|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
02.08.2008 00:39:40
|
|
|
| lexx_OX kirjutas: |
| Dijital kirjutas: |
hm.. ma pean siis ilma preskuta edasi elama, mul seda kaasas pold  |
Järgmise tellimusega ma panen sulle 5tk  |
no selle nimel tasub uuesti tootekataloogi sirvida
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ezh
HV kasutaja
liitunud: 26.02.2002
|
02.08.2008 21:11:18
|
|
|
Jänes, võtke ühendust info@ox.ee või 616 68 88 esmaspäeval. Keegi ei tea mingi mälu kohta. Äkki mälu ei jõudnud meieni?
Dijital, aha kui kaup tuleb otse laost, siis me ei saa need pakkile panna.
Klubiga on nii, et ei saanud seda käivitada, kuna leidsime vead viimasel momendil. Hetkel testime veel korda ja kui jõuame, siis täna saab seda näha.
UPD!
1. Uus "OX.ee Boonusklubi" on ametlikult käivitatud!
http://www.ox.ee/est/read/8
Kõigele meie vanadele klientidele on lisatud boonusearvele 25,- krooni! Kõik uued kasutajad saavad peale registreerimist automaatselt boonusarvele samuti 25,- krooni!
2. Nüüdsest on võimalik teha tellimusi ilma registreerimiseta. Sellisel juhul ei arvestata boonuseid.
3. Suurendasime ülemise menüü tähtede suurust. Näiteks: http://www.ox.ee/est/read/2
Kui leiate vigu või teil on ettepanekuid boonusklubi veelgi paremaks tegemise kohta, siis ootame teie tagasisidet.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
02.08.2008 23:48:39
|
|
|
Ezh, väga hea idee ja teostus
E: registreerimisel kus on lahter "tänav, maja, ruumi number" kasutatakse sõna "ruumi numbri" asemel "korter"
ning E-mailile tulev lause "Meil on rõõm tervitada teid, (nimi), meie veebikaupluses OX.ee." vajab natuke korrastamist.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
03.08.2008 12:20:36
|
|
|
| Ezh kirjutas: |
Jänes, võtke ühendust info@ox.ee või 616 68 88 esmaspäeval. Keegi ei tea mingi mälu kohta. Äkki mälu ei jõudnud meieni?
|
2.juuni vastus minu mailile info@ox.ee-lt :
Tere!
Jah, saime kätte mälu.
Täna saadame hoolduskeskusesse. Kui saame tagasi, siis annan Teile teada.
Head päeva!
1.august vastus minu kirjale, kaua veel läheb :
Tere,
Järgmisel nädalal saate tagasi kätte oma mälu garantiiremondist.
Ilusat päeva Teile!
Kas Eestis on meil mitu OX.EE-d ?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ezh
HV kasutaja
liitunud: 26.02.2002
|
03.08.2008 23:37:28
|
|
|
krusu70, registreerimise lehekülg uuendame homme. Ja maili sisaldus on juba ära muudetud. Tänud!
Jänes, tõesti on nisigune probleem olemas. Vabanduseks pakume Teile tasuta Kaspersky Internet Security (http://www.kaspersky.ee/static,kis,1.htm) litsents väärtusega 590.- krooni. Kui olete huvitatud, siis ootame maili.
Samuti on otsustatud järgmisena arendada garantii jälgemise moodulit, mille käivitamisega enam kliendil ei esine probleemid garantiiga.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
03.08.2008 23:47:03
|
|
|
Jänes, heh pakkuvad Kasperskyt, mulle pakkusid ka aga siiamaani pole saand.
Eino savi ega poleks nii hädasti vaja aga milleks pakkuda, kui ei anta seda?
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ezh
HV kasutaja
liitunud: 26.02.2002
|
04.08.2008 00:20:30
|
|
|
G80, oli küll saatnud. Kirjutage siis uuesti, palun. Kordame.
UPD. Saatsin koodi uuesti.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lexx_OX
HV vaatleja

liitunud: 26.05.2008
|
04.08.2008 14:30:40
|
|
|
Kahjuks praegu SEBile vajatakse natukene rohkem ajaga taotluse analüüsimiseks, aga tavaliselt see ei võta rohkem kui 1 tööpäev.
Teile saadetud vastus meilile.
Tänan!
| Kristoferr kirjutas: |
Oot, esimesena peaksite ju kasutajale Jänes, samasuguse toote tagastama, kui olete ta garantiisse saadetud toote ära kaotanud.
Ma natuke kahtlen kas Kaspersky Antiviirus suudab RAM toiminguid teha.  |
Ülehomme kuller toob temale samasugune toode.
_________________ OX.ee - Elektroonika e-pood
Softkey - Tarkvarakaubamaja |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinnawaatluz
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2002
|
06.08.2008 08:17:43
|
|
|
See ju tore, et igasugu boonusklubisid jmt. tehakse ja raha äraandmine kiire ja mugav. Aga paistab, et tegu jällegi firmaga, mille puhul tuleb hakata endal tõmblema, saamaks siis teada "WTF is gõõõuing on?". No ei meeldi mulle sellline asi, kohe mitte ei meeldi! TÄHTAEG: 05.08.2008, Staatus: Tarneootel
Kui tähtajad üle lähevad ja lubadust täita ei saa, siis võiks vähemalt sinna "tarneootel" lahtrisse mingi selgitus või vabandus tekkida.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lammas
HV veteran

liitunud: 05.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
06.08.2008 10:26:47
|
|
|
Sain vähemalt hea kiire vastuse, et minu 06.08 kuupäev lükkus edasi 12.08 peale.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReV13
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2006
|
06.08.2008 10:50:25
|
|
|
Sai ka tellimus esitatud (5051), tähtajaks 07.08 aga endiselt tarneootel
Loodan et ikka homseks kätte saan kauba, vastasel juhul peab tõenäoliselt järgmise nädalani ootama Ehk närvitsen lihtsalt üle, ent kui mujalt tellitud jupid juba kohal on ja kokku panemist ootavad vabandab vast välja...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinnawaatluz
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2002
|
06.08.2008 13:19:39
|
|
|
| lammas kirjutas: |
pinnawaatluz,
Tegu siis selle Terratec USB TV kaardiga?
Minul küll tarneni aega on aga tõesti kui asi venib võiks teada anda.
Olümpia ju kohe algamas  |
jep. toosama julla..
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
06.08.2008 13:20:18
|
|
|
| G80 kirjutas: |
Sai siis eile kaupa tellitud(nr 5196.) aga täna ikka näitab, et maksmata, kuigi eile tegin ülekande.  |
Mul oli ka üks päev selline seis.Uuendavad õhtuti vist
PM lexx_OX
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Igy21
HV vaatleja
liitunud: 07.08.2008
|
07.08.2008 09:28:25
|
|
|
Esimene kogemus ox.ee-ga, tähtaeg siis 08.08.2008
Siiamani on tarneootel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
deusexum
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2002
|
07.08.2008 09:36:14
|
|
|
| Ainult kiitust. Tarneajaks lubati 2 päeva ja postipoisid olid ilusti teise päeva hommikul ukse taga.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReV13
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2006
|
07.08.2008 10:06:06
|
|
|
Nonii sain vastuse kätte - mingi saksa firma lohistab jalgu ja toide jõuab alles esmaspäevaks
Ox.ee vastu viha ei pea kuid sellistest asjadest võiks ikkagi maili kaudu ette teavitada
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ezh
HV kasutaja
liitunud: 26.02.2002
|
07.08.2008 12:20:57
|
|
|
Jep, shit happends. Aga edaspidi loodame, et selline olukord enam ei kordu.
OX.ee uuendused:
- dubleerisime ülalpool alamkataloogi struktuur, näiteks: http://www.ox.ee/est/catalog/2098
- nüüd kasutaja saab iseseisvalt annuleerida tellimused, vaatma oma märgitud "Kauba hinna jälgimine" ja "Laos oleva kauba jälgimine". Logige sise, ja parempoolel on profiili aken, vajutage "Profiil".
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReV13
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2006
|
11.08.2008 09:00:46
|
|
|
Tänaseks peaks siis tellimus saabuma, loodame parimat.
Kuigi pole ükski ELS kuller suvatsenud minu ukse taha tulla, nii et kahtlen et täna kätte saaks
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
11.08.2008 09:27:03
|
|
|
kuda koju toimetamine käib ?
korterelamu ja all uks lukus. helistavad mobiilile ja annavad teada, et all ootavad ?
kui kedagi kodus ei ole ?
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ezh
HV kasutaja
liitunud: 26.02.2002
|
11.08.2008 11:11:38
|
|
|
| Peavad helistama.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReV13
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2006
|
11.08.2008 12:04:40
|
|
|
Praktikas oleneb see rohkem asukohast. Endale pole ELS kordagi helistanud, alati visatakse pakk postkontorisse ja järgmisel päeval on pakiteade postkastis.
DPD samas helistas ilusti ette
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mendriks
HV vaatleja
liitunud: 04.08.2008
|
11.08.2008 13:41:50
|
|
|
| Tellisin ka hiljuti ühe plaadi ja DPD helistas samuti ette, kuna alt oli uks lukus. Aga kui kedagi kodus ei ole, mis nad siis teevad?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
11.08.2008 13:43:50
|
|
|
| tsitaat: |
Aga kui kedagi kodus ei ole, mis nad siis teevad?
|
Siis nad helistavad ja lepid uue aja kokku või lased tuttaval allkirja anda et kaup käes
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
11.08.2008 13:56:31
|
|
|
| ReV13 kirjutas: |
Praktikas oleneb see rohkem asukohast. Endale pole ELS kordagi helistanud, alati visatakse pakk postkontorisse ja järgmisel päeval on pakiteade postkastis.
DPD samas helistas ilusti ette  |
Sama siin
DPD on koguaeg helistanud ja paki maja ette toonud.
ELS aga ütleb, et pakile võib postkontorisse järele tulla -.-
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dellu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.01.2005
|
11.08.2008 16:16:53
|
|
|
| Lord Ami kirjutas: |
| ReV13 kirjutas: |
Praktikas oleneb see rohkem asukohast. Endale pole ELS kordagi helistanud, alati visatakse pakk postkontorisse ja järgmisel päeval on pakiteade postkastis.
DPD samas helistas ilusti ette  |
Sama siin
DPD on koguaeg helistanud ja paki maja ette toonud.
ELS aga ütleb, et pakile võib postkontorisse järele tulla -.- |
ELS kohati jah selline huvitav asutus. Ise tegin juba veebruaris vist kliendi taotluse firmale (et maksta kord kuus arvega). Pidid a la nädalaga saatma lepingu koju. Ei tea kas läks Eesti Postiga kaduma ? Keegi pole isegi helistanud ka, et midagi valesti täidetud oleks või nii. Kuna mul saatmist väga palju pole, siis võin need mõned korrad ka kaardiga maksta. Muidugi põhiline oli see, et valvelauas ei teadnud keegi, kuhu see avaldus pannagi. LÕpuks leiti inimene, kes sellega tegeles. Siin kohal Cargobusile kiitus, neile õpetasin ID kaardi kasutamise selgeks , ehk siis taotlus e-mailiga digiallkirjastatult. Tagasi tuli küll paberil, aga pool võitu juba. Mis veel ELSi puutub, siis mulle vähemalt on helistatud ja kui varem tahavad tulla kui ise kohal, siis isegi teise ajaga nõus, mitte et mine postkontorisse järgi. Aga ma ka ainult paar pakki saanud.
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lexx_OX
HV vaatleja

liitunud: 26.05.2008
|
11.08.2008 17:39:14
|
|
|
| ReV13 kirjutas: |
| Praktikas oleneb see rohkem asukohast. Endale pole ELS kordagi helistanud, alati visatakse pakk postkontorisse ja järgmisel päeval on pakiteade postkastis. |
hmm, väga huvitav asi
_________________ OX.ee - Elektroonika e-pood
Softkey - Tarkvarakaubamaja |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
11.08.2008 22:53:16
|
|
|
| lexx_OX, mitte huvitav vaid tüüpiline
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
12.08.2008 11:46:11
|
|
|
| lexx_OX kirjutas: |
| ReV13 kirjutas: |
| Praktikas oleneb see rohkem asukohast. Endale pole ELS kordagi helistanud, alati visatakse pakk postkontorisse ja järgmisel päeval on pakiteade postkastis. |
hmm, väga huvitav asi  |
Mul pole kordagi sellist jama olnud.
edit: sain täna oma suure paki kätte ja mis ma leidsin pakist peale kauba? Muidugi kondoomi!
Samas ELS tõi ilusti ukse taha nagu ikka.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
12.08.2008 13:27:39
|
|
|
mul käis terrateci USB tuuneriga nobedalt.
alla nädala ja täna võttis naine ukselt kauba vastu
teinegi kord
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
12.08.2008 16:27:08
|
|
|
| digweed kirjutas: |
mul käis terrateci USB tuuneriga nobedalt.
alla nädala ja täna võttis naine ukselt kauba vastu
teinegi kord  |
ja nüüd, vut-vut, diversity't näppima
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReV13
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2006
|
12.08.2008 16:49:58
|
|
|
| Endalgi olla pakiteade ukse taha jõudnud, homme saab vast kasti ehitama asuda 8)
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
12.08.2008 19:14:53
|
|
|
Olen viimasel ajal pidanud kustutama mitmeid postitusi, kus on soovitud OX.ee-lt saada infot tellimuste kohta, mis on millegipärast hilinemas. Sellega seoses on väidetud, et ma kustutan ainult negatiivse sisuga postitused ära, mis ei vasta absoluutselt tõele.
Firmaga seotud lõplik tagasiside on kindlasti väga teretulnud, ükskõik, kas see on negatiivse või positiivse sisuga. Tsiteeridest Tanelit:
| tsitaat: |
Käesolev HV foorumi teema pole mõeldud Ox.ee klienditeenindusena.
Kes reegleid rikub, võib teenida AM karistuse  |
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mUll
HV kasutaja
liitunud: 26.09.2006
|
13.08.2008 12:20:32
|
|
|
Sai tellitud Delli läpakas, tuldi kenasti vastu arveldus probleemidele kuid kahjuks oli antud mudel vahepeal läbimüüdud. Pakuti siis sama hinnaga tiba kobedamat, mis ka lubatud ajaks kohale jõudis !
Seega jätkuvalt vaid positiivsed kogemused
Suured tänud ja edu Teile!!!
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lexx_OX
HV vaatleja

liitunud: 26.05.2008
|
13.08.2008 13:00:11
|
|
|
Tänan! :)
_________________ OX.ee - Elektroonika e-pood
Softkey - Tarkvarakaubamaja |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
15.08.2008 15:27:08
|
|
|
Sain täna kätte oma ihaldatud E8600 ja Rampage Extreme.
Pakk oli korralik ja kõik töötab kenasti.
Tänud väga korraliku teeninduse ja kiire ning informatiivse klienditugi eest.
Kõige suuremad tänud kasutajale lexx_OX, kes on palju abiks olnud. Aitas mäludega mittesobiva plaadi väljavahetada ning andis infot toodete kohta.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
15.08.2008 21:58:58
|
|
|
| ReV13 kirjutas: |
| Praktikas oleneb see rohkem asukohast. Endale pole ELS kordagi helistanud, alati visatakse pakk postkontorisse ja järgmisel päeval on pakiteade postkastis. |
Mul selline lugu pajatada.
Oli laupäevane päev. Ootan pikkisilmi pakki. Postkontorist helistati, et neil pole enam õhtul autot saata ja kui ise järgi ei saa või ei taha tulla siis saadavad alles esmaspäeval.
Kuna huvi oli olemas siis läksin kiirelt ise postkontorisse järgi. Kuna see oli kinni juba siis sain paki tagaukse kaudu kätte.
Igatahes normaalne suhtumine, et helistasid. Mina olen rahul kuigi pakk pidi ukse taha toodama.
_________________ Pakkuda
VÕIMENDI ICEPOWER 1200AS2 koos korpusega - 2 X 700W - 440€
HECO AMBIENT 22 F SEINAKÕLARID - 300€ / 2tk |
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
15.08.2008 23:42:51
|
|
|
| aks, ja seos oxiga on mis ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
15.08.2008 23:49:43
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| aks, ja seos oxiga on mis ? |
Tellisin kauba ox`st.
_________________ Pakkuda
VÕIMENDI ICEPOWER 1200AS2 koos korpusega - 2 X 700W - 440€
HECO AMBIENT 22 F SEINAKÕLARID - 300€ / 2tk |
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
16.08.2008 11:50:54
|
|
|
| aks, 0 seos sellegipoolest els poole pealt, selline tekst peaks käima pigem eesti posti teemasse, sest ei ole vahet et mis firma saadab els'le kauba
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
16.08.2008 12:30:56
|
|
|
Kui ox lubab kaubale tasuta kullerit siis peaks see ka minuni jõudma ju mitte ma ei peaks ise postkontorisse minema.
Tenuse tellija peaks hea teenuse pakkumise nimel oma hankijaid kontrollima.
_________________ Pakkuda
VÕIMENDI ICEPOWER 1200AS2 koos korpusega - 2 X 700W - 440€
HECO AMBIENT 22 F SEINAKÕLARID - 300€ / 2tk |
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
16.08.2008 12:34:46
|
|
|
| Sa ei pidanud postkontorisse minema, sa ise valisid selle variandi.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
16.08.2008 13:40:20
|
|
|
aks, ox lubab, kuna eesti posti tingimustes on nii kirjas, kuna ELS on uksest ukseni teenus
järelikult peaksid peksma eesti posti et ta enda tingimustest kinni ei pea
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
16.08.2008 22:23:16
|
|
|
| time123 kirjutas: |
| Sa ei pidanud postkontorisse minema, sa ise valisid selle variandi. |
Ei pidanud jah minema aga mulle lubati, et kaup jõuab reedel. Kuna ise nad seda tuue ei saanud siis läksin ise järgi. Sa oleksid ise sama teinud ma arvan kui oleks olnud võimalik. Ei usu, et oleks oodanud nädala algust teades, et su obje on postkontoris.
| mikk36 kirjutas: |
aks, ox lubab, kuna eesti posti tingimustes on nii kirjas, kuna ELS on uksest ukseni teenus
järelikult peaksid peksma eesti posti et ta enda tingimustest kinni ei pea |
Mina ei pea kedagi "peksma" peale ox-i kuna mul temaga leping mitte eesti postiga. Seda ma ju ütlesingi, et ox peaks oma partnereid kontrollima vahetevahel. Mul suva kes toob, mulle andis lubaduse ox ja mina kliendina tahan korralikku teenust.
Ei ütlegi, et ma kokkuvõttes rahule ei jäänud. Mulle helistati kenasti ja kiiruse huvides läksin ise järgi. Väga tubli, et taipasid helistada.
Lihtsalt tahtsin ütelda seda, et äkki maakohtades ongi see nii, et peab ise järgi käima. Või, et kui jõuavad siis toovad ja kui ei jõua siis ei too.
_________________ Pakkuda
VÕIMENDI ICEPOWER 1200AS2 koos korpusega - 2 X 700W - 440€
HECO AMBIENT 22 F SEINAKÕLARID - 300€ / 2tk |
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dellu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.01.2005
|
16.08.2008 22:39:27
|
|
|
aks vaata eestis pole teist niisuguse võrguga ja hinnaga kullerfirmat. ELS viib paki kohale järgmisel päeval, vaevalt keegi teine Eesti igasse nurka suudab kauba orgunnida sellise ajaga. Kui hakata midagi virisema selle kohta, siis Eesti Post ütleb lihtsalt, kui ei meeldi kasutage teist firmat. Nii kaotaks lihtsalt paljud teised tellijad lõpuks. Seda teist pole lihtsalt võtta sellise hinna ja kiirusega. Loomulikult sulle lubas OX nii, aga kindlasti viidatakse kuskil ka, et vastavalt ELS tingimustele. Mina näiteks tegin Eesti Posti (ELS) lepingu taotluse juba veebruaris, lubati nädalaga leping saata. Siiani ootan, kontakti pole ka keegi võtnud, et midagi valesti oleks. Pole hetkel nii suurt vajadust veel olnud, et minna uurima. Mõned üksikud pakid kuus võin pangakaardiga ka maksta, kuigi lepinguga saaks oluliselt kiiremini ja mugavamalt.
_________________ Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus
Navigatsiooniseadmete müük ja rent, IT toodete müük |
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lexx_OX
HV vaatleja

liitunud: 26.05.2008
|
18.08.2008 13:36:36
|
|
|
Loodan, et lähimal ajal me lahendame selle asi.
Kristoferr
Tänan
_________________ OX.ee - Elektroonika e-pood
Softkey - Tarkvarakaubamaja |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dellu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.01.2005
|
19.08.2008 15:13:29
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Teil vist pisike probleem riistvara müügile tulemise teavitustega. Nimelt mul oli aktiveeritud teavitamine Rampage extreme saabumisest. Plaat on mul tegelikult juba nädalakese kodus olemas, aga müügiletuleku teave tuli Emailile just minutike tagasi .
Ma kahtlustan, et kurjajuur peitub selles, et andmebaas näitab müügil 2 erineva hinnaga Rampage extreme plaati. Kallima hinnaga variandi võiksite kustutada
http://www.ox.ee/est/search?SearchString=rampage+extreme&x=0&y=0 <--- Kallim 5840EEK
http://www.ox.ee/est/product/113283 <--- odavam 5115EEK
|
Ma arvan, et tegu on erinevate ladudega, hulgimüüjatega. Hinnakirjad tulevad automaatselt, keegi ei hakka ju võrdlema tooteid mis mõlemad hinnakirjas ja siis ühte kustutama.
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|