|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
12.08.2008 15:40:51
|
|
|
| ETV otseülekanne riigikogu istungilt kell 16:00, enne seda uudised.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
12.08.2008 15:43:43
|
|
|
| time123 kirjutas: |
| ETV otseülekanne riigikogu istungilt kell 16:00, enne seda uudised. |
Live pilti riigikogust näeb --> http://www.riigikogu.ee/live/otse.asx
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
12.08.2008 15:54:36
|
|
|
Otsinguga ei leidnud, et oleks läbi käinud..
Georgia today 12 aug. early morning
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
12.08.2008 16:02:17
|
|
|
Kas ainult minul pole riigikogu istungi ülekandel heli?
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infidel
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
12.08.2008 16:04:03
|
|
|
| Rasmus kirjutas: |
| Kas ainult minul pole riigikogu istungi ülekandel heli? |
Sama probleem siin
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArQ
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2004
|
12.08.2008 16:04:35
|
|
|
Ei saa üldse ühendust enam
_________________ No worries! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
12.08.2008 16:04:49
|
|
|
link
Link ka
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
12.08.2008 16:04:53
|
|
|
Häkiti maha
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArQ
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2004
|
12.08.2008 16:07:01
|
|
|
Tuli tagasi, aga heli ikka pole
_________________ No worries! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JannoT
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2005
|
12.08.2008 16:07:36
|
|
|
| tsitaat: |
| «Meil ei ole mingisugust plaani ühtegi juhtkonda kukutada,» kinnitas Lavrov. «See ei ole osa meie kultuurist.» |
Hahah! Vene lased on ikka naljakad.
_________________ 011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
12.08.2008 16:10:17
|
|
|
| Üks hetk kirjutas: |
Otsinguga ei leidnud, et oleks läbi käinud..
Georgia today 12 aug. early morning
Spoiler 
|
Kas ma nägin tõesti 2:26 peal Eesti lippu lehvimas?
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
12.08.2008 16:13:19
|
|
|
| Valdars kirjutas: |
| Üks hetk kirjutas: |
Otsinguga ei leidnud, et oleks läbi käinud..
Georgia today 12 aug. early morning
Spoiler 
|
Kas ma nägin tõesti 2:26 peal Eesti lippu lehvimas? |
Ei olnud Eesti lipp.
IMO oli vene lipp tagurpidi
Riigikogu streamil pole ikka heli
_________________ Imperfection is perfect
viimati muutis Mart352 12.08.2008 16:14:43, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
12.08.2008 16:14:36
|
|
|
Seda mõtled?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LWD
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2007
|
12.08.2008 16:16:04
|
|
|
Russia Halts Military Action in Georgia (Medvedev teatab Vene TVs, et Gruusile on koht kätte näidatud, "rahu" taastatud ja sõjalised operatsioonid peatatud)
http://www.youtube.com/watch?v=aB_j1HADVR0
viimati muutis LWD 12.08.2008 16:18:08, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
12.08.2008 16:18:11
|
|
|
See pigem tagurpidi vene lipp jah.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
12.08.2008 16:20:11
|
|
|
| LWD kirjutas: |
Ideaalne, nimetaks siis kõik terminid ümber. Siis ei tuleks kunagi 3. maailmasõda vaid üks ülemaailmne rahuoperatsioon, kus aidatakse tervet maailma. Surnuid pole, rindel sõdurid lähevad vaid orienteeruma ja eksivad ära. |
II MS oli kah ju ainult ühe väikekodaniku siiras soov päästa üks rass teiste, väärtusetute, kimbutusest
ei tea, miks ma tahaks tõmmata paralleele fraasiga:"Tiblad (või sibulad)välja!" ?8)
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
12.08.2008 16:22:24
|
|
|
akasvili on ka LIVE-s CNNi pealt.
_________________ Bawse |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
12.08.2008 16:23:35
|
|
|
| Mart Helme kirjutas: |
Õppetund nr. 4: Eesti peab relvastuma.
Sõda Gruusias näitab selgelt, missugune on Venemaa taktika lahinguväljal. Eelkõige tugineb see ülekaalule õhus ja soomusjõudude osas. Järelikult tuleb Eestil juba praegu hakata hoolitsema selle eest, et Vene lennuvägi võimaliku ründe korral Eestile siin karistamatult tegutseda ei saaks. Relvad, mida vene lennukid kartma peaksid, on maailmas täiesti olemas ning osa nendest on hinnalt meile täiesti taskukohased.
Samuti peab Eesti muretsema endale oma soomusjõud ning relvastama ennast massiivselt tankitõrjevahenditega.
Rannikuriigina peab Eesti seisma hea ka selle eest, et vene laevastik ning dessantüksused rannikualadest võimalikult kaugel hoida. Sellekski on vahendid olemas, need tuleb vaid muretseda. |
Noh, teeme siis selle Javelinide ostu ära juba ükskord
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LWD
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2007
|
12.08.2008 16:34:53
|
|
|
| erick kirjutas: |
Noh, teeme siis selle Javelinide ostu ära juba ükskord  |
Suurriikide vastu ongi kõige efektiivsem sõdida nagu teeb Iraak praegu USAga. Kontroll riigis langeb välisvaenlase kätte aga talunikel paar raketiheitjat heinakuhjas. Selleks ajaks, kui võimud jõuavad kohale, et kes lennuki alla lasi, on maamees juba põldu kündmas ja suudab vaid öelda "mina olin paugu otsas, kui puu käis" ( http://www.youtube.com/watch?v=bRWc5K8-kHg )
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
12.08.2008 16:38:33
|
|
|
| LWD kirjutas: |
| erick kirjutas: |
Noh, teeme siis selle Javelinide ostu ära juba ükskord  |
Suurriikide vastu ongi kõige efektiivsem sõdida nagu teeb Iraak praegu USAga. Kontroll riigis langeb välisvaenlase kätte aga talunikel paar raketiheitjat heinakuhjas. Selleks ajaks, kui võimud jõuavad kohale, et kes lennuki alla lasi, on maamees juba põldu kündmas ja suudab vaid öelda "mina olin paugu otsas, kui puu käis" ( http://www.youtube.com/watch?v=bRWc5K8-kHg ) |
Kui Arno isaga koolimajja jõudis, oli köster juba siniseks tõmbunud
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UHO
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2004
|
12.08.2008 16:44:53
|
|
|
| erick kirjutas: |
| Mart Helme kirjutas: |
Õppetund nr. 4: Eesti peab relvastuma.
Sõda Gruusias näitab selgelt, missugune on Venemaa taktika lahinguväljal. Eelkõige tugineb see ülekaalule õhus ja soomusjõudude osas. Järelikult tuleb Eestil juba praegu hakata hoolitsema selle eest, et Vene lennuvägi võimaliku ründe korral Eestile siin karistamatult tegutseda ei saaks. Relvad, mida vene lennukid kartma peaksid, on maailmas täiesti olemas ning osa nendest on hinnalt meile täiesti taskukohased.
Samuti peab Eesti muretsema endale oma soomusjõud ning relvastama ennast massiivselt tankitõrjevahenditega.
Rannikuriigina peab Eesti seisma hea ka selle eest, et vene laevastik ning dessantüksused rannikualadest võimalikult kaugel hoida. Sellekski on vahendid olemas, need tuleb vaid muretseda. |
Noh, teeme siis selle Javelinide ostu ära juba ükskord  |
Jah teeme siis ühis ostu/hanke ära- varemgi ju HV kamp koos kraami tellind .
_________________ Unknown High Object |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
12.08.2008 16:45:53
|
|
|
Nutma ajavad Keskerakondlaste küsimused ja kommentaarid.
"Venemaa lubas ju sõja lõpetada, mis me ikka enam avaldust teeme"
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
12.08.2008 16:48:26
|
|
|
| erick kirjutas: |
| Mart Helme kirjutas: |
Õppetund nr. 4: Eesti peab relvastuma.
Sõda Gruusias näitab selgelt, missugune on Venemaa taktika lahinguväljal. Eelkõige tugineb see ülekaalule õhus ja soomusjõudude osas. Järelikult tuleb Eestil juba praegu hakata hoolitsema selle eest, et Vene lennuvägi võimaliku ründe korral Eestile siin karistamatult tegutseda ei saaks. Relvad, mida vene lennukid kartma peaksid, on maailmas täiesti olemas ning osa nendest on hinnalt meile täiesti taskukohased.
Samuti peab Eesti muretsema endale oma soomusjõud ning relvastama ennast massiivselt tankitõrjevahenditega.
Rannikuriigina peab Eesti seisma hea ka selle eest, et vene laevastik ning dessantüksused rannikualadest võimalikult kaugel hoida. Sellekski on vahendid olemas, need tuleb vaid muretseda. |
Noh, teeme siis selle Javelinide ostu ära juba ükskord  |
Isegi Leedu on soetanud neid märkimisväärse koguse "FGM-148 Javelin" Lithuania - 30 launchers
http://en.wikipedia.org/wiki/FGM-148_Javelin
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
12.08.2008 16:48:31
|
|
|
| UHO kirjutas: |
| erick kirjutas: |
| Mart Helme kirjutas: |
Õppetund nr. 4: Eesti peab relvastuma.
Sõda Gruusias näitab selgelt, missugune on Venemaa taktika lahinguväljal. Eelkõige tugineb see ülekaalule õhus ja soomusjõudude osas. Järelikult tuleb Eestil juba praegu hakata hoolitsema selle eest, et Vene lennuvägi võimaliku ründe korral Eestile siin karistamatult tegutseda ei saaks. Relvad, mida vene lennukid kartma peaksid, on maailmas täiesti olemas ning osa nendest on hinnalt meile täiesti taskukohased.
Samuti peab Eesti muretsema endale oma soomusjõud ning relvastama ennast massiivselt tankitõrjevahenditega.
Rannikuriigina peab Eesti seisma hea ka selle eest, et vene laevastik ning dessantüksused rannikualadest võimalikult kaugel hoida. Sellekski on vahendid olemas, need tuleb vaid muretseda. |
Noh, teeme siis selle Javelinide ostu ära juba ükskord  |
Jah teeme siis ühis ostu/hanke ära- varemgi ju HV kamp koos kraami tellind . |
Kusjuures, kui iga foorumi liige (~25 000) annetaks 32 EEK, saaksime HV oma Javelini 8)
Tanel võiks sinna HV kleepsud peale panna ja kunagi meie kõigi nimel kasutada, kui vaja.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
12.08.2008 16:49:14
|
|
|
Päris huvitav diskussioon on praegu riigikogus, õige oli Repsi küsimus,et mida realset siiski tehakse hetkel, avadused ei aita kedagi reaalselt
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UHO
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2004
|
12.08.2008 16:51:59
|
|
|
| erick kirjutas: |
| UHO kirjutas: |
| erick kirjutas: |
| Mart Helme kirjutas: |
Õppetund nr. 4: Eesti peab relvastuma.
Sõda Gruusias näitab selgelt, missugune on Venemaa taktika lahinguväljal. Eelkõige tugineb see ülekaalule õhus ja soomusjõudude osas. Järelikult tuleb Eestil juba praegu hakata hoolitsema selle eest, et Vene lennuvägi võimaliku ründe korral Eestile siin karistamatult tegutseda ei saaks. Relvad, mida vene lennukid kartma peaksid, on maailmas täiesti olemas ning osa nendest on hinnalt meile täiesti taskukohased.
Samuti peab Eesti muretsema endale oma soomusjõud ning relvastama ennast massiivselt tankitõrjevahenditega.
Rannikuriigina peab Eesti seisma hea ka selle eest, et vene laevastik ning dessantüksused rannikualadest võimalikult kaugel hoida. Sellekski on vahendid olemas, need tuleb vaid muretseda. |
Noh, teeme siis selle Javelinide ostu ära juba ükskord  |
Jah teeme siis ühis ostu/hanke ära- varemgi ju HV kamp koos kraami tellind . |
Kusjuures, kui iga foorumi liige (~25 000) annetaks 32 EEK, saaksime HV oma Javelini 8)
Tanel võiks sinna HV kleepsud peale panna ja kunagi meie kõigi nimel kasutada, kui vaja. |
Olen teemas!
_________________ Unknown High Object |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
12.08.2008 16:52:55
|
|
|
Kui keegi alt hüppab, siis annan 64 eeku kah!
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
12.08.2008 16:55:44
|
|
|
| ot: |
Relvaseaduse järgi on taolise süsteemi omamine nii era- kui juriidilise isiku poolt keelatud, kui saadakse vastavatelt valitsusinstantsidelt (KaPo, Kaitseministeerium jms "pisikesed" kohad) luba on see erandkorras võimalik.
|
_________________ Elektri hind koos tasudega |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
12.08.2008 16:56:44
|
|
|
Pole vaja koguda riigikogu paneb ise hetkel rahad kokku ja saadab Georgiale, saavad nemad ka omale javeline osta
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duplex
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
12.08.2008 17:00:05
|
|
|
| lätil ja leedul on stingerid olemas
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
12.08.2008 17:10:02
|
|
|
| erick kirjutas: |
| UHO kirjutas: |
| erick kirjutas: |
| Mart Helme kirjutas: |
Õppetund nr. 4: Eesti peab relvastuma.
Sõda Gruusias näitab selgelt, missugune on Venemaa taktika lahinguväljal. Eelkõige tugineb see ülekaalule õhus ja soomusjõudude osas. Järelikult tuleb Eestil juba praegu hakata hoolitsema selle eest, et Vene lennuvägi võimaliku ründe korral Eestile siin karistamatult tegutseda ei saaks. Relvad, mida vene lennukid kartma peaksid, on maailmas täiesti olemas ning osa nendest on hinnalt meile täiesti taskukohased.
Samuti peab Eesti muretsema endale oma soomusjõud ning relvastama ennast massiivselt tankitõrjevahenditega.
Rannikuriigina peab Eesti seisma hea ka selle eest, et vene laevastik ning dessantüksused rannikualadest võimalikult kaugel hoida. Sellekski on vahendid olemas, need tuleb vaid muretseda. |
Noh, teeme siis selle Javelinide ostu ära juba ükskord  |
Jah teeme siis ühis ostu/hanke ära- varemgi ju HV kamp koos kraami tellind . |
Kusjuures, kui iga foorumi liige (~25 000) annetaks 32 EEK, saaksime HV oma Javelini 8)
Tanel võiks sinna HV kleepsud peale panna ja kunagi meie kõigi nimel kasutada, kui vaja. |
Kui jätaks nüüd uued graafikakaardid ostmata saaks vähemalt 20 Javelini.
Tegelt maksaks küll, kui selline asi oleks, ilma naljata.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
12.08.2008 17:12:32
|
|
|
| Kõigepealt käige paaskursused ära (SPK1 ja SPK2), siis vast oleks midagi ostetud relvadega ka teha.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
12.08.2008 17:12:37
|
|
|
| G80 kirjutas: |
| erick kirjutas: |
| UHO kirjutas: |
| erick kirjutas: |
| Mart Helme kirjutas: |
Õppetund nr. 4: Eesti peab relvastuma.
Sõda Gruusias näitab selgelt, missugune on Venemaa taktika lahinguväljal. Eelkõige tugineb see ülekaalule õhus ja soomusjõudude osas. Järelikult tuleb Eestil juba praegu hakata hoolitsema selle eest, et Vene lennuvägi võimaliku ründe korral Eestile siin karistamatult tegutseda ei saaks. Relvad, mida vene lennukid kartma peaksid, on maailmas täiesti olemas ning osa nendest on hinnalt meile täiesti taskukohased.
Samuti peab Eesti muretsema endale oma soomusjõud ning relvastama ennast massiivselt tankitõrjevahenditega.
Rannikuriigina peab Eesti seisma hea ka selle eest, et vene laevastik ning dessantüksused rannikualadest võimalikult kaugel hoida. Sellekski on vahendid olemas, need tuleb vaid muretseda. |
Noh, teeme siis selle Javelinide ostu ära juba ükskord  |
Jah teeme siis ühis ostu/hanke ära- varemgi ju HV kamp koos kraami tellind . |
Kusjuures, kui iga foorumi liige (~25 000) annetaks 32 EEK, saaksime HV oma Javelini 8)
Tanel võiks sinna HV kleepsud peale panna ja kunagi meie kõigi nimel kasutada, kui vaja. |
Kui jätaks nüüd uued graafikakaardid ostmata saaks vähemalt 20 Javelini.
Tegelt maksaks küll, kui selline asi oleks, ilma naljata.  |
Kuna eraisikud seda tegelikkuses omada ei saa nagunii, siis võibolla oleks mõeldav mingi korjandus, et see Javelin demorelvana nt Kaitseväele või Kaitseliidule kinkida? Kui see neile muljet avaldab, ehk tellivad siis juba suurema partii.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
12.08.2008 17:13:12
|
|
|
| Cofy kirjutas: |
| Kõigepealt käige paaskursused ära (SPK1 ja SPK2), siis vast oleks midagi ostetud relvadega ka teha. |
ja pärast seda ostke pensiini
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
viimati muutis Sold OUT 12.08.2008 17:13:38, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LWD
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2007
|
12.08.2008 17:14:20
|
|
|
9k38 Igla oleks vast reaalsem. Laseb kaugemale ja kuna tootjaks on Venemaa (Stingeril USA), siis peaks odavamalt saama kätte
http://en.wikipedia.org/wiki/SA-18 - stingeriga võrdlus ka olemas
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
12.08.2008 17:15:57
|
|
|
| ot: |
misasjad need SPK1 ja SPK2 on ? tean vaid SBK-d -> sõduri baaskursus ja seal ei õpetata eriti midagi, eriala kursus on see, kus midagi õpid ka ja muidugi NAK
|
Mis puutub teemasse - mis sellest EROK abistamise kampaaniast sai ? Läks pisikompanii välja ?
Kaugel meie CERT eksperdid on ?
Tiblastan pole veel vastukajatsenud, et meie abi Gruusiale on vene vastane ja tegelikult me nüüd nagu kuulutaksime tiblastanile sõda ?
_________________ Elektri hind koos tasudega |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
12.08.2008 17:16:23
|
|
|
| LWD kirjutas: |
9k38 Igla oleks vast reaalsem. Laseb kaugemale ja kuna tootjaks on Venemaa (Stingeril USA), siis peaks odavamalt saama kätte
http://en.wikipedia.org/wiki/SA-18 - stingeriga võrdlus ka olemas |
irw äkki telliks venemaalt tuumapommi ka
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LWD
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2007
|
12.08.2008 17:17:32
|
|
|
| Suur_Raul kirjutas: |
irw äkki telliks venemaalt tuumapommi ka  |
ei tea, maru kalliks läheb:D
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001
|
12.08.2008 17:18:07
|
|
|
| ref kirjutas: |
| Kaugel meie CERT eksperdid on ? |
CERT on kohal, hetkel tollis koos abisaadetistega. ca 2 tunnitagune info.
_________________ The sh*t has hit the fan. |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
12.08.2008 17:19:10
|
|
|
| Suur_Raul kirjutas: |
irw äkki telliks venemaalt tuumapommi ka  |
neilt võiks sellise pommi tellida mis sinna kohapeale jääks, eestisse saadetakse ainult "launch" nupp
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mehaanic
Aeg Maha 2a

liitunud: 22.02.2004
|
12.08.2008 17:24:54
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
Kui keegi alt hüppab, siis annan 64 eeku kah!  |
esimesel lehel on konto olemas kuhu raha kanda
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
12.08.2008 17:30:33
|
|
|
On mingeid uudiseid ka Georgiast? Jälgin ise riigikogu koosolekut ainult
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
12.08.2008 17:31:40
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| Suur_Raul kirjutas: |
irw äkki telliks venemaalt tuumapommi ka  |
neilt võiks sellise pommi tellida mis sinna kohapeale jääks, eestisse saadetakse ainult "launch" nupp  |
irw jah... pms mingi veits ulmeline video eesti sõjaväe plaanist
Spoiler 
suht huvitav vaadata...
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
12.08.2008 17:34:01
|
|
|
| tige kala kirjutas: |
| On mingeid uudiseid ka Georgiast? Jälgin ise riigikogu koosolekut ainult |
Sarkozy ja Medvedevi pressikonverents @ CNN http://edition.cnn.com/video/live/live.html?stream=stream1
Ise sattusin poole pealt kuulama/vaatama.
| tsitaat: |
VF-i ajakirjanik küsis miks ei lõpetatud rünnakuid kui Gruusia 2 päeva tagasi oli valmis tuleseisuks.
Medevedev vastab umbes, et vältida edasisi rünnakuid Gruusia poolelt vmt.
Sama ajakirjanik küsis Prantsuse presidendilt miks Gruusia presidendi seljataga oli Euroopa lipp kuigi Gruusia ei kuulu EU-sse.
Sarkozy vastatas, et ei kuulu jah Gruusia EU-sse ja ta ei saa sundida mitte kasutama EU lippu. |
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|