|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mitu tolli on sinu peamine igapäevases kasutuses olev monitor? |
| 10-15" |
|
0% |
[ 3 ] |
| 15-20" |
|
2% |
[ 7 ] |
| 20-25" |
|
17% |
[ 56 ] |
| 25-30" |
|
40% |
[ 129 ] |
| 30-35" |
|
25% |
[ 80 ] |
| 35" või suurem |
|
12% |
[ 40 ] |
|
| hääli kokku : 315 |
|
| autor |
|
NSR25
HV kasutaja
liitunud: 24.06.2007
|
13.08.2008 18:25:50
|
|
|
| Eile sai plussmiinusest 2253LW ostetud. Hind oli norm ja ka välimus. See oli minule suur üleminek, nimelt 15" CRT'lt 22" LCD peale.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
13.08.2008 20:02:46
|
|
|
| NSR25 kirjutas: |
| Eile sai plussmiinusest 2253LW ostetud. Hind oli norm ja ka välimus. See oli minule suur üleminek, nimelt 15" CRT'lt 22" LCD peale. |
päris julm üleminek
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
13.08.2008 20:50:52
|
|
|
Ok sain 223BW kätte, no läksin samsungi 17 tolliselt üle, vahe on meeletu, täiega suur ikka, ei kujutanud ettegi, ruumi palju jne
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timoha
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2006
|
14.08.2008 16:10:32
|
|
|
Sai täna soetud Ordist 22" LG W2252S-PF,- väga rahul, ilus disain, korralik pilt ja väike hind (3200.-)
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andres1221
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2005
|
15.08.2008 00:26:16
|
|
|
| hmm, no krt ikka ei suuda valida : D. Midagi konkreetset kuskilt suunast ei ole tulnud ja väga meeldima hakanud. AK's ka midagi head ei paista silma jäävat.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
15.08.2008 01:36:00
|
|
|
Ma läksin ka 17" LCD'lt üle. Kastist välja võtsin esimest korda, siis tundus küll ikka MEGASUUR. Praeguseks juba ära harjunud.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
15.08.2008 09:38:20
|
|
|
sellega harjub suht kiiresti ära. Endal 19" CRT -> 22" LCD >24" LCD ja nüüd vaatan et ei olegi teist ollagi. Aga kui 19" CRT peale tagasi minna siis on kõik kuramuse väike
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
15.08.2008 10:58:50
|
|
|
Kui ma läksin 17" LCD-lt üle 20" LCD-le siis tundus mega suur janii. Nüüd tahaks suuremat, väikseks jääb . Aga tavalise 4:3 monitori taga enam ei suuda olla
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ettan
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004
|
15.08.2008 14:21:21
|
|
|
Sain eile samsung 2253BW kätte, väga ilus välimus ja pilt.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
16.08.2008 16:21:38
|
|
|
LG'l on 2252, samsungil 2253 ja viewsonicul 2255 mudelid
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andres1221
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2005
|
19.08.2008 22:12:36
|
|
|
| hmm, kumb parem on kas 2253BW või 2232BW. Tunduvad põhimõtteliselt samad, ainult hinna ja disaini vahe ??
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vello.
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2006
|
22.08.2008 19:28:45
|
|
|
| Oskate äkki soovitada mõnda head 22" monitori kuni 4k. Hea oleks kui AK'st.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andres1221
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2005
|
24.08.2008 21:53:44
|
|
|
Arvutikeskusesse peaks tulema 27ndal augustil Samsung T220 - 3945.- Et paneb mõtlema, et peaks äkki selle ostma. Kuidas ta võrreldes 2232BW'ga oleks. (Selle monitori peaks kuskil 4k eest saama.)
T220 peaks olema uuem, aga kas ka parem?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MitchriX
HV kasutaja
liitunud: 06.01.2005
|
24.08.2008 22:14:53
|
|
|
| andres1221 kirjutas: |
| Et paneb mõtlema, et peaks äkki selle ostma |
Pani ka mind alguses mõtlema, kuid pärast "lives" seda molu nähes, oli mulle kohe selge, et see on see õige 8) Kuu aega kasutanud nüüdseks: kurta pole mitte millegi üle - silmad puhkavad rahulikult
Näitajate poolest on tegu viimase peal tehnikaga (tundub, et see TN tehnoloogia on omadega mäel) ja, mis kõige lahedam - monitor ise näeb designi poolest samuti uhke välja.
Ma ei saa ainult sellest värvikoodist aru: mis krdi "black/rose" - see ju ehmatab paljud inimesed ära (kes vaid tootekoodi või lühikirjeldust näevad) Tegu on siiski punase "burgundia" tooni viimistlusega, mis on väääga kena
edit:
| angel kirjutas: |
| see ülevaade ütleb et suht crap |
Haha, esimene comment review järgi: UNDERRATED BY CNET DO NOT BELIEVE THEM
Tegu on keskmiselt parema monitoriga - eks hinnale lisandub see "luxus" pool muidugi, kuid tehniline külg ei jää mitte kuidagi vanematele Samsungi ja LG monitoridele alla. Julgen soovitada!
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andres1221
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2005
|
24.08.2008 22:16:02
|
|
|
Uurisin ka ise mõndasid reviewe. Näiteks siin http://www.digitalversus.com/article-358-3448-36.html sai ta 5/5'st. Mis tähele panin, siis enamikes kohtades oli mainitud halva alla, et kallis hind. Kuid praegu paistab, et enamik molusid on samas hinnaklassis või isegi kallimad, mis on või peaksid olema sama head või natukene halvemad.
Angel, emh? See link, mis sa andsid näitab:
CNET editors' rating: Very good.
Siis crap vast ikka ei ole?
viimati muutis andres1221 24.08.2008 22:24:30, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
24.08.2008 22:19:21
|
|
|
uuri ka teistel lehtedel olevaid ülevaateid... enda arvamus viimati selle digitalversus lehega kokku ei lähe... minu FP241W olevat nende arvates suht mõttetu 3/5 monitor ja nende 4/5 oli minujaoks suht meh.
Kui laud on kenasti nurgas ja vibrat laua küljes ei ole siis ei tohiks see "molu kõikumine" häirida. Peamine et otsast ei kukkuks
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MitchriX
HV kasutaja
liitunud: 06.01.2005
|
24.08.2008 22:24:04
|
|
|
| andres1221 kirjutas: |
| Kuid praegu paistab, et enamik molusid on samas hinnaklassis või isegi kallimad, mis on peaksid olema sama head või natukene halvemad |
Yup, nii ta on või igatahes OLI, sest see AK hind on küll väga soodne imo Kuu aega tagasi maksin selle monitori eest veel 1K rohkem Nüüd mahub see T220 veelgi paremini teiste sarnaste monitoride hinnaklassi.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
24.08.2008 22:41:41
|
|
|
mis ma siin lugesin, et benq FP241W tootmine lõpetatud?
damn, trustedreviews andis asjale 10/10 igas suhtes ja mõtlesin just osta selle kuskil sügisel/talvel.
äkki ikka jagub selleks ajaks, ox vist näitas, et paar tükki vaid järgi laos.
see 26" ips paneeliga LG paistab ka suht otsakorral olema.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
24.08.2008 22:43:34
|
|
|
ma kuulasin sealset video reviewd ja vaatasin kah et tärni süsteem ja jutt ei olnud eriti kooskõlas ...
FP241W on vist jah tootmisest maas juba pikemat aega. Odavam TN 'i saast ruulib ja müüb paremini. Teisi paneele kallis toota ja rahvas tahab odavat, läikivat, kena asja seega seda peavad nad ka saama.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
24.08.2008 22:49:42
|
|
|
TN saast mitte ei ruuli vaid imeb, ja imeb ikka lurinal. damn hippies!
krt ei ole ju normaalne, et toodetakse suurem kui 19" monitore tn paneeliga. 19" on maksimaalne, mille juures TN talutav on. isegi mul hakkab üle viskama see, et 1mm pead liigutad, siis on värvid hoopis teised. tookord selle 2ms õnge läxingi kui vx922 sai ostetud.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
25.08.2008 11:16:17
|
|
|
ca. 10k hinaklassist käib jutt praegu. ja on/oli olemas see benq, lg ja samsa millest siin varem juttu tegin. pva ja ips paneelidega. kui need tootmises maha võetakse, siis ei olegi selliseid enam ja siis valid kas 30" korraliku paneeliga 20k+ asja või alla 30" ja saad oma 5k tn paneeli ja ole jube uhke selle üle.
lg hea näide W2600H-PF on 8k ox praegu, see siis tn paneel, enne oli ips paneeliga BF olemas ja kas oli mingi 11-12k, aga enam seda seal pole, praegu ei viitsi vaadata, äkki kuskil müüakse ikka.
benq tootmisest maas üldse, raudselt ostaks ära selle, kui sügisel/talvel veel saadaval oleks.
mis tähendab kallis toota? kas nad müüvad siis kahjumiga neid monitore ve?
minu jaoks vahet pole, no on see 3-4k, tööinimene, teenin siis juurde, kui kohe seda raha võtta pole, aga 8k on selline hinnaklass (minu jaoks siis 8k-13k = 10k hinnaklass), et sitta selle eest ostma ei hakka.
aga kui polegi võimalust varsti enam head kraami saada, siis on ka põhjust natuke rant'i jaoks
edit:
unise peaga ei ole mõistlik postitada
paistab, et siin HV hinnakirjas on piisavalt mitte tn monitore mis ei maksagi ulmepalju, iseasi muidugi kuidas neil värvide ja dvi kaudu HD video näitamisega on (bluray näiteks)
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lawri
HV kasutaja
liitunud: 06.09.2007
|
28.08.2008 10:08:28
|
|
|
Kas sellel SAMSUNG 226BW-l on ikka paneeli probleeme. Et siis ei müüda S paneeliga vaid selle kehvemaga?
Kui ei saagi S paneeliga, kas see monitor tasub ikkakist end ära. T220-st on see ikka parem?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andres1221
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2005
|
28.08.2008 12:07:26
|
|
|
T220 peaks olema parem kui 226BW. (Või vähemalt on selline arusaam jäänud, uurides erinevaid foorumeid.) Uuem igastahes ja mõned eelmise vead on parandatud.
Paneelide kohta, et vist peaaegu kõigil nende 22'' monitoridel on mitu paneeli. Kuskilt jäi ka silma, et S paneelidega 226BW'sid on hästi vähe järgi.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lawri
HV kasutaja
liitunud: 06.09.2007
|
28.08.2008 22:31:25
|
|
|
See T220 on päris palju kriitikat saanud.
Pildi kvaliteet ei pidanud hea olema vaid keskpärane.
Teiseks mulle ei meeldi selle välimus. USA vist müüdaks sinise valgusega, kuskilt nagu kuulsin nii.
Sinisega oleks täitsa .
Praegust vaatan HP omasid HP Pavilion W2207H või siis 24 ne W2408H
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andres1221
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2005
|
28.08.2008 22:43:38
|
|
|
No 2232 BW peaks olema 226BW'st samm edasi ja järglane. T220, aga veelgi uuem, aga peaks olema 2232BW'ga suht sama hea. Lugesin, et värvid natukene paremad ja input lagi on vähem. Seega kui ta on ka 2232BW'st tsipa parem, siis ta vast väga keskpärane ka ei ole.
Seda keskmist pilti on vast kirutud selle pärast, et kui ta välja tuli oli tal ikka vääga kirves hind ja sellises hinnaklassis olevate monitoride piltidega ta jah ei konkureeri. (Kuid nüüd on hinda mitu korda langetatud.) Elionis on ikka selle monitori hinnaks ~6k. Aga nüüd maksab ta kuskil ~3,8k-4k. Ning selle raha eest peaks ikka pilti olema, ma loodan... : )
Ise tellisin ka T220 ning eks varsti näis, mis värk taga on.
(Imelik, et arvutikeskuses oli muidu ta nimekirjas, et 27ndal tuleb, aga nüüd seda enam nimekirjas ei ole. Müüdi kõik ära? Loodan, et saan ikka enda oma kätte.)
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BullDoze
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2005
|
29.08.2008 01:21:17
|
|
|
Andke veits nõu. Sai vana 17" LCD\TV ära müüdud ning nüüd vaatan uut monitori. Filme ma monitorist vaatama ei hakka, küll aga mängima ning progrema + web jne.
Lugesin ~ 5 viimast lehekülge siit läbi ning kuna arvasin, et järgmine kuvar võiks olla 24", siis jäid silma järgmised mudelid: Dell 2408WFP, Samsung 245T, Benq FP241W ning LG WH2600-BF.
Mingit BenQ kuvarit ma Arvutikeskuses nägin ja väga ei meeldinud. Disaini poolest on teised paremad. LG võiks olla 24", siis lahendaks arvatavasti tolle koha ära, too kõige kenam. 26" aga paneb mõtlema, liiga suur. Delli hind MAX123'mes oli 11 900.-, enamvähem sama mis 26" LG hind Ordis, aga Samsungi hind oli 9945.-. Trustedreviews'i hinnangul Samsungi image quality 9\10'st aga Dellil 7\10'st. Tekib küsimus, miks Dell nii palju kallim on ?
Andke veits nõu, millist monitori valida. Välimuse poolest BenQ'd arvatavasti ei tahaks aga teised on täitsa kenad.
Edit: Lisaks oleks vaja 20-22 tollist monitori tööle läpaka taha, no sellist enamvähem viisakat ja korraliku pildiga - soovitage
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vanguard
HV kasutaja
liitunud: 14.03.2002
|
29.08.2008 02:22:09
|
|
|
| Keegi kes on Samsungi 226BW ostnud Eestist, võiksid kommenteerida mis paneeliga molu nad täpselt said. Et kust ostetud, millal, ja mis paneel.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lawri
HV kasutaja
liitunud: 06.09.2007
|
29.08.2008 11:24:54
|
|
|
22" monitore on nii palju, et ei oska kohe valida.
Tahaks hea hinnakvaliteedi suhtega monitori, aga kuna neid reviewsid pole uuematest veel tehtud siis tuleb ikka suht pimesi osta.
Andmete järgi midagi nagu saaks võrrelda.
24 " molu on kohe tuntavalt kallim kui 22" Näiteks zebras on enamus 24" seal 7000 kandis, aga selle raha eest saaks juba 26" sealt samast.
Näiteks T260ne või mingi muu.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lawri
HV kasutaja
liitunud: 06.09.2007
|
29.08.2008 12:03:36
|
|
|
Assa raks.
Samas valik on seal lai.
Kusjuures kõik seal küll kallim ei tundunud olema.
Peab siis mujalt vaatama.
Mis mudelist siis jutt oli ?
BenQ G2400W ?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vanguard
HV kasutaja
liitunud: 14.03.2002
|
29.08.2008 12:18:49
|
|
|
Pimesi lähen ilmselt ostma täna seda mudelit: LG W2284F-PF (30 000:1 dünaamiline kontrast, raske uskuda)
Kui veel poes alles on, st. Samsungi 226BW-d ei julge võtta 160/160 vaatenurkade ja eelkõige selle paneeliloterii tõttu. Kui keegi suudab mulle 100% kindlusega garanteerida, et GNTs on S paneelid, siis miks mitte...
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
29.08.2008 12:21:55
|
|
|
näitajate järgi LCD ostmine on suht idiootsus... vaatenurka mõõdetakse nii nagu tootjale mugavam ja niipalju kui selle dünaamilise kontarsti kohta uurinud + ise katsetanud (2 eri ekraani enda käes) on asi totaalne saast ja rikub silmi -> pilti. Lihtsalt mustad sulavad ühte ja valge on pimestavalt valge... muud midagi ta ei tee muutes pildi kvaliteedi "võltsiks".
Enamasti soovitatakse see jura üldse välja lülitada... osadel vist hakkas isegi silmadele (k.a minul).
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vanguard
HV kasutaja
liitunud: 14.03.2002
|
29.08.2008 12:32:52
|
|
|
| No ja mida ma siis võtan? L266WTQ-d ei ole saada enam. Samsungi 226BW on täielik loto. Mis variandid mul on?
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
29.08.2008 12:36:01
|
|
|
palju raha tahad alla panna ? Eriti midagi valida vist jah ei ole...
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
29.08.2008 12:42:08
|
|
|
ordi minuteada toob LG'd sisse seega neil peaks teoreetiliselt hea valik olema.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vanguard
HV kasutaja
liitunud: 14.03.2002
|
29.08.2008 12:44:08
|
|
|
| Seda L266WTQ-d on ainult halli, ja ainult kuskil Valgas umbes. No andke andeks.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
29.08.2008 12:47:10
|
|
|
mine ordisse ja küsi järgi kas saab tellida...
ja mis vahet sellel on mis värvi LCD on. Kas võtad siis viletsama paneeli kui selle korpus sobib kokku silma/laua värviga?
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vanguard
HV kasutaja
liitunud: 14.03.2002
|
29.08.2008 12:51:21
|
|
|
Korpus, hiir, klaver, hiirematt on must ja siis võtan halli monitori kuna Ordi ei viitsi musta tellida? Yeah, right.
Ja vaevalt see uus moni saab kehvem olla kui L266WTQ.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lawri
HV kasutaja
liitunud: 06.09.2007
|
29.08.2008 12:55:57
|
|
|
| Kui kaua neil tellimisega keskmiselt aega läheb?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vanguard
HV kasutaja
liitunud: 14.03.2002
|
29.08.2008 12:56:49
|
|
|
| Niipalju kui minu kogemused ütlevad siis ei tasu kaupu tellida mida juba kindlalt lattu pole saabumas.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
29.08.2008 12:58:51
|
|
|
Vast ordi ei saa valida mis värvi need tulevad. Tuleb see mida tootja annab.
ainult ei mõista sellist asja... miks valida juppe ainuüksi kas firmamärgi või värvi järgi. Saaks aru kui mingi hele roosakas lilla oleks siis jah oleks halb passida seda ekraani. Endal halli raamiga LCD ja üldse ei häiri kuna ei paista silma.
See tegelt on hea näide miks paljud firmad ohverdavad kvaliteedi disaini nimel. Ärile on see väga kasulik ja küllap toob rohkem ka värvilist saasta sisse nimega raha. Keda kotib kui hea ja vastupidav on... peamine et "silmavärviga" kokku läheb 8)
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lawri
HV kasutaja
liitunud: 06.09.2007
|
29.08.2008 12:59:35
|
|
|
Jah, su jutus on iva.
Õnneks märkasin, et Pärnus on ka see laos olemas .
Kui valida, kas viletsama pildi kvaliteediga 24" või parema kvaliteediga 22" siis kumma valida:D
Hinna vahe oleks 1300.-
22" L226WTQ-SF vs 24" Benq G 2400W
viimati muutis lawri 29.08.2008 13:04:36, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vanguard
HV kasutaja
liitunud: 14.03.2002
|
29.08.2008 13:03:02
|
|
|
| angel kirjutas: |
Vast ordi ei saa valida mis värvi need tulevad. Tuleb see mida tootja annab.
ainult ei mõista sellist asja... miks valida juppe ainuüksi kas firmamärgi või värvi järgi. Saaks aru kui mingi hele roosakas lilla oleks siis jah oleks halb passida seda ekraani. Endal halli raamiga LCD ja üldse ei häiri kuna ei paista silma.
See tegelt on hea näide miks paljud firmad ohverdavad kvaliteedi disaini nimel. Ärile on see väga kasulik ja küllap toob rohkem ka värvilist saasta sisse nimega raha. Keda kotib kui hea ja vastupidav on... peamine et "silmavärviga" kokku läheb 8) |
No maybe võtaks selle halli kui täna kätte saaks. Aga ei saa! Mul juba nii kopp ees sellest CRT monitorist, sa ei kujuta ettegi.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noonius
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2002
|
29.08.2008 14:18:00
|
|
|
ahoi. On ka vaikselt siin idanenud mõte oma crt ümber vahetada ja silma jäi selline loom http://www.ox.ee/est/product/105487
Too pidavat S-IPS paneeliga olema. Sellise raha eest VA või TN paneeli küll ei tahaks. Ons võimalik seda kusagilt monitoril olevalt inforibalt välja lugeda, mis paneeliga tegu on? Või peab lootma sellele, mis reviewdes ja muidu netiavarustes öeldakse (shudder). Tootja leheküljel on küll mainutud IPS aga, seda teemat siin lugedes sain vist aru, et PF versioon on TN paneeliga ja BF siis IPS-ga, aga tahaks kindel olla, kuna mõnede tootjate puhul on rohkem õnnemäng, kumma paneeliga asja saad.
Läks vist päris ostuabi jutuks ära, aga ma veel algstaadiumis valiku tegemisel ja seal läheks teema varsti läbuks kätte.
Igatahes,
TIA
_________________
| tsitaat: |
Mingi paks pihv paugub siin
|
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|