Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 65, 66, 67  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 13.08.2008 17:31:34 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Kuskohast mula kuulata saab?


Kui telekat pole või ei näita CNN-i, BBC-d või Sky news-i siis

http://edition.cnn.com/video/live/live.html?stream=stream1
Paremalt on võimalik erinevaid streame valida. Ülemises on põhiuudised.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.08.2008 17:32:29 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Bush kell 6, mitte kell 7.
18:15 cnn'i järgi
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 13.08.2008 17:39:21 vasta tsitaadiga

No arvata oli ju, et Venemaa Eesti vabatahtlike kohta propaganda mula hakkab ajama. Eriti kui alguses Kaitse- ja muid liitlasi ja -vägesid väideti minejateks.
Tormakus ei ole antud olukorras küll kasulik. Vene meedia oskab kõike meie enda vastu pöörata.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.08.2008 17:49:15 vasta tsitaadiga

tore on ka kuulata vene esindaja teksti cnn'is icon_lol.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 17:49:50 vasta tsitaadiga

Kurat, sellelt tibla jobult küsitakse telefonivestluses praegu, et kaua läheb vägede väljaviimisega ja see sogab, et me teeme kõik, et rahu saaks ikka tagatud ja see on rahutagamise missioon ja teeme ikka kõik, et väed välja läheksid... siis küsitakse temalt uuesti, et KUI KAUA TEIL LÄHEB SELLEKS AEGA ja hakkab sama joga uuesti icon_evil.gif thumbs_down.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.08.2008 17:50:31 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Kurat, sellelt tibla jobult küsitakse telefonivestluses praegu, et kaua läheb vägede väljaviimisega ja see sogab, et me teeme kõik, et rahu saaks ikka tagatud ja see on rahutagamise missioon ja teeme ikka kõik, et väed välja läheksid... siis küsitakse temalt uuesti, et KUI KAUA TEIL LÄHEB SELLEKS AEGA ja hakkab sama joga uuesti icon_evil.gif thumbs_down.gif
täpselt, neil justkui polekski plaanis üldse vaherahu reegleid täita
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 17:58:37 vasta tsitaadiga

Grusiinide toetuseks on annetusi tehtud üle miljoni krooni


http://www.postimees.ee/?id=26645

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 17:58:45 vasta tsitaadiga

Või siis ei saanud küsimusest aru.

Need ju ei mõista keeli õppida eriti.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestlane
HV Guru
eestlane

liitunud: 26.01.2004




sõnum 13.08.2008 18:02:16 vasta tsitaadiga

Küll nad saavad, lihtsalt nad ei saa kindlat kuupäeva öelda, kuna muidu võetakse selle sabast kinni. icon_wink.gif
_________________
pole olemas halba ilma, on vaid vale riietus icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.08.2008 18:02:19 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Venemaa testis ilmselt rahvusvahelist reageerimist, kui oma vägesid etteteatamata Tbilisi poole liigutama hakkas.

icon_lol.gif thumbs_up.gif
siiamaani niisama naljatati, täna lõpuks siis testiti.
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 18:06:55 vasta tsitaadiga

http://www.postimees.ee/?id=26661

Aserbaidžaan süüdistab Armeeniat relvarahu rikkumises

Aserbaidžaani teatel rikkusid naaberriigi Armeenia väed eile ja täna kahe riigi vahel kehtivat tundlikku relvarahu.


Esmalt olevat tuli avatud kahe riigi vahel lookleva piiri põhjaosas, kus armeenlased väidetavalt pommitasid Ijevani rajoonist mürskudega aserite positsioone kõrgendikel Gazahhi piirkonnas, vahendas ANS.

Hiljem olevat automaadivalanguid tulistatud ka Armeenia kontrolli all olevast Fizuli piirkonnast Mägi-Karabahhis, mille pärast naabrid olid sõjajalal aastail 1988-1994.

Kannatanutest teateid ei ole.


Tundub, et seal piirkonnas hakkab järjest pingelisemaks muutuma.




http://uudised.err.ee/index.php?06132086


Ministeerium: riik ei ole vabatahtlike missiooniga seotud


Kaitseministeeriumi kinnitusel on vabatahtlike Gruusiasse lendamise seostamine Eesti riigiasutustega meelevaldne, vastutustundetu ega vasta tõele.
"Eesti riik ei ole saatnud vabatahtlikke Georgiasse (Gruusiasse - toim), seda ei ole teinud ei kaitseminister ega ka kaitseväe juhataja. Kõik muud võimalikud seostamised Eesti riigiasutustega on meelevaldsed, vastutustundetud ega vasta tõele," seisis ministeeriumi avalduses, mis järgne Vene uudisteagentuuri Interfax viitamisele Gruusiasse humanitaarmissioonile lendavatele eestlastele kui "ohvitseridele" ning väidet, et need on "Eesti saadetud".

Kaitseministeerium toetab välisministeeriumi seisukohta, mille kohaselt on Eesti Reservohvitseride Kogu (EROK) egiidi all vabatahtlike saatmine Gruusiasse küsitava väärtusega samm ning rõhutas, et lubamatu on Eesti kaitseväe ja Kaitseliidu tunnustega välivormi kasutamine Gruusias.

Ministeerium selgitas, et tegemist on mitmetes riikides, sealhulgas ka Eestis humanitaarsetel kaalutustel algatatud vabatahtlike üritusega. "Oleme teadlikud, et ettepanek liituda vabatahtlikega tehti kasutades EROK-i e-posti vestlusgruppi ja kontaktisikuid, kuid kaitseministeeriumi andmetel ei tegele EROK kui organisatsioon vabatahtlike lähetamisega," märkis ministeerium.

Kaitseväes ja Kaitseliidus kehtib kaitseväe juhataja käskkiri nr 176, mis määratleb ära kus ja mis tingimustel reserv- ning eruväelased vormi kannavad. Selle käskkirja kohaselt ei saa ega tohi Georgiasse suunduvad vabatahtlikud kanda Eesti kaitseväe vormi ja embleeme.

Katrin Jüriso


viimati muutis MatchMaker 13.08.2008 18:09:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 18:09:22 vasta tsitaadiga

bush räägib
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.08.2008 18:09:22 vasta tsitaadiga

nonii, bush
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 18:11:15 vasta tsitaadiga

Tundub, et peatselt on meil 3 sõjapiirkonda.

Tehke pärast kokkuvõte teemas palun, ma ei saa tööarvutist kuulata seda, pole plugini.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 18:11:18 vasta tsitaadiga

bush sogab mingit teoreetilist jama jälle
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 18:11:53 vasta tsitaadiga

USA saadab 17 lennukit ja laevu humanitaarabiga.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.08.2008 18:12:02 vasta tsitaadiga

oo, us military siis gruusiasse humanitaarabi pakkuma thumbs_up.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 18:13:39 vasta tsitaadiga

Blablabla, sama tekst midagi eelnevad päevad meedia täis on olnud. Mitte midagi otsustavat (näiteks sõjaline sekkumine, ainus viis, mida mõistab venemaa), nagu oliti arvata. thumbs_down.gif

viimati muutis time123 13.08.2008 18:14:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 18:13:44 vasta tsitaadiga

Oi, venemaa abist ei piisanudki. icon_sad.gif Aga noh, suur aitähh neile sellegipoolest. icon_lol.gif NOT.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 18:13:53 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
bush sogab mingit teoreetilist jama jälle
ma ei saa aru mida te ootate pms usal on kama ta asub teiselpool maakera. ainuke kes siin võiks aidata on EU suurriigid kuid kes neid teab neil jälle ka omad kasud venemaaga sees. seega pms gruusial tuleb suht koht ise hakkama saada ja loota heale õnnele.
isiklikult mina küll ei jääks eluski lootma et usa mingit väike riiki kasvõi nagu eesti aitama tuleb.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.08.2008 18:15:38 vasta tsitaadiga

no positiivne on ju siiski see, et usa enda armee nüüd riiki lendab humanitaarabi pakkuma, enam ei saa venema isegi pommitada sest muidu on võimalus et ta tapab ka usa armee liikmeid, mida usa kindlasti ei saa enam kõrvust mööda lasta
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JannoT
HV kasutaja
JannoT

liitunud: 23.12.2005




sõnum 13.08.2008 18:15:55 vasta tsitaadiga

Tubli Bush! Braavo! Eks see ole maksimum ka mis ameerika teha saab. Ja kui abi kohal on siis kohe kindlasti Putja kirub ,et ameerika segab rahuvalvet.
_________________
011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 18:16:36 vasta tsitaadiga

Mida te jahute? USA viib sisse sõjaväega humanitaarabi ja Vene käed leiavad parema koha olemiseks, kui Gruusia. Bush tegi ära.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 18:16:54 vasta tsitaadiga

Ja kui venemaa siis plaanib rünnata kui usa tüübid seal on ... siis pole III maailmasõda välistatud. Vaevalt siis usa'l poogen oleks.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 13.08.2008 18:17:51 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
no positiivne on ju siiski see, et usa enda armee nüüd riiki lendab humanitaarabi pakkuma, enam ei saa venema isegi pommitada sest muidu on võimalus et ta tapab ka usa armee liikmeid, mida usa kindlasti ei saa enam kõrvust mööda lasta

just.
ainuõige lahendus ka hetkel. samuti nõuti, et vene saadaks ka oma abi ja viiks sõdurid välja

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.08.2008 18:18:31 vasta tsitaadiga

mhm, 1 päev aega neil siis et asi neile endile rahumeelselt asi lõpetada
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 18:19:49 vasta tsitaadiga

CNNil venemaa esindaja just ütles, et nende arvates pole kõige parem idee, et usa abi laevadega toob.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 18:20:18 vasta tsitaadiga

Ei jõua kõike lugeda aga äkki keegi paari sõnaga ütleb mis uut. icon_redface.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 18:21:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

CNNil venemaa esindaja just ütles, et nende arvates pole kõige parem idee, et usa abi laevadega toob.

Tuleb tähele panna, et see oli tema isiklik arvamus.

Teiseks, kui ta pidas silmas seda, et sadamad ei pruugi olla just kõige paremas seisukorras, siis "no shit" icon_lol.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 18:23:46 vasta tsitaadiga

Kordab streami peal just kõnet!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 18:23:49 vasta tsitaadiga

Bush ajas jura jah mida oligi oodata ehk siis ootame, loodame, eeldame bläblä, et tiblastan suurt miskit eriti paha ei tee.

Suur_Raul kirjutas:
carlking kirjutas:
bush sogab mingit teoreetilist jama jälle
ma ei saa aru mida te ootate pms usal on kama ta asub teiselpool maakera. ainuke kes siin võiks aidata on EU suurriigid kuid kes neid teab neil jälle ka omad kasud venemaaga sees. seega pms gruusial tuleb suht koht ise hakkama saada ja loota heale õnnele.
isiklikult mina küll ei jääks eluski lootma et usa mingit väike riiki kasvõi nagu eesti aitama tuleb.
Noh, selles mõttes, et kui USA'l oleks väga kama siis ei võtaks Bush üldse sõna ja veel mitu korda. Samas on selge on see, et kõiksugused kokkulepped ja nö. oma demokraatliku jura ajamised on mõeldud väikestele ja nõrkadele maadele pähekarjumiseks kellest oleks lihtne jagu saada. Ehk siis täiesti loogiline ju - näed kuidas väike poisike tänaval pudeli katki viskab siis ju kutsud korrale, kui sama asja teeb mingi 10 pealine ambaalide jõuks siis vaevalt kobiseda julged.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JannoT
HV kasutaja
JannoT

liitunud: 23.12.2005




sõnum 13.08.2008 18:24:19 vasta tsitaadiga

Venemaal pidi seal ju blokaad olema...
_________________
011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 18:24:24 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Ei jõua kõike lugeda aga äkki keegi paari sõnaga ütleb mis uut. icon_redface.gif


USA viib sõjajõudude kaasabil sisse abisaadetised. Ehk siis nagu Somaalia - 100k mariini ja törts riisi. Lennud on juba õhus ja arvestades, et Türgi saatis juba eile mitusada rekkat ette Tbilisisse, eeldaks ma täiesti, et tibladel läks praegu väga kiiresti asjade kokkukorjamiseks. 24 tunniga on kogu Gruusia taas vaba.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LWD
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2007




sõnum 13.08.2008 18:29:59 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Ei jõua kõike lugeda aga äkki keegi paari sõnaga ütleb mis uut. icon_redface.gif


Condoleezza Rice (USA riigisekretär) saadetakse Prantsusmaale Sarkozyga nõu pidama ning seejärel Tbilise. See peaks kah tähtis olema, sest suurte riikide juhtide arvamust respekteeritakse kohapeal. Nt Sarkozy külaskäigul Moskvasse saadi koostatud rahuplaan.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 13.08.2008 18:30:05 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Bush ajas jura jah mida oligi oodata ehk siis ootame, loodame, eeldame bläblä, et tiblastan suurt miskit eriti paha ei tee.

Suur_Raul kirjutas:
carlking kirjutas:
bush sogab mingit teoreetilist jama jälle
ma ei saa aru mida te ootate pms usal on kama ta asub teiselpool maakera. ainuke kes siin võiks aidata on EU suurriigid kuid kes neid teab neil jälle ka omad kasud venemaaga sees. seega pms gruusial tuleb suht koht ise hakkama saada ja loota heale õnnele.
isiklikult mina küll ei jääks eluski lootma et usa mingit väike riiki kasvõi nagu eesti aitama tuleb.
Noh, selles mõttes, et kui USA'l oleks väga kama siis ei võtaks Bush üldse sõna ja veel mitu korda. Samas on selge on see, et kõiksugused kokkulepped ja nö. oma demokraatliku jura ajamised on mõeldud väikestele ja nõrkadele maadele pähekarjumiseks kellest oleks lihtne jagu saada. Ehk siis täiesti loogiline ju - näed kuidas väike poisike tänaval pudeli katki viskab siis ju kutsud korrale, kui sama asja teeb mingi 10 pealine ambaalide jõuks siis vaevalt kobiseda julged.

Gruusia pole natos ju. ja nato lepingutes on selgelt kirjas, et liikmesliik peab nädal aega ise vastu pidama vms? siin oli varem sellest juttu.

ja see on ainuke rahumeelne lahendus asjale. pole mingi bullshit

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 18:30:08 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Bush ajas jura jah mida oligi oodata ehk siis ootame, loodame, eeldame bläblä, et tiblastan suurt miskit eriti paha ei tee.

Suur_Raul kirjutas:
carlking kirjutas:
bush sogab mingit teoreetilist jama jälle
ma ei saa aru mida te ootate pms usal on kama ta asub teiselpool maakera. ainuke kes siin võiks aidata on EU suurriigid kuid kes neid teab neil jälle ka omad kasud venemaaga sees. seega pms gruusial tuleb suht koht ise hakkama saada ja loota heale õnnele.
isiklikult mina küll ei jääks eluski lootma et usa mingit väike riiki kasvõi nagu eesti aitama tuleb.
Noh, selles mõttes, et kui USA'l oleks väga kama siis ei võtaks Bush üldse sõna ja veel mitu korda. Samas on selge on see, et kõiksugused kokkulepped ja nö. oma demokraatliku jura ajamised on mõeldud väikestele ja nõrkadele maadele pähekarjumiseks kellest oleks lihtne jagu saada. Ehk siis täiesti loogiline ju - näed kuidas väike poisike tänaval pudeli katki viskab siis ju kutsud korrale, kui sama asja teeb mingi 10 pealine ambaalide jõuks siis vaevalt kobiseda julged.
jutus on iva aga samas see tegevus ikka old väga aeglane usal ja suht palju ikka seal mängus vast hetkel maailma üldine hoiak mis neid selleks ka sunnib et peab sõna võtma ja abi saatma.

hetkel vast põhiline oleks et gruusia oma kaabli kätte saaks. siis saab hakata vähemalt raha tegema, et riik jälle jalule aidata.


viimati muutis raul. 13.08.2008 18:33:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 18:32:31 vasta tsitaadiga

LWD, Scart, tänud kiire ülevaate eest thumbs_up.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr. Ants
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2006




sõnum 13.08.2008 18:36:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:
CNNil venemaa esindaja just ütles, et nende arvates pole kõige parem idee, et usa abi laevadega toob.


Loomulikult ei ole hea idee. Kui lennukid ehk veel kuidagi vene hävtajate vahelt õhus läbi mahuvad, siis laevadega on raskem. Tuleb jälle need ilusti rannikule blokaadiks ritta seatud laevad käima panna ja ära ajada kuhugi. Bena niigi vähe...


viimati muutis Mr. Ants 13.08.2008 18:39:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MadisN
HV kasutaja
MadisN

liitunud: 22.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 18:37:15 vasta tsitaadiga

ma sain aru, et kaks C17 lennukit, mitte 17 lennukit.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 18:38:38 vasta tsitaadiga

see haigemajalaev pidi alles Baltimore's olema. kes seda teab millal see ükskord sinna kohale jõuab icon_confused.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 18:41:01 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
see haigemajalaev pidi alles Baltimore's olema. kes seda teab millal see ükskord sinna kohale jõuab icon_confused.gif


Kogu see asi võeti ette ainult ühe asja jaoks. Ei, see pole humanitaarabi, seda on neil endalgi. Bush pani praegu legaalselt, õigele asjale toetudes maha USA sõduri saapad Gruusiasse ja lisas, et USA sõdur avab kõik teed, ühendab kõik juhtmed ja annab siis Gruusia grusiinidele tagasi. Selleks aga peavad seal ees laiavad tiblad koju minema.

See on see, mis loeb.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 19:04:45 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
... Bush pani praegu legaalselt, õigele asjale toetudes maha USA sõduri saapad Gruusiasse ja lisas, et USA sõdur avab kõik teed, ühendab kõik juhtmed ja annab siis Gruusia grusiinidele tagasi. Selleks aga peavad seal ees laiavad tiblad koju minema. See on see, mis loeb.


peaasi, et seniilne vanamees seda abisaadetist georgia osariiki ei saada
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 19:12:45 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:
Scart kirjutas:
... Bush pani praegu legaalselt, õigele asjale toetudes maha USA sõduri saapad Gruusiasse ja lisas, et USA sõdur avab kõik teed, ühendab kõik juhtmed ja annab siis Gruusia grusiinidele tagasi. Selleks aga peavad seal ees laiavad tiblad koju minema. See on see, mis loeb.


peaasi, et seniilne vanamees seda abisaadetist georgia osariiki ei saada

ega jah, kui geograafia nõrk, siis pole ime, kui andis käsu veel laevadega icon_lol.gif
http://www.youtube.com/watch?v=nYmTEmUYj_8 icon_redface.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stepzter
HV veteran
stepzter

liitunud: 11.11.2001




sõnum 13.08.2008 19:21:13 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Bush ajas jura jah mida oligi oodata ehk siis ootame, loodame, eeldame bläblä, et tiblastan suurt miskit eriti paha ei tee.
Sa vist ei ole rahvusvahelise diplomaatia stiiliga kursis. See oli vägagi jõulise sõnumiga kõne. "me ootame" tähendab tavainimeste keeles "tehke, või muidu...".
_________________
Toetan õige kirja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 13.08.2008 19:22:09 vasta tsitaadiga

http://img231.imageshack.us/img231/2713/theworldexplainediy9.jpg icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 13.08.2008 19:27:26 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
ufo56 kirjutas:
Ei jõua kõike lugeda aga äkki keegi paari sõnaga ütleb mis uut. icon_redface.gif


USA viib sõjajõudude kaasabil sisse abisaadetised. Ehk siis nagu Somaalia - 100k mariini ja törts riisi. Lennud on juba õhus ja arvestades, et Türgi saatis juba eile mitusada rekkat ette Tbilisisse, eeldaks ma täiesti, et tibladel läks praegu väga kiiresti asjade kokkukorjamiseks. 24 tunniga on kogu Gruusia taas vaba.

Seda on küll hea kuulda.
Aga täielikult ta ikka ei lahku ju? icon_neutral.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JannoT
HV kasutaja
JannoT

liitunud: 23.12.2005




sõnum 13.08.2008 19:38:13 vasta tsitaadiga

Abi saadetise ETA't tahaks teada. Bush ei ütelnud seda?
_________________
011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 19:41:40 vasta tsitaadiga

Russian tanks head deeper into Georgia
http://www.msnbc.msn.com/id/26116598/

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 19:45:37 vasta tsitaadiga

JannoT kirjutas:
Abi saadetise ETA't tahaks teada. Bush ei ütelnud seda?


USA jaoks tänase päeva sees, nii et lähema 12 tunni jooksul.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 13.08.2008 19:50:34 vasta tsitaadiga

deleted icon_redface.gif
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!


viimati muutis Duckhead 13.08.2008 20:05:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 65, 66, 67  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.