Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 134, 135, 136  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 17.07.2008 01:17:48 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
denis28,
Tal on need ribid sellised õhukesed nagu olema peavad thumbs_up.gif mitte ligi 1mm paksused kust ei saa sooja välja thumbs_down.gif icon_mad.gif

Pigem on asi ribide vahedes mitte ribide paksuses! HR-01 Plus`il ~1mm paksused ribid ja jahutab väga hästi kuna ribid on üksteisest
mõistlikul kaugusel, et õhuvool kergemini läbi pääseks. Mis kasu sellest kui palju õhukesi ribisid kuid üksteisega liialt lähestikku? õhuvool on sel juhul halvem.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 17.07.2008 06:16:19 vasta tsitaadiga

CorsairX, need ribid seal ei ole nii lähestiku,et ei pääse liikuma õhk seal icon_wink.gif Paksuses kah ikka asi! Kui krt ribid ikka eriliselt paksud on siis ei saa sealt kuidagi sooja välja madalatel rpm oleva vendiga vaid pead korralikut vuhisema panema ventika sinna peale icon_neutral.gif

Selline mulje on jäänud mulle endale peale ~6-7 erineva cooleri kasutamist/"testimist" thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 17.07.2008 11:12:46 vasta tsitaadiga

omgwtf, no ma ei tea mis värk sul siis on... HR-01 Plus mul esimene jahuti millel nii paksud ribid ja jahutab sama vendiga madalatel pööretel paremini kui infinity icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 18.07.2008 21:39:09 vasta tsitaadiga

Danamics LM10 - The worlds first commercially available liquid metal based CPU cooler
http://www.nordichardware.com/news,7958.html

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2008 15:10:25 vasta tsitaadiga

Kas mitte Jaan sellist asja juba ammu plaaninud ei ole? icon_razz.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 20.07.2008 17:40:35 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Kas mitte Jaan sellist asja juba ammu plaaninud ei ole? icon_razz.gif

Ise ehitada? Seda jahutust vist veel müügil ei ole.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2008 17:43:51 vasta tsitaadiga

AJ, jah, aga see pole minu asi teiste ideid avaldada icon_wink.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 25.07.2008 10:26:35 vasta tsitaadiga

Taani firma Danamics teatas, et tuleb turule esimese arvutiprotsessori-jahutiga, milles voolab vedel metall.

Danamics väidab, et LM10, milles elektromagnetpumba abiga ringleb sulametall, lööb üle kõik endised õhk- ja

vesijahutussüsteemid nii energiasäästlikkuse (voolutarve 1 vatt) kui ka soojusjuhtivuse poolest. Kahjuks pole keegi väidet seni kontrollida saanud, sest müüki LM10 veel jõudnud pole. Teadmata on ka seadme hind.

Vaata: www.danamics.com

allikas: http://www.epl.ee/artikkel/436447


icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 26.07.2008 17:27:53 vasta tsitaadiga

TheDJ, Hind tuleb ka jõhker thumbs_up.gif

Edit: Kas keegi Scythe Andy Samurai Masterit ei taha osta??
Mul pea kuu juba see prose jahutus niisama vedeleb..
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4521895#4521895
Jahutab ainult paar kraadi halvemini, kui TR Ultra 120 Extreme thumbs_up.gif
Oleks teadnud poleks üldse Ultra Extremi tellinudki icon_rolleyes.gif

_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
in-sane
HV kasutaja
in-sane

liitunud: 18.03.2006




sõnum 26.07.2008 17:49:02 vasta tsitaadiga

Liquid metal cooling coming in Q3
http://www.nordichardware.com/news,7667.html

Kahjuks pole ühestki hinnast ega performancei näitajatest juttu.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cass
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2008 18:13:59 vasta tsitaadiga

Ei tea kas on õige koht sellise info küsimiseks aga eks asjapulgad tõstavad ümber kui valesti läheb icon_smile.gif

Küss oleks, et millise jahutuse võiks istutada E8200 prose peale, et see üüratult lärmakas inbox junn sealt minema visata.
Võib pakkuda ka kasutatud varianti ja samuti mingi törts pastat juurde oleks hea icon_wink.gif
Vesijahutusele olen ka mõelnud aga pole aega tegeleda asjaga muidu oleks täitsa huvitav projekt.

Arvuti ise selline enamjaolt idles töötav file sharing ja kontori tarkvara kasutamiseks.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 01.08.2008 18:20:03 vasta tsitaadiga

Cass kirjutas:
Ei tea kas on õige koht sellise info küsimiseks aga eks asjapulgad tõstavad ümber kui valesti läheb icon_smile.gif

Küss oleks, et millise jahutuse võiks istutada E8200 prose peale, et see üüratult lärmakas inbox junn sealt minema visata.
Võib pakkuda ka kasutatud varianti ja samuti mingi törts pastat juurde oleks hea icon_wink.gif
Vesijahutusele olen ka mõelnud aga pole aega tegeleda asjaga muidu oleks täitsa huvitav projekt.

Arvuti ise selline enamjaolt idles töötav file sharing ja kontori tarkvara kasutamiseks.


Vaata minu eelmist posti!!!!














Aga kahjuks jäid hiljaks jahutus on müüdud! rofl.gif

_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cass
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2008 18:22:30 vasta tsitaadiga

TruePlaya kirjutas:


Aga kahjuks jäid hiljaks jahutus on müüdud! rofl.gif


seda ma lugesin jah ja vaatasin, et juba lännu. icon_cry.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2008 00:09:17 vasta tsitaadiga

Aidake valida
kas
Scythe Zipang http://arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=33&menyy_id=33&action=look&lookid=14592
või
Scythe NINJA2 http://arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=33&menyy_id=33&action=look&lookid=14578
või soovitate midagi muud selle raha eest?
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
manny50
HV kasutaja
manny50

liitunud: 09.02.2007




sõnum 06.08.2008 00:11:16 vasta tsitaadiga

Zipang on parem. Vähemalt kuu aega tagasi oli..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2008 00:20:58 vasta tsitaadiga

Keegi Freezer Xtreme CPU jahutuse kohta kah mingit infot leidnud on? Ehk siis kui tõhusalt jahutab etc.

Teagi kas oodata veel 2 nädalat ja loota et saan Freezeri või minna Zipange ostma icon_neutral.gif Freezer Xtreme peaks kenasti odavam olema samas icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 06.08.2008 01:12:24 vasta tsitaadiga

Zipang tundubpäris asjalik jahutus olevat. thumbs_up.gif
http://www.frostytech.com/articleview.cfm?articleID=2248
http://www.xbitlabs.com/articles/coolers/display/scythe-zipang-xigmatek-hdtd1284.html
http://www.overclockersclub.com/reviews/scythe_zipang/
http://www.silentpcreview.com/article839-page1.html

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 06.08.2008 02:02:00 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Keegi Freezer Xtreme CPU jahutuse kohta kah mingit infot leidnud on? Ehk siis kui tõhusalt jahutab etc.

Teagi kas oodata veel 2 nädalat ja loota et saan Freezeri või minna Zipange ostma icon_neutral.gif Freezer Xtreme peaks kenasti odavam olema samas icon_rolleyes.gif

Selle freezer extremega tundub neil mingi ilge jama olevat sest asi oleks pidanud juba ~3 kuud tagasi vabalt poelettidel saada olema. Jahutus ammuilma välja kuulutatud aga kuskilt saada ei ole icon_confused.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 06.08.2008 02:37:56 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
angel kirjutas:
Keegi Freezer Xtreme CPU jahutuse kohta kah mingit infot leidnud on? Ehk siis kui tõhusalt jahutab etc.

Teagi kas oodata veel 2 nädalat ja loota et saan Freezeri või minna Zipange ostma icon_neutral.gif Freezer Xtreme peaks kenasti odavam olema samas icon_rolleyes.gif

Selle freezer extremega tundub neil mingi ilge jama olevat sest asi oleks pidanud juba ~3 kuud tagasi vabalt poelettidel saada olema. Jahutus ammuilma välja kuulutatud aga kuskilt saada ei ole icon_confused.gif

Ülevaateid ka ei ole, ainult uudised, et selline jahutus on tulemas. icon_confused.gif

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pspman
HV kasutaja
Pspman

liitunud: 30.09.2007




sõnum 10.08.2008 09:32:52 vasta tsitaadiga

soovitage jahutust E8500-le!!
_________________
Chuck Norris võib ka keerdukse pauguga kinni lüüa!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 10.08.2008 10:20:26 vasta tsitaadiga

Thermalright Ultra 120 Extreme icon_wink.gif
_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 10.08.2008 10:26:57 vasta tsitaadiga

Pspman, Milleks vaja? Clockima hakkad?
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pspman
HV kasutaja
Pspman

liitunud: 30.09.2007




sõnum 10.08.2008 11:32:09 vasta tsitaadiga

oleks jah soovi siis nata kellata

E. Thermalright Ultra 120 Extreme natuke kallis minu jaoks

_________________
Chuck Norris võib ka keerdukse pauguga kinni lüüa!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 10.08.2008 11:48:34 vasta tsitaadiga

Pspman, Palju sul raha oleks siis panna jahutuse alla?
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pspman
HV kasutaja
Pspman

liitunud: 30.09.2007




sõnum 10.08.2008 12:41:54 vasta tsitaadiga

tegelt ei ole prageu veel seda jahutust vaja aga hakkaks juba vaatama enne tuleks mul osta video
_________________
Chuck Norris võib ka keerdukse pauguga kinni lüüa!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 10.08.2008 13:51:15 vasta tsitaadiga

doh.gif
_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 10.08.2008 14:41:13 vasta tsitaadiga

TruePlaya, ja sina soovitad ka kohe "kõige" kallimat? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 10.08.2008 14:43:47 vasta tsitaadiga

Kõige paremat icon_biggrin.gif

Aga noh odavaid pole ju mõtet osta parem siis juba inboxi juurde jääda icon_biggrin.gif

_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 10.08.2008 14:51:52 vasta tsitaadiga

TruePlaya kirjutas:
Kõige paremat icon_biggrin.gif

Aga noh odavaid pole ju mõtet osta parem siis juba inboxi juurde jääda icon_biggrin.gif

Mis jutt see selline on? icon_confused.gif Esiteks sinu ultra ei ole parim. Teiseks saab tunduvalt odavamalt pea samahea tipp-klassi jahuti (esiotsas enivei nii väikesed temperatuuride vahed!). Sinu ultra maksab ~740.- + raske saadavus. Hea näide on sinu jahutist parem Xigmatek HDT-S1283 mis maksab ~547.-
Enne uuri kui oma asja haipima kukud.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 10.08.2008 14:51:53 vasta tsitaadiga

TruePlaya, iga lits kiidab oma piixu ja ma ütlen,et see ei ole kõige parem mis sul on! Seega saa üle..
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 10.08.2008 14:56:47 vasta tsitaadiga

Kust ma teadsin, et peale mu posti kohe lennatakse peale nagu koerad haukuma icon_biggrin.gif
_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2008 14:57:58 vasta tsitaadiga

Rahu rahu, tüdrukud 8)
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 10.08.2008 14:58:26 vasta tsitaadiga

Pspman, Soovitaks hoopis OCZ vendetta2 võtta mis on odavam ja parem TruePlaya, "parimast" thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 10.08.2008 15:04:14 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Rahu rahu, tüdrukud 8)


Tüdrukud ei saa aru, et see kõik on rohkem irooniaga öeldud icon_smile.gif

_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 10.08.2008 15:08:36 vasta tsitaadiga

iroonia ei ole hetkel asjakohane ja see ei kõlanud küll irooniana imo. Aga ok aitab OT-st.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 10.08.2008 15:09:52 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
iroonia ei ole hetkel asjakohane ja see ei kõlanud küll irooniana imo. Aga ok aitab OT-st.


No smailidest oleks võinud ju aru saada icon_wink.gif

_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 10.08.2008 15:13:40 vasta tsitaadiga

no anna andeks aga õpi irooniat õiges kohas kasutama ja seda natuke arusaadavamalt väljendama! Ei näinud mingit põhjust miks seda posti irooniaga võtta ning seda veel mingi icon_biggrin.gif smaili pärast.
Sinu eelnevaid postitusi erinevated teemades lugedes ei olnud küll alust arvata, et iroonitsesid. Aitab juba OT-st icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 10.08.2008 15:18:25 vasta tsitaadiga

bla-bla-bla icon_biggrin.gif
_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 10.08.2008 16:20:37 vasta tsitaadiga

Kuidas siis arvata, kas Scythe Zipang on oma kohaliku hinnaga lootusetult ülehinnatud asjakene?
Kui teda näiteks Big Typhooniga võrrelda, mis ju samuti proset ümbritsevatele radikatele peale puhub icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 10.08.2008 16:27:19 vasta tsitaadiga

Zipang`i eelis pidavat eelkõige vaiksus olema aga sellise hinna juures eelistaksin pigem Mugenit mis tagab kastis parema õhuvoolu. Zipang tekitab oma õhuvoolu suunaga omamoodi "keerise" imo.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2008 16:56:08 vasta tsitaadiga

Ma võtsin hiljuti endale Samurai Master´i, mis on suht sama hinnaga aga jahutab paremini ning samas pole üldsegi lärmakas.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2008 18:04:14 vasta tsitaadiga

soovitate siin ka siukseid jahuteid midagi ikka annab omale normaalse hinnaga leida.... icon_rolleyes.gif
ultra 740 kust kohast huvitav? eesti poodides ikka :
link
ja scythe mugen ka suht tips tops ja olemas ikka poodides
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 10.08.2008 18:14:22 vasta tsitaadiga

denis28, saksas ultra hind ~740.- + ~300.- post eestisse. TruePlaya sai minu kaudu saksast. Tõin lihtsalt õiged hinnad välja nagu olema peakski.
See ammugi teada ,et meil siin banaaniwabariigis pannakse mõnus kopikas otsa ja kasulikum kuskilt mujalt tellida.
Muidu hetkel peaks hinna/perfi suhtes OCZ Vendetta 2 ka väga tegija olema ning seda vist ole ox.ee-s ka saada kui ma ei eksi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2008 18:15:12 vasta tsitaadiga

oleneb ka mis tootest jutt käib... AC asjad tunduvad vist suht "asjaliku" hinnaga olevat. Ülejärgmine nädal igatahes paistab kas see freezer lõpuks saabub või mitte... piix kaua võib ühte jahutust oodata (varste mul aasta täis Q6600 peale mineva jahutuse jahtimisest icon_lol.gif )
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 10.08.2008 18:21:15 vasta tsitaadiga

angel, ma miskipärast suht kindel, et seda ei ilmu ka ülejärgmine nädal icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2008 18:23:40 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
angel, ma miskipärast suht kindel, et seda ei ilmu ka ülejärgmine nädal icon_rolleyes.gif


vaatame... egas ma enne alla anna kui see Xtreme masinas icon_razz1.gif

siiani vähemalt kõigi ac toodetega positiivsed kogemused... loodaks ka sellest head asja saada + ei maksaks palju. Disaini eest nagu eriti maksta ei tahaks (enamus coolereid tundub et on sellepärast juba kallid et säravad ja läigivad + logo)

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
manny50
HV kasutaja
manny50

liitunud: 09.02.2007




sõnum 11.08.2008 14:47:06 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda, et mis termopasta on kaasas Big Typhooniga, ja kui palju seda on või on kohe talla alla pandud juba?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 11.08.2008 18:30:08 vasta tsitaadiga

manny50 kirjutas:
Keegi oskab öelda, et mis termopasta on kaasas Big Typhooniga, ja kui palju seda on või on kohe talla alla pandud juba?

Mingi kilekott valge pastaga on kaasas. Sellest peaks piisama, et jahutus peale panna.
http://www.bigbruin.com/reviews05/bigtyphoon/imageview.php?file=pic13.jpg

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 11.08.2008 18:43:01 vasta tsitaadiga

Sellest piisas mulle umbes 8-9 korraks ja siis kuivas ää icon_wink.gif See kotike on enamuste cooleritega kaasas oli Vendetta ja Vendetta2 oli Mugeniga ja ilmselt ka paljude teistega millele ei ole juba tallale kantud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 10:48:41 vasta tsitaadiga

Mis on parem kas
Thermalright Ultra-120 EXTREME CPU Heatpipe Heatsink + Noctua NF-P12 Fan
või
Noctua NH-U12P CPU Heatpipe Heatsink with NF-P12 Fan
sellessuhtes et tahaks vaikust ja jahedat proset icon_razz1.gif
edit: vendetta 2 ja neid nagu ei leia praegu ox-is ka pole laos jne...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 134, 135, 136  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.