Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 208, 209, 210  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mitu tolli on sinu peamine igapäevases kasutuses olev monitor?
10-15"
0%
 0%  [ 3 ]
15-20"
2%
 2%  [ 7 ]
20-25"
17%
 17%  [ 56 ]
25-30"
40%
 40%  [ 129 ]
30-35"
25%
 25%  [ 80 ]
35" või suurem
12%
 12%  [ 40 ]
hääli kokku : 315

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
NSR25
HV kasutaja

liitunud: 24.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 18:25:50 vasta tsitaadiga

Eile sai plussmiinusest 2253LW ostetud. Hind oli norm ja ka välimus. See oli minule suur üleminek, nimelt 15" CRT'lt 22" LCD peale.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 20:02:46 vasta tsitaadiga

NSR25 kirjutas:
Eile sai plussmiinusest 2253LW ostetud. Hind oli norm ja ka välimus. See oli minule suur üleminek, nimelt 15" CRT'lt 22" LCD peale.


päris julm üleminek icon_lol.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 20:50:52 vasta tsitaadiga

Ok sain 223BW kätte, no läksin samsungi 17 tolliselt üle, vahe on meeletu, täiega suur ikka, ei kujutanud ettegi, ruumi palju jne thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timoha
HV kasutaja
Timoha

liitunud: 19.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2008 16:10:32 vasta tsitaadiga

Sai täna soetud Ordist 22" LG W2252S-PF,- väga rahul, ilus disain, korralik pilt thumbs_up.gif ja väike hind (3200.-) icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andres1221
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2005




sõnum 15.08.2008 00:26:16 vasta tsitaadiga

hmm, no krt ikka ei suuda valida : D. Midagi konkreetset kuskilt suunast ei ole tulnud ja väga meeldima hakanud. AK's ka midagi head ei paista silma jäävat.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 01:36:00 vasta tsitaadiga

Ma läksin ka 17" LCD'lt üle. Kastist välja võtsin esimest korda, siis tundus küll ikka MEGASUUR. icon_biggrin.gif Praeguseks juba ära harjunud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 09:38:20 vasta tsitaadiga

sellega harjub suht kiiresti ära. Endal 19" CRT -> 22" LCD >24" LCD ja nüüd vaatan et ei olegi teist ollagi. Aga kui 19" CRT peale tagasi minna siis on kõik kuramuse väike icon_lol.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 10:58:50 vasta tsitaadiga

Kui ma läksin 17" LCD-lt üle 20" LCD-le siis tundus mega suur janii. Nüüd tahaks suuremat, väikseks jääb icon_redface.gif. Aga tavalise 4:3 monitori taga enam ei suuda olla thumbs_up.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ettan
HV kasutaja
Ettan

liitunud: 29.02.2004




sõnum 15.08.2008 14:21:21 vasta tsitaadiga

Sain eile samsung 2253BW kätte, väga ilus välimus ja pilt. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.08.2008 16:21:38 vasta tsitaadiga

LG'l on 2252, samsungil 2253 ja viewsonicul 2255 mudelid icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andres1221
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2005




sõnum 19.08.2008 22:12:36 vasta tsitaadiga

hmm, kumb parem on kas 2253BW või 2232BW. Tunduvad põhimõtteliselt samad, ainult hinna ja disaini vahe ??
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vello.
HV kasutaja
Vello.

liitunud: 13.03.2006




sõnum 22.08.2008 19:28:45 vasta tsitaadiga

Oskate äkki soovitada mõnda head 22" monitori kuni 4k. Hea oleks kui AK'st.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andres1221
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2005




sõnum 24.08.2008 21:53:44 vasta tsitaadiga

Arvutikeskusesse peaks tulema 27ndal augustil Samsung T220 - 3945.- Et paneb mõtlema, et peaks äkki selle ostma. Kuidas ta võrreldes 2232BW'ga oleks. (Selle monitori peaks kuskil 4k eest saama.)

T220 peaks olema uuem, aga kas ka parem?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2008 21:57:53 vasta tsitaadiga

see ülevaade ütleb et suht crap -> http://reviews.cnet.com/lcd-monitors/samsung-syncmaster-t220/4505-3174_7-32976441.html (paremaid ei hakanud otsima, esimene mis silma hakkas)
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 24.08.2008 22:14:53 vasta tsitaadiga

andres1221 kirjutas:
Et paneb mõtlema, et peaks äkki selle ostma

Pani ka mind alguses mõtlema, kuid pärast "lives" seda molu nähes, oli mulle kohe selge, et see on see õige 8) Kuu aega kasutanud nüüdseks: kurta pole mitte millegi üle - silmad puhkavad rahulikult thumbs_up.gif
Näitajate poolest on tegu viimase peal tehnikaga (tundub, et see TN tehnoloogia on omadega mäel) ja, mis kõige lahedam - monitor ise näeb designi poolest samuti uhke välja.

Ma ei saa ainult sellest värvikoodist aru: mis krdi "black/rose" icon_confused.gif - see ju ehmatab paljud inimesed ära (kes vaid tootekoodi või lühikirjeldust näevad) Tegu on siiski punase "burgundia" tooni viimistlusega, mis on väääga kena icon_smile.gif

edit:
angel kirjutas:
see ülevaade ütleb et suht crap

Haha, esimene comment review järgi: UNDERRATED BY CNET DO NOT BELIEVE THEM icon_lol.gif
Tegu on keskmiselt parema monitoriga - eks hinnale lisandub see "luxus" pool muidugi, kuid tehniline külg ei jää mitte kuidagi vanematele Samsungi ja LG monitoridele alla. Julgen soovitada! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andres1221
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2005




sõnum 24.08.2008 22:16:02 vasta tsitaadiga

Uurisin ka ise mõndasid reviewe. Näiteks siin http://www.digitalversus.com/article-358-3448-36.html sai ta 5/5'st. Mis tähele panin, siis enamikes kohtades oli mainitud halva alla, et kallis hind. Kuid praegu paistab, et enamik molusid on samas hinnaklassis või isegi kallimad, mis on või peaksid olema sama head või natukene halvemad.

Angel, emh? See link, mis sa andsid näitab:
CNET editors' rating: Very good.

Siis crap vast ikka ei ole?


viimati muutis andres1221 24.08.2008 22:24:30, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2008 22:19:21 vasta tsitaadiga

uuri ka teistel lehtedel olevaid ülevaateid... enda arvamus viimati selle digitalversus lehega kokku ei lähe... minu FP241W olevat nende arvates suht mõttetu 3/5 monitor ja nende 4/5 oli minujaoks suht meh.

Kui laud on kenasti nurgas ja vibrat laua küljes ei ole siis ei tohiks see "molu kõikumine" häirida. Peamine et otsast ei kukkuks icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 24.08.2008 22:24:04 vasta tsitaadiga

andres1221 kirjutas:
Kuid praegu paistab, et enamik molusid on samas hinnaklassis või isegi kallimad, mis on peaksid olema sama head või natukene halvemad

Yup, nii ta on või igatahes OLI, sest see AK hind on küll väga soodne imo icon_rolleyes.gif Kuu aega tagasi maksin selle monitori eest veel 1K rohkem icon_neutral.gif Nüüd mahub see T220 veelgi paremini teiste sarnaste monitoride hinnaklassi.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 24.08.2008 22:41:41 vasta tsitaadiga

mis ma siin lugesin, et benq FP241W tootmine lõpetatud? icon_neutral.gif

damn, trustedreviews andis asjale 10/10 igas suhtes ja mõtlesin just osta selle kuskil sügisel/talvel.

äkki ikka jagub selleks ajaks, ox vist näitas, et paar tükki vaid järgi laos.

see 26" ips paneeliga LG paistab ka suht otsakorral olema.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2008 22:43:34 vasta tsitaadiga

ma kuulasin sealset video reviewd ja vaatasin kah et tärni süsteem ja jutt ei olnud eriti kooskõlas ...

FP241W on vist jah tootmisest maas juba pikemat aega. Odavam TN 'i saast ruulib ja müüb paremini. Teisi paneele kallis toota ja rahvas tahab odavat, läikivat, kena asja seega seda peavad nad ka saama.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 24.08.2008 22:49:42 vasta tsitaadiga

TN saast mitte ei ruuli vaid imeb, ja imeb ikka lurinal. damn hippies!

krt ei ole ju normaalne, et toodetakse suurem kui 19" monitore tn paneeliga. 19" on maksimaalne, mille juures TN talutav on. isegi mul hakkab üle viskama see, et 1mm pead liigutad, siis on värvid hoopis teised. tookord selle 2ms õnge läxingi kui vx922 sai ostetud.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.08.2008 08:36:42 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
TN saast mitte ei ruuli vaid imeb, ja imeb ikka lurinal. damn hippies!

No krt tutvusta siis meilegi uut odavat ja värve mittemoonutavat paneelitüüpi icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 25.08.2008 11:16:17 vasta tsitaadiga

ca. 10k hinaklassist käib jutt praegu. ja on/oli olemas see benq, lg ja samsa millest siin varem juttu tegin. pva ja ips paneelidega. kui need tootmises maha võetakse, siis ei olegi selliseid enam ja siis valid kas 30" korraliku paneeliga 20k+ asja või alla 30" ja saad oma 5k tn paneeli ja ole jube uhke selle üle.

lg hea näide W2600H-PF on 8k ox praegu, see siis tn paneel, enne oli ips paneeliga BF olemas ja kas oli mingi 11-12k, aga enam seda seal pole, praegu ei viitsi vaadata, äkki kuskil müüakse ikka.

benq tootmisest maas üldse, raudselt ostaks ära selle, kui sügisel/talvel veel saadaval oleks.

mis tähendab kallis toota? kas nad müüvad siis kahjumiga neid monitore ve?

minu jaoks vahet pole, no on see 3-4k, tööinimene, teenin siis juurde, kui kohe seda raha võtta pole, aga 8k on selline hinnaklass (minu jaoks siis 8k-13k = 10k hinnaklass), et sitta selle eest ostma ei hakka.

aga kui polegi võimalust varsti enam head kraami saada, siis on ka põhjust natuke rant'i jaoks

edit:

unise peaga ei ole mõistlik postitada

paistab, et siin HV hinnakirjas on piisavalt mitte tn monitore mis ei maksagi ulmepalju, iseasi muidugi kuidas neil värvide ja dvi kaudu HD video näitamisega on (bluray näiteks)

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lawri
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2007




sõnum 28.08.2008 10:08:28 vasta tsitaadiga

Kas sellel SAMSUNG 226BW-l on ikka paneeli probleeme. Et siis ei müüda S paneeliga vaid selle kehvemaga?
Kui ei saagi S paneeliga, kas see monitor tasub ikkakist end ära. T220-st on see ikka parem?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.08.2008 10:10:54 vasta tsitaadiga

lawri kirjutas:
Kas sellel SAMSUNG 226BW-l on ikka paneeli probleeme. Et siis ei müüda S paneeliga vaid selle kehvemaga?
Kui ei saagi S paneeliga, kas see monitor tasub ikkakist end ära. T220-st on see ikka parem?

Kui alguses oli siis ilmselt on ka nüüd icon_rolleyes.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andres1221
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2005




sõnum 28.08.2008 12:07:26 vasta tsitaadiga

T220 peaks olema parem kui 226BW. (Või vähemalt on selline arusaam jäänud, uurides erinevaid foorumeid.) Uuem igastahes ja mõned eelmise vead on parandatud.

Paneelide kohta, et vist peaaegu kõigil nende 22'' monitoridel on mitu paneeli. Kuskilt jäi ka silma, et S paneelidega 226BW'sid on hästi vähe järgi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lawri
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2007




sõnum 28.08.2008 22:31:25 vasta tsitaadiga

See T220 on päris palju kriitikat saanud.
Pildi kvaliteet ei pidanud hea olema vaid keskpärane.
Teiseks mulle ei meeldi selle välimus. USA vist müüdaks sinise valgusega, kuskilt nagu kuulsin nii.
Sinisega oleks täitsa thumbs_up.gif.
Praegust vaatan HP omasid HP Pavilion W2207H või siis 24 ne W2408H
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andres1221
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2005




sõnum 28.08.2008 22:43:38 vasta tsitaadiga

No 2232 BW peaks olema 226BW'st samm edasi ja järglane. T220, aga veelgi uuem, aga peaks olema 2232BW'ga suht sama hea. Lugesin, et värvid natukene paremad ja input lagi on vähem. Seega kui ta on ka 2232BW'st tsipa parem, siis ta vast väga keskpärane ka ei ole.


Seda keskmist pilti on vast kirutud selle pärast, et kui ta välja tuli oli tal ikka vääga kirves hind ja sellises hinnaklassis olevate monitoride piltidega ta jah ei konkureeri. (Kuid nüüd on hinda mitu korda langetatud.) Elionis on ikka selle monitori hinnaks ~6k. Aga nüüd maksab ta kuskil ~3,8k-4k. Ning selle raha eest peaks ikka pilti olema, ma loodan... : )

Ise tellisin ka T220 ning eks varsti näis, mis värk taga on.

(Imelik, et arvutikeskuses oli muidu ta nimekirjas, et 27ndal tuleb, aga nüüd seda enam nimekirjas ei ole. Müüdi kõik ära? Loodan, et saan ikka enda oma kätte.)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
BullDoze
HV kasutaja
BullDoze

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2008 01:21:17 vasta tsitaadiga

Andke veits nõu. Sai vana 17" LCD\TV ära müüdud ning nüüd vaatan uut monitori. Filme ma monitorist vaatama ei hakka, küll aga mängima ning progrema + web jne.

Lugesin ~ 5 viimast lehekülge siit läbi ning kuna arvasin, et järgmine kuvar võiks olla 24", siis jäid silma järgmised mudelid: Dell 2408WFP, Samsung 245T, Benq FP241W ning LG WH2600-BF.

Mingit BenQ kuvarit ma Arvutikeskuses nägin ja väga ei meeldinud. Disaini poolest on teised paremad. LG võiks olla 24", siis lahendaks arvatavasti tolle koha ära, too kõige kenam. 26" aga paneb mõtlema, liiga suur. Delli hind MAX123'mes oli 11 900.-, enamvähem sama mis 26" LG hind Ordis, aga Samsungi hind oli 9945.-. Trustedreviews'i hinnangul Samsungi image quality 9\10'st aga Dellil 7\10'st. Tekib küsimus, miks Dell nii palju kallim on ?

Andke veits nõu, millist monitori valida. Välimuse poolest BenQ'd arvatavasti ei tahaks aga teised on täitsa kenad.

Edit: Lisaks oleks vaja 20-22 tollist monitori tööle läpaka taha, no sellist enamvähem viisakat ja korraliku pildiga - soovitage icon_wink.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vanguard
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2008 02:22:09 vasta tsitaadiga

Keegi kes on Samsungi 226BW ostnud Eestist, võiksid kommenteerida mis paneeliga molu nad täpselt said. Et kust ostetud, millal, ja mis paneel.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2008 08:15:01 vasta tsitaadiga

BullDoze, ühe saidi juttu ei tasu ülima tõe pähe võtta. Nende mollide kohta leiab sittakanti pädevaid ülevaateid.
Mängimiseks ja progemiseks/web-ks ei näe vajadust kallihinnalise *VA paneeliga molli joaks, asja ajaks ära ka *sigh* TN paneeliga 24" valik Samsungilt (245B) või Dellilt (E248WFP).

245T ja 2408WFP hinnavahe võib tuleneda viimase sisendite suhtelisest rohkusest icon_razz.gif
http://images.anandtech.com/reviews/monitor/2008/samsung-245t/samsung-245t-rear-ports.jpg
http://www.hothardware.com/newsimages/Item6136/dell_inputs.jpg
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lawri
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2007




sõnum 29.08.2008 11:24:54 vasta tsitaadiga

22" monitore on nii palju, et ei oska kohe valida.
Tahaks hea hinnakvaliteedi suhtega monitori, aga kuna neid reviewsid pole uuematest veel tehtud siis tuleb ikka suht pimesi osta.
Andmete järgi midagi nagu saaks võrrelda.
24 " molu on kohe tuntavalt kallim kui 22" Näiteks zebras on enamus 24" seal 7000 kandis, aga selle raha eest saaks juba 26" sealt samast.
Näiteks T260ne või mingi muu.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 29.08.2008 11:28:08 vasta tsitaadiga

Zebra on üks kallimaid kohti ka kust hindu vaadata. Just oli siin ju juttu 24" benq-ist, mis peaks ~5.5k olema
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lawri
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2007




sõnum 29.08.2008 12:03:36 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif Assa raks.
Samas valik on seal lai.
Kusjuures kõik seal küll kallim ei tundunud olema.
Peab siis mujalt vaatama.
Mis mudelist siis jutt oli ?
BenQ G2400W ?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vanguard
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2008 12:18:49 vasta tsitaadiga

Pimesi lähen ilmselt ostma täna seda mudelit: LG W2284F-PF (30 000:1 dünaamiline kontrast, raske uskuda)
Kui veel poes alles on, st. Samsungi 226BW-d ei julge võtta 160/160 vaatenurkade ja eelkõige selle paneeliloterii tõttu. Kui keegi suudab mulle 100% kindlusega garanteerida, et GNTs on S paneelid, siis miks mitte...
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2008 12:21:55 vasta tsitaadiga

näitajate järgi LCD ostmine on suht idiootsus... vaatenurka mõõdetakse nii nagu tootjale mugavam ja niipalju kui selle dünaamilise kontarsti kohta uurinud + ise katsetanud (2 eri ekraani enda käes) on asi totaalne saast ja rikub silmi -> pilti. Lihtsalt mustad sulavad ühte ja valge on pimestavalt valge... muud midagi ta ei tee muutes pildi kvaliteedi "võltsiks".

Enamasti soovitatakse see jura üldse välja lülitada... osadel vist hakkas isegi silmadele (k.a minul).

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vanguard
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2008 12:32:52 vasta tsitaadiga

No ja mida ma siis võtan? L266WTQ-d ei ole saada enam. Samsungi 226BW on täielik loto. Mis variandid mul on?
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2008 12:36:01 vasta tsitaadiga

palju raha tahad alla panna ? Eriti midagi valida vist jah ei ole...
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2008 12:39:50 vasta tsitaadiga

ordist ma arvan, et saaksid selle l226wtq kätte küll icon_wink.gif
http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?Query=l226wtq&ItemID=4100-1565&MC=MONITORID&IC=4100
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2008 12:42:08 vasta tsitaadiga

ordi minuteada toob LG'd sisse seega neil peaks teoreetiliselt hea valik olema. icon_rolleyes.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vanguard
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2008 12:44:08 vasta tsitaadiga

Seda L266WTQ-d on ainult halli, ja ainult kuskil Valgas umbes. No andke andeks.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2008 12:47:10 vasta tsitaadiga

mine ordisse ja küsi järgi kas saab tellida...

ja mis vahet sellel on mis värvi LCD on. Kas võtad siis viletsama paneeli kui selle korpus sobib kokku silma/laua värviga? icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vanguard
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2008 12:51:21 vasta tsitaadiga

Korpus, hiir, klaver, hiirematt on must ja siis võtan halli monitori kuna Ordi ei viitsi musta tellida? Yeah, right.

Ja vaevalt see uus moni saab kehvem olla kui L266WTQ.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lawri
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2007




sõnum 29.08.2008 12:55:57 vasta tsitaadiga

Kui kaua neil tellimisega keskmiselt aega läheb?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vanguard
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2008 12:56:49 vasta tsitaadiga

Niipalju kui minu kogemused ütlevad siis ei tasu kaupu tellida mida juba kindlalt lattu pole saabumas.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2008 12:58:51 vasta tsitaadiga

Vast ordi ei saa valida mis värvi need tulevad. Tuleb see mida tootja annab.

ainult ei mõista sellist asja... miks valida juppe ainuüksi kas firmamärgi või värvi järgi. Saaks aru kui mingi hele roosakas lilla oleks siis jah oleks halb passida seda ekraani. Endal halli raamiga LCD ja üldse ei häiri kuna ei paista silma.

See tegelt on hea näide miks paljud firmad ohverdavad kvaliteedi disaini nimel. Ärile on see väga kasulik ja küllap toob rohkem ka värvilist saasta sisse nimega raha. Keda kotib kui hea ja vastupidav on... peamine et "silmavärviga" kokku läheb 8)

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lawri
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2007




sõnum 29.08.2008 12:59:35 vasta tsitaadiga

Jah, su jutus on iva.
Õnneks märkasin, et Pärnus on ka see laos olemas icon_biggrin.gif.
Kui valida, kas viletsama pildi kvaliteediga 24" või parema kvaliteediga 22" siis kumma valida:D
Hinna vahe oleks 1300.-
22" L226WTQ-SF vs 24" Benq G 2400W


viimati muutis lawri 29.08.2008 13:04:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vanguard
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2008 13:03:02 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Vast ordi ei saa valida mis värvi need tulevad. Tuleb see mida tootja annab.

ainult ei mõista sellist asja... miks valida juppe ainuüksi kas firmamärgi või värvi järgi. Saaks aru kui mingi hele roosakas lilla oleks siis jah oleks halb passida seda ekraani. Endal halli raamiga LCD ja üldse ei häiri kuna ei paista silma.

See tegelt on hea näide miks paljud firmad ohverdavad kvaliteedi disaini nimel. Ärile on see väga kasulik ja küllap toob rohkem ka värvilist saasta sisse nimega raha. Keda kotib kui hea ja vastupidav on... peamine et "silmavärviga" kokku läheb 8)


No maybe võtaks selle halli kui täna kätte saaks. Aga ei saa! Mul juba nii kopp ees sellest CRT monitorist, sa ei kujuta ettegi.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noonius
HV kasutaja
noonius

liitunud: 20.08.2002




sõnum 29.08.2008 14:18:00 vasta tsitaadiga

ahoi. On ka vaikselt siin idanenud mõte oma crt ümber vahetada ja silma jäi selline loom http://www.ox.ee/est/product/105487
Too pidavat S-IPS paneeliga olema. Sellise raha eest VA või TN paneeli küll ei tahaks. Ons võimalik seda kusagilt monitoril olevalt inforibalt välja lugeda, mis paneeliga tegu on? Või peab lootma sellele, mis reviewdes ja muidu netiavarustes öeldakse (shudder). Tootja leheküljel on küll mainutud IPS aga, seda teemat siin lugedes sain vist aru, et PF versioon on TN paneeliga ja BF siis IPS-ga, aga tahaks kindel olla, kuna mõnede tootjate puhul on rohkem õnnemäng, kumma paneeliga asja saad.
Läks vist päris ostuabi jutuks ära, aga ma veel algstaadiumis valiku tegemisel ja seal läheks teema varsti läbuks kätte.
Igatahes,
TIA

_________________
tsitaat:

Mingi paks pihv paugub siin
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2008 14:34:43 vasta tsitaadiga

ehk on abiks: http://www.hardforum.com/showthread.php?t=1281813&page=10&highlight=W2600HP-BF
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 208, 209, 210  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.