Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni?
Jah
52%
 52%  [ 171 ]
Ei
47%
 47%  [ 154 ]
hääli kokku : 325

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2008 22:38:09 vasta tsitaadiga

Värvilahendus pole ainuke probleem, selle elaks üle. Lisaks on ju ka täiesti ülemõistuse suured kandilised ja idiootsed turvised, kiivrid, õlakud jne.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2008 23:56:02 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
P1 166@188MHz, 16M VooDoo ning 64M ram oli D2 läbi tegemiseks piisav ning ma ei mäleta olukorda, kus see oleks segavalt aeglane olnud.
isegi mängind sama confi peal diablot. Ei olnud hullu :)
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2008 00:25:08 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Värvilahendus pole ainuke probleem, selle elaks üle. Lisaks on ju ka täiesti ülemõistuse suured kandilised ja idiootsed turvised, kiivrid, õlakud jne.

Märkasin miskeid õlakaitseid, aga turvised ise silma ei hakanud. Viska mõni pildi link.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2008 01:01:34 vasta tsitaadiga



health globes on muidugi geniaalne kontsept niipalju kui seda mainitud on, elagu tankimine...

oeh, 808mb videot...

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2008 02:32:31 vasta tsitaadiga

suvaline suurem pood, prismades ja selverites peaks olema mõlemad.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2008 07:00:41 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Auron kirjutas:
Värvilahendus pole ainuke probleem, selle elaks üle. Lisaks on ju ka täiesti ülemõistuse suured kandilised ja idiootsed turvised, kiivrid, õlakud jne.

Märkasin miskeid õlakaitseid, aga turvised ise silma ei hakanud. Viska mõni pildi link.
No kasvõi siin on näha kuidas asjad on nö. liiga suurekls aetud: http://www.members.optusnet.com.au/isotoper/index.html
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimson
Kreisi kasutaja
zimson

liitunud: 04.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.07.2008 09:32:27 vasta tsitaadiga

No tõesti. Kui nüüd vaadata neid enne ja pärast pilte, kus asjad nagu rohkem proportsioonis, siis muidugi see teine variant tundub realistlikum. Samas ma loodan, et mängu mängimise ajal on mul muud teha (loe: ise elus püsides suurele hulgale kollidele molli anda) kui selliseid asju jälgida. Eelmised diablo mängud on vähemalt seda kuhjaga pakkunud.
_________________
Juriidiliselt on kõik korrektne!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2008 09:42:28 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Värvilahendus pole ainuke probleem, selle elaks üle. Lisaks on ju ka täiesti ülemõistuse suured kandilised ja idiootsed turvised, kiivrid, õlakud jne.

Mängi vahelduseks nethacki, äkki muutud natuke leplikumaks sellistel teemadel nagu "idiootsed turvised, kiivrid ja õlakud". Ma ütlen veel kord, et graafika ei ole määrav mänguelamuse mõttes. Kui sa aga ikka ütled, et nende idootsete turviste pärast sina seda mängida ei saa , siis pole ikka midagi teha - ära osta D3e lihtsalt, mängimine ei ole õrna psüühikaga inimeste jaoks anyway. icon_wink.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2008 09:47:41 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Auron kirjutas:
Värvilahendus pole ainuke probleem, selle elaks üle. Lisaks on ju ka täiesti ülemõistuse suured kandilised ja idiootsed turvised, kiivrid, õlakud jne.

M]No kasvõi siin on näha kuidas asjad on nö. liiga suurekls aetud: http://www.members.optusnet.com.au/isotoper/index.html

Seal õlakaitsed. Ikka ei näe liiga suuri kiivreid ja turviseid. Vale link?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2008 10:54:48 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Mängi vahelduseks nethacki, äkki muutud natuke leplikumaks sellistel teemadel nagu "idiootsed turvised, kiivrid ja õlakud".
Midagi tsillida tahab siis mängin zangband'i.
sukelduja kirjutas:
Ma ütlen veel kord, et graafika ei ole määrav mänguelamuse mõttes.
Mina väidan, et on küll graafika tähtis - lihtsalt kõigetähtsam ei ole. Vastasel juhul võiks ju kõik mängud olla mingi 96 aasta grafaga icon_wink.gif Kui on valida kas head mänguelamust saadab meeldiv või vähemmeeldiv grafa siis sa eelistaksid vähememeeldivat? Kas sul kõigi asjadega nii? Poes kahh ostad pükse siis ostad põhimõtteliselt neoonroosad kuna ega see ju sportimist ennast mõjuta??? icon_lol.gif
sukelduja kirjutas:
Kui sa aga ikka ütled, et nende idootsete turviste pärast sina seda mängida ei saa , siis pole ikka midagi teha - ära osta D3e lihtsalt, mängimine ei ole õrna psüühikaga inimeste jaoks anyway. icon_wink.gif
Egta ma sellisel juhul ei "ostagi" icon_wink.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piimaPAKK
HV kasutaja
piimaPAKK

liitunud: 06.12.2005




sõnum 11.07.2008 12:34:42 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimson
Kreisi kasutaja
zimson

liitunud: 04.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.07.2008 12:36:56 vasta tsitaadiga

Pildid võiks spoilerisse panna.
_________________
Juriidiliselt on kõik korrektne!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2008 12:59:18 vasta tsitaadiga

Need pildid, D2 ei häiri see, armor ja asjad on kuidagi õiged, sobivad, aga seal on see kuidagi nii vale.

See kirjust pildist ma ka aru ei saa suurt, võrdlus küll, aga ma olen näinud ühte pilti D2-st kus asi läks vähe ülekäte, veits kirjuks, mängus on aint üks selline räme kirju koht ju.
Palju on neid D3-es ?

Suurt vingumist ei harrasta, D3 sebin ma endal ühel v teisel viisil siiski, sõltub aint see kas ma avaldan austust sellele firmale seda ostes.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 11.07.2008 13:24:15 vasta tsitaadiga

JediMihkel kirjutas:
Need pildid, D2 ei häiri see, armor ja asjad on kuidagi õiged, sobivad, aga seal on see kuidagi nii vale.
... sest D2 != wow ning D3 == wow?
JediMihkel kirjutas:
mängus on aint üks selline räme kirju koht ju.
Neoonvärvilisi vante töllerdab D2's ikka üsna sagedasti vastu icon_rolleyes.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2008 14:09:17 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
JediMihkel kirjutas:
Need pildid, D2 ei häiri see, armor ja asjad on kuidagi õiged, sobivad, aga seal on see kuidagi nii vale.
... sest D2 != wow ning D3 == wow?
JediMihkel kirjutas:
mängus on aint üks selline räme kirju koht ju.
Neoonvärvilisi vante töllerdab D2's ikka üsna sagedasti vastu icon_rolleyes.gif


D2 oli ju minumeelest usinasti ennem wowd ja omas enda stiili.
IMO on see vägivald D3 vastu suunatud kuna maailmas on Metsikult inimesi kes julmalt vihkavad WOW-i

Igastahes, need pildid mis üritasid tõestada kui sitt mäng D2 on, ajasid mulle tuhina peale seda taaskord mängida icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2008 14:21:37 vasta tsitaadiga

piimaPAKK kirjutas:
Ja D2s ei olnud suuri kiivreid ja õlakaitseid vä?

Ei olnud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 11.07.2008 14:43:50 vasta tsitaadiga

JediMihkel kirjutas:
D2 oli ju minumeelest usinasti ennem wowd ja omas enda stiili.
Tehniliselt oli see D1 stiil mida oli suts (neoon)värvilisemaks tehtud. Samas on ka tõsi, et ka D2's on kohati proportioonist väljas suurustega esemed ning neoonvärviline maailm. Kui selline stiil kõlbas D2'le siis miks mitte ei võiks sarnane asi ka D3 puhul töötada, ainult et kolmemõõtmeliselt?
LightsabeR kirjutas:
Ei olnud.
necro ja paladin titlescreenil pole piisavalt suurte lisavidinatega
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 11.07.2008 16:21:04 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
piimaPAKK kirjutas:
Ja D2s ei olnud suuri kiivreid ja õlakaitseid vä?

Ei olnud.


herr LIghtsaber pole vist diablo kahte korralikult m2nginudki et seda v2idab ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oakwarrior
HV vaatleja
Oakwarrior

liitunud: 08.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2008 16:52:18 vasta tsitaadiga

Piimapakikene peab vist õppima veel natuke proportsioonide mõistet icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2008 17:11:11 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
necro ja paladin titlescreenil pole piisavalt suurte lisavidinatega

No offense, aga kas silmanägemisega on midagi viltu või? Vaata seda pilti http://www.members.optusnet.com.au/isotoper/d3revamp.jpg. Nüüd võrdle seda paladiniga D2 char select screenilt. Ikka väga suur vahe on. D3'e omad on täiesti proportsioonist väljas ning on sõna otseses mõttes koledad (loe: WoW'ilikud).
KaarelK kirjutas:
LightsabeR kirjutas:
piimaPAKK kirjutas:
Ja D2s ei olnud suuri kiivreid ja õlakaitseid vä?

Ei olnud.


herr Lightsaber pole vist diablo kahte korralikult m2nginudki et seda v2idab ?

Ei muidugi ei ole. Level 10 sain normali peal, siis läks liiga raskeks.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ulfus
Aeg Maha 2a

liitunud: 03.08.2006




sõnum 12.07.2008 01:01:19 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Neoonvärvilisi vante töllerdab D2's ikka üsna sagedasti vastu icon_rolleyes.gif
Jah ja väga hea põhjusega, nad ei viitsind niivõrd palju uusi kolle joonistada/animeerida ja siis võeti valmis koll ja värviti üle.
_________________
Need mingid teised
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2008 08:45:26 vasta tsitaadiga

piimaPAKK kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
Seda ju tahetaksegi öelda, et D2'es olid proportsioonid normaalsed ja graafika ei olnud "LAPSIK". Keegi ei ütlegi, et tehke mustvalge mäng, lihtsalt osades kohtades ei ole vaja mingideid tobedaid neoonvärve nagu näiteks neoonsinised turvised või siis koobastes roheline või sinine udu.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oakwarrior
HV vaatleja
Oakwarrior

liitunud: 08.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2008 13:33:23 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 13.07.2008 19:11:02 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oakwarrior
HV vaatleja
Oakwarrior

liitunud: 08.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2008 19:27:19 vasta tsitaadiga

Einoh tseki teksti all vasakul nurgas, täiesti spot on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 15.07.2008 22:58:39 vasta tsitaadiga

kusjuures ega see story ei olnud diablol halb minule väga meeldis ja kõige paeluvam selle mängujuures on drop süsteem ja isiklikult mulle tõsiselt meeldib pvp diablos see on üks asi millepärast ma mängin.Aga eks ole igal ühel oma arvamus
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 19.07.2008 00:33:40 vasta tsitaadiga

oi, mul ema elukaasalane ikka hullem diablo ja titan questide fänn, kui näitasin talle diablo3 videot, läksid silmad põlema peas. Nüüd kogu aeg uurib, et kas on jälle uut infot selle kohta icon_razz.gif aga ausalt, endal ka huvi aina tõuseb selle vastu, huvi igastahes äratas minus piisavalt thumbs_up.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jussu
HV vaatleja
Jussu

liitunud: 30.12.2004




sõnum 20.07.2008 21:38:44 vasta tsitaadiga

Diablo II on lihtsalt nii fenomenaalselt kaasahaarav mäng, et kuskil 7-8 kuuliste pausidega taon seda 2001 aastast peale.
Aeg-ajalt on tore sõpradega üheskoos battle.net-is nullist alustada ja juba mõne aja pärast ubereid tülitama hakata. : )

Gameplay traileri põhjal jättid D3 mulle üllatavalt hea mulje, olin oodanud kõvasti halvemat. Hetkel aga tundus, et tegijad on püüdnud ja vast isegi suutnud säilitada D1/D2-st tuntud mõnusa ja sünge õhkkonna, suur tähtsus on veel muidugi ka muusikal, mis õige atmosfääri tekitamisel kõige suuremat rolli mängib.

Ning kui aus olla, siis ainus wow-i meenutav element, mis mulle silma jäi, oli skillide kiiremaks kasutamiseks mõeldud toolbar, mis on aga pigem hea edasiarendus, kui sarnasus WoW-ile.
Ning ma ei tea miks, aga mulle tundub, et D3 tuleb kõvasti vähem resurssinõudvam kui WoW. Muidugi see on vaid oletus.

Hetkel on mu ootused vägagi kõrgel ja jään huviga uut infot ootama..originaali soetan omale niipea kui see Eestis poelettidele ilmub, hea asja eest ei ole mul kahju mõned sajad kroonid magama panna. Pealegi eeldab Battle.net-is mängimine originaalversiooni olemasolu arvatavasti samalaadselt nagu D2-gi puhul.

Oeh, mul on tunne, et ma installin d2 lähipäevil uuesti..kuuldavasti oli seal üsna hiljuti ladder reset. Asjade hinnad peaks veel mõnda aega tasakaalus olema. icon_smile.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 01:28:18 vasta tsitaadiga

~da-di-dam-da-da-daa.... da-di-dam-da~ 8)

Vot see juba läheb, släm teeb soundtracki! thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Kas mulle ainult tundub, või on Diablo muutunud kolmandas osas mingiks "tulnuka-zerg'i" hübriidiks, võrreldes d1-d2'ga?

http://www.d3fans.net/html/diablo_evolution.html

icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandman
HV kasutaja
Sandman

liitunud: 06.12.2004




sõnum 24.07.2008 10:08:24 vasta tsitaadiga

Sulle tundub, ma arvan. Kaanel ju ainult Diablo pead näha, keha võib tal see-eest aga suurem olla. Eks seda ole näha siis kui click-click-click hack'n'slash käib ja lõpuks Diablo juurde jõuame. icon_biggrin.gif
_________________
Fotolõuend - Fototapeet - Disaingraafika - Dekoratiivkleebised
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oakwarrior
HV vaatleja
Oakwarrior

liitunud: 08.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 11:48:22 vasta tsitaadiga

marko kirjutas:
~da-di-dam-da-da-daa.... da-di-dam-da~ 8)

Vot see juba läheb, släm teeb soundtracki! thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Kas mulle ainult tundub, või on Diablo muutunud kolmandas osas mingiks "tulnuka-zerg'i" hübriidiks, võrreldes d1-d2'ga?

http://www.d3fans.net/html/diablo_evolution.html

icon_rolleyes.gif


Eeeee, see pole Diablo. Pigem Belial kui keegi nendest.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 14:48:19 vasta tsitaadiga

marko kirjutas:
Kas mulle ainult tundub, või on Diablo muutunud kolmandas osas mingiks "tulnuka-zerg'i" hübriidiks, võrreldes d1-d2'ga?
Samuti on üsna LOTR balrog ripoff.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 15:26:05 vasta tsitaadiga

ma ei suutnud hommikul balrogi nime unise peaga välja mõelda.
pilti ka - 2 tilka vett:
diablo üleval, balrog all.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 24.07.2008 16:01:29 vasta tsitaadiga

äkki on mõlemad balrogid siis ju normaalne, et ühseugused icon_smile.gif ega rebased on kah erinevatel piltidel sarnased icon_smile.gif lol
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 24.07.2008 16:02:26 vasta tsitaadiga

just, deemon on deemon, sarved ja puha, mis ta peab olema siis sinine ja tuttidega et teistsugune v2lja paista ?
_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oakwarrior
HV vaatleja
Oakwarrior

liitunud: 08.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 16:45:01 vasta tsitaadiga

Aga point ikkagi selles et see pole Diablo icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 24.07.2008 16:56:32 vasta tsitaadiga

Minumeelest on Diablo evolutsioon olnud igati asjakohane -- esimeses osas tundub ta nagu suvalise mutatsiooniga humanoid, kusjuures juba teises osas on näha Diablo massiivsemaks muutumist. Siiski, ka teise "evolutsiooni" diablo meenutab pigem kodukassi kui deemonit.

Viimane diablo mulle meeldib. Just selline nagu deemon olema peab. Sarnasus Balrogile mulle meeldib. Mõnusalt massiivne, "out of this world" ja ei tundu just kõige sõbralikemate NPC-de nimekirjast olevat icon_razz.gif Good job Blizz!

EDIT:
Oakwarrior kirjutas:
Aga point ikkagi selles et see pole Diablo icon_smile.gif

Ega mitte ka Diablo 2 icon_wink.gif Kui sa eelmiste osade klooni ootad, siis seda pole nad minuteada kavatsenudki teha. Diablo > Diablo 2 = atmosfäri ja kollide muutumine; Diablo 2 > Diablo 3 = atmosfäri ja kollide muutumine, aga põhiliin on ju sama. Hack n' slash sellises kerge maailmalõpu maitsega atmosfäris kurjade deemonitega. Blizzardi mehed on lihtsalt vahepeal aru saanud milline deemon tegelikult peaks välja nägema icon_razz.gif Kindlasti osadele meeldib, osadele mitte, aga üldjuhul kollitüüpide standardiseerimine on ju hea. Elfid on elfid on pikkade kõrvade ja asjadega, orkid samamoodi. Miks ei peaks siis kõik deemonid sarnased olema läbi erinevate teoste? Mulle tundub loogiline

EDIT2:
Aga, story wise kaa, võid ju ette kujutada, et algul oli see deemoni hing selline arengujärgus seeme (demon seed) ja Diablo ei näinud veel väga deemonlik välja. Diablo 2 on juba kergelt tunda seda demoniseerumist (on selline sõna üldse olemas, lol?) ning nüüd, kolmandas osas, on Diablo siis full-blown deemon
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 17:01:06 vasta tsitaadiga

storywise? tont on tuhandeid aastaid vana ja possessib siiani eraldi tegelasi.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 24.07.2008 17:04:52 vasta tsitaadiga

Jah, miks mitte? Ma ei ole küll deemonite arenguga päris täpselt kursis, peaks demonoloogiat ja satanismi õppima ehk, aga tundub ju loogiline, et ka deemoni hing kasvab ja areneb. Deemon ju tõlkes tähendabki kurja hinge. Iga posessi pealt evolvib edasi?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oakwarrior
HV vaatleja
Oakwarrior

liitunud: 08.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 17:21:35 vasta tsitaadiga

Päris kindlalt pole kohe Diablo. See pole isegi tema imidž mitte. 3 pead? Kamoon.

See evolutsiooniteooria on ikka kohe täitsa mööda. Onu on peale Patusõdasid põrgut valitsenud ja see on ikka tükk aega icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 24.07.2008 17:27:06 vasta tsitaadiga

Tõsi, erinevused eelnevate generatsioonidega on suured. Samas, on ka pisut äratuntavaid jooni (näiteks silma-nina ümber). Samas, suu on läbinud korraliku pimpimise. Siiski, jään enda arvamuse juurde. Minu jaoks on ta piisavalt autentne ning täiskasvanulikum kui eelnevad diablod kokku ruudus. Ka inimarengus läbib inimese luustik ja seeläbi kogu keha proportsionaalseid ja fundamentaalseid muutusi. Miks deemonite puhul see ei võiks kehtida?

Üldiselt, ei hakka vaidlema miks v miks mitte ta on v ei ole eelnevate diablode järeltulija. Minumeelest sobib ta uue Diablosse, ilmselt siis teie meelest mitte.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oakwarrior
HV vaatleja
Oakwarrior

liitunud: 08.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 17:27:40 vasta tsitaadiga

Esiteks sellepärast et kuna ta suudab inimeste kehi manipuleerida nii, et need tema (lemmik)kuju võtavad, siis ta jääks ka oma esialgse "look"i juurde. Pigem see näeb Beliali moodi välja, Valede Isand, mitme suuga deemon oleks rusikas silmaauku tema kohta.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M6izduzeta
HV kasutaja


liitunud: 27.06.2004




sõnum 24.07.2008 17:45:12 vasta tsitaadiga

Kus te seda mitut suud näete,need kõrval oleks nagu niisama pildile lisatud,et oleks hirmsam.Tänapäeval peavadki koletised massiivsemad olema,igast sarvekesed on minevik,tänapäeval peab ikka kogu keha ja pea väänlema ja igasugused nublud,mummud,praod,augud on mööda keha laiali.

Lisa:Pikad ja terava otsaga kondised sabad ruulivad ka!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oakwarrior
HV vaatleja
Oakwarrior

liitunud: 08.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 17:58:06 vasta tsitaadiga

Need suud on tal õlgade peal. Treilerist näed, kui vaatad.

Hirmuäratav võib näha välja ka asi mis ei väänle ega tõmble igast kohast icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 18:06:29 vasta tsitaadiga


vs

vs
?

icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M6izduzeta
HV kasutaja


liitunud: 27.06.2004




sõnum 24.07.2008 19:14:15 vasta tsitaadiga

Oakwarrior kirjutas:
Need suud on tal õlgade peal. Treilerist näed, kui vaatad.

Hirmuäratav võib näha välja ka asi mis ei väänle ega tõmble igast kohast :)


Suur poiss peab palju sööma!!(on tal sugu üldse??).Need suud on selleks et salaja kõrvalistujate toit ka ära süüa.

Väänlevad asjad on alati hirmsamad...vihmauss.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 20:05:10 vasta tsitaadiga

What do you think of the Art Design Direction in Diablo III ?
It is great as it is. Good job! 362 39.74%
It needs more work. Needs to be darker and gothic looking with more shades of gray. 406 44.57%
Too cartoony 115 12.62%
Undecided 28 3.07%
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oakwarrior
HV vaatleja
Oakwarrior

liitunud: 08.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 23:07:47 vasta tsitaadiga

Diablofansi poll jamh icon_smile.gif

Muuseas paar uut pildikest peasaidil: www.diablo3.com
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vops
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2008 00:18:43 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
ma ei suutnud hommikul balrogi nime unise peaga välja mõelda.
pilti ka - 2 tilka vett:
diablo üleval, balrog all.

ei nori aga balrog ju ikkagi üleval icon_razz.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
112
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2008 10:19:37 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Samuti on üsna LOTR balrog ripoff.


Ikka teistpidi. Minu esmareaktsioon LOTR filmi Balrogi nähes oli küll - icon_eek.gif DIABLO!!!

icon_wink.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.