Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 65, 66, 67  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.08.2008 15:40:51 vasta tsitaadiga

ETV otseülekanne riigikogu istungilt kell 16:00, enne seda uudised.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 12.08.2008 15:43:43 vasta tsitaadiga

time123 kirjutas:
ETV otseülekanne riigikogu istungilt kell 16:00, enne seda uudised.


Live pilti riigikogust näeb --> http://www.riigikogu.ee/live/otse.asx

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 15:54:36 vasta tsitaadiga

Otsinguga ei leidnud, et oleks läbi käinud..

Georgia today 12 aug. early morning
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 12.08.2008 15:59:55 vasta tsitaadiga

Veidi huumorit ka antud teemal: http://www.elu24.ee/?id=26385
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 16:02:17 vasta tsitaadiga

Kas ainult minul pole riigikogu istungi ülekandel heli?
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infidel
HV kasutaja
infidel

liitunud: 31.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 16:03:02 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Veidi huumorit ka antud teemal: http://www.elu24.ee/?id=26385

Google News pani ju uudisele Georgia osariigi kaardi juurde.
http://news.slashdot.org/article.pl?sid=08/08/09/213236&from=rss
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 16:04:03 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
Kas ainult minul pole riigikogu istungi ülekandel heli?

Sama probleem siin
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 12.08.2008 16:04:35 vasta tsitaadiga

Ei saa üldse ühendust enam icon_neutral.gif
_________________
No worries!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 16:04:49 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Veidi huumorit ka antud teemal: http://www.elu24.ee/?id=26385


link

Link ka
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 16:04:53 vasta tsitaadiga

Häkiti maha icon_smile.gif
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 12.08.2008 16:07:01 vasta tsitaadiga

Tuli tagasi, aga heli ikka pole icon_rolleyes.gif
_________________
No worries!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JannoT
HV kasutaja
JannoT

liitunud: 23.12.2005




sõnum 12.08.2008 16:07:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:
«Meil ei ole mingisugust plaani ühtegi juhtkonda kukutada,» kinnitas Lavrov. «See ei ole osa meie kultuurist.»

Hahah! Vene lased on ikka naljakad.

_________________
011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 12.08.2008 16:10:17 vasta tsitaadiga

Üks hetk kirjutas:
Otsinguga ei leidnud, et oleks läbi käinud..

Georgia today 12 aug. early morning
Spoiler Spoiler Spoiler

Kas ma nägin tõesti 2:26 peal Eesti lippu lehvimas?
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 12.08.2008 16:11:37 vasta tsitaadiga

MART HELME: Gruusia sõja senised õppetunnid

http://syndikaat.ee/news.php?uID=2326&lang=est
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 12.08.2008 16:13:19 vasta tsitaadiga

Valdars kirjutas:
Üks hetk kirjutas:
Otsinguga ei leidnud, et oleks läbi käinud..

Georgia today 12 aug. early morning
Spoiler Spoiler Spoiler

Kas ma nägin tõesti 2:26 peal Eesti lippu lehvimas?


Ei olnud Eesti lipp.

IMO oli vene lipp tagurpidi icon_biggrin.gif


Riigikogu streamil pole ikka heli icon_mad.gif

_________________
Imperfection is perfect


viimati muutis Mart352 12.08.2008 16:14:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 16:14:36 vasta tsitaadiga



Seda mõtled?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LWD
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2007




sõnum 12.08.2008 16:16:04 vasta tsitaadiga

Russia Halts Military Action in Georgia (Medvedev teatab Vene TVs, et Gruusile on koht kätte näidatud, "rahu" taastatud ja sõjalised operatsioonid peatatud)

http://www.youtube.com/watch?v=aB_j1HADVR0


viimati muutis LWD 12.08.2008 16:18:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 12.08.2008 16:16:45 vasta tsitaadiga

Max Powers, jah.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 16:18:11 vasta tsitaadiga

Valdars kirjutas:
Max Powers, jah.


See pigem tagurpidi vene lipp jah.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 16:20:11 vasta tsitaadiga

LWD kirjutas:

Ideaalne, nimetaks siis kõik terminid ümber. Siis ei tuleks kunagi 3. maailmasõda vaid üks ülemaailmne rahuoperatsioon, kus aidatakse tervet maailma. Surnuid pole, rindel sõdurid lähevad vaid orienteeruma ja eksivad ära.

II MS oli kah ju ainult ühe väikekodaniku siiras soov päästa üks rass teiste, väärtusetute, kimbutusest icon_lol.gif
ei tea, miks ma tahaks tõmmata paralleele fraasiga:"Tiblad (või sibulad)välja!" ?8)
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 12.08.2008 16:22:24 vasta tsitaadiga

Šakasvili on ka LIVE-s CNNi pealt.
_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 12.08.2008 16:23:35 vasta tsitaadiga

Mart Helme kirjutas:
Õppetund nr. 4: Eesti peab relvastuma.

Sõda Gruusias näitab selgelt, missugune on Venemaa taktika lahinguväljal. Eelkõige tugineb see ülekaalule õhus ja soomusjõudude osas. Järelikult tuleb Eestil juba praegu hakata hoolitsema selle eest, et Vene lennuvägi võimaliku ründe korral Eestile siin karistamatult tegutseda ei saaks. Relvad, mida vene lennukid kartma peaksid, on maailmas täiesti olemas ning osa nendest on hinnalt meile täiesti taskukohased.

Samuti peab Eesti muretsema endale oma soomusjõud ning relvastama ennast massiivselt tankitõrjevahenditega.

Rannikuriigina peab Eesti seisma hea ka selle eest, et vene laevastik ning dessantüksused rannikualadest võimalikult kaugel hoida. Sellekski on vahendid olemas, need tuleb vaid muretseda.


Noh, teeme siis selle Javelinide ostu ära juba ükskord icon_razz1.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LWD
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2007




sõnum 12.08.2008 16:34:53 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Noh, teeme siis selle Javelinide ostu ära juba ükskord icon_razz1.gif


Suurriikide vastu ongi kõige efektiivsem sõdida nagu teeb Iraak praegu USAga. Kontroll riigis langeb välisvaenlase kätte aga talunikel paar raketiheitjat heinakuhjas. Selleks ajaks, kui võimud jõuavad kohale, et kes lennuki alla lasi, on maamees juba põldu kündmas ja suudab vaid öelda "mina olin paugu otsas, kui puu käis" ( http://www.youtube.com/watch?v=bRWc5K8-kHg )
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 12.08.2008 16:38:33 vasta tsitaadiga

LWD kirjutas:
erick kirjutas:
Noh, teeme siis selle Javelinide ostu ära juba ükskord icon_razz1.gif


Suurriikide vastu ongi kõige efektiivsem sõdida nagu teeb Iraak praegu USAga. Kontroll riigis langeb välisvaenlase kätte aga talunikel paar raketiheitjat heinakuhjas. Selleks ajaks, kui võimud jõuavad kohale, et kes lennuki alla lasi, on maamees juba põldu kündmas ja suudab vaid öelda "mina olin paugu otsas, kui puu käis" ( http://www.youtube.com/watch?v=bRWc5K8-kHg )


Kui Arno isaga koolimajja jõudis, oli köster juba siniseks tõmbunud
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UHO
Kreisi kasutaja
UHO

liitunud: 15.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 16:44:53 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Mart Helme kirjutas:
Õppetund nr. 4: Eesti peab relvastuma.

Sõda Gruusias näitab selgelt, missugune on Venemaa taktika lahinguväljal. Eelkõige tugineb see ülekaalule õhus ja soomusjõudude osas. Järelikult tuleb Eestil juba praegu hakata hoolitsema selle eest, et Vene lennuvägi võimaliku ründe korral Eestile siin karistamatult tegutseda ei saaks. Relvad, mida vene lennukid kartma peaksid, on maailmas täiesti olemas ning osa nendest on hinnalt meile täiesti taskukohased.

Samuti peab Eesti muretsema endale oma soomusjõud ning relvastama ennast massiivselt tankitõrjevahenditega.

Rannikuriigina peab Eesti seisma hea ka selle eest, et vene laevastik ning dessantüksused rannikualadest võimalikult kaugel hoida. Sellekski on vahendid olemas, need tuleb vaid muretseda.


Noh, teeme siis selle Javelinide ostu ära juba ükskord icon_razz1.gif

Jah teeme siis ühis ostu/hanke ära- varemgi ju HV kamp koos kraami tellind thumbs_up.gif.

_________________
Unknown High Object
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 16:45:53 vasta tsitaadiga

Nutma ajavad Keskerakondlaste küsimused ja kommentaarid.

"Venemaa lubas ju sõja lõpetada, mis me ikka enam avaldust teeme" icon_lol.gif

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 16:48:26 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Mart Helme kirjutas:
Õppetund nr. 4: Eesti peab relvastuma.

Sõda Gruusias näitab selgelt, missugune on Venemaa taktika lahinguväljal. Eelkõige tugineb see ülekaalule õhus ja soomusjõudude osas. Järelikult tuleb Eestil juba praegu hakata hoolitsema selle eest, et Vene lennuvägi võimaliku ründe korral Eestile siin karistamatult tegutseda ei saaks. Relvad, mida vene lennukid kartma peaksid, on maailmas täiesti olemas ning osa nendest on hinnalt meile täiesti taskukohased.

Samuti peab Eesti muretsema endale oma soomusjõud ning relvastama ennast massiivselt tankitõrjevahenditega.

Rannikuriigina peab Eesti seisma hea ka selle eest, et vene laevastik ning dessantüksused rannikualadest võimalikult kaugel hoida. Sellekski on vahendid olemas, need tuleb vaid muretseda.


Noh, teeme siis selle Javelinide ostu ära juba ükskord icon_razz1.gif

Isegi Leedu on soetanud neid märkimisväärse koguse "FGM-148 Javelin" Lithuania - 30 launchers
http://en.wikipedia.org/wiki/FGM-148_Javelin
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 12.08.2008 16:48:31 vasta tsitaadiga

UHO kirjutas:
erick kirjutas:
Mart Helme kirjutas:
Õppetund nr. 4: Eesti peab relvastuma.

Sõda Gruusias näitab selgelt, missugune on Venemaa taktika lahinguväljal. Eelkõige tugineb see ülekaalule õhus ja soomusjõudude osas. Järelikult tuleb Eestil juba praegu hakata hoolitsema selle eest, et Vene lennuvägi võimaliku ründe korral Eestile siin karistamatult tegutseda ei saaks. Relvad, mida vene lennukid kartma peaksid, on maailmas täiesti olemas ning osa nendest on hinnalt meile täiesti taskukohased.

Samuti peab Eesti muretsema endale oma soomusjõud ning relvastama ennast massiivselt tankitõrjevahenditega.

Rannikuriigina peab Eesti seisma hea ka selle eest, et vene laevastik ning dessantüksused rannikualadest võimalikult kaugel hoida. Sellekski on vahendid olemas, need tuleb vaid muretseda.


Noh, teeme siis selle Javelinide ostu ära juba ükskord icon_razz1.gif

Jah teeme siis ühis ostu/hanke ära- varemgi ju HV kamp koos kraami tellind thumbs_up.gif.


Kusjuures, kui iga foorumi liige (~25 000) annetaks 32 EEK, saaksime HV oma Javelini 8)
Tanel võiks sinna HV kleepsud peale panna ja kunagi meie kõigi nimel kasutada, kui vaja.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 16:49:14 vasta tsitaadiga

Päris huvitav diskussioon on praegu riigikogus, õige oli Repsi küsimus,et mida realset siiski tehakse hetkel, avadused ei aita kedagi reaalselt
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UHO
Kreisi kasutaja
UHO

liitunud: 15.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 16:51:59 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
UHO kirjutas:
erick kirjutas:
Mart Helme kirjutas:
Õppetund nr. 4: Eesti peab relvastuma.

Sõda Gruusias näitab selgelt, missugune on Venemaa taktika lahinguväljal. Eelkõige tugineb see ülekaalule õhus ja soomusjõudude osas. Järelikult tuleb Eestil juba praegu hakata hoolitsema selle eest, et Vene lennuvägi võimaliku ründe korral Eestile siin karistamatult tegutseda ei saaks. Relvad, mida vene lennukid kartma peaksid, on maailmas täiesti olemas ning osa nendest on hinnalt meile täiesti taskukohased.

Samuti peab Eesti muretsema endale oma soomusjõud ning relvastama ennast massiivselt tankitõrjevahenditega.

Rannikuriigina peab Eesti seisma hea ka selle eest, et vene laevastik ning dessantüksused rannikualadest võimalikult kaugel hoida. Sellekski on vahendid olemas, need tuleb vaid muretseda.


Noh, teeme siis selle Javelinide ostu ära juba ükskord icon_razz1.gif

Jah teeme siis ühis ostu/hanke ära- varemgi ju HV kamp koos kraami tellind thumbs_up.gif.


Kusjuures, kui iga foorumi liige (~25 000) annetaks 32 EEK, saaksime HV oma Javelini 8)
Tanel võiks sinna HV kleepsud peale panna ja kunagi meie kõigi nimel kasutada, kui vaja.

Olen teemas!

_________________
Unknown High Object
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 16:52:55 vasta tsitaadiga

Kui keegi alt hüppab, siis annan 64 eeku kah! icon_biggrin.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 12.08.2008 16:55:44 vasta tsitaadiga

ot:

Relvaseaduse järgi on taolise süsteemi omamine nii era- kui juriidilise isiku poolt keelatud, kui saadakse vastavatelt valitsusinstantsidelt (KaPo, Kaitseministeerium jms "pisikesed" kohad) luba on see erandkorras võimalik.

_________________
Elektri hind koos tasudega
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 16:56:44 vasta tsitaadiga

Pole vaja koguda icon_biggrin.gif riigikogu paneb ise hetkel rahad kokku ja saadab Georgiale, saavad nemad ka omale javeline osta icon_wink.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 16:56:58 vasta tsitaadiga

mõttekas oleks ka Stingereid osta. Ilus vaade, kui enda lastud rakkett Vene lennuki alla toob. http://en.wikipedia.org/wiki/FIM-92_Stinger
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 17:00:05 vasta tsitaadiga

lätil ja leedul on stingerid olemas
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 12.08.2008 17:10:02 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
UHO kirjutas:
erick kirjutas:
Mart Helme kirjutas:
Õppetund nr. 4: Eesti peab relvastuma.

Sõda Gruusias näitab selgelt, missugune on Venemaa taktika lahinguväljal. Eelkõige tugineb see ülekaalule õhus ja soomusjõudude osas. Järelikult tuleb Eestil juba praegu hakata hoolitsema selle eest, et Vene lennuvägi võimaliku ründe korral Eestile siin karistamatult tegutseda ei saaks. Relvad, mida vene lennukid kartma peaksid, on maailmas täiesti olemas ning osa nendest on hinnalt meile täiesti taskukohased.

Samuti peab Eesti muretsema endale oma soomusjõud ning relvastama ennast massiivselt tankitõrjevahenditega.

Rannikuriigina peab Eesti seisma hea ka selle eest, et vene laevastik ning dessantüksused rannikualadest võimalikult kaugel hoida. Sellekski on vahendid olemas, need tuleb vaid muretseda.


Noh, teeme siis selle Javelinide ostu ära juba ükskord icon_razz1.gif

Jah teeme siis ühis ostu/hanke ära- varemgi ju HV kamp koos kraami tellind thumbs_up.gif.


Kusjuures, kui iga foorumi liige (~25 000) annetaks 32 EEK, saaksime HV oma Javelini 8)
Tanel võiks sinna HV kleepsud peale panna ja kunagi meie kõigi nimel kasutada, kui vaja.

Kui jätaks nüüd uued graafikakaardid ostmata saaks vähemalt 20 Javelini. icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Tegelt maksaks küll, kui selline asi oleks, ilma naljata. icon_wink.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 17:12:32 vasta tsitaadiga

Kõigepealt käige paaskursused ära (SPK1 ja SPK2), siis vast oleks midagi ostetud relvadega ka teha.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 12.08.2008 17:12:37 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
erick kirjutas:
UHO kirjutas:
erick kirjutas:
Mart Helme kirjutas:
Õppetund nr. 4: Eesti peab relvastuma.

Sõda Gruusias näitab selgelt, missugune on Venemaa taktika lahinguväljal. Eelkõige tugineb see ülekaalule õhus ja soomusjõudude osas. Järelikult tuleb Eestil juba praegu hakata hoolitsema selle eest, et Vene lennuvägi võimaliku ründe korral Eestile siin karistamatult tegutseda ei saaks. Relvad, mida vene lennukid kartma peaksid, on maailmas täiesti olemas ning osa nendest on hinnalt meile täiesti taskukohased.

Samuti peab Eesti muretsema endale oma soomusjõud ning relvastama ennast massiivselt tankitõrjevahenditega.

Rannikuriigina peab Eesti seisma hea ka selle eest, et vene laevastik ning dessantüksused rannikualadest võimalikult kaugel hoida. Sellekski on vahendid olemas, need tuleb vaid muretseda.


Noh, teeme siis selle Javelinide ostu ära juba ükskord icon_razz1.gif

Jah teeme siis ühis ostu/hanke ära- varemgi ju HV kamp koos kraami tellind thumbs_up.gif.


Kusjuures, kui iga foorumi liige (~25 000) annetaks 32 EEK, saaksime HV oma Javelini 8)
Tanel võiks sinna HV kleepsud peale panna ja kunagi meie kõigi nimel kasutada, kui vaja.

Kui jätaks nüüd uued graafikakaardid ostmata saaks vähemalt 20 Javelini. icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Tegelt maksaks küll, kui selline asi oleks, ilma naljata. icon_wink.gif


Kuna eraisikud seda tegelikkuses omada ei saa nagunii, siis võibolla oleks mõeldav mingi korjandus, et see Javelin demorelvana nt Kaitseväele või Kaitseliidule kinkida? Kui see neile muljet avaldab, ehk tellivad siis juba suurema partii.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 17:13:12 vasta tsitaadiga

Cofy kirjutas:
Kõigepealt käige paaskursused ära (SPK1 ja SPK2), siis vast oleks midagi ostetud relvadega ka teha.


ja pärast seda ostke pensiini

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.


viimati muutis Sold OUT 12.08.2008 17:13:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LWD
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2007




sõnum 12.08.2008 17:14:20 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
mõttekas oleks ka Stingereid osta. Ilus vaade, kui enda lastud rakkett Vene lennuki alla toob. http://en.wikipedia.org/wiki/FIM-92_Stinger


9k38 Igla oleks vast reaalsem. Laseb kaugemale ja kuna tootjaks on Venemaa (Stingeril USA), siis peaks odavamalt saama kätte

http://en.wikipedia.org/wiki/SA-18 - stingeriga võrdlus ka olemas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 12.08.2008 17:15:57 vasta tsitaadiga

ot:

misasjad need SPK1 ja SPK2 on ? tean vaid SBK-d -> sõduri baaskursus ja seal ei õpetata eriti midagi, eriala kursus on see, kus midagi õpid ka icon_smile.gif ja muidugi NAK

Mis puutub teemasse - mis sellest EROK abistamise kampaaniast sai ? Läks pisikompanii välja ?
Kaugel meie CERT eksperdid on ?
Tiblastan pole veel vastukajatsenud, et meie abi Gruusiale on vene vastane ja tegelikult me nüüd nagu kuulutaksime tiblastanile sõda ?

_________________
Elektri hind koos tasudega
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 17:16:23 vasta tsitaadiga

LWD kirjutas:
lauri23 kirjutas:
mõttekas oleks ka Stingereid osta. Ilus vaade, kui enda lastud rakkett Vene lennuki alla toob. http://en.wikipedia.org/wiki/FIM-92_Stinger


9k38 Igla oleks vast reaalsem. Laseb kaugemale ja kuna tootjaks on Venemaa (Stingeril USA), siis peaks odavamalt saama kätte

http://en.wikipedia.org/wiki/SA-18 - stingeriga võrdlus ka olemas
irw äkki telliks venemaalt tuumapommi ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LWD
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2007




sõnum 12.08.2008 17:17:32 vasta tsitaadiga

Suur_Raul kirjutas:
irw äkki telliks venemaalt tuumapommi ka icon_biggrin.gif


ei tea, maru kalliks läheb:D
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 17:18:07 vasta tsitaadiga

ref kirjutas:
Kaugel meie CERT eksperdid on ?

CERT on kohal, hetkel tollis koos abisaadetistega. ca 2 tunnitagune info.

_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 17:19:10 vasta tsitaadiga

Suur_Raul kirjutas:
irw äkki telliks venemaalt tuumapommi ka icon_biggrin.gif

neilt võiks sellise pommi tellida mis sinna kohapeale jääks, eestisse saadetakse ainult "launch" nupp icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 12.08.2008 17:20:39 vasta tsitaadiga

VF ja Prantsusmaa presidendid @ CNN

http://edition.cnn.com/video/live/live.html?stream=stream1


Muu möla hoidge siit teemast eemale icon_exclaim.gif icon_evil.gif

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mehaanic
Aeg Maha 2a
mehaanic

liitunud: 22.02.2004




sõnum 12.08.2008 17:24:54 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Kui keegi alt hüppab, siis annan 64 eeku kah! icon_biggrin.gif

esimesel lehel on konto olemas kuhu raha kanda
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 17:30:33 vasta tsitaadiga

On mingeid uudiseid ka Georgiast? Jälgin ise riigikogu koosolekut ainult
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 17:31:40 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Suur_Raul kirjutas:
irw äkki telliks venemaalt tuumapommi ka icon_biggrin.gif

neilt võiks sellise pommi tellida mis sinna kohapeale jääks, eestisse saadetakse ainult "launch" nupp icon_lol.gif
irw jah... pms mingi veits ulmeline video eesti sõjaväe plaanist
Spoiler Spoiler Spoiler
suht huvitav vaadata...
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 12.08.2008 17:34:01 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:
On mingeid uudiseid ka Georgiast? Jälgin ise riigikogu koosolekut ainult


Sarkozy ja Medvedevi pressikonverents @ CNN http://edition.cnn.com/video/live/live.html?stream=stream1

Ise sattusin poole pealt kuulama/vaatama.
tsitaat:

VF-i ajakirjanik küsis miks ei lõpetatud rünnakuid kui Gruusia 2 päeva tagasi oli valmis tuleseisuks.
Medevedev vastab umbes, et vältida edasisi rünnakuid Gruusia poolelt vmt.

Sama ajakirjanik küsis Prantsuse presidendilt miks Gruusia presidendi seljataga oli Euroopa lipp kuigi Gruusia ei kuulu EU-sse.

Sarkozy vastatas, et ei kuulu jah Gruusia EU-sse ja ta ei saa sundida mitte kasutama EU lippu.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 65, 66, 67  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.