Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  JOOMLA ja sellega seonduv märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2008 11:53:31 JOOMLA ja sellega seonduv vasta tsitaadiga

link :: Joomla

Praegu otsisin Joomla mammutteemat, kuid tulutult. Kuna Joomla on selline keeruline kontentmänedžmentsüsteem, mis nõuab aega et seda põhjalikult uurida ning mõista, oleks tore kui eksisteeriks selline teema. Siia võiks abivajajad pöörduda oma pisemate probleemidega ja küsimustega, millele oleks võimalik anda ammendav vastus ühe-kahe postiga.

Ajaks lumepalli veerema:
http://forum.joomla.org/ foorum paistab olevat PHPBB3, kuid extensionite alt leidsin ma vaid bridge, mis ühendaks foorumi ja cms-i kasutajad. Sooviks aga sellist nn. nested foorumit, mis jätaks alles lehekülje päise ja jaluse. Olen ma halvasti otsinud või on see joomla tiimi poolt spetsiaalselt valmistatud asi?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tom1245
HV veteran

liitunud: 09.05.2003




sõnum 25.06.2008 14:08:39 vasta tsitaadiga

ehk leiad siit mõne idee: http://www.rocketwerx.com/forum/viewtopic.php?f=22&t=403#p2053
Muidugi ei ütleks, et joomla nüüd hirmpalju keerulisem cms on kui mõni muu icon_wink.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdanx
HV kasutaja
djdanx

liitunud: 12.08.2004




sõnum 25.06.2008 20:02:36 vasta tsitaadiga

no üks variant on see, et see võib olla mingi phpbb foorum, kuskil mujal, et tee link, mooduliks wrapper ( see näitab seal keskel, nii et vasakpoolsed ja ülemised menüüd ja headerid ja footerid jäävad alles ), määra suurus ja kogu moos ...
_________________
teostan töid : magento
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2008 20:50:55 vasta tsitaadiga

Tänud, foorumiga sain ühele poole. Aga mind hakkas huvitama selline asi. See pole (veel) tõsine probleem, sest mul pole vaja faile liigutada või kustutada. Nimelt kui installida joomla kaudu mingi komponent või mis iganes, on loodud failide owneriks www vmt. Läbi ftp neid faile puutuda ei saa. Et seda probleemi lahendada, peab teatama oma hostijale ning paluma et ta owneri ära muudaks. Mõtlesin, äkki on mingi variant taolise olukorra vältimiseks?
_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
djdanx
HV kasutaja
djdanx

liitunud: 12.08.2004




sõnum 25.06.2008 21:14:52 vasta tsitaadiga

Tomv kirjutas:
Tänud, foorumiga sain ühele poole. Aga mind hakkas huvitama selline asi. See pole (veel) tõsine probleem, sest mul pole vaja faile liigutada või kustutada. Nimelt kui installida joomla kaudu mingi komponent või mis iganes, on loodud failide owneriks www vmt. Läbi ftp neid faile puutuda ei saa. Et seda probleemi lahendada, peab teatama oma hostijale ning paluma et ta owneri ära muudaks. Mõtlesin, äkki on mingi variant taolise olukorra vältimiseks?



kui ma nüüd õieti aru saan, siis faile saab küll muuta ja ehitada ja seda ka läbi ftp, et siis chmodiga failiõigused kõik peale ( 777 ) ja ongi tehtud.

_________________
teostan töid : magento
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2008 21:57:02 vasta tsitaadiga

Muuta saab, aga liigutada, kustutada ega ümber nimetada ei saa. Sama moodi CHMODi. Kui läbi eXtploreri joomlas anda 777 õigused, siis saab muuta. Kuid kõiki faile ei tahaks nagu 777 peale viia.

[R] RNTO englishh.php
[R] 550 Rename englishh.php: Permission denied
[R] SITE CHMOD 777 english.php
[R] 550 CHMOD 777 english.php: Operation not permitted

Aga muud vist üle ei jää, kui ftp-d kasutada..

_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tramburai
HV kasutaja
tramburai

liitunud: 06.04.2003




sõnum 26.06.2008 15:31:19 vasta tsitaadiga

On täitsa olemas Joomla! Eesti nimeline lehekülg koos failihalduse ja foorumiga. Viimasest olen ise saanud palju abi. Seal oled probleemide kohta nõu küsinud icon_question.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tom1245
HV veteran

liitunud: 09.05.2003




sõnum 29.06.2008 19:22:04 vasta tsitaadiga

kasutaks siis seda võimalust saada ehk abi sellest teemast. Päris ei oskagi probleemi sõnastada, aga küsimus on järgmine: kuidas joomla 1.5.3 puhul fikseerida esilehel mingi peamine, n.ö staatiline tekst, mille alla siis hakkaksid jooksma dünaamilised uudised? Hetkel mul iga uus sisestatud uudis lükkab selle esilehe staatilise teksti tahapoole. On kellelgi ideid, kuidas seda teostada?
EDIT: Google'is pakutakse välja uue mooduli istutamist esilehe mooduli kohale ja sinna linkida see esilehe tekst icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2008 22:47:14 vasta tsitaadiga

See olekski vast ratsionaalseim lahendus. Või kui tekst eriti pikk pole, siis peaks selle tiitli abil ka teksti kuvada saama. Defeauldis on see Welcome to frontpage.
_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2008 18:04:16 vasta tsitaadiga

tom1245 kirjutas:
kasutaks siis seda võimalust saada ehk abi sellest teemast. Päris ei oskagi probleemi sõnastada, aga küsimus on järgmine: kuidas joomla 1.5.3 puhul fikseerida esilehel mingi peamine, n.ö staatiline tekst, mille alla siis hakkaksid jooksma dünaamilised uudised? Hetkel mul iga uus sisestatud uudis lükkab selle esilehe staatilise teksti tahapoole. On kellelgi ideid, kuidas seda teostada?
EDIT: Google'is pakutakse välja uue mooduli istutamist esilehe mooduli kohale ja sinna linkida see esilehe tekst icon_rolleyes.gif

Joomla enda dokumentatsioonis kena õpetus olemas:

tsitaat:
How to create an "article sticky" on the Front Page?

Articles assigned to the Front Page will be added on top of the existing Front Page articles.

To prevent manual ordering every time a new article is added to the Front Page, it's possible to create a sticky:

* goto the Front Page Manager
* give the article that should stay on top a negative ordering (e.g. -1).

New added Front Page articles will be placed underneath it.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tom1245
HV veteran

liitunud: 09.05.2003




sõnum 02.07.2008 11:20:41 vasta tsitaadiga

Toomas kirjutas:
tom1245 kirjutas:
kasutaks siis seda võimalust saada ehk abi sellest teemast. Päris ei oskagi probleemi sõnastada, aga küsimus on järgmine: kuidas joomla 1.5.3 puhul fikseerida esilehel mingi peamine, n.ö staatiline tekst, mille alla siis hakkaksid jooksma dünaamilised uudised? Hetkel mul iga uus sisestatud uudis lükkab selle esilehe staatilise teksti tahapoole. On kellelgi ideid, kuidas seda teostada?
EDIT: Google'is pakutakse välja uue mooduli istutamist esilehe mooduli kohale ja sinna linkida see esilehe tekst icon_rolleyes.gif

Joomla enda dokumentatsioonis kena õpetus olemas:

tsitaat:
How to create an "article sticky" on the Front Page?

Articles assigned to the Front Page will be added on top of the existing Front Page articles.

To prevent manual ordering every time a new article is added to the Front Page, it's possible to create a sticky:

* goto the Front Page Manager
* give the article that should stay on top a negative ordering (e.g. -1).

New added Front Page articles will be placed underneath it.

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alecoqprem
Kreisi kasutaja
alecoqprem

liitunud: 28.07.2005




sõnum 15.07.2008 16:16:19 vasta tsitaadiga

selline küss - kas virtuemartis on olemas võimalus, et (registereeritud) kasutajad saavad ise tooteid lisada...?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2008 16:34:32 vasta tsitaadiga

alecoqprem kirjutas:
selline küss - kas virtuemartis on olemas võimalus, et (registereeritud) kasutajad saavad ise tooteid lisada...?

Minu teada mitte (ent samas ei tea ma ka kõike).
FrontEndist saavad kaupu lisada minu teada ainult Adminid. Idee järgi saaks teha muidugi, et registreerunud kasutaja oleks vaikimisi admin, aga iseasi on see, et kui mõttekas selline lahendus ikkagi oleks! Ei usu, et sedapidi lähenemisega asja välja veaks.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2008 22:07:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

selline küss - kas virtuemartis on olemas võimalus, et (registereeritud) kasutajad saavad ise tooteid lisada...?

Äkki saaksid lisada, milleks sul sellist asja vaja on? Oleks vast mõni sobivam lahendus selle jaoks.

_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alecoqprem
Kreisi kasutaja
alecoqprem

liitunud: 28.07.2005




sõnum 16.07.2008 00:23:17 vasta tsitaadiga

Tomv kirjutas:
tsitaat:

selline küss - kas virtuemartis on olemas võimalus, et (registereeritud) kasutajad saavad ise tooteid lisada...?

Äkki saaksid lisada, milleks sul sellist asja vaja on? Oleks vast mõni sobivam lahendus selle jaoks.


kuulutusteportaali jaoks. Et siis inimene lisab ise toote/teenuse mida müüa tahab ja saab sellele hinna määrata...
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2008 00:35:31 vasta tsitaadiga

Äkki leiad siit mõne sobiva?
http://extensions.joomla.org/index.php?option=com_mtree&task=listcats&cat_id=1763&Itemid=35

Näiteks:
http://extensions.joomla.org/component/option,com_mtree/task,viewlink/link_id,1096/Itemid,35/
http://extensions.joomla.org/component/option,com_mtree/task,viewlink/link_id,303/Itemid,35/

_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2008 00:41:03 vasta tsitaadiga

Minu soovitus oleks Tomv poolt mainitud AdsManager.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alecoqprem
Kreisi kasutaja
alecoqprem

liitunud: 28.07.2005




sõnum 11.08.2008 23:05:23 vasta tsitaadiga

Niih, nüüd siis selline küsimus, et kuskohal saab joomla 1.5-s ära kaotada artiklite autori nime, kuupäeva, printimise-, e-maili- ja pdf-i ikoonid, jms?

Proovisin article-manager ja sealt "parameters" alt aga ikkagi on kõik need vidinad artiklitel juures icon_neutral.gif Kõigil nagu ükshaaval ka ei viitsi igakord seadistada...
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tom1245
HV veteran

liitunud: 09.05.2003




sõnum 11.08.2008 23:41:30 vasta tsitaadiga

alecoqprem kirjutas:
Niih, nüüd siis selline küsimus, et kuskohal saab joomla 1.5-s ära kaotada artiklite autori nime, kuupäeva, printimise-, e-maili- ja pdf-i ikoonid, jms?

Proovisin article-manager ja sealt "parameters" alt aga ikkagi on kõik need vidinad artiklitel juures icon_neutral.gif Kõigil nagu ükshaaval ka ei viitsi igakord seadistada...

no aga article manager>preferences proovisid?
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alecoqprem
Kreisi kasutaja
alecoqprem

liitunud: 28.07.2005




sõnum 11.08.2008 23:58:26 vasta tsitaadiga

tom1245, ei leidnud sealt sellist asja. ainult parameters on...
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 03:14:11 vasta tsitaadiga

Ja kuidas on seaded menüükirje parameetrites?

Neid küsitud seadeid määratakse kolmes kohas:

1. Konkreetse artikli parameetrites
2. Menüükirje parameetrites
3. Artiklite haldamine > Parameetrid

Kui punkis 1 pole eelistust paika pandud, siis vaadatakse punkti 2 seadeid ja seejärel punkti 3.
Kui eelistus on paika pandud paika punktis 1 või 2, siis arvestatakse justnimelt selle seadega, mitte sellest allapoole jääva punkti (2 või 3) omaga.

Läks võib-olla liiga numbriliseks ja keeruliseks, aga loodetavasti jõudis see loogika kohale.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alecoqprem
Kreisi kasutaja
alecoqprem

liitunud: 28.07.2005




sõnum 12.08.2008 14:31:12 vasta tsitaadiga

Eraser, kust ma need menüükirjete parameetrid leian? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tom1245
HV veteran

liitunud: 09.05.2003




sõnum 12.08.2008 17:35:57 vasta tsitaadiga

alecoqprem kirjutas:
tom1245, ei leidnud sealt sellist asja. ainult parameters on...

imelik, aga mul asub seal: administrator>sisu>article manager ja üleval menüüribal paremal pool on nupp "preferences". Joomla versioon on 1.5.5. EST keelepakk eraldi otsa lastud...
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alecoqprem
Kreisi kasutaja
alecoqprem

liitunud: 28.07.2005




sõnum 13.08.2008 14:36:43 vasta tsitaadiga

alecoqprem kirjutas:
kust ma need menüükirjete parameetrid leian? icon_rolleyes.gif

see küsimus veel õhus.
ja siis oskab keegi ehk ka öelda, kuskohast saab esilehel selle "welcome to front page" maha keerata?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tom1245
HV veteran

liitunud: 09.05.2003




sõnum 13.08.2008 15:21:32 vasta tsitaadiga

alecoqprem kirjutas:

ja siis oskab keegi ehk ka öelda, kuskohast saab esilehel selle "welcome to front page" maha keerata?

no ega laiskus ei anna häbeneda icon_lol.gif Google'ist esimene vaste: http://www.phoca.cz/articles/joomla/welcome-to-the-frontpage-remove/
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alecoqprem
Kreisi kasutaja
alecoqprem

liitunud: 28.07.2005




sõnum 13.08.2008 15:30:19 vasta tsitaadiga

tom1245 kirjutas:
alecoqprem kirjutas:

ja siis oskab keegi ehk ka öelda, kuskohast saab esilehel selle "welcome to front page" maha keerata?

no ega laiskus ei anna häbeneda icon_lol.gif Google'ist esimene vaste: http://www.phoca.cz/articles/joomla/welcome-to-the-frontpage-remove/


tänud. lihtsalt HV nii tarku täis, et vahest ununeb Google täitsa ära icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 17:08:14 vasta tsitaadiga

alecoqprem kirjutas:
alecoqprem kirjutas:
kust ma need menüükirjete parameetrid leian? icon_rolleyes.gif

see küsimus veel õhus.

1. Võtad lahti menüü (nt. mainmenu)
2. Klikid menüükirjele, mille all siis sinu artikleid kas blogivaates või siis nimekirjana
3. Leiad need parameetrid muidu paremalt poolt - Parameters (Component)
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 18.08.2008 19:46:48 vasta tsitaadiga

Kas joomlale on altenratiive?

Kõvasti väiksema mahuga.Maks 250mb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.08.2008 19:51:48 vasta tsitaadiga

jaank, joomla nüüd küll 250mb ei võta icon_rolleyes.gif
Lisaks kuidas puutub CMSi otsimine Joomla mammut teemaga kui sa Joomlat ei taha?

Aga hea leht mida vaadata: http://www.opensourcecms.com/

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2008 15:11:05 vasta tsitaadiga

Keegi oskab mulle ära seletada mis asi on KATEGOORIA ja SEKTSIOON.

Kui ma tahan teha lihtsat, kolme lingiga lehte
- LEHT1 (avaleht)
- LEHT2 (tutvustus)
- LEHT3 (kontakt)
- - ALAMLEHT1 (kontakt)
- - ALAMLEHT2 (tagasiside)

Kokku 4 lehte.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdanx
HV kasutaja
djdanx

liitunud: 12.08.2004




sõnum 19.08.2008 22:02:00 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Keegi oskab mulle ära seletada mis asi on KATEGOORIA ja SEKTSIOON.

Kui ma tahan teha lihtsat, kolme lingiga lehte
- LEHT1 (avaleht)
- LEHT2 (tutvustus)
- LEHT3 (kontakt)
- - ALAMLEHT1 (kontakt)
- - ALAMLEHT2 (tagasiside)

Kokku 4 lehte.


leht 1-3 saab teha mainmenu all näiteks ja alamlehed siis nii, et teed 2 lehte ( kontakt ja tagasiside ) ning valid Parent Item: leht3 ( kontakt )


http://www.pathos-seo.com/joomla-basics/joomla-explanation-of-section-category-and-content.html

_________________
teostan töid : magento
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alecoqprem
Kreisi kasutaja
alecoqprem

liitunud: 28.07.2005




sõnum 20.08.2008 19:07:12 vasta tsitaadiga

nüüd siis selline probleem,

otsin parimat ja samas lihtsaimat komponenti mis ühendaks joomla kasutajad phpbb3 foorumiga.

Kõige esimene mis leidsin, oli Jfusion aga sellega tekkis selline probleem, et kui määrata joomlale "master" staatus ja foorumile "slave" staatus, ütleb jfusion, et slavel peab olema kasutajate regamine keelatud. Vaja oleks aga asi nii korraldada, et registreerida saab nii joomlas kui foorumis.

Ühesõnaga kas keegi oskab mingit muud head komponenti antud asja lahendamiseks soovitada või äkki teab lahendust ülalkirjeldatud jfusion-i probleemile?

Aitäh.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdanx
HV kasutaja
djdanx

liitunud: 12.08.2004




sõnum 20.08.2008 19:39:25 vasta tsitaadiga

alecoqprem kirjutas:
nüüd siis selline probleem,

otsin parimat ja samas lihtsaimat komponenti mis ühendaks joomla kasutajad phpbb3 foorumiga.

Kõige esimene mis leidsin, oli Jfusion aga sellega tekkis selline probleem, et kui määrata joomlale "master" staatus ja foorumile "slave" staatus, ütleb jfusion, et slavel peab olema kasutajate regamine keelatud. Vaja oleks aga asi nii korraldada, et registreerida saab nii joomlas kui foorumis.

Ühesõnaga kas keegi oskab mingit muud head komponenti antud asja lahendamiseks soovitada või äkki teab lahendust ülalkirjeldatud jfusion-i probleemile?

Aitäh.


guugelda joomla phpbb bridge icon_wink.gif

_________________
teostan töid : magento
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kethmar
Kreisi kasutaja
Kethmar

liitunud: 21.06.2006




sõnum 21.08.2008 07:22:18 vasta tsitaadiga

Mina soovitaks Fireboardi, ise kasutan ka seda.
_________________
Kodulehekülg: http://kethmar.ee/university
Vajad veebilahendust või graafilist abi? Küsi pakkumist. HV Rahvale alati odavamalt.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2008 13:40:57 vasta tsitaadiga

RokBridge on proovitud?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alecoqprem
Kreisi kasutaja
alecoqprem

liitunud: 28.07.2005




sõnum 21.08.2008 20:25:03 vasta tsitaadiga

Eraser kirjutas:
RokBridge on proovitud?


rockbridge töötab laitmatult icon_biggrin.gif thumbs_up.gif Eraser-ile peab küll kunagi õlle välja tegema 8)
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2008 00:43:23 vasta tsitaadiga

Aga minugipoolest. icon_biggrin.gif
Ma küll (sinu õnneks) rüüpan õllekest harva. Muid jooke läeb nagu rohkem. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alecoqprem
Kreisi kasutaja
alecoqprem

liitunud: 28.07.2005




sõnum 24.08.2008 17:35:53 vasta tsitaadiga

Kui joomla 1.5.6 on juba installitud, kas siis sinna on kuidagi võimalik joomla 1.x.x versiooni sisu importida, kui on olemas ainult selle täielik anddmebaas? (st-ei ole migration script, vaid kogu 1.x.x versiooni baas).
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2008 22:14:39 vasta tsitaadiga

Võid näiteks mtwMigratorit proovida.
Igaks-juhuks tuletan siiski ka meelde, et enne sellist operatsiooni peaks sul olema uuest saidist ikka varukoopia ka olemas.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alecoqprem
Kreisi kasutaja
alecoqprem

liitunud: 28.07.2005




sõnum 02.09.2008 17:55:18 vasta tsitaadiga

Soovitage ühte head ostukäru peale Virtuemarti - midagi lihtsamat. Sarnane lahendus nagu sellel lehel, oleks hea. Põhimõte oleks see, et saaks panna lihtsalt asjale pildi, lühikese kirjelduse ja hinna ning siis saaks tellimuse ilma registreerimata ära saata (e-mailile).

Virtuemart on lihtsalt oma kõikide settingute ja asjadega liiga mahukas ja kliendile vb pisut raske.

Ise proovisin sellist asja nagu SimpleCaddy aga see ei hakka tööle. Configuration ei tööta ja tooteid ei saa sisestada.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yax
HV vaatleja
Yax

liitunud: 21.09.2006




sõnum 03.09.2008 11:19:38 vasta tsitaadiga

Olen SimpleCaddyt kasutanud. Kõik töötab ilusti. Seal ju ei pea tooteid kuskile sisestama. Boti kaudu seotakse tavalisel lehel oleva tootega.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 04.09.2008 14:36:37 vasta tsitaadiga

Vaja oleks vidinat kontaktide importimiseks ... näiteks xml-ist või csv-st .... vahet pole millest, võib ükskõik millisele kujule need parseda. On keegi millegi sellisega kokku puutunud või tuleb progema hakata?
_________________
No worries!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alecoqprem
Kreisi kasutaja
alecoqprem

liitunud: 28.07.2005




sõnum 18.09.2008 17:23:55 vasta tsitaadiga

ükskiire küsimus joomfishi kohta - kuidas ta määrab default keele? Joomla global configurationis on määratud eesti keel saidi keeleks aga leht kuvab ikka inglise keelt "defaultina"
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.09.2008 18:55:13 vasta tsitaadiga

mis su brauseri eelistuseks on ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alecoqprem
Kreisi kasutaja
alecoqprem

liitunud: 28.07.2005




sõnum 18.09.2008 19:55:34 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
mis su brauseri eelistuseks on ?


Kontrollisin Opera, IE6, IE7 ja FF-iga, ainult operaga on korras, teised kuvavad inglise keelt esimesena.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.09.2008 20:06:06 vasta tsitaadiga

alecoqprem, ja ikkagi - mis sul brauseris keele eelistuseks pandud on doh.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alecoqprem
Kreisi kasutaja
alecoqprem

liitunud: 28.07.2005




sõnum 18.09.2008 20:26:37 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
alecoqprem, ja ikkagi - mis sul brauseris keele eelistuseks pandud on doh.gif


icon_lol.gif ei jaganud matsu välja.sain aru, et küsiti mis browserit kasutan.

Aga kuskohast seda vaadata saab? iseenesest ei tohiks see ju midagi muuta. See, mis keeles lehte kuvatakse peaks ju tulenema otseselt joomfishi ja joomla seadetest...
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.09.2008 21:23:02 vasta tsitaadiga

eip, brauseritel on keeleeelistused ja joomlafish saab arvatavasti sellest aru (brauser eelistab näha inglisekeelset lehte, siis joomfish ka teeb seda)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2008 11:29:03 vasta tsitaadiga

Kas see on Joomla 1.5 normaalne, et mul on mp3 link ja sellele vajutades hakkavad brauserid seda quicktimega mängima? Tahaks, et tuleks allalaadimise aken ikka ette.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 01.10.2008 11:30:20 vasta tsitaadiga

-RaiTz- kirjutas:
Kas see on Joomla 1.5 normaalne, et mul on mp3 link ja sellele vajutades hakkavad brauserid seda quicktimega mängima? Tahaks, et tuleks allalaadimise aken ikka ette.


Brauseri seadistused icon_idea.gif

_________________
No worries!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  JOOMLA ja sellega seonduv mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.