei suuda ära otsustada kas tellida omale see mäng või mitte :S
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2008 11:33:44 vasta tsitaadiga

seal jah hea hinnaga thumbs_up.gif
Ravenclaw, oot kas demo pole siis, et proovida?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2008 11:57:57 vasta tsitaadiga

Skeptik, demo on, aga seda me ei saa.

Muidu, kas on võimatu mäng?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2008 12:02:39 vasta tsitaadiga

suht-koht icon_redface.gif ma ühes kohas praegu stuck ja pole aega olnud edasi pusida. aga tegelt meeldib väga kui peab ikka pingutama ka, mitte lihtsalt läbi joosta. ja mul on pragu pooleli veel kõige lihtsama raskusastmega...
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2008 13:09:48 vasta tsitaadiga

Hardcore mängijatele suht must-buy minumeelest. icon_wink.gif Natuke sarnaneb Devil May Cry 4'jale (miinus mingid nõmedad kettad ja täringus vms).
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2008 09:15:52 vasta tsitaadiga

Nu kus on ikka mäng, muidu igaevsti mõnus aga bossid on küll sellised et anna kannatust icon_smile.gif esimese bossiga väga probleemi polnud aga teine on nii siga raske et õudne lausa icon_confused.gif Miksi 1h jeblasin eile selle bossiga ja parim mis saavutasin oli random nuppude kasutusel 50% bossi elusid maha. Kui proovida mingeid combosid siis ei tulnud vapsee mitte midagi välja.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2008 10:25:28 vasta tsitaadiga

Ma tegin warrior tasemega talle esimese korraga ära. Kurat kolmas level on põrgunuss. Terve hunnik kolle lastakse korraga peale, ning ainus lootus on kasutada ninpot ja ultimate technique, aga esimene saab otsa ja teist ei jõua laadida ennem, kui mõni teravhambuline mu ninja ära lagastab....

Mäng on muidu väga äss, v.a. fiddly jumping controls. Palju vingem värk, kui DMC4, kus combod võib kahe käe sõrmedel üles lugeda.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2008 10:37:46 vasta tsitaadiga

Ravenclaw kirjutas:
Nu kus on ikka mäng, muidu igaevsti mõnus aga bossid on küll sellised et anna kannatust icon_smile.gif esimese bossiga väga probleemi polnud aga teine on nii siga raske et õudne lausa icon_confused.gif Miksi 1h jeblasin eile selle bossiga ja parim mis saavutasin oli random nuppude kasutusel 50% bossi elusid maha. Kui proovida mingeid combosid siis ei tulnud vapsee mitte midagi välja.

http://xbox360.ign.com/dor/objects/686645/ninja-gaiden-2/videos/ignstrategize_ng2_072808.html

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2008 11:35:23 vasta tsitaadiga

tänud video eest, õhtul proovin äkki õnnestub see kord boss maha lüüa
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2008 13:52:16 vasta tsitaadiga

No tore. Kolmas boss on võimatu thumbs_down.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2008 13:57:01 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
No tore. Kolmas boss on võimatu thumbs_down.gif

see hõbedane metallist "uss" või?
selle taga olen minagi toppamas praegu icon_lol.gif thumbs_up.gif
vaatan, mingi aeg võtan käsile end

see nagu esimene raskem koht ka imho
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2008 14:08:00 vasta tsitaadiga

krt see mäng nagu Ikaruga-gi kui tundub et kõik on liiga kerge siis mängi neid mänge ja probleem lahendatud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2008 14:43:35 vasta tsitaadiga

Ravenclaw kirjutas:
krt see mäng nagu Ikaruga-gi kui tundub et kõik on liiga kerge siis mängi neid mänge ja probleem lahendatud icon_biggrin.gif

aga kui suudad vastase(d) kuidagi ikka üle mängida/kavaldada, siis on pärast ikka kurdai hea tunne. raskelt tuli, aga hea icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
more rewarding
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2008 14:50:04 vasta tsitaadiga

Ha jee.. tegin kolmandale bossile ära. Kuradi hea tunne on icon_biggrin.gif kõik 3 ninpo fire attacki ja 25 vibunoolt, ja kukkus 8)
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2008 15:08:00 vasta tsitaadiga

peab ka ehk mingiaeg togima hakkama taas...sellest ussist seal tunnelites ma sain jagu küll ...polnudki eriti raske peale mõnda katset rüselemist temaga, aga siis tuli mingi kõvavend välja ..leveli boss vms ja see littis küll otse tallaga näkku ja sinnakohta minu ninja gaiden jäigi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2008 15:13:07 vasta tsitaadiga

Neljas? Praegu istun selle juures ja ei saa midagi aru... loopisin kõik plahvatavad noad talle näkku ja tunne tal vist võrdus samaga, kui madratsikõrgusest voodist alla kukkumine. Muidu see on see silmadeta vend.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2008 15:39:30 vasta tsitaadiga

mmm ... seal chapter 4jas vist mingi 3 bossi ? ... esimene vist see ussirojus, siis mingi mudakoll ja lõpus vabadussamba otsas mingi ingli tiibadega vend ...sinna ma jäingi ... ta suht loopis mind nagu kaltsu mööda maad ringi icon_lol.gif
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2008 16:11:32 vasta tsitaadiga

Metalluss oli Chaper 3 lõpukas. 4 poole peal oli see pime koletis ja praegu (chapter 4 lõpus I presume) on Alexei. Ehk jah see tiibadega pedemajakas.
Eks vaatan, kas saan temast jagu. Muidu kõige paremad healing itemid, mida soovitan kindlasti alles hoida on Lives of the gods. Te kõik arvatavasti kasutasite need kohe ära, et saaks pikema lifebari, kuid bossivõitluses võite ainult mõelda sellest, kui suur kasu neist on.

Edit: Lol nojah... 2 Lives of the gods läks ära, ning kukkus too rajakas maha icon_smile.gif chapter complete.. 3 lifebari läks ühesõnaga.. Aga eks Acolyte astmel ole kergem a veidi.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2008 16:32:12 vasta tsitaadiga

jap ma algul kasutasin neid lambist....siis sain teemale pihta et kui elud on täiesti otsakorral viskad selle peale siis healib su maximumi peale jälle ära ja pikendam omakorda lifebari.. miskipärast ma ei osanud enda seda jurakat kasutada enam mis surnuist 1 korra ellu äratab... varem nagu kui ta oli olemas itemite all siis aktiveerus ise peale surma, aga nüüd vist surin ja oligi surm icon_lol.gif
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2008 20:36:32 vasta tsitaadiga

biomehanik, no selle itemiga on siuke lugu, et pead inventoryst enablema, ja kui korra surma saad, siis kasutab ja kaob ära automaatselt.

Uploadige oma karma scored ka ikka netti. Hea võrrelda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Splash
HV vaatleja
Splash

liitunud: 14.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2008 23:13:58 vasta tsitaadiga

amddude, sul Acolyte peal tehtud juba ? Kui on, siis kuidas Warrior Acolytega võrreldes on.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2008 08:58:59 vasta tsitaadiga

hahaaa hakkama sain icon_biggrin.gif tava mehed vahepeal on kohati ikka liiga kerged (acolyte raskusastmega) aga bossid on jälle nii siga rasked et .......
täna hakkab siis chapter 3 bossiga jeblama
küsimus ka veel kas neid nipone tuleb suunata kuidagi? või nad teevad area dämmi kuidagi? tavaliselt kui ma neid kasutanud olen siis on nii palju mehi ümber et vahet pole keegi saab ikka pihta icon_redface.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2008 09:52:03 vasta tsitaadiga

Splash, hakkasin kohe Warrioriga pihta icon_evil.gif rawr
Ravenclaw, fire ninpoga on nii, et vaatad, et oleks soovitud vastasel see punane ring ümber, ning siis vajutad B. Level 1=1 fireball. Level 2=2 fireballs. Level 3=As many as you can see. Toda Knife ninpot ma pole rohkem kasutanud, kui vaid et Achievement kätte saada ja näha, mida ta teeb. Lõikab vaid vastastel, kes ette jäävad ühe kehaosa ära, et saaksid Obliterationi teha, aga minuarust veidi mõttetu. Fire tapab kõik ühe laksuga ära.

Kas kellelgi Lvl 5 libahuntide vastu on mingit taktikat? Kasutan lvl3 Dragon Swordi enamasti, aga isegi Triple Flying Swallowi ajal suudavad nad mu kinni püüda ja kolmandiku lifebarist ära võtta.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2008 13:34:10 vasta tsitaadiga

ok tänud vastuse eest icon_smile.gif ise kasutan seda kaigast lvl3 (ei tule nimi kohe meelde), väga mõnusad combod + viimane lvl teeb päris suure raadiusega dämmi
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Ninja Gaiden II mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.