|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
12.08.2008 17:38:24
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| Suur_Raul kirjutas: |
irw äkki telliks venemaalt tuumapommi ka  |
neilt võiks sellise pommi tellida mis sinna kohapeale jääks, eestisse saadetakse ainult "launch" nupp  |
IMO päeva parim nali
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
12.08.2008 17:41:39
|
|
|
Suur_Raul, oot ma ei saanud aru kas need asjad on juba olemas või ostetakse või mis, sest sandown laevad on juba olemas ju
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madd0g
HV veteran

liitunud: 05.10.2007
|
12.08.2008 17:43:17
|
|
|
tige kala, Tulevik vast rohkem.
_________________ Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas. |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eestlane
HV Guru

liitunud: 26.01.2004
|
12.08.2008 17:44:55
|
|
|
Ehk siis sõda on läbi?
_________________ pole olemas halba ilma, on vaid vale riietus  |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
12.08.2008 17:45:33
|
|
|
| tige kala kirjutas: |
Suur_Raul, oot ma ei saanud aru kas need asjad on juba olemas või ostetakse või mis, sest sandown laevad on juba olemas ju  |
see selline tuleviku teema tundub nii, et siis lähtutakse sellisest vb plaanist, kui ostetakse uusi asju. eks osad asjad siis juba olemas. see tegelt vast mingi demo video. mida tavaliselt kusagil kohtumistel näidatakse.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
12.08.2008 17:47:06
|
|
|
Nägin küll 3-4 viimast küsimust aga Medvedevi jutt oli kuidagi palju konkreetsem ja isegi mõistlik ...
Sarkosy venitab ja venitab ja ei saagi pärast aru mist ta konkreetne vastus oli.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
12.08.2008 17:49:13
|
|
|
| Nu kirjutas: |
Nägin küll 3-4 viimast küsimust aga Medvedevi jutt oli kuidagi palju konkreetsem ja isegi mõistlik ...
Sarkosy venitab ja venitab ja ei saagi pärast aru mist ta konkreetne vastus oli. |
See ongi vene strateegia, kuni lääs muliseb ja valmistub küsimusi/nõudmisi esitama, teeb venemaa asja ära ja lõpuks pöörab kõik teistpidi ja tembeldab süüdlaseks ohvri, et ise puhtalt minema saaks.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
devean
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LWD
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2007
|
12.08.2008 17:49:56
|
|
|
| Lepiti kokku, et Vene väed Gruusiast välja, Gruusia peab väed separistlikelt aladelt (L-Osseetia, Abhaasia) eemal hoidma.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
12.08.2008 17:52:25
|
|
|
| LWD kirjutas: |
| Lepiti kokku, et Vene väed Gruusiast välja, Gruusia peab väed separistlikelt aladelt (L-Osseetia, Abhaasia) eemal hoidma. |
Allikat??
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
12.08.2008 17:54:05
|
|
|
See on ehk gruusiale ehk isegi kasulikum hetke seisus.Põhiline ,et naftajuhe jääks nede hallata.Pole enam katkumist omavahel.
Gruusia tegi ainuõige otsuse, kui alustas rünnakuid.Oli mis oli ja nüüd tuleb edasi mõelda.
Gruusail tuleb kiiresti riik üles ehitada, sest talv on tulemas.Majandus vaja jalgele putitada.
Arvatavasti tulevad mingid kohtus käimised ka, ala ossetia nõuab kahjutasu purustuset eest jne.
Praegu on õige aeg sinna maja osta, hinand on odavad
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
12.08.2008 17:57:24
|
|
|
| time123 kirjutas: |
| LWD kirjutas: |
| Lepiti kokku, et Vene väed Gruusiast välja, Gruusia peab väed separistlikelt aladelt (L-Osseetia, Abhaasia) eemal hoidma. |
Allikat?? |
CNN-is oli just Prantsusmaa ja Vene Föderatsiooni presidentide ühine pressikonverents.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4562879#4562879
IMO nii kindlalt ei väidetud, et VF oma väed kohe välja viib. Hoiab oma rahu jne. Edasi tungida ei plaanita.
Prantsusmaa president lendab veel täna Gruusiasse.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LWD
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2007
|
12.08.2008 18:03:11
|
|
|
| Mart352 kirjutas: |
| time123 kirjutas: |
| Allikat?? |
CNN-is oli just Prantsusmaa ja Vene Föderatsiooni presidentide ühine pressikonverents.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4562879#4562879
IMO nii kindlalt ei väidetud, et VF oma väed kohe välja viib. Hoiab oma rahu jne. Edasi tungida ei plaanita.
Prantsusmaa president lendab veel täna Gruusiasse. |
jah, pressikonverentsi lõpus oli kokkuvõte. Sarkozy jutt oli pikk ja pmst mitte midagi ütlev, täpselt oli raske aru saada. Medvedev kinnitas vaherahu.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
12.08.2008 18:06:43
|
|
|
| Herkeli kõne oli küll hea.Mees teab, millest räägib.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
12.08.2008 18:14:28
|
|
|
Uudistes teatas ka just et venemaa president teavitas sõjategevuse lõppetamisest!
r2 uudised siis.
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madd0g
HV veteran

liitunud: 05.10.2007
|
12.08.2008 18:16:19
|
|
|
Kuidas saaks vabatahtlikult gruusiasse kriisipiirkonda abistama?
_________________ Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas. |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
12.08.2008 18:17:04
|
|
|
anne@erok.ee
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
12.08.2008 18:26:42
|
|
|
IMO ma ei tea kas mulle ainult tundus, oli see näite mäng vms.. aga Medvedevi jutt on palju asjalikum kui isakest Putinit juures pole.
_________________ Bawse
viimati muutis Mafia 12.08.2008 18:27:25, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
12.08.2008 18:27:09
|
|
|
| LWD kirjutas: |
| Lepiti kokku, et Vene väed Gruusiast välja, Gruusia peab väed separistlikelt aladelt (L-Osseetia, Abhaasia) eemal hoidma. |
Ära aja pada.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
12.08.2008 18:27:36
|
|
|
Põhimõtteliselt sõda läbi jah, Georgial ei pea ilmselt siiski relvi ära andma vaid lihtsalt natuke distantsi hoidma, kuigi mainiti ,et siis võivad osseedid või kes iganes ise hakata Georgiat ründama
allikas: AK
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
12.08.2008 18:38:47
|
|
|
http://gruusia.postimees.ee/?id=26428
Gruusia valitsuse andmetel verevalamine riigis jätkub
Gruusia valitsus saatis täna õhtul laiali teate, milles kinnitatakse, et Venemaa jätkab tänastest avaldustest hoolimata riigi erinevate osade okupeerimist ja pommitamist ning viib ellu etnilist puhastust ja majandussõda.
Thbilisi andmetel viibib Gruusia aladel vähemalt 12 000 sõdurit, paljud neist väljaspool Abhaasiat ja Lõuna-Osseetiat ning see ei näitavat kuidagi «sõjaliste operatsioonide peatamist» ega «sõja peatamist», millest on meedias täna palju räägitud.
Vene väed okupeerivad endiselt sadamalinna Potit, mis on purustatud ja kus on hukkunud peaaegu sada tsiviilelanikku. Sadam on blokaadi all ning linna ümber maanteedel on tankid, tõdeti teates.
Gruusia lääneosas asuvas Senaki linnas olevat aga Vene sõdurid sundinud lahkuma töölt kohaliku omavalitsuse ametnikud. Samuti usutakse, et juba enne pealetungi tühjaks evakueeritud kohalik suur armeebaas on mineeritud.
Lõuna-Osseetiasse lõksu jäänud etnilised grusiinid on võimude teatel kogutud koonduslaagrisse Kurta asulas. Gruusia valitsuse sõnul jätkuvad seal tapatalgud. Kohalikele pealtnägijatele viidates süüdistatakse sõdureid või nendega liitunud separatiste etniliste grusiinide jälitamises ning mahalaskmises. Sellistest intsidentidest on võimudele teatatud Nikosi, Kurta ja Armariili küladest.
Täna hommikul pommitati taas ka Gori kesklinna, kus hukkus seniste teadete kohaselt kaks ajakirjanikku, tule all oli ka haigla. Seda on kinnitanud ka meediakanalid. Agara asula juures hävitati aga võimude teatel kiirabiauto. Lisaks teatati varem veel kahe küla pommitamisest.
Gruusia valitsuse kinnitusel on Vene väed viimastel tundidel alustanud ka majandussõda. Muu hulgas olevat pommitatud Saksa firmale kuuluvat tsemenditehase Kaspis ning napilt mööda tulistatud suurest BTC naftatrassist, mis algab Aserbaidaanis ja kulgeb edasi läbi Türgi. See juhe on olnud juba mitu päeva suletud eelmisel nädalal Türgi idaosas toimunud plahvatuse pärast.
Moskva on seni eitanud rünnakute jätkamist ning süüdistab omakorda Gruusia poolt lahingute edasipidamises. Venemaa president Dmitri Medvedev nimetas täna Moskvas toimunud pressikonverentsil «valeks» kahel viimasel päeval Thbilisist tulnud teateid, nagu oleks seal ühepoolselt kehtestatud vaherahu.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
12.08.2008 18:39:40
|
|
|
Palun kolige oma EKJ juttudega siia
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duplex
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
12.08.2008 18:54:53
|
|
|
Riigikogu istungil oli huvitav kõne küs öeldi välja, et täna eesti ajakirjanikud olid peale võtnud ühe haavatud grusiini kes väitis, et tema külas lastakse külaelanikke maha ja ta sai mahalaskmiselt põgenema! Uus taktika vaherahu sildi all?
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
12.08.2008 18:59:29
|
|
|
| LOCAL kirjutas: |
Riigikogu istungil oli huvitav kõne küs öeldi välja, et täna eesti ajakirjanikud olid peale võtnud ühe haavatud grusiini kes väitis, et tema külas lastakse külaelanikke maha ja ta sai mahalaskmiselt põgenema! Uus taktika vaherahu sildi all? |
Öeldi seda kuskil alguses? Õnnestus lindistada esimesed 45 minutit.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duplex
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
12.08.2008 19:05:39
|
|
|
| time123 kirjutas: |
| LOCAL kirjutas: |
Riigikogu istungil oli huvitav kõne küs öeldi välja, et täna eesti ajakirjanikud olid peale võtnud ühe haavatud grusiini kes väitis, et tema külas lastakse külaelanikke maha ja ta sai mahalaskmiselt põgenema! Uus taktika vaherahu sildi all? |
Öeldi seda kuskil alguses? Õnnestus lindistada esimesed 45 minutit. |
mingi 5-6 vahemikus olin teleka taga ja sai siis vaadatud... keskerakonna kõned olid täiega
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
12.08.2008 19:05:41
|
|
|
http://gruusia.postimees.ee/?id=26433
Gruusia väed taganesid Kodori kurust
Gruusia siseministeeriumi pressiesindaja teatas mõne aja eest, et riigi üksused on taganenud separatistide rünnakute tõttu ka strateegiliselt tähtsast Kodori kurust Abhaasias.
«Me oleme lahkunud Kodorist. Seal toimus evakuatsioon. Ohvreid ei olnud,» kinnitas pressiesindaja ota Utiavili agentuurile AFP.
Gruusia julgeolekunõukogu juhi Aleksandr Lomaia sõnul on selle konfliktitsooni lähedal Mestia piirkonnas nähtud liikumas ka Vene vägesid ja raskerelvastust.
Sveiti kaitseministeeriumi teatel on Abhaasia konfliktitsoonis piiratud ka ÜRO relvastamata vaatlejate patrulle.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LWD
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2007
|
12.08.2008 19:10:11
|
|
|
| LOCAL kirjutas: |
Riigikogu istungil oli huvitav kõne küs öeldi välja, et täna eesti ajakirjanikud olid peale võtnud ühe haavatud grusiini kes väitis, et tema külas lastakse külaelanikke maha ja ta sai mahalaskmiselt põgenema! Uus taktika vaherahu sildi all? |
Mahalaskjad võisid ka olla L-Osseetia või Abhaasia enda üksused. Neil on praegu vaba voli, sest Gruusia ei saa neid Vene vägede pärast rünnata.
...ma ei välista ka, et need olid vene väed
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
12.08.2008 19:11:36
|
|
|
Etniline puhastus ja genotsiid on seal algusest peale käinud ju. Ainult, et Venemaa poolelt.
Rahu toovad, noh!
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duplex
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
12.08.2008 19:18:47
|
|
|
http://markomihkelson.blogspot.com/
| tsitaat: |
Most of the ethnic Georgians who were in South Ossetia have been taken to Kurta detention camp by Russian troops or have been killed by separatist paramilitaries. The massacre is continuing.
Local witnesses are reporting that Russian troops (or Russian allied militia) are verifying the ethnicity of residents and if they are Georgian they are summarily executing them with a bullet to their head. Reports of such massacres are coming from the villages of Nikosi, Kurta, and Armarishili. |
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JannoT
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2005
|
12.08.2008 19:25:18
|
|
|
| LOCAL kirjutas: |
| tsitaat: |
Local witnesses are reporting that Russian troops (or Russian allied militia) are verifying the ethnicity of residents and if they are Georgian they are summarily executing them with a bullet to their head. Reports of such massacres are coming from the villages of Nikosi, Kurta, and Armarishili. |
|
Ühe kindla tunnusega inimesi tapetakse. Ehk siis tegu on 100% genotsiidiga. :@
_________________ 011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
12.08.2008 19:38:15
|
|
|
| See toimub praegu, aastal 2008 ja võib olla enam kui kindel, et see ei jõua kunagi ühegi suure kella külge. Ilusas maailmas elame ikka.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
12.08.2008 19:40:07
|
|
|
Sõltumatu allika linki sellele on?
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
12.08.2008 19:41:19
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
| Sõltumatu allika linki sellele on? |
Miks peaks Gruusia valitsus valetama?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JannoT
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2005
|
12.08.2008 19:44:41
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
| Sõltumatu allika linki sellele on? |
Isegi kui Gruusia valitsus valetab siis kas meie meedia ka valetab? Loe ülevalt paar posti läbi.
| tsitaat: |
| Riigikogu istungil oli huvitav kõne küs öeldi välja, et täna eesti ajakirjanikud olid peale võtnud ühe haavatud grusiini kes väitis, et tema külas lastakse külaelanikke maha ja ta sai mahalaskmiselt põgenema! icon_eek.gif |
_________________ 011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
12.08.2008 19:45:26
|
|
|
Arvestades ,seda mis venemaa tsetseenias tegi siis poel see sugugi üllatav.
Sõduris saavad alkoholile ligi ja läheb lahti.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
12.08.2008 19:49:04
|
|
|
| JannoT kirjutas: |
| maatriks kirjutas: |
| Sõltumatu allika linki sellele on? |
Isegi kui Gruusia valitsus valetab siis kas meie meedia ka valetab? Loe ülevalt paar posti läbi.
| tsitaat: |
| Riigikogu istungil oli huvitav kõne küs öeldi välja, et täna eesti ajakirjanikud olid peale võtnud ühe haavatud grusiini kes väitis, et tema külas lastakse külaelanikke maha ja ta sai mahalaskmiselt põgenema! icon_eek.gif |
|
Grusiin väitis, aga kes ütleb, et tema ei valeta. Gruusia valitsus peab ka endale kõike ju pöörama, samuti nagu Vene pool. Aga rahuldume Eesti ajakirjanikega.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
12.08.2008 19:49:36
|
|
|
no kui neid seal lampi tapetakse siis massihauad jäävad ju ikka alles
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
12.08.2008 19:51:03
|
|
|
Winterwind, Venemaa tegeles genotsiidiga ka II ms ajal, Ukrainas tapeti inimesi ühe talvega MEELETULT, muud sõna ei saa panna ja väikses kirjas ei sobiks. Kui palju sellest varem kuulnud oled? Samuti, isegi veel vaiksemalt, kaob Gruusia konflikt.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
12.08.2008 19:52:00
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
no kui neid seal lampi tapetakse siis massihauad jäävad ju ikka alles  |
Ilmselgelt ei huvita need kedagi. On selge, et vapratele rahutoojatele lubati Tbilisit ja selle segipeksu aga võta näpust, ei saanudki. Samas on kohe olemas ju grusiine küll, keda siis uljalt nottida. Värdjakari.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
12.08.2008 19:56:48
|
|
|
http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=291123&lid=7
Kas Gruusias on alanud genotsiid?
ERRi korrespondent Krister Paris ütles usutluses ERRi uudistele, et kohapealsete allikate sõnul on Vene väed alustanud grusiinide tapmisega.
Paris ütles, et kohapeal olnud Lääne vaatlejate sõnul on Poti linnas hukatud sada tsiviilisikut, samuti on tulnud teateid etnilisest puhastusest Lõuna Osseetia grusiinidega asustatud küladest, kus grusiininimedega inimesi tapetakse lasuga pähe.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duplex
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
12.08.2008 20:03:15
|
|
|
Vikerraadios ka mainib hukkamisi, väidetavalt on ka rahvusvahelisi vaatlejaid kes kinnitavad seda.
http://vikerraadio.err.ee/klipp?main_id=193139&s=start
Üldiselt jah Grusiinidel on raske, keegi ei usu nende informatsiooni nagu meil pronksiaegadel usuti esimesel päeval rohkem vene meediat kui meid! Venelased on suurepärased propaganda tegijad. Mistahes loost võivad teha vastupidise propaganda.
ETV-s on erisaade praegult!
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JannoT
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2005
|
12.08.2008 20:04:37
|
|
|
| LOCAL kirjutas: |
Vikerraadios ka mainib hukkamisi, väidetavalt on ka rahvusvahelisi vaatlejaid kes kinnitavad seda.
|
Yess. Tunnistajad! Seda oligi vaja ,et venemaad genotsiidis süüdistada.
_________________ 011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
12.08.2008 20:05:27
|
|
|
Venemaa ei saa midagi parata, kui vabatahtlikud genotsiidi korraldavad ju.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
12.08.2008 20:14:44
|
|
|
Siin oleks savisaart vaja ja tema kuulsat kommentaari: " Miks te valetate!? " ja siis see vene meediale edastada
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JannoT
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2005
|
12.08.2008 20:16:01
|
|
|
Irw. Muidugi venemaal on kontroll nende üle. Käsiti neil ju operatsiooni lõpetada ja nad lõpetasid.
Vabatahtlik ei tähenda kontrollimatu vaid ,et inimene ei tee seda vastu oma tahtmist.
_________________ 011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
12.08.2008 20:18:38
|
|
|
| JannoT kirjutas: |
Irw. Muidugi venemaal on kontroll nende üle. Käsiti neil ju operatsiooni lõpetada ja nad lõpetasid.
Vabatahtlik ei tähenda kontrollimatu vaid ,et inimene ei tee seda vastu oma tahtmist. |
Ei ei ei, sa ei saa aru, nüüd järsku kontroll kadus ja varsti saadakse see tagasi, nähakse hetkel suurt vaeva selle nimel. Ja tegelikult üldse gruuslased ise tapavad seal. Ja kogu läänemaailm vaatab pahaselt gruusia poole.-
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LWD
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2007
|
12.08.2008 20:24:31
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
| Ei ei ei, sa ei saa aru, nüüd järsku kontroll kadus ja varsti saadakse see tagasi, nähakse hetkel suurt vaeva selle nimel. Ja tegelikult üldse gruuslased ise tapavad seal. Ja kogu läänemaailm vaatab pahaselt gruusia poole.- |
Äkki saad allika ka anda. Kahtlen, et Gruusia pool tapab praegu, sest Vene väed on riigis sees ja vähemalt nende lahkumiseni peaksid kõik ekstrakorralikult käituma. Sa ise ei läheks ka test lööma, kui ta suurem vend koos gängiga sada meetrit eemal suitsu teeb.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
12.08.2008 20:25:44
|
|
|
LWD, grusiinidel pole küll mingit huvi seal kedagi tappa - alad on nagunii kaotatud. Küll aga on huvi tappa vastaspoolel - et alad lõplikult grusiinidest puhtaks teha.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
12.08.2008 20:27:54
|
|
|
ETV pealt tuleb asjalik saade hetkel
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|