|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
12.08.2008 11:35:22
|
|
|
Hea kommentaar Postimees Online'st
http://www.postimees.ee/?id=26211&com=1
| tsitaat: |
| paljud ei uskunud, et pronkssõdur oli üksnes vene strateegia kohalike venelaste ja eestlaste vahel verevalamise tekitamiseks, selleks, et vene sõjavägi saaks siis oma kaasmaalasi Eestisse "kaitsma" tulla. Õnneks reageeris meie valitsus kiiresti ja võttis pronkssõduri varem maha, vene võimudele ettearvamatult väljusid kokkuaetud eufoorias venelased kontrolli alt ja hakkasid lihtlabaselt laamendama ja röövima. usun, et vene stsenaariumi järgi pidi tapetud venelasi palju rohkem olema, aga hiljem. Keegi mäletas ikka oma ülesannet ja suskas ühe kaasmaalase surnuks. Vaatamata sellele, et vene duuma delegatsioon otsis meeleheitlikult pronksõdurilt keevitamise jälgi, pidas savisaarega nõu, läks venelaste stsenaarium vastu taevast. Väga hea oli ka see, et Kanal 2 kohal oli ja filmis toimuvat. Mõelge, kui palju on venemaa meid aastate jooksul igasugustes absurdetes asjades süüdistanud. Tundus nõme ja mõttetu, Partsu valitsus arvas, et pole vaja vastata jne. Tegelikult oli kõik põhjalikult läbi mõeldud, vene propaganda töötas ja töötab eesmärgikindlalt, samuti toimetavad nad meie kommentaariumites usinalt. Eeskuju on võetud hitleri saksamaalt, Putin viibis ju seal aastaid. See, kes praegu venest tuleva ohu ees silmad sulgeb, töötab iseseisva Eesti riigi vastu. Ükskõiksus ja argus teenivad ka vene huve. |
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
12.08.2008 11:38:14
|
|
|
[quote="softis"]
| Jann1 kirjutas: |
2) Sa oled ikka eht-debiil (sorri sõnakasutuse pärast). Milleks Eestis seda rahvustevahelist vaenu õhutada jälle? Sul endal kindlasti pole venelastest sõpru ka, eksole? |
ega jah,ei jää muud yle kui nõustuda.väideti küll et peale aprillimäsu tegid seda venelased ,jms kuigi ise ei tabanud kordagi sellist asja.
isand nikolai uspenski yks viimaseid pressiyritusi oli tähendusrikas,vend luges soravalt texti maha ja ei vaadanud kordagi kaameratesse,põrnitsedes lauda...
8)
|
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
12.08.2008 11:41:12
|
|
|
Mäletate 99ndat aastat, kui algas teteenide hävitamine. Siis oli Eestis samasugune jutt, et järgmised oleme meie ja järgmisel aastal Eesti riiki enam pole. Võiks oma paranoiast jagu saada ükskord.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArQ
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2004
|
12.08.2008 11:50:55
|
|
|
Nii .... midagi hävitajalaadset pani üle Saku ....
Edit: 2 tükki
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001
|
12.08.2008 11:51:31
|
|
|
ka üle Pärnu mnt
esmane arvamus, et mis nüüd... Venemaa või NATO... aga vist NATO kontroll-lend
Ilves kõneleb:
http://gruusia.postimees.ee/?id=26315
_________________ The sh*t has hit the fan. |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
12.08.2008 11:52:33
|
|
|
| weasel kirjutas: |
| Mäletate 99ndat aastat, kui algas teteenide hävitamine. Siis oli Eestis samasugune jutt, et järgmised oleme meie ja järgmisel aastal Eesti riiki enam pole. Võiks oma paranoiast jagu saada ükskord. |
Su jutt on hetkel lasteaia tasemel.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
12.08.2008 11:54:29
|
|
|
| ArQ kirjutas: |
Nii .... midagi hävitajalaadset pani üle Saku ....
Edit: 2 tükki |
Ka üle Kehra, nad lendasid ka jube madalalt või nad teevadki sellist häält?
Igatahes naabrid jooksid kõik selle kohutava heli peale välja.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
12.08.2008 11:55:18
|
|
|
Need NATO hävitajad lendavadki kahekaupa kontroll-lendudel. Ärge kartke
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tychoon
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2007
|
12.08.2008 11:55:33
|
|
|
| üle pärnu panid just 2 hävitajat.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
12.08.2008 11:56:37
|
|
|
Scart, täpsemalt misasi? Kas polnud siis nii?
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infidel
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArQ
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2004
|
12.08.2008 13:08:02
|
|
|
http://gruusia.postimees.ee/?id=26324
Vot nii
Üks kokkuvõtlik kommentaar artikli juurest:
"Venemaa sai mis tahtis.
Läks, pommitas, lasi kõik õhku, tappis kõik ära.
Keegi ei teinud midagi.
Nüüd tõmbab ta oma väed tagasi ja on veel kangelane ka, et tapatalgud lõpetas.
Ükski riik ei sekkunud aktiivselt vahele. Seda kontrollitigi.
Kes on järgmine? Mõni NATO või EL liige?"
Või siis lavastatakse nüüd mingi agressioon ja minnakse uuesti kallale, pärast on hea öelda, et meie tahtsime rahu ....
viimati muutis ArQ 12.08.2008 13:09:32, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
12.08.2008 13:08:06
|
|
|
| Gori linna pommitati hommikul ja üks Hollandi telereporter sai surma ja tema kaastööline vigastada.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JannoT
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2005
|
12.08.2008 13:15:40
|
|
|
Yee. Sõda läbi vist! Hip Hip Hurraaa.
_________________ 011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
12.08.2008 13:17:12
|
|
|
Hästi aga peale esimest lasku oled sa samahästi kui avastatud ja kuulipilduja-miinipildija tulega hakklihaks tehtud, juhul kui tankitorust sulle ka enne pihtasaamist ei jõuta lajatada. Kui aga vaenlane peaks IR kaameraga eelnevalt otsima võimalikke varitsejaid, siis jääb ka see ainus pauk tegemata.
Eesti puhul on huvitav veel see seik, et kõvad TT mehed pole oma elusees päris tanki näinudki, lageda platsi peal seisvat auklikku BTR kere pihta oskab igaüks lasta, mis ei manööverda ega tekita vastutegevust.
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
12.08.2008 13:19:17
|
|
|
| infidel kirjutas: |
Et siis täiskasvanud inimesed tegelevad ainult paanika ja vaenu õhutamisega ning need, kes soovitavad kainet mõistust, on lasteaia tasemel?
Spoiler 
See, et Venemaa on by default paha, ei tähenda veel seda, et Gruusia poolt tulev propaganda sulatõsi oleks. Mõlema poole väidetesse tuleks suhtuda tugeva kriitikameelega.
|
Kas me elame eri dimensioonides? Vene väed ründasid kolm päeva tagasi iseseisvat, demokraatlikult valitud juhtidega riiki ja sõitsid sellest buldooseriga üle ilma ühegi põhjenduse või ettekäändeta ja lääs ei teinud midagi, et seda ei juhtuks. Kui sinu meelest on järeldus Vene karu taasärkamisest ja kõigi endiste Varsavi pakti riikide ohus olemisest paanika tekitamine, siis soovitaks pea eemaldada rektumist.
Ja sõda pole enne läbi, kui vaenuväed on lahkunud iseseisva Gruusia pinnalt. Senimaani piisab ühest "Gruusia pommitamisest", et läheks jälle lahti.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
12.08.2008 13:24:02
|
|
|
predator, õige jutt. Tanki mahavõtmine pole naljaasi isegi parima tõrjerelvaga. Paljud tingimused tuleb täita ja õnne peab olema. Palju lihtsam, kui javelin on paigaldada õigetesse kohtadesse tankimiinid. Korralik põhjamiin (nb mitte roomikmiin!) viib igal tankil kenasti kupli pealt ja erinevalt roomikmiinist jääb püssiga järeltöö tegemine ära. (antud juhul siis tankist väljaronivate vaenlaste surnukstorkamine)
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
12.08.2008 13:27:52
|
|
|
| Scart kirjutas: |
Ja sõda pole enne läbi, kui vaenuväed on lahkunud iseseisva Gruusia pinnalt. Senimaani piisab ühest "Gruusia pommitamisest", et läheks jälle lahti. |
et siis vene annab lihtsalt ära l-osseetia ja abhaasia?
Gruusial pole välise sekkumiseta mingil moel võimalik endist olukorda taastada ning pigem liigub asi sinnapoole, et toimub võimuvahetus ning venemaa saab ühe kubermangu võrra laiemaks 8)
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
12.08.2008 13:29:51
|
|
|
| kännuämmelg kirjutas: |
et siis vene annab lihtsalt ära l-osseetia ja abhaasia? |
Me kõik teame, et need alad on juba ammu Gruusia jaoks kadunud. Ironiseerida võiks mujal.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
12.08.2008 13:29:53
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
predator, õige jutt. Tanki mahavõtmine pole naljaasi isegi parima tõrjerelvaga. Paljud tingimused tuleb täita ja õnne peab olema. Palju lihtsam, kui javelin on paigaldada õigetesse kohtadesse tankimiinid. Korralik põhjamiin (nb mitte roomikmiin!) viib igal tankil kenasti kupli pealt ja erinevalt roomikmiinist jääb püssiga järeltöö tegemine ära. (antud juhul siis tankist väljaronivate vaenlaste surnukstorkamine) |
Kuskohast on sinu taktikaõpe saanud oma teadmised Mitte ükski miiniväli ega pioneeritõke ei tehta eesmärgiga hävitada vaenlane, vaid et teda suunata ja/või sellega võita aega kaitse ülesse seadmisele. Väga lihtne oleks ju siis luua märgistamata miinivälju.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
12.08.2008 13:31:06
|
|
|
Sõda on läbi alles siis, kui vene väed on Gruusiast lahkunud. Seda aga niipea ei juhtu ja seega pole põhjust loota ka asjade paranemisele ja kui Gruusia üritab vallutatud piirkondi tagasi oma võimu alla võtta, on venemaal kohe põhjus sõja jätkamiseks.
Oli ka loogiline, et nii läheb. Ja siis saab venemaa juba öelda, et neid rünnatakse.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
12.08.2008 13:34:32
|
|
|
ma isiklikult arvan et läbi ei ole siin midagi,esiteks venemaa andis käsu lõpetada operatsioon.hmm.. enne ju lilputin väitis et mis vene väed-seal olla kõik puha vabatahtlikud.tema ei saa midagi teha.
nüüd juba antakse siis "olematule" armeele ,opi lõpetamiskäsk.
eks möll käib samamoodi edasi,kas toetavad oseetia venkusid relvadega või annavad kasakatele hobeseid juurde ,vaibumine on suht kahtlane.
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
12.08.2008 13:34:46
|
|
|
| predator kirjutas: |
Hästi aga peale esimest lasku oled sa samahästi kui avastatud ja kuulipilduja-miinipildija tulega hakklihaks tehtud, juhul kui tankitorust sulle ka enne pihtasaamist ei jõuta lajatada. Kui aga vaenlane peaks IR kaameraga eelnevalt otsima võimalikke varitsejaid, siis jääb ka see ainus pauk tegemata.
Eesti puhul on huvitav veel see seik, et kõvad TT mehed pole oma elusees päris tanki näinudki, lageda platsi peal seisvat auklikku BTR kere pihta oskab igaüks lasta, mis ei manööverda ega tekita vastutegevust. |
The missile is ejected from the launcher so that it reaches a safe distance from the operator before the main rocket motors ignite; a "soft launch arrangement." This makes it harder to identify the launcher and allows it to be fired from within buildings.
Fire-and-forget is a third-generation method of missile guidance. The military use the term for a type of missile which does not require further guidance after launch such as illumination of the target, and can hit its target without the launcher being in line of sight of the target.
Javelin is a fire-and-forget missile with lock-on before launch and automatic self-guidance.
Loe wikipediast kirjeldust, mu 10 aastane vend saaks ka sellega tangi maha kui ta seda kanda jõuaks. Sihtidagi pole vaja kurat võtaks .
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
12.08.2008 13:36:21
|
|
|
| Scart kirjutas: |
Me kõik teame, et need alad on juba ammu Gruusia jaoks kadunud. Ironiseerida võiks mujal. |
Mis Sinu jaoks on siis gruusia pind? Sama jälgemööda muntserdab vene järjest mägirahva killukesi endameelseks (sõjakahjud aitavad ajuloputusele kaasa) ning varsti jääbki ainult Tbilisi Gruusiaks?
Ajalooline territoriaalne jaotus on nagunii peapeal ning fraasil "gruusia pind" puudub otsene, kõigile hoomatav tähendus
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
12.08.2008 13:36:57
|
|
|
| weasel kirjutas: |
| Tanel, ettekäändeks liiga hea elu või? Seni kuni eestlane siin venelase vastu relva ei tõsta, ei juhtu midagi. Peame ise targad olema lihtsalt. |
irwe
pronksiöö meeles?
relvatõstmisest asi kaugel juba
Vanjad saabuvad niikuinii
kahju et enamusel ainult Vene TV propaganda meeles , peaks lugema raamatuid a la GULAGi arhipelaag siis näeks kuidas kaasmaalased vangilaagris surid mitte millegi eest
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
12.08.2008 13:38:22
|
|
|
| ot: |
carlking, Ja sina topiks muidugi terve Eesti-Vene piiri ilusti pioneeritõkkeid täis ning riputaks lipukesi üles. Mis point on tankivastasel miiniväljal, kui sellega ei üritata vastase raskerelvastuse koguarvu vähendada? Võiksime siis lihtsalt tühjad kestad maasse matta ja imiteeriks miinivälja?
Praktikas on alati nii, et esimestel tulijatel lendavad lindid alt ja kuplid pealt ning järgmised jäävad seisma või proovivad ringiga minna. Mis kuradi vaenlase hävitamisest sa siin räägid? |
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
12.08.2008 13:39:52
|
|
|
Kristoferr, mis sa arvad, et üldse jõutakse midagi ära mineerida kui venelane üle piiri tuleb?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
12.08.2008 13:42:34
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| Kristoferr, mis sa arvad, et üldse jõutakse midagi ära mineerida kui venelane üle piiri tuleb? |
see jah üsna karm mõtlemine
pmst kui Vene tuleb siis Hitleri Blitzkrieg oleks nali selle kõrval
eestil pole armeed ja varustust pakkuda anyway , paar bazookat teele saadetud ja nali tehtud, muud seal pole
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
12.08.2008 13:42:41
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| Kristoferr, mis sa arvad, et üldse jõutakse midagi ära mineerida kui venelane üle piiri tuleb? |
ma usun, et see niivõrd üllatusena tänapäeva sateliit tehnika juures ei juhtuks. Me teaks mitu päeva ette enne kui mingi tõsisem armee saab üle tulla.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArQ
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2004
|
12.08.2008 13:43:57
|
|
|
| Unholy kirjutas: |
| carlking kirjutas: |
| Kristoferr, mis sa arvad, et üldse jõutakse midagi ära mineerida kui venelane üle piiri tuleb? |
ma usun, et see niivõrd üllatusena tänapäeva sateliit tehnika juures ei juhtuks. Me teaks mitu päeva ette enne kui mingi tõsisem armee saab üle tulla. |
Aga sa seda protsessi jälgisid, mille pärast see teema siin üldse on?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
12.08.2008 13:45:19
|
|
|
| Unholy kirjutas: |
ma usun, et see niivõrd üllatusena tänapäeva sateliit tehnika juures ei juhtuks. Me teaks mitu päeva ette enne kui mingi tõsisem armee saab üle tulla. |
Satelliit? Lol wut?
Eesti peab ostma satelliit-teenust. Või siis välisluure peale lootma. Ja meie ida poole mättasse sõtkumiseks piisaks juba sellest baasist, mis kohe piiri taga on.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
12.08.2008 13:46:20
|
|
|
Russia 'ends Georgia operation'
http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/7555858.stm
Perse käigu, eriti see Hitleri analoogia.
Kui keegi üldse faistlik on, siis see on Venemaa oma sovieti propaganda ning eks-sovieti maade siseasjadesse sekkumise pärast.
viimati muutis xtriz 12.08.2008 13:49:54, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
12.08.2008 13:46:27
|
|
|
Unholy, Venemaal on Pihkva lähistel täiesti piisav hulk vägesid, et Eestisse lihtsalt sisse sõita ja see on vaid paari tunni küsimus kui nad sealt piirile liiguvad.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
12.08.2008 13:47:21
|
|
|
| Unholy kirjutas: |
| carlking kirjutas: |
| Kristoferr, mis sa arvad, et üldse jõutakse midagi ära mineerida kui venelane üle piiri tuleb? |
ma usun, et see niivõrd üllatusena tänapäeva sateliit tehnika juures ei juhtuks. Me teaks mitu päeva ette enne kui mingi tõsisem armee saab üle tulla. |
ja sellest oleks kasu mida kui teaks et vene armee tulemas?
ostaks Londoni pileti?
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
12.08.2008 13:48:52
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| Unholy, Venemaal on Pihkva lähistel täiesti piisav hulk vägesid, et Eestisse lihtsalt sisse sõita ja see on vaid paari tunni küsimus kui nad sealt piirile liiguvad. |
Palju siis? :S
| softis kirjutas: |
| Unholy kirjutas: |
ma usun, et see niivõrd üllatusena tänapäeva sateliit tehnika juures ei juhtuks. Me teaks mitu päeva ette enne kui mingi tõsisem armee saab üle tulla. |
Satelliit? Lol wut?
Eesti peab ostma satelliit-teenust. Või siis välisluure peale lootma. Ja meie ida poole mättasse sõtkumiseks piisaks juba sellest baasist, mis kohe piiri taga on. |
Ma olen üpris kindel, et Eesti kasutab praegu juba NATO sateliit süsteeme või siis saab ööpäeva ringi infot sealt.
| Karm Laks kirjutas: |
| Unholy kirjutas: |
| carlking kirjutas: |
| Kristoferr, mis sa arvad, et üldse jõutakse midagi ära mineerida kui venelane üle piiri tuleb? |
ma usun, et see niivõrd üllatusena tänapäeva sateliit tehnika juures ei juhtuks. Me teaks mitu päeva ette enne kui mingi tõsisem armee saab üle tulla. |
ja sellest oleks kasu mida kui teaks et vene armee tulemas?
ostaks Londoni pileti? |
Eesti peaks ju ideaali järgi ainult esimese reageerimise tegema, Leedust ja Teisest Euroopa riikidest saadetaks hävitajad ja väga ruttu ka mobiliseeritakse armeed.
viimati muutis Unholy 12.08.2008 13:49:59, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
12.08.2008 13:50:40
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| Unholy, Venemaal on Pihkva lähistel täiesti piisav hulk vägesid, et Eestisse lihtsalt sisse sõita ja see on vaid paari tunni küsimus kui nad sealt piirile liiguvad. |
Palju siis? :S
[/quote]
dessantüksus asub eesti piirist ca 4 km kaugusel
viimati muutis kännuämmelg 12.08.2008 13:51:05, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
12.08.2008 13:50:57
|
|
|
| Ning ma usun, et Eestil on lahinguplaan olemas selle stsenaariumi jaoks. Kuidas ja kuhu armee paigutada jne.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArQ
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2004
|
12.08.2008 13:51:25
|
|
|
Seda "väga kiiret" armee mobiliseerimist ma tahaks küll näha ...
Ja Leedust saabuvad 4 hävitajat aitavad küll kõvasti
viimati muutis ArQ 12.08.2008 13:52:25, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
12.08.2008 13:52:09
|
|
|
| Unholy kirjutas: |
| carlking kirjutas: |
| Unholy, Venemaal on Pihkva lähistel täiesti piisav hulk vägesid, et Eestisse lihtsalt sisse sõita ja see on vaid paari tunni küsimus kui nad sealt piirile liiguvad. |
Palju siis? :S
| softis kirjutas: |
| Unholy kirjutas: |
ma usun, et see niivõrd üllatusena tänapäeva sateliit tehnika juures ei juhtuks. Me teaks mitu päeva ette enne kui mingi tõsisem armee saab üle tulla. |
Satelliit? Lol wut?
Eesti peab ostma satelliit-teenust. Või siis välisluure peale lootma. Ja meie ida poole mättasse sõtkumiseks piisaks juba sellest baasist, mis kohe piiri taga on. |
Ma olen üpris kindel, et Eesti kasutab praegu juba NATO sateliit süsteeme või siis saab ööpäeva ringi infot sealt.
| Karm Laks kirjutas: |
| Unholy kirjutas: |
| carlking kirjutas: |
| Kristoferr, mis sa arvad, et üldse jõutakse midagi ära mineerida kui venelane üle piiri tuleb? |
ma usun, et see niivõrd üllatusena tänapäeva sateliit tehnika juures ei juhtuks. Me teaks mitu päeva ette enne kui mingi tõsisem armee saab üle tulla. |
ja sellest oleks kasu mida kui teaks et vene armee tulemas?
ostaks Londoni pileti? |
Eesti peaks ju ideaali järgi ainult esimese reageerimise tegema, Leedust ja Teisest Euroopa riikidest saadetaks hävitajad ja väga ruttu ka mobiliseeritakse armeed. |
please
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
12.08.2008 13:52:37
|
|
|
Ärge hakake jälle heietama teemal Eesti kaitsevõime Vene rünnaku puhul.
Seda "poole tunni okupeerimise" juttu on piisavalt olnud.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duplex
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
12.08.2008 13:53:50
|
|
|
Selline kiirvallutamine toimib vaid tsentraliseeritud kaitseüksuste vastu. Kui igal mehel on relv majas, siis pole vahet, kus ja kuhu need Pihkva speznazi dessantnikud maanduvad, kui suvaline nägija nende helikoptereid enne juba Javeliniga maha ei võta
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|