|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mitu tolli on sinu peamine igapäevases kasutuses olev monitor? |
| 10-15" |
|
0% |
[ 3 ] |
| 15-20" |
|
2% |
[ 7 ] |
| 20-25" |
|
17% |
[ 56 ] |
| 25-30" |
|
40% |
[ 129 ] |
| 30-35" |
|
25% |
[ 80 ] |
| 35" või suurem |
|
12% |
[ 40 ] |
|
| hääli kokku : 315 |
|
| autor |
|
LeonardoVa
HV vaatleja

liitunud: 18.07.2008
|
24.07.2008 11:10:47
|
|
|
| Tundub endalegi, et hea hind.Kuid kas selle eest saab ka hea masina ?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Novembre
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andres1221
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2005
|
25.07.2008 13:51:59
|
|
|
Plaanis oleks osta uus monitor. Miski 22'' LCD, ma arvan. Liiga suurt ei tahaks. Raha saaks matta kuskil ~6k. Meeldiks muidugi kui läheks vähem : )
Peamiselt siis filmide vaatamiseks ja mängimiseks peaks monitor sobima.
Endal jäi silma Samsung 226BW. Leidsin selle kohta päris mitu head review, aga sellel pidi paneelidega miskine piix olema. (Et erinevatelt tootjatelt ja kui ei ole samsungi oma, siis ei ole nii kvaliteetne, kuid pidi siis norm olema). Ei tahaks väga lotot ka mängida.
L226WTQ muidu pidi ka vist suht norm olema .
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
25.07.2008 14:07:37
|
|
|
| andres1221 kirjutas: |
Plaanis oleks osta uus monitor. Miski 22'' LCD, ma arvan. Liiga suurt ei tahaks. Raha saaks matta kuskil ~6k. Meeldiks muidugi kui läheks vähem : )
Peamiselt siis filmide vaatamiseks ja mängimiseks peaks monitor sobima.
Endal jäi silma Samsung 226BW. Leidsin selle kohta päris mitu head review, aga sellel pidi paneelidega miskine <b>piix</b> olema. (Et erinevatelt tootjatelt ja kui ei ole samsungi oma, siis ei ole nii kvaliteetne, kuid pidi siis norm olema). Ei tahaks väga lotot ka mängida.
L226WTQ muidu pidi ka vist suht norm olema . |
No 6k eest saab 24" 1920x1200 juba kah
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andres1221
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2005
|
26.07.2008 00:30:45
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| andres1221 kirjutas: |
Plaanis oleks osta uus monitor. Miski 22'' LCD, ma arvan. Liiga suurt ei tahaks. Raha saaks matta kuskil ~6k. Meeldiks muidugi kui läheks vähem : )
Peamiselt siis filmide vaatamiseks ja mängimiseks peaks monitor sobima.
Endal jäi silma Samsung 226BW. Leidsin selle kohta päris mitu head review, aga sellel pidi paneelidega miskine <b>piix</b> olema. (Et erinevatelt tootjatelt ja kui ei ole samsungi oma, siis ei ole nii kvaliteetne, kuid pidi siiski norm olema). Ei tahaks väga lotot ka mängida.
L226WTQ muidu pidi ka vist suht norm olema . |
No 6k eest saab 24" 1920x1200 juba kah  |
Hmm, ma kardan, et 24'' on liiga suur. Hetkel 17'' ja saab hakkama, aga võiks ikka veidi suurem ja parem olla. (Ning ma arvan, et parem osta hea 22'' molu kui keskpärane 24''.)
Ning 1920x1200 resoga oleks fps'i langus ka päris räme, eriti uuemates mängudes.
Monitori eelistaks osta Arvutikeskusest. Keegi ei tea, mis paneelidega 226BW'd seal Arvutikeskuses on?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enx
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2003
|
27.07.2008 18:49:35
|
|
|
no nii nüüd olen katkise küna ees ,et mida osta kas see samsungi 226bw või 2232bw.Uurides asja pidi see 226bw olema üsna suur loterii,et mis paneeliga saad, aga 2232bw mis sellega siis on kas sellel ka mingi mitu erinevat paneeli ja võimalus ,et saad selle saasta c paneeli ? või siis võtta juba see 24" dell E248WFP?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
27.07.2008 18:53:39
|
|
|
ka selle 2232bw'ga on loterii
dell'il pidavat kah olema osade paneelidega sama jama.... 8)
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enx
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2003
|
27.07.2008 19:34:04
|
|
|
| angel kirjutas: |
ka selle 2232bw'ga on loterii
dell'il pidavat kah olema osade paneelidega sama jama.... 8) |
kuidas ma teada saan,et mis paneel on? on kuskil peale kirjutatud?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
27.07.2008 19:46:07
|
|
|
uuri foorumitest aga samsungil minuteada oli mingi "peidetud menüü".
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
27.07.2008 20:15:46
|
|
|
| angel kirjutas: |
| uuri foorumitest aga samsungil minuteada oli mingi "peidetud menüü". |
kas samsungil pole kirjas taga kleebisel?
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
27.07.2008 20:17:18
|
|
|
võimalik... aga vahepeal kas polnud mingi jura et samsung otsustas igatpidi asja peitma hakata...
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
27.07.2008 20:25:31
|
|
|
| ma mäletan et 226BW puhul oli taha kleepsule migni täht pandud. ning selle järgi võis arvata, mis firma paneel. täiesti võimalik, et hidden menus on ka midagi
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
27.07.2008 20:31:41
|
|
|
| heikis kirjutas: |
| ma mäletan et 226BW puhul oli taha kleepsule migni täht pandud. ning selle järgi võis arvata, mis firma paneel. täiesti võimalik, et hidden menus on ka midagi |
Jah.2x32BW seerial on see ära koristatud ja palju õnne ostjale kui ta tahab ,et kõik monitorid arvutipoes tööle pandaks ja nende hidden menud tööle pantaks .Nüüd pole enam lootustki isegi küsimise peale S paneeli saada kuna tõenäoliselt neid Eestis lihtsalt ei eksisteeri
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enx
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2003
|
27.07.2008 21:17:08
|
|
|
homme lähen desknote poodi ja vaatan kas lubavad menüüse vaadata. Ise lugesin foorumitest niipalju,et mis on tehtud juulis 2007 from China,Tianjin need pidid olema s paneeliga. Kui nad ei luba vaadata siis ju jääb ostmata
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andres1221
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2005
|
28.07.2008 00:02:39
|
|
|
| hmm, praegu nagu ei oskaksi siis ühegi monitori poole vaadata? Kui enamik on selle jura paneeliga, siis ei tõmba selle poole väga. Lugesin, et väga hullu ei tohiks olla, erinevus ei ole väga suur ja värvid saab ise paika timmida, aga paistab, et need teised paneelid on ikkagi suht kaltsud? Rohkem defekte jne.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Simmi
HV kasutaja
liitunud: 27.11.2007
|
28.07.2008 13:15:37
|
|
|
Soovitage head LCD 19" WIDESCREEN Monitori 1440x900 on vist reso
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
28.07.2008 17:25:00
|
|
|
Nagu ma jutu järgi aru saan, siis oma hinnaklassis peaks LG L226WTQ (AK's 3400 EEK) vist parim olema? Plaan siis 22" LCD osta.
Või äkki see parem: LG LCD FLATRON W2252S-PF 22"LCD?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raider007
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
29.07.2008 18:29:52
|
|
|
| MiXeR kirjutas: |
Nagu ma jutu järgi aru saan, siis oma hinnaklassis peaks LG L226WTQ (AK's 3400 EEK) vist parim olema? Plaan siis 22" LCD osta.
Või äkki see parem: LG LCD FLATRON W2252S-PF 22"LCD? |
LG L226WTQ on väga hea monitor Ise oman seda isendit ja olen väga rahul..Pilt siis kah siia
http://php.khk.tartu.ee/~raido.kerna/pilt.JPG
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
29.07.2008 18:38:16
|
|
|
| Raider007 kirjutas: |
| MiXeR kirjutas: |
Nagu ma jutu järgi aru saan, siis oma hinnaklassis peaks LG L226WTQ (AK's 3400 EEK) vist parim olema? Plaan siis 22" LCD osta.
Või äkki see parem: LG LCD FLATRON W2252S-PF 22"LCD? |
LG L226WTQ on väga hea monitor Ise oman seda isendit ja olen väga rahul..Pilt siis kah siia
http://php.khk.tartu.ee/~raido.kerna/pilt.JPG |
tee parem foto backlight bleedingust, mitte mingist mõttetusest
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LeonardoVa
HV vaatleja

liitunud: 18.07.2008
|
31.07.2008 00:40:25
|
|
|
LG L226WTQ Sai eile ostetud koos uue arvutiga ja väga geniaalne on.
Jube suur muidugi on ühest ekraani servast kiirelt teise vaatamiseks peab kohati pead liigutama:D
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madd0g
HV veteran

liitunud: 05.10.2007
|
31.07.2008 08:12:47
|
|
|
LeonardoVa, Mine kaugemale;)
_________________ Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas. |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sahib
HV veteran

liitunud: 25.08.2003
|
31.07.2008 19:25:09
|
|
|
andres1221, LENOVO MONITOR L220X 22 1920x1200 wide
_________________ Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ... |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madd0g
HV veteran

liitunud: 05.10.2007
|
31.07.2008 21:29:02
|
|
|
KAs kellelgi on soovitada 22 tollist monitori kuni 4000k Võib olla ka kasutatud.
_________________ Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas. |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andres1221
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2005
|
31.07.2008 22:37:17
|
|
|
| Sahib kirjutas: |
andres1221, LENOVO MONITOR L220X 22 1920x1200 wide  |
hmm... Mille poolest ta teistest parem on? Palju ta hinnaks on?
Ma arvasin, et 22'' tollised on 1680x1050.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
01.08.2008 08:40:45
|
|
|
pva paneel, olenevalt maitsest ja vajadusest reso.
7k kanti.
...
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andres1221
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2005
|
01.08.2008 21:08:45
|
|
|
Njaa, ma siiski 7 kilo ei tahaks monitori alla matta. Võiks jääda ikka alla 6k.
Ise mõtlen praegu 2232BW ja L226WTQ vahel. Jääks veidi raha üle. Ostaks mälu juurde ja ehk ka kõvaketta.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enx
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2003
|
02.08.2008 08:56:05
|
|
|
Lõpux sain oma samsung 2232bw ka kätte ostuga täiega rahul (igat penni väärt) ja sain niinimetatud the best panel versiooni:D ehk siis s-paneeliga. M-PE22B0CAA-1005
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andres1221
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2005
|
02.08.2008 09:25:12
|
|
|
| enx kirjutas: |
Lõpux sain oma samsung 2232bw ka kätte ostuga täiega rahul (igat penni väärt) ja sain niinimetatud the best panel versiooni:D ehk siis s-paneeliga. M-PE22B0CAA-1005 |
Kust ostsid ja palju plekkis?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enx
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2003
|
02.08.2008 09:41:11
|
|
|
ostsin desknotest 4200- eestlast
soovitan soojalt seda monitori
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@rten
HV kasutaja
liitunud: 08.06.2007
|
03.08.2008 15:42:19
|
|
|
| andres1221 kirjutas: |
| enx kirjutas: |
Lõpux sain oma samsung 2232bw ka kätte ostuga täiega rahul (igat penni väärt) ja sain niinimetatud the best panel versiooni:D ehk siis s-paneeliga. M-PE22B0CAA-1005 |
Kust ostsid ja palju plekkis? |
Faunis maksab 3800.- Ise soovitan ka seda monitori
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/69136/
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andres1221
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2005
|
03.08.2008 22:59:56
|
|
|
Kuidas neil Desknotidel ja Faunidel garantiiga ja kohale toimetamisega on? On muidu usaldusväärsed firmad.
Fauni koduleht oli küll aastast 93, vähemalt väljanägemine jättis sellise tunde : P, kuigi sai lugeda ka positiivseid kommentaare.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madd0g
HV veteran

liitunud: 05.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enx
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2003
|
03.08.2008 23:57:43
|
|
|
| andres1221 kirjutas: |
Kuidas neil Desknotidel ja Faunidel garantiiga ja kohale toimetamisega on? On muidu usaldusväärsed firmad.
Fauni koduleht oli küll aastast 93, vähemalt väljanägemine jättis sellise tunde : P, kuigi sai lugeda ka positiivseid kommentaare. |
desknotest tellisin esmaspäeval ja reedex oli käes....aga pidi ikka pinda ka käima enne kui asja kätte sain.
Algul pidi olema laos ja siis tuli välja ,et polegi laos ja pidid kuskilt leedust tellima.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-jk-
HV vaatleja
liitunud: 18.09.2006
|
04.08.2008 10:47:02
|
|
|
| enx kirjutas: |
Lõpux sain oma samsung 2232bw ka kätte ostuga täiega rahul (igat penni väärt) ja sain niinimetatud the best panel versiooni:D ehk siis s-paneeliga. M-PE22B0CAA-1005 |
M-PE22B0CAA-1005 - see kood on s-paneeli tunnus? kus see ilmneb, kui poodi minna kaupa vaatama?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
04.08.2008 11:09:57
|
|
|
| -jk- kirjutas: |
| enx kirjutas: |
Lõpux sain oma samsung 2232bw ka kätte ostuga täiega rahul (igat penni väärt) ja sain niinimetatud the best panel versiooni:D ehk siis s-paneeliga. M-PE22B0CAA-1005 |
M-PE22B0CAA-1005 - see kood on s-paneeli tunnus? kus see ilmneb, kui poodi minna kaupa vaatama? |
Ei ilmnegi.See on service menüüs.Monitori peab vooluvõrku ühendama ja siis service menust järgi vaatama.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phleg
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
04.08.2008 11:36:52
|
|
|
nädala lõpus sai üks Iiyama Prolite B2403WS soetatud
midagi siunta pole veel leidnud, (va. kerge "afterglow" nagu oleks, vaja veits seadeid timmida)
surfdata tont arvas, et pisut palju on seda Iiyama kiidetud
kes TN paneeli eest ~6k kalliks ei pea, sellele julgeks soovitada
ise nagu igati rahul
_________________ "Things just happen. What the hell." - Didactylos |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enx
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2003
|
04.08.2008 15:42:13
|
|
|
| -jk- kirjutas: |
| enx kirjutas: |
Lõpux sain oma samsung 2232bw ka kätte ostuga täiega rahul (igat penni väärt) ja sain niinimetatud the best panel versiooni:D ehk siis s-paneeliga. M-PE22B0CAA-1005 |
M-PE22B0CAA-1005 - see kood on s-paneeli tunnus? kus see ilmneb, kui poodi minna kaupa vaatama? |
siin siis juttu sellest s-paneelist ja kuidas seda ära tunda http://www.behardware.com/articles/689-10/22-inch-lcd-monitors-the-3rd-wave.html
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andres1221
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2005
|
04.08.2008 16:01:33
|
|
|
hmm, kahtlased hinnad igal pool. Faunis on 226BW pea kilo kallim kui 2232BW, aga nagu ma aru saanud on 2232BW uuem ja parem kui 226BW.
Desknotes oli LQ226WTQ hinnaks mingi ~4,6k. (Kuigi igal pool mujal on ta odavam kui 226BW või 2232BW). 2232BW maksab seal 4,2k.
Kuigi see Fauni 3800.- 2232 BW tunduks väga hea pakkumine, kuid siiski ma ei ole kindel mida ja kust osta.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
04.08.2008 16:06:59
|
|
|
| andres1221 kirjutas: |
hmm, kahtlased hinnad igal pool. Faunis on 226BW pea kilo kallim kui 2232BW, aga nagu ma aru saanud on 2232BW uuem ja parem kui 226BW.
Desknotes oli LQ226WTQ hinnaks mingi ~4,6k. (Kuigi igal pool mujal on ta odavam kui 226BW või 2232BW). 2232BW maksab seal 4,2k.
Kuigi see Fauni 3800.- 2232 BW tunduks väga hea pakkumine, kuid siiski ma ei ole kindel mida ja kust osta. |
Njah eks ta ole.Maksad heas usus rohkem,et S paneel saada ja saad teise paneeli või siis maksad nii vähe kui võimalik ja saad ikka teise paneeli .Muidugi mida väiksem firma seda tõenäolisem,et tullakse vastu ja vaadatakse järgi mis paneel on.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enx
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2003
|
04.08.2008 17:00:09
|
|
|
| desknotes küsisin et äkki saaks vaadata, kas on s või mitte, aga ei olnud sellist võimalust seal. Kohale jõudis vaatsin värisevate kätega menüüse:D aga jah joppas selle s-iga seekord
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
04.08.2008 17:32:41
|
|
|
| Mis te jamate sellise tootjaga üldse, kes paneb ostjad sellisesse õnnemängu... Parem minge kindla peale välja ja ostke monitor tootjalt, kes sellist huijaad ja klientide lollitamist ei koralda ning aus on.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
04.08.2008 17:37:43
|
|
|
| time123 kirjutas: |
| Mis te jamate sellise tootjaga üldse, kes paneb ostjad sellisesse õnnemängu... Parem minge kindla peale välja ja ostke monitor tootjalt, kes sellist huijaad ja klientide lollitamist ei koralda ning aus on. |
Sest paraku on ainult 2 tootjat kes konkurentsi suudavad pakkuda Samsale monitoride osas.Nendeks on LG ja Dell.Ja nemadgi kasutavad eri paneele(kuigi vähem).Tegelikult pole see otseselt tootja süü.Temal on erinevad monitorid erinevate regioonide jaoks.Aga mõningad ahned kaupmehed lihtsalt ei saa jätta võimalust kasutamata,et inimesi koorida .Importides kaupa mis peaks maksma vähem ja müüma seda originaali(euroopa regiooni jaoks mõeldud S) pähe
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tipp
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2007
|
04.08.2008 19:00:52
|
|
|
Juhtus selline asi, et LCD kukkus kogemata xbox360'ne peale ja tekkis väikene kriim. Kas keegi on püüdnud mingi ainega kriime parandada vms? Googlest leidsin, et vaseliiniga, aga järsku on mõni spetsaine, mis pole väga kallis ja Eestis saadaval?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
04.08.2008 20:15:54
|
|
|
Keegi oskab soovitada 20 tollist 1680x1050 resoga monitori?
Valik on nii suur, et võtab kirjuks silme ees, monitori vaja siis netis surfamiseks.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
04.08.2008 20:21:36
|
|
|
Netis surfamiseks on äkki parem 22", tekst 20" monitoril sellise resoga võib natuke kirbusita moodi jääda...
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
04.08.2008 20:26:42
|
|
|
| time123 kirjutas: |
Netis surfamiseks on äkki parem 22", tekst 20" monitoril sellise resoga võib natuke kirbusita moodi jääda...  |
irw jumal hoidku dp suurendamine on näiteks olemas,plus veel ctrl ja hiire rullik kui väga vaja
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
04.08.2008 20:48:52
|
|
|
| time123 kirjutas: |
Netis surfamiseks on äkki parem 22", tekst 20" monitoril sellise resoga võib natuke kirbusita moodi jääda...  |
Mhh, ise mõtlesin ,et just hea lugemiseks väike piksel aga samas mayby panen ka puusse.
Või oleks mõttekam 19tollise poole vaadata?Sest 22 on liiga suur.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
04.08.2008 20:50:47
|
|
|
| Netis surfamiseks võib 4:3 või 5:4 suhtega monitor parem olla.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-jk-
HV vaatleja
liitunud: 18.09.2006
|
05.08.2008 10:46:43
|
|
|
| enx kirjutas: |
| -jk- kirjutas: |
| enx kirjutas: |
Lõpux sain oma samsung 2232bw ka kätte ostuga täiega rahul (igat penni väärt) ja sain niinimetatud the best panel versiooni:D ehk siis s-paneeliga. M-PE22B0CAA-1005 |
M-PE22B0CAA-1005 - see kood on s-paneeli tunnus? kus see ilmneb, kui poodi minna kaupa vaatama? |
siin siis juttu sellest s-paneelist ja kuidas seda ära tunda http://www.behardware.com/articles/689-10/22-inch-lcd-monitors-the-3rd-wave.html |
kas selle kontrollimiseks peab olema signaal taga või on lihtsalt vajalik vooluvõrgus olemine?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|