|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
12.08.2008 00:09:35
|
|
|
borjomi vett ostke megapalju,see kah toetus kaudselt.
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JannoT
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2005
|
12.08.2008 00:09:51
|
|
|
| Andykas kirjutas: |
Raisad naeravad jah aga äkki need siiski ajakirjanikud seal? |
Vist tõesti. Vennad ju mingi lindi taga seal ja riietus ka pole just eriti diplomaatiline.
_________________ 011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
12.08.2008 00:10:54
|
|
|
Ilves püüab Gruusiasse minna
12.08.2008 00:09
President Toomas Hendrik Ilves otsib võimalusi, et minna koos oma Läti, Leedu, Poola ja Ukraina kolleegidega Gruusiasse.
Presidendi kantseleist kinnitati Postimees.ee'le, et president Ilves otsib praegu aktiivselt võimalusi Gruusiasse sõiduks. "Kuna tegemist on aktiivse planeerimisperioodiga, siis midagi täpsemat ei saa me hetkel öelda," teatati presidendi kantseleist.
Poola presidendi Lech Kaczynski välispoliitikanõunik Mariusz Handzlik ütles AFP-le, et viis riigipead võivad Thbilisisse lennata esmaspäeva õhtul või teisipäeval.
Kõrgetasemelise visiidi eesmärk on aidata leida lahendus kriisile Gruusias.
http://uudised.err.ee/index.php?06131802
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
12.08.2008 00:11:54
|
|
|
häirib ikkagi, millest seal naerda on, inimesed surevad ja nemad naeravad
edit: president vuras maja eest läbi paar tundi tagasi, kiired ajad tal
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
12.08.2008 00:12:55
|
|
|
No krt, millal nad rääkima hakkavad? Ma lähen magama ära sedasi.
Helimees on küll omast arust vahva
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
12.08.2008 00:12:57
|
|
|
Helitehnik on ka paras koomik, "test, test" ja siis laksutab veel keelt ka, et heli proovida
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eestlane
HV Guru

liitunud: 26.01.2004
|
12.08.2008 00:13:39
|
|
|
| tsitaat: |
| Poola presidendi Lech Kaczynski välispoliitikanõunik Mariusz Handzlik ütles AFP-le, et viis riigipead võivad Thbilisisse lennata esmaspäeva õhtul või teisipäeval. |
Ehk siis nädala pärast? selle aja peale pole Gruusiast midagi järelgi
_________________ pole olemas halba ilma, on vaid vale riietus  |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
12.08.2008 00:15:04
|
|
|
tundub ,et helitehnik ongi "live comments" jagaja, juba kuulsin kommentaare nagu "no thats impossible" ja "how did you do that", väga põnev
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
12.08.2008 00:15:39
|
|
|
| predator kirjutas: |
| erick kirjutas: |
Millal inimesed mõistavad, et konventsionaalse sõjatehnikaga saab konventsionaalse sõjatehnika vastu ainult siis, kui üks pool on oluliselt arvukam või tehnoloogiliselt põlvkondi ees. Eesti jaoks pole Venemaaga võrreldes kumbki saavutatav. Ainus sektor, kus me nende raskerelvastusega suudaksime sammu pidada, ongi õhu- ja tankitõrjeraketid. Teist võimalust Vene armeele kuidagi tõsiseltvõetavalt vastu hakata ei olegi. |
Millal tõesti inimestele kohale jõuab, et kui ainult TT ja ÕT rakkettidest piisaks, ei oleks ju tanke ega lennukeid enam kellegi arsenalis Seda enam, et soomustehnika on ka tuntavalt kallim (vähemlt uus kraam) kui raketid, hävitajatest rääkimata. Sõdades on küllaga näiteid kus moodsate ÕT rakettidega üritati õhuruumi kontrolli all hoda ja seda edutult. Vene tehnika vastu oleks eeldused ehk pisut paremad küll aga siiski mõte jääb samaks. Kui vene tank tuleb, millel on ERA süsteem peal, pole TT raketiga midagi tema vastu teha, aitaks aga soomustläbistav mürsk. |
Vii ennast kurssi sellega, kuidas Javelin töötab: http://en.wikipedia.org/wiki/FGM-148_Javelin
Pole veel näinud, et tankidel oleks kupola peal reaktiivsoomus.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
12.08.2008 00:32:37
|
|
|
Tanel, serverit häkiti või?
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
12.08.2008 00:32:40
|
|
|
Bush rusikat lauale ei tagunud.
Mis HV-ga toimus??
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
12.08.2008 00:32:59
|
|
|
phpBB : Critical Error
Could not connect to the database
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lock
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.09.2004
|
12.08.2008 00:33:00
|
|
|
bushi avaldus oli vähemalt selge, toetame gruusiat
homme kell 16.00 . riigikogu eriistungi ajal plaanitakse koguneda gruusiale toetust avaldama Toompeale
viimati muutis lock 12.08.2008 00:33:31, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
12.08.2008 00:33:02
|
|
|
Bush ajas jura...mul juba meelest läinud mis ta rääkis
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
12.08.2008 00:33:21
|
|
|
| Rasmus kirjutas: |
| Tanel, serverit häkiti või? |
Sama küsimus
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
12.08.2008 00:33:57
|
|
|
| Bush rääkis seda sama iba, mis on juba korduvalt ajakirjadnusest läbi jooksnud...tra küll
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
12.08.2008 00:34:15
|
|
|
| Bushi kõne jama... Paistab, et US ainult ähvardab aga ette ei võta midagi. Võiks juba mingi ultimaatumi anda sibulatele.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
devean
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
12.08.2008 00:34:16
|
|
|
| erick kirjutas: |
| predator kirjutas: |
| erick kirjutas: |
Millal inimesed mõistavad, et konventsionaalse sõjatehnikaga saab konventsionaalse sõjatehnika vastu ainult siis, kui üks pool on oluliselt arvukam või tehnoloogiliselt põlvkondi ees. Eesti jaoks pole Venemaaga võrreldes kumbki saavutatav. Ainus sektor, kus me nende raskerelvastusega suudaksime sammu pidada, ongi õhu- ja tankitõrjeraketid. Teist võimalust Vene armeele kuidagi tõsiseltvõetavalt vastu hakata ei olegi. |
Millal tõesti inimestele kohale jõuab, et kui ainult TT ja ÕT rakkettidest piisaks, ei oleks ju tanke ega lennukeid enam kellegi arsenalis Seda enam, et soomustehnika on ka tuntavalt kallim (vähemlt uus kraam) kui raketid, hävitajatest rääkimata. Sõdades on küllaga näiteid kus moodsate ÕT rakettidega üritati õhuruumi kontrolli all hoda ja seda edutult. Vene tehnika vastu oleks eeldused ehk pisut paremad küll aga siiski mõte jääb samaks. Kui vene tank tuleb, millel on ERA süsteem peal, pole TT raketiga midagi tema vastu teha, aitaks aga soomustläbistav mürsk. |
Vii ennast kurssi sellega, kuidas Javelin töötab: http://en.wikipedia.org/wiki/FGM-148_Javelin
Pole veel näinud, et tankidel oleks kupola peal reaktiivsoomus. |
Lisaks on enamustel TT-relvadel ka tandem-kumulatiiv moon mida ERA ei koti.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
12.08.2008 00:35:00
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| Rasmus kirjutas: |
| Tanel, serverit häkiti või? |
Sama küsimus |
Rahu, ei häkitud midagi, Nevermind lasi korraks ühe andmebaasi skripti käima, mis oluliselt kiirendab homseid hooldustöid
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lock
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.09.2004
|
12.08.2008 00:35:01
|
|
|
| miga kirjutas: |
| Bush rääkis seda sama iba, mis on juba korduvalt ajakirjadnusest läbi jooksnud...tra küll |
vähemalt ei ajanud ta seda jama ,et ei otsi süüdlast , nii palju peab vähemalt austama seda avaldust
Loodame ,et Gruusiale tuleb see "Valge laevastik" mis eestile kunagi tulemata jäi
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
12.08.2008 00:35:35
|
|
|
UN muneb juba tund aega
_________________ Bawse |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duplex
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
12.08.2008 00:36:21
|
|
|
Bushi kõne oli väga hea ja selge ja pani asjad paika. Kui homme rahuleping allkirja ei saa või julgeb tibla öösel minna Tbilisit võtma - järgneb see, mida jänkid teevad kõige paremini.
Jõuline ja tugev kõne, üks Bushi parimaid.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
12.08.2008 00:36:26
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| ufo56 kirjutas: |
| Rasmus kirjutas: |
| Tanel, serverit häkiti või? |
Sama küsimus |
Rahu, ei häkitud midagi, Nevermind lasi korraks ühe andmebaasi skripti käima, mis oluliselt kiirendab homseid hooldustöid  |
Ei lihtsalt tundsime muret et äkki võetakse HV ka veel ära
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
12.08.2008 00:36:30
|
|
|
| Kas Bush'i kõne jätkub või oligi selline mõneminutiline prits ?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
12.08.2008 00:36:31
|
|
|
Ei jaksa enam mitut ööd järjest üleval olla ja tööd teha päeval. Lähen magama. Homme hommikul loen siis uudiseid.
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
12.08.2008 00:36:31
|
|
|
no nii pole paar tundi vahepeal teemat lugenud (400 postitust)
kas midagi põrutavat ka juhtus?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
12.08.2008 00:36:38
|
|
|
Mhmh ja helimees ka enam ei lõbusta vaatajaid.
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
12.08.2008 00:37:02
|
|
|
| tsitaat: |
kas midagi põrutavat ka juhtus?
|
Kõik on põnev siin
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
12.08.2008 00:38:40
|
|
|
Milleka see maailm siis maksab, minumeelest on sõnavabadus veel maailmas, venemaa paugub iga asja peale
edit:
USA saadik tuli
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
12.08.2008 00:38:42
|
|
|
| Mafia kirjutas: |
UN muneb juba tund aega  |
Nii palju kui aru sain, siis toimuvad praegu suletud uste taga läbirääkimised.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
12.08.2008 00:40:11
|
|
|
| Getomees kirjutas: |
| Mafia kirjutas: |
UN muneb juba tund aega  |
Nii palju kui aru sain, siis toimuvad praegu suletud uste taga läbirääkimised. |
paremalpool pidi kõige ülemist videot klikkima. seal bush rääkis ka miskit.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
12.08.2008 00:40:55
|
|
|
| tige kala kirjutas: |
| Milleka see maailm siis maksab, minumeelest on sõnavabadus veel maailmas, venemaa paugub iga asja peale |
Venelased arvavad, et neil on naabermaade meedia üle sama suur võim kui oma kodus.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alecoqprem
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2005
|
12.08.2008 00:42:39
|
|
|
| krt, vaatasin valet asja... seda bushi kõnet enam ei näe kuskilt kordusena?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
12.08.2008 00:43:28
|
|
|
Bush: Venemaa kahjustab oma positsiooni maailmas
12. august 2008 kl 00:32 USA andmetel valmistub Venemaa Tbilisi lennujaama pommitama
USA president George W. Bush leidis täna tehtud avalikus pöördumises, et agressioon Gruusia vastu ohustab Venemaa positsiooni maailmas.
Venemaa on rünnanud demokraatlikku riiki, mille juhid on valitud ausatel valimistel Gruusia rahva poolt, rääkis Bush Valges Majas peetud kõnes.
Bush kinnitas, et Vene valitsus peab austama Gruusia territoriaalset terviklikust.
Venemaa agressioon on kahjustanud riigi suhteid nii USA ja EL-iga, leidis Bush.
21. sajandil on selline käitumine ennekuulmatu. Venemaa peaks väed tagasi tõmbama enne 6. augustil alanud konflikti positsioonidele, lisas ta.
Lisaks teatas Bush, et tema andmetel on Vene väed kogunenud Tbilisi ümber ning USA valitsusele teada olevatel andmetel valmistutakse Tbilise lennujaama pommitamiseks. Need andmed on täpsed, lisas ta.
Bush ei rääkinud oma kõnes, et mida USA edasi teeb või mida plaanivad ette võtta USA liitlased.
http://www.epl.ee/artikkel/438269
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hempadonok
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2004
|
12.08.2008 00:43:45
|
|
|
| Getomees kirjutas: |
| Mafia kirjutas: |
UN muneb juba tund aega  |
Nii palju kui aru sain, siis toimuvad praegu suletud uste taga läbirääkimised. |
pmst otsivad süüdlast, kole keeruline, kuna venemaal vetoõigus
ei usu, et sealt midagi konkreetset täna tuleb
kui iisrael madistas, hoidis usa relvarahu läbisurumist pea kaks nädalat kinni...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
12.08.2008 00:46:22
|
|
|
Laar on ju kõiges süüdi nagu mõned allikad Eestis väidavad
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
12.08.2008 00:48:23
|
|
|
| tige kala kirjutas: |
Laar on ju kõiges süüdi nagu mõned allikad Eestis väidavad  |
selle raamatu pärast v?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
12.08.2008 00:49:01
|
|
|
| apelsin16 kirjutas: |
| tige kala kirjutas: |
Laar on ju kõiges süüdi nagu mõned allikad Eestis väidavad  |
selle raamatu pärast v? |
Ei, et ta majandusnõunik oli Gruusia presidendile.
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
12.08.2008 00:49:33
|
|
|
| Rahu, sõbrad! Kui nüüd peaks tibla minema öösel kusagile paugutama, siis jah, on ta nii loll, et ei aita enam midagi. Ma olen millegipärast kindel, et Putin nii loll ei ole. Täna saab rahulikult magada ja homme lõunast edasi läheb jälle asi nugade peale.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
12.08.2008 00:50:03
|
|
|
väideti ,et relva huvilisena vb ka sõjaline nõunik, suht absurdne muidugi
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JannoT
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2005
|
12.08.2008 00:50:27
|
|
|
| MatchMaker kirjutas: |
Lisaks teatas Bush, et tema andmetel on Vene väed kogunenud Tbilisi ümber ning USA valitsusele teada olevatel andmetel valmistutakse Tbilise lennujaama pommitamiseks. Need andmed on täpsed, lisas ta.
http://www.epl.ee/artikkel/438269 |
Irw. USA'l vene sõjaväes spyd ,et teavad kus sõjavägi on? Või siis kasutavad oma sateliite.
_________________ 011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
12.08.2008 00:51:00
|
|
|
sateliite ja kohalikke andmeid ikka
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alecoqprem
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2005
|
12.08.2008 00:51:59
|
|
|
| JannoT kirjutas: |
Irw. USA'l vene sõjaväes spyd ,et teavad kus sõjavägi on? |
Kuidas sa üldse kahtled selles?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
uupsu
HV kasutaja
liitunud: 15.02.2005
|
12.08.2008 00:55:04
|
|
|
| Kinnitamata andmetel oli eelmine USA luure sattide põlvkond nii suure resoga, et võis maapeal vedelevat õuna vaadata pildilt ja öelda kas see on mäda või mitte. Ei kujuta ette mis ime tehnika neil nüüd käsutuses on. Ja spy'd ka muidugi.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
12.08.2008 00:56:04
|
|
|
USA sõjaväes on tõesti sellised sateliidid nagu filmides kus reaalajas saab jälgida ja suumida kasvõi selleks et lugeda mis dokument laual on. Ning spioonide osas ma parem ei hakka kahtlustamagi.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tychoon
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2007
|
12.08.2008 00:57:02
|
|
|
jutud, et venemaa oma positsiooni maailmas kahjustab on täiesti mõttetud. neid jutte on räägitud juba mitu päeva...
isegi, kui suhted lühikeseks ajaks halvenevad siis varsti lähevad need uuesti korda. üks vajab teist.
oleks bush vähemalt vihjanudki, mis USA ette kavatseb võtta, aga ei...
ei tea keegi midagi Pärnus toimuvatest meeleavaldustest?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duplex
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
12.08.2008 00:58:31
|
|
|
| tige kala kirjutas: |
väideti ,et relva huvilisena vb ka sõjaline nõunik, suht absurdne muidugi  |
Eks see aeg kui ta seal viibis sattus konflikti süvenemisega kokku ja peale konflikti puhkemist lendas ta kohe eestisse tagasi... Sellepärast ehk tekkisid sellised kõlakad.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eestlane
HV Guru

liitunud: 26.01.2004
|
12.08.2008 00:59:06
|
|
|
http://www.postimees.ee/?id=26254
ei tule siin niipea mingit rahu ...
vassitakse samamoodi edasi ... ja Putin kogub poolehoidjaid.
_________________ pole olemas halba ilma, on vaid vale riietus  |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|