Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 65, 66, 67  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 12.08.2008 11:35:18 vasta tsitaadiga

THE GOALS BEHIND MOSCOW’S PROXY OFFENSIVE IN SOUTH OSSETIA

http://jamestown.org/edm/article.php?article_id=2373298
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 11:35:22 vasta tsitaadiga

Hea kommentaar Postimees Online'st
http://www.postimees.ee/?id=26211&com=1

tsitaat:
paljud ei uskunud, et pronkssõdur oli üksnes vene strateegia kohalike venelaste ja eestlaste vahel verevalamise tekitamiseks, selleks, et vene sõjavägi saaks siis oma kaasmaalasi Eestisse "kaitsma" tulla. Õnneks reageeris meie valitsus kiiresti ja võttis pronkssõduri varem maha, vene võimudele ettearvamatult väljusid kokkuaetud eufoorias venelased kontrolli alt ja hakkasid lihtlabaselt laamendama ja röövima. usun, et vene stsenaariumi järgi pidi tapetud venelasi palju rohkem olema, aga hiljem. Keegi mäletas ikka oma ülesannet ja suskas ühe kaasmaalase surnuks. Vaatamata sellele, et vene duuma delegatsioon otsis meeleheitlikult pronksõdurilt keevitamise jälgi, pidas savisaarega nõu, läks venelaste stsenaarium vastu taevast. Väga hea oli ka see, et Kanal 2 kohal oli ja filmis toimuvat. Mõelge, kui palju on venemaa meid aastate jooksul igasugustes absurdetes asjades süüdistanud. Tundus nõme ja mõttetu, Partsu valitsus arvas, et pole vaja vastata jne. Tegelikult oli kõik põhjalikult läbi mõeldud, vene propaganda töötas ja töötab eesmärgikindlalt, samuti toimetavad nad meie kommentaariumites usinalt. Eeskuju on võetud hitleri saksamaalt, Putin viibis ju seal aastaid. See, kes praegu venest tuleva ohu ees silmad sulgeb, töötab iseseisva Eesti riigi vastu. Ükskõiksus ja argus teenivad ka vene huve.
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 11:38:14 vasta tsitaadiga

[quote="softis"]
Jann1 kirjutas:



2) Sa oled ikka eht-debiil (sorri sõnakasutuse pärast). Milleks Eestis seda rahvustevahelist vaenu õhutada jälle? Sul endal kindlasti pole venelastest sõpru ka, eksole?

ega jah,ei jää muud yle kui nõustuda.väideti küll et peale aprillimäsu tegid seda venelased ,jms kuigi ise ei tabanud kordagi sellist asja.


isand nikolai uspenski yks viimaseid pressiyritusi oli tähendusrikas,vend luges soravalt texti maha ja ei vaadanud kordagi kaameratesse,põrnitsedes lauda...

8)
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 12.08.2008 11:41:12 vasta tsitaadiga

Mäletate 99ndat aastat, kui algas tšetšeenide hävitamine. Siis oli Eestis samasugune jutt, et järgmised oleme meie ja järgmisel aastal Eesti riiki enam pole. Võiks oma paranoiast jagu saada ükskord.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 12.08.2008 11:50:55 vasta tsitaadiga

Nii .... midagi hävitajalaadset pani üle Saku .... icon_razz.gif
Edit: 2 tükki
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 12.08.2008 11:51:11 vasta tsitaadiga

Explosion burst in Tbilisi downtown Midagi täpsemat pole veel teada.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 11:51:31 vasta tsitaadiga

ka üle Pärnu mnt
esmane arvamus, et mis nüüd... Venemaa või NATO... aga vist NATO kontroll-lend

Ilves kõneleb:
http://gruusia.postimees.ee/?id=26315

_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 11:52:33 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Mäletate 99ndat aastat, kui algas tšetšeenide hävitamine. Siis oli Eestis samasugune jutt, et järgmised oleme meie ja järgmisel aastal Eesti riiki enam pole. Võiks oma paranoiast jagu saada ükskord.


Su jutt on hetkel lasteaia tasemel.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 12.08.2008 11:53:57 vasta tsitaadiga

THE GOALS BEHIND MOSCOW’S PROXY OFFENSIVE IN SOUTH OSSETIA

http://jamestown.org/edm/article.php?article_id=2373298
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 11:54:07 vasta tsitaadiga

http://www.reporter.ee/2008/08/11/gruusia-president-sattus-loogi-alla/#comment-114018
icon_mad.gif icon_sad.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 12.08.2008 11:54:29 vasta tsitaadiga

ArQ kirjutas:
Nii .... midagi hävitajalaadset pani üle Saku .... icon_razz.gif
Edit: 2 tükki


Ka üle Kehra, nad lendasid ka jube madalalt või nad teevadki sellist häält?
Igatahes naabrid jooksid kõik selle kohutava heli peale välja.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 12.08.2008 11:55:18 vasta tsitaadiga

Need NATO hävitajad lendavadki kahekaupa kontroll-lendudel. Ärge kartke icon_razz.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tychoon
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 12.08.2008 11:55:33 vasta tsitaadiga

üle pärnu panid just 2 hävitajat.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 12.08.2008 11:56:37 vasta tsitaadiga

Scart, täpsemalt misasi? Kas polnud siis nii?
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infidel
HV kasutaja
infidel

liitunud: 31.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 11:58:21 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
weasel kirjutas:
Mäletate 99ndat aastat, kui algas tšetšeenide hävitamine. Siis oli Eestis samasugune jutt, et järgmised oleme meie ja järgmisel aastal Eesti riiki enam pole. Võiks oma paranoiast jagu saada ükskord.


Su jutt on hetkel lasteaia tasemel.

Et siis täiskasvanud inimesed tegelevad ainult paanika ja vaenu õhutamisega ning need, kes soovitavad kainet mõistust, on lasteaia tasemel?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 12.08.2008 13:08:02 vasta tsitaadiga

http://gruusia.postimees.ee/?id=26324
Vot nii icon_wink.gif
Üks kokkuvõtlik kommentaar artikli juurest:

"Venemaa sai mis tahtis.
Läks, pommitas, lasi kõik õhku, tappis kõik ära.
Keegi ei teinud midagi.
Nüüd tõmbab ta oma väed tagasi ja on veel kangelane ka, et tapatalgud lõpetas.
Ükski riik ei sekkunud aktiivselt vahele. Seda kontrollitigi.
Kes on järgmine? Mõni NATO või EL liige?"


Või siis lavastatakse nüüd mingi agressioon ja minnakse uuesti kallale, pärast on hea öelda, et meie tahtsime rahu ....


viimati muutis ArQ 12.08.2008 13:09:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 12.08.2008 13:08:06 vasta tsitaadiga

Gori linna pommitati hommikul ja üks Hollandi telereporter sai surma ja tema kaastööline vigastada.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JannoT
HV kasutaja
JannoT

liitunud: 23.12.2005




sõnum 12.08.2008 13:15:40 vasta tsitaadiga

Yee. Sõda läbi vist! Hip Hip Hurraaa.
_________________
011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 12.08.2008 13:17:12 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:

Vii ennast kurssi sellega, kuidas Javelin töötab: http://en.wikipedia.org/wiki/FGM-148_Javelin
Pole veel näinud, et tankidel oleks kupola peal reaktiivsoomus.


Hästi aga peale esimest lasku oled sa samahästi kui avastatud ja kuulipilduja-miinipildija tulega hakklihaks tehtud, juhul kui tankitorust sulle ka enne pihtasaamist ei jõuta lajatada. Kui aga vaenlane peaks IR kaameraga eelnevalt otsima võimalikke varitsejaid, siis jääb ka see ainus pauk tegemata.
Eesti puhul on huvitav veel see seik, et kõvad TT mehed pole oma elusees päris tanki näinudki, lageda platsi peal seisvat auklikku BTR kere pihta oskab igaüks lasta, mis ei manööverda ega tekita vastutegevust.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 13:19:17 vasta tsitaadiga

infidel kirjutas:

Et siis täiskasvanud inimesed tegelevad ainult paanika ja vaenu õhutamisega ning need, kes soovitavad kainet mõistust, on lasteaia tasemel?
Spoiler Spoiler Spoiler


Kas me elame eri dimensioonides? Vene väed ründasid kolm päeva tagasi iseseisvat, demokraatlikult valitud juhtidega riiki ja sõitsid sellest buldooseriga üle ilma ühegi põhjenduse või ettekäändeta ja lääs ei teinud midagi, et seda ei juhtuks. Kui sinu meelest on järeldus Vene karu taasärkamisest ja kõigi endiste Varsavi pakti riikide ohus olemisest paanika tekitamine, siis soovitaks pea eemaldada rektumist.

Ja sõda pole enne läbi, kui vaenuväed on lahkunud iseseisva Gruusia pinnalt. Senimaani piisab ühest "Gruusia pommitamisest", et läheks jälle lahti.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 12.08.2008 13:20:40 vasta tsitaadiga

Vene kasakad rüüstavad gruusia külasid
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 13:24:02 vasta tsitaadiga

predator, õige jutt. Tanki mahavõtmine pole naljaasi isegi parima tõrjerelvaga. Paljud tingimused tuleb täita ja õnne peab olema. Palju lihtsam, kui javelin on paigaldada õigetesse kohtadesse tankimiinid. Korralik põhjamiin (nb mitte roomikmiin!) viib igal tankil kenasti kupli pealt icon_smile.gif ja erinevalt roomikmiinist jääb püssiga järeltöö tegemine ära. (antud juhul siis tankist väljaronivate vaenlaste surnukstorkamine)
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 13:26:13 vasta tsitaadiga

Sõda Gruusias pärsib Vene majandust Paras thumbs_up.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 13:27:52 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:

Ja sõda pole enne läbi, kui vaenuväed on lahkunud iseseisva Gruusia pinnalt. Senimaani piisab ühest "Gruusia pommitamisest", et läheks jälle lahti.


et siis vene annab lihtsalt ära l-osseetia ja abhaasia? icon_lol.gif
Gruusial pole välise sekkumiseta mingil moel võimalik endist olukorda taastada ning pigem liigub asi sinnapoole, et toimub võimuvahetus ning venemaa saab ühe kubermangu võrra laiemaks 8)
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 13:28:23 vasta tsitaadiga

Narva ametiühing: Eestil tuleks Gruusia hukka mõista
_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 13:29:51 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:

et siis vene annab lihtsalt ära l-osseetia ja abhaasia? icon_lol.gif


Me kõik teame, et need alad on juba ammu Gruusia jaoks kadunud. Ironiseerida võiks mujal.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 13:29:53 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
predator, õige jutt. Tanki mahavõtmine pole naljaasi isegi parima tõrjerelvaga. Paljud tingimused tuleb täita ja õnne peab olema. Palju lihtsam, kui javelin on paigaldada õigetesse kohtadesse tankimiinid. Korralik põhjamiin (nb mitte roomikmiin!) viib igal tankil kenasti kupli pealt icon_smile.gif ja erinevalt roomikmiinist jääb püssiga järeltöö tegemine ära. (antud juhul siis tankist väljaronivate vaenlaste surnukstorkamine)


Kuskohast on sinu taktikaõpe saanud oma teadmised icon_question.gif Mitte ükski miiniväli ega pioneeritõke ei tehta eesmärgiga hävitada vaenlane, vaid et teda suunata ja/või sellega võita aega kaitse ülesse seadmisele. Väga lihtne oleks ju siis luua märgistamata miinivälju.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 13:31:06 vasta tsitaadiga

Sõda on läbi alles siis, kui vene väed on Gruusiast lahkunud. Seda aga niipea ei juhtu ja seega pole põhjust loota ka asjade paranemisele ja kui Gruusia üritab vallutatud piirkondi tagasi oma võimu alla võtta, on venemaal kohe põhjus sõja jätkamiseks.

Oli ka loogiline, et nii läheb. Ja siis saab venemaa juba öelda, et neid rünnatakse.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 13:34:32 vasta tsitaadiga

ma isiklikult arvan et läbi ei ole siin midagi,esiteks venemaa andis käsu lõpetada operatsioon.hmm.. enne ju lilputin väitis et mis vene väed-seal olla kõik puha vabatahtlikud.tema ei saa midagi teha.
nüüd juba antakse siis "olematule" armeele ,opi lõpetamiskäsk.
eks möll käib samamoodi edasi,kas toetavad oseetia venkusid relvadega või annavad kasakatele hobeseid juurde ,vaibumine on suht kahtlane.

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 12.08.2008 13:34:46 vasta tsitaadiga

predator kirjutas:
erick kirjutas:

Vii ennast kurssi sellega, kuidas Javelin töötab: http://en.wikipedia.org/wiki/FGM-148_Javelin
Pole veel näinud, et tankidel oleks kupola peal reaktiivsoomus.


Hästi aga peale esimest lasku oled sa samahästi kui avastatud ja kuulipilduja-miinipildija tulega hakklihaks tehtud, juhul kui tankitorust sulle ka enne pihtasaamist ei jõuta lajatada. Kui aga vaenlane peaks IR kaameraga eelnevalt otsima võimalikke varitsejaid, siis jääb ka see ainus pauk tegemata.
Eesti puhul on huvitav veel see seik, et kõvad TT mehed pole oma elusees päris tanki näinudki, lageda platsi peal seisvat auklikku BTR kere pihta oskab igaüks lasta, mis ei manööverda ega tekita vastutegevust.



The missile is ejected from the launcher so that it reaches a safe distance from the operator before the main rocket motors ignite; a "soft launch arrangement." This makes it harder to identify the launcher and allows it to be fired from within buildings.

Fire-and-forget is a third-generation method of missile guidance. The military use the term for a type of missile which does not require further guidance after launch such as illumination of the target, and can hit its target without the launcher being in line of sight of the target.

Javelin is a fire-and-forget missile with lock-on before launch and automatic self-guidance.

Loe wikipediast kirjeldust, mu 10 aastane vend saaks ka sellega tangi maha kui ta seda kanda jõuaks. Sihtidagi pole vaja kurat võtaks icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 13:36:21 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:

Me kõik teame, et need alad on juba ammu Gruusia jaoks kadunud. Ironiseerida võiks mujal.

Mis Sinu jaoks on siis gruusia pind? Sama jälgemööda muntserdab vene järjest mägirahva killukesi endameelseks (sõjakahjud aitavad ajuloputusele kaasa) ning varsti jääbki ainult Tbilisi Gruusiaks?
Ajalooline territoriaalne jaotus on nagunii peapeal ning fraasil "gruusia pind" puudub otsene, kõigile hoomatav tähendus
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 12.08.2008 13:36:57 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Tanel, ettekäändeks liiga hea elu või? Seni kuni eestlane siin venelase vastu relva ei tõsta, ei juhtu midagi. Peame ise targad olema lihtsalt.


irwe
pronksiöö meeles?

relvatõstmisest asi kaugel juba
Vanjad saabuvad niikuinii

kahju et enamusel ainult Vene TV propaganda meeles , peaks lugema raamatuid a la GULAGi arhipelaag siis näeks kuidas kaasmaalased vangilaagris surid mitte millegi eest
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 13:38:22 vasta tsitaadiga

ot:
carlking, Ja sina topiks muidugi terve Eesti-Vene piiri ilusti pioneeritõkkeid täis ning riputaks lipukesi üles. Mis point on tankivastasel miiniväljal, kui sellega ei üritata vastase raskerelvastuse koguarvu vähendada? Võiksime siis lihtsalt tühjad kestad maasse matta ja imiteeriks miinivälja? icon_rolleyes.gif
Praktikas on alati nii, et esimestel tulijatel lendavad lindid alt ja kuplid pealt ning järgmised jäävad seisma või proovivad ringiga minna. Mis kuradi vaenlase hävitamisest sa siin räägid?

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 13:39:52 vasta tsitaadiga

Kristoferr, mis sa arvad, et üldse jõutakse midagi ära mineerida kui venelane üle piiri tuleb?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 12.08.2008 13:42:34 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Kristoferr, mis sa arvad, et üldse jõutakse midagi ära mineerida kui venelane üle piiri tuleb?


see jah üsna karm mõtlemine
pmst kui Vene tuleb siis Hitleri Blitzkrieg oleks nali selle kõrval

eestil pole armeed ja varustust pakkuda anyway , paar bazookat teele saadetud ja nali tehtud, muud seal pole
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 12.08.2008 13:42:41 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Kristoferr, mis sa arvad, et üldse jõutakse midagi ära mineerida kui venelane üle piiri tuleb?


ma usun, et see niivõrd üllatusena tänapäeva sateliit tehnika juures ei juhtuks. Me teaks mitu päeva ette enne kui mingi tõsisem armee saab üle tulla.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 12.08.2008 13:43:57 vasta tsitaadiga

Unholy kirjutas:
carlking kirjutas:
Kristoferr, mis sa arvad, et üldse jõutakse midagi ära mineerida kui venelane üle piiri tuleb?


ma usun, et see niivõrd üllatusena tänapäeva sateliit tehnika juures ei juhtuks. Me teaks mitu päeva ette enne kui mingi tõsisem armee saab üle tulla.


Aga sa seda protsessi jälgisid, mille pärast see teema siin üldse on? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 12.08.2008 13:45:19 vasta tsitaadiga

Unholy kirjutas:

ma usun, et see niivõrd üllatusena tänapäeva sateliit tehnika juures ei juhtuks. Me teaks mitu päeva ette enne kui mingi tõsisem armee saab üle tulla.


Satelliit? Lol wut?
Eesti peab ostma satelliit-teenust. Või siis välisluure peale lootma. Ja meie ida poole mättasse sõtkumiseks piisaks juba sellest baasist, mis kohe piiri taga on.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 12.08.2008 13:46:20 vasta tsitaadiga

Russia 'ends Georgia operation'
http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/7555858.stm

lauri kirjutas:
Narva ametiühing: Eestil tuleks Gruusia hukka mõista

Perse käigu, eriti see Hitleri analoogia.
Kui keegi üldse fašistlik on, siis see on Venemaa oma sovieti propaganda ning eks-sovieti maade siseasjadesse sekkumise pärast.


viimati muutis xtriz 12.08.2008 13:49:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 13:46:27 vasta tsitaadiga

Unholy, Venemaal on Pihkva lähistel täiesti piisav hulk vägesid, et Eestisse lihtsalt sisse sõita ja see on vaid paari tunni küsimus kui nad sealt piirile liiguvad.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 12.08.2008 13:47:21 vasta tsitaadiga

Unholy kirjutas:
carlking kirjutas:
Kristoferr, mis sa arvad, et üldse jõutakse midagi ära mineerida kui venelane üle piiri tuleb?


ma usun, et see niivõrd üllatusena tänapäeva sateliit tehnika juures ei juhtuks. Me teaks mitu päeva ette enne kui mingi tõsisem armee saab üle tulla.


ja sellest oleks kasu mida kui teaks et vene armee tulemas?
ostaks Londoni pileti?
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 12.08.2008 13:48:52 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Unholy, Venemaal on Pihkva lähistel täiesti piisav hulk vägesid, et Eestisse lihtsalt sisse sõita ja see on vaid paari tunni küsimus kui nad sealt piirile liiguvad.


Palju siis? :S

softis kirjutas:
Unholy kirjutas:

ma usun, et see niivõrd üllatusena tänapäeva sateliit tehnika juures ei juhtuks. Me teaks mitu päeva ette enne kui mingi tõsisem armee saab üle tulla.


Satelliit? Lol wut?
Eesti peab ostma satelliit-teenust. Või siis välisluure peale lootma. Ja meie ida poole mättasse sõtkumiseks piisaks juba sellest baasist, mis kohe piiri taga on.


Ma olen üpris kindel, et Eesti kasutab praegu juba NATO sateliit süsteeme või siis saab ööpäeva ringi infot sealt.


Karm Laks kirjutas:
Unholy kirjutas:
carlking kirjutas:
Kristoferr, mis sa arvad, et üldse jõutakse midagi ära mineerida kui venelane üle piiri tuleb?


ma usun, et see niivõrd üllatusena tänapäeva sateliit tehnika juures ei juhtuks. Me teaks mitu päeva ette enne kui mingi tõsisem armee saab üle tulla.


ja sellest oleks kasu mida kui teaks et vene armee tulemas?
ostaks Londoni pileti?


Eesti peaks ju ideaali järgi ainult esimese reageerimise tegema, Leedust ja Teisest Euroopa riikidest saadetaks hävitajad ja väga ruttu ka mobiliseeritakse armeed.


viimati muutis Unholy 12.08.2008 13:49:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 13:48:59 vasta tsitaadiga

No miinidega asi lihtne.Teha märgistatud miiniväljad ja enamus neist täita kestadega aga panna mõned ehtsad vahele.Vaenlane ei tea siis kunagi kas miiniväli on ehtne või mitte aga otsustatakse mitte riskida icon_biggrin.gif .Niimoodi saab vähese arvu miinidega tekitada suuri miinivälju.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 13:50:40 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Unholy, Venemaal on Pihkva lähistel täiesti piisav hulk vägesid, et Eestisse lihtsalt sisse sõita ja see on vaid paari tunni küsimus kui nad sealt piirile liiguvad.


Palju siis? :S
[/quote]
dessantüksus asub eesti piirist ca 4 km kaugusel


viimati muutis kännuämmelg 12.08.2008 13:51:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 12.08.2008 13:50:57 vasta tsitaadiga

Ning ma usun, et Eestil on lahinguplaan olemas selle stsenaariumi jaoks. Kuidas ja kuhu armee paigutada jne.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 12.08.2008 13:51:25 vasta tsitaadiga

Seda "väga kiiret" armee mobiliseerimist ma tahaks küll näha ...
Ja Leedust saabuvad 4 hävitajat aitavad küll kõvasti thumbs_up.gif


viimati muutis ArQ 12.08.2008 13:52:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 12.08.2008 13:52:09 vasta tsitaadiga

Unholy kirjutas:
carlking kirjutas:
Unholy, Venemaal on Pihkva lähistel täiesti piisav hulk vägesid, et Eestisse lihtsalt sisse sõita ja see on vaid paari tunni küsimus kui nad sealt piirile liiguvad.


Palju siis? :S

softis kirjutas:
Unholy kirjutas:

ma usun, et see niivõrd üllatusena tänapäeva sateliit tehnika juures ei juhtuks. Me teaks mitu päeva ette enne kui mingi tõsisem armee saab üle tulla.


Satelliit? Lol wut?
Eesti peab ostma satelliit-teenust. Või siis välisluure peale lootma. Ja meie ida poole mättasse sõtkumiseks piisaks juba sellest baasist, mis kohe piiri taga on.


Ma olen üpris kindel, et Eesti kasutab praegu juba NATO sateliit süsteeme või siis saab ööpäeva ringi infot sealt.


Karm Laks kirjutas:
Unholy kirjutas:
carlking kirjutas:
Kristoferr, mis sa arvad, et üldse jõutakse midagi ära mineerida kui venelane üle piiri tuleb?


ma usun, et see niivõrd üllatusena tänapäeva sateliit tehnika juures ei juhtuks. Me teaks mitu päeva ette enne kui mingi tõsisem armee saab üle tulla.


ja sellest oleks kasu mida kui teaks et vene armee tulemas?
ostaks Londoni pileti?


Eesti peaks ju ideaali järgi ainult esimese reageerimise tegema, Leedust ja Teisest Euroopa riikidest saadetaks hävitajad ja väga ruttu ka mobiliseeritakse armeed.


please
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 13:52:37 vasta tsitaadiga

Ärge hakake jälle heietama teemal Eesti kaitsevõime Vene rünnaku puhul.
Seda "poole tunni okupeerimise" juttu on piisavalt olnud.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 13:53:17 vasta tsitaadiga

Päris huvitav lugemine: http://blog.icds.ee/article/gruusia/hundid-rahuvalvaja-lambanahas
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 12.08.2008 13:53:50 vasta tsitaadiga

Selline kiirvallutamine toimib vaid tsentraliseeritud kaitseüksuste vastu. Kui igal mehel on relv majas, siis pole vahet, kus ja kuhu need Pihkva speznazi dessantnikud maanduvad, kui suvaline nägija nende helikoptereid enne juba Javeliniga maha ei võta icon_wink.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 65, 66, 67  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.