|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
09.04.2008 20:44:53
[X360] Ninja Gaiden II |
|
|
Ninja Gaiden II
| tsitaat: |
Ninja Gaiden 2 features a new and improved game engine, developed from the ground up, exclusively for Microsoft and Xbox 360 by Team Ninja and legendary game developer Tomonobu Itagaki, creator of the famed Dead or Alive franchise.
Guide Ryu Hayabusa on a mission to avenge his clan and prevent the destruction of the human race. Armed with an assortment of ninja weaponry, help Ryu to skillfully maneuver through a world fraught with peril and danger. Ninja Gaiden 2 features an all-new gameplay engine, new auto-health regeneration system, levels, adventures, enemies, and thrilling combat with an extensive assortment of ninja weaponry, representing a true evolution of the highly popular franchise. |
Multiplayer: Ei
Uudised ja eelvaated: Gamespot
Ülevaade: Gamespot
Screenshotid: Gamespot
Videod: Gametrailers
viimati muutis SKG 09.04.2009 18:16:16, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimaPAKK
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2005
|
09.04.2008 20:50:58
|
|
|
See tuleb väga nummi mäng, loodetavasti sama raske kui esimene.
Veits kahju ainult, et reliis edasi nihkus, kuigi aprillis-mais tuleb
nii palju head kraami peale, et elab üle selle
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rygoraider
HV vaatleja
liitunud: 24.09.2007
|
09.04.2008 23:08:11
|
|
|
| Vat sellest tuleb küll üks überkõva mäng.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
10.04.2008 11:44:25
|
|
|
| tundub jah et see on see mäng mis peab ka minu mängu kogusse saama
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
27.05.2008 09:08:36
|
|
|
krt kardan et see mäng tuleb minu jaoks liiga raske...
hayabusa muidu üks minu ja mu preilna lemmikutest DOA4's, võiks ju selle mehe seiklusi proovida ka muus mängus. eks ma ootan esimesed reviewd ära
lisaks veel kes on huvitatud selle tegelase ja mänguseeria ajaloost siis Eurogamers artikkel: History of Ninja Gaiden
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
30.05.2008 21:51:33
|
|
|
Ja juba ongi versioon netti lekkinud.. Enamus 360 mängud jõuavad millegi pärast 3-5 päeva varem interneti...
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3rcury
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2007
|
30.05.2008 21:59:39
|
|
|
Sest nädal aega enne ametlikku reliisi on mängud letipeal suure sildiga Pre-order, aga kellel tutvus töötab seal poes saab varem mängu kätte, kes ka piraatlusega tegeleb saadab ka mängu netti.
_________________ Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
02.06.2008 19:31:20
|
|
|
| tsitaat: |
| I am delighted to let you know that your Preorder for Ninja Gaiden II is now being processed. The order will be despatched by your chosen delivery method in time to reach you for the day of release. |
JEE!
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freetime1
HV vaatleja

liitunud: 21.01.2008
|
02.06.2008 19:45:45
|
|
|
päris hea mäng tundub ma DS-il seda mänginud
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
02.06.2008 20:37:11
|
|
|
| freetime1 kirjutas: |
päris hea mäng tundub ma DS-il seda mänginud  |
DSil pole "see" mäng.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freetime1
HV vaatleja

liitunud: 21.01.2008
|
02.06.2008 20:39:02
|
|
|
midagi taolist oli aa Ninja Gaiden: Dragon Sword
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
03.06.2008 16:11:07
|
|
|
päris kuradi phun game on ikka, verd lendab igast kaarest
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
03.06.2008 16:20:00
|
|
|
ei saa ise praegu kontrollida, aga DEMO pidi üleval olema eurooplastele
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
03.06.2008 16:21:36
|
|
|
857 MB...
AND NOT FUCKING AVAILIBLE FOR YOUR LOCATION!!!!
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
03.06.2008 16:25:02
|
|
|
| amddude kirjutas: |
857 MB...
AND NOT FUCKING AVAILIBLE FOR YOUR LOCATION!!!!
 |
http://majornelson.com/archive/2008/06/03/demo-ninja-gaiden-ii.aspx
| tsitaat: |
| Well, with this post I went against that little voice in my head and gave you a heads up. I just received an email that proves I should have listened to that voice. It turns out the demo will NOT be available in Canada and the U.S. (in addition to India and Germany as noted above.) I dont know when a demo will be available for the other regions, but hopefully it will be by the end of the week (as originally stated.) My apologies. You can be sure that I am going to have a a few conversations with a some people about this. |
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimaPAKK
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2005
|
10.06.2008 14:39:02
|
|
|
| MakroShiti loogika on selline, et kuna Saksamaal on verised asjad keelatud ei saa sa tirida selliseid mänge kui su ip ei vasta sinu accoundis valitud maale, kuna nad eeldavad, et sa oled kohe sakslane ja tahad keelatud asju maiustada.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
11.06.2008 10:44:19
|
|
|
| damn, oleks tahtnud Demo enne proovida, kuna pole seeria eelmiste mängudega kokku puutunud siis ei julge põrsast kotis osta
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
13.06.2008 20:00:56
|
|
|
teem, see mäng on ikka tasemel nagu üks korralik eksklusiiv olema peab
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
19.06.2008 18:44:16
|
|
|
no see on ikka päris challenging mäng. esimese kahe chapteri bossidega juba tükk tegu olnud. vaenlased tulevad ka suht ootamatult vahest, et ehmatan kohe.
uskumatult palju eri lööke ja liigutusi on mängu pandud
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
19.06.2008 18:57:39
|
|
|
ma chapter 4 bossi juures ja hetkel ei viitsi tegeleda sellega, kuigi tundub et polegi impossible mission , vaid varuda kolm nädalat vaba aega ja peksta mööka
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
19.06.2008 18:59:30
|
|
|
ma ei sa aru, kas alguses tiksubki nii väha kulda ve. tahaks nagu rohkem asju osta
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimaPAKK
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2005
|
24.06.2008 18:56:34
|
|
|
Ise mingi chapter 3es vist, kahjuks tundub kuidagi thumbed down olema võrreldes esimese osaga. Pahad ei respawni mis on suht cräp ja levelid on lineaarsed mis on veel cräpim.
Ja raskuse tõstmiseks on mingied nilbeid encountereid sisse pandud, krt ma ei taha mingi võitluse ajal vibuga jännata, et mingi lendavad tondid maha saada ja laskvaid kolle on ka liiga palju,
muuda mängu liiga bingolotoks.
Eks ma toksin vaikselt edasi ja sisimas loodan, et läheb paremaks.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
01.08.2008 11:33:44
|
|
|
seal jah hea hinnaga
Ravenclaw, oot kas demo pole siis, et proovida?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
01.08.2008 11:57:57
|
|
|
Skeptik, demo on, aga seda me ei saa.
Muidu, kas on võimatu mäng?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
01.08.2008 12:02:39
|
|
|
suht-koht ma ühes kohas praegu stuck ja pole aega olnud edasi pusida. aga tegelt meeldib väga kui peab ikka pingutama ka, mitte lihtsalt läbi joosta. ja mul on pragu pooleli veel kõige lihtsama raskusastmega...
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
01.08.2008 13:09:48
|
|
|
Hardcore mängijatele suht must-buy minumeelest. Natuke sarnaneb Devil May Cry 4'jale (miinus mingid nõmedad kettad ja täringus vms).
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
18.08.2008 09:15:52
|
|
|
Nu kus on ikka mäng, muidu igaevsti mõnus aga bossid on küll sellised et anna kannatust esimese bossiga väga probleemi polnud aga teine on nii siga raske et õudne lausa Miksi 1h jeblasin eile selle bossiga ja parim mis saavutasin oli random nuppude kasutusel 50% bossi elusid maha. Kui proovida mingeid combosid siis ei tulnud vapsee mitte midagi välja.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
18.08.2008 10:25:28
|
|
|
Ma tegin warrior tasemega talle esimese korraga ära. Kurat kolmas level on põrgunuss. Terve hunnik kolle lastakse korraga peale, ning ainus lootus on kasutada ninpot ja ultimate technique, aga esimene saab otsa ja teist ei jõua laadida ennem, kui mõni teravhambuline mu ninja ära lagastab....
Mäng on muidu väga äss, v.a. fiddly jumping controls. Palju vingem värk, kui DMC4, kus combod võib kahe käe sõrmedel üles lugeda.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
18.08.2008 10:37:46
|
|
|
| Ravenclaw kirjutas: |
Nu kus on ikka mäng, muidu igaevsti mõnus aga bossid on küll sellised et anna kannatust esimese bossiga väga probleemi polnud aga teine on nii siga raske et õudne lausa Miksi 1h jeblasin eile selle bossiga ja parim mis saavutasin oli random nuppude kasutusel 50% bossi elusid maha. Kui proovida mingeid combosid siis ei tulnud vapsee mitte midagi välja. |
http://xbox360.ign.com/dor/objects/686645/ninja-gaiden-2/videos/ignstrategize_ng2_072808.html
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
18.08.2008 11:35:23
|
|
|
| tänud video eest, õhtul proovin äkki õnnestub see kord boss maha lüüa
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
18.08.2008 13:52:16
|
|
|
No tore. Kolmas boss on võimatu
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
18.08.2008 13:57:01
|
|
|
| amddude kirjutas: |
No tore. Kolmas boss on võimatu  |
see hõbedane metallist "uss" või?
selle taga olen minagi toppamas praegu
vaatan, mingi aeg võtan käsile end
see nagu esimene raskem koht ka imho
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
18.08.2008 14:08:00
|
|
|
krt see mäng nagu Ikaruga-gi kui tundub et kõik on liiga kerge siis mängi neid mänge ja probleem lahendatud
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
18.08.2008 14:43:35
|
|
|
| Ravenclaw kirjutas: |
krt see mäng nagu Ikaruga-gi kui tundub et kõik on liiga kerge siis mängi neid mänge ja probleem lahendatud  |
aga kui suudad vastase(d) kuidagi ikka üle mängida/kavaldada, siis on pärast ikka kurdai hea tunne. raskelt tuli, aga hea
more rewarding
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
18.08.2008 14:50:04
|
|
|
Ha jee.. tegin kolmandale bossile ära. Kuradi hea tunne on kõik 3 ninpo fire attacki ja 25 vibunoolt, ja kukkus 8)
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
18.08.2008 15:08:00
|
|
|
peab ka ehk mingiaeg togima hakkama taas...sellest ussist seal tunnelites ma sain jagu küll ...polnudki eriti raske peale mõnda katset rüselemist temaga, aga siis tuli mingi kõvavend välja ..leveli boss vms ja see littis küll otse tallaga näkku ja sinnakohta minu ninja gaiden jäigi
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
18.08.2008 15:13:07
|
|
|
| Neljas? Praegu istun selle juures ja ei saa midagi aru... loopisin kõik plahvatavad noad talle näkku ja tunne tal vist võrdus samaga, kui madratsikõrgusest voodist alla kukkumine. Muidu see on see silmadeta vend.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
18.08.2008 15:39:30
|
|
|
mmm ... seal chapter 4jas vist mingi 3 bossi ? ... esimene vist see ussirojus, siis mingi mudakoll ja lõpus vabadussamba otsas mingi ingli tiibadega vend ...sinna ma jäingi ... ta suht loopis mind nagu kaltsu mööda maad ringi
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
18.08.2008 16:11:32
|
|
|
Metalluss oli Chaper 3 lõpukas. 4 poole peal oli see pime koletis ja praegu (chapter 4 lõpus I presume) on Alexei. Ehk jah see tiibadega pedemajakas.
Eks vaatan, kas saan temast jagu. Muidu kõige paremad healing itemid, mida soovitan kindlasti alles hoida on Lives of the gods. Te kõik arvatavasti kasutasite need kohe ära, et saaks pikema lifebari, kuid bossivõitluses võite ainult mõelda sellest, kui suur kasu neist on.
Edit: Lol nojah... 2 Lives of the gods läks ära, ning kukkus too rajakas maha chapter complete.. 3 lifebari läks ühesõnaga.. Aga eks Acolyte astmel ole kergem a veidi.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
18.08.2008 16:32:12
|
|
|
jap ma algul kasutasin neid lambist....siis sain teemale pihta et kui elud on täiesti otsakorral viskad selle peale siis healib su maximumi peale jälle ära ja pikendam omakorda lifebari.. miskipärast ma ei osanud enda seda jurakat kasutada enam mis surnuist 1 korra ellu äratab... varem nagu kui ta oli olemas itemite all siis aktiveerus ise peale surma, aga nüüd vist surin ja oligi surm
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
18.08.2008 20:36:32
|
|
|
biomehanik, no selle itemiga on siuke lugu, et pead inventoryst enablema, ja kui korra surma saad, siis kasutab ja kaob ära automaatselt.
Uploadige oma karma scored ka ikka netti. Hea võrrelda
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Splash
HV vaatleja

liitunud: 14.04.2007
|
18.08.2008 23:13:58
|
|
|
| amddude, sul Acolyte peal tehtud juba ? Kui on, siis kuidas Warrior Acolytega võrreldes on.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
19.08.2008 08:58:59
|
|
|
hahaaa hakkama sain tava mehed vahepeal on kohati ikka liiga kerged (acolyte raskusastmega) aga bossid on jälle nii siga rasked et .......
täna hakkab siis chapter 3 bossiga jeblama
küsimus ka veel kas neid nipone tuleb suunata kuidagi? või nad teevad area dämmi kuidagi? tavaliselt kui ma neid kasutanud olen siis on nii palju mehi ümber et vahet pole keegi saab ikka pihta
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
19.08.2008 09:52:03
|
|
|
Splash, hakkasin kohe Warrioriga pihta rawr
Ravenclaw, fire ninpoga on nii, et vaatad, et oleks soovitud vastasel see punane ring ümber, ning siis vajutad B. Level 1=1 fireball. Level 2=2 fireballs. Level 3=As many as you can see. Toda Knife ninpot ma pole rohkem kasutanud, kui vaid et Achievement kätte saada ja näha, mida ta teeb. Lõikab vaid vastastel, kes ette jäävad ühe kehaosa ära, et saaksid Obliterationi teha, aga minuarust veidi mõttetu. Fire tapab kõik ühe laksuga ära.
Kas kellelgi Lvl 5 libahuntide vastu on mingit taktikat? Kasutan lvl3 Dragon Swordi enamasti, aga isegi Triple Flying Swallowi ajal suudavad nad mu kinni püüda ja kolmandiku lifebarist ära võtta.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
19.08.2008 13:34:10
|
|
|
ok tänud vastuse eest ise kasutan seda kaigast lvl3 (ei tule nimi kohe meelde), väga mõnusad combod + viimane lvl teeb päris suure raadiusega dämmi
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|