Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 65, 66, 67  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
andres1221
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2005




sõnum 13.08.2008 19:56:02 vasta tsitaadiga

Kes oli see mees, kes rääkis vahepeal CNN'is. Miski 30 minti tagasi, ei saanud hästi aru, mingi ekspert pidi olema. Valged juuksed ja vanust miski 50+ vast. Ilgelt tibla juttu ajas...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Starfield
HV kasutaja
Starfield

liitunud: 13.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 20:06:15 vasta tsitaadiga

andres1221 kirjutas:
Kes oli see mees, kes rääkis vahepeal CNN'is. Miski 30 minti tagasi, ei saanud hästi aru, mingi ekspert pidi olema. Valged juuksed ja vanust miski 50+ vast. Ilgelt tibla juttu ajas...

Oli võib-olla
Spoiler Spoiler Spoiler
Vitaly Churkin, Venemaa saadik UN-is? Siin päev kaks tagasi vaatasin telekast kuidas ta sellist libeda poliitiku juttu ajas, et ei teadnud kas naerda või nutta. icon_lol.gif icon_confused.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 20:07:44 vasta tsitaadiga

Duckhead kirjutas:
deleted icon_redface.gif

üsnagi põnev tõesti aga homme vast põnevam icon_smile.gif

teema võiks jälle maha võtta sellest punasest listist. meeleolu hakkas juba normaliseeruma.
kui tagasi pandi selle kahtalase uudise peale siis jälle depressioon ...

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LWD
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2007




sõnum 13.08.2008 20:08:27 vasta tsitaadiga

JannoT kirjutas:
Abi saadetise ETA't tahaks teada. Bush ei ütelnud seda?


A joint civilian-military assessment team was flying into Georgia late Wednesday afternoon, local time to gather information on exactly what is needed, the official said. A second flight — with some initial humanitarian supplies such as sleeping bags and water — was to arrive after that.

http://ap.google.com/article/ALeqM5gQYe039zkquHxitiI6u4M_TRr_BAD92HFR2G0
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andres1221
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2005




sõnum 13.08.2008 20:08:45 vasta tsitaadiga

Starfield kirjutas:
andres1221 kirjutas:
Kes oli see mees, kes rääkis vahepeal CNN'is. Miski 30 minti tagasi, ei saanud hästi aru, mingi ekspert pidi olema. Valged juuksed ja vanust miski 50+ vast. Ilgelt tibla juttu ajas...

Oli võib-olla
Spoiler Spoiler Spoiler
Vitaly Churkin, Venemaa saadik UN-is? Siin päev kaks tagasi vaatasin telekast kuidas ta sellist libeda poliitiku juttu ajas, et ei teadnud kas naerda või nutta. icon_lol.gif icon_confused.gif


Eip. See ei olnud tema, seda tsurkat ma juba tean. See oli ikka keegi läänest, aga oli selgelt vene ajupesu osaks saanud...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 20:09:40 vasta tsitaadiga

Starfield kirjutas:
andres1221 kirjutas:
Kes oli see mees, kes rääkis vahepeal CNN'is. Miski 30 minti tagasi, ei saanud hästi aru, mingi ekspert pidi olema. Valged juuksed ja vanust miski 50+ vast. Ilgelt tibla juttu ajas...

Oli võib-olla
Spoiler Spoiler Spoiler
Vitaly Churkin, Venemaa saadik UN-is? Siin päev kaks tagasi vaatasin telekast kuidas ta sellist libeda poliitiku juttu ajas, et ei teadnud kas naerda või nutta. icon_lol.gif icon_confused.gif

ei olnud, see oli mingi USA analüütik.

Vaatasin ka seda, ütles umbes nii, et Lääneriigid peakski Gruusia taolised riigid Venemaale jätma, kuna me peame austama Venemaa tugevust thumbs_down.gif
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 20:30:29 vasta tsitaadiga

http://www.delfi.ee/news/gruusia/gruusia/article.php?id=19591824&l=fplink

Vene väed pidasid kinni Eesti suursaadiku

Vene sõjavägi pidas täna Gruusias kinni konvoi, milles on ka Eesti ajakirjanik ja suursaadik, kes olid teel Gorisse.

“Oleme praegu keset Vene sõjaväe konvoid, kes pidas meid kinni,” ütles ERR-i korrespondent Krister Paris Eesti Päevaleht Online’le. “Seda osa Gruusiast kontrollib Venemaa,” ütles Paris.

Seda kas ajakirjanikud edasi Gorisse pääsevad Paris hetkel öelda ei osanud.

Krister Parisega on ühes autos koos ka Eesti suursaadik. “Saadik peab praegu ka läbirääkimisi,” lisas Paris.

Parise sõnul on sõjaväekolonnis näha tanke, soomustransportööre, veoautosid inimestega ja kütuseveokeid.

Ajakirjanikud peeti kinni umbes viis kilomeetrit enne Gori linna.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LWD
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2007




sõnum 13.08.2008 21:10:10 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et oleks huvitav postitada paar rida vene foorumitest...

tsitaat:
http://www.russiatoday.com/news/news/28943/video

Russia must not allow the EU to steal its victory against the Georgian aggressor. Western troops would only support the Georgian aggressors and lead to sex slavery and child rape like in NATO occupied Yugoslavia.
The peacekeeping force should only consists of CIS member states, except Ukraine of course!

"Nato force 'feeds Kosovo sex trade'

Ian Traynor in Zagreb
The Guardian,
Friday May 7 2004

Western troops, policemen, and civilians are largely to blame for the rapid growth of the sex slavery industry in Kosovo over the past five years, a mushrooming trade in which hundreds of women, many of them under-age girls, are tortured, raped, abused and then criminalised, Amnesty International said yesterday. In a report on the rapid growth of sex-trafficking and forced prostitution rackets since Nato troops and UN administrators took over the Balkan province in 1999, Amnesty said Nato soldiers, UN police, and western aid workers operated with near impunity in exploiting the victims of the sex traffickers.

As a result of the influx of thousands of Nato-led peacekeepers, "Kosovo soon became a major destination country for women trafficked into forced prostitution. A small-scale local market for prostitution was transformed into a large-scale industry based on trafficking, predominantly run by criminal networks."
..."
http://www.guardian.co.uk/world/2004/may/07/balkans


Western soldiers are a gang of child molesters and NATO governments do nothing against it!

Some Baltic States need examples of misbehaviur, that´s why we need to exterminate the bloody Georgians completely!

http://engforum.pravda.ru/showthread.php?t=222022


Nad elavad vist hoopis teises maailmas.


viimati muutis LWD 13.08.2008 21:15:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JannoT
HV kasutaja
JannoT

liitunud: 23.12.2005




sõnum 13.08.2008 21:12:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:
vene sõjaväe checkpoint

Täna kontroll punkt homme piiripunkt. :/

Aga vähemalt ei võetud saadikuid vangi või midag taolist. Nii palju pead neil ikka on.

_________________
011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 13.08.2008 21:19:35 vasta tsitaadiga

Vene: USA valigu Moskva ja “projekt Gruusia” vahel
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 21:34:26 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Vene: USA valigu Moskva ja “projekt Gruusia” vahel
nuh eks venelane ka kardab seda, kui neile küljealla tekib selline moodustis nagu venelastel on kuuba. imelik et kõik teised peale karukese ja putja on rääkima pandud.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andres1221
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2005




sõnum 13.08.2008 21:37:59 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Vene: USA valigu Moskva ja “projekt Gruusia” vahel


Kus see mõttehiiglane oskab ikka oma mõtetega hiilata, hämmastav...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 13.08.2008 21:40:16 vasta tsitaadiga

Ukraina pani ka ilusa reegli Venemaaga paika, et kui laevastik tahab sadamast lahkuda siis peab 72 tundi ette teatama.
Päris valus hoop tegelt.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 13.08.2008 21:40:56 vasta tsitaadiga

andres1221 kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
Vene: USA valigu Moskva ja “projekt Gruusia” vahel


Kus see mõttehiiglane oskab ikka oma mõtetega hiilata, hämmastav...


see ikka hämmastav kus iga venelane paistab nagu Downi sündroomiga , kui juutidel piibel siis venelastel Moskva uudised,
ise nad ikka absull mõelda vist suuda ja analüüsida olukorda reaalselt,
kuulates nende juttu kasiinos ja pubides jms - lihtsalt hämmastav
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 21:54:19 vasta tsitaadiga

Milline Eesti telekanal edastab sündmusi õhtuses uudisteprogrammis kõige informatiivsemalt, soovitatavalt kronoloogilises järjekorras? Kanal2 sai esimesel paaril päeval hästi hakkama, kuid nüüd paisatakse kõik eetrisse ebaloogiliselt, jättes osa asju mainimata.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 21:57:29 vasta tsitaadiga

Meil oli Pronksiöö Zenja, Gruusial nüüd siis Augustisõja Jurja icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 22:00:42 vasta tsitaadiga

Vaatasin ka seda, ütles umbes nii, et Lääneriigid peakski Gruusia taolised riigid Venemaale jätma, kuna me peame austama Venemaa tugevust

icon_lol.gif

See on umbes sama hea, kui laps läheb lasteaias kasvatajale kaebama ,et suurem laps kiusab ja peksab teda ja siis kasvataja vastab ,et austa tema tugevust ja lase tal ennast peksta.

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 13.08.2008 22:05:51 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Meil oli Pronksiöö Zenja, Gruusial nüüd siis Augustisõja Jurja icon_lol.gif


3 D prillid ees et näeks vastaste plaane läbi
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 13.08.2008 22:13:38 vasta tsitaadiga

Condoleezza Rice annab pressikonverentsi
http://edition.cnn.com/video/live/live.html?stream=stream1
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 22:20:24 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:

See on umbes sama hea, kui laps läheb lasteaias kasvatajale kaebama ,et suurem laps kiusab ja peksab teda ja siis kasvataja vastab ,et austa tema tugevust ja lase tal ennast peksta.


icon_lol.gif hea võrdlus aga elus juhtub ka nii icon_confused.gif
kas just lasteaias aga kooliajast meenub küll juhuseid
kus suurte klasside jõhkardid kiusasid väiksemaid ja selle peale
noored õpetajannad, kellele suured sihvakad ja tugevad poisid meeldisid ning neile midagi ei teinud icon_biggrin.gif

pragmaatiliselt võttes ripsutab usa pigem venemaaga tiiba.
ei usu, et ta nii loll on, et venelasega tolle külje alla sõdima läheb icon_neutral.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 22:23:32 vasta tsitaadiga

Ma usun, et venelasel endal võtab junni jahedaks, kui näeb usa sõdureid supipakke ja arstiravimeid Gruusia elanikele jagamas. Suur Vend ikkagi. icon_smile.gif
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 13.08.2008 22:26:09 vasta tsitaadiga

Ohohh kirjutas:
Condoleezza Rice annab pressikonverentsi
http://edition.cnn.com/video/live/live.html?stream=stream1

päris hästi annab teada, et venkud imevad thumbs_up.gif
st siis, et venkude tegevus
(gruusias)

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 13.08.2008 22:27:15 vasta tsitaadiga

Vene sõdurid lähevad ise ka järjekorda, neile vaevalt süüa normaalselt antakse seal.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 22:27:46 vasta tsitaadiga

time123 kirjutas:
Ma usun, et venelasel endal võtab junni jahedaks, kui näeb usa sõdureid supipakke ja arstiravimeid Gruusia elanikele jagamas. Suur Vend ikkagi. icon_smile.gif

seda näitab aeg.
mina igatahes ei usu, et Venemaa tõsiselt Gruusiat vallutama läks.
pigem näitab jõudu ja ronib siis välja kui Gruusia talle oma nö separatistlikud
äärealad loovutab.
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 22:29:38 vasta tsitaadiga

sündimas on uus tõsielusarja staar: tbilisi-condeleezza
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LWD
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2007




sõnum 13.08.2008 22:43:59 vasta tsitaadiga

Venemaa jagab massiliselt Vene passe Ida-Ukrainas ja Krimmi poolsaarel. http://translate.google.com/translate?u=http%3A%2F%2Fwww.kavkazcenter.com%2Fruss%2Fcontent%2F2008%2F08%2F13%2F60192.shtml&hl=en&ie=UTF8&sl=ru&tl=en

viimati muutis LWD 13.08.2008 22:47:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 22:45:13 vasta tsitaadiga

LWD kirjutas:

Ajalugu kordab ennast?

see on küll nüüd üllatus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stepzter
HV veteran
stepzter

liitunud: 11.11.2001




sõnum 13.08.2008 22:46:45 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:
mina igatahes ei usu, et Venemaa tõsiselt Gruusiat vallutama läks.

Annekteerimine ei ole tänapäeval enam moes. Nagu ka geopoliitikas teadjamad inimesed ETV erisaates ja mujal on rääkinud, eesmärk on kõrvaldada läänemeelne demokraatiline valitsus ja panna asemele kremlile raporteeriv seltskond. Sama teema mis Ukrainas ebaõnnestus. Annekteerimine ei ole tänapäeval enam moes aga ei saa ju lubada et Venemaa küljeall läheb sellisel urkal nagu Gruusia hästi tänu vabale ühiskonnale. See saadab teistele Venemaa satteliitriikide ja Venemaa elanikkondadele vale sõnumi.

_________________
Toetan õige kirja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.08.2008 22:52:44 vasta tsitaadiga

LWD kirjutas:
Venemaa jagab massiliselt Vene passe Ida-Ukrainas ja Krimmi poolsaarel. http://translate.google.com/translate?u=http%3A%2F%2Fwww.kavkazcenter.com%2Fruss%2Fcontent%2F2008%2F08%2F13%2F60192.shtml&hl=en&ie=UTF8&sl=ru&tl=en


ju siis sealt alustatakse sõda.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 22:52:54 vasta tsitaadiga

stepzter, ja et pärast ei saaks kogemata kuulata suvaliselt raadiokanalilt otse Georgiast, et neil on elu ilus ja roosiline...
Üldiselt olen vakka olnud selle teema kohta... Kuid VF on täie p*sa otsas ja südamest loodan, et kunagi ta selle otsa kõngeb icon_exclaim.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 22:54:22 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Meil oli Pronksiöö Zenja, Gruusial nüüd siis Augustisõja Jurja icon_lol.gif

kui kuulivesti pole, siis paneme veepudelid thumbs_up.gif
works every time!
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 23:04:14 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Kuid VF on täie p*sa otsas ja südamest loodan, et kunagi ta selle otsa kõngeb icon_exclaim.gif

ta võib ju kõngeda kuid selle kõngemisega võib ka kaasneda selline
kollaps, et venemaaga külgnevaid riike tabab paras katastroof.
surev hiiglane tekitab alati oma kukkumisega suure laastamise.
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr. Ants
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2006




sõnum 13.08.2008 23:16:10 vasta tsitaadiga

http://gruusia.postimees.ee/?id=26703

tsitaat:
Kui Perinolt pressikonverentsil küsiti, kas ta peab võimalikuks USA relvajõudude lülitumise Vene-Gruusia konflikti juhul, kui kokkulepitud vaherahu ei õnnestu reaalselt kehtestada, vastas ta, et ei kavatse seda «enneaegset, hüpoteetilist ja spekulatiivset» situatsiooni kommenteerida.[/youtube]


Ei mäleta täpselt, aga mingi aeg tagasi vist keegi USA poolt ütles, et nemad sõjaliselt ei sekku.

EDIT: Kommentaar selle sama artikli alt
tsitaat:
Ja Rice ütles mõned minutid tagasi (CNN) sellise küsimuse peale eriti julmal toonil: "We'll see that" ( Seda me veel vaatame).

Mulle meeldib see tädi ikka:D
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 23:18:01 vasta tsitaadiga

Ütles jah. Aga piisab USA vägede kohalolekust, et venemaa tagasi tõmbuks, sest nagu ennegi mainitud, suhtub USA oma vägede ründamisse päris kindlasti väga karmilt.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 13.08.2008 23:27:44 vasta tsitaadiga

Vasja võiks tule avada 'kogemata' USA sõjaväelaste pihta, mõne granaadi ka sinna pilduda.
Siis edeneks asjad juba kiiremini. 8)
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 13.08.2008 23:31:30 vasta tsitaadiga

time123 kirjutas:
Ütles jah. Aga piisab USA vägede kohalolekust, et venemaa tagasi tõmbuks, sest nagu ennegi mainitud, suhtub USA oma vägede ründamisse päris kindlasti väga karmilt.


miks USA peaks sinna ronima?
100 x mainitud siin et Gruusia NATOs pole, suurim asi mis ainult ökonoomikat häiriks on nafta hind kuna Gruusia suur transiidimaa ja selle vbla G8 (without Russia of course) liigutaks midagi


kui näeks tänaval junni siis seda torkima ei läheks kuna võib haisema minna
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 13.08.2008 23:31:36 vasta tsitaadiga

Laaneots: kuumadel grusiinidel ei pidanud närvid vastu
http://gruusia.postimees.ee/?id=26483

Siit vast läbi käind juba aga lugesin läbi ja sain palju targmaks.
Väga tark mees ja asjaliku juttu ajab. thumbs_up.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 23:40:26 vasta tsitaadiga

Karm Laks kirjutas:

miks USA peaks sinna ronima?
100 x mainitud siin et Gruusia NATOs pole, suurim asi mis ainult ökonoomikat häiriks on nafta hind kuna Gruusia suur transiidimaa ja selle vbla G8 (without Russia of course) liigutaks midagi


Sa küsid tõsimeeli, miks peaks USA väed Gruusias korra majja lööma?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 14.08.2008 00:00:55 vasta tsitaadiga

http://gruusia.postimees.ee/?id=26483 kirjutas:
Kas Eesti suudab esmase kaitsevõime iseseisvalt rajada või oleks ka selle juures vaja liitlaste abi?

Vaadake, esmase kaitsevõime üks osasid on ka selline asi nagu heidutus. Üks asi on, kui riik on valmis ennast kaitsma ka kõige suurema agressori vastu, ja teine asi see, kui riik pole valmis end kaitsma. Ka agressori suhtumine on siis hoopis teine. Kui metsas on siil ja jänes ning palju hunte, siis kõigepealt saab hukka jänes, sest siilil on okkad. Meie enesekaitsevõimekust silmas pidades üritame endast siili teha ja mitte jätta end jänese rolli.


Et see skeem toimiks, peab keegi olema jänes. Läti, Leedu? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stepzter
HV veteran
stepzter

liitunud: 11.11.2001




sõnum 14.08.2008 00:04:27 vasta tsitaadiga

Et see metafoor toimiks peab eeldama, et Venemaa sureks nälga kui ei saaks naaberriikide valitsusi kukutada.
_________________
Toetan õige kirja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr. Ants
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2006




sõnum 14.08.2008 00:09:24 vasta tsitaadiga

Leedut ei usu kuna tal paistab olevat päris korralik varustus. Isegi 4 hävitajat ja puha (jah tuleb küll see 1 või 2 tanki anekdoot meelde aga asi seegi)

Läti ründamine oleks ka strateegiliselt ilmne samm, kuna sellega lüüakse baltikumi kiil ja vallutamise korral jääb Eesti pmst üksi.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 14.08.2008 00:25:08 vasta tsitaadiga

USA ei tee tüli venemaaga, sest loodetakse et venemaa abile iraani küsimuses.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MadisN
HV kasutaja
MadisN

liitunud: 22.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2008 00:57:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Vene lennukid CU-25 ja TU-22 tulistati alla Gruusia-Osseetia konflikti tsoonis. Nad hävitati Ukrainast Gruusiasse toodud seniitraketi seadmete C-200 ja "TOR" abil. Nendel seadmetel töötasid Ukraina meeskonnad, teatab RIA NOVOCTI viidates allikale vene sõjaväe delegatsioonis õhutõrje koordinatsiooni komitee istungil, mis toimus SRÜ maade kaitseministrite nõupidamisel. Märgime, et ka varem, viidates allikatele jõustruktuurides, on vene informatsiooni agentuurid teatanud, et vene sõja lennukeid on alla tulistatud Ukrainast saadud õhutõrje vahenditega. Informatsiooni pole kinnitanud ükski ametlik allikas. Viie lahingupäeva jooksul Lõuna-Osseetias on vene õhujõud kaotanud neli lennukit. Kolm CU-25 ja ühe TU-22. Gruusia pool teatab, et hävitatud on mitukümmend vene lennukit. Muide hävitatud olid nad primitiivsete vahenditega.


allikas: http://www.lenta.ru/news/2008/08/13/ukrainians/
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2008 00:58:43 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

Gori, Georgia — Covering a war like this one is honestly to a degree like rolling dice, hoping that snake eyes does not come out. You assess every risk and decision rapidly and logically. Just how far do you push the envelope to get a picture or story. All intel amongst the Press Corps was that the town of Gori was a no go zone this morning, eve one of the major agencies was reported to have decided that since their armored car took an attack yesterday that they were nit going to risk it today.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 14.08.2008 01:18:12 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
USA ei tee tüli venemaaga, sest loodetakse et venemaa abile iraani küsimuses.


no kus sa tead, ega see elu nii ettearvatav ka pole
iraaniga saab alati tegeleda, ega ta eest jookse, ei kipu ka kedagi hetkel vallutama.
kui väga vaja siis iisral nokitseb ise selle asja ära
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LWD
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2007




sõnum 14.08.2008 01:50:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:
“NATO, in 1999 decides that Slobodan Milosevic has bad politics towards the Albanians in Kosovo and by default bombed not just the Serbian Army in Kosovo, rather it proceeded to bomb all of Serbia, Belgrade, TV stations, bridges, hospitals, state institutions, civilian factories. More than a 1000 civilians were killed.
The difference between NATO and Russia is that Russia targets only military installations.” concluded Rogozin to a dumb founded audience of NATO members as well as journalists who didn’t expect such response.

http://macedoniaonline.eu/content/view/2796/53/


Tsitaat Vene NATO saadikult. Nature irooniline


Vene sõduri tehtud pildid Gruusias käigu kohta http://www.navoine.ru/forum/viewtopic.php?p=551#551 (ei sisalda valguskartlikut materjali, aga huvitav vaadata)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-=Px=-
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 14.08.2008 02:02:19 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
punktiir kirjutas:
USA ei tee tüli venemaaga, sest loodetakse et venemaa abile iraani küsimuses.


no kus sa tead, ega see elu nii ettearvatav ka pole
iraaniga saab alati tegeleda, ega ta eest jookse, ei kipu ka kedagi hetkel vallutama.
kui väga vaja siis iisral nokitseb ise selle asja ära


Iisrael üksi ei tee Iraanile midagi, ning jookseb ta sunnika kah, tirides kaasa endaga nafta dollari ning laostades sellega päris suuri tegelasi, terve USA majanduse näiteks.

Ja keegi ennist ütles, et hea oleks, kui Venemaa tapaks mõned ameeriklased Gruusia pinnal..., mis kuradi moodi see hea oleks ?

USA võib ju praegu natukene hambaid näidata, aga see toimub kõik peale konflikti. Suhteliselt suur näitaja, või mis ? Kuidagi naiivselt hästi arvavad paljud jänkide maast. Sama lollaka välispoliitikaga nagu Venemaa. Hoopis Euroopa peaks ennast sellest unest äratama, mis paistab kestvat juba nii mõndagi aega.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2008 03:13:21 vasta tsitaadiga

photobucketil on bandwich vist otsas, ei näe ühtegi fotot sealt icon_neutral.gif

Miks venelased need laevad Potis üldse põhja lasid icon_confused.gif , uudises ei olnud märgitud palju ja mis laevad need olid üldse.

http://gruusia.postimees.ee/?id=26613

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 14.08.2008 07:31:09 vasta tsitaadiga

EPL:Eestlased peavad sõjasüüdlaseks Venemaad, eestivenelased Gruusiat

----

tsitaat:
•• Human Rights Watch (HRW) protestib selle vastu, et Vene väed kasutavad vastaste tulistamisel Grad- ja Uragan-rakette, mis külvavad valimatut hävingut ka tsiviilelanikkonna hulgas.

•• DÏavasse jõudnud HRW esindajad tuvastasid, et venelased ja osseedid üritavad esitada ka oma võitlejaid hukkunud tsiviil-isikutena. Samal ajal tunnistasid kohalikud, et peaaegu kõik mehed olid läinud sõtta.

•• Ka Amnesty International möönis uudiste vastuolulisust, kuid neil olevat kindlad tõendid, et Gruusia sõja mõlemad pooled on tulistanud tsiviilobjekte. Ja vähemalt osa nendest rünnakutest on liigitatavad juba sõjakuritegude alla.

•• Rahvusvaheline Punane Rist ja ÜRO põgenikeagentuur on alustanud abisaadetiste toimetamist Gruusiasse, kuid äsjasesse sõjatsooni pole nende esindajad veel pääsenud.

EPL
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Starfield
HV kasutaja
Starfield

liitunud: 13.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2008 08:23:31 vasta tsitaadiga

http://www.virumaateataja.ee/130808/esileht/uudised/15048319.php
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 65, 66, 67  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.