Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 65, 66, 67  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 00:09:35 vasta tsitaadiga

borjomi vett ostke megapalju,see kah toetus kaudselt. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JannoT
HV kasutaja
JannoT

liitunud: 23.12.2005




sõnum 12.08.2008 00:09:51 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:

Raisad naeravad jah aga äkki need siiski ajakirjanikud seal?

Vist tõesti. Vennad ju mingi lindi taga seal ja riietus ka pole just eriti diplomaatiline.

_________________
011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 12.08.2008 00:10:54 vasta tsitaadiga

Ilves püüab Gruusiasse minna
12.08.2008 00:09

President Toomas Hendrik Ilves otsib võimalusi, et minna koos oma Läti, Leedu, Poola ja Ukraina kolleegidega Gruusiasse.
Presidendi kantseleist kinnitati Postimees.ee'le, et president Ilves otsib praegu aktiivselt võimalusi Gruusiasse sõiduks. "Kuna tegemist on aktiivse planeerimisperioodiga, siis midagi täpsemat ei saa me hetkel öelda," teatati presidendi kantseleist.

Poola presidendi Lech Kaczynski välispoliitikanõunik Mariusz Handzlik ütles AFP-le, et viis riigipead võivad Thbilisisse lennata esmaspäeva õhtul või teisipäeval.

Kõrgetasemelise visiidi eesmärk on aidata leida lahendus kriisile Gruusias.


http://uudised.err.ee/index.php?06131802

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 00:11:54 vasta tsitaadiga

häirib ikkagi, millest seal naerda on, inimesed surevad ja nemad naeravad icon_sad.gif

edit: president vuras maja eest läbi paar tundi tagasi, kiired ajad tal

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 00:12:55 vasta tsitaadiga

No krt, millal nad rääkima hakkavad? Ma lähen magama ära sedasi.

Helimees on küll omast arust vahva icon_lol.gif

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 00:12:57 vasta tsitaadiga

Helitehnik on ka paras koomik, "test, test" ja siis laksutab veel keelt ka, et heli proovida icon_lol.gif
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestlane
HV Guru
eestlane

liitunud: 26.01.2004




sõnum 12.08.2008 00:13:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Poola presidendi Lech Kaczynski välispoliitikanõunik Mariusz Handzlik ütles AFP-le, et viis riigipead võivad Thbilisisse lennata esmaspäeva õhtul või teisipäeval.


Ehk siis nädala pärast? selle aja peale pole Gruusiast midagi järelgi icon_neutral.gif

_________________
pole olemas halba ilma, on vaid vale riietus icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 00:15:04 vasta tsitaadiga

tundub ,et helitehnik ongi "live comments" jagaja, juba kuulsin kommentaare nagu "no thats impossible" ja "how did you do that", väga põnev icon_lol.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 12.08.2008 00:15:39 vasta tsitaadiga

predator kirjutas:
erick kirjutas:


Millal inimesed mõistavad, et konventsionaalse sõjatehnikaga saab konventsionaalse sõjatehnika vastu ainult siis, kui üks pool on oluliselt arvukam või tehnoloogiliselt põlvkondi ees. Eesti jaoks pole Venemaaga võrreldes kumbki saavutatav. Ainus sektor, kus me nende raskerelvastusega suudaksime sammu pidada, ongi õhu- ja tankitõrjeraketid. Teist võimalust Vene armeele kuidagi tõsiseltvõetavalt vastu hakata ei olegi.


Millal tõesti inimestele kohale jõuab, et kui ainult TT ja ÕT rakkettidest piisaks, ei oleks ju tanke ega lennukeid enam kellegi arsenalis icon_lol.gif Seda enam, et soomustehnika on ka tuntavalt kallim (vähemlt uus kraam) kui raketid, hävitajatest rääkimata. Sõdades on küllaga näiteid kus moodsate ÕT rakettidega üritati õhuruumi kontrolli all hoda ja seda edutult. Vene tehnika vastu oleks eeldused ehk pisut paremad küll aga siiski mõte jääb samaks. Kui vene tank tuleb, millel on ERA süsteem peal, pole TT raketiga midagi tema vastu teha, aitaks aga soomustläbistav mürsk.


Vii ennast kurssi sellega, kuidas Javelin töötab: http://en.wikipedia.org/wiki/FGM-148_Javelin
Pole veel näinud, et tankidel oleks kupola peal reaktiivsoomus.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 00:32:37 vasta tsitaadiga

Tanel, serverit häkiti või?
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 12.08.2008 00:32:40 vasta tsitaadiga

Bush rusikat lauale ei tagunud.

Mis HV-ga toimus??

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 00:32:59 vasta tsitaadiga

phpBB : Critical Error

Could not connect to the database
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lock
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2004




sõnum 12.08.2008 00:33:00 vasta tsitaadiga

bushi avaldus oli vähemalt selge, toetame gruusiat thumbs_up.gif

homme kell 16.00 . riigikogu eriistungi ajal plaanitakse koguneda gruusiale toetust avaldama Toompeale


viimati muutis lock 12.08.2008 00:33:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 00:33:02 vasta tsitaadiga

Bush ajas jura...mul juba meelest läinud mis ta rääkis thumbs_down.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 00:33:21 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
Tanel, serverit häkiti või?

Sama küsimus

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 00:33:57 vasta tsitaadiga

Bush rääkis seda sama iba, mis on juba korduvalt ajakirjadnusest läbi jooksnud...tra küll
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 12.08.2008 00:34:15 vasta tsitaadiga

Bushi kõne jama... Paistab, et US ainult ähvardab aga ette ei võta midagi. Võiks juba mingi ultimaatumi anda sibulatele.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devean
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 00:34:16 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
predator kirjutas:
erick kirjutas:


Millal inimesed mõistavad, et konventsionaalse sõjatehnikaga saab konventsionaalse sõjatehnika vastu ainult siis, kui üks pool on oluliselt arvukam või tehnoloogiliselt põlvkondi ees. Eesti jaoks pole Venemaaga võrreldes kumbki saavutatav. Ainus sektor, kus me nende raskerelvastusega suudaksime sammu pidada, ongi õhu- ja tankitõrjeraketid. Teist võimalust Vene armeele kuidagi tõsiseltvõetavalt vastu hakata ei olegi.


Millal tõesti inimestele kohale jõuab, et kui ainult TT ja ÕT rakkettidest piisaks, ei oleks ju tanke ega lennukeid enam kellegi arsenalis icon_lol.gif Seda enam, et soomustehnika on ka tuntavalt kallim (vähemlt uus kraam) kui raketid, hävitajatest rääkimata. Sõdades on küllaga näiteid kus moodsate ÕT rakettidega üritati õhuruumi kontrolli all hoda ja seda edutult. Vene tehnika vastu oleks eeldused ehk pisut paremad küll aga siiski mõte jääb samaks. Kui vene tank tuleb, millel on ERA süsteem peal, pole TT raketiga midagi tema vastu teha, aitaks aga soomustläbistav mürsk.


Vii ennast kurssi sellega, kuidas Javelin töötab: http://en.wikipedia.org/wiki/FGM-148_Javelin
Pole veel näinud, et tankidel oleks kupola peal reaktiivsoomus.


Lisaks on enamustel TT-relvadel ka tandem-kumulatiiv moon mida ERA ei koti.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 00:35:00 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Rasmus kirjutas:
Tanel, serverit häkiti või?

Sama küsimus

Rahu, ei häkitud midagi, Nevermind lasi korraks ühe andmebaasi skripti käima, mis oluliselt kiirendab homseid hooldustöid icon_wink.gif
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lock
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2004




sõnum 12.08.2008 00:35:01 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Bush rääkis seda sama iba, mis on juba korduvalt ajakirjadnusest läbi jooksnud...tra küll


vähemalt ei ajanud ta seda jama ,et ei otsi süüdlast , nii palju peab vähemalt austama seda avaldust

Loodame ,et Gruusiale tuleb see "Valge laevastik" mis eestile kunagi tulemata jäi
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 12.08.2008 00:35:35 vasta tsitaadiga

UN muneb juba tund aega thumbs_down.gif
_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 00:36:04 vasta tsitaadiga

Russia's ambassador to Latvia warned the Baltic states that they would pay for their criticism of the Kremlin over the conflict in Georgia
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 00:36:21 vasta tsitaadiga

Bushi kõne oli väga hea ja selge ja pani asjad paika. Kui homme rahuleping allkirja ei saa või julgeb tibla öösel minna Tbilisit võtma - järgneb see, mida jänkid teevad kõige paremini.


Jõuline ja tugev kõne, üks Bushi parimaid.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 00:36:26 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
ufo56 kirjutas:
Rasmus kirjutas:
Tanel, serverit häkiti või?

Sama küsimus

Rahu, ei häkitud midagi, Nevermind lasi korraks ühe andmebaasi skripti käima, mis oluliselt kiirendab homseid hooldustöid icon_wink.gif

Ei lihtsalt tundsime muret et äkki võetakse HV ka veel ära

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 00:36:30 vasta tsitaadiga

Kas Bush'i kõne jätkub või oligi selline mõneminutiline prits ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 00:36:31 vasta tsitaadiga

Ei jaksa enam mitut ööd järjest üleval olla ja tööd teha päeval. Lähen magama. Homme hommikul loen siis uudiseid.
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 00:36:31 vasta tsitaadiga

no nii pole paar tundi vahepeal teemat lugenud (400 postitust) icon_wink.gif
kas midagi põrutavat ka juhtus? icon_redface.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 00:36:38 vasta tsitaadiga

Mhmh ja helimees ka enam ei lõbusta vaatajaid. thumbs_down.gif
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 00:37:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kas midagi põrutavat ka juhtus?

Kõik on põnev siin

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 00:38:40 vasta tsitaadiga

Milleka see maailm siis maksab, minumeelest on sõnavabadus veel maailmas, venemaa paugub iga asja peale

edit:

USA saadik tuli

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 12.08.2008 00:38:42 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:
UN muneb juba tund aega thumbs_down.gif

Nii palju kui aru sain, siis toimuvad praegu suletud uste taga läbirääkimised.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 12.08.2008 00:40:11 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
Mafia kirjutas:
UN muneb juba tund aega thumbs_down.gif

Nii palju kui aru sain, siis toimuvad praegu suletud uste taga läbirääkimised.

paremalpool pidi kõige ülemist videot klikkima. seal bush rääkis ka miskit.

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 12.08.2008 00:40:55 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:
Milleka see maailm siis maksab, minumeelest on sõnavabadus veel maailmas, venemaa paugub iga asja peale


Venelased arvavad, et neil on naabermaade meedia üle sama suur võim kui oma kodus.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alecoqprem
Kreisi kasutaja
alecoqprem

liitunud: 28.07.2005




sõnum 12.08.2008 00:42:39 vasta tsitaadiga

krt, vaatasin valet asja... seda bushi kõnet enam ei näe kuskilt kordusena?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 00:43:28 vasta tsitaadiga

Bush: Venemaa kahjustab oma positsiooni maailmas
12. august 2008 kl 00:32 USA andmetel valmistub Venemaa Tbilisi lennujaama pommitama

USA president George W. Bush leidis täna tehtud avalikus pöördumises, et agressioon Gruusia vastu ohustab Venemaa positsiooni maailmas.

„Venemaa on rünnanud demokraatlikku riiki, mille juhid on valitud ausatel valimistel Gruusia rahva poolt,” rääkis Bush Valges Majas peetud kõnes.

Bush kinnitas, et Vene valitsus peab austama Gruusia territoriaalset terviklikust.

„Venemaa agressioon on kahjustanud riigi suhteid nii USA ja EL-iga,” leidis Bush.

„21. sajandil on selline käitumine ennekuulmatu. Venemaa peaks väed tagasi tõmbama enne 6. augustil alanud konflikti positsioonidele,” lisas ta.

Lisaks teatas Bush, et tema andmetel on Vene väed kogunenud Tbilisi ümber ning USA valitsusele teada olevatel andmetel valmistutakse Tbilise lennujaama pommitamiseks. „Need andmed on täpsed,“ lisas ta.

Bush ei rääkinud oma kõnes, et mida USA edasi teeb või mida plaanivad ette võtta USA liitlased.

http://www.epl.ee/artikkel/438269
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hempadonok
HV kasutaja
hempadonok

liitunud: 11.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 00:43:45 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
Mafia kirjutas:
UN muneb juba tund aega thumbs_down.gif

Nii palju kui aru sain, siis toimuvad praegu suletud uste taga läbirääkimised.

pmst otsivad süüdlast, kole keeruline, kuna venemaal vetoõigus
ei usu, et sealt midagi konkreetset täna tuleb
kui iisrael madistas, hoidis usa relvarahu läbisurumist pea kaks nädalat kinni...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 00:46:22 vasta tsitaadiga

Laar on ju kõiges süüdi nagu mõned allikad Eestis väidavad icon_wink.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 00:48:23 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:
Laar on ju kõiges süüdi nagu mõned allikad Eestis väidavad icon_wink.gif

selle raamatu pärast v?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 00:49:01 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
tige kala kirjutas:
Laar on ju kõiges süüdi nagu mõned allikad Eestis väidavad icon_wink.gif

selle raamatu pärast v?

Ei, et ta majandusnõunik oli Gruusia presidendile.
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 00:49:33 vasta tsitaadiga

Rahu, sõbrad! Kui nüüd peaks tibla minema öösel kusagile paugutama, siis jah, on ta nii loll, et ei aita enam midagi. Ma olen millegipärast kindel, et Putin nii loll ei ole. Täna saab rahulikult magada ja homme lõunast edasi läheb jälle asi nugade peale.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 00:50:03 vasta tsitaadiga

väideti ,et relva huvilisena vb ka sõjaline nõunik, suht absurdne muidugi icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JannoT
HV kasutaja
JannoT

liitunud: 23.12.2005




sõnum 12.08.2008 00:50:27 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:

Lisaks teatas Bush, et tema andmetel on Vene väed kogunenud Tbilisi ümber ning USA valitsusele teada olevatel andmetel valmistutakse Tbilise lennujaama pommitamiseks. „Need andmed on täpsed,“ lisas ta.

http://www.epl.ee/artikkel/438269

Irw. USA'l vene sõjaväes spyd ,et teavad kus sõjavägi on? Või siis kasutavad oma sateliite.

_________________
011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 00:51:00 vasta tsitaadiga

sateliite ja kohalikke andmeid ikka
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alecoqprem
Kreisi kasutaja
alecoqprem

liitunud: 28.07.2005




sõnum 12.08.2008 00:51:59 vasta tsitaadiga

JannoT kirjutas:

Irw. USA'l vene sõjaväes spyd ,et teavad kus sõjavägi on?


Kuidas sa üldse kahtled selles? icon_lol.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uupsu
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2005




sõnum 12.08.2008 00:55:04 vasta tsitaadiga

Kinnitamata andmetel oli eelmine USA luure sattide põlvkond nii suure resoga, et võis maapeal vedelevat õuna vaadata pildilt ja öelda kas see on mäda või mitte. Ei kujuta ette mis ime tehnika neil nüüd käsutuses on. Ja spy'd ka muidugi.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 00:55:26 vasta tsitaadiga

egas USA kah mingi eriline "good-doer" pole icon_rolleyes.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 00:56:04 vasta tsitaadiga

USA sõjaväes on tõesti sellised sateliidid nagu filmides kus reaalajas saab jälgida ja suumida kasvõi selleks et lugeda mis dokument laual on. Ning spioonide osas ma parem ei hakka kahtlustamagi. icon_biggrin.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tychoon
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 12.08.2008 00:57:02 vasta tsitaadiga

jutud, et venemaa oma positsiooni maailmas kahjustab on täiesti mõttetud. neid jutte on räägitud juba mitu päeva...
isegi, kui suhted lühikeseks ajaks halvenevad siis varsti lähevad need uuesti korda. üks vajab teist.
oleks bush vähemalt vihjanudki, mis USA ette kavatseb võtta, aga ei...

ei tea keegi midagi Pärnus toimuvatest meeleavaldustest?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 00:58:31 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:
väideti ,et relva huvilisena vb ka sõjaline nõunik, suht absurdne muidugi icon_rolleyes.gif


Eks see aeg kui ta seal viibis sattus konflikti süvenemisega kokku ja peale konflikti puhkemist lendas ta kohe eestisse tagasi... Sellepärast ehk tekkisid sellised kõlakad.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestlane
HV Guru
eestlane

liitunud: 26.01.2004




sõnum 12.08.2008 00:59:06 vasta tsitaadiga

http://www.postimees.ee/?id=26254

ei tule siin niipea mingit rahu ...
vassitakse samamoodi edasi ... ja Putin kogub poolehoidjaid.

_________________
pole olemas halba ilma, on vaid vale riietus icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Venemaa kallaletung ja okupatsioon Gruusias mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 65, 66, 67  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.