Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 240, 241, 242 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2008 11:58:22 vasta tsitaadiga

sLg00, game.co.uk
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2008 12:46:39 vasta tsitaadiga

Loe seda posti. Panin paar ülihead Game pakkumist. Ehk oled mõnest huvitatud.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2008 13:00:58 vasta tsitaadiga

sLg00 kirjutas:
hei, kaasfoorumlased

selline rumal küsimus, et kust oleks mõttekas x360 mänge tellida netist? nimelt tahaks madden nfl 09 omale hankida, aga andricos ei paista seda olevat.

tänud vastajatele icon_smile.gif

ainult sealt tasubki tellida imho
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Splash
HV vaatleja
Splash

liitunud: 14.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2008 13:12:52 vasta tsitaadiga

Skeptik, oled Zavvi'st ka tellinud ?
Ja brittide arust ( küsisin paarilt ) on play.com parim, aga nad shipivad soome kõige lähemale.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2008 13:34:16 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
Splash, nii ei toimiks asi, laenad sõbralt mängu, installid ära, ja annad tagasi. Või rendid (eestis küll ei saa, aga USA-s on see näiteks väga levinud), installid ära ja viid tagasi.


Saab (jutumärkides, aga saab) Eestis ka "rentida" ... icon_wink.gif
Link signatuuris.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2008 14:09:41 vasta tsitaadiga

Splash kirjutas:
Skeptik, oled Zavvi'st ka tellinud ?
Ja brittide arust ( küsisin paarilt ) on play.com parim, aga nad shipivad soome kõige lähemale.

jep, Zavvi-st olen mitu korda tellinud, põhimõtteliselt sama kiire nagu GAME thumbs_up.gif


peaks selle ostma, krdi odav... icon_rolleyes.gif
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.12361

kõik game save-d ja profiilid seal peal hoida oleks päris tark tegu. kui konsooliga peaks probleeme olema, siis jääb kõik alles... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Splash
HV vaatleja
Splash

liitunud: 14.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2008 14:39:54 vasta tsitaadiga

Kui just HDD kanni ei lähe siis see nii palju ei aita. Savegame corruption võib ikka tulla.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2008 15:00:03 vasta tsitaadiga

Splash kirjutas:
Kui just HDD kanni ei lähe siis see nii palju ei aita. Savegame corruption võib ikka tulla.

nii palju on kasu, et kui konsool peaks garantiisse minema, siis ei pea oma asju kaasa andma ja sebima, et saaks vana ketta alles jätta.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3dd3vil
HV kasutaja
r3dd3vil

liitunud: 08.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2008 18:49:19 vasta tsitaadiga

Keegi teab millises Tallinna Enteris Arcade saab? Kodulehel selle kohta inf puudub.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Splash
HV vaatleja
Splash

liitunud: 14.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2008 18:50:36 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
Splash kirjutas:
Kui just HDD kanni ei lähe siis see nii palju ei aita. Savegame corruption võib ikka tulla.

nii palju on kasu, et kui konsool peaks garantiisse minema, siis ei pea oma asju kaasa andma ja sebima, et saaks vana ketta alles jätta.

Ootoot, kas Eestis ei kehtigi ameerika stiilis garantii ? Ehk siis tiri faceplate ja HDD ära ja siis saada ära ?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2008 18:54:20 vasta tsitaadiga

Splash, ei. Eestis viid REEGLINA konsooli, koos kõikide tarvikutega poodi. Minul läks õnneks ja pidin ainult konsooli andma, sain pärast uue konsooli, siis oli 2x HDD jne (PS! Ostke component kaabel ära, plz icon_razz.gif)
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 10.08.2008 19:36:42 vasta tsitaadiga

r3dd3vil kirjutas:
Keegi teab millises Tallinna Enteris Arcade saab? Kodulehel selle kohta inf puudub.

mitte ühestki?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Splash
HV vaatleja
Splash

liitunud: 14.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2008 19:51:50 vasta tsitaadiga

A henri200, kas Soomes kehtib sama asi ? Sest Soome on ju official M$ supported riik.
Mul endal soome Gamestopist ostetud Elite. Ma elan koguaeg RRoD-hirmus. icon_razz.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
filter89
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2008




sõnum 10.08.2008 19:56:11 vasta tsitaadiga

Selline küsimus ,et ei tea kaua xbox püsib veel .Kõik räägivad et ps3 on tuleviku masin ja potentsiaali on sel rohkem, et x360 on juba aegunud.et kauaks sis seda xboxi veel on ,ennem kui peab uue konsooli vaatama.?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tychoon
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 10.08.2008 20:00:08 vasta tsitaadiga

xbox küll nüüd aegunud ei ole icon_eek.gif.

penny arcade on kõva ikka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 10.08.2008 20:03:24 vasta tsitaadiga

Pigem mõeldi seda et DVD+r DL toorikud ei mahuta enam mänge jne, et PS3el on blu-ray, Arvatavasti hakkab siis olema xboxiga nii et mängud tulevad 2-3 või enama dvd+r dl-i peale ja installimis võimalusega...
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
filter89
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2008




sõnum 10.08.2008 20:09:39 vasta tsitaadiga

Äkki tehakse X360 add-on blu-ray:D.on see üldse võimalik:D nagu see HD-DVD player sai neil tehtud.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sull
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.08.2008 20:19:19 vasta tsitaadiga

Kiire küsimus - kas saab kuidagi üles või ümber sellisest asjast kui LIVE Marketplace ütleb, et "item is not available in your location" nt. minul on selline jant Bourne Conspiracy Demoga, lihtsalt ei saa tõmmata. Ninja Gaiden II Demoga sama lugu. Ehk saab keegi ise proovida neid samu....?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Peltz
HV kasutaja
Peltz

liitunud: 13.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2008 20:20:20 vasta tsitaadiga

filter89 kirjutas:
Äkki tehakse X360 add-on blu-ray:D.on see üldse võimalik:D nagu see HD-DVD player sai neil tehtud.


Tõenäoliselt kardinate taga arutelu käib neil et kuhu edasi. Samas hetkel nagu probleemi ei ole sest neid mitut plaati vajavaid mänge on tulemas väga vähe.

_________________
"Do you know what the 'Chain of Command' is? It's the chain i'm going to beat You with untill You understand who is in command!"
"And you have the right to say, No!"
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2008 20:29:46 vasta tsitaadiga

Sull, ainuke võimalus vast on, et teed uue kasutaja ja paned asukohaks USA, aga see võib bänni saada.

Peltz, tegelikult on ikka minumeelest:

1. See on hetkel suurib PS3 trump ja Sony uhkustab mõnusalt sellega oma reklaamides.
2. Blu-Ray võitis formaadi sõja HD-DVD vastu.
3. http://www.gametrailers.com/player/37902.html
4. Ja kuskilt lugesin ka et MS ei taha, et mänge pannakse väga paljudele plaatidele ja ütlevad, et kasvõi pangu kehvemad tekstuurid mängudele kui PS3'e versioonil jne.

_________________
TALUSILDID


viimati muutis Dude . 10.08.2008 20:33:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
filter89
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2008




sõnum 10.08.2008 20:31:36 vasta tsitaadiga

Aga mix MS sis nii tahab ? Keegi ei taha ju kehvema tekstuuriga mänge .
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2008 20:40:11 vasta tsitaadiga

120GB-ne ketas ja install to hdd icon_wink.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2008 20:58:10 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
4. Ja kuskilt lugesin ka et MS ei taha, et mänge pannakse väga paljudele plaatidele ja ütlevad, et kasvõi pangu kehvemad tekstuurid mängudele kui PS3'e versioonil jne.

Hmm... Blue Dragon ju suht vana mäng ja on ka 3 plaadi peal...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2008 21:09:05 vasta tsitaadiga

DL DVD on praeguse gen-i mängude jaoks piisav
mitmel DVD-l olevaid mänge on ju nii vähe - 5tk tuleb üldse kokku? icon_biggrin.gif

paanikaks pole põhjust
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.08.2008 21:15:17 vasta tsitaadiga

Skeptik, üks mis mitmel plaadil "peaks" tulema icon_biggrin.gif
http://www.blogsmithmedia.com/www.ps3fanboy.com/media/2008/07/ff13_boxart_360.jpg

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2008 21:25:20 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Skeptik, üks mis mitmel plaadil "peaks" tulema icon_biggrin.gif
http://www.blogsmithmedia.com/www.ps3fanboy.com/media/2008/07/ff13_boxart_360.jpg

erand, mis kinnitab reeglit. icon_wink.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Splash
HV vaatleja
Splash

liitunud: 14.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2008 21:28:16 vasta tsitaadiga

Dude, miks selle USA kasutaja eest bänni saab ? See on täiesti lubatud, ja paljud inimesed kasutavad seda free contenti jaoks.
Ja Skeptik, see mäng on tervelt nelja Blu-Ray diski suurune thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2008 21:30:52 vasta tsitaadiga

Splash kirjutas:
Dude, miks selle USA kasutaja eest bänni saab ? See on täiesti lubatud, ja paljud inimesed kasutavad seda free contenti jaoks.
Ja Skeptik, see mäng on tervelt nelja Blu-Ray diski suurune thumbs_up.gif

Ei tea, siin on räägitud, et on saadud bänni vms.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 10.08.2008 22:57:37 vasta tsitaadiga

Ma kah nüüd xbox 360 premiumi omanik(enterist tv+x360 prem.+gta IV 12 999kr)

muide kuidas ma saan oma häält seal ülaltoodud küsitluses muuta(hääletasin kunagi ammu et pole xboxi omanik icon_redface.gif )?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zonitec
HV vaatleja
zonitec

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2008 23:17:14 vasta tsitaadiga

Sel premiumil hdmi on?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FEAR007
Kreisi kasutaja
FEAR007

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2008 23:17:42 vasta tsitaadiga

zonitec kirjutas:
Sel premiumil hdmi on?

jap thumbs_up.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2008 23:19:21 vasta tsitaadiga

ertr2, hääletusel oma vastust muuta ei saa
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2008 23:21:05 vasta tsitaadiga

zonitec kirjutas:
Sel premiumil hdmi on?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=373171

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2008 23:26:01 vasta tsitaadiga

Dude ., icon_question.gif Arcade'd ja Elite'd on kõik HDMIga, vanemad Premiumid (nt refurbid) on ilma icon_wink.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sull
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 11.08.2008 02:07:54 vasta tsitaadiga

Splash kirjutas:
Dude, miks selle USA kasutaja eest bänni saab ? See on täiesti lubatud, ja paljud inimesed kasutavad seda free contenti jaoks.
Ja Skeptik, see mäng on tervelt nelja Blu-Ray diski suurune thumbs_up.gif

Kas bänn puudutab siis tervet konsooli nagu mõned bannid või ainult antud kasutajat?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Splash
HV vaatleja
Splash

liitunud: 14.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 03:09:44 vasta tsitaadiga

Ma eeldan et kasutajat, sest CPU-bänni ( e. siis konsoolibänn ) tuleb ainult piramise eest.
Aga jah, kõige hullem mis pidi olema on see et M$i töötaja on imestunud miks sul on USA kasutaja. Väga paljud kasutavad seda region-only contenti saamiseks.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 09:35:09 vasta tsitaadiga

ex6 kirjutas:
Dude . kirjutas:
4. Ja kuskilt lugesin ka et MS ei taha, et mänge pannakse väga paljudele plaatidele ja ütlevad, et kasvõi pangu kehvemad tekstuurid mängudele kui PS3'e versioonil jne.

Hmm... Blue Dragon ju suht vana mäng ja on ka 3 plaadi peal...

Lisaks veel juurde "Lost Odyssey" 4plaati, aga tundub et need jaapani RPG-d ongi sellised mahukad
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 12:40:57 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Skeptik, üks mis mitmel plaadil "peaks" tulema icon_biggrin.gif
http://www.blogsmithmedia.com/www.ps3fanboy.com/media/2008/07/ff13_boxart_360.jpg
Lol. Kui see tuleb ametlik boxart, siis Square Enix on midagi oma ajudega teinud.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 11.08.2008 13:03:35 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
beastbeats kirjutas:
Skeptik, üks mis mitmel plaadil "peaks" tulema icon_biggrin.gif
http://www.blogsmithmedia.com/www.ps3fanboy.com/media/2008/07/ff13_boxart_360.jpg
Lol. Kui see tuleb ametlik boxart, siis Square Enix on midagi oma ajudega teinud.

See on PS3 fanboi peen huumor..
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Splash
HV vaatleja
Splash

liitunud: 14.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 13:25:20 vasta tsitaadiga

Peen ta nüüd küll eriti ei ole. Seal on ~5 Blu-Ray diski jagu DVD9-aid.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidu83
HV vaatleja

liitunud: 29.09.2007




sõnum 11.08.2008 14:54:10 vasta tsitaadiga

raidu83 kirjutas:
Nii..konsool ostetud: 27.10.2007, toodetud: 2006-10-03

Päris pikalt sain siis mängida enne kui 3 toredat punast tuld vilkuma hakkasid. Muidu on poohui, a nõme on see, et just eile ostsin toslinki optilise audio kaabli, et 5.1 heli välja pigistada ja nüüd sellega mängida ei saanudki icon_lol.gif

A mis seal ikka, viin garantiisse ja vaatan, mis edasi saab.


Nii, väike update siis. Pole see asi midagi nii hull, kui siin mõnel juhul paistnud on.

Minul on siis möödas sellest saatuslikust päevast kõigest nädal + 1 päev ja helistati poest ning lubati uus HDMIga konsool anda, kui see mulle sobib - no miks ta siis sobima ei peaks, eksole. Okei, seividest jään ilma, mõnda stuffi pean uuesti tirima, aga so what - saan ju asemele parema konsooli ja seda kõike kiiremini kui arvata oskasin. Muidugi raha tagasi variant poleks vist kah sugugi halb olnud - oleksin ju tagasi saanud 6k, ent siis oleksin ilmselt pidanud ka "rool + tasuta mäng" loobuma.

Enivei, Lõunakeskuse plussmiinusega rahul ja minu mängupäevad jätkuvad vanaviisi.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 15:46:22 vasta tsitaadiga

Usun, et kui kenasti räägid, siis on võimalus vb ka HDD ära vahetada... ehk uus konsool + vana hdd

Keegi teab midagi sellest, et kas kuidagi on võimalik garantii alles jätta kui tahaks nt. mitte faceplatet vaid kogu kupatust (korpust) ära vahetada? Kuidas garantiis suhtutaks sellesse... (isegi siis nt. kui on võimalus tõsta kleeps ühelt teisele).
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 11.08.2008 17:49:51 vasta tsitaadiga

Kuulge mul ka abi vaja. Ei saa online´s mängida,tegin endale alguses offline kasutaja,täna tegid xbx live kasutaja,olesn selles kasutajas sisse logitud võtan battlefield BC demo-online(vms) ütleb et pole acsessi(vms) mis ma valesti tegin?(mänge tõmmata saan,teemapakette ka)
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FEAR007
Kreisi kasutaja
FEAR007

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 17:50:51 vasta tsitaadiga

BF: bad company demo serverid on ära võetud
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 11.08.2008 17:52:57 vasta tsitaadiga

FEAR007 kirjutas:
BF: bad company demo serverid on ära võetud
aga sama asi on ka burn out paradise demoga icon_cry.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 17:55:47 vasta tsitaadiga

ertr2, on jap.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 11.08.2008 18:00:07 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
ertr2, on jap.
nii et tahate öelda et kui ma gTA IV sisse panen ja mp võtan siis töötab?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FEAR007
Kreisi kasutaja
FEAR007

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 18:01:03 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
henri200 kirjutas:
ertr2, on jap.
nii et tahate öelda et kui ma gTA IV sisse panen ja mp võtan siis töötab?

arvatavasti
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 11.08.2008 18:02:32 vasta tsitaadiga

FEAR007 kirjutas:
ertr2 kirjutas:
henri200 kirjutas:
ertr2, on jap.
nii et tahate öelda et kui ma gTA IV sisse panen ja mp võtan siis töötab?

arvatavasti
proovime...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 18:03:37 vasta tsitaadiga

Kui gold on olemas siis jap.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 240, 241, 242 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.