Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 65, 66, 67  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 11:02:38 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
http://static1.nagi.ee/i/p/289/87/0724697167bd4f_o.jpg

Ameeriklased doh.gif icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.08.2008 11:11:07 vasta tsitaadiga

Aga pole üldse paha ju, kui venelased usuvadki, et eestlastel on mingid nähtamatud ja salapärased superoskustega snaiprid thumbs_up.gif
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 15.08.2008 11:14:22 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
http://static1.nagi.ee/i/p/289/87/0724697167bd4f_o.jpg

Ilus laks icon_biggrin.gif vaeseke mis paanika tal võis olla.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tychoon
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 15.08.2008 11:29:20 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Skeptik kirjutas:
http://static1.nagi.ee/i/p/289/87/0724697167bd4f_o.jpg

Ilus laks icon_biggrin.gif vaeseke mis paanika tal võis olla.

pärast oli ilmselt masendus, et kui blond laks see oli ikka icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 11:37:34 vasta tsitaadiga

selliseid teateid ilmus päris palju sinna peale sõja algust:

http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20080812160650AAs3gCd

http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20080808091149AA3VGTk

jne...

keskmine ameeriklane ei jaga ju geograafiast muffigi!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 11:46:59 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
http://static1.nagi.ee/i/p/289/87/0724697167bd4f_o.jpg
icon_lol.gif see ajas ikka väga naerma...
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 15.08.2008 11:50:05 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
weasel kirjutas:
Veidi huumorit ka antud teemal: http://www.elu24.ee/?id=26385


link

Link ka


See teema käis siit ammu juba läbi.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 12:18:29 vasta tsitaadiga

Selle snaiperi jutu ja saadikute väljasaatmise kohal oleks õige aeg Etsil sõna võtta. Ta on ju meil suur diplomaat ja venesuhete ekspert. Kasutagu nüüd oma usaldust ja mõjuvõimu selleks, et midagi ära teha ka kordki, mitte lihtsalt si+aga loopida Eesti Vabariiki nagu tal muidu on kombeks. Põlastusväärne. Loodan, et sukkpüksid saavad ta kätte:)
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 12:31:09 vasta tsitaadiga

ja üleüldse...
žirinovski hülgemöla ei tasu kuulatagi
tegu peaks olema vene "demokraadiga", aga peale valimiste suurt kaotust ajab ta ikka väga kibestunud juttu suust välja, et populaarsust tõsta icon_neutral.gif

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 15.08.2008 13:22:23 vasta tsitaadiga

LOCAL kirjutas:
Egas need venelased kuhugi ei kao, sigivad nad hästi ainult väljaränne on suur. Berliini kesklinnas kõlab vene keelt nagu kuskil endises liiduvabariigi pealinnas ja teletornis müüvad matrjoškasid. Teletornis oli isegi pildistaja venelane! icon_rolleyes.gif Stockholmis pisemas poekeses tulid kaks vene daami ja hakkasid müüjaga vene keeles rääkima. Loomulikult viimane aru ei saanud midagi. Helsinkis on venelasi palju. Kus neid ei oleks? Imbub ju järjest rohkem suurelt venemaalt välja head elu otsima aga oma suure kodumaa armastus on nii nii suur kuigi nad sinna tagasi minna ei taha mitte mingi hinna eest enam. Kahjuks nad ei saa aru, et nende asukohariigi sõda venemaaga hävitab ka nende endi heaolu.


ma täitsa usun, kui putja näiteks lööks hommepäev mingi 10 miljonit venelast mättasse, siis venelane kiidaks selle tegevuse ikkagi heaks ja on venemaa poolt.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infidel
HV kasutaja
infidel

liitunud: 31.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 13:29:56 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
LOCAL kirjutas:
Egas need venelased kuhugi ei kao, sigivad nad hästi ainult väljaränne on suur. Berliini kesklinnas kõlab vene keelt nagu kuskil endises liiduvabariigi pealinnas ja teletornis müüvad matrjoškasid. Teletornis oli isegi pildistaja venelane! icon_rolleyes.gif Stockholmis pisemas poekeses tulid kaks vene daami ja hakkasid müüjaga vene keeles rääkima. Loomulikult viimane aru ei saanud midagi. Helsinkis on venelasi palju. Kus neid ei oleks? Imbub ju järjest rohkem suurelt venemaalt välja head elu otsima aga oma suure kodumaa armastus on nii nii suur kuigi nad sinna tagasi minna ei taha mitte mingi hinna eest enam. Kahjuks nad ei saa aru, et nende asukohariigi sõda venemaaga hävitab ka nende endi heaolu.


ma täitsa usun, kui putja näiteks lööks hommepäev mingi 10 miljonit venelast mättasse, siis venelane kiidaks selle tegevuse ikkagi heaks ja on venemaa poolt.

Kõik sõltub sellest, kuidas serveerida.
Jossifi ajal kuulutati igasugu tegelasi vaenlasteks ja hävitati ära. Rahvas kiitis muudkui takka.
Siinkohal ei pea ma silmas ainult kulakuid, vaid ka näiteks tublisid kommuniste, kes 1942-43 Leningradi kaitsesid (Rodionov, Kuznetsov, Voznessenski). Iga võimuvahetus julgeolekustruktuurides algas eelmise juhi ja tema pooldajate likvideerimisega.
No ja jänkide jaoks on indiaanisõjad kuulsusrikas ajalugu, kuigi seda aktsiooni võiks sama hästi nimetada ka genotsiidiks.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 13:33:27 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:

ma täitsa usun, kui putja näiteks lööks hommepäev mingi 10 miljonit venelast mättasse, siis venelane kiidaks selle tegevuse ikkagi heaks ja on venemaa poolt.


no ohverdamised on ju igas religioonis omal kohal 8)
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 15.08.2008 13:41:53 vasta tsitaadiga

infidel kirjutas:
vipu kirjutas:
LOCAL kirjutas:
Egas need venelased kuhugi ei kao, sigivad nad hästi ainult väljaränne on suur. Berliini kesklinnas kõlab vene keelt nagu kuskil endises liiduvabariigi pealinnas ja teletornis müüvad matrjoškasid. Teletornis oli isegi pildistaja venelane! icon_rolleyes.gif Stockholmis pisemas poekeses tulid kaks vene daami ja hakkasid müüjaga vene keeles rääkima. Loomulikult viimane aru ei saanud midagi. Helsinkis on venelasi palju. Kus neid ei oleks? Imbub ju järjest rohkem suurelt venemaalt välja head elu otsima aga oma suure kodumaa armastus on nii nii suur kuigi nad sinna tagasi minna ei taha mitte mingi hinna eest enam. Kahjuks nad ei saa aru, et nende asukohariigi sõda venemaaga hävitab ka nende endi heaolu.


ma täitsa usun, kui putja näiteks lööks hommepäev mingi 10 miljonit venelast mättasse, siis venelane kiidaks selle tegevuse ikkagi heaks ja on venemaa poolt.

Kõik sõltub sellest, kuidas serveerida.
Jossifi ajal kuulutati igasugu tegelasi vaenlasteks ja hävitati ära. Rahvas kiitis muudkui takka.
Siinkohal ei pea ma silmas ainult kulakuid, vaid ka näiteks tublisid kommuniste, kes 1942-43 Leningradi kaitsesid (Rodionov, Kuznetsov, Voznessenski). Iga võimuvahetus julgeolekustruktuurides algas eelmise juhi ja tema pooldajate likvideerimisega.
No ja jänkide jaoks on indiaanisõjad kuulsusrikas ajalugu, kuigi seda aktsiooni võiks sama hästi nimetada ka genotsiidiks.


eks ta oligi genotsiid, samas see oli ikka väga-väga ammu. eks venemaa tsaar siberis samamoodi lõi põlisrahvaid mättasse kui need mässama hakkasid.
aga see mis venemaal toimub, see on nagu aafrika juba:D
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 13:49:58 vasta tsitaadiga

...ju nad siis polnud tõelised kommunistid ning selline salalikest dissidentidest vabanemine mõjub rahvale puhastavalt. Muide, tulles veel tagasi venemaa demokraatia juurde, siis putin on selle nime andnud isegi: "Suunatud Demokraatia". Väga hea nimi minu meelest.

kännuämmelg kirjutas:
vipu kirjutas:

ma täitsa usun, kui putja näiteks lööks hommepäev mingi 10 miljonit venelast mättasse, siis venelane kiidaks selle tegevuse ikkagi heaks ja on venemaa poolt.


no ohverdamised on ju igas religioonis omal kohal 8)

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sergi
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 13:57:34 USA otsib Venemaale mõjuvaid sanktsioone vasta tsitaadiga

USA otsib Venemaale mõjuvaid sanktsioone
http://arileht.delfi.ee/news/majandus/majandus/article.php?id=19611345&l=fplink
...
Mõned kommentaatorid isegi küsivad irooniliselt, mida teeb Venemaa G8-s, mis peaks nime poolest olema ju SUURTE tööstusriikide klubi.
Miks ei kuulu samasse klubisse New Yorgi või Texase osariik, mille sisemajanduse kogutoodang sama suur kui Venemaal.
California osariigist rääkimata, mille majandus Vene omast ligi kaks korda suurem.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infidel
HV kasutaja
infidel

liitunud: 31.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 14:02:10 vasta tsitaadiga

Aeron, ka Eestis oli '30. aastatel "juhitav demokraatia".
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 15.08.2008 14:15:37 vasta tsitaadiga

Rice-i ja Šakashvili pressikas on hakkamas http://edition.cnn.com/video/live/live.html?stream=stream1
_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 14:45:05 vasta tsitaadiga

Venemaa ikka saab vist pikki päid ja jaglu päris korralikult. Esimesed suuremad põhimõttelised tulemused juba saabunud...
USA ja Poola sõlmisid raketikilbi kokkuleppe

Praegu oleks hea endale siia ka kuskile mingi raketikiip ja tugibaas sebida. Las teevad Pepsiäärde väikese keskuse. Natuke tööd ka kohalikele ning venemaale meelehärmi. EU rahadega kogu Eestile Hiinamüür ümber jne

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 15.08.2008 14:56:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 15.08.2008 14:48:18 vasta tsitaadiga

Eks tee teema pani nii mõnelegi inimesele uued mõtted pähe poolas ja tsehhis.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 15.08.2008 14:49:51 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Eks tee teema pani nii mõnelegi inimesele uued mõtted pähe poolas ja tsehhis.


Tee teema rofl.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 15.08.2008 14:57:58 vasta tsitaadiga

Sibullandi võiks ka raketikilbi teha, et ükski rakett sealt välja ei lendaks
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 15:12:57 vasta tsitaadiga

Pigem võiks asja nii ajada, et nad teevad rakette ja meile annavad puldid:)

Heh, ei saa tihti ennast tsiteerida, aga üks lõik uudistes vajab erilist tähelepanu..

"Pärast lepingu sõlmimise teatavakstegemist üritasid nii USA kui Poola ametnikud eitada igasuguseid seoseid Gruusia sõjaga." - LOL

Aeron kirjutas:
Venemaa ikka saab vist pikki päid ja jaglu päris korralikult. Esimesed suuremad põhimõttelised tulemused juba saabunud...
USA ja Poola sõlmisid raketikilbi kokkuleppe

Praegu oleks hea endale siia ka kuskile mingi raketikiip ja tugibaas sebida. Las teevad Pepsiäärde väikese keskuse. Natuke tööd ka kohalikele ning venemaale meelehärmi. EU rahadega kogu Eestile Hiinamüür ümber jne

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 15.08.2008 15:35:39 vasta tsitaadiga

Lol ... Medvedev ütles vastuseks küsimusele: "Et mis te arvate kui L.Osseetia tulevad rahvusvahelised rahuvalvajad", et "Vene Rahuvalvajad on läbi ajaloo olnud ainukesed, kes suudavad Oseetide huve ja vabadust kaitsta ja arvas et seda tuleks arutada"
_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 15:37:55 vasta tsitaadiga

muidugi ,et Vene rahuvalvajad on ainuksed kes suudavad rahu valvata, nad ju selleks lausa loodud icon_rolleyes.gif Varsti ütleb Medvedev seda ka, et Georgia võiks üldse sõjaväest loobuda ja las venelased valvavad Georgias ka rahu icon_wink.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sergi
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 15:38:13 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
EU rahadega kogu Eestile Hiinamüür ümber jne

Venemaale ikka müür ümber, et nad sealt enam välja ei roniks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 15:46:01 vasta tsitaadiga

Keegi ikka PTP (RTR) kanalit jälgib? Seal käib ikka kena venelaste ajude triikimine.

Tore oli vaadata lõiku kus kaamera käis vene sõduritega maju "kontrollimas" ning kohe esimeses koridoris "vedeles" hunnik relvi. Pole vaja arvata kust nood imevigurid pärit olid - Ameerika (amerikantsõ). Isegi valgel lehel tellimusleht otse valgest majast oli traadiga püssitoru külge kinnitatud. Ime et veel ei näidatud kirja teemal a la "Kallistustega Ameerikast, mu sõber Šakashvili, Siiralt Sinu G. W. bush.

icon_lol.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 15:49:10 vasta tsitaadiga

See on hea mõte, see võiks olla meie kõigi suur sõprus/abi avaldus suurele ja ägedale vene riigile, tänutäheks kõige selle valgustuse jne eest.
sergi kirjutas:
Aeron kirjutas:
EU rahadega kogu Eestile Hiinamüür ümber jne

Venemaale ikka müür ümber, et nad sealt enam välja ei roniks thumbs_up.gif


Oh vau, see on päris hea jah. Millegi pärast ma ei ole kuigi üllatunud. Neil ju oluline rahva silmis pühakuna näida nii või teisiti.

Le Inc kirjutas:
Keegi ikka PTP (RTR) kanalit jälgib? Seal käib ikka kena venelaste ajude triikimine.
Tore oli vaadata lõiku kus kaamera käis vene sõduritega maju "kontrollimas" ning kohe esimeses koridoris "vedeles" hunnik relvi. Pole vaja arvata kust nood imevigurid pärit olid - Ameerika (amerikantsõ). Isegi valgel lehel tellimusleht otse valgest majast oli traadiga püssitoru külge kinnitatud. Ime et veel ei näidatud kirja teemal a la "Kallistustega Ameerikast, mu sõber Šakashvili, Siiralt Sinu G. W. bush.
icon_lol.gif

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sergi
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 15:56:54 vasta tsitaadiga

Suur Juht, Õpetaja ja Valgustaja Medvedev pidas pressikat, kus soovitas kõigil tungivalt järele mõelda,
kuidas ikka asjad juhtusid. Ja lõpetuseks küsis varjatud ähvardusega hääles:
"Kas saite aru nagu ma käskisin? Jah või ei???"
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 15.08.2008 15:59:26 vasta tsitaadiga

Kasutaja jaanus007 palus mul teemasse postitada järgmise lingi: http://blog.icds.ee/
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 15.08.2008 17:59:30 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Keegi ikka PTP (RTR) kanalit jälgib? Seal käib ikka kena venelaste ajude triikimine.

Tore oli vaadata lõiku kus kaamera käis vene sõduritega maju "kontrollimas" ning kohe esimeses koridoris "vedeles" hunnik relvi. Pole vaja arvata kust nood imevigurid pärit olid - Ameerika (amerikantsõ). Isegi valgel lehel tellimusleht otse valgest majast oli traadiga püssitoru külge kinnitatud. Ime et veel ei näidatud kirja teemal a la "Kallistustega Ameerikast, mu sõber Šakashvili, Siiralt Sinu G. W. bush.

icon_lol.gif

Mulle on jäänud selline mulje nagu Vene meediale oleks antud ülesanne kujutada olukorda sellisena, nagu terve maailm oleks Venemaa vaenlane aga venelased on nii kanged ja saavad ikka kõigist jagu. Sellest ka igasugused debiilsed avaldused, et USA saadab Gruusiale relvi, Gruusias on kümnetest erinevatest riikidest palgatud sõdurid jms.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LWD
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2007




sõnum 15.08.2008 18:45:47 vasta tsitaadiga

Vene meedia: Gori pole varemetes http://www.russiatoday.com/news/news/29033/video
Näidatakse terveid maju. Kohalik elanik räägib, et sõjaväestruktuuridele on paar pommi visatud, aga tsiviilehitisi/-elanikke pole tabatud. Nad tunnevad ennast nüüd palju julgemalt, kui Vene üksused jagavad humanitaarabi ja kaitsevad neid kohalike jõukude eest.

Lääne meedia: Vene lennuk laseb raketi v pommi reporterite suunas http://www.youtube.com/watch?v=woNwVrPPAJ8
Tsiviilelanikud surnult või vigastatult Goris pärast õhurünnakut http://www.youtube.com/watch?v=tqY2D727zOM
Gori hävinud elumajad http://www.youtube.com/watch?v=AYNcOiQSJjQ&feature=related

Vene meedias on muidugi kaval nipp ka sees - nad ei väida, et Gori elanikke ega elumaju pole pommitatud. Öeldakse vaid, et Gori pole varemetes.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 15.08.2008 18:52:11 vasta tsitaadiga

Sky New-si pealt näitas just kaadreid, kuidas vene sõdurid käisid Gori-s pangast arvuteid ja muud stuffi röövimas.
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andres1221
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2005




sõnum 15.08.2008 19:04:03 vasta tsitaadiga

Saakashvili pidas mõni hetk tagasi päris kurja kõne. Kardan, et ta võis natukene üle pingutada.

Kuid jah raske on rahulik olla kui mingid tiblad laastavad ja rüvetavad sinu riiki. Ning tiblad ise ütlevad, et ta ise laastas ja rüvetas oma riiki. Ajab ikka närvi küll...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 19:06:38 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Sky New-si pealt näitas just kaadreid, kuidas vene sõdurid käisid Gori-s pangast arvuteid ja muud stuffi röövimas.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 19:17:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kuidas vene sõdurid käisid Gori-s pangast arvuteid ja muud stuffi röövimas.

Sorry aga justkui tundeb et mägedepojad ise,vene vorm on teine ja millest tulenevalt neil sihikesed murjami näod ees icon_rolleyes.gif
Omad rüüstavad mis seal muud
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 19:21:44 vasta tsitaadiga

omad? ega siis kõik venelased maximid ja volodjad ole, seal ju abhaasia ja osseedi sõdurid kah, lisaks igasugu teised VF-i "vabatahtlikud"
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
andres1221
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2005




sõnum 15.08.2008 19:26:50 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
tsitaat:

kuidas vene sõdurid käisid Gori-s pangast arvuteid ja muud stuffi röövimas.

Sorry aga justkui tundeb et mägedepojad ise,vene vorm on teine ja millest tulenevalt neil sihikesed murjami näod ees icon_rolleyes.gif
Omad rüüstavad mis seal muud


heh?

Esiteks Gori's pole ühtegi Gruusia sõdurit. Sinna ei taheta lasta isegi Punase Risti töötajaid, et saaks humanitaar abi anda.
Teiseks on olnud teateid, et vene sõdurid on Gruusia sõdurite vorme varastanud/(ära võtnud). Ning see oleks väga nende moodi kui nad topiks grusiinide vormi selga ja teeks midagi kurja. (Kuigi mulle tundub seal videost rohkem silma vene vorm. )
Kolmandaks, kust krt sa siit aru saad, kumma vorm täpselt on. Mulle jätab rohkem vene vormi mulje. Eile näitas CNN'is vene kolonni liikumas ja nende sõdureid, siis neil paistisid olevat sama vorm mis siin videos.
Neljandaks, venemaa on igast murjameid täis. Segunenud igasuguste rahvastega ja need väed võivad just sealt samast lähedalt kandist olla.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 19:28:45 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:

Sorry aga justkui tundeb et mägedepojad ise,vene vorm on

Kas seda videot pole siis siit läbi käinud, kus Vene reporter Vene sõdurilt küsib, miks tal gruusia vorm seljas on?
Tasku peal olid gruusia tähed veel.

E: esimene siis kohe.
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis tiirP 15.08.2008 19:36:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 19:33:58 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif kunagi varem postitasin selle video
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 15.08.2008 19:35:51 vasta tsitaadiga

andres1221 kirjutas:
Esiteks Gori's pole ühtegi Gruusia sõdurit. Sinna ei taheta lasta isegi Punase Risti töötajaid, et saaks humanitaar abi anda.

Sellel on päris kindel põhjus ka tegelikult olemas, miks humanitaarabi, välisvaatlejaid jms. ei lasta L-Osseetiasse, Gorisse ja teistesse pommitatud aladele. Ühed tegelevad Venemaale kahjulike asitõendite hävitamisega, Gruusiale kahjulike asitõendite tekitamisega/paigaldamisega. Teised rüüstavad ja varastavad niisama.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 19:36:30 vasta tsitaadiga

Tampike mutta nüüd et julgesin midagi öelda thumbs_up.gif
Bljääd optimistid
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 19:39:36 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
Tampike mutta nüüd et julgesin midagi öelda thumbs_up.gif
Bljääd optimistid


Eksid, vene sõduritel omade märk "valged lindid käel"!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 20:07:29 vasta tsitaadiga

Poolat ähvardatakse tuumapommiga Venemaa poolt

allikas: vaadate tv3 KOHE!

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andres1221
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2005




sõnum 15.08.2008 20:09:28 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:
Poolat ähvardatakse tuumapommiga Venemaa poolt

allikas: vaadate tv3 KOHE!



Kas ma magasin juba maha, jahutakse midagi laenudest praegu?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 20:12:56 vasta tsitaadiga

magasid maha jah, Venemaale ei meeldi ,et Poola nõustus osalema Ameerika raketikilbi projektis ja ähvardab nüüd raketid Poola peale suunata icon_neutral.gif

Venemaa on siuke ülevõlli maa icon_lol.gif

Igalpool näeb midagi ohtlikut ja paha icon_mad.gif

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 15.08.2008 20:13:25 vasta tsitaadiga

Venemaal jälle õigust kasutada igast asju icon_biggrin.gif
Venelane peaks ikak väga idioot olema ,kui tuumapomm käiku lastakse.Keegi vaevalt vastu laseks tuumapommi.
Vaesed venelased poolas, tapetakse ära.Igapool maailmas hakatakse venelasi taga kiusama.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 20:16:25 vasta tsitaadiga

Raketikilp laseb alla need tuumakad, muud midagi icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 20:17:04 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:
Raketikilp laseb alla need tuumakad, muud midagi icon_rolleyes.gif

võiks tagasi saata icon_razz.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 15.08.2008 20:20:27 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Venemaal jälle õigust kasutada igast asju icon_biggrin.gif
Venelane peaks ikak väga idioot olema ,kui tuumapomm käiku lastakse.Keegi vaevalt vastu laseks tuumapommi.
Vaesed venelased poolas, tapetakse ära.Igapool maailmas hakatakse venelasi taga kiusama.


ei kasuta venelane kunagi tuumakat, kuule putin on üks maailma rikkamaid
selline tahab oma rikkust ikka nautida, võimu omada, mitte kuskil varjendis elulõpuni kügeleda
isegi Kim ei julgenud pommi kasutada, sama hea kui vajutada nuppu ja endale kuul pähe lasta
üksi võimuhull ei käitu nii
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.08.2008 20:27:51 vasta tsitaadiga

Poola peal hea katsetada siis kilbi efektiivsust. Kui pommid läbi lähevad siis on Venemaal selge et ka mujal ei pea selle pärast muretsema. Kui keegi ohkima hakkab siis tuleb korrapärane N kuu pikkune gaasitorude remont.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 65, 66, 67  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.