Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  OX.ee märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 31, 32, 33  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.08.2008 00:39:40 vasta tsitaadiga

lexx_OX kirjutas:
Dijital kirjutas:
hm.. ma pean siis ilma preskuta edasi elama, mul seda kaasas pold icon_razz.gif

Järgmise tellimusega ma panen sulle 5tk icon_biggrin.gif

no selle nimel tasub uuesti tootekataloogi sirvida icon_biggrin.gif

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ezh
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2008 21:11:18 vasta tsitaadiga

Jänes, võtke ühendust info@ox.ee või 616 68 88 esmaspäeval. Keegi ei tea mingi mälu kohta. Äkki mälu ei jõudnud meieni?

Dijital, aha kui kaup tuleb otse laost, siis me ei saa need pakkile panna.

Klubiga on nii, et ei saanud seda käivitada, kuna leidsime vead viimasel momendil. Hetkel testime veel korda ja kui jõuame, siis täna saab seda näha.


UPD!

1. Uus "OX.ee Boonusklubi" on ametlikult käivitatud!

http://www.ox.ee/est/read/8

Kõigele meie vanadele klientidele on lisatud boonusearvele 25,- krooni! Kõik uued kasutajad saavad peale registreerimist automaatselt boonusarvele samuti 25,- krooni!


2. Nüüdsest on võimalik teha tellimusi ilma registreerimiseta. Sellisel juhul ei arvestata boonuseid.


3. Suurendasime ülemise menüü tähtede suurust. Näiteks: http://www.ox.ee/est/read/2


Kui leiate vigu või teil on ettepanekuid boonusklubi veelgi paremaks tegemise kohta, siis ootame teie tagasisidet.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.08.2008 23:48:39 vasta tsitaadiga

Ezh, icon_eek.gif thumbs_up.gif väga hea idee ja teostus thumbs_up.gif

E: registreerimisel kus on lahter "tänav, maja, ruumi number" kasutatakse sõna "ruumi numbri" asemel "korter"
ning E-mailile tulev lause "Meil on rõõm tervitada teid, (nimi), meie veebikaupluses OX.ee." vajab natuke korrastamist.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 03.08.2008 12:20:36 vasta tsitaadiga

Ezh kirjutas:
Jänes, võtke ühendust info@ox.ee või 616 68 88 esmaspäeval. Keegi ei tea mingi mälu kohta. Äkki mälu ei jõudnud meieni?



2.juuni vastus minu mailile info@ox.ee-lt :
Tere!

Jah, saime kätte mälu.

Täna saadame hoolduskeskusesse. Kui saame tagasi, siis annan Teile teada.

Head päeva!

1.august vastus minu kirjale, kaua veel läheb :
Tere,

Järgmisel nädalal saate tagasi kätte oma mälu garantiiremondist.

Ilusat päeva Teile!

Kas Eestis on meil mitu OX.EE-d ? icon_eek.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ezh
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2008 23:37:28 vasta tsitaadiga

krusu70, registreerimise lehekülg uuendame homme. Ja maili sisaldus on juba ära muudetud. Tänud!

Jänes, tõesti on nisigune probleem olemas. icon_redface.gif Vabanduseks pakume Teile tasuta Kaspersky Internet Security (http://www.kaspersky.ee/static,kis,1.htm) litsents väärtusega 590.- krooni. Kui olete huvitatud, siis ootame maili.

Samuti on otsustatud järgmisena arendada garantii jälgemise moodulit, mille käivitamisega enam kliendil ei esine probleemid garantiiga.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 03.08.2008 23:47:03 vasta tsitaadiga

Jänes, heh pakkuvad Kasperskyt, mulle pakkusid ka aga siiamaani pole saand. thumbs_down.gif
Eino savi ega poleks nii hädasti vaja aga milleks pakkuda, kui ei anta seda? icon_rolleyes.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ezh
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2008 00:20:30 vasta tsitaadiga

G80, oli küll saatnud. Kirjutage siis uuesti, palun. Kordame.

UPD. Saatsin koodi uuesti.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2008 08:07:56 vasta tsitaadiga

Oot, esimesena peaksite ju kasutajale Jänes, samasuguse toote tagastama, kui olete ta garantiisse saadetud toote ära kaotanud. icon_eek.gif
Ma natuke kahtlen kas Kaspersky Antiviirus suudab RAM toiminguid teha. icon_rolleyes.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexx_OX
HV vaatleja
lexx_OX

liitunud: 26.05.2008




sõnum 04.08.2008 14:30:40 vasta tsitaadiga

Kahjuks praegu SEBile vajatakse natukene rohkem ajaga taotluse analüüsimiseks, aga tavaliselt see ei võta rohkem kui 1 tööpäev.
Teile saadetud vastus meilile.
Tänan!

Kristoferr kirjutas:
Oot, esimesena peaksite ju kasutajale Jänes, samasuguse toote tagastama, kui olete ta garantiisse saadetud toote ära kaotanud. icon_eek.gif
Ma natuke kahtlen kas Kaspersky Antiviirus suudab RAM toiminguid teha. icon_rolleyes.gif

Ülehomme kuller toob temale samasugune toode.

_________________
OX.ee - Elektroonika e-pood
Softkey - Tarkvarakaubamaja
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 06.08.2008 08:17:43 vasta tsitaadiga

See ju tore, et igasugu boonusklubisid jmt. tehakse ja raha äraandmine kiire ja mugav. Aga paistab, et tegu jällegi firmaga, mille puhul tuleb hakata endal tõmblema, saamaks siis teada "WTF is gõõõuing on?". No ei meeldi mulle sellline asi, kohe mitte ei meeldi! TÄHTAEG: 05.08.2008, Staatus: Tarneootel thumbs_down.gif icon_evil.gif

Kui tähtajad üle lähevad ja lubadust täita ei saa, siis võiks vähemalt sinna "tarneootel" lahtrisse mingi selgitus või vabandus tekkida.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2008 10:02:26 vasta tsitaadiga

pinnawaatluz,

Tegu siis selle Terratec USB TV kaardiga?
Minul küll tarneni aega on aga tõesti kui asi venib võiks teada anda.
Olümpia ju kohe algamas icon_wink.gif

_________________
SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 06.08.2008 10:26:47 vasta tsitaadiga

Sain vähemalt hea kiire vastuse, et minu 06.08 kuupäev lükkus edasi 12.08 peale. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReV13
HV vaatleja
ReV13

liitunud: 11.04.2006




sõnum 06.08.2008 10:50:25 vasta tsitaadiga

Sai ka tellimus esitatud (5051), tähtajaks 07.08 aga endiselt tarneootel icon_neutral.gif

Loodan et ikka homseks kätte saan kauba, vastasel juhul peab tõenäoliselt järgmise nädalani ootama thumbs_down.gif Ehk närvitsen lihtsalt üle, ent kui mujalt tellitud jupid juba kohal on ja kokku panemist ootavad vabandab vast välja...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 06.08.2008 13:19:39 vasta tsitaadiga

lammas kirjutas:
pinnawaatluz,

Tegu siis selle Terratec USB TV kaardiga?
Minul küll tarneni aega on aga tõesti kui asi venib võiks teada anda.
Olümpia ju kohe algamas icon_wink.gif

jep. toosama julla.. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2008 13:20:18 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Sai siis eile kaupa tellitud(nr 5196.) aga täna ikka näitab, et maksmata, kuigi eile tegin ülekande. icon_neutral.gif


Mul oli ka üks päev selline seis.Uuendavad õhtuti vist icon_smile.gif
PM lexx_OX
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Igy21
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2008




sõnum 07.08.2008 09:28:25 vasta tsitaadiga

Esimene kogemus ox.ee-ga, tähtaeg siis 08.08.2008
Siiamani on tarneootel. icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deusexum
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2002




sõnum 07.08.2008 09:36:14 vasta tsitaadiga

Ainult kiitust. Tarneajaks lubati 2 päeva ja postipoisid olid ilusti teise päeva hommikul ukse taga.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReV13
HV vaatleja
ReV13

liitunud: 11.04.2006




sõnum 07.08.2008 10:06:06 vasta tsitaadiga

Nonii sain vastuse kätte - mingi saksa firma lohistab jalgu ja toide jõuab alles esmaspäevaks icon_neutral.gif

Ox.ee vastu viha ei pea kuid sellistest asjadest võiks ikkagi maili kaudu ette teavitada
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ezh
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 12:20:57 vasta tsitaadiga

Jep, shit happends. icon_sad.gif Aga edaspidi loodame, et selline olukord enam ei kordu.

OX.ee uuendused:

- dubleerisime ülalpool alamkataloogi struktuur, näiteks: http://www.ox.ee/est/catalog/2098
- nüüd kasutaja saab iseseisvalt annuleerida tellimused, vaatma oma märgitud "Kauba hinna jälgimine" ja "Laos oleva kauba jälgimine". Logige sise, ja parempoolel on profiili aken, vajutage "Profiil".
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ReV13
HV vaatleja
ReV13

liitunud: 11.04.2006




sõnum 11.08.2008 09:00:46 vasta tsitaadiga

Tänaseks peaks siis tellimus saabuma, loodame parimat.

Kuigi pole ükski ELS kuller suvatsenud minu ukse taha tulla, nii et kahtlen et täna kätte saaks icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 09:27:03 vasta tsitaadiga

kuda koju toimetamine käib ?
korterelamu ja all uks lukus. helistavad mobiilile ja annavad teada, et all ootavad ?
kui kedagi kodus ei ole ?
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ezh
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 11:11:38 vasta tsitaadiga

Peavad helistama.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ReV13
HV vaatleja
ReV13

liitunud: 11.04.2006




sõnum 11.08.2008 12:04:40 vasta tsitaadiga

Praktikas oleneb see rohkem asukohast. Endale pole ELS kordagi helistanud, alati visatakse pakk postkontorisse ja järgmisel päeval on pakiteade postkastis.

DPD samas helistas ilusti ette icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mendriks
HV vaatleja

liitunud: 04.08.2008




sõnum 11.08.2008 13:41:50 vasta tsitaadiga

Tellisin ka hiljuti ühe plaadi ja DPD helistas samuti ette, kuna alt oli uks lukus. Aga kui kedagi kodus ei ole, mis nad siis teevad?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 13:43:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aga kui kedagi kodus ei ole, mis nad siis teevad?

Siis nad helistavad ja lepid uue aja kokku või lased tuttaval allkirja anda et kaup käes thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 13:56:31 vasta tsitaadiga

ReV13 kirjutas:
Praktikas oleneb see rohkem asukohast. Endale pole ELS kordagi helistanud, alati visatakse pakk postkontorisse ja järgmisel päeval on pakiteade postkastis.

DPD samas helistas ilusti ette icon_smile.gif


Sama siin icon_smile.gif
DPD on koguaeg helistanud ja paki maja ette toonud.
ELS aga ütleb, et pakile võib postkontorisse järele tulla -.-
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dellu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 11.08.2008 16:16:53 vasta tsitaadiga

Lord Ami kirjutas:
ReV13 kirjutas:
Praktikas oleneb see rohkem asukohast. Endale pole ELS kordagi helistanud, alati visatakse pakk postkontorisse ja järgmisel päeval on pakiteade postkastis.

DPD samas helistas ilusti ette icon_smile.gif


Sama siin icon_smile.gif
DPD on koguaeg helistanud ja paki maja ette toonud.
ELS aga ütleb, et pakile võib postkontorisse järele tulla -.-


ELS kohati jah selline huvitav asutus. Ise tegin juba veebruaris vist kliendi taotluse firmale (et maksta kord kuus arvega). Pidid a la nädalaga saatma lepingu koju. Ei tea kas läks Eesti Postiga kaduma icon_biggrin.gif? Keegi pole isegi helistanud ka, et midagi valesti täidetud oleks või nii. Kuna mul saatmist väga palju pole, siis võin need mõned korrad ka kaardiga maksta. Muidugi põhiline oli see, et valvelauas ei teadnud keegi, kuhu see avaldus pannagi. LÕpuks leiti inimene, kes sellega tegeles. Siin kohal Cargobusile kiitus, neile õpetasin ID kaardi kasutamise selgeks icon_smile.gif, ehk siis taotlus e-mailiga digiallkirjastatult. Tagasi tuli küll paberil, aga pool võitu juba. Mis veel ELSi puutub, siis mulle vähemalt on helistatud ja kui varem tahavad tulla kui ise kohal, siis isegi teise ajaga nõus, mitte et mine postkontorisse järgi. Aga ma ka ainult paar pakki saanud.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexx_OX
HV vaatleja
lexx_OX

liitunud: 26.05.2008




sõnum 11.08.2008 17:39:14 vasta tsitaadiga

ReV13 kirjutas:
Praktikas oleneb see rohkem asukohast. Endale pole ELS kordagi helistanud, alati visatakse pakk postkontorisse ja järgmisel päeval on pakiteade postkastis.

hmm, väga huvitav asi icon_confused.gif

_________________
OX.ee - Elektroonika e-pood
Softkey - Tarkvarakaubamaja
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 11.08.2008 22:53:16 vasta tsitaadiga

lexx_OX, mitte huvitav vaid tüüpiline
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 12.08.2008 11:46:11 vasta tsitaadiga

lexx_OX kirjutas:
ReV13 kirjutas:
Praktikas oleneb see rohkem asukohast. Endale pole ELS kordagi helistanud, alati visatakse pakk postkontorisse ja järgmisel päeval on pakiteade postkastis.

hmm, väga huvitav asi icon_confused.gif

Mul pole kordagi sellist jama olnud. icon_neutral.gif

edit: sain täna oma suure paki kätte ja mis ma leidsin pakist peale kauba? Muidugi kondoomi! icon_lol.gif icon_lol.gif

Samas ELS tõi ilusti ukse taha nagu ikka. icon_rolleyes.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 13:27:39 vasta tsitaadiga

mul käis terrateci USB tuuneriga nobedalt.
alla nädala ja täna võttis naine ukselt kauba vastu thumbs_up.gif
teinegi kord thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.08.2008 16:27:08 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
mul käis terrateci USB tuuneriga nobedalt.
alla nädala ja täna võttis naine ukselt kauba vastu thumbs_up.gif
teinegi kord thumbs_up.gif

ja nüüd, vut-vut, diversity't näppima icon_wink.gif

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ReV13
HV vaatleja
ReV13

liitunud: 11.04.2006




sõnum 12.08.2008 16:49:58 vasta tsitaadiga

Endalgi olla pakiteade ukse taha jõudnud, homme saab vast kasti ehitama asuda 8)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 19:14:53 vasta tsitaadiga

Olen viimasel ajal pidanud kustutama mitmeid postitusi, kus on soovitud OX.ee-lt saada infot tellimuste kohta, mis on millegipärast hilinemas. Sellega seoses on väidetud, et ma kustutan ainult negatiivse sisuga postitused ära, mis ei vasta absoluutselt tõele.

Firmaga seotud lõplik tagasiside on kindlasti väga teretulnud, ükskõik, kas see on negatiivse või positiivse sisuga. Tsiteeridest Tanelit:

tsitaat:
Käesolev HV foorumi teema pole mõeldud Ox.ee klienditeenindusena.
Kes reegleid rikub, võib teenida AM karistuse
icon_idea.gif
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 00:32:28 vasta tsitaadiga

Sai tellitud esimest korda OX.ee'st ja positiivne kogemus. Pühapäeval tegin tellimuse ja täna käisin ise järgi, teine variant oli homme hommikul icon_smile.gif aga ma ei suutnud oodata icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mUll
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2006




sõnum 13.08.2008 12:20:32 vasta tsitaadiga

Sai tellitud Delli läpakas, tuldi kenasti vastu arveldus probleemidele kuid kahjuks oli antud mudel vahepeal läbimüüdud. Pakuti siis sama hinnaga tiba kobedamat, mis ka lubatud ajaks kohale jõudis thumbs_up.gif !
Seega jätkuvalt vaid positiivsed kogemused icon_wink.gif thumbs_up.gif
Suured tänud ja edu Teile!!!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexx_OX
HV vaatleja
lexx_OX

liitunud: 26.05.2008




sõnum 13.08.2008 13:00:11 vasta tsitaadiga

Tänan! :)
_________________
OX.ee - Elektroonika e-pood
Softkey - Tarkvarakaubamaja
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 15:27:08 vasta tsitaadiga

Sain täna kätte oma ihaldatud E8600 ja Rampage Extreme.
Pakk oli korralik ja kõik töötab kenasti.
Tänud väga korraliku teeninduse ja kiire ning informatiivse klienditugi eest.
Kõige suuremad tänud kasutajale lexx_OX, kes on palju abiks olnud. Aitas mäludega mittesobiva plaadi väljavahetada ning andis infot toodete kohta.
beer_yum.gif thumbs_up.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 21:58:58 vasta tsitaadiga

ReV13 kirjutas:
Praktikas oleneb see rohkem asukohast. Endale pole ELS kordagi helistanud, alati visatakse pakk postkontorisse ja järgmisel päeval on pakiteade postkastis.

Mul selline lugu pajatada.
Oli laupäevane päev. Ootan pikkisilmi pakki. Postkontorist helistati, et neil pole enam õhtul autot saata ja kui ise järgi ei saa või ei taha tulla siis saadavad alles esmaspäeval.
Kuna huvi oli olemas siis läksin kiirelt ise postkontorisse järgi. Kuna see oli kinni juba siis sain paki tagaukse kaudu kätte.
Igatahes normaalne suhtumine, et helistasid. Mina olen rahul kuigi pakk pidi ukse taha toodama.

_________________
Pakkuda
VÕIMENDI ICEPOWER 1200AS2 koos korpusega - 2 X 700W - 440€
HECO AMBIENT 22 F SEINAKÕLARID - 300€ / 2tk
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 15.08.2008 23:42:51 vasta tsitaadiga

aks, ja seos oxiga on mis ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 23:49:43 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
aks, ja seos oxiga on mis ?

Tellisin kauba ox`st.

_________________
Pakkuda
VÕIMENDI ICEPOWER 1200AS2 koos korpusega - 2 X 700W - 440€
HECO AMBIENT 22 F SEINAKÕLARID - 300€ / 2tk
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 16.08.2008 11:50:54 vasta tsitaadiga

aks, 0 seos sellegipoolest els poole pealt, selline tekst peaks käima pigem eesti posti teemasse, sest ei ole vahet et mis firma saadab els'le kauba
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2008 12:30:56 vasta tsitaadiga

Kui ox lubab kaubale tasuta kullerit siis peaks see ka minuni jõudma ju mitte ma ei peaks ise postkontorisse minema.
Tenuse tellija peaks hea teenuse pakkumise nimel oma hankijaid kontrollima.

_________________
Pakkuda
VÕIMENDI ICEPOWER 1200AS2 koos korpusega - 2 X 700W - 440€
HECO AMBIENT 22 F SEINAKÕLARID - 300€ / 2tk
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2008 12:34:46 vasta tsitaadiga

Sa ei pidanud postkontorisse minema, sa ise valisid selle variandi.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 16.08.2008 13:40:20 vasta tsitaadiga

aks, ox lubab, kuna eesti posti tingimustes on nii kirjas, kuna ELS on uksest ukseni teenus
järelikult peaksid peksma eesti posti et ta enda tingimustest kinni ei pea
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2008 22:23:16 vasta tsitaadiga

time123 kirjutas:
Sa ei pidanud postkontorisse minema, sa ise valisid selle variandi.

Ei pidanud jah minema aga mulle lubati, et kaup jõuab reedel. Kuna ise nad seda tuue ei saanud siis läksin ise järgi. Sa oleksid ise sama teinud ma arvan kui oleks olnud võimalik. Ei usu, et oleks oodanud nädala algust teades, et su obje on postkontoris.

mikk36 kirjutas:
aks, ox lubab, kuna eesti posti tingimustes on nii kirjas, kuna ELS on uksest ukseni teenus
järelikult peaksid peksma eesti posti et ta enda tingimustest kinni ei pea

Mina ei pea kedagi "peksma" peale ox-i kuna mul temaga leping mitte eesti postiga. Seda ma ju ütlesingi, et ox peaks oma partnereid kontrollima vahetevahel. Mul suva kes toob, mulle andis lubaduse ox ja mina kliendina tahan korralikku teenust.
Ei ütlegi, et ma kokkuvõttes rahule ei jäänud. Mulle helistati kenasti ja kiiruse huvides läksin ise järgi. Väga tubli, et taipasid helistada.
Lihtsalt tahtsin ütelda seda, et äkki maakohtades ongi see nii, et peab ise järgi käima. Või, et kui jõuavad siis toovad ja kui ei jõua siis ei too.

_________________
Pakkuda
VÕIMENDI ICEPOWER 1200AS2 koos korpusega - 2 X 700W - 440€
HECO AMBIENT 22 F SEINAKÕLARID - 300€ / 2tk
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dellu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 16.08.2008 22:39:27 vasta tsitaadiga

aks vaata eestis pole teist niisuguse võrguga ja hinnaga kullerfirmat. ELS viib paki kohale järgmisel päeval, vaevalt keegi teine Eesti igasse nurka suudab kauba orgunnida sellise ajaga. Kui hakata midagi virisema selle kohta, siis Eesti Post ütleb lihtsalt, kui ei meeldi kasutage teist firmat. Nii kaotaks lihtsalt paljud teised tellijad lõpuks. Seda teist pole lihtsalt võtta sellise hinna ja kiirusega. Loomulikult sulle lubas OX nii, aga kindlasti viidatakse kuskil ka, et vastavalt ELS tingimustele. Mina näiteks tegin Eesti Posti (ELS) lepingu taotluse juba veebruaris, lubati nädalaga leping saata. Siiani ootan, kontakti pole ka keegi võtnud, et midagi valesti oleks. Pole hetkel nii suurt vajadust veel olnud, et minna uurima. Mõned üksikud pakid kuus võin pangakaardiga ka maksta, kuigi lepinguga saaks oluliselt kiiremini ja mugavamalt.
_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus
Navigatsiooniseadmete müük ja rent, IT toodete müük
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexx_OX
HV vaatleja
lexx_OX

liitunud: 26.05.2008




sõnum 18.08.2008 13:36:36 vasta tsitaadiga

Loodan, et lähimal ajal me lahendame selle asi.

Kristoferr
Tänan thumbs_up.gif

_________________
OX.ee - Elektroonika e-pood
Softkey - Tarkvarakaubamaja
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2008 14:18:33 vasta tsitaadiga

Teil vist pisike probleem riistvara müügile tulemise teavitustega. Nimelt mul oli aktiveeritud teavitamine Rampage extreme saabumisest. Plaat on mul tegelikult juba nädalakese kodus olemas, aga müügiletuleku teave tuli Emailile just minutike tagasi icon_biggrin.gif .
Ma kahtlustan, et kurjajuur peitub selles, et andmebaas näitab müügil 2 erineva hinnaga Rampage extreme plaati. Kallima hinnaga variandi võiksite kustutada icon_smile.gif

http://www.ox.ee/est/search?SearchString=rampage+extreme&x=0&y=0 <--- Kallim 5840EEK
http://www.ox.ee/est/product/113283 <--- odavam 5115EEK

http://www.ox.ee/est/search?SearchString=rampage&x=0&y=0 <--- otsingusse trükitud "Rampage"
Samamoodi ilmub otsingutulemusse 2 erineva hinnaga Rampage Formula plaati.


thumbs_up.gif beer_yum.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dellu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 19.08.2008 15:13:29 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Teil vist pisike probleem riistvara müügile tulemise teavitustega. Nimelt mul oli aktiveeritud teavitamine Rampage extreme saabumisest. Plaat on mul tegelikult juba nädalakese kodus olemas, aga müügiletuleku teave tuli Emailile just minutike tagasi icon_biggrin.gif .
Ma kahtlustan, et kurjajuur peitub selles, et andmebaas näitab müügil 2 erineva hinnaga Rampage extreme plaati. Kallima hinnaga variandi võiksite kustutada icon_smile.gif

http://www.ox.ee/est/search?SearchString=rampage+extreme&x=0&y=0 <--- Kallim 5840EEK
http://www.ox.ee/est/product/113283 <--- odavam 5115EEK



Ma arvan, et tegu on erinevate ladudega, hulgimüüjatega. Hinnakirjad tulevad automaatselt, keegi ei hakka ju võrdlema tooteid mis mõlemad hinnakirjas ja siis ühte kustutama.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  OX.ee mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 31, 32, 33  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.