Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  America's Army märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 118, 119, 120 ... 128, 129, 130  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ZaHooR
HV vaatleja

liitunud: 06.02.2006




sõnum 04.08.2008 16:10:21 vasta tsitaadiga

Ise pole ka enam tükk aega mänginud. Alustasin 2.0 ajal ja kuni 2.6 oli veel normaalne mängida, aga peale seda on mäng jube lagiseks läinud.
Praegu on mäng täielikult ära rikutud. Mappe liiga palju mistõttu mängijaid igal pool vähe. Sf relvad tavamappidel ja see, et kõik slotid lahti võimalik teha...jama.
Loodetavasti 3.0 ei tule selle map creatoriga, sest muidu tehakse jälle mingi 1000 erinevat mappi ja siis jälle igal pool servereid vähe.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2008 17:57:37 vasta tsitaadiga

ZaHooR kirjutas:
Ise pole ka enam tükk aega mänginud. Alustasin 2.0 ajal ja kuni 2.6 oli veel normaalne mängida, aga peale seda on mäng jube lagiseks läinud.
Praegu on mäng täielikult ära rikutud. Mappe liiga palju mistõttu mängijaid igal pool vähe. Sf relvad tavamappidel ja see, et kõik slotid lahti võimalik teha...jama.
Loodetavasti 3.0 ei tule selle map creatoriga, sest muidu tehakse jälle mingi 1000 erinevat mappi ja siis jälle igal pool servereid vähe.

nõustun täielikult.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 04.08.2008 19:59:31 vasta tsitaadiga

AAME ootan just väga.probleem pole kasutajate poolt tehtud mappidega vaid just ametlikult välja lastud mappidega ,mida on liiga palju.
Aga vanad mapid lähevad hinda jälle.IG olen nüüd mänginud ja playreid on ka päris palju :Y
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 04.08.2008 20:07:26 vasta tsitaadiga

kah endale suurt huvi ei paku uued map-id. hospidal parim minu jaoks ja VIP ainuke keda suudan normaalsellt mängida,kui muidugi " cover my "hää om. icon_wink.gif
_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2008 22:31:18 vasta tsitaadiga

Ise andsin ammu alla, kuna mäng nii allakäinud. Nüüd hakkasin lõpuks uuesti mängima, bridge se siis. icon_razz.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 05.08.2008 18:33:33 vasta tsitaadiga

ise ka vaikselt mängima hakanud jälle, vahepeal üle aasta eemal olnud. Olen proovinud neid erinevaid kaarte, aga ikkagi mina olen algusest saati brigde whore, nagu öeldakse icon_lol.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
David0002
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2006




sõnum 10.08.2008 18:28:30 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin ka et võiks vahelduseks mängida jälle kuid ma ei saa seda peale installitud icon_confused.gif uus mängupakk mis tõmbasin filefrondist oli vigane minu jaoks icon_rolleyes.gif Ütleb et mingi fail on rikutud või midagi sellist,siis paneb"rolling back action" .On kellelgi kogemusi sellega seoses?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 10.08.2008 18:32:07 vasta tsitaadiga

Tõmba AAO trackerist ,ise sealt tõmmanud, tuleb kiiresti ja on korralik.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2008 21:56:43 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, kuidas panna AA 2.8.3.1 userit ja pässi salvestama. Mängusisene serveriotsing on paras käkk ning Xfire kaudu ei saa ka connectida, kuna mängu minnes viskab 'Bad Username' errori ja läheb peamenüüsse. icon_question.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 10.08.2008 22:13:28 vasta tsitaadiga

No seal, kus logid seal all on ju kastike, kus saad seda seda teha.
Oled kindel, et õiged koodid ?
Proovi Americasarmy.com leheküljel sisse end logida.Kui seal ütleb sama siis sul passidega mingi kala.
Lase uus saata.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2008 23:08:47 vasta tsitaadiga

Asi ongi selles, et kuigi ma panen täpi mõlemasse kasti, nii meeldejätmiseks kui automaatseks sisselogimiseks, ei tee ta kumbagi.
User on õige.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 11.08.2008 21:16:56 vasta tsitaadiga

Kui ma kunagi mängisin siis parimad olid ikka Bridge Crossing & Pipeline.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 12.08.2008 09:30:06 vasta tsitaadiga

Krt Usakad on ikka kõvasti saamatumad.Midagi ei mõista teha.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 12.08.2008 10:44:06 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Krt Usakad on ikka kõvasti saamatumad.Midagi ei mõista teha.
icon_lol.gif ega suurem osa on neist suht saamatud, jah, aga on ka m6ned erandid
_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2008 23:27:05 vasta tsitaadiga

Tahaks küsida, et kuidas seda ROE värki nagu suuremaks saada. Mul see hetkel -91 ja satun mõndades servudes vanglasse... Ja mingi kahtlane värk selle 2.8.3.01 versiooniga, nimelt enne seda patchi oli mu FPS üle 200, nüüd kõigub seal 40 juures, seaded samad icon_rolleyes.gif Aga muidu hea mäng ja peamiselt mängin Bridge mapil thumbs_up.gif . Aga jah, paluks abi selle ROE asjaga icon_smile.gif

E: Ja äkki keegi viitsib veel kiirelt vastata mis asi see KIA on? Tänud!
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2008 23:37:38 vasta tsitaadiga

maxsimiljo kirjutas:
Tahaks küsida, et kuidas seda ROE värki nagu suuremaks saada. Mul see hetkel -91 ja satun mõndades servudes vanglasse... Ja mingi kahtlane värk selle 2.8.3.01 versiooniga, nimelt enne seda patchi oli mu FPS üle 200, nüüd kõigub seal 40 juures, seaded samad icon_rolleyes.gif Aga muidu hea mäng ja peamiselt mängin Bridge mapil thumbs_up.gif . Aga jah, paluks abi selle ROE asjaga icon_smile.gif

E: Ja äkki keegi viitsib veel kiirelt vastata mis asi see KIA on? Tänud!

KIA = Killed In Action ehk surmad. Mis roe "värki" ???kas sa tahad seda suuremaks saada ? ROE on paha, see tähendab, et sa lased/tapad oma tiimikaaslasi, ja selle eest lähebki vanglasse icon_biggrin.gif. kogu see miinus kandub total scorist ka maha. Või sain ma su küsimusest valesti aru ?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 17.08.2008 23:41:34 vasta tsitaadiga

Irw Roed tahad juurde, kui alustad roundi siis lase oma mehele kuulid selga ja vaata palju roed said icon_biggrin.gif
Muidugi saad kicki selle eest aga pole hullu.
See 200 FPS-i ei anna sulle küll midagi.40-nega normaalne mängida.
Muidu proovi drivereid vahetada, vaata mis siis teeb.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2008 00:37:35 vasta tsitaadiga

Kui mul ROE on -91 ja näiteks tuleb 10 juurde siis on ju -81... Lihtne loogika, aga no ütleme siis nii et tahan ROEd plussi saada.
Aga ega see FPS vahet jah pole, lihtsalt pakub huvi, millest selline muutus.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2008 00:59:27 vasta tsitaadiga

Kui sul mängus on ROE -91, siis selleks ta ka jääb. Ainult lõppskoori saad plussi, kui piisavalt punkte juure kogud.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2008 01:04:34 vasta tsitaadiga

Aga kuskil oli mingi list parimatest mängijatest ja seal oli mõndadel üle 1 000 000 ROE. Kuidas nad selle said siis?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2008 04:44:49 vasta tsitaadiga

Teamkille juhtub ikka + npc-d (nt. Hospital SE-s). Top mängijatel on kõvasti mängitud, miljoneid punkte teenitud ning ka korralik hunnik ROE-d teenitud.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2008 08:42:40 vasta tsitaadiga

maxsimiljo kirjutas:
Aga kuskil oli mingi list parimatest mängijatest ja seal oli mõndadel üle 1 000 000 ROE. Kuidas nad selle said siis?

5 aastat mängimist, vaikselt ikka juhtub õnnetusi icon_razz1.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2008 11:55:01 vasta tsitaadiga

Okei, tänud, eks ma loodan, et mul ka see kunagi plussi jõuab. Praegu mul juba üle -200 icon_biggrin.gif , aga eks ma annan oma parima icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 18.08.2008 12:02:15 vasta tsitaadiga

See ei jõua kungai plussi cmoon.Need ongi miinus punktid.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2008 15:28:49 vasta tsitaadiga

Kui sul on score 1000, ja roe -500, siis mängu lõpus saad sa 500 punkti (1000-500). ROE numbrit ennast sa plussi ei saagi, ROE ongi - punktid.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2008 18:25:24 vasta tsitaadiga

Omg, ma räägin ROE Totalist (Player Stats), mitte sellest mis kuskil servus näitab.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 18.08.2008 18:44:38 vasta tsitaadiga

maxsimiljo kirjutas:
Omg, ma räägin ROE Totalist (Player Stats), mitte sellest mis kuskil servus näitab.
see saab ainult minna rohkem miinusesse, kui tiimikaaslasi v6i tsiviile tapad - mida v2hem seda saad, seda parem. Samas paljudel topm2ngijatel on sellep2rast m6ni njuub l2heb n2rvi ja ronib sinu teami ja hakkab sind maha nottima ja siis tavaliselt vastatakse talle samaga. V6i siis hospitalis peidavad vastased med6dede selja taha ja sul ei ole muud teha, kui vahel tsiviile ka tappa, et ellu j22da
_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 18.08.2008 20:53:22 vasta tsitaadiga

maxsimiljo kirjutas:
Omg, ma räägin ROE Totalist (Player Stats), mitte sellest mis kuskil servus näitab.

palju sul vanust on ?
Aju sul veel ei tööta.Peksa pead vastu seina ehk tuleb mõistus tagasi.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2008 21:53:40 vasta tsitaadiga

maxsimiljo kirjutas:
Omg, ma räägin ROE Totalist (Player Stats), mitte sellest mis kuskil servus näitab.

"Omg" ??? irw..Igakord kui sa servus ROE-d saad, tuleb sul total statsis ka - roe punkte juurde, saa aru icon_lol.gif thumbs_up.gif
ROE saab olla ainult miinustes, + ROEd ei ole olemas.
ROE = rules of engagement, ehk lahingureeglid, milleks on oma kaaslaste ja tsiviilisikute laskmine, ROED ei tohi rikkuda, muidu saadki - punkte. icon_neutral.gif Mida suurem roe , seda aeglasemalt sul "Honor" tuleb, sellepärat , et score punktidest läheb roe arvelt maha. Roe on alguses 0 , aga kohe kui sa oma tiimikaaslast lased, tuleb sul igaveseks - roe punkte juurde. Kul sul total score on 10000 ja roe 25000, siis on su honor arvele läinud 75000 punkti, mitte 10000
irw @Kaivo icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2008 22:29:35 vasta tsitaadiga

Jap, sain nüüd lõpuks aru icon_biggrin.gif Segadusse ajas see, et mingis listis polnud ROE ees miinust ja siis arvasingi et see plussis icon_wink.gif Aga tänud abi eest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summutaja
HV veteran
summutaja

liitunud: 04.02.2004




sõnum 21.08.2008 12:23:06 vasta tsitaadiga

Millal uus AA versioon välja tuleb?
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2008 12:28:25 vasta tsitaadiga

Keegi ei tea, DEVid ei jaga infot, isegi screenshote mitte icon_evil.gif Erinevad inimesed väidavad et 2008 september, teised aga detsember, võib aga hoopis 2009 tulla icon_lol.gif , mille vastu mul midagi pole. Mida kauem tehakse, seda vähem bugge ja sitta peaks olema.(loodame)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connect
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2006




sõnum 31.08.2008 12:57:46 vasta tsitaadiga

..

viimati muutis connect 12.06.2013 18:50:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priidik199
HV kasutaja
Priidik199

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 13:15:23 vasta tsitaadiga

On mäng väärt, et proovida ? Paljud kritiseerivad seda kuid tegelikult on ju reaalsust ka mängus.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 31.08.2008 13:18:51 vasta tsitaadiga

Mäng on hea jaraske uutele icon_razz.gif
Endak ergelt kopp ees jälle mängust.Proovi kindlasti.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 31.08.2008 13:20:08 vasta tsitaadiga

parim m2ng, mida aastaid saand m2ngitud ja ikka m2ngiks edasi, aga enne normaalne arvuti vaja soetada, eelmin l2ks 6htale
_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 31.08.2008 21:27:35 vasta tsitaadiga

Priidik199 kirjutas:
On mäng väärt, et proovida ? Paljud kritiseerivad seda kuid tegelikult on ju reaalsust ka mängus.


tasub ikka ise alustasin 2004a ja siiamaani mängin
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2008 12:10:46 vasta tsitaadiga

Hea mäng kindlasti, aga community on nii pekki läinud, et ei viitsigi mängida, ootan 3.0-i. Ise erinevate accountidega mänginud esimesest versioonist alates icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 17:42:31 vasta tsitaadiga

Mis värk selle general protection erroriga on? :S
Ühtegi punkbusteriga servusse ei saa sisse. Olen kõike proovinud: driverid, spyware/viirused, defragment, reinstall, installeri redownload (sama kehtib ka patchi kohta), ametlikus foorumis seletati midagi teatud progrede kohta ja soovitati need task manageris kinni panna, panin kõik kinni mis sain ja ikka ei funka. Suht pees mäng (või punkbuster) peaks mainima. icon_lol.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 18:20:33 vasta tsitaadiga

PB ikka.
Ootame 3.0 ja paremat icon_biggrin.gif Lugesin vist ametlikust foorumist, et release oli detsember millalgi, aga võis ka mingi teine foorum olla.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 20:32:13 vasta tsitaadiga

DrZ kirjutas:
PB ikka.
Ootame 3.0 ja paremat icon_biggrin.gif Lugesin vist ametlikust foorumist, et release oli detsember millalgi, aga võis ka mingi teine foorum olla.


Ma ise arvasin kh, et punkbuster ikka. A krt ei viitsi detsembrini oodata.
Kui viimati mingi aasta aega tagasi vist proovisin seda pela, siis kh ei saanud. icon_sad.gif

PB Disabled servudes sai natuke mängitud ja täitsa hea on. Siin mängus ikka snaipriga lihtsam vastaseid nottida kui mõnes muus mängus. icon_lol.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2008 09:43:50 vasta tsitaadiga

ametlik post [DEV]Pye poolt.
I’d like to take a few minutes to give you all a brief SITREP on AA3 and address a rumor about a September 2008 release date. Although AA3 will not be released this month, the good news is that we are getting very close to a Beta release date. I can say with confidence that a Beta release will occur this winter and the game is looking fabulous.

Which brings me to the next issue which is our Beta Tester program. We’ve decided to expand our existing program to include many of our most loyal fans including competitive and long time players, active forum and irc members, and last but not least an open invitation for Beta team applicants which we’ll announce on this website.

Recently, Soldier magazine ran a front page article on the Army and gaming in which AA featured prominently. As part of that news article, a few images from AA3 development that were used in the article were released on various .mil websites that certain eagle-eyed members of the community have found. One of the shots is a view of a tent city that will become one of our UI backgrounds. I stated earlier that this is a photoshop mock up. This is not entirely accurate, I was erring on the side of caution at the time because I can't tell you what in that image was from in-game and what is a Photoshop effect. This screenshot is taken directly from the game, and I can assure you that there has been no Photoshop magic worked upon it.
Spoiler Spoiler Spoiler

http://forum.americasarmy.com/viewtopic.php?t=283775&page=5&highlight=
http://www.americasarmy.com/images/media/2048x1280/Final_AA_Deployed.jpg
Midagi erilist pole, aga parem kui see vana juust icon_lol.gif Loodame, et gameplay ka norm on icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 06.09.2008 10:49:21 vasta tsitaadiga

Mis vana graafikal viga on ? Väga hea ütleks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2008 11:38:12 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Mis vana graafikal viga on ? Väga hea ütleks.


Hea aga paremat vaja icon_wink.gif
Mulle isiklikult praegune eriti ei meeldi..
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2008 12:15:40 vasta tsitaadiga

Seeaeg, kui mäng väljalasti võis tõesti hea olla , praegu küll mitte icon_rolleyes.gif Eks see oleneb inimesest, kuidas ta midagi hindab icon_razz.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 12.09.2008 21:18:16 vasta tsitaadiga

AA-d torrentis viimast versiooni pole? veebis ei saa tõmmata mul va hakib ühendus ,wifi ka ,peab uuesti alla laadima hakkama
_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 12.09.2008 21:31:06 vasta tsitaadiga

raul141 kirjutas:
AA-d torrentis viimast versiooni pole? veebis ei saa tõmmata mul va hakib ühendus ,wifi ka ,peab uuesti alla laadima hakkama


Torrentid täitsa olemas AA lehel http://www.americasarmy.com/downloads/torrent.php

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 12.09.2008 21:38:26 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
raul141 kirjutas:
AA-d torrentis viimast versiooni pole? veebis ei saa tõmmata mul va hakib ühendus ,wifi ka ,peab uuesti alla laadima hakkama


Torrentid täitsa olemas AA lehel http://www.americasarmy.com/downloads/torrent.php

kuule tänud,juba laen
thumbs_up.gif

_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 07.10.2008 19:10:49 vasta tsitaadiga

2.8.4 tuleb kohe kohe välja http://www.americasarmy.com/intel/sitrep.php
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 10.10.2008 15:37:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:
AA:SF (OVERMATCH) V2.8.4 RELEASED!
Posted: 09 OCT 08, by Lady Amethyst
The latest version of America's Army: Special Forces (Overmatch) v2.8.4 has been released!

This release contains the Every Soldier a Sensor (ES2) training mission and a new multiplayer co-operative mission. We've also improved the performance of our AI to react in a more realistic manner. Included in the version, is the all new Deploy Client; a revolutionary way for you to get the game and keep you up to date on all the latest happenings inside the America's Army community. Lock and load, it's time to go to work!

America's Army v2.8.4 brings a revolution to the way the game is distributed. The America's Army Deploy Client is a new software distribution system designed to more efficiently download the game, thus getting you in-game faster! Users will have an opportunity to select which elements of the game are of interest to them.

The Deploy client uses both peer-to-peer as well as traditional (client-server) download systems, allowing the users to help contribute to the community by allowing content that has already been downloaded, to be sent to other peers connected to the download system. (See FAQ for additional information http://www.aadeploy.com/deploy/faq).

This new launching pad for the America's Army Game also allows you to connect to the community forums and get access to support, information on the Army, or other content delivered dynamically to you. Future releases of the Deploy client will be enhanced with new functionality to support AA3, with the ability to log into your player account - including allowing you to access all America's Army services while only having to log in once; view your personnel jacket and game-play statistics; and access a full game server browser with the ability to connect directly to a game server from the Deploy client.

With the rollout of the Deploy Client, also comes the introduction of the Deploy Provider program, made up of internationally renowned download partners, intent on bringing you the best, most efficient download environments. For more information please see www.aadeploy.com.

Head on over to our Downloads page and get yourself into a game of America's Army: Special Forces (Overmatch) v2.8.4

http://www.americasarmy.com/downloads/


Attention Soldier!

We've updated the delivery system of America's Army to the revolutionary new Deploy Client system. If you currently have a version earlier than version 2.8.3.1, please uninstall any earlier versions, download the new Deploy Client and proceed with the download of the most current version, America's Army: Special Forces (Overmatch) v2.8.4

Please note Any downloads of the current version made from outside of the Deploy Client are unauthorized and cannot be supported by nor endorsed by America's Army.

Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  America's Army mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 118, 119, 120 ... 128, 129, 130  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.