|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
13.08.2008 17:31:34
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| Kuskohast mula kuulata saab? |
Kui telekat pole või ei näita CNN-i, BBC-d või Sky news-i siis
http://edition.cnn.com/video/live/live.html?stream=stream1
Paremalt on võimalik erinevaid streame valida. Ülemises on põhiuudised.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
13.08.2008 17:32:29
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Bush kell 6, mitte kell 7. |
18:15 cnn'i järgi
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
13.08.2008 17:39:21
|
|
|
No arvata oli ju, et Venemaa Eesti vabatahtlike kohta propaganda mula hakkab ajama. Eriti kui alguses Kaitse- ja muid liitlasi ja -vägesid väideti minejateks.
Tormakus ei ole antud olukorras küll kasulik. Vene meedia oskab kõike meie enda vastu pöörata.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
13.08.2008 17:49:15
|
|
|
tore on ka kuulata vene esindaja teksti cnn'is
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
13.08.2008 17:49:50
|
|
|
Kurat, sellelt tibla jobult küsitakse telefonivestluses praegu, et kaua läheb vägede väljaviimisega ja see sogab, et me teeme kõik, et rahu saaks ikka tagatud ja see on rahutagamise missioon ja teeme ikka kõik, et väed välja läheksid... siis küsitakse temalt uuesti, et KUI KAUA TEIL LÄHEB SELLEKS AEGA ja hakkab sama joga uuesti
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
13.08.2008 17:50:31
|
|
|
| carlking kirjutas: |
Kurat, sellelt tibla jobult küsitakse telefonivestluses praegu, et kaua läheb vägede väljaviimisega ja see sogab, et me teeme kõik, et rahu saaks ikka tagatud ja see on rahutagamise missioon ja teeme ikka kõik, et väed välja läheksid... siis küsitakse temalt uuesti, et KUI KAUA TEIL LÄHEB SELLEKS AEGA ja hakkab sama joga uuesti  |
täpselt, neil justkui polekski plaanis üldse vaherahu reegleid täita
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
13.08.2008 17:58:45
|
|
|
Või siis ei saanud küsimusest aru.
Need ju ei mõista keeli õppida eriti.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eestlane
HV Guru

liitunud: 26.01.2004
|
13.08.2008 18:02:16
|
|
|
Küll nad saavad, lihtsalt nad ei saa kindlat kuupäeva öelda, kuna muidu võetakse selle sabast kinni.
_________________ pole olemas halba ilma, on vaid vale riietus  |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
13.08.2008 18:02:19
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Venemaa testis ilmselt rahvusvahelist reageerimist, kui oma vägesid etteteatamata Tbilisi poole liigutama hakkas. |
siiamaani niisama naljatati, täna lõpuks siis testiti.
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
13.08.2008 18:06:55
|
|
|
http://www.postimees.ee/?id=26661
Aserbaidaan süüdistab Armeeniat relvarahu rikkumises
Aserbaidaani teatel rikkusid naaberriigi Armeenia väed eile ja täna kahe riigi vahel kehtivat tundlikku relvarahu.
Esmalt olevat tuli avatud kahe riigi vahel lookleva piiri põhjaosas, kus armeenlased väidetavalt pommitasid Ijevani rajoonist mürskudega aserite positsioone kõrgendikel Gazahhi piirkonnas, vahendas ANS.
Hiljem olevat automaadivalanguid tulistatud ka Armeenia kontrolli all olevast Fizuli piirkonnast Mägi-Karabahhis, mille pärast naabrid olid sõjajalal aastail 1988-1994.
Kannatanutest teateid ei ole.
Tundub, et seal piirkonnas hakkab järjest pingelisemaks muutuma.
http://uudised.err.ee/index.php?06132086
Ministeerium: riik ei ole vabatahtlike missiooniga seotud
Kaitseministeeriumi kinnitusel on vabatahtlike Gruusiasse lendamise seostamine Eesti riigiasutustega meelevaldne, vastutustundetu ega vasta tõele.
"Eesti riik ei ole saatnud vabatahtlikke Georgiasse (Gruusiasse - toim), seda ei ole teinud ei kaitseminister ega ka kaitseväe juhataja. Kõik muud võimalikud seostamised Eesti riigiasutustega on meelevaldsed, vastutustundetud ega vasta tõele," seisis ministeeriumi avalduses, mis järgne Vene uudisteagentuuri Interfax viitamisele Gruusiasse humanitaarmissioonile lendavatele eestlastele kui "ohvitseridele" ning väidet, et need on "Eesti saadetud".
Kaitseministeerium toetab välisministeeriumi seisukohta, mille kohaselt on Eesti Reservohvitseride Kogu (EROK) egiidi all vabatahtlike saatmine Gruusiasse küsitava väärtusega samm ning rõhutas, et lubamatu on Eesti kaitseväe ja Kaitseliidu tunnustega välivormi kasutamine Gruusias.
Ministeerium selgitas, et tegemist on mitmetes riikides, sealhulgas ka Eestis humanitaarsetel kaalutustel algatatud vabatahtlike üritusega. "Oleme teadlikud, et ettepanek liituda vabatahtlikega tehti kasutades EROK-i e-posti vestlusgruppi ja kontaktisikuid, kuid kaitseministeeriumi andmetel ei tegele EROK kui organisatsioon vabatahtlike lähetamisega," märkis ministeerium.
Kaitseväes ja Kaitseliidus kehtib kaitseväe juhataja käskkiri nr 176, mis määratleb ära kus ja mis tingimustel reserv- ning eruväelased vormi kannavad. Selle käskkirja kohaselt ei saa ega tohi Georgiasse suunduvad vabatahtlikud kanda Eesti kaitseväe vormi ja embleeme.
Katrin Jüriso
viimati muutis MatchMaker 13.08.2008 18:09:35, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
13.08.2008 18:09:22
|
|
|
| bush räägib
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
13.08.2008 18:09:22
|
|
|
| nonii, bush
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
13.08.2008 18:11:15
|
|
|
Tundub, et peatselt on meil 3 sõjapiirkonda.
Tehke pärast kokkuvõte teemas palun, ma ei saa tööarvutist kuulata seda, pole plugini.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
13.08.2008 18:11:18
|
|
|
bush sogab mingit teoreetilist jama jälle
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
13.08.2008 18:12:02
|
|
|
oo, us military siis gruusiasse humanitaarabi pakkuma
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
13.08.2008 18:13:39
|
|
|
Blablabla, sama tekst midagi eelnevad päevad meedia täis on olnud. Mitte midagi otsustavat (näiteks sõjaline sekkumine, ainus viis, mida mõistab venemaa), nagu oliti arvata.
viimati muutis time123 13.08.2008 18:14:03, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
13.08.2008 18:13:44
|
|
|
Oi, venemaa abist ei piisanudki. Aga noh, suur aitähh neile sellegipoolest. NOT.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
13.08.2008 18:13:53
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| bush sogab mingit teoreetilist jama jälle |
ma ei saa aru mida te ootate pms usal on kama ta asub teiselpool maakera. ainuke kes siin võiks aidata on EU suurriigid kuid kes neid teab neil jälle ka omad kasud venemaaga sees. seega pms gruusial tuleb suht koht ise hakkama saada ja loota heale õnnele.
isiklikult mina küll ei jääks eluski lootma et usa mingit väike riiki kasvõi nagu eesti aitama tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
13.08.2008 18:15:38
|
|
|
| no positiivne on ju siiski see, et usa enda armee nüüd riiki lendab humanitaarabi pakkuma, enam ei saa venema isegi pommitada sest muidu on võimalus et ta tapab ka usa armee liikmeid, mida usa kindlasti ei saa enam kõrvust mööda lasta
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JannoT
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2005
|
13.08.2008 18:15:55
|
|
|
Tubli Bush! Braavo! Eks see ole maksimum ka mis ameerika teha saab. Ja kui abi kohal on siis kohe kindlasti Putja kirub ,et ameerika segab rahuvalvet.
_________________ 011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
13.08.2008 18:16:36
|
|
|
| Mida te jahute? USA viib sisse sõjaväega humanitaarabi ja Vene käed leiavad parema koha olemiseks, kui Gruusia. Bush tegi ära.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
13.08.2008 18:16:54
|
|
|
| Ja kui venemaa siis plaanib rünnata kui usa tüübid seal on ... siis pole III maailmasõda välistatud. Vaevalt siis usa'l poogen oleks.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
13.08.2008 18:17:51
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| no positiivne on ju siiski see, et usa enda armee nüüd riiki lendab humanitaarabi pakkuma, enam ei saa venema isegi pommitada sest muidu on võimalus et ta tapab ka usa armee liikmeid, mida usa kindlasti ei saa enam kõrvust mööda lasta |
just.
ainuõige lahendus ka hetkel. samuti nõuti, et vene saadaks ka oma abi ja viiks sõdurid välja
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
13.08.2008 18:18:31
|
|
|
| mhm, 1 päev aega neil siis et asi neile endile rahumeelselt asi lõpetada
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
13.08.2008 18:19:49
|
|
|
| CNNil venemaa esindaja just ütles, et nende arvates pole kõige parem idee, et usa abi laevadega toob.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
13.08.2008 18:20:18
|
|
|
Ei jõua kõike lugeda aga äkki keegi paari sõnaga ütleb mis uut.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duplex
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
13.08.2008 18:23:46
|
|
|
| Kordab streami peal just kõnet!
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
13.08.2008 18:23:49
|
|
|
Bush ajas jura jah mida oligi oodata ehk siis ootame, loodame, eeldame bläblä, et tiblastan suurt miskit eriti paha ei tee.
| Suur_Raul kirjutas: |
| carlking kirjutas: |
| bush sogab mingit teoreetilist jama jälle |
ma ei saa aru mida te ootate pms usal on kama ta asub teiselpool maakera. ainuke kes siin võiks aidata on EU suurriigid kuid kes neid teab neil jälle ka omad kasud venemaaga sees. seega pms gruusial tuleb suht koht ise hakkama saada ja loota heale õnnele.
isiklikult mina küll ei jääks eluski lootma et usa mingit väike riiki kasvõi nagu eesti aitama tuleb. |
Noh, selles mõttes, et kui USA'l oleks väga kama siis ei võtaks Bush üldse sõna ja veel mitu korda. Samas on selge on see, et kõiksugused kokkulepped ja nö. oma demokraatliku jura ajamised on mõeldud väikestele ja nõrkadele maadele pähekarjumiseks kellest oleks lihtne jagu saada. Ehk siis täiesti loogiline ju - näed kuidas väike poisike tänaval pudeli katki viskab siis ju kutsud korrale, kui sama asja teeb mingi 10 pealine ambaalide jõuks siis vaevalt kobiseda julged.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JannoT
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2005
|
13.08.2008 18:24:19
|
|
|
Venemaal pidi seal ju blokaad olema...
_________________ 011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
13.08.2008 18:24:24
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
Ei jõua kõike lugeda aga äkki keegi paari sõnaga ütleb mis uut.  |
USA viib sõjajõudude kaasabil sisse abisaadetised. Ehk siis nagu Somaalia - 100k mariini ja törts riisi. Lennud on juba õhus ja arvestades, et Türgi saatis juba eile mitusada rekkat ette Tbilisisse, eeldaks ma täiesti, et tibladel läks praegu väga kiiresti asjade kokkukorjamiseks. 24 tunniga on kogu Gruusia taas vaba.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LWD
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2007
|
13.08.2008 18:29:59
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
Ei jõua kõike lugeda aga äkki keegi paari sõnaga ütleb mis uut.  |
Condoleezza Rice (USA riigisekretär) saadetakse Prantsusmaale Sarkozyga nõu pidama ning seejärel Tbilise. See peaks kah tähtis olema, sest suurte riikide juhtide arvamust respekteeritakse kohapeal. Nt Sarkozy külaskäigul Moskvasse saadi koostatud rahuplaan.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
13.08.2008 18:30:05
|
|
|
| Auron kirjutas: |
Bush ajas jura jah mida oligi oodata ehk siis ootame, loodame, eeldame bläblä, et tiblastan suurt miskit eriti paha ei tee.
| Suur_Raul kirjutas: |
| carlking kirjutas: |
| bush sogab mingit teoreetilist jama jälle |
ma ei saa aru mida te ootate pms usal on kama ta asub teiselpool maakera. ainuke kes siin võiks aidata on EU suurriigid kuid kes neid teab neil jälle ka omad kasud venemaaga sees. seega pms gruusial tuleb suht koht ise hakkama saada ja loota heale õnnele.
isiklikult mina küll ei jääks eluski lootma et usa mingit väike riiki kasvõi nagu eesti aitama tuleb. |
Noh, selles mõttes, et kui USA'l oleks väga kama siis ei võtaks Bush üldse sõna ja veel mitu korda. Samas on selge on see, et kõiksugused kokkulepped ja nö. oma demokraatliku jura ajamised on mõeldud väikestele ja nõrkadele maadele pähekarjumiseks kellest oleks lihtne jagu saada. Ehk siis täiesti loogiline ju - näed kuidas väike poisike tänaval pudeli katki viskab siis ju kutsud korrale, kui sama asja teeb mingi 10 pealine ambaalide jõuks siis vaevalt kobiseda julged. |
Gruusia pole natos ju. ja nato lepingutes on selgelt kirjas, et liikmesliik peab nädal aega ise vastu pidama vms? siin oli varem sellest juttu.
ja see on ainuke rahumeelne lahendus asjale. pole mingi bullshit
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
13.08.2008 18:30:08
|
|
|
| Auron kirjutas: |
Bush ajas jura jah mida oligi oodata ehk siis ootame, loodame, eeldame bläblä, et tiblastan suurt miskit eriti paha ei tee.
| Suur_Raul kirjutas: |
| carlking kirjutas: |
| bush sogab mingit teoreetilist jama jälle |
ma ei saa aru mida te ootate pms usal on kama ta asub teiselpool maakera. ainuke kes siin võiks aidata on EU suurriigid kuid kes neid teab neil jälle ka omad kasud venemaaga sees. seega pms gruusial tuleb suht koht ise hakkama saada ja loota heale õnnele.
isiklikult mina küll ei jääks eluski lootma et usa mingit väike riiki kasvõi nagu eesti aitama tuleb. |
Noh, selles mõttes, et kui USA'l oleks väga kama siis ei võtaks Bush üldse sõna ja veel mitu korda. Samas on selge on see, et kõiksugused kokkulepped ja nö. oma demokraatliku jura ajamised on mõeldud väikestele ja nõrkadele maadele pähekarjumiseks kellest oleks lihtne jagu saada. Ehk siis täiesti loogiline ju - näed kuidas väike poisike tänaval pudeli katki viskab siis ju kutsud korrale, kui sama asja teeb mingi 10 pealine ambaalide jõuks siis vaevalt kobiseda julged. |
jutus on iva aga samas see tegevus ikka old väga aeglane usal ja suht palju ikka seal mängus vast hetkel maailma üldine hoiak mis neid selleks ka sunnib et peab sõna võtma ja abi saatma.
hetkel vast põhiline oleks et gruusia oma kaabli kätte saaks. siis saab hakata vähemalt raha tegema, et riik jälle jalule aidata.
viimati muutis raul. 13.08.2008 18:33:24, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mr. Ants
HV vaatleja
liitunud: 10.08.2006
|
13.08.2008 18:36:06
|
|
|
| tsitaat: |
| CNNil venemaa esindaja just ütles, et nende arvates pole kõige parem idee, et usa abi laevadega toob. |
Loomulikult ei ole hea idee. Kui lennukid ehk veel kuidagi vene hävtajate vahelt õhus läbi mahuvad, siis laevadega on raskem. Tuleb jälle need ilusti rannikule blokaadiks ritta seatud laevad käima panna ja ära ajada kuhugi. Bena niigi vähe...
viimati muutis Mr. Ants 13.08.2008 18:39:06, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MadisN
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2004
|
13.08.2008 18:37:15
|
|
|
| ma sain aru, et kaks C17 lennukit, mitte 17 lennukit.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
13.08.2008 18:38:38
|
|
|
see haigemajalaev pidi alles Baltimore's olema. kes seda teab millal see ükskord sinna kohale jõuab
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
13.08.2008 18:41:01
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
see haigemajalaev pidi alles Baltimore's olema. kes seda teab millal see ükskord sinna kohale jõuab  |
Kogu see asi võeti ette ainult ühe asja jaoks. Ei, see pole humanitaarabi, seda on neil endalgi. Bush pani praegu legaalselt, õigele asjale toetudes maha USA sõduri saapad Gruusiasse ja lisas, et USA sõdur avab kõik teed, ühendab kõik juhtmed ja annab siis Gruusia grusiinidele tagasi. Selleks aga peavad seal ees laiavad tiblad koju minema.
See on see, mis loeb.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
13.08.2008 19:04:45
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| ... Bush pani praegu legaalselt, õigele asjale toetudes maha USA sõduri saapad Gruusiasse ja lisas, et USA sõdur avab kõik teed, ühendab kõik juhtmed ja annab siis Gruusia grusiinidele tagasi. Selleks aga peavad seal ees laiavad tiblad koju minema. See on see, mis loeb. |
peaasi, et seniilne vanamees seda abisaadetist georgia osariiki ei saada
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
13.08.2008 19:12:45
|
|
|
| kännuämmelg kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| ... Bush pani praegu legaalselt, õigele asjale toetudes maha USA sõduri saapad Gruusiasse ja lisas, et USA sõdur avab kõik teed, ühendab kõik juhtmed ja annab siis Gruusia grusiinidele tagasi. Selleks aga peavad seal ees laiavad tiblad koju minema. See on see, mis loeb. |
peaasi, et seniilne vanamees seda abisaadetist georgia osariiki ei saada |
ega jah, kui geograafia nõrk, siis pole ime, kui andis käsu veel laevadega
http://www.youtube.com/watch?v=nYmTEmUYj_8
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stepzter
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
13.08.2008 19:21:13
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| Bush ajas jura jah mida oligi oodata ehk siis ootame, loodame, eeldame bläblä, et tiblastan suurt miskit eriti paha ei tee. |
Sa vist ei ole rahvusvahelise diplomaatia stiiliga kursis. See oli vägagi jõulise sõnumiga kõne. "me ootame" tähendab tavainimeste keeles "tehke, või muidu...".
_________________ Toetan õige kirja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
13.08.2008 19:27:26
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| ufo56 kirjutas: |
Ei jõua kõike lugeda aga äkki keegi paari sõnaga ütleb mis uut.  |
USA viib sõjajõudude kaasabil sisse abisaadetised. Ehk siis nagu Somaalia - 100k mariini ja törts riisi. Lennud on juba õhus ja arvestades, et Türgi saatis juba eile mitusada rekkat ette Tbilisisse, eeldaks ma täiesti, et tibladel läks praegu väga kiiresti asjade kokkukorjamiseks. 24 tunniga on kogu Gruusia taas vaba. |
Seda on küll hea kuulda.
Aga täielikult ta ikka ei lahku ju?
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JannoT
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2005
|
13.08.2008 19:38:13
|
|
|
Abi saadetise ETA't tahaks teada. Bush ei ütelnud seda?
_________________ 011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
13.08.2008 19:45:37
|
|
|
| JannoT kirjutas: |
| Abi saadetise ETA't tahaks teada. Bush ei ütelnud seda? |
USA jaoks tänase päeva sees, nii et lähema 12 tunni jooksul.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
13.08.2008 19:50:34
|
|
|
deleted
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
viimati muutis Duckhead 13.08.2008 20:05:18, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|