|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tomv
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
25.06.2008 11:53:31
JOOMLA ja sellega seonduv |
|
|
link :: Joomla
Praegu otsisin Joomla mammutteemat, kuid tulutult. Kuna Joomla on selline keeruline kontentmänedmentsüsteem, mis nõuab aega et seda põhjalikult uurida ning mõista, oleks tore kui eksisteeriks selline teema. Siia võiks abivajajad pöörduda oma pisemate probleemidega ja küsimustega, millele oleks võimalik anda ammendav vastus ühe-kahe postiga.
Ajaks lumepalli veerema:
http://forum.joomla.org/ foorum paistab olevat PHPBB3, kuid extensionite alt leidsin ma vaid bridge, mis ühendaks foorumi ja cms-i kasutajad. Sooviks aga sellist nn. nested foorumit, mis jätaks alles lehekülje päise ja jaluse. Olen ma halvasti otsinud või on see joomla tiimi poolt spetsiaalselt valmistatud asi?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tom1245
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdanx
HV kasutaja

liitunud: 12.08.2004
|
25.06.2008 20:02:36
|
|
|
no üks variant on see, et see võib olla mingi phpbb foorum, kuskil mujal, et tee link, mooduliks wrapper ( see näitab seal keskel, nii et vasakpoolsed ja ülemised menüüd ja headerid ja footerid jäävad alles ), määra suurus ja kogu moos ...
_________________ teostan töid : magento |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomv
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
25.06.2008 20:50:55
|
|
|
Tänud, foorumiga sain ühele poole. Aga mind hakkas huvitama selline asi. See pole (veel) tõsine probleem, sest mul pole vaja faile liigutada või kustutada. Nimelt kui installida joomla kaudu mingi komponent või mis iganes, on loodud failide owneriks www vmt. Läbi ftp neid faile puutuda ei saa. Et seda probleemi lahendada, peab teatama oma hostijale ning paluma et ta owneri ära muudaks. Mõtlesin, äkki on mingi variant taolise olukorra vältimiseks?
_________________ jah |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdanx
HV kasutaja

liitunud: 12.08.2004
|
25.06.2008 21:14:52
|
|
|
| Tomv kirjutas: |
| Tänud, foorumiga sain ühele poole. Aga mind hakkas huvitama selline asi. See pole (veel) tõsine probleem, sest mul pole vaja faile liigutada või kustutada. Nimelt kui installida joomla kaudu mingi komponent või mis iganes, on loodud failide owneriks www vmt. Läbi ftp neid faile puutuda ei saa. Et seda probleemi lahendada, peab teatama oma hostijale ning paluma et ta owneri ära muudaks. Mõtlesin, äkki on mingi variant taolise olukorra vältimiseks? |
kui ma nüüd õieti aru saan, siis faile saab küll muuta ja ehitada ja seda ka läbi ftp, et siis chmodiga failiõigused kõik peale ( 777 ) ja ongi tehtud.
_________________ teostan töid : magento |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomv
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
25.06.2008 21:57:02
|
|
|
Muuta saab, aga liigutada, kustutada ega ümber nimetada ei saa. Sama moodi CHMODi. Kui läbi eXtploreri joomlas anda 777 õigused, siis saab muuta. Kuid kõiki faile ei tahaks nagu 777 peale viia.
[R] RNTO englishh.php
[R] 550 Rename englishh.php: Permission denied
[R] SITE CHMOD 777 english.php
[R] 550 CHMOD 777 english.php: Operation not permitted
|
Aga muud vist üle ei jää, kui ftp-d kasutada..
_________________ jah |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tramburai
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2003
|
26.06.2008 15:31:19
|
|
|
On täitsa olemas Joomla! Eesti nimeline lehekülg koos failihalduse ja foorumiga. Viimasest olen ise saanud palju abi. Seal oled probleemide kohta nõu küsinud
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tom1245
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
29.06.2008 19:22:04
|
|
|
kasutaks siis seda võimalust saada ehk abi sellest teemast. Päris ei oskagi probleemi sõnastada, aga küsimus on järgmine: kuidas joomla 1.5.3 puhul fikseerida esilehel mingi peamine, n.ö staatiline tekst, mille alla siis hakkaksid jooksma dünaamilised uudised? Hetkel mul iga uus sisestatud uudis lükkab selle esilehe staatilise teksti tahapoole. On kellelgi ideid, kuidas seda teostada?
EDIT: Google'is pakutakse välja uue mooduli istutamist esilehe mooduli kohale ja sinna linkida see esilehe tekst
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomv
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
29.06.2008 22:47:14
|
|
|
See olekski vast ratsionaalseim lahendus. Või kui tekst eriti pikk pole, siis peaks selle tiitli abil ka teksti kuvada saama. Defeauldis on see Welcome to frontpage.
_________________ jah |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Toomas
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2003
|
01.07.2008 18:04:16
|
|
|
| tom1245 kirjutas: |
kasutaks siis seda võimalust saada ehk abi sellest teemast. Päris ei oskagi probleemi sõnastada, aga küsimus on järgmine: kuidas joomla 1.5.3 puhul fikseerida esilehel mingi peamine, n.ö staatiline tekst, mille alla siis hakkaksid jooksma dünaamilised uudised? Hetkel mul iga uus sisestatud uudis lükkab selle esilehe staatilise teksti tahapoole. On kellelgi ideid, kuidas seda teostada?
EDIT: Google'is pakutakse välja uue mooduli istutamist esilehe mooduli kohale ja sinna linkida see esilehe tekst  |
Joomla enda dokumentatsioonis kena õpetus olemas:
| tsitaat: |
How to create an "article sticky" on the Front Page?
Articles assigned to the Front Page will be added on top of the existing Front Page articles.
To prevent manual ordering every time a new article is added to the Front Page, it's possible to create a sticky:
* goto the Front Page Manager
* give the article that should stay on top a negative ordering (e.g. -1).
New added Front Page articles will be placed underneath it. |
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tom1245
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
02.07.2008 11:20:41
|
|
|
| Toomas kirjutas: |
| tom1245 kirjutas: |
kasutaks siis seda võimalust saada ehk abi sellest teemast. Päris ei oskagi probleemi sõnastada, aga küsimus on järgmine: kuidas joomla 1.5.3 puhul fikseerida esilehel mingi peamine, n.ö staatiline tekst, mille alla siis hakkaksid jooksma dünaamilised uudised? Hetkel mul iga uus sisestatud uudis lükkab selle esilehe staatilise teksti tahapoole. On kellelgi ideid, kuidas seda teostada?
EDIT: Google'is pakutakse välja uue mooduli istutamist esilehe mooduli kohale ja sinna linkida see esilehe tekst  |
Joomla enda dokumentatsioonis kena õpetus olemas:
| tsitaat: |
How to create an "article sticky" on the Front Page?
Articles assigned to the Front Page will be added on top of the existing Front Page articles.
To prevent manual ordering every time a new article is added to the Front Page, it's possible to create a sticky:
* goto the Front Page Manager
* give the article that should stay on top a negative ordering (e.g. -1).
New added Front Page articles will be placed underneath it. |
|
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alecoqprem
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2005
|
15.07.2008 16:16:19
|
|
|
| selline küss - kas virtuemartis on olemas võimalus, et (registereeritud) kasutajad saavad ise tooteid lisada...?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eraser
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2003
|
15.07.2008 16:34:32
|
|
|
| alecoqprem kirjutas: |
| selline küss - kas virtuemartis on olemas võimalus, et (registereeritud) kasutajad saavad ise tooteid lisada...? |
Minu teada mitte (ent samas ei tea ma ka kõike).
FrontEndist saavad kaupu lisada minu teada ainult Adminid. Idee järgi saaks teha muidugi, et registreerunud kasutaja oleks vaikimisi admin, aga iseasi on see, et kui mõttekas selline lahendus ikkagi oleks! Ei usu, et sedapidi lähenemisega asja välja veaks.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomv
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
15.07.2008 22:07:22
|
|
|
| tsitaat: |
selline küss - kas virtuemartis on olemas võimalus, et (registereeritud) kasutajad saavad ise tooteid lisada...?
|
Äkki saaksid lisada, milleks sul sellist asja vaja on? Oleks vast mõni sobivam lahendus selle jaoks.
_________________ jah |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alecoqprem
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2005
|
16.07.2008 00:23:17
|
|
|
| Tomv kirjutas: |
| tsitaat: |
selline küss - kas virtuemartis on olemas võimalus, et (registereeritud) kasutajad saavad ise tooteid lisada...?
|
Äkki saaksid lisada, milleks sul sellist asja vaja on? Oleks vast mõni sobivam lahendus selle jaoks. |
kuulutusteportaali jaoks. Et siis inimene lisab ise toote/teenuse mida müüa tahab ja saab sellele hinna määrata...
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomv
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eraser
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2003
|
16.07.2008 00:41:03
|
|
|
| Minu soovitus oleks Tomv poolt mainitud AdsManager.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alecoqprem
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2005
|
11.08.2008 23:05:23
|
|
|
Niih, nüüd siis selline küsimus, et kuskohal saab joomla 1.5-s ära kaotada artiklite autori nime, kuupäeva, printimise-, e-maili- ja pdf-i ikoonid, jms?
Proovisin article-manager ja sealt "parameters" alt aga ikkagi on kõik need vidinad artiklitel juures Kõigil nagu ükshaaval ka ei viitsi igakord seadistada...
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tom1245
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
11.08.2008 23:41:30
|
|
|
| alecoqprem kirjutas: |
Niih, nüüd siis selline küsimus, et kuskohal saab joomla 1.5-s ära kaotada artiklite autori nime, kuupäeva, printimise-, e-maili- ja pdf-i ikoonid, jms?
Proovisin article-manager ja sealt "parameters" alt aga ikkagi on kõik need vidinad artiklitel juures Kõigil nagu ükshaaval ka ei viitsi igakord seadistada... |
no aga article manager>preferences proovisid?
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alecoqprem
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2005
|
11.08.2008 23:58:26
|
|
|
| tom1245, ei leidnud sealt sellist asja. ainult parameters on...
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eraser
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2003
|
12.08.2008 03:14:11
|
|
|
Ja kuidas on seaded menüükirje parameetrites?
Neid küsitud seadeid määratakse kolmes kohas:
1. Konkreetse artikli parameetrites
2. Menüükirje parameetrites
3. Artiklite haldamine > Parameetrid
Kui punkis 1 pole eelistust paika pandud, siis vaadatakse punkti 2 seadeid ja seejärel punkti 3.
Kui eelistus on paika pandud paika punktis 1 või 2, siis arvestatakse justnimelt selle seadega, mitte sellest allapoole jääva punkti (2 või 3) omaga.
Läks võib-olla liiga numbriliseks ja keeruliseks, aga loodetavasti jõudis see loogika kohale.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alecoqprem
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2005
|
12.08.2008 14:31:12
|
|
|
Eraser, kust ma need menüükirjete parameetrid leian?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tom1245
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
12.08.2008 17:35:57
|
|
|
| alecoqprem kirjutas: |
| tom1245, ei leidnud sealt sellist asja. ainult parameters on... |
imelik, aga mul asub seal: administrator>sisu>article manager ja üleval menüüribal paremal pool on nupp "preferences". Joomla versioon on 1.5.5. EST keelepakk eraldi otsa lastud...
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alecoqprem
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2005
|
13.08.2008 14:36:43
|
|
|
| alecoqprem kirjutas: |
kust ma need menüükirjete parameetrid leian?  |
see küsimus veel õhus.
ja siis oskab keegi ehk ka öelda, kuskohast saab esilehel selle "welcome to front page" maha keerata?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tom1245
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alecoqprem
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2005
|
13.08.2008 15:30:19
|
|
|
tänud. lihtsalt HV nii tarku täis, et vahest ununeb Google täitsa ära
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eraser
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2003
|
13.08.2008 17:08:14
|
|
|
| alecoqprem kirjutas: |
| alecoqprem kirjutas: |
kust ma need menüükirjete parameetrid leian?  |
see küsimus veel õhus. |
1. Võtad lahti menüü (nt. mainmenu)
2. Klikid menüükirjele, mille all siis sinu artikleid kas blogivaates või siis nimekirjana
3. Leiad need parameetrid muidu paremalt poolt - Parameters (Component)
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
18.08.2008 19:46:48
|
|
|
Kas joomlale on altenratiive?
Kõvasti väiksema mahuga.Maks 250mb
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002

|
18.08.2008 19:51:48
|
|
|
jaank, joomla nüüd küll 250mb ei võta
Lisaks kuidas puutub CMSi otsimine Joomla mammut teemaga kui sa Joomlat ei taha?
Aga hea leht mida vaadata: http://www.opensourcecms.com/
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
19.08.2008 15:11:05
|
|
|
Keegi oskab mulle ära seletada mis asi on KATEGOORIA ja SEKTSIOON.
Kui ma tahan teha lihtsat, kolme lingiga lehte
- LEHT1 (avaleht)
- LEHT2 (tutvustus)
- LEHT3 (kontakt)
- - ALAMLEHT1 (kontakt)
- - ALAMLEHT2 (tagasiside)
Kokku 4 lehte.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdanx
HV kasutaja

liitunud: 12.08.2004
|
19.08.2008 22:02:00
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
Keegi oskab mulle ära seletada mis asi on KATEGOORIA ja SEKTSIOON.
Kui ma tahan teha lihtsat, kolme lingiga lehte
- LEHT1 (avaleht)
- LEHT2 (tutvustus)
- LEHT3 (kontakt)
- - ALAMLEHT1 (kontakt)
- - ALAMLEHT2 (tagasiside)
Kokku 4 lehte. |
leht 1-3 saab teha mainmenu all näiteks ja alamlehed siis nii, et teed 2 lehte ( kontakt ja tagasiside ) ning valid Parent Item: leht3 ( kontakt )
http://www.pathos-seo.com/joomla-basics/joomla-explanation-of-section-category-and-content.html
_________________ teostan töid : magento |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alecoqprem
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2005
|
20.08.2008 19:07:12
|
|
|
nüüd siis selline probleem,
otsin parimat ja samas lihtsaimat komponenti mis ühendaks joomla kasutajad phpbb3 foorumiga.
Kõige esimene mis leidsin, oli Jfusion aga sellega tekkis selline probleem, et kui määrata joomlale "master" staatus ja foorumile "slave" staatus, ütleb jfusion, et slavel peab olema kasutajate regamine keelatud. Vaja oleks aga asi nii korraldada, et registreerida saab nii joomlas kui foorumis.
Ühesõnaga kas keegi oskab mingit muud head komponenti antud asja lahendamiseks soovitada või äkki teab lahendust ülalkirjeldatud jfusion-i probleemile?
Aitäh.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdanx
HV kasutaja

liitunud: 12.08.2004
|
20.08.2008 19:39:25
|
|
|
| alecoqprem kirjutas: |
nüüd siis selline probleem,
otsin parimat ja samas lihtsaimat komponenti mis ühendaks joomla kasutajad phpbb3 foorumiga.
Kõige esimene mis leidsin, oli Jfusion aga sellega tekkis selline probleem, et kui määrata joomlale "master" staatus ja foorumile "slave" staatus, ütleb jfusion, et slavel peab olema kasutajate regamine keelatud. Vaja oleks aga asi nii korraldada, et registreerida saab nii joomlas kui foorumis.
Ühesõnaga kas keegi oskab mingit muud head komponenti antud asja lahendamiseks soovitada või äkki teab lahendust ülalkirjeldatud jfusion-i probleemile?
Aitäh. |
guugelda joomla phpbb bridge
_________________ teostan töid : magento |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kethmar
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2006
|
21.08.2008 07:22:18
|
|
|
Mina soovitaks Fireboardi, ise kasutan ka seda.
_________________ Kodulehekülg: http://kethmar.ee/university
Vajad veebilahendust või graafilist abi? Küsi pakkumist. HV Rahvale alati odavamalt. |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eraser
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alecoqprem
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2005
|
21.08.2008 20:25:03
|
|
|
rockbridge töötab laitmatult Eraser-ile peab küll kunagi õlle välja tegema 8)
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eraser
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2003
|
22.08.2008 00:43:23
|
|
|
Aga minugipoolest.
Ma küll (sinu õnneks) rüüpan õllekest harva. Muid jooke läeb nagu rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alecoqprem
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2005
|
24.08.2008 17:35:53
|
|
|
| Kui joomla 1.5.6 on juba installitud, kas siis sinna on kuidagi võimalik joomla 1.x.x versiooni sisu importida, kui on olemas ainult selle täielik anddmebaas? (st-ei ole migration script, vaid kogu 1.x.x versiooni baas).
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eraser
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2003
|
24.08.2008 22:14:39
|
|
|
Võid näiteks mtwMigratorit proovida.
Igaks-juhuks tuletan siiski ka meelde, et enne sellist operatsiooni peaks sul olema uuest saidist ikka varukoopia ka olemas.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alecoqprem
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2005
|
02.09.2008 17:55:18
|
|
|
Soovitage ühte head ostukäru peale Virtuemarti - midagi lihtsamat. Sarnane lahendus nagu sellel lehel, oleks hea. Põhimõte oleks see, et saaks panna lihtsalt asjale pildi, lühikese kirjelduse ja hinna ning siis saaks tellimuse ilma registreerimata ära saata (e-mailile).
Virtuemart on lihtsalt oma kõikide settingute ja asjadega liiga mahukas ja kliendile vb pisut raske.
Ise proovisin sellist asja nagu SimpleCaddy aga see ei hakka tööle. Configuration ei tööta ja tooteid ei saa sisestada.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Yax
HV vaatleja

liitunud: 21.09.2006
|
03.09.2008 11:19:38
|
|
|
| Olen SimpleCaddyt kasutanud. Kõik töötab ilusti. Seal ju ei pea tooteid kuskile sisestama. Boti kaudu seotakse tavalisel lehel oleva tootega.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArQ
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2004
|
04.09.2008 14:36:37
|
|
|
Vaja oleks vidinat kontaktide importimiseks ... näiteks xml-ist või csv-st .... vahet pole millest, võib ükskõik millisele kujule need parseda. On keegi millegi sellisega kokku puutunud või tuleb progema hakata?
_________________ No worries! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alecoqprem
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2005
|
18.09.2008 17:23:55
|
|
|
| ükskiire küsimus joomfishi kohta - kuidas ta määrab default keele? Joomla global configurationis on määratud eesti keel saidi keeleks aga leht kuvab ikka inglise keelt "defaultina"
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
18.09.2008 18:55:13
|
|
|
| mis su brauseri eelistuseks on ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alecoqprem
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2005
|
18.09.2008 19:55:34
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| mis su brauseri eelistuseks on ? |
Kontrollisin Opera, IE6, IE7 ja FF-iga, ainult operaga on korras, teised kuvavad inglise keelt esimesena.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002

|
18.09.2008 20:06:06
|
|
|
alecoqprem, ja ikkagi - mis sul brauseris keele eelistuseks pandud on
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alecoqprem
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2005
|
18.09.2008 20:26:37
|
|
|
| Renka kirjutas: |
alecoqprem, ja ikkagi - mis sul brauseris keele eelistuseks pandud on  |
ei jaganud matsu välja.sain aru, et küsiti mis browserit kasutan.
Aga kuskohast seda vaadata saab? iseenesest ei tohiks see ju midagi muuta. See, mis keeles lehte kuvatakse peaks ju tulenema otseselt joomfishi ja joomla seadetest...
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
18.09.2008 21:23:02
|
|
|
| eip, brauseritel on keeleeelistused ja joomlafish saab arvatavasti sellest aru (brauser eelistab näha inglisekeelset lehte, siis joomfish ka teeb seda)
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-RaiTz-
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2006
|
01.10.2008 11:29:03
|
|
|
| Kas see on Joomla 1.5 normaalne, et mul on mp3 link ja sellele vajutades hakkavad brauserid seda quicktimega mängima? Tahaks, et tuleks allalaadimise aken ikka ette.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArQ
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2004
|
01.10.2008 11:30:20
|
|
|
| -RaiTz- kirjutas: |
| Kas see on Joomla 1.5 normaalne, et mul on mp3 link ja sellele vajutades hakkavad brauserid seda quicktimega mängima? Tahaks, et tuleks allalaadimise aken ikka ette. |
Brauseri seadistused
_________________ No worries! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|