|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
15.08.2008 11:11:07
|
|
|
Aga pole üldse paha ju, kui venelased usuvadki, et eestlastel on mingid nähtamatud ja salapärased superoskustega snaiprid
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
15.08.2008 11:14:22
|
|
|
Ilus laks vaeseke mis paanika tal võis olla.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tychoon
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2007
|
15.08.2008 11:29:20
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
Ilus laks vaeseke mis paanika tal võis olla. |
pärast oli ilmselt masendus, et kui blond laks see oli ikka .
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duplex
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Artur R.
HV veteran

liitunud: 04.11.2005
|
15.08.2008 11:46:59
|
|
|
see ajas ikka väga naerma...
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
15.08.2008 11:50:05
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
link
Link ka |
See teema käis siit ammu juba läbi.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
15.08.2008 12:18:29
|
|
|
Selle snaiperi jutu ja saadikute väljasaatmise kohal oleks õige aeg Etsil sõna võtta. Ta on ju meil suur diplomaat ja venesuhete ekspert. Kasutagu nüüd oma usaldust ja mõjuvõimu selleks, et midagi ära teha ka kordki, mitte lihtsalt si+aga loopida Eesti Vabariiki nagu tal muidu on kombeks. Põlastusväärne. Loodan, et sukkpüksid saavad ta kätte:)
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matti
HV veteran

liitunud: 24.01.2007
|
15.08.2008 12:31:09
|
|
|
ja üleüldse...
irinovski hülgemöla ei tasu kuulatagi
tegu peaks olema vene "demokraadiga", aga peale valimiste suurt kaotust ajab ta ikka väga kibestunud juttu suust välja, et populaarsust tõsta
_________________
Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
15.08.2008 13:22:23
|
|
|
| LOCAL kirjutas: |
Egas need venelased kuhugi ei kao, sigivad nad hästi ainult väljaränne on suur. Berliini kesklinnas kõlab vene keelt nagu kuskil endises liiduvabariigi pealinnas ja teletornis müüvad matrjokasid. Teletornis oli isegi pildistaja venelane! Stockholmis pisemas poekeses tulid kaks vene daami ja hakkasid müüjaga vene keeles rääkima. Loomulikult viimane aru ei saanud midagi. Helsinkis on venelasi palju. Kus neid ei oleks? Imbub ju järjest rohkem suurelt venemaalt välja head elu otsima aga oma suure kodumaa armastus on nii nii suur kuigi nad sinna tagasi minna ei taha mitte mingi hinna eest enam. Kahjuks nad ei saa aru, et nende asukohariigi sõda venemaaga hävitab ka nende endi heaolu. |
ma täitsa usun, kui putja näiteks lööks hommepäev mingi 10 miljonit venelast mättasse, siis venelane kiidaks selle tegevuse ikkagi heaks ja on venemaa poolt.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infidel
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2004
|
15.08.2008 13:29:56
|
|
|
| vipu kirjutas: |
| LOCAL kirjutas: |
Egas need venelased kuhugi ei kao, sigivad nad hästi ainult väljaränne on suur. Berliini kesklinnas kõlab vene keelt nagu kuskil endises liiduvabariigi pealinnas ja teletornis müüvad matrjokasid. Teletornis oli isegi pildistaja venelane! Stockholmis pisemas poekeses tulid kaks vene daami ja hakkasid müüjaga vene keeles rääkima. Loomulikult viimane aru ei saanud midagi. Helsinkis on venelasi palju. Kus neid ei oleks? Imbub ju järjest rohkem suurelt venemaalt välja head elu otsima aga oma suure kodumaa armastus on nii nii suur kuigi nad sinna tagasi minna ei taha mitte mingi hinna eest enam. Kahjuks nad ei saa aru, et nende asukohariigi sõda venemaaga hävitab ka nende endi heaolu. |
ma täitsa usun, kui putja näiteks lööks hommepäev mingi 10 miljonit venelast mättasse, siis venelane kiidaks selle tegevuse ikkagi heaks ja on venemaa poolt. |
Kõik sõltub sellest, kuidas serveerida.
Jossifi ajal kuulutati igasugu tegelasi vaenlasteks ja hävitati ära. Rahvas kiitis muudkui takka.
Siinkohal ei pea ma silmas ainult kulakuid, vaid ka näiteks tublisid kommuniste, kes 1942-43 Leningradi kaitsesid (Rodionov, Kuznetsov, Voznessenski). Iga võimuvahetus julgeolekustruktuurides algas eelmise juhi ja tema pooldajate likvideerimisega.
No ja jänkide jaoks on indiaanisõjad kuulsusrikas ajalugu, kuigi seda aktsiooni võiks sama hästi nimetada ka genotsiidiks.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
15.08.2008 13:33:27
|
|
|
| vipu kirjutas: |
ma täitsa usun, kui putja näiteks lööks hommepäev mingi 10 miljonit venelast mättasse, siis venelane kiidaks selle tegevuse ikkagi heaks ja on venemaa poolt. |
no ohverdamised on ju igas religioonis omal kohal 8)
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
15.08.2008 13:41:53
|
|
|
| infidel kirjutas: |
| vipu kirjutas: |
| LOCAL kirjutas: |
Egas need venelased kuhugi ei kao, sigivad nad hästi ainult väljaränne on suur. Berliini kesklinnas kõlab vene keelt nagu kuskil endises liiduvabariigi pealinnas ja teletornis müüvad matrjokasid. Teletornis oli isegi pildistaja venelane! Stockholmis pisemas poekeses tulid kaks vene daami ja hakkasid müüjaga vene keeles rääkima. Loomulikult viimane aru ei saanud midagi. Helsinkis on venelasi palju. Kus neid ei oleks? Imbub ju järjest rohkem suurelt venemaalt välja head elu otsima aga oma suure kodumaa armastus on nii nii suur kuigi nad sinna tagasi minna ei taha mitte mingi hinna eest enam. Kahjuks nad ei saa aru, et nende asukohariigi sõda venemaaga hävitab ka nende endi heaolu. |
ma täitsa usun, kui putja näiteks lööks hommepäev mingi 10 miljonit venelast mättasse, siis venelane kiidaks selle tegevuse ikkagi heaks ja on venemaa poolt. |
Kõik sõltub sellest, kuidas serveerida.
Jossifi ajal kuulutati igasugu tegelasi vaenlasteks ja hävitati ära. Rahvas kiitis muudkui takka.
Siinkohal ei pea ma silmas ainult kulakuid, vaid ka näiteks tublisid kommuniste, kes 1942-43 Leningradi kaitsesid (Rodionov, Kuznetsov, Voznessenski). Iga võimuvahetus julgeolekustruktuurides algas eelmise juhi ja tema pooldajate likvideerimisega.
No ja jänkide jaoks on indiaanisõjad kuulsusrikas ajalugu, kuigi seda aktsiooni võiks sama hästi nimetada ka genotsiidiks. |
eks ta oligi genotsiid, samas see oli ikka väga-väga ammu. eks venemaa tsaar siberis samamoodi lõi põlisrahvaid mättasse kui need mässama hakkasid.
aga see mis venemaal toimub, see on nagu aafrika juba:D
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
15.08.2008 13:49:58
|
|
|
...ju nad siis polnud tõelised kommunistid ning selline salalikest dissidentidest vabanemine mõjub rahvale puhastavalt. Muide, tulles veel tagasi venemaa demokraatia juurde, siis putin on selle nime andnud isegi: "Suunatud Demokraatia". Väga hea nimi minu meelest.
| kännuämmelg kirjutas: |
| vipu kirjutas: |
ma täitsa usun, kui putja näiteks lööks hommepäev mingi 10 miljonit venelast mättasse, siis venelane kiidaks selle tegevuse ikkagi heaks ja on venemaa poolt. |
no ohverdamised on ju igas religioonis omal kohal 8) |
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sergi
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2004
|
15.08.2008 13:57:34
USA otsib Venemaale mõjuvaid sanktsioone |
|
|
USA otsib Venemaale mõjuvaid sanktsioone
http://arileht.delfi.ee/news/majandus/majandus/article.php?id=19611345&l=fplink
...
Mõned kommentaatorid isegi küsivad irooniliselt, mida teeb Venemaa G8-s, mis peaks nime poolest olema ju SUURTE tööstusriikide klubi.
Miks ei kuulu samasse klubisse New Yorgi või Texase osariik, mille sisemajanduse kogutoodang sama suur kui Venemaal.
California osariigist rääkimata, mille majandus Vene omast ligi kaks korda suurem.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infidel
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2004
|
15.08.2008 14:02:10
|
|
|
| Aeron, ka Eestis oli '30. aastatel "juhitav demokraatia".
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
15.08.2008 14:45:05
|
|
|
Venemaa ikka saab vist pikki päid ja jaglu päris korralikult. Esimesed suuremad põhimõttelised tulemused juba saabunud...
USA ja Poola sõlmisid raketikilbi kokkuleppe
Praegu oleks hea endale siia ka kuskile mingi raketikiip ja tugibaas sebida. Las teevad Pepsiäärde väikese keskuse. Natuke tööd ka kohalikele ning venemaale meelehärmi. EU rahadega kogu Eestile Hiinamüür ümber jne
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!|
viimati muutis Aeron 15.08.2008 14:56:07, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
15.08.2008 14:48:18
|
|
|
| Eks tee teema pani nii mõnelegi inimesele uued mõtted pähe poolas ja tsehhis.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArQ
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2004
|
15.08.2008 14:49:51
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
| Eks tee teema pani nii mõnelegi inimesele uued mõtted pähe poolas ja tsehhis. |
Tee teema
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
15.08.2008 14:57:58
|
|
|
| Sibullandi võiks ka raketikilbi teha, et ükski rakett sealt välja ei lendaks
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
15.08.2008 15:12:57
|
|
|
Pigem võiks asja nii ajada, et nad teevad rakette ja meile annavad puldid:)
Heh, ei saa tihti ennast tsiteerida, aga üks lõik uudistes vajab erilist tähelepanu..
"Pärast lepingu sõlmimise teatavakstegemist üritasid nii USA kui Poola ametnikud eitada igasuguseid seoseid Gruusia sõjaga." - LOL
| Aeron kirjutas: |
Venemaa ikka saab vist pikki päid ja jaglu päris korralikult. Esimesed suuremad põhimõttelised tulemused juba saabunud...
USA ja Poola sõlmisid raketikilbi kokkuleppe
Praegu oleks hea endale siia ka kuskile mingi raketikiip ja tugibaas sebida. Las teevad Pepsiäärde väikese keskuse. Natuke tööd ka kohalikele ning venemaale meelehärmi. EU rahadega kogu Eestile Hiinamüür ümber jne |
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
15.08.2008 15:35:39
|
|
|
Lol ... Medvedev ütles vastuseks küsimusele: "Et mis te arvate kui L.Osseetia tulevad rahvusvahelised rahuvalvajad", et "Vene Rahuvalvajad on läbi ajaloo olnud ainukesed, kes suudavad Oseetide huve ja vabadust kaitsta ja arvas et seda tuleks arutada"
_________________ Bawse |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
15.08.2008 15:37:55
|
|
|
muidugi ,et Vene rahuvalvajad on ainuksed kes suudavad rahu valvata, nad ju selleks lausa loodud Varsti ütleb Medvedev seda ka, et Georgia võiks üldse sõjaväest loobuda ja las venelased valvavad Georgias ka rahu
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sergi
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2004
|
15.08.2008 15:38:13
|
|
|
| Aeron kirjutas: |
| EU rahadega kogu Eestile Hiinamüür ümber jne |
Venemaale ikka müür ümber, et nad sealt enam välja ei roniks
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
15.08.2008 15:46:01
|
|
|
Keegi ikka PTP (RTR) kanalit jälgib? Seal käib ikka kena venelaste ajude triikimine.
Tore oli vaadata lõiku kus kaamera käis vene sõduritega maju "kontrollimas" ning kohe esimeses koridoris "vedeles" hunnik relvi. Pole vaja arvata kust nood imevigurid pärit olid - Ameerika (amerikantsõ). Isegi valgel lehel tellimusleht otse valgest majast oli traadiga püssitoru külge kinnitatud. Ime et veel ei näidatud kirja teemal a la "Kallistustega Ameerikast, mu sõber akashvili, Siiralt Sinu G. W. bush.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
15.08.2008 15:49:10
|
|
|
See on hea mõte, see võiks olla meie kõigi suur sõprus/abi avaldus suurele ja ägedale vene riigile, tänutäheks kõige selle valgustuse jne eest.
| sergi kirjutas: |
| Aeron kirjutas: |
| EU rahadega kogu Eestile Hiinamüür ümber jne |
Venemaale ikka müür ümber, et nad sealt enam välja ei roniks  |
Oh vau, see on päris hea jah. Millegi pärast ma ei ole kuigi üllatunud. Neil ju oluline rahva silmis pühakuna näida nii või teisiti.
| Le Inc kirjutas: |
Keegi ikka PTP (RTR) kanalit jälgib? Seal käib ikka kena venelaste ajude triikimine.
Tore oli vaadata lõiku kus kaamera käis vene sõduritega maju "kontrollimas" ning kohe esimeses koridoris "vedeles" hunnik relvi. Pole vaja arvata kust nood imevigurid pärit olid - Ameerika (amerikantsõ). Isegi valgel lehel tellimusleht otse valgest majast oli traadiga püssitoru külge kinnitatud. Ime et veel ei näidatud kirja teemal a la "Kallistustega Ameerikast, mu sõber akashvili, Siiralt Sinu G. W. bush.
 |
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sergi
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2004
|
15.08.2008 15:56:54
|
|
|
Suur Juht, Õpetaja ja Valgustaja Medvedev pidas pressikat, kus soovitas kõigil tungivalt järele mõelda,
kuidas ikka asjad juhtusid. Ja lõpetuseks küsis varjatud ähvardusega hääles:
"Kas saite aru nagu ma käskisin? Jah või ei???"
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
15.08.2008 17:59:30
|
|
|
| Le Inc kirjutas: |
Keegi ikka PTP (RTR) kanalit jälgib? Seal käib ikka kena venelaste ajude triikimine.
Tore oli vaadata lõiku kus kaamera käis vene sõduritega maju "kontrollimas" ning kohe esimeses koridoris "vedeles" hunnik relvi. Pole vaja arvata kust nood imevigurid pärit olid - Ameerika (amerikantsõ). Isegi valgel lehel tellimusleht otse valgest majast oli traadiga püssitoru külge kinnitatud. Ime et veel ei näidatud kirja teemal a la "Kallistustega Ameerikast, mu sõber akashvili, Siiralt Sinu G. W. bush.
 |
Mulle on jäänud selline mulje nagu Vene meediale oleks antud ülesanne kujutada olukorda sellisena, nagu terve maailm oleks Venemaa vaenlane aga venelased on nii kanged ja saavad ikka kõigist jagu. Sellest ka igasugused debiilsed avaldused, et USA saadab Gruusiale relvi, Gruusias on kümnetest erinevatest riikidest palgatud sõdurid jms.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LWD
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
15.08.2008 18:52:11
|
|
|
Sky New-si pealt näitas just kaadreid, kuidas vene sõdurid käisid Gori-s pangast arvuteid ja muud stuffi röövimas.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andres1221
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2005
|
15.08.2008 19:04:03
|
|
|
Saakashvili pidas mõni hetk tagasi päris kurja kõne. Kardan, et ta võis natukene üle pingutada.
Kuid jah raske on rahulik olla kui mingid tiblad laastavad ja rüvetavad sinu riiki. Ning tiblad ise ütlevad, et ta ise laastas ja rüvetas oma riiki. Ajab ikka närvi küll...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
15.08.2008 19:06:38
|
|
|
| G80 kirjutas: |
| Sky New-si pealt näitas just kaadreid, kuidas vene sõdurid käisid Gori-s pangast arvuteid ja muud stuffi röövimas. |
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
15.08.2008 19:17:35
|
|
|
| tsitaat: |
kuidas vene sõdurid käisid Gori-s pangast arvuteid ja muud stuffi röövimas.
|
Sorry aga justkui tundeb et mägedepojad ise,vene vorm on teine ja millest tulenevalt neil sihikesed murjami näod ees
Omad rüüstavad mis seal muud
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
15.08.2008 19:21:44
|
|
|
| omad? ega siis kõik venelased maximid ja volodjad ole, seal ju abhaasia ja osseedi sõdurid kah, lisaks igasugu teised VF-i "vabatahtlikud"
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andres1221
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2005
|
15.08.2008 19:26:50
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
| tsitaat: |
kuidas vene sõdurid käisid Gori-s pangast arvuteid ja muud stuffi röövimas.
|
Sorry aga justkui tundeb et mägedepojad ise,vene vorm on teine ja millest tulenevalt neil sihikesed murjami näod ees
Omad rüüstavad mis seal muud |
heh?
Esiteks Gori's pole ühtegi Gruusia sõdurit. Sinna ei taheta lasta isegi Punase Risti töötajaid, et saaks humanitaar abi anda.
Teiseks on olnud teateid, et vene sõdurid on Gruusia sõdurite vorme varastanud/(ära võtnud). Ning see oleks väga nende moodi kui nad topiks grusiinide vormi selga ja teeks midagi kurja. (Kuigi mulle tundub seal videost rohkem silma vene vorm. )
Kolmandaks, kust krt sa siit aru saad, kumma vorm täpselt on. Mulle jätab rohkem vene vormi mulje. Eile näitas CNN'is vene kolonni liikumas ja nende sõdureid, siis neil paistisid olevat sama vorm mis siin videos.
Neljandaks, venemaa on igast murjameid täis. Segunenud igasuguste rahvastega ja need väed võivad just sealt samast lähedalt kandist olla.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
15.08.2008 19:28:45
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
Sorry aga justkui tundeb et mägedepojad ise,vene vorm on |
Kas seda videot pole siis siit läbi käinud, kus Vene reporter Vene sõdurilt küsib, miks tal gruusia vorm seljas on?
Tasku peal olid gruusia tähed veel.
E: esimene siis kohe.
Spoiler 
viimati muutis tiirP 15.08.2008 19:36:18, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duplex
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
15.08.2008 19:33:58
|
|
|
kunagi varem postitasin selle video
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
15.08.2008 19:35:51
|
|
|
| andres1221 kirjutas: |
| Esiteks Gori's pole ühtegi Gruusia sõdurit. Sinna ei taheta lasta isegi Punase Risti töötajaid, et saaks humanitaar abi anda. |
Sellel on päris kindel põhjus ka tegelikult olemas, miks humanitaarabi, välisvaatlejaid jms. ei lasta L-Osseetiasse, Gorisse ja teistesse pommitatud aladele. Ühed tegelevad Venemaale kahjulike asitõendite hävitamisega, Gruusiale kahjulike asitõendite tekitamisega/paigaldamisega. Teised rüüstavad ja varastavad niisama.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
15.08.2008 19:36:30
|
|
|
Tampike mutta nüüd et julgesin midagi öelda
Bljääd optimistid
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duplex
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
15.08.2008 19:39:36
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
Tampike mutta nüüd et julgesin midagi öelda
Bljääd optimistid |
Eksid, vene sõduritel omade märk "valged lindid käel"!
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
15.08.2008 20:07:29
|
|
|
Poolat ähvardatakse tuumapommiga Venemaa poolt
allikas: vaadate tv3 KOHE!
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andres1221
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2005
|
15.08.2008 20:09:28
|
|
|
| tige kala kirjutas: |
Poolat ähvardatakse tuumapommiga Venemaa poolt
allikas: vaadate tv3 KOHE! |
Kas ma magasin juba maha, jahutakse midagi laenudest praegu?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
15.08.2008 20:12:56
|
|
|
magasid maha jah, Venemaale ei meeldi ,et Poola nõustus osalema Ameerika raketikilbi projektis ja ähvardab nüüd raketid Poola peale suunata
Venemaa on siuke ülevõlli maa
Igalpool näeb midagi ohtlikut ja paha
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
15.08.2008 20:13:25
|
|
|
Venemaal jälle õigust kasutada igast asju
Venelane peaks ikak väga idioot olema ,kui tuumapomm käiku lastakse.Keegi vaevalt vastu laseks tuumapommi.
Vaesed venelased poolas, tapetakse ära.Igapool maailmas hakatakse venelasi taga kiusama.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
15.08.2008 20:16:25
|
|
|
Raketikilp laseb alla need tuumakad, muud midagi
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
15.08.2008 20:17:04
|
|
|
| tige kala kirjutas: |
Raketikilp laseb alla need tuumakad, muud midagi  |
võiks tagasi saata
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
15.08.2008 20:20:27
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
Venemaal jälle õigust kasutada igast asju
Venelane peaks ikak väga idioot olema ,kui tuumapomm käiku lastakse.Keegi vaevalt vastu laseks tuumapommi.
Vaesed venelased poolas, tapetakse ära.Igapool maailmas hakatakse venelasi taga kiusama. |
ei kasuta venelane kunagi tuumakat, kuule putin on üks maailma rikkamaid
selline tahab oma rikkust ikka nautida, võimu omada, mitte kuskil varjendis elulõpuni kügeleda
isegi Kim ei julgenud pommi kasutada, sama hea kui vajutada nuppu ja endale kuul pähe lasta
üksi võimuhull ei käitu nii
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
15.08.2008 20:27:51
|
|
|
Poola peal hea katsetada siis kilbi efektiivsust. Kui pommid läbi lähevad siis on Venemaal selge et ka mujal ei pea selle pärast muretsema. Kui keegi ohkima hakkab siis tuleb korrapärane N kuu pikkune gaasitorude remont.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|