Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 113, 114, 115  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2008 02:11:13 vasta tsitaadiga

Ma arvan et neid blur efekte saab ise kah maha keerata (lõppmängus vähemalt) thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sushimees
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2004




sõnum 27.07.2008 11:16:15 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Marduuhin kirjutas:
Tegelikult, kui mina viimati päikest vaatasin päikeseprillidega, siis oli see piisavalt ere, et tekiks väga ebameeldiv tunne.

Nõus, täna kogesin seda jumalt, kui pimestav ikka päike on... icon_biggrin.gif


Võib-olla ma liaaldasin üle icon_biggrin.gif

Aga ikkagi tundub enamus mängudes, et selle bloom'i või HDR'iga on üle pingutatud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 27.07.2008 11:26:14 vasta tsitaadiga

sushimees kirjutas:
Aga ikkagi tundub enamus mängudes, et selle bloom'i või HDR'iga on üle pingutatud.
next-gen graafika. thumbs_down.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan700
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2007




sõnum 27.07.2008 12:30:43 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
next-gen graafika. thumbs_down.gif

Word beer_yum.gif
Kas viga on minus või ongi kolmandal pildil stalker natuke kosunud icon_biggrin.gif ?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2008 13:11:43 vasta tsitaadiga

Araablane kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
Kestaheite ava on ju paremal pool tegelikult.Muidu saaksid kestadega näkku lihtalt ja see on väga valus.

Tava AK jah aga see on selle jaoks pandud et vaadake et kuidas kuulid välja lendavad ja kui laheda efekti see tekitab.
Pisiasi minu jaoks icon_smile.gif


ot:
Olete te kunagi automaadist lasta saanud? icon_eek.gif Mis te arvate, kuidas vasakukäelised peaksid laskma, kui väide, et kestad lendavad näkku- paika peaks. icon_biggrin.gif
Hülsid lendavad AK´l tegelikult umbes 45kraadi ettepoole ehk siis tulistamise suunas. Samamoodi on paljudel teistel automaatidel. icon_smile.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!


viimati muutis Kristoferr 27.07.2008 13:15:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2008 13:14:03 vasta tsitaadiga

Siis oleks kergem ära tunda vasaku käelisi sõjaveterane, neil oleks nägu täis kuuli arme icon_razz.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2008 13:36:05 vasta tsitaadiga

vasakuk2elistel on relvadel tavaliselt ka hylsisuundurid paigaldatud,
k6ik hylsid ei lenda alati yhes suunas, sellel stalkeril v6ivad need armid n2os isegi olla icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2008 13:42:46 vasta tsitaadiga

vermont kirjutas:
vasakuk2elistel on relvadel tavaliselt ka hylsisuundurid paigaldatud,
k6ik hylsid ei lenda alati yhes suunas, sellel stalkeril v6ivad need armid n2os isegi olla icon_biggrin.gif


Õigust räägid, et ei lenda alati ühes suunas. Aga sellegipoolest ei lenda üldjuhul hülsid laskjale näkku. Ma peaks teadma. Lasen ise ka "vale õla pealt". icon_biggrin.gif Pole mul kunagi olnud ühtkegi suunajat.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2008 13:54:10 vasta tsitaadiga

Kristoferr, endale on küll paar korda hülss näkku lendanud mingi x teed pidi ilma, et oleks kusaltki põrkega tulnud (paremast õlast lasen)...
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2008 14:42:07 vasta tsitaadiga

ot:
kjaups kirjutas:
Kristoferr, endale on küll paar korda hülss näkku lendanud mingi x teed pidi ilma, et oleks kusaltki põrkega tulnud (paremast õlast lasen)...


Keegi polegi öelnud, et see võimalik pole icon_biggrin.gif , olen isegi kõrvetava hülsi kraevahele saanud. Näkku ka paar korda õrnalt, aga seda ei pane suure laskmistuhinaga tähelegi icon_biggrin.gif kuna ta just väga suure hooga ei tule enamasti.

Ok, ma lõpetan oma OT siin teemas ära.
icon_biggrin.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
David0002
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2006




sõnum 28.07.2008 09:39:16 vasta tsitaadiga

AK hülsid ei lenda päris 45 kraadi ettepoole,vaid max 30 ju:S
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.08.2008 17:57:32 vasta tsitaadiga

kuna S.T.A.L.K.E.R Clear Sky teema on lukus (huvitav miks?) siis pole muud valikut kui siia postidada:
alates eilsest on siis avatud ametlik S.T.A.L.K.E.R Clear Sky "sait", videod on enamus samad ning mõned uued skriinidgi on lisaks juurde vorbitud icon_smile.gif

nt Bar sunset:

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2008 22:38:19 vasta tsitaadiga

Ilus pilt thumbs_up.gif beer_yum.gif . Loodan , et sellel on parem mängitavus , kui algsel STALKERil ... kuigi see ei olnud paha , see oli ikkagist suhteliselt lineaarne .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MONX33
HV vaatleja

liitunud: 06.10.2007




sõnum 03.08.2008 10:31:46 vasta tsitaadiga

Avalikustati mängu Clear Sky system requirementid:

The S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky Website now shows the system requirements for GSC Game World's upcoming shooter prequel:

MINIMAL

* Microsoft Windows 2000(SP4)/XP/Vista (SP1)
* Intel Pentium 4 2.0 GHz / AMD XP 2200+
* 512 MB RAM
* 10 GB free hard disc space
* 128 MB DirectX 8.0 compatible card / nVIDIA GeForce 5700 / ATI Radeon 9600
* Keyboard, Mouse
* LAN / Internet for Multiplayer
* Microsoft Windows XP/Vista (SP1)
* Intel Core 2 Duo E6400 / AMD 64 X2 4200+
* 1.5 GB RAM
* 10 GB free hard disc space
* 256 MB DirectX 9.0c compatible card / nVIDIA GeForce 8800 GT / ATI Radeon HD 2900 XT
* Keyboard, Mouse
* LAN / Internet for Multiplayer

RECOMMENDED

* Microsoft Windows XP/Vista (SP1)
* Intel Core 2 Duo E6400 / AMD 64 X2 4200+
* 1.5 GB RAM
* 10 GB free hard disc space
* 256 MB DirectX 9.0c compatible card / nVIDIA GeForce 8800 GT / ATI Radeon HD 2900 XT
* Keyboard, Mouse
* LAN / Internet for Multiplayer

Allikas
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2008 12:10:41 vasta tsitaadiga

Väiksed nõuded ja seal intervjuu videos rääkis vend et Stalker toetab ka Directx 8 et siis saaks vanade arvutite omanikud ka seda pelada.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 03.08.2008 12:50:40 vasta tsitaadiga

autod ikka on nüüd??
_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.08.2008 13:04:37 vasta tsitaadiga

TruePlaya kirjutas:
autod ikka on nüüd??

vähemalt siiamaani pole küll mingit inffi sellekohta tulnud, seega ei tule arvatavasti autosid ... ja üldse milleks?

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2008 17:15:02 vasta tsitaadiga

Mingi vana žiguliga oleks küll suht fun ringi sõita ja sellega näiteks otse reaktorisse sõita . icon_lol.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 03.08.2008 18:28:16 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Mingi vana žiguliga oleks küll suht fun ringi sõita ja sellega näiteks otse reaktorisse sõita . icon_lol.gif


Täpselt...nagu äiteks Falloutis sõitsid autoga ringi ja said asju pagassi panna, kui kaasas kantav weight otsa sai...väga thumbs_up.gif oleks...

_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MotorHead
HV veteran
MotorHead

liitunud: 11.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2008 19:49:08 vasta tsitaadiga

Kas ver. 1.0 savegame on võimalik kuidagi 1.0.0.6-s ka tööle saada? Asi selles, et kunagi sai mängitud, kui mäng 1.0 oli. Nüüd panin uuesti peale ja patchisin 1.0.0.6-e peale ja savegamed tööle ei hakka. Vabandan kui juba küsitud siin.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2008 19:55:36 vasta tsitaadiga

Loogiliselt nagu peaks aga tee savedest varukoopia ja proovi, ma ei usu et see sul tükki küljest võtab kui ei tööta.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MotorHead
HV veteran
MotorHead

liitunud: 11.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2008 20:00:50 vasta tsitaadiga

Selles mõttes proovisingi juba, ei tööta. Ütleb et vale savegame versioon. icon_cry.gif
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2008 20:29:06 vasta tsitaadiga

MotorHead kirjutas:
Kas ver. 1.0 savegame on võimalik kuidagi 1.0.0.6-s ka tööle saada? Asi selles, et kunagi sai mängitud, kui mäng 1.0 oli. Nüüd panin uuesti peale ja patchisin 1.0.0.6-e peale ja savegamed tööle ei hakka. Vabandan kui juba küsitud siin.


ei saa. 1.0 versiooni save game'd ei tööta uuematega, kuna mingeid sügavaid muudatusi tehti, ei mäleta täpselt milliseid.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vanguard
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2008 15:49:58 vasta tsitaadiga

Sai eile tuttava pool mingeid HD-trailereid vaadatud uuest Clear Sky-st, ja asi nägi ikka faking sünge välja. Eriti meeldisid efektid nagu "elus" vesi, mis maha tibutades väikse plärtsatuse tekitas ja lahe oli ka vaadata, kuidas vesi mööda mingid plakatit maha jooksis. Keskkond tundus vägagi detailne ja suuresti mingite fotode/filmide järgi tehtud. Release date pidi 29. august olema. Eks siis saab näha, kas on ainult hype või midagi enamat.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2008 15:58:29 vasta tsitaadiga

nõuded ka nüüd teada

http://www.gsc-game.com/index.php?t=community&s=forums&offset=-180

The Official Specs for Clear Sky!

MINIMAL

Microsoft® Windows® 2000(SP4)/XP/Vista (SP1)
Intel Pentium 4 2.0 GHz / AMD XP 2200+
512 MB RAM
10 GB free hard disc space
128 MB DirectX® 8.0 compatible card / nVIDIA® GeForce™ 5700 / ATI Radeon® 9600
Keyboard, Mouse
LAN / Internet for Multiplayer
Microsoft® Windows® XP/Vista (SP1)
Intel Core 2 Duo E6400 / AMD 64 X2 4200+
1.5 GB RAM
10 GB free hard disc space
256 MB DirectX® 9.0c compatible card / nVIDIA® GeForce™ 8800 GT / ATI Radeon® HD 2900 XT
Keyboard, Mouse
LAN / Internet for Multiplayer

RECOMMENDED

Microsoft® Windows® XP/Vista (SP1)
Intel Core 2 Duo E6400 / AMD 64 X2 4200+
1.5 GB RAM
10 GB free hard disc space
256 MB DirectX® 9.0c compatible card / nVIDIA® GeForce™ 8800 GT / ATI Radeon® HD 2900 XT
Keyboard, Mouse
LAN / Internet for Multiplayer
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.08.2008 16:29:54 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
nõuded ka nüüd teada

http://www.gsc-game.com/index.php?t=community&s=forums&offset=-180

The Official Specs for Clear Sky!

MINIMAL

Microsoft® Windows® 2000(SP4)/XP/Vista (SP1)
Intel Pentium 4 2.0 GHz / AMD XP 2200+
512 MB RAM
10 GB free hard disc space
128 MB DirectX® 8.0 compatible card / nVIDIA® GeForce™ 5700 / ATI Radeon® 9600
Keyboard, Mouse
LAN / Internet for Multiplayer
Microsoft® Windows® XP/Vista (SP1)
Intel Core 2 Duo E6400 / AMD 64 X2 4200+
1.5 GB RAM
10 GB free hard disc space
256 MB DirectX® 9.0c compatible card / nVIDIA® GeForce™ 8800 GT / ATI Radeon® HD 2900 XT
Keyboard, Mouse
LAN / Internet for Multiplayer

RECOMMENDED

Microsoft® Windows® XP/Vista (SP1)
Intel Core 2 Duo E6400 / AMD 64 X2 4200+
1.5 GB RAM
10 GB free hard disc space
256 MB DirectX® 9.0c compatible card / nVIDIA® GeForce™ 8800 GT / ATI Radeon® HD 2900 XT
Keyboard, Mouse
LAN / Internet for Multiplayer

kolmas post selle kohta, teinekord vb scroll up ennem

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 11.08.2008 23:58:53 vasta tsitaadiga

Selline küsimus: kas uuem patch paneb mängu sujuvamalt nõrgemal masinal jooksma?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.08.2008 00:58:22 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
Selline küsimus: kas uuem patch paneb mängu sujuvamalt nõrgemal masinal jooksma?

SOC 1.05 on stabiilsem SP jaoks, kõige uuem 1.06 on rohkem MP jaoks vajalik

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 12.08.2008 19:03:53 vasta tsitaadiga

keegi annab ehk nõu, mida teha?

olen oblivion losti modiga jõudnud kuskile reaktori ümbrusse. täpset koha nimetust öelda ei oska aga just jõudsin maa-alustest keldritest välja, värske õhu kätte. seal veel terve kolonni jagu soomustransportööre vedelemas. ronisin siis ühe otsa ja hakkasin ümbrust kollidest puhastama kui äkki algas see krdi blowout või mis ta oligi. panin jooksuga sinna ukse poole tagasi, kust saabusin ja proovisin seal varjus olla aga ei essugi - tervis hakkab kaduma ja kaobki. medkit'ide söömisest pole kah abi sest pärast kahe-kolme nahkapanemist suren ja saan teada, et "ma pole muul ega saa liiga palju nänni kaasas tirida - kui liiga palju nänni on, võib tervis kaduma hakata" vmt.

häda sis selles, et mismoodi sellest blowoutist pääseda? on seal mõnda paremat varjendit?

abiks oleks ka mõne oblivionil töötava traineri soovitamine. need, mida ma senini proovisin, ei kõssagi icon_sad.gif

PS! sain kudagi blowout'ist jagu aga olen nüüd kogu selle territooriumi läbi kolanud, katustelt üksikuid monoliidimehi nottinud jmt aga ei leia kuidagi kuskilt kohta, kuhu edasi minna
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
troglodyte
Kreisi kasutaja
troglodyte

liitunud: 09.08.2002




sõnum 12.08.2008 19:07:52 vasta tsitaadiga

Seleta ikka täpsemalt kus sa oled.. reaktor on alles mängu lõpus.
Blowouti puhul tuleb üldiselt võimalikult sügavale maa alla ronida või kanda radiatsiooni vastu aitavaid artifakte (Urchin, Crystal, Thorn jms) ja eemaldada kõik radiatsiooni lisavad artifaktid.

Trainerid? .. nii nõrk ei tasu ka olla.

_________________
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 12.08.2008 19:15:56 vasta tsitaadiga

ma olengi omast arusat üsna mängu lõpus. sisenesin pärast pripjati läbimist elektrijaama ja olen selle niiöelda "maaalused" osad läbi teinud. tulin nüüd tagasi maa peale kuskilt ja kaardi põhjal vaadates tolknengi otse kusagil elektrijaama siseterritooriumil (aga ikkagi värskes õhus). uudiseks on mulle siin leiduvad sinakad mingit "interdimensionaalset portaali" meenutavad anomaaliad siin-seal ehitiste ääres. paremini seletada ei oska. lühidalt: päris lõpus ja elektrijaama siseõues.

trainer nõrk...njah, mis sa oskad kosta. eks ta ole. aga kujuta selle oblivioniga ette olukorda, kus sa oled blowouti ajal kuskil keset nii lagedat platsi, et peitupugemiseks lihstalt aega ei jää. s.t. ei olegi ümbruses kohta, kuhu põgeneda. mina pääsesin hetkel ainult tänu sellele, et läksin tagasi keldrisse, eelmisele levelile ja ootasin seal, kuni õhk puhas. kui sellist võimalust poleks olnud, siis ole nii kõva kui tahad...kasu pole ikkagi sest mitte kuskil läheduses pole ühtki sügavamat kohta.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.08.2008 20:38:23 vasta tsitaadiga

Mingisugune uuematsorti SCS märuli video, thaks loota et oleks olemas võimalus see nö "märuli muusika" maha keerata, tundub kuidagi sobimatu kui juba oled SOC-i ennem mänginud.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 12.08.2008 21:51:54 vasta tsitaadiga

ma jätkan oma eelmist juttu. põhimõtteliselt uurisin välja, et enne lageda taeva alla ronimist ei lasknud ma mingeid lampe sodiks ja ei näinud seetõttu wishmasterit. itahaes tegin temaga jutud ära ja keeldusin abist. sain seega edasi mängida. sain ka pihta, et need sinised asjandused ongi krt portaalid icon_biggrin.gif

noh ja nüüd siis tilpan nende abil mööda maad ja ilma ringi ja jõudsin kuskile katusele, kus tuleb liigelda mööda sildu ja pidevalt ründab mingi hunnik zombisid ja kimääre. ja mis te arvate, mis seejärel juhtus? just - BLOWOUT! ja otse loomulikult pole mitte kuskil mitte mingit varjulist kohta ja asjade loomuliku jätkuna tuleb muidugi surm. lühidalt paistab, et siinkohal pole enam mingit pääsu. aga äkki siiski? mida teha blowouti ajal, kui varjendit pole ja medkit'ide söömine samuti ei aita???
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.08.2008 22:01:37 vasta tsitaadiga

miks siis "õiget moodi" wish granteri juures mängu lõppetada ei taha? arvan et selle blowouti ees polegi võimalik eluga pääseda, v.a varjend (pole niikaua seal tuumajaama juures ringi tuijanud, siis kui esimest korda mäng sai läbi tehtud)
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 12.08.2008 22:32:13 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
miks siis "õiget moodi" wish granteri juures mängu lõppetada ei taha? arvan et selle blowouti ees polegi võimalik eluga pääseda, v.a varjend (pole niikaua seal tuumajaama juures ringi tuijanud, siis kui esimest korda mäng sai läbi tehtud)


Wish granteri juures pole "õiget moodi" ju icon_razz.gif

Portaalist portaali tuleb hüpata. Ma ka esimesse ei tahtnud alguses sisse hüpata, siis tuli mingi blowout ja killis ära. Edasi ei tulnud aga midagi.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
troglodyte
Kreisi kasutaja
troglodyte

liitunud: 09.08.2002




sõnum 12.08.2008 22:52:59 vasta tsitaadiga

Selles peale-lõppu boonus mapis ei oleks tõesti ennast kuhugi peita.

Kuid blowouti saab lihtsalt maha keerata kuskilt OL modi konfifailist. Neid on küll päris mitmeid ning ei tea peast enam öelda, millises failis täpsemalt.
Aga settingu nimi sisaldas stringi blowout ja väärtuseks oli mingi floating point number, kui see 0.0 panna siis blowoute enam ei tekkinud.
Ise sai seda kasutatud kui tänu blowoutile muutus üks freedom-i quest bugiseks.

_________________
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 13.08.2008 00:05:22 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
Mingisugune uuematsorti SCS märuli video, thaks loota et oleks olemas võimalus see nö "märuli muusika" maha keerata, tundub kuidagi sobimatu kui juba oled SOC-i ennem mänginud.


Link


Mis krdi märuli muusika?

_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.08.2008 00:14:35 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
KuriVaiM1 kirjutas:
miks siis "õiget moodi" wish granteri juures mängu lõppetada ei taha? arvan et selle blowouti ees polegi võimalik eluga pääseda, v.a varjend (pole niikaua seal tuumajaama juures ringi tuijanud, siis kui esimest korda mäng sai läbi tehtud)


Wish granteri juures pole "õiget moodi" ju icon_razz.gif

Portaalist portaali tuleb hüpata. Ma ka esimesse ei tahtnud alguses sisse hüpata, siis tuli mingi blowout ja killis ära. Edasi ei tulnud aga midagi.

aa, no vat ei mäleta enam, sai päris tükk aega tagsi mängitud
TruePlaya SOC-i oled mänginud? ons siis seal vaenlasega madistamise ajal mingi möllumuusika? 5:24

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 13.08.2008 15:19:46 vasta tsitaadiga

nonii, nüüd vist kõik läbi tehtud. VIST...

igatahes mõtlesin nüüd veidi värkidega nokitseda. sellega seoses püüan kõikjalt leida näiteks relvade ja muu nodi stats'ide edimise juhendeid aga eriti ei leia. tore oleks ka savegame edimise kohta midagi kuulda. kas on ka mõnda editori või tuleb ise soovitud andmed üles leida?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 13.08.2008 16:18:48 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
softis kirjutas:
KuriVaiM1 kirjutas:
miks siis "õiget moodi" wish granteri juures mängu lõppetada ei taha? arvan et selle blowouti ees polegi võimalik eluga pääseda, v.a varjend (pole niikaua seal tuumajaama juures ringi tuijanud, siis kui esimest korda mäng sai läbi tehtud)


Wish granteri juures pole "õiget moodi" ju icon_razz.gif

Portaalist portaali tuleb hüpata. Ma ka esimesse ei tahtnud alguses sisse hüpata, siis tuli mingi blowout ja killis ära. Edasi ei tulnud aga midagi.

aa, no vat ei mäleta enam, sai päris tükk aega tagsi mängitud
TruePlaya SOC-i oled mänginud? ons siis seal vaenlasega madistamise ajal mingi möllumuusika? 5:24


Selle möllu muusika nimi on trumm ja pass väga teemasse muidu thumbs_up.gif

_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 13.08.2008 16:22:05 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
euforia kirjutas:
Selline küsimus: kas uuem patch paneb mängu sujuvamalt nõrgemal masinal jooksma?

SOC 1.05 on stabiilsem SP jaoks, kõige uuem 1.06 on rohkem MP jaoks vajalik

Aga kas siis eesmärgiga SP stabiilsemaks ja nõrgemal masinal paremini jooksvaks saada tasub üldse hakata patche peale toppima?
Kui kristalselt aus olla ei olegi aru saanud mida head need patchid annavad. Oli siis originaal tõesti nii bug-e täis? (ei ole seda siiani lõpuni mänginud)
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumbass
HV kasutaja
Dumbass

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 17:26:42 vasta tsitaadiga

Patchid muutsid mängu palju optimeeritumaks. Mingi päts andis päris palju juurde oma dual.core parandustega....
_________________
Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga icon_biggrin.gif).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 13.08.2008 17:35:34 vasta tsitaadiga

Dumbass kirjutas:
Patchid muutsid mängu palju optimeeritumaks. Mingi päts andis päris palju juurde oma dual.core parandustega....

Aga kui mul dual core'i ei ole?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 13.08.2008 17:40:48 vasta tsitaadiga

euforia, performance paraneb ikka. Ma oma vana juustuga sain isegi seda keskmist valgustus ja varju efekti kasutada peale üht patchi.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.08.2008 18:45:53 vasta tsitaadiga

Clear Sky Artefact

Link


Clear Sky Blowout + Bloodsucker

Link


Clear Sky — Freedom base

Link


STALKER : Clear Sky - stolen disk

Link

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 18:53:48 vasta tsitaadiga

teen veidike eelsoojendust vana stalkeriga , kui uus välja tuleb, lasin kõik patchid ka peale ja uuesti läbi
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 19:12:48 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
KuriVaiM1 kirjutas:
euforia kirjutas:
Selline küsimus: kas uuem patch paneb mängu sujuvamalt nõrgemal masinal jooksma?

SOC 1.05 on stabiilsem SP jaoks, kõige uuem 1.06 on rohkem MP jaoks vajalik

Aga kas siis eesmärgiga SP stabiilsemaks ja nõrgemal masinal paremini jooksvaks saada tasub üldse hakata patche peale toppima?
Kui kristalselt aus olla ei olegi aru saanud mida head need patchid annavad. Oli siis originaal tõesti nii bug-e täis? (ei ole seda siiani lõpuni mänginud)


loe patch logid läbi, siis on kõik kristalselt selge! icon_smile.gif

minumeelest olid need patchid lausa hädavajalikud, parandasid ka mingiseid katkiseid queste.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 13.08.2008 19:12:53 vasta tsitaadiga

Selle samaga üritan minagi tegeleda icon_wink.gif
Ilmselt pean oma kastile RAM-i juurde hankima. Viimati seepärast jäigi pooleli et raud ei olnud adekvaatne.
Lootsin oma riistvara parki uuendada põhjalikult... lootuseks see seni on jäänud icon_neutral.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2008 22:39:19 vasta tsitaadiga

P9500 + NV 9600M Gt + 4GB rammu = 1680x1050 @ max settingud ja päris hea silmailu thumbs_up.gif ... MP-s ainult välgu ajal kukuvad tekstuurid segast peksma (mingeid kaste 10% ekraani kaupa loopima)...
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 14.08.2008 01:16:51 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
euforia kirjutas:
KuriVaiM1 kirjutas:
euforia kirjutas:
Selline küsimus: kas uuem patch paneb mängu sujuvamalt nõrgemal masinal jooksma?

SOC 1.05 on stabiilsem SP jaoks, kõige uuem 1.06 on rohkem MP jaoks vajalik

Aga kas siis eesmärgiga SP stabiilsemaks ja nõrgemal masinal paremini jooksvaks saada tasub üldse hakata patche peale toppima?
Kui kristalselt aus olla ei olegi aru saanud mida head need patchid annavad. Oli siis originaal tõesti nii bug-e täis? (ei ole seda siiani lõpuni mänginud)


loe patch logid läbi, siis on kõik kristalselt selge! icon_smile.gif

minumeelest olid need patchid lausa hädavajalikud, parandasid ka mingiseid katkiseid queste.

Questidega tundub jahh mingi kamm olevat, need siin tekivad ja katkevad suht iseenesest.
Aga ma pidasin küll rohkem silmas paremat perfomance'it pildi osas ja sujuvamat jooksimist vaesemal masinal.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 113, 114, 115  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.