|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
andres1221
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2005
|
13.08.2008 19:56:02
|
|
|
| Kes oli see mees, kes rääkis vahepeal CNN'is. Miski 30 minti tagasi, ei saanud hästi aru, mingi ekspert pidi olema. Valged juuksed ja vanust miski 50+ vast. Ilgelt tibla juttu ajas...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Starfield
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2006
|
13.08.2008 20:06:15
|
|
|
| andres1221 kirjutas: |
| Kes oli see mees, kes rääkis vahepeal CNN'is. Miski 30 minti tagasi, ei saanud hästi aru, mingi ekspert pidi olema. Valged juuksed ja vanust miski 50+ vast. Ilgelt tibla juttu ajas... |
Oli võib-olla
Spoiler 
Vitaly Churkin, Venemaa saadik UN-is? Siin päev kaks tagasi vaatasin telekast kuidas ta sellist libeda poliitiku juttu ajas, et ei teadnud kas naerda või nutta.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
13.08.2008 20:07:44
|
|
|
| Duckhead kirjutas: |
deleted  |
üsnagi põnev tõesti aga homme vast põnevam
teema võiks jälle maha võtta sellest punasest listist. meeleolu hakkas juba normaliseeruma.
kui tagasi pandi selle kahtalase uudise peale siis jälle depressioon ...
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LWD
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2007
|
13.08.2008 20:08:27
|
|
|
| JannoT kirjutas: |
| Abi saadetise ETA't tahaks teada. Bush ei ütelnud seda? |
A joint civilian-military assessment team was flying into Georgia late Wednesday afternoon, local time to gather information on exactly what is needed, the official said. A second flight with some initial humanitarian supplies such as sleeping bags and water was to arrive after that.
http://ap.google.com/article/ALeqM5gQYe039zkquHxitiI6u4M_TRr_BAD92HFR2G0
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andres1221
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2005
|
13.08.2008 20:08:45
|
|
|
| Starfield kirjutas: |
| andres1221 kirjutas: |
| Kes oli see mees, kes rääkis vahepeal CNN'is. Miski 30 minti tagasi, ei saanud hästi aru, mingi ekspert pidi olema. Valged juuksed ja vanust miski 50+ vast. Ilgelt tibla juttu ajas... |
Oli võib-olla
Spoiler 
Vitaly Churkin, Venemaa saadik UN-is? Siin päev kaks tagasi vaatasin telekast kuidas ta sellist libeda poliitiku juttu ajas, et ei teadnud kas naerda või nutta.  |
Eip. See ei olnud tema, seda tsurkat ma juba tean. See oli ikka keegi läänest, aga oli selgelt vene ajupesu osaks saanud...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
13.08.2008 20:09:40
|
|
|
| Starfield kirjutas: |
| andres1221 kirjutas: |
| Kes oli see mees, kes rääkis vahepeal CNN'is. Miski 30 minti tagasi, ei saanud hästi aru, mingi ekspert pidi olema. Valged juuksed ja vanust miski 50+ vast. Ilgelt tibla juttu ajas... |
Oli võib-olla
Spoiler 
Vitaly Churkin, Venemaa saadik UN-is? Siin päev kaks tagasi vaatasin telekast kuidas ta sellist libeda poliitiku juttu ajas, et ei teadnud kas naerda või nutta.  |
ei olnud, see oli mingi USA analüütik.
Vaatasin ka seda, ütles umbes nii, et Lääneriigid peakski Gruusia taolised riigid Venemaale jätma, kuna me peame austama Venemaa tugevust
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
13.08.2008 20:30:29
|
|
|
http://www.delfi.ee/news/gruusia/gruusia/article.php?id=19591824&l=fplink
Vene väed pidasid kinni Eesti suursaadiku
Vene sõjavägi pidas täna Gruusias kinni konvoi, milles on ka Eesti ajakirjanik ja suursaadik, kes olid teel Gorisse.
Oleme praegu keset Vene sõjaväe konvoid, kes pidas meid kinni, ütles ERR-i korrespondent Krister Paris Eesti Päevaleht Onlinele. Seda osa Gruusiast kontrollib Venemaa, ütles Paris.
Seda kas ajakirjanikud edasi Gorisse pääsevad Paris hetkel öelda ei osanud.
Krister Parisega on ühes autos koos ka Eesti suursaadik. Saadik peab praegu ka läbirääkimisi, lisas Paris.
Parise sõnul on sõjaväekolonnis näha tanke, soomustransportööre, veoautosid inimestega ja kütuseveokeid.
Ajakirjanikud peeti kinni umbes viis kilomeetrit enne Gori linna.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LWD
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2007
|
13.08.2008 21:10:10
|
|
|
Mõtlesin, et oleks huvitav postitada paar rida vene foorumitest...
| tsitaat: |
http://www.russiatoday.com/news/news/28943/video
Russia must not allow the EU to steal its victory against the Georgian aggressor. Western troops would only support the Georgian aggressors and lead to sex slavery and child rape like in NATO occupied Yugoslavia.
The peacekeeping force should only consists of CIS member states, except Ukraine of course!
"Nato force 'feeds Kosovo sex trade'
Ian Traynor in Zagreb
The Guardian,
Friday May 7 2004
Western troops, policemen, and civilians are largely to blame for the rapid growth of the sex slavery industry in Kosovo over the past five years, a mushrooming trade in which hundreds of women, many of them under-age girls, are tortured, raped, abused and then criminalised, Amnesty International said yesterday. In a report on the rapid growth of sex-trafficking and forced prostitution rackets since Nato troops and UN administrators took over the Balkan province in 1999, Amnesty said Nato soldiers, UN police, and western aid workers operated with near impunity in exploiting the victims of the sex traffickers.
As a result of the influx of thousands of Nato-led peacekeepers, "Kosovo soon became a major destination country for women trafficked into forced prostitution. A small-scale local market for prostitution was transformed into a large-scale industry based on trafficking, predominantly run by criminal networks."
..."
http://www.guardian.co.uk/world/2004/may/07/balkans
Western soldiers are a gang of child molesters and NATO governments do nothing against it!
Some Baltic States need examples of misbehaviur, that´s why we need to exterminate the bloody Georgians completely! |
http://engforum.pravda.ru/showthread.php?t=222022
Nad elavad vist hoopis teises maailmas.
viimati muutis LWD 13.08.2008 21:15:51, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JannoT
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2005
|
13.08.2008 21:12:16
|
|
|
| tsitaat: |
| vene sõjaväe checkpoint |
Täna kontroll punkt homme piiripunkt. :/
Aga vähemalt ei võetud saadikuid vangi või midag taolist. Nii palju pead neil ikka on.
_________________ 011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
13.08.2008 21:34:26
|
|
|
|
nuh eks venelane ka kardab seda, kui neile küljealla tekib selline moodustis nagu venelastel on kuuba. imelik et kõik teised peale karukese ja putja on rääkima pandud.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andres1221
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2005
|
13.08.2008 21:37:59
|
|
|
Kus see mõttehiiglane oskab ikka oma mõtetega hiilata, hämmastav...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
13.08.2008 21:40:16
|
|
|
Ukraina pani ka ilusa reegli Venemaaga paika, et kui laevastik tahab sadamast lahkuda siis peab 72 tundi ette teatama.
Päris valus hoop tegelt.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
13.08.2008 21:40:56
|
|
|
| andres1221 kirjutas: |
Kus see mõttehiiglane oskab ikka oma mõtetega hiilata, hämmastav... |
see ikka hämmastav kus iga venelane paistab nagu Downi sündroomiga , kui juutidel piibel siis venelastel Moskva uudised,
ise nad ikka absull mõelda vist suuda ja analüüsida olukorda reaalselt,
kuulates nende juttu kasiinos ja pubides jms - lihtsalt hämmastav
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
13.08.2008 21:54:19
|
|
|
| Milline Eesti telekanal edastab sündmusi õhtuses uudisteprogrammis kõige informatiivsemalt, soovitatavalt kronoloogilises järjekorras? Kanal2 sai esimesel paaril päeval hästi hakkama, kuid nüüd paisatakse kõik eetrisse ebaloogiliselt, jättes osa asju mainimata.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
13.08.2008 21:57:29
|
|
|
Meil oli Pronksiöö Zenja, Gruusial nüüd siis Augustisõja Jurja
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
13.08.2008 22:00:42
|
|
|
Vaatasin ka seda, ütles umbes nii, et Lääneriigid peakski Gruusia taolised riigid Venemaale jätma, kuna me peame austama Venemaa tugevust
See on umbes sama hea, kui laps läheb lasteaias kasvatajale kaebama ,et suurem laps kiusab ja peksab teda ja siis kasvataja vastab ,et austa tema tugevust ja lase tal ennast peksta.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
13.08.2008 22:05:51
|
|
|
| Scart kirjutas: |
Meil oli Pronksiöö Zenja, Gruusial nüüd siis Augustisõja Jurja  |
3 D prillid ees et näeks vastaste plaane läbi
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003

|
13.08.2008 22:20:24
|
|
|
| tige kala kirjutas: |
See on umbes sama hea, kui laps läheb lasteaias kasvatajale kaebama ,et suurem laps kiusab ja peksab teda ja siis kasvataja vastab ,et austa tema tugevust ja lase tal ennast peksta. |
hea võrdlus aga elus juhtub ka nii
kas just lasteaias aga kooliajast meenub küll juhuseid
kus suurte klasside jõhkardid kiusasid väiksemaid ja selle peale
noored õpetajannad, kellele suured sihvakad ja tugevad poisid meeldisid ning neile midagi ei teinud
pragmaatiliselt võttes ripsutab usa pigem venemaaga tiiba.
ei usu, et ta nii loll on, et venelasega tolle külje alla sõdima läheb
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
13.08.2008 22:23:32
|
|
|
Ma usun, et venelasel endal võtab junni jahedaks, kui näeb usa sõdureid supipakke ja arstiravimeid Gruusia elanikele jagamas. Suur Vend ikkagi.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
13.08.2008 22:26:09
|
|
|
päris hästi annab teada, et venkud imevad
st siis, et venkude tegevus
(gruusias)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
13.08.2008 22:27:15
|
|
|
| Vene sõdurid lähevad ise ka järjekorda, neile vaevalt süüa normaalselt antakse seal.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003

|
13.08.2008 22:27:46
|
|
|
| time123 kirjutas: |
Ma usun, et venelasel endal võtab junni jahedaks, kui näeb usa sõdureid supipakke ja arstiravimeid Gruusia elanikele jagamas. Suur Vend ikkagi.  |
seda näitab aeg.
mina igatahes ei usu, et Venemaa tõsiselt Gruusiat vallutama läks.
pigem näitab jõudu ja ronib siis välja kui Gruusia talle oma nö separatistlikud
äärealad loovutab.
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
13.08.2008 22:29:38
|
|
|
| sündimas on uus tõsielusarja staar: tbilisi-condeleezza
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LWD
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003

|
13.08.2008 22:45:13
|
|
|
| LWD kirjutas: |
Ajalugu kordab ennast? |
see on küll nüüd üllatus
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stepzter
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
13.08.2008 22:46:45
|
|
|
| B6 kirjutas: |
| mina igatahes ei usu, et Venemaa tõsiselt Gruusiat vallutama läks. |
Annekteerimine ei ole tänapäeval enam moes. Nagu ka geopoliitikas teadjamad inimesed ETV erisaates ja mujal on rääkinud, eesmärk on kõrvaldada läänemeelne demokraatiline valitsus ja panna asemele kremlile raporteeriv seltskond. Sama teema mis Ukrainas ebaõnnestus. Annekteerimine ei ole tänapäeval enam moes aga ei saa ju lubada et Venemaa küljeall läheb sellisel urkal nagu Gruusia hästi tänu vabale ühiskonnale. See saadab teistele Venemaa satteliitriikide ja Venemaa elanikkondadele vale sõnumi.
_________________ Toetan õige kirja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
13.08.2008 22:52:44
|
|
|
ju siis sealt alustatakse sõda.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
13.08.2008 22:52:54
|
|
|
stepzter, ja et pärast ei saaks kogemata kuulata suvaliselt raadiokanalilt otse Georgiast, et neil on elu ilus ja roosiline...
Üldiselt olen vakka olnud selle teema kohta... Kuid VF on täie p*sa otsas ja südamest loodan, et kunagi ta selle otsa kõngeb
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
13.08.2008 22:54:22
|
|
|
| Scart kirjutas: |
Meil oli Pronksiöö Zenja, Gruusial nüüd siis Augustisõja Jurja  |
kui kuulivesti pole, siis paneme veepudelid
works every time!
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003

|
13.08.2008 23:04:14
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
Kuid VF on täie p*sa otsas ja südamest loodan, et kunagi ta selle otsa kõngeb  |
ta võib ju kõngeda kuid selle kõngemisega võib ka kaasneda selline
kollaps, et venemaaga külgnevaid riike tabab paras katastroof.
surev hiiglane tekitab alati oma kukkumisega suure laastamise.
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mr. Ants
HV vaatleja
liitunud: 10.08.2006
|
13.08.2008 23:16:10
|
|
|
http://gruusia.postimees.ee/?id=26703
| tsitaat: |
| Kui Perinolt pressikonverentsil küsiti, kas ta peab võimalikuks USA relvajõudude lülitumise Vene-Gruusia konflikti juhul, kui kokkulepitud vaherahu ei õnnestu reaalselt kehtestada, vastas ta, et ei kavatse seda «enneaegset, hüpoteetilist ja spekulatiivset» situatsiooni kommenteerida.[/youtube] |
Ei mäleta täpselt, aga mingi aeg tagasi vist keegi USA poolt ütles, et nemad sõjaliselt ei sekku.
EDIT: Kommentaar selle sama artikli alt
| tsitaat: |
Ja Rice ütles mõned minutid tagasi (CNN) sellise küsimuse peale eriti julmal toonil: "We'll see that" ( Seda me veel vaatame).
Mulle meeldib see tädi ikka:D |
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
13.08.2008 23:18:01
|
|
|
| Ütles jah. Aga piisab USA vägede kohalolekust, et venemaa tagasi tõmbuks, sest nagu ennegi mainitud, suhtub USA oma vägede ründamisse päris kindlasti väga karmilt.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
13.08.2008 23:27:44
|
|
|
Vasja võiks tule avada 'kogemata' USA sõjaväelaste pihta, mõne granaadi ka sinna pilduda.
Siis edeneks asjad juba kiiremini. 8)
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
13.08.2008 23:31:30
|
|
|
| time123 kirjutas: |
| Ütles jah. Aga piisab USA vägede kohalolekust, et venemaa tagasi tõmbuks, sest nagu ennegi mainitud, suhtub USA oma vägede ründamisse päris kindlasti väga karmilt. |
miks USA peaks sinna ronima?
100 x mainitud siin et Gruusia NATOs pole, suurim asi mis ainult ökonoomikat häiriks on nafta hind kuna Gruusia suur transiidimaa ja selle vbla G8 (without Russia of course) liigutaks midagi
kui näeks tänaval junni siis seda torkima ei läheks kuna võib haisema minna
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
13.08.2008 23:40:26
|
|
|
| Karm Laks kirjutas: |
miks USA peaks sinna ronima?
100 x mainitud siin et Gruusia NATOs pole, suurim asi mis ainult ökonoomikat häiriks on nafta hind kuna Gruusia suur transiidimaa ja selle vbla G8 (without Russia of course) liigutaks midagi
|
Sa küsid tõsimeeli, miks peaks USA väed Gruusias korra majja lööma?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
14.08.2008 00:00:55
|
|
|
| http://gruusia.postimees.ee/?id=26483 kirjutas: |
Kas Eesti suudab esmase kaitsevõime iseseisvalt rajada või oleks ka selle juures vaja liitlaste abi?
Vaadake, esmase kaitsevõime üks osasid on ka selline asi nagu heidutus. Üks asi on, kui riik on valmis ennast kaitsma ka kõige suurema agressori vastu, ja teine asi see, kui riik pole valmis end kaitsma. Ka agressori suhtumine on siis hoopis teine. Kui metsas on siil ja jänes ning palju hunte, siis kõigepealt saab hukka jänes, sest siilil on okkad. Meie enesekaitsevõimekust silmas pidades üritame endast siili teha ja mitte jätta end jänese rolli. |
Et see skeem toimiks, peab keegi olema jänes. Läti, Leedu?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stepzter
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
14.08.2008 00:04:27
|
|
|
Et see metafoor toimiks peab eeldama, et Venemaa sureks nälga kui ei saaks naaberriikide valitsusi kukutada.
_________________ Toetan õige kirja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mr. Ants
HV vaatleja
liitunud: 10.08.2006
|
14.08.2008 00:09:24
|
|
|
Leedut ei usu kuna tal paistab olevat päris korralik varustus. Isegi 4 hävitajat ja puha (jah tuleb küll see 1 või 2 tanki anekdoot meelde aga asi seegi)
Läti ründamine oleks ka strateegiliselt ilmne samm, kuna sellega lüüakse baltikumi kiil ja vallutamise korral jääb Eesti pmst üksi.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
14.08.2008 00:25:08
|
|
|
| USA ei tee tüli venemaaga, sest loodetakse et venemaa abile iraani küsimuses.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MadisN
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2004
|
14.08.2008 00:57:43
|
|
|
| tsitaat: |
| Vene lennukid CU-25 ja TU-22 tulistati alla Gruusia-Osseetia konflikti tsoonis. Nad hävitati Ukrainast Gruusiasse toodud seniitraketi seadmete C-200 ja "TOR" abil. Nendel seadmetel töötasid Ukraina meeskonnad, teatab RIA NOVOCTI viidates allikale vene sõjaväe delegatsioonis õhutõrje koordinatsiooni komitee istungil, mis toimus SRÜ maade kaitseministrite nõupidamisel. Märgime, et ka varem, viidates allikatele jõustruktuurides, on vene informatsiooni agentuurid teatanud, et vene sõja lennukeid on alla tulistatud Ukrainast saadud õhutõrje vahenditega. Informatsiooni pole kinnitanud ükski ametlik allikas. Viie lahingupäeva jooksul Lõuna-Osseetias on vene õhujõud kaotanud neli lennukit. Kolm CU-25 ja ühe TU-22. Gruusia pool teatab, et hävitatud on mitukümmend vene lennukit. Muide hävitatud olid nad primitiivsete vahenditega. |
allikas: http://www.lenta.ru/news/2008/08/13/ukrainians/
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
14.08.2008 00:58:43
|
|
|
link :: kae siit
Gori, Georgia Covering a war like this one is honestly to a degree like rolling dice, hoping that snake eyes does not come out. You assess every risk and decision rapidly and logically. Just how far do you push the envelope to get a picture or story. All intel amongst the Press Corps was that the town of Gori was a no go zone this morning, eve one of the major agencies was reported to have decided that since their armored car took an attack yesterday that they were nit going to risk it today.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
14.08.2008 01:18:12
|
|
|
| punktiir kirjutas: |
| USA ei tee tüli venemaaga, sest loodetakse et venemaa abile iraani küsimuses. |
no kus sa tead, ega see elu nii ettearvatav ka pole
iraaniga saab alati tegeleda, ega ta eest jookse, ei kipu ka kedagi hetkel vallutama.
kui väga vaja siis iisral nokitseb ise selle asja ära
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LWD
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2007
|
14.08.2008 01:50:09
|
|
|
| tsitaat: |
NATO, in 1999 decides that Slobodan Milosevic has bad politics towards the Albanians in Kosovo and by default bombed not just the Serbian Army in Kosovo, rather it proceeded to bomb all of Serbia, Belgrade, TV stations, bridges, hospitals, state institutions, civilian factories. More than a 1000 civilians were killed.
The difference between NATO and Russia is that Russia targets only military installations. concluded Rogozin to a dumb founded audience of NATO members as well as journalists who didnt expect such response.
http://macedoniaonline.eu/content/view/2796/53/ |
Tsitaat Vene NATO saadikult. Nature irooniline
Vene sõduri tehtud pildid Gruusias käigu kohta http://www.navoine.ru/forum/viewtopic.php?p=551#551 (ei sisalda valguskartlikut materjali, aga huvitav vaadata)
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-=Px=-
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.01.2004
|
14.08.2008 02:02:19
|
|
|
| vipu kirjutas: |
| punktiir kirjutas: |
| USA ei tee tüli venemaaga, sest loodetakse et venemaa abile iraani küsimuses. |
no kus sa tead, ega see elu nii ettearvatav ka pole
iraaniga saab alati tegeleda, ega ta eest jookse, ei kipu ka kedagi hetkel vallutama.
kui väga vaja siis iisral nokitseb ise selle asja ära |
Iisrael üksi ei tee Iraanile midagi, ning jookseb ta sunnika kah, tirides kaasa endaga nafta dollari ning laostades sellega päris suuri tegelasi, terve USA majanduse näiteks.
Ja keegi ennist ütles, et hea oleks, kui Venemaa tapaks mõned ameeriklased Gruusia pinnal..., mis kuradi moodi see hea oleks ?
USA võib ju praegu natukene hambaid näidata, aga see toimub kõik peale konflikti. Suhteliselt suur näitaja, või mis ? Kuidagi naiivselt hästi arvavad paljud jänkide maast. Sama lollaka välispoliitikaga nagu Venemaa. Hoopis Euroopa peaks ennast sellest unest äratama, mis paistab kestvat juba nii mõndagi aega.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
14.08.2008 03:13:21
|
|
|
photobucketil on bandwich vist otsas, ei näe ühtegi fotot sealt
Miks venelased need laevad Potis üldse põhja lasid , uudises ei olnud märgitud palju ja mis laevad need olid üldse.
http://gruusia.postimees.ee/?id=26613
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
14.08.2008 07:31:09
|
|
|
EPL:Eestlased peavad sõjasüüdlaseks Venemaad, eestivenelased Gruusiat
----
| tsitaat: |
Human Rights Watch (HRW) protestib selle vastu, et Vene väed kasutavad vastaste tulistamisel Grad- ja Uragan-rakette, mis külvavad valimatut hävingut ka tsiviilelanikkonna hulgas.
DÏavasse jõudnud HRW esindajad tuvastasid, et venelased ja osseedid üritavad esitada ka oma võitlejaid hukkunud tsiviil-isikutena. Samal ajal tunnistasid kohalikud, et peaaegu kõik mehed olid läinud sõtta.
Ka Amnesty International möönis uudiste vastuolulisust, kuid neil olevat kindlad tõendid, et Gruusia sõja mõlemad pooled on tulistanud tsiviilobjekte. Ja vähemalt osa nendest rünnakutest on liigitatavad juba sõjakuritegude alla.
Rahvusvaheline Punane Rist ja ÜRO põgenikeagentuur on alustanud abisaadetiste toimetamist Gruusiasse, kuid äsjasesse sõjatsooni pole nende esindajad veel pääsenud.
|
EPL
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Starfield
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|