|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
10.08.2008 11:58:22
|
|
|
| sLg00, game.co.uk
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
10.08.2008 12:46:39
|
|
|
| Loe seda posti. Panin paar ülihead Game pakkumist. Ehk oled mõnest huvitatud.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
10.08.2008 13:00:58
|
|
|
| sLg00 kirjutas: |
hei, kaasfoorumlased
selline rumal küsimus, et kust oleks mõttekas x360 mänge tellida netist? nimelt tahaks madden nfl 09 omale hankida, aga andricos ei paista seda olevat.
tänud vastajatele  |
ainult sealt tasubki tellida imho
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Splash
HV vaatleja

liitunud: 14.04.2007
|
10.08.2008 13:12:52
|
|
|
Skeptik, oled Zavvi'st ka tellinud ?
Ja brittide arust ( küsisin paarilt ) on play.com parim, aga nad shipivad soome kõige lähemale.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
10.08.2008 13:34:16
|
|
|
| henri200 kirjutas: |
| Splash, nii ei toimiks asi, laenad sõbralt mängu, installid ära, ja annad tagasi. Või rendid (eestis küll ei saa, aga USA-s on see näiteks väga levinud), installid ära ja viid tagasi. |
Saab (jutumärkides, aga saab) Eestis ka "rentida" ...
Link signatuuris.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
10.08.2008 14:09:41
|
|
|
| Splash kirjutas: |
Skeptik, oled Zavvi'st ka tellinud ?
Ja brittide arust ( küsisin paarilt ) on play.com parim, aga nad shipivad soome kõige lähemale. |
jep, Zavvi-st olen mitu korda tellinud, põhimõtteliselt sama kiire nagu GAME
peaks selle ostma, krdi odav...
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.12361
kõik game save-d ja profiilid seal peal hoida oleks päris tark tegu. kui konsooliga peaks probleeme olema, siis jääb kõik alles...
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Splash
HV vaatleja

liitunud: 14.04.2007
|
10.08.2008 14:39:54
|
|
|
| Kui just HDD kanni ei lähe siis see nii palju ei aita. Savegame corruption võib ikka tulla.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
10.08.2008 15:00:03
|
|
|
| Splash kirjutas: |
| Kui just HDD kanni ei lähe siis see nii palju ei aita. Savegame corruption võib ikka tulla. |
nii palju on kasu, et kui konsool peaks garantiisse minema, siis ei pea oma asju kaasa andma ja sebima, et saaks vana ketta alles jätta.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
r3dd3vil
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2006
|
10.08.2008 18:49:19
|
|
|
| Keegi teab millises Tallinna Enteris Arcade saab? Kodulehel selle kohta inf puudub.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Splash
HV vaatleja

liitunud: 14.04.2007
|
10.08.2008 18:50:36
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| Splash kirjutas: |
| Kui just HDD kanni ei lähe siis see nii palju ei aita. Savegame corruption võib ikka tulla. |
nii palju on kasu, et kui konsool peaks garantiisse minema, siis ei pea oma asju kaasa andma ja sebima, et saaks vana ketta alles jätta. |
Ootoot, kas Eestis ei kehtigi ameerika stiilis garantii ? Ehk siis tiri faceplate ja HDD ära ja siis saada ära ?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
10.08.2008 18:54:20
|
|
|
Splash, ei. Eestis viid REEGLINA konsooli, koos kõikide tarvikutega poodi. Minul läks õnneks ja pidin ainult konsooli andma, sain pärast uue konsooli, siis oli 2x HDD jne (PS! Ostke component kaabel ära, plz )
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eyelids
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.10.2005
|
10.08.2008 19:36:42
|
|
|
| r3dd3vil kirjutas: |
| Keegi teab millises Tallinna Enteris Arcade saab? Kodulehel selle kohta inf puudub. |
mitte ühestki?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Splash
HV vaatleja

liitunud: 14.04.2007
|
10.08.2008 19:51:50
|
|
|
A henri200, kas Soomes kehtib sama asi ? Sest Soome on ju official M$ supported riik.
Mul endal soome Gamestopist ostetud Elite. Ma elan koguaeg RRoD-hirmus.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
filter89
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2008
|
10.08.2008 19:56:11
|
|
|
| Selline küsimus ,et ei tea kaua xbox püsib veel .Kõik räägivad et ps3 on tuleviku masin ja potentsiaali on sel rohkem, et x360 on juba aegunud.et kauaks sis seda xboxi veel on ,ennem kui peab uue konsooli vaatama.?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tychoon
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2007
|
10.08.2008 20:00:08
|
|
|
xbox küll nüüd aegunud ei ole .
penny arcade on kõva ikka
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
10.08.2008 20:03:24
|
|
|
| Pigem mõeldi seda et DVD+r DL toorikud ei mahuta enam mänge jne, et PS3el on blu-ray, Arvatavasti hakkab siis olema xboxiga nii et mängud tulevad 2-3 või enama dvd+r dl-i peale ja installimis võimalusega...
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
filter89
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2008
|
10.08.2008 20:09:39
|
|
|
| Äkki tehakse X360 add-on blu-ray:D.on see üldse võimalik:D nagu see HD-DVD player sai neil tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sull
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2004
|
10.08.2008 20:19:19
|
|
|
| Kiire küsimus - kas saab kuidagi üles või ümber sellisest asjast kui LIVE Marketplace ütleb, et "item is not available in your location" nt. minul on selline jant Bourne Conspiracy Demoga, lihtsalt ei saa tõmmata. Ninja Gaiden II Demoga sama lugu. Ehk saab keegi ise proovida neid samu....?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Peltz
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2006
|
10.08.2008 20:20:20
|
|
|
| filter89 kirjutas: |
| Äkki tehakse X360 add-on blu-ray:D.on see üldse võimalik:D nagu see HD-DVD player sai neil tehtud. |
Tõenäoliselt kardinate taga arutelu käib neil et kuhu edasi. Samas hetkel nagu probleemi ei ole sest neid mitut plaati vajavaid mänge on tulemas väga vähe.
_________________ "Do you know what the 'Chain of Command' is? It's the chain i'm going to beat You with untill You understand who is in command!"
"And you have the right to say, No!" |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
10.08.2008 20:29:46
|
|
|
Sull, ainuke võimalus vast on, et teed uue kasutaja ja paned asukohaks USA, aga see võib bänni saada.
Peltz, tegelikult on ikka minumeelest:
1. See on hetkel suurib PS3 trump ja Sony uhkustab mõnusalt sellega oma reklaamides.
2. Blu-Ray võitis formaadi sõja HD-DVD vastu.
3. http://www.gametrailers.com/player/37902.html
4. Ja kuskilt lugesin ka et MS ei taha, et mänge pannakse väga paljudele plaatidele ja ütlevad, et kasvõi pangu kehvemad tekstuurid mängudele kui PS3'e versioonil jne.
_________________ TALUSILDID
viimati muutis Dude . 10.08.2008 20:33:43, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
filter89
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2008
|
10.08.2008 20:31:36
|
|
|
| Aga mix MS sis nii tahab ? Keegi ei taha ju kehvema tekstuuriga mänge .
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
10.08.2008 20:58:10
|
|
|
| Dude . kirjutas: |
| 4. Ja kuskilt lugesin ka et MS ei taha, et mänge pannakse väga paljudele plaatidele ja ütlevad, et kasvõi pangu kehvemad tekstuurid mängudele kui PS3'e versioonil jne. |
Hmm... Blue Dragon ju suht vana mäng ja on ka 3 plaadi peal...
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
10.08.2008 21:09:05
|
|
|
DL DVD on praeguse gen-i mängude jaoks piisav
mitmel DVD-l olevaid mänge on ju nii vähe - 5tk tuleb üldse kokku?
paanikaks pole põhjust
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
10.08.2008 21:25:20
|
|
|
erand, mis kinnitab reeglit.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Splash
HV vaatleja

liitunud: 14.04.2007
|
10.08.2008 21:28:16
|
|
|
Dude, miks selle USA kasutaja eest bänni saab ? See on täiesti lubatud, ja paljud inimesed kasutavad seda free contenti jaoks.
Ja Skeptik, see mäng on tervelt nelja Blu-Ray diski suurune
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
10.08.2008 21:30:52
|
|
|
| Splash kirjutas: |
Dude, miks selle USA kasutaja eest bänni saab ? See on täiesti lubatud, ja paljud inimesed kasutavad seda free contenti jaoks.
Ja Skeptik, see mäng on tervelt nelja Blu-Ray diski suurune  |
Ei tea, siin on räägitud, et on saadud bänni vms.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
10.08.2008 22:57:37
|
|
|
Ma kah nüüd xbox 360 premiumi omanik(enterist tv+x360 prem.+gta IV 12 999kr)
muide kuidas ma saan oma häält seal ülaltoodud küsitluses muuta(hääletasin kunagi ammu et pole xboxi omanik )?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zonitec
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2006
|
10.08.2008 23:17:14
|
|
|
| Sel premiumil hdmi on?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FEAR007
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
10.08.2008 23:17:42
|
|
|
| zonitec kirjutas: |
| Sel premiumil hdmi on? |
jap
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sull
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2004
|
11.08.2008 02:07:54
|
|
|
| Splash kirjutas: |
Dude, miks selle USA kasutaja eest bänni saab ? See on täiesti lubatud, ja paljud inimesed kasutavad seda free contenti jaoks.
Ja Skeptik, see mäng on tervelt nelja Blu-Ray diski suurune  |
Kas bänn puudutab siis tervet konsooli nagu mõned bannid või ainult antud kasutajat?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Splash
HV vaatleja

liitunud: 14.04.2007
|
11.08.2008 03:09:44
|
|
|
Ma eeldan et kasutajat, sest CPU-bänni ( e. siis konsoolibänn ) tuleb ainult piramise eest.
Aga jah, kõige hullem mis pidi olema on see et M$i töötaja on imestunud miks sul on USA kasutaja. Väga paljud kasutavad seda region-only contenti saamiseks.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
11.08.2008 09:35:09
|
|
|
| ex6 kirjutas: |
| Dude . kirjutas: |
| 4. Ja kuskilt lugesin ka et MS ei taha, et mänge pannakse väga paljudele plaatidele ja ütlevad, et kasvõi pangu kehvemad tekstuurid mängudele kui PS3'e versioonil jne. |
Hmm... Blue Dragon ju suht vana mäng ja on ka 3 plaadi peal... |
Lisaks veel juurde "Lost Odyssey" 4plaati, aga tundub et need jaapani RPG-d ongi sellised mahukad
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
11.08.2008 12:40:57
|
|
|
|
Lol. Kui see tuleb ametlik boxart, siis Square Enix on midagi oma ajudega teinud.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kami
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2003
|
11.08.2008 13:03:35
|
|
|
| amddude kirjutas: |
|
Lol. Kui see tuleb ametlik boxart, siis Square Enix on midagi oma ajudega teinud. |
See on PS3 fanboi peen huumor..
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Splash
HV vaatleja

liitunud: 14.04.2007
|
11.08.2008 13:25:20
|
|
|
| Peen ta nüüd küll eriti ei ole. Seal on ~5 Blu-Ray diski jagu DVD9-aid.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raidu83
HV vaatleja
liitunud: 29.09.2007
|
11.08.2008 14:54:10
|
|
|
| raidu83 kirjutas: |
Nii..konsool ostetud: 27.10.2007, toodetud: 2006-10-03
Päris pikalt sain siis mängida enne kui 3 toredat punast tuld vilkuma hakkasid. Muidu on poohui, a nõme on see, et just eile ostsin toslinki optilise audio kaabli, et 5.1 heli välja pigistada ja nüüd sellega mängida ei saanudki
A mis seal ikka, viin garantiisse ja vaatan, mis edasi saab. |
Nii, väike update siis. Pole see asi midagi nii hull, kui siin mõnel juhul paistnud on.
Minul on siis möödas sellest saatuslikust päevast kõigest nädal + 1 päev ja helistati poest ning lubati uus HDMIga konsool anda, kui see mulle sobib - no miks ta siis sobima ei peaks, eksole. Okei, seividest jään ilma, mõnda stuffi pean uuesti tirima, aga so what - saan ju asemele parema konsooli ja seda kõike kiiremini kui arvata oskasin. Muidugi raha tagasi variant poleks vist kah sugugi halb olnud - oleksin ju tagasi saanud 6k, ent siis oleksin ilmselt pidanud ka "rool + tasuta mäng" loobuma.
Enivei, Lõunakeskuse plussmiinusega rahul ja minu mängupäevad jätkuvad vanaviisi.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
11.08.2008 15:46:22
|
|
|
Usun, et kui kenasti räägid, siis on võimalus vb ka HDD ära vahetada... ehk uus konsool + vana hdd
Keegi teab midagi sellest, et kas kuidagi on võimalik garantii alles jätta kui tahaks nt. mitte faceplatet vaid kogu kupatust (korpust) ära vahetada? Kuidas garantiis suhtutaks sellesse... (isegi siis nt. kui on võimalus tõsta kleeps ühelt teisele).
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
11.08.2008 17:49:51
|
|
|
| Kuulge mul ka abi vaja. Ei saa online´s mängida,tegin endale alguses offline kasutaja,täna tegid xbx live kasutaja,olesn selles kasutajas sisse logitud võtan battlefield BC demo-online(vms) ütleb et pole acsessi(vms) mis ma valesti tegin?(mänge tõmmata saan,teemapakette ka)
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FEAR007
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
11.08.2008 17:50:51
|
|
|
| BF: bad company demo serverid on ära võetud
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
11.08.2008 17:52:57
|
|
|
| FEAR007 kirjutas: |
| BF: bad company demo serverid on ära võetud |
aga sama asi on ka burn out paradise demoga
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
11.08.2008 17:55:47
|
|
|
| ertr2, on jap.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
11.08.2008 18:00:07
|
|
|
| henri200 kirjutas: |
| ertr2, on jap. |
nii et tahate öelda et kui ma gTA IV sisse panen ja mp võtan siis töötab?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FEAR007
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
11.08.2008 18:01:03
|
|
|
| ertr2 kirjutas: |
| henri200 kirjutas: |
| ertr2, on jap. |
nii et tahate öelda et kui ma gTA IV sisse panen ja mp võtan siis töötab? |
arvatavasti
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
11.08.2008 18:02:32
|
|
|
| FEAR007 kirjutas: |
| ertr2 kirjutas: |
| henri200 kirjutas: |
| ertr2, on jap. |
nii et tahate öelda et kui ma gTA IV sisse panen ja mp võtan siis töötab? |
arvatavasti |
proovime...
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
11.08.2008 18:03:37
|
|
|
| Kui gold on olemas siis jap.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|