|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
17.07.2008 01:17:48
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
denis28,
Tal on need ribid sellised õhukesed nagu olema peavad mitte ligi 1mm paksused kust ei saa sooja välja  |
Pigem on asi ribide vahedes mitte ribide paksuses! HR-01 Plus`il ~1mm paksused ribid ja jahutab väga hästi kuna ribid on üksteisest
mõistlikul kaugusel, et õhuvool kergemini läbi pääseks. Mis kasu sellest kui palju õhukesi ribisid kuid üksteisega liialt lähestikku? õhuvool on sel juhul halvem.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
17.07.2008 06:16:19
|
|
|
CorsairX, need ribid seal ei ole nii lähestiku,et ei pääse liikuma õhk seal Paksuses kah ikka asi! Kui krt ribid ikka eriliselt paksud on siis ei saa sealt kuidagi sooja välja madalatel rpm oleva vendiga vaid pead korralikut vuhisema panema ventika sinna peale
Selline mulje on jäänud mulle endale peale ~6-7 erineva cooleri kasutamist/"testimist"
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
17.07.2008 11:12:46
|
|
|
omgwtf, no ma ei tea mis värk sul siis on... HR-01 Plus mul esimene jahuti millel nii paksud ribid ja jahutab sama vendiga madalatel pööretel paremini kui infinity
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
20.07.2008 15:10:25
|
|
|
Kas mitte Jaan sellist asja juba ammu plaaninud ei ole?
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
20.07.2008 17:40:35
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
Kas mitte Jaan sellist asja juba ammu plaaninud ei ole?  |
Ise ehitada? Seda jahutust vist veel müügil ei ole.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
20.07.2008 17:43:51
|
|
|
AJ, jah, aga see pole minu asi teiste ideid avaldada
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheDJ
HV veteran
liitunud: 02.02.2003
|
25.07.2008 10:26:35
|
|
|
Taani firma Danamics teatas, et tuleb turule esimese arvutiprotsessori-jahutiga, milles voolab vedel metall.
Danamics väidab, et LM10, milles elektromagnetpumba abiga ringleb sulametall, lööb üle kõik endised õhk- ja
vesijahutussüsteemid nii energiasäästlikkuse (voolutarve 1 vatt) kui ka soojusjuhtivuse poolest. Kahjuks pole keegi väidet seni kontrollida saanud, sest müüki LM10 veel jõudnud pole. Teadmata on ka seadme hind.
Vaata: www.danamics.com
allikas: http://www.epl.ee/artikkel/436447
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
26.07.2008 17:27:53
|
|
|
TheDJ, Hind tuleb ka jõhker
Edit: Kas keegi Scythe Andy Samurai Masterit ei taha osta??
Mul pea kuu juba see prose jahutus niisama vedeleb..
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4521895#4521895
Jahutab ainult paar kraadi halvemini, kui TR Ultra 120 Extreme
Oleks teadnud poleks üldse Ultra Extremi tellinudki
_________________ Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
in-sane
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cass
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2003
|
01.08.2008 18:13:59
|
|
|
Ei tea kas on õige koht sellise info küsimiseks aga eks asjapulgad tõstavad ümber kui valesti läheb
Küss oleks, et millise jahutuse võiks istutada E8200 prose peale, et see üüratult lärmakas inbox junn sealt minema visata.
Võib pakkuda ka kasutatud varianti ja samuti mingi törts pastat juurde oleks hea
Vesijahutusele olen ka mõelnud aga pole aega tegeleda asjaga muidu oleks täitsa huvitav projekt.
Arvuti ise selline enamjaolt idles töötav file sharing ja kontori tarkvara kasutamiseks.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
01.08.2008 18:20:03
|
|
|
| Cass kirjutas: |
Ei tea kas on õige koht sellise info küsimiseks aga eks asjapulgad tõstavad ümber kui valesti läheb
Küss oleks, et millise jahutuse võiks istutada E8200 prose peale, et see üüratult lärmakas inbox junn sealt minema visata.
Võib pakkuda ka kasutatud varianti ja samuti mingi törts pastat juurde oleks hea
Vesijahutusele olen ka mõelnud aga pole aega tegeleda asjaga muidu oleks täitsa huvitav projekt.
Arvuti ise selline enamjaolt idles töötav file sharing ja kontori tarkvara kasutamiseks. |
Vaata minu eelmist posti!!!!
Aga kahjuks jäid hiljaks jahutus on müüdud!
_________________ Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cass
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2003
|
01.08.2008 18:22:30
|
|
|
| TruePlaya kirjutas: |
Aga kahjuks jäid hiljaks jahutus on müüdud!  |
seda ma lugesin jah ja vaatasin, et juba lännu.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
manny50
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
06.08.2008 00:11:16
|
|
|
| Zipang on parem. Vähemalt kuu aega tagasi oli..
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
06.08.2008 00:20:58
|
|
|
Keegi Freezer Xtreme CPU jahutuse kohta kah mingit infot leidnud on? Ehk siis kui tõhusalt jahutab etc.
Teagi kas oodata veel 2 nädalat ja loota et saan Freezeri või minna Zipange ostma Freezer Xtreme peaks kenasti odavam olema samas
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
06.08.2008 02:02:00
|
|
|
| angel kirjutas: |
Keegi Freezer Xtreme CPU jahutuse kohta kah mingit infot leidnud on? Ehk siis kui tõhusalt jahutab etc.
Teagi kas oodata veel 2 nädalat ja loota et saan Freezeri või minna Zipange ostma Freezer Xtreme peaks kenasti odavam olema samas  |
Selle freezer extremega tundub neil mingi ilge jama olevat sest asi oleks pidanud juba ~3 kuud tagasi vabalt poelettidel saada olema. Jahutus ammuilma välja kuulutatud aga kuskilt saada ei ole
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
06.08.2008 02:37:56
|
|
|
| CorsairX kirjutas: |
| angel kirjutas: |
Keegi Freezer Xtreme CPU jahutuse kohta kah mingit infot leidnud on? Ehk siis kui tõhusalt jahutab etc.
Teagi kas oodata veel 2 nädalat ja loota et saan Freezeri või minna Zipange ostma Freezer Xtreme peaks kenasti odavam olema samas  |
Selle freezer extremega tundub neil mingi ilge jama olevat sest asi oleks pidanud juba ~3 kuud tagasi vabalt poelettidel saada olema. Jahutus ammuilma välja kuulutatud aga kuskilt saada ei ole  |
Ülevaateid ka ei ole, ainult uudised, et selline jahutus on tulemas.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pspman
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2007
|
10.08.2008 09:32:52
|
|
|
soovitage jahutust E8500-le!!
_________________ Chuck Norris võib ka keerdukse pauguga kinni lüüa! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
10.08.2008 10:20:26
|
|
|
Thermalright Ultra 120 Extreme
_________________ Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
10.08.2008 10:26:57
|
|
|
| Pspman, Milleks vaja? Clockima hakkad?
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pspman
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2007
|
10.08.2008 11:32:09
|
|
|
oleks jah soovi siis nata kellata
E. Thermalright Ultra 120 Extreme natuke kallis minu jaoks
_________________ Chuck Norris võib ka keerdukse pauguga kinni lüüa! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
10.08.2008 11:48:34
|
|
|
| Pspman, Palju sul raha oleks siis panna jahutuse alla?
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pspman
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2007
|
10.08.2008 12:41:54
|
|
|
tegelt ei ole prageu veel seda jahutust vaja aga hakkaks juba vaatama enne tuleks mul osta video
_________________ Chuck Norris võib ka keerdukse pauguga kinni lüüa! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
10.08.2008 13:51:15
|
|
|
_________________ Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
10.08.2008 14:41:13
|
|
|
TruePlaya, ja sina soovitad ka kohe "kõige" kallimat?
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
10.08.2008 14:43:47
|
|
|
Kõige paremat
Aga noh odavaid pole ju mõtet osta parem siis juba inboxi juurde jääda
_________________ Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
10.08.2008 14:51:52
|
|
|
| TruePlaya kirjutas: |
Kõige paremat
Aga noh odavaid pole ju mõtet osta parem siis juba inboxi juurde jääda  |
Mis jutt see selline on? Esiteks sinu ultra ei ole parim. Teiseks saab tunduvalt odavamalt pea samahea tipp-klassi jahuti (esiotsas enivei nii väikesed temperatuuride vahed!). Sinu ultra maksab ~740.- + raske saadavus. Hea näide on sinu jahutist parem Xigmatek HDT-S1283 mis maksab ~547.-
Enne uuri kui oma asja haipima kukud.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
10.08.2008 14:51:53
|
|
|
| TruePlaya, iga lits kiidab oma piixu ja ma ütlen,et see ei ole kõige parem mis sul on! Seega saa üle..
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
10.08.2008 14:56:47
|
|
|
Kust ma teadsin, et peale mu posti kohe lennatakse peale nagu koerad haukuma
_________________ Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
10.08.2008 14:57:58
|
|
|
| Rahu rahu, tüdrukud 8)
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
10.08.2008 14:58:26
|
|
|
Pspman, Soovitaks hoopis OCZ vendetta2 võtta mis on odavam ja parem TruePlaya, "parimast"
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
10.08.2008 15:04:14
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
| Rahu rahu, tüdrukud 8) |
Tüdrukud ei saa aru, et see kõik on rohkem irooniaga öeldud
_________________ Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
10.08.2008 15:08:36
|
|
|
| iroonia ei ole hetkel asjakohane ja see ei kõlanud küll irooniana imo. Aga ok aitab OT-st.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
10.08.2008 15:09:52
|
|
|
| CorsairX kirjutas: |
| iroonia ei ole hetkel asjakohane ja see ei kõlanud küll irooniana imo. Aga ok aitab OT-st. |
No smailidest oleks võinud ju aru saada
_________________ Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
10.08.2008 15:13:40
|
|
|
no anna andeks aga õpi irooniat õiges kohas kasutama ja seda natuke arusaadavamalt väljendama! Ei näinud mingit põhjust miks seda posti irooniaga võtta ning seda veel mingi smaili pärast.
Sinu eelnevaid postitusi erinevated teemades lugedes ei olnud küll alust arvata, et iroonitsesid. Aitab juba OT-st
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
10.08.2008 15:18:25
|
|
|
bla-bla-bla
_________________ Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
10.08.2008 16:20:37
|
|
|
Kuidas siis arvata, kas Scythe Zipang on oma kohaliku hinnaga lootusetult ülehinnatud asjakene?
Kui teda näiteks Big Typhooniga võrrelda, mis ju samuti proset ümbritsevatele radikatele peale puhub
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
10.08.2008 16:27:19
|
|
|
| Zipang`i eelis pidavat eelkõige vaiksus olema aga sellise hinna juures eelistaksin pigem Mugenit mis tagab kastis parema õhuvoolu. Zipang tekitab oma õhuvoolu suunaga omamoodi "keerise" imo.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
10.08.2008 18:04:14
|
|
|
soovitate siin ka siukseid jahuteid midagi ikka annab omale normaalse hinnaga leida....
ultra 740 kust kohast huvitav? eesti poodides ikka :
link
ja scythe mugen ka suht tips tops ja olemas ikka poodides
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
10.08.2008 18:14:22
|
|
|
denis28, saksas ultra hind ~740.- + ~300.- post eestisse. TruePlaya sai minu kaudu saksast. Tõin lihtsalt õiged hinnad välja nagu olema peakski.
See ammugi teada ,et meil siin banaaniwabariigis pannakse mõnus kopikas otsa ja kasulikum kuskilt mujalt tellida.
Muidu hetkel peaks hinna/perfi suhtes OCZ Vendetta 2 ka väga tegija olema ning seda vist ole ox.ee-s ka saada kui ma ei eksi
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
10.08.2008 18:15:12
|
|
|
oleneb ka mis tootest jutt käib... AC asjad tunduvad vist suht "asjaliku" hinnaga olevat. Ülejärgmine nädal igatahes paistab kas see freezer lõpuks saabub või mitte... piix kaua võib ühte jahutust oodata (varste mul aasta täis Q6600 peale mineva jahutuse jahtimisest )
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
10.08.2008 18:21:15
|
|
|
angel, ma miskipärast suht kindel, et seda ei ilmu ka ülejärgmine nädal
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
10.08.2008 18:23:40
|
|
|
| CorsairX kirjutas: |
angel, ma miskipärast suht kindel, et seda ei ilmu ka ülejärgmine nädal  |
vaatame... egas ma enne alla anna kui see Xtreme masinas
siiani vähemalt kõigi ac toodetega positiivsed kogemused... loodaks ka sellest head asja saada + ei maksaks palju. Disaini eest nagu eriti maksta ei tahaks (enamus coolereid tundub et on sellepärast juba kallid et säravad ja läigivad + logo)
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
manny50
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
11.08.2008 14:47:06
|
|
|
| Keegi oskab öelda, et mis termopasta on kaasas Big Typhooniga, ja kui palju seda on või on kohe talla alla pandud juba?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
11.08.2008 18:30:08
|
|
|
| manny50 kirjutas: |
| Keegi oskab öelda, et mis termopasta on kaasas Big Typhooniga, ja kui palju seda on või on kohe talla alla pandud juba? |
Mingi kilekott valge pastaga on kaasas. Sellest peaks piisama, et jahutus peale panna.
http://www.bigbruin.com/reviews05/bigtyphoon/imageview.php?file=pic13.jpg
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
11.08.2008 18:43:01
|
|
|
Sellest piisas mulle umbes 8-9 korraks ja siis kuivas ää See kotike on enamuste cooleritega kaasas oli Vendetta ja Vendetta2 oli Mugeniga ja ilmselt ka paljude teistega millele ei ole juba tallale kantud
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
12.08.2008 10:48:41
|
|
|
Mis on parem kas
Thermalright Ultra-120 EXTREME CPU Heatpipe Heatsink + Noctua NF-P12 Fan
või
Noctua NH-U12P CPU Heatpipe Heatsink with NF-P12 Fan
sellessuhtes et tahaks vaikust ja jahedat proset
edit: vendetta 2 ja neid nagu ei leia praegu ox-is ka pole laos jne...
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|