|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ZaHooR
HV vaatleja
liitunud: 06.02.2006
|
04.08.2008 16:10:21
|
|
|
Ise pole ka enam tükk aega mänginud. Alustasin 2.0 ajal ja kuni 2.6 oli veel normaalne mängida, aga peale seda on mäng jube lagiseks läinud.
Praegu on mäng täielikult ära rikutud. Mappe liiga palju mistõttu mängijaid igal pool vähe. Sf relvad tavamappidel ja see, et kõik slotid lahti võimalik teha...jama.
Loodetavasti 3.0 ei tule selle map creatoriga, sest muidu tehakse jälle mingi 1000 erinevat mappi ja siis jälle igal pool servereid vähe.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
04.08.2008 17:57:37
|
|
|
| ZaHooR kirjutas: |
Ise pole ka enam tükk aega mänginud. Alustasin 2.0 ajal ja kuni 2.6 oli veel normaalne mängida, aga peale seda on mäng jube lagiseks läinud.
Praegu on mäng täielikult ära rikutud. Mappe liiga palju mistõttu mängijaid igal pool vähe. Sf relvad tavamappidel ja see, et kõik slotid lahti võimalik teha...jama.
Loodetavasti 3.0 ei tule selle map creatoriga, sest muidu tehakse jälle mingi 1000 erinevat mappi ja siis jälle igal pool servereid vähe. |
nõustun täielikult.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
04.08.2008 19:59:31
|
|
|
AAME ootan just väga.probleem pole kasutajate poolt tehtud mappidega vaid just ametlikult välja lastud mappidega ,mida on liiga palju.
Aga vanad mapid lähevad hinda jälle.IG olen nüüd mänginud ja playreid on ka päris palju :Y
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
04.08.2008 20:07:26
|
|
|
kah endale suurt huvi ei paku uued map-id. hospidal parim minu jaoks ja VIP ainuke keda suudan normaalsellt mängida,kui muidugi " cover my "hää om.
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
04.08.2008 22:31:18
|
|
|
Ise andsin ammu alla, kuna mäng nii allakäinud. Nüüd hakkasin lõpuks uuesti mängima, bridge se siis.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
05.08.2008 18:33:33
|
|
|
ise ka vaikselt mängima hakanud jälle, vahepeal üle aasta eemal olnud. Olen proovinud neid erinevaid kaarte, aga ikkagi mina olen algusest saati brigde whore, nagu öeldakse
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
David0002
HV vaatleja
liitunud: 08.05.2006
|
10.08.2008 18:28:30
|
|
|
Ma mõtlesin ka et võiks vahelduseks mängida jälle kuid ma ei saa seda peale installitud uus mängupakk mis tõmbasin filefrondist oli vigane minu jaoks Ütleb et mingi fail on rikutud või midagi sellist,siis paneb"rolling back action" .On kellelgi kogemusi sellega seoses?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
10.08.2008 18:32:07
|
|
|
| Tõmba AAO trackerist ,ise sealt tõmmanud, tuleb kiiresti ja on korralik.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ernits
HV veteran

liitunud: 12.02.2006
|
10.08.2008 21:56:43
|
|
|
Oskab keegi öelda, kuidas panna AA 2.8.3.1 userit ja pässi salvestama. Mängusisene serveriotsing on paras käkk ning Xfire kaudu ei saa ka connectida, kuna mängu minnes viskab 'Bad Username' errori ja läheb peamenüüsse.
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
10.08.2008 22:13:28
|
|
|
No seal, kus logid seal all on ju kastike, kus saad seda seda teha.
Oled kindel, et õiged koodid ?
Proovi Americasarmy.com leheküljel sisse end logida.Kui seal ütleb sama siis sul passidega mingi kala.
Lase uus saata.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ernits
HV veteran

liitunud: 12.02.2006
|
10.08.2008 23:08:47
|
|
|
Asi ongi selles, et kuigi ma panen täpi mõlemasse kasti, nii meeldejätmiseks kui automaatseks sisselogimiseks, ei tee ta kumbagi.
User on õige.
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
11.08.2008 21:16:56
|
|
|
| Kui ma kunagi mängisin siis parimad olid ikka Bridge Crossing & Pipeline.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
12.08.2008 09:30:06
|
|
|
| Krt Usakad on ikka kõvasti saamatumad.Midagi ei mõista teha.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
davidco
HV veteran
liitunud: 15.05.2003
|
12.08.2008 10:44:06
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
| Krt Usakad on ikka kõvasti saamatumad.Midagi ei mõista teha. |
ega suurem osa on neist suht saamatud, jah, aga on ka m6ned erandid
_________________ ..... |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxsimiljo
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.08.2007
|
17.08.2008 23:27:05
|
|
|
Tahaks küsida, et kuidas seda ROE värki nagu suuremaks saada. Mul see hetkel -91 ja satun mõndades servudes vanglasse... Ja mingi kahtlane värk selle 2.8.3.01 versiooniga, nimelt enne seda patchi oli mu FPS üle 200, nüüd kõigub seal 40 juures, seaded samad Aga muidu hea mäng ja peamiselt mängin Bridge mapil . Aga jah, paluks abi selle ROE asjaga
E: Ja äkki keegi viitsib veel kiirelt vastata mis asi see KIA on? Tänud!
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
17.08.2008 23:37:38
|
|
|
| maxsimiljo kirjutas: |
Tahaks küsida, et kuidas seda ROE värki nagu suuremaks saada. Mul see hetkel -91 ja satun mõndades servudes vanglasse... Ja mingi kahtlane värk selle 2.8.3.01 versiooniga, nimelt enne seda patchi oli mu FPS üle 200, nüüd kõigub seal 40 juures, seaded samad Aga muidu hea mäng ja peamiselt mängin Bridge mapil . Aga jah, paluks abi selle ROE asjaga
E: Ja äkki keegi viitsib veel kiirelt vastata mis asi see KIA on? Tänud! |
KIA = Killed In Action ehk surmad. Mis roe "värki" ???kas sa tahad seda suuremaks saada ? ROE on paha, see tähendab, et sa lased/tapad oma tiimikaaslasi, ja selle eest lähebki vanglasse . kogu see miinus kandub total scorist ka maha. Või sain ma su küsimusest valesti aru ?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
17.08.2008 23:41:34
|
|
|
Irw Roed tahad juurde, kui alustad roundi siis lase oma mehele kuulid selga ja vaata palju roed said
Muidugi saad kicki selle eest aga pole hullu.
See 200 FPS-i ei anna sulle küll midagi.40-nega normaalne mängida.
Muidu proovi drivereid vahetada, vaata mis siis teeb.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxsimiljo
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.08.2007
|
18.08.2008 00:37:35
|
|
|
Kui mul ROE on -91 ja näiteks tuleb 10 juurde siis on ju -81... Lihtne loogika, aga no ütleme siis nii et tahan ROEd plussi saada.
Aga ega see FPS vahet jah pole, lihtsalt pakub huvi, millest selline muutus.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ernits
HV veteran

liitunud: 12.02.2006
|
18.08.2008 00:59:27
|
|
|
| Kui sul mängus on ROE -91, siis selleks ta ka jääb. Ainult lõppskoori saad plussi, kui piisavalt punkte juure kogud.
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxsimiljo
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.08.2007
|
18.08.2008 01:04:34
|
|
|
| Aga kuskil oli mingi list parimatest mängijatest ja seal oli mõndadel üle 1 000 000 ROE. Kuidas nad selle said siis?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ernits
HV veteran

liitunud: 12.02.2006
|
18.08.2008 04:44:49
|
|
|
| Teamkille juhtub ikka + npc-d (nt. Hospital SE-s). Top mängijatel on kõvasti mängitud, miljoneid punkte teenitud ning ka korralik hunnik ROE-d teenitud.
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
18.08.2008 08:42:40
|
|
|
| maxsimiljo kirjutas: |
| Aga kuskil oli mingi list parimatest mängijatest ja seal oli mõndadel üle 1 000 000 ROE. Kuidas nad selle said siis? |
5 aastat mängimist, vaikselt ikka juhtub õnnetusi
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxsimiljo
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.08.2007
|
18.08.2008 11:55:01
|
|
|
Okei, tänud, eks ma loodan, et mul ka see kunagi plussi jõuab. Praegu mul juba üle -200 , aga eks ma annan oma parima
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
18.08.2008 12:02:15
|
|
|
| See ei jõua kungai plussi cmoon.Need ongi miinus punktid.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
18.08.2008 15:28:49
|
|
|
| Kui sul on score 1000, ja roe -500, siis mängu lõpus saad sa 500 punkti (1000-500). ROE numbrit ennast sa plussi ei saagi, ROE ongi - punktid.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxsimiljo
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.08.2007
|
18.08.2008 18:25:24
|
|
|
Omg, ma räägin ROE Totalist (Player Stats), mitte sellest mis kuskil servus näitab.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
davidco
HV veteran
liitunud: 15.05.2003
|
18.08.2008 18:44:38
|
|
|
| maxsimiljo kirjutas: |
Omg, ma räägin ROE Totalist (Player Stats), mitte sellest mis kuskil servus näitab.
 |
see saab ainult minna rohkem miinusesse, kui tiimikaaslasi v6i tsiviile tapad - mida v2hem seda saad, seda parem. Samas paljudel topm2ngijatel on sellep2rast m6ni njuub l2heb n2rvi ja ronib sinu teami ja hakkab sind maha nottima ja siis tavaliselt vastatakse talle samaga. V6i siis hospitalis peidavad vastased med6dede selja taha ja sul ei ole muud teha, kui vahel tsiviile ka tappa, et ellu j22da
_________________ ..... |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
18.08.2008 20:53:22
|
|
|
| maxsimiljo kirjutas: |
Omg, ma räägin ROE Totalist (Player Stats), mitte sellest mis kuskil servus näitab.
 |
palju sul vanust on ?
Aju sul veel ei tööta.Peksa pead vastu seina ehk tuleb mõistus tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
18.08.2008 21:53:40
|
|
|
| maxsimiljo kirjutas: |
Omg, ma räägin ROE Totalist (Player Stats), mitte sellest mis kuskil servus näitab.
 |
"Omg" ??? irw..Igakord kui sa servus ROE-d saad, tuleb sul total statsis ka - roe punkte juurde, saa aru
ROE saab olla ainult miinustes, + ROEd ei ole olemas.
ROE = rules of engagement, ehk lahingureeglid, milleks on oma kaaslaste ja tsiviilisikute laskmine, ROED ei tohi rikkuda, muidu saadki - punkte. Mida suurem roe , seda aeglasemalt sul "Honor" tuleb, sellepärat , et score punktidest läheb roe arvelt maha. Roe on alguses 0 , aga kohe kui sa oma tiimikaaslast lased, tuleb sul igaveseks - roe punkte juurde. Kul sul total score on 10000 ja roe 25000, siis on su honor arvele läinud 75000 punkti, mitte 10000
irw @Kaivo
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxsimiljo
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.08.2007
|
18.08.2008 22:29:35
|
|
|
Jap, sain nüüd lõpuks aru Segadusse ajas see, et mingis listis polnud ROE ees miinust ja siis arvasingi et see plussis Aga tänud abi eest
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
summutaja
HV veteran

liitunud: 04.02.2004
|
21.08.2008 12:23:06
|
|
|
| Millal uus AA versioon välja tuleb?
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
21.08.2008 12:28:25
|
|
|
Keegi ei tea, DEVid ei jaga infot, isegi screenshote mitte Erinevad inimesed väidavad et 2008 september, teised aga detsember, võib aga hoopis 2009 tulla , mille vastu mul midagi pole. Mida kauem tehakse, seda vähem bugge ja sitta peaks olema.(loodame)
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connect
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2006
|
31.08.2008 12:57:46
|
|
|
..
viimati muutis connect 12.06.2013 18:50:45, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priidik199
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2005
|
31.08.2008 13:15:23
|
|
|
| On mäng väärt, et proovida ? Paljud kritiseerivad seda kuid tegelikult on ju reaalsust ka mängus.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
31.08.2008 13:18:51
|
|
|
Mäng on hea jaraske uutele
Endak ergelt kopp ees jälle mängust.Proovi kindlasti.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
davidco
HV veteran
liitunud: 15.05.2003
|
31.08.2008 13:20:08
|
|
|
parim m2ng, mida aastaid saand m2ngitud ja ikka m2ngiks edasi, aga enne normaalne arvuti vaja soetada, eelmin l2ks 6htale
_________________ ..... |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
coolmode
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
31.08.2008 21:27:35
|
|
|
| Priidik199 kirjutas: |
| On mäng väärt, et proovida ? Paljud kritiseerivad seda kuid tegelikult on ju reaalsust ka mängus. |
tasub ikka ise alustasin 2004a ja siiamaani mängin
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
01.09.2008 12:10:46
|
|
|
Hea mäng kindlasti, aga community on nii pekki läinud, et ei viitsigi mängida, ootan 3.0-i. Ise erinevate accountidega mänginud esimesest versioonist alates
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
04.09.2008 17:42:31
|
|
|
Mis värk selle general protection erroriga on? :S
Ühtegi punkbusteriga servusse ei saa sisse. Olen kõike proovinud: driverid, spyware/viirused, defragment, reinstall, installeri redownload (sama kehtib ka patchi kohta), ametlikus foorumis seletati midagi teatud progrede kohta ja soovitati need task manageris kinni panna, panin kõik kinni mis sain ja ikka ei funka. Suht pees mäng (või punkbuster) peaks mainima.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
04.09.2008 18:20:33
|
|
|
PB ikka.
Ootame 3.0 ja paremat Lugesin vist ametlikust foorumist, et release oli detsember millalgi, aga võis ka mingi teine foorum olla.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
04.09.2008 20:32:13
|
|
|
| DrZ kirjutas: |
PB ikka.
Ootame 3.0 ja paremat Lugesin vist ametlikust foorumist, et release oli detsember millalgi, aga võis ka mingi teine foorum olla. |
Ma ise arvasin kh, et punkbuster ikka. A krt ei viitsi detsembrini oodata.
Kui viimati mingi aasta aega tagasi vist proovisin seda pela, siis kh ei saanud.
PB Disabled servudes sai natuke mängitud ja täitsa hea on. Siin mängus ikka snaipriga lihtsam vastaseid nottida kui mõnes muus mängus.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
06.09.2008 09:43:50
|
|
|
ametlik post [DEV]Pye poolt.
Id like to take a few minutes to give you all a brief SITREP on AA3 and address a rumor about a September 2008 release date. Although AA3 will not be released this month, the good news is that we are getting very close to a Beta release date. I can say with confidence that a Beta release will occur this winter and the game is looking fabulous.
Which brings me to the next issue which is our Beta Tester program. Weve decided to expand our existing program to include many of our most loyal fans including competitive and long time players, active forum and irc members, and last but not least an open invitation for Beta team applicants which well announce on this website.
Recently, Soldier magazine ran a front page article on the Army and gaming in which AA featured prominently. As part of that news article, a few images from AA3 development that were used in the article were released on various .mil websites that certain eagle-eyed members of the community have found. One of the shots is a view of a tent city that will become one of our UI backgrounds. I stated earlier that this is a photoshop mock up. This is not entirely accurate, I was erring on the side of caution at the time because I can't tell you what in that image was from in-game and what is a Photoshop effect. This screenshot is taken directly from the game, and I can assure you that there has been no Photoshop magic worked upon it.
Spoiler 
http://forum.americasarmy.com/viewtopic.php?t=283775&page=5&highlight=
http://www.americasarmy.com/images/media/2048x1280/Final_AA_Deployed.jpg
Midagi erilist pole, aga parem kui see vana juust Loodame, et gameplay ka norm on
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
06.09.2008 10:49:21
|
|
|
| Mis vana graafikal viga on ? Väga hea ütleks.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
06.09.2008 11:38:12
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
| Mis vana graafikal viga on ? Väga hea ütleks. |
Hea aga paremat vaja
Mulle isiklikult praegune eriti ei meeldi..
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
06.09.2008 12:15:40
|
|
|
Seeaeg, kui mäng väljalasti võis tõesti hea olla , praegu küll mitte Eks see oleneb inimesest, kuidas ta midagi hindab
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
12.09.2008 21:18:16
|
|
|
AA-d torrentis viimast versiooni pole? veebis ei saa tõmmata mul va hakib ühendus ,wifi ka ,peab uuesti alla laadima hakkama
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
12.09.2008 21:31:06
|
|
|
| raul141 kirjutas: |
| AA-d torrentis viimast versiooni pole? veebis ei saa tõmmata mul va hakib ühendus ,wifi ka ,peab uuesti alla laadima hakkama |
Torrentid täitsa olemas AA lehel http://www.americasarmy.com/downloads/torrent.php
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
12.09.2008 21:38:26
|
|
|
kuule tänud,juba laen
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
coolmode
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
10.10.2008 15:37:21
|
|
|
| tsitaat: |
AA:SF (OVERMATCH) V2.8.4 RELEASED!
Posted: 09 OCT 08, by Lady Amethyst
The latest version of America's Army: Special Forces (Overmatch) v2.8.4 has been released!
This release contains the Every Soldier a Sensor (ES2) training mission and a new multiplayer co-operative mission. We've also improved the performance of our AI to react in a more realistic manner. Included in the version, is the all new Deploy Client; a revolutionary way for you to get the game and keep you up to date on all the latest happenings inside the America's Army community. Lock and load, it's time to go to work!
America's Army v2.8.4 brings a revolution to the way the game is distributed. The America's Army Deploy Client is a new software distribution system designed to more efficiently download the game, thus getting you in-game faster! Users will have an opportunity to select which elements of the game are of interest to them.
The Deploy client uses both peer-to-peer as well as traditional (client-server) download systems, allowing the users to help contribute to the community by allowing content that has already been downloaded, to be sent to other peers connected to the download system. (See FAQ for additional information http://www.aadeploy.com/deploy/faq).
This new launching pad for the America's Army Game also allows you to connect to the community forums and get access to support, information on the Army, or other content delivered dynamically to you. Future releases of the Deploy client will be enhanced with new functionality to support AA3, with the ability to log into your player account - including allowing you to access all America's Army services while only having to log in once; view your personnel jacket and game-play statistics; and access a full game server browser with the ability to connect directly to a game server from the Deploy client.
With the rollout of the Deploy Client, also comes the introduction of the Deploy Provider program, made up of internationally renowned download partners, intent on bringing you the best, most efficient download environments. For more information please see www.aadeploy.com.
Head on over to our Downloads page and get yourself into a game of America's Army: Special Forces (Overmatch) v2.8.4
http://www.americasarmy.com/downloads/
Attention Soldier!
We've updated the delivery system of America's Army to the revolutionary new Deploy Client system. If you currently have a version earlier than version 2.8.3.1, please uninstall any earlier versions, download the new Deploy Client and proceed with the download of the most current version, America's Army: Special Forces (Overmatch) v2.8.4
Please note Any downloads of the current version made from outside of the Deploy Client are unauthorized and cannot be supported by nor endorsed by America's Army.
|
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|