Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 65, 66, 67  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 17:38:24 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Suur_Raul kirjutas:
irw äkki telliks venemaalt tuumapommi ka icon_biggrin.gif

neilt võiks sellise pommi tellida mis sinna kohapeale jääks, eestisse saadetakse ainult "launch" nupp icon_lol.gif

IMO päeva parim nali icon_razz1.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 17:41:39 vasta tsitaadiga

Suur_Raul, oot ma ei saanud aru kas need asjad on juba olemas või ostetakse või mis, sest sandown laevad on juba olemas ju icon_confused.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madd0g
HV veteran
madd0g

liitunud: 05.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 17:43:17 vasta tsitaadiga

tige kala, Tulevik vast rohkem.
_________________
Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestlane
HV Guru
eestlane

liitunud: 26.01.2004




sõnum 12.08.2008 17:44:55 vasta tsitaadiga

Ehk siis sõda on läbi? icon_rolleyes.gif
_________________
pole olemas halba ilma, on vaid vale riietus icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 17:45:33 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:
Suur_Raul, oot ma ei saanud aru kas need asjad on juba olemas või ostetakse või mis, sest sandown laevad on juba olemas ju icon_confused.gif
see selline tuleviku teema tundub nii, et siis lähtutakse sellisest vb plaanist, kui ostetakse uusi asju. eks osad asjad siis juba olemas. see tegelt vast mingi demo video. mida tavaliselt kusagil kohtumistel näidatakse.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 17:47:06 vasta tsitaadiga

Nägin küll 3-4 viimast küsimust aga Medvedevi jutt oli kuidagi palju konkreetsem ja isegi mõistlik ...
Sarkosy venitab ja venitab ja ei saagi pärast aru mist ta konkreetne vastus oli.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.08.2008 17:49:13 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
Nägin küll 3-4 viimast küsimust aga Medvedevi jutt oli kuidagi palju konkreetsem ja isegi mõistlik ...
Sarkosy venitab ja venitab ja ei saagi pärast aru mist ta konkreetne vastus oli.


See ongi vene strateegia, kuni lääs muliseb ja valmistub küsimusi/nõudmisi esitama, teeb venemaa asja ära ja lõpuks pöörab kõik teistpidi ja tembeldab süüdlaseks ohvri, et ise puhtalt minema saaks.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devean
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 17:49:32 vasta tsitaadiga

LWD kirjutas:
lauri23 kirjutas:
mõttekas oleks ka Stingereid osta. Ilus vaade, kui enda lastud rakkett Vene lennuki alla toob. http://en.wikipedia.org/wiki/FIM-92_Stinger


9k38 Igla oleks vast reaalsem. Laseb kaugemale ja kuna tootjaks on Venemaa (Stingeril USA), siis peaks odavamalt saama kätte

http://en.wikipedia.org/wiki/SA-18 - stingeriga võrdlus ka olemas


Eestil on juba mistralid soetatud

http://en.wikipedia.org/wiki/Mistral_missile
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LWD
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2007




sõnum 12.08.2008 17:49:56 vasta tsitaadiga

Lepiti kokku, et Vene väed Gruusiast välja, Gruusia peab väed separistlikelt aladelt (L-Osseetia, Abhaasia) eemal hoidma.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.08.2008 17:52:25 vasta tsitaadiga

LWD kirjutas:
Lepiti kokku, et Vene väed Gruusiast välja, Gruusia peab väed separistlikelt aladelt (L-Osseetia, Abhaasia) eemal hoidma.


Allikat??
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 12.08.2008 17:54:05 vasta tsitaadiga

See on ehk gruusiale ehk isegi kasulikum hetke seisus.Põhiline ,et naftajuhe jääks nede hallata.Pole enam katkumist omavahel.
Gruusia tegi ainuõige otsuse, kui alustas rünnakuid.Oli mis oli ja nüüd tuleb edasi mõelda.
Gruusail tuleb kiiresti riik üles ehitada, sest talv on tulemas.Majandus vaja jalgele putitada.
Arvatavasti tulevad mingid kohtus käimised ka, ala ossetia nõuab kahjutasu purustuset eest jne.
Praegu on õige aeg sinna maja osta, hinand on odavad icon_razz.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 12.08.2008 17:57:24 vasta tsitaadiga

time123 kirjutas:
LWD kirjutas:
Lepiti kokku, et Vene väed Gruusiast välja, Gruusia peab väed separistlikelt aladelt (L-Osseetia, Abhaasia) eemal hoidma.


Allikat??


CNN-is oli just Prantsusmaa ja Vene Föderatsiooni presidentide ühine pressikonverents.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4562879#4562879

IMO nii kindlalt ei väidetud, et VF oma väed kohe välja viib. Hoiab oma rahu jne. Edasi tungida ei plaanita.

Prantsusmaa president lendab veel täna Gruusiasse.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LWD
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2007




sõnum 12.08.2008 18:03:11 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
time123 kirjutas:
Allikat??


CNN-is oli just Prantsusmaa ja Vene Föderatsiooni presidentide ühine pressikonverents.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4562879#4562879

IMO nii kindlalt ei väidetud, et VF oma väed kohe välja viib. Hoiab oma rahu jne. Edasi tungida ei plaanita.

Prantsusmaa president lendab veel täna Gruusiasse.


jah, pressikonverentsi lõpus oli kokkuvõte. Sarkozy jutt oli pikk ja pmst mitte midagi ütlev, täpselt oli raske aru saada. Medvedev kinnitas vaherahu.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 12.08.2008 18:06:43 vasta tsitaadiga

Herkeli kõne oli küll hea.Mees teab, millest räägib.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 18:14:28 vasta tsitaadiga

Uudistes teatas ka just et venemaa president teavitas sõjategevuse lõppetamisest!
r2 uudised siis.

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madd0g
HV veteran
madd0g

liitunud: 05.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 18:16:19 vasta tsitaadiga

Kuidas saaks vabatahtlikult gruusiasse kriisipiirkonda abistama?
_________________
Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 18:17:04 vasta tsitaadiga

anne@erok.ee
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 12.08.2008 18:26:42 vasta tsitaadiga

IMO ma ei tea kas mulle ainult tundus, oli see näite mäng vms.. aga Medvedevi jutt on palju asjalikum kui isakest Putinit juures pole. icon_biggrin.gif
_________________
Bawse


viimati muutis Mafia 12.08.2008 18:27:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 18:27:09 vasta tsitaadiga

LWD kirjutas:
Lepiti kokku, et Vene väed Gruusiast välja, Gruusia peab väed separistlikelt aladelt (L-Osseetia, Abhaasia) eemal hoidma.


Ära aja pada.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 18:27:36 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt sõda läbi jah, Georgial ei pea ilmselt siiski relvi ära andma vaid lihtsalt natuke distantsi hoidma, kuigi mainiti ,et siis võivad osseedid või kes iganes ise hakata Georgiat ründama

allikas: AK

icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 18:38:47 vasta tsitaadiga

http://gruusia.postimees.ee/?id=26428

Gruusia valitsuse andmetel verevalamine riigis jätkub

Gruusia valitsus saatis täna õhtul laiali teate, milles kinnitatakse, et Venemaa jätkab tänastest avaldustest hoolimata riigi erinevate osade okupeerimist ja pommitamist ning viib ellu etnilist puhastust ja majandussõda.

Thbilisi andmetel viibib Gruusia aladel vähemalt 12 000 sõdurit, paljud neist väljaspool Abhaasiat ja Lõuna-Osseetiat ning see ei näitavat kuidagi «sõjaliste operatsioonide peatamist» ega «sõja peatamist», millest on meedias täna palju räägitud.

Vene väed okupeerivad endiselt sadamalinna Potit, mis on purustatud ja kus on hukkunud peaaegu sada tsiviilelanikku. Sadam on blokaadi all ning linna ümber maanteedel on tankid, tõdeti teates.

Gruusia lääneosas asuvas Senaki linnas olevat aga Vene sõdurid sundinud lahkuma töölt kohaliku omavalitsuse ametnikud. Samuti usutakse, et juba enne pealetungi tühjaks evakueeritud kohalik suur armeebaas on mineeritud.

Lõuna-Osseetiasse lõksu jäänud etnilised grusiinid on võimude teatel kogutud koonduslaagrisse Kurta asulas. Gruusia valitsuse sõnul jätkuvad seal tapatalgud. Kohalikele pealtnägijatele viidates süüdistatakse sõdureid või nendega liitunud separatiste etniliste grusiinide jälitamises ning mahalaskmises. Sellistest intsidentidest on võimudele teatatud Nikosi, Kurta ja Armarišili küladest.

Täna hommikul pommitati taas ka Gori kesklinna, kus hukkus seniste teadete kohaselt kaks ajakirjanikku, tule all oli ka haigla. Seda on kinnitanud ka meediakanalid. Agara asula juures hävitati aga võimude teatel kiirabiauto. Lisaks teatati varem veel kahe küla pommitamisest.

Gruusia valitsuse kinnitusel on Vene väed viimastel tundidel alustanud ka majandussõda. Muu hulgas olevat pommitatud Saksa firmale kuuluvat tsemenditehase Kaspis ning napilt mööda tulistatud suurest BTC naftatrassist, mis algab Aserbaidžaanis ja kulgeb edasi läbi Türgi. See juhe on olnud juba mitu päeva suletud eelmisel nädalal Türgi idaosas toimunud plahvatuse pärast.

Moskva on seni eitanud rünnakute jätkamist ning süüdistab omakorda Gruusia poolt lahingute edasipidamises. Venemaa president Dmitri Medvedev nimetas täna Moskvas toimunud pressikonverentsil «valeks» kahel viimasel päeval Thbilisist tulnud teateid, nagu oleks seal ühepoolselt kehtestatud vaherahu.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 18:39:40 vasta tsitaadiga

devean kirjutas:
LWD kirjutas:
lauri23 kirjutas:
mõttekas oleks ka Stingereid osta. Ilus vaade, kui enda lastud rakkett Vene lennuki alla toob. http://en.wikipedia.org/wiki/FIM-92_Stinger


9k38 Igla oleks vast reaalsem. Laseb kaugemale ja kuna tootjaks on Venemaa (Stingeril USA), siis peaks odavamalt saama kätte

http://en.wikipedia.org/wiki/SA-18 - stingeriga võrdlus ka olemas


Eestil on juba mistralid soetatud

http://en.wikipedia.org/wiki/Mistral_missile

Palun kolige oma EKJ juttudega siia icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 18:54:53 vasta tsitaadiga

Riigikogu istungil oli huvitav kõne küs öeldi välja, et täna eesti ajakirjanikud olid peale võtnud ühe haavatud grusiini kes väitis, et tema külas lastakse külaelanikke maha ja ta sai mahalaskmiselt põgenema! icon_eek.gif Uus taktika vaherahu sildi all?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.08.2008 18:59:29 vasta tsitaadiga

LOCAL kirjutas:
Riigikogu istungil oli huvitav kõne küs öeldi välja, et täna eesti ajakirjanikud olid peale võtnud ühe haavatud grusiini kes väitis, et tema külas lastakse külaelanikke maha ja ta sai mahalaskmiselt põgenema! icon_eek.gif Uus taktika vaherahu sildi all?


Öeldi seda kuskil alguses? Õnnestus lindistada esimesed 45 minutit.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 19:05:39 vasta tsitaadiga

time123 kirjutas:
LOCAL kirjutas:
Riigikogu istungil oli huvitav kõne küs öeldi välja, et täna eesti ajakirjanikud olid peale võtnud ühe haavatud grusiini kes väitis, et tema külas lastakse külaelanikke maha ja ta sai mahalaskmiselt põgenema! icon_eek.gif Uus taktika vaherahu sildi all?


Öeldi seda kuskil alguses? Õnnestus lindistada esimesed 45 minutit.


mingi 5-6 vahemikus olin teleka taga ja sai siis vaadatud... keskerakonna kõned olid täiega thumbs_down.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 19:05:41 vasta tsitaadiga

http://gruusia.postimees.ee/?id=26433

Gruusia väed taganesid Kodori kurust

Gruusia siseministeeriumi pressiesindaja teatas mõne aja eest, et riigi üksused on taganenud separatistide rünnakute tõttu ka strateegiliselt tähtsast Kodori kurust Abhaasias.


«Me oleme lahkunud Kodorist. Seal toimus evakuatsioon. Ohvreid ei olnud,» kinnitas pressiesindaja Šota Utiašvili agentuurile AFP.

Gruusia julgeolekunõukogu juhi Aleksandr Lomaia sõnul on selle konfliktitsooni lähedal Mestia piirkonnas nähtud liikumas ka Vene vägesid ja raskerelvastust.

Sveitši kaitseministeeriumi teatel on Abhaasia konfliktitsoonis piiratud ka ÜRO relvastamata vaatlejate patrulle.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LWD
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2007




sõnum 12.08.2008 19:10:11 vasta tsitaadiga

LOCAL kirjutas:
Riigikogu istungil oli huvitav kõne küs öeldi välja, et täna eesti ajakirjanikud olid peale võtnud ühe haavatud grusiini kes väitis, et tema külas lastakse külaelanikke maha ja ta sai mahalaskmiselt põgenema! icon_eek.gif Uus taktika vaherahu sildi all?


Mahalaskjad võisid ka olla L-Osseetia või Abhaasia enda üksused. Neil on praegu vaba voli, sest Gruusia ei saa neid Vene vägede pärast rünnata.

...ma ei välista ka, et need olid vene väed
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 19:11:36 vasta tsitaadiga

Etniline puhastus ja genotsiid on seal algusest peale käinud ju. Ainult, et Venemaa poolelt.

Rahu toovad, noh!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 19:18:47 vasta tsitaadiga

http://markomihkelson.blogspot.com/

tsitaat:

—Most of the ethnic Georgians who were in South Ossetia have been taken to Kurta detention camp by Russian troops or have been killed by separatist paramilitaries. The massacre is continuing.

—Local witnesses are reporting that Russian troops (or Russian allied militia) are verifying the ethnicity of residents and if they are Georgian they are summarily executing them with a bullet to their head. Reports of such massacres are coming from the villages of Nikosi, Kurta, and Armarishili.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JannoT
HV kasutaja
JannoT

liitunud: 23.12.2005




sõnum 12.08.2008 19:25:18 vasta tsitaadiga

LOCAL kirjutas:

tsitaat:

—Local witnesses are reporting that Russian troops (or Russian allied militia) are verifying the ethnicity of residents and if they are Georgian they are summarily executing them with a bullet to their head. Reports of such massacres are coming from the villages of Nikosi, Kurta, and Armarishili.

Ühe kindla tunnusega inimesi tapetakse. Ehk siis tegu on 100% genotsiidiga. :@

_________________
011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 19:38:15 vasta tsitaadiga

See toimub praegu, aastal 2008 ja võib olla enam kui kindel, et see ei jõua kunagi ühegi suure kella külge. Ilusas maailmas elame ikka.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 19:40:07 vasta tsitaadiga

Sõltumatu allika linki sellele on?
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 19:41:19 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Sõltumatu allika linki sellele on?


Miks peaks Gruusia valitsus valetama?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JannoT
HV kasutaja
JannoT

liitunud: 23.12.2005




sõnum 12.08.2008 19:44:41 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Sõltumatu allika linki sellele on?

Isegi kui Gruusia valitsus valetab siis kas meie meedia ka valetab? Loe ülevalt paar posti läbi.
tsitaat:
Riigikogu istungil oli huvitav kõne küs öeldi välja, et täna eesti ajakirjanikud olid peale võtnud ühe haavatud grusiini kes väitis, et tema külas lastakse külaelanikke maha ja ta sai mahalaskmiselt põgenema! icon_eek.gif

_________________
011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 12.08.2008 19:45:26 vasta tsitaadiga

Arvestades ,seda mis venemaa tsetseenias tegi siis poel see sugugi üllatav.
Sõduris saavad alkoholile ligi ja läheb lahti.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 19:49:04 vasta tsitaadiga

JannoT kirjutas:
maatriks kirjutas:
Sõltumatu allika linki sellele on?

Isegi kui Gruusia valitsus valetab siis kas meie meedia ka valetab? Loe ülevalt paar posti läbi.
tsitaat:
Riigikogu istungil oli huvitav kõne küs öeldi välja, et täna eesti ajakirjanikud olid peale võtnud ühe haavatud grusiini kes väitis, et tema külas lastakse külaelanikke maha ja ta sai mahalaskmiselt põgenema! icon_eek.gif

Grusiin väitis, aga kes ütleb, et tema ei valeta. Gruusia valitsus peab ka endale kõike ju pöörama, samuti nagu Vene pool. Aga rahuldume Eesti ajakirjanikega.

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 19:49:36 vasta tsitaadiga

no kui neid seal lampi tapetakse siis massihauad jäävad ju ikka alles icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 19:51:03 vasta tsitaadiga

Winterwind, Venemaa tegeles genotsiidiga ka II ms ajal, Ukrainas tapeti inimesi ühe talvega MEELETULT, muud sõna ei saa panna ja väikses kirjas ei sobiks. Kui palju sellest varem kuulnud oled? Samuti, isegi veel vaiksemalt, kaob Gruusia konflikt.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 19:52:00 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
no kui neid seal lampi tapetakse siis massihauad jäävad ju ikka alles icon_rolleyes.gif


Ilmselgelt ei huvita need kedagi. On selge, et vapratele rahutoojatele lubati Tbilisit ja selle segipeksu aga võta näpust, ei saanudki. Samas on kohe olemas ju grusiine küll, keda siis uljalt nottida. Värdjakari.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 19:56:48 vasta tsitaadiga

http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=291123&lid=7

Kas Gruusias on alanud genotsiid?

ERRi korrespondent Krister Paris ütles usutluses ERRi uudistele, et kohapealsete allikate sõnul on Vene väed alustanud grusiinide tapmisega.

Paris ütles, et kohapeal olnud Lääne vaatlejate sõnul on Poti linnas hukatud sada tsiviilisikut, samuti on tulnud teateid etnilisest puhastusest Lõuna Osseetia grusiinidega asustatud küladest, kus grusiininimedega inimesi tapetakse lasuga pähe.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 20:03:15 vasta tsitaadiga

Vikerraadios ka mainib hukkamisi, väidetavalt on ka rahvusvahelisi vaatlejaid kes kinnitavad seda.

http://vikerraadio.err.ee/klipp?main_id=193139&s=start

Üldiselt jah Grusiinidel on raske, keegi ei usu nende informatsiooni nagu meil pronksiaegadel usuti esimesel päeval rohkem vene meediat kui meid! Venelased on suurepärased propaganda tegijad. Mistahes loost võivad teha vastupidise propaganda.

ETV-s on erisaade praegult!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JannoT
HV kasutaja
JannoT

liitunud: 23.12.2005




sõnum 12.08.2008 20:04:37 vasta tsitaadiga

LOCAL kirjutas:
Vikerraadios ka mainib hukkamisi, väidetavalt on ka rahvusvahelisi vaatlejaid kes kinnitavad seda.


Yess. Tunnistajad! Seda oligi vaja ,et venemaad genotsiidis süüdistada.

_________________
011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.08.2008 20:05:27 vasta tsitaadiga

Venemaa ei saa midagi parata, kui vabatahtlikud genotsiidi korraldavad ju. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 20:14:44 vasta tsitaadiga

Siin oleks savisaart vaja ja tema kuulsat kommentaari: " Miks te valetate!? " icon_mad.gif ja siis see vene meediale edastada thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JannoT
HV kasutaja
JannoT

liitunud: 23.12.2005




sõnum 12.08.2008 20:16:01 vasta tsitaadiga

Irw. Muidugi venemaal on kontroll nende üle. Käsiti neil ju operatsiooni lõpetada ja nad lõpetasid.
Vabatahtlik ei tähenda kontrollimatu vaid ,et inimene ei tee seda vastu oma tahtmist.

_________________
011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 20:18:38 vasta tsitaadiga

JannoT kirjutas:
Irw. Muidugi venemaal on kontroll nende üle. Käsiti neil ju operatsiooni lõpetada ja nad lõpetasid.
Vabatahtlik ei tähenda kontrollimatu vaid ,et inimene ei tee seda vastu oma tahtmist.
Ei ei ei, sa ei saa aru, nüüd järsku kontroll kadus ja varsti saadakse see tagasi, nähakse hetkel suurt vaeva selle nimel. Ja tegelikult üldse gruuslased ise tapavad seal. Ja kogu läänemaailm vaatab pahaselt gruusia poole.-
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LWD
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2007




sõnum 12.08.2008 20:24:31 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Ei ei ei, sa ei saa aru, nüüd järsku kontroll kadus ja varsti saadakse see tagasi, nähakse hetkel suurt vaeva selle nimel. Ja tegelikult üldse gruuslased ise tapavad seal. Ja kogu läänemaailm vaatab pahaselt gruusia poole.-

Äkki saad allika ka anda. Kahtlen, et Gruusia pool tapab praegu, sest Vene väed on riigis sees ja vähemalt nende lahkumiseni peaksid kõik ekstrakorralikult käituma. Sa ise ei läheks ka test lööma, kui ta suurem vend koos gängiga sada meetrit eemal suitsu teeb.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 20:25:24 vasta tsitaadiga

LWD, icon_lol.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 12.08.2008 20:25:44 vasta tsitaadiga

LWD, grusiinidel pole küll mingit huvi seal kedagi tappa - alad on nagunii kaotatud. Küll aga on huvi tappa vastaspoolel - et alad lõplikult grusiinidest puhtaks teha.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 20:27:54 vasta tsitaadiga

ETV pealt tuleb asjalik saade hetkel thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 65, 66, 67  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.