|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni? |
| Jah |
|
52% |
[ 171 ] |
| Ei |
|
47% |
[ 154 ] |
|
| hääli kokku : 325 |
|
| autor |
|
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
10.07.2008 22:38:09
|
|
|
| Värvilahendus pole ainuke probleem, selle elaks üle. Lisaks on ju ka täiesti ülemõistuse suured kandilised ja idiootsed turvised, kiivrid, õlakud jne.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
10.07.2008 23:56:02
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| P1 166@188MHz, 16M VooDoo ning 64M ram oli D2 läbi tegemiseks piisav ning ma ei mäleta olukorda, kus see oleks segavalt aeglane olnud. |
isegi mängind sama confi peal diablot. Ei olnud hullu :)
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
11.07.2008 00:25:08
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| Värvilahendus pole ainuke probleem, selle elaks üle. Lisaks on ju ka täiesti ülemõistuse suured kandilised ja idiootsed turvised, kiivrid, õlakud jne. |
Märkasin miskeid õlakaitseid, aga turvised ise silma ei hakanud. Viska mõni pildi link.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
11.07.2008 01:01:34
|
|
|
health globes on muidugi geniaalne kontsept niipalju kui seda mainitud on, elagu tankimine...
oeh, 808mb videot...
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
11.07.2008 02:32:31
|
|
|
suvaline suurem pood, prismades ja selverites peaks olema mõlemad.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
11.07.2008 07:00:41
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Auron kirjutas: |
| Värvilahendus pole ainuke probleem, selle elaks üle. Lisaks on ju ka täiesti ülemõistuse suured kandilised ja idiootsed turvised, kiivrid, õlakud jne. |
Märkasin miskeid õlakaitseid, aga turvised ise silma ei hakanud. Viska mõni pildi link. |
No kasvõi siin on näha kuidas asjad on nö. liiga suurekls aetud: http://www.members.optusnet.com.au/isotoper/index.html
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zimson
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2002

|
11.07.2008 09:32:27
|
|
|
No tõesti. Kui nüüd vaadata neid enne ja pärast pilte, kus asjad nagu rohkem proportsioonis, siis muidugi see teine variant tundub realistlikum. Samas ma loodan, et mängu mängimise ajal on mul muud teha (loe: ise elus püsides suurele hulgale kollidele molli anda) kui selliseid asju jälgida. Eelmised diablo mängud on vähemalt seda kuhjaga pakkunud.
_________________ Juriidiliselt on kõik korrektne! |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
11.07.2008 09:42:28
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| Värvilahendus pole ainuke probleem, selle elaks üle. Lisaks on ju ka täiesti ülemõistuse suured kandilised ja idiootsed turvised, kiivrid, õlakud jne. |
Mängi vahelduseks nethacki, äkki muutud natuke leplikumaks sellistel teemadel nagu "idiootsed turvised, kiivrid ja õlakud". Ma ütlen veel kord, et graafika ei ole määrav mänguelamuse mõttes. Kui sa aga ikka ütled, et nende idootsete turviste pärast sina seda mängida ei saa , siis pole ikka midagi teha - ära osta D3e lihtsalt, mängimine ei ole õrna psüühikaga inimeste jaoks anyway.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
11.07.2008 09:47:41
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| Auron kirjutas: |
| Värvilahendus pole ainuke probleem, selle elaks üle. Lisaks on ju ka täiesti ülemõistuse suured kandilised ja idiootsed turvised, kiivrid, õlakud jne. |
M]No kasvõi siin on näha kuidas asjad on nö. liiga suurekls aetud: http://www.members.optusnet.com.au/isotoper/index.html |
Seal õlakaitsed. Ikka ei näe liiga suuri kiivreid ja turviseid. Vale link?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
11.07.2008 10:54:48
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| Mängi vahelduseks nethacki, äkki muutud natuke leplikumaks sellistel teemadel nagu "idiootsed turvised, kiivrid ja õlakud". |
Midagi tsillida tahab siis mängin zangband'i.
| sukelduja kirjutas: |
| Ma ütlen veel kord, et graafika ei ole määrav mänguelamuse mõttes. |
Mina väidan, et on küll graafika tähtis - lihtsalt kõigetähtsam ei ole. Vastasel juhul võiks ju kõik mängud olla mingi 96 aasta grafaga Kui on valida kas head mänguelamust saadab meeldiv või vähemmeeldiv grafa siis sa eelistaksid vähememeeldivat? Kas sul kõigi asjadega nii? Poes kahh ostad pükse siis ostad põhimõtteliselt neoonroosad kuna ega see ju sportimist ennast mõjuta???
| sukelduja kirjutas: |
Kui sa aga ikka ütled, et nende idootsete turviste pärast sina seda mängida ei saa , siis pole ikka midagi teha - ära osta D3e lihtsalt, mängimine ei ole õrna psüühikaga inimeste jaoks anyway.  |
Egta ma sellisel juhul ei "ostagi"
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimaPAKK
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zimson
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2002

|
11.07.2008 12:36:56
|
|
|
Pildid võiks spoilerisse panna.
_________________ Juriidiliselt on kõik korrektne! |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
11.07.2008 12:59:18
|
|
|
Need pildid, D2 ei häiri see, armor ja asjad on kuidagi õiged, sobivad, aga seal on see kuidagi nii vale.
See kirjust pildist ma ka aru ei saa suurt, võrdlus küll, aga ma olen näinud ühte pilti D2-st kus asi läks vähe ülekäte, veits kirjuks, mängus on aint üks selline räme kirju koht ju.
Palju on neid D3-es ?
Suurt vingumist ei harrasta, D3 sebin ma endal ühel v teisel viisil siiski, sõltub aint see kas ma avaldan austust sellele firmale seda ostes.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
11.07.2008 13:24:15
|
|
|
| JediMihkel kirjutas: |
| Need pildid, D2 ei häiri see, armor ja asjad on kuidagi õiged, sobivad, aga seal on see kuidagi nii vale. |
... sest D2 != wow ning D3 == wow?
| JediMihkel kirjutas: |
| mängus on aint üks selline räme kirju koht ju. |
Neoonvärvilisi vante töllerdab D2's ikka üsna sagedasti vastu
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
11.07.2008 14:09:17
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| JediMihkel kirjutas: |
| Need pildid, D2 ei häiri see, armor ja asjad on kuidagi õiged, sobivad, aga seal on see kuidagi nii vale. |
... sest D2 != wow ning D3 == wow?
| JediMihkel kirjutas: |
| mängus on aint üks selline räme kirju koht ju. |
Neoonvärvilisi vante töllerdab D2's ikka üsna sagedasti vastu  |
D2 oli ju minumeelest usinasti ennem wowd ja omas enda stiili.
IMO on see vägivald D3 vastu suunatud kuna maailmas on Metsikult inimesi kes julmalt vihkavad WOW-i
Igastahes, need pildid mis üritasid tõestada kui sitt mäng D2 on, ajasid mulle tuhina peale seda taaskord mängida
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
11.07.2008 14:21:37
|
|
|
| piimaPAKK kirjutas: |
| Ja D2s ei olnud suuri kiivreid ja õlakaitseid vä? |
Ei olnud.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
11.07.2008 14:43:50
|
|
|
| JediMihkel kirjutas: |
| D2 oli ju minumeelest usinasti ennem wowd ja omas enda stiili. |
Tehniliselt oli see D1 stiil mida oli suts (neoon)värvilisemaks tehtud. Samas on ka tõsi, et ka D2's on kohati proportioonist väljas suurustega esemed ning neoonvärviline maailm. Kui selline stiil kõlbas D2'le siis miks mitte ei võiks sarnane asi ka D3 puhul töötada, ainult et kolmemõõtmeliselt?
| LightsabeR kirjutas: |
| Ei olnud. |
necro ja paladin titlescreenil pole piisavalt suurte lisavidinatega
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KaarelK
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
11.07.2008 16:21:04
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
| piimaPAKK kirjutas: |
| Ja D2s ei olnud suuri kiivreid ja õlakaitseid vä? |
Ei olnud. |
herr LIghtsaber pole vist diablo kahte korralikult m2nginudki et seda v2idab ?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oakwarrior
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2007
|
11.07.2008 16:52:18
|
|
|
Piimapakikene peab vist õppima veel natuke proportsioonide mõistet
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
11.07.2008 17:11:11
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| necro ja paladin titlescreenil pole piisavalt suurte lisavidinatega |
No offense, aga kas silmanägemisega on midagi viltu või? Vaata seda pilti http://www.members.optusnet.com.au/isotoper/d3revamp.jpg. Nüüd võrdle seda paladiniga D2 char select screenilt. Ikka väga suur vahe on. D3'e omad on täiesti proportsioonist väljas ning on sõna otseses mõttes koledad (loe: WoW'ilikud).
| KaarelK kirjutas: |
| LightsabeR kirjutas: |
| piimaPAKK kirjutas: |
| Ja D2s ei olnud suuri kiivreid ja õlakaitseid vä? |
Ei olnud. |
herr Lightsaber pole vist diablo kahte korralikult m2nginudki et seda v2idab ? |
Ei muidugi ei ole. Level 10 sain normali peal, siis läks liiga raskeks.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ulfus
Aeg Maha 2a
liitunud: 03.08.2006
|
12.07.2008 01:01:19
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Neoonvärvilisi vante töllerdab D2's ikka üsna sagedasti vastu  |
Jah ja väga hea põhjusega, nad ei viitsind niivõrd palju uusi kolle joonistada/animeerida ja siis võeti valmis koll ja värviti üle.
_________________ Need mingid teised |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oakwarrior
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2007
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
13.07.2008 19:11:02
|
|
|
Spoiler 
| Oakwarrior kirjutas: |
EDIT2: Vot see on humoorikas pilt
 |
hahah võttis päris naerma väga hästi tehtud tegelt
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oakwarrior
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2007
|
13.07.2008 19:27:19
|
|
|
Einoh tseki teksti all vasakul nurgas, täiesti spot on
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
coolmode
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
15.07.2008 22:58:39
|
|
|
| kusjuures ega see story ei olnud diablol halb minule väga meeldis ja kõige paeluvam selle mängujuures on drop süsteem ja isiklikult mulle tõsiselt meeldib pvp diablos see on üks asi millepärast ma mängin.Aga eks ole igal ühel oma arvamus
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
19.07.2008 00:33:40
|
|
|
oi, mul ema elukaasalane ikka hullem diablo ja titan questide fänn, kui näitasin talle diablo3 videot, läksid silmad põlema peas. Nüüd kogu aeg uurib, et kas on jälle uut infot selle kohta aga ausalt, endal ka huvi aina tõuseb selle vastu, huvi igastahes äratas minus piisavalt
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jussu
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2004
|
20.07.2008 21:38:44
|
|
|
Diablo II on lihtsalt nii fenomenaalselt kaasahaarav mäng, et kuskil 7-8 kuuliste pausidega taon seda 2001 aastast peale.
Aeg-ajalt on tore sõpradega üheskoos battle.net-is nullist alustada ja juba mõne aja pärast ubereid tülitama hakata. : )
Gameplay traileri põhjal jättid D3 mulle üllatavalt hea mulje, olin oodanud kõvasti halvemat. Hetkel aga tundus, et tegijad on püüdnud ja vast isegi suutnud säilitada D1/D2-st tuntud mõnusa ja sünge õhkkonna, suur tähtsus on veel muidugi ka muusikal, mis õige atmosfääri tekitamisel kõige suuremat rolli mängib.
Ning kui aus olla, siis ainus wow-i meenutav element, mis mulle silma jäi, oli skillide kiiremaks kasutamiseks mõeldud toolbar, mis on aga pigem hea edasiarendus, kui sarnasus WoW-ile.
Ning ma ei tea miks, aga mulle tundub, et D3 tuleb kõvasti vähem resurssinõudvam kui WoW. Muidugi see on vaid oletus.
Hetkel on mu ootused vägagi kõrgel ja jään huviga uut infot ootama..originaali soetan omale niipea kui see Eestis poelettidele ilmub, hea asja eest ei ole mul kahju mõned sajad kroonid magama panna. Pealegi eeldab Battle.net-is mängimine originaalversiooni olemasolu arvatavasti samalaadselt nagu D2-gi puhul.
Oeh, mul on tunne, et ma installin d2 lähipäevil uuesti..kuuldavasti oli seal üsna hiljuti ladder reset. Asjade hinnad peaks veel mõnda aega tasakaalus olema.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
24.07.2008 01:28:18
|
|
|
~da-di-dam-da-da-daa.... da-di-dam-da~ 8)
Vot see juba läheb, släm teeb soundtracki!
Kas mulle ainult tundub, või on Diablo muutunud kolmandas osas mingiks "tulnuka-zerg'i" hübriidiks, võrreldes d1-d2'ga?
http://www.d3fans.net/html/diablo_evolution.html
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandman
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004
|
24.07.2008 10:08:24
|
|
|
Sulle tundub, ma arvan. Kaanel ju ainult Diablo pead näha, keha võib tal see-eest aga suurem olla. Eks seda ole näha siis kui click-click-click hack'n'slash käib ja lõpuks Diablo juurde jõuame.
_________________ Fotolõuend - Fototapeet - Disaingraafika - Dekoratiivkleebised |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oakwarrior
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2007
|
24.07.2008 11:48:22
|
|
|
| marko kirjutas: |
~da-di-dam-da-da-daa.... da-di-dam-da~ 8)
Vot see juba läheb, släm teeb soundtracki!
Kas mulle ainult tundub, või on Diablo muutunud kolmandas osas mingiks "tulnuka-zerg'i" hübriidiks, võrreldes d1-d2'ga?
http://www.d3fans.net/html/diablo_evolution.html
 |
Eeeee, see pole Diablo. Pigem Belial kui keegi nendest.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
24.07.2008 14:48:19
|
|
|
| marko kirjutas: |
| Kas mulle ainult tundub, või on Diablo muutunud kolmandas osas mingiks "tulnuka-zerg'i" hübriidiks, võrreldes d1-d2'ga? |
Samuti on üsna LOTR balrog ripoff.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
24.07.2008 15:26:05
|
|
|
ma ei suutnud hommikul balrogi nime unise peaga välja mõelda.
pilti ka - 2 tilka vett:
diablo üleval, balrog all.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
24.07.2008 16:01:29
|
|
|
äkki on mõlemad balrogid siis ju normaalne, et ühseugused ega rebased on kah erinevatel piltidel sarnased lol
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KaarelK
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
24.07.2008 16:02:26
|
|
|
just, deemon on deemon, sarved ja puha, mis ta peab olema siis sinine ja tuttidega et teistsugune v2lja paista ?
_________________ life is a bitch with 12inch strapon |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oakwarrior
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2007
|
24.07.2008 16:45:01
|
|
|
Aga point ikkagi selles et see pole Diablo
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonism
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.06.2002
|
24.07.2008 16:56:32
|
|
|
Minumeelest on Diablo evolutsioon olnud igati asjakohane -- esimeses osas tundub ta nagu suvalise mutatsiooniga humanoid, kusjuures juba teises osas on näha Diablo massiivsemaks muutumist. Siiski, ka teise "evolutsiooni" diablo meenutab pigem kodukassi kui deemonit.
Viimane diablo mulle meeldib. Just selline nagu deemon olema peab. Sarnasus Balrogile mulle meeldib. Mõnusalt massiivne, "out of this world" ja ei tundu just kõige sõbralikemate NPC-de nimekirjast olevat Good job Blizz!
EDIT:
| Oakwarrior kirjutas: |
Aga point ikkagi selles et see pole Diablo  |
Ega mitte ka Diablo 2 Kui sa eelmiste osade klooni ootad, siis seda pole nad minuteada kavatsenudki teha. Diablo > Diablo 2 = atmosfäri ja kollide muutumine; Diablo 2 > Diablo 3 = atmosfäri ja kollide muutumine, aga põhiliin on ju sama. Hack n' slash sellises kerge maailmalõpu maitsega atmosfäris kurjade deemonitega. Blizzardi mehed on lihtsalt vahepeal aru saanud milline deemon tegelikult peaks välja nägema Kindlasti osadele meeldib, osadele mitte, aga üldjuhul kollitüüpide standardiseerimine on ju hea. Elfid on elfid on pikkade kõrvade ja asjadega, orkid samamoodi. Miks ei peaks siis kõik deemonid sarnased olema läbi erinevate teoste? Mulle tundub loogiline
EDIT2:
Aga, story wise kaa, võid ju ette kujutada, et algul oli see deemoni hing selline arengujärgus seeme (demon seed) ja Diablo ei näinud veel väga deemonlik välja. Diablo 2 on juba kergelt tunda seda demoniseerumist (on selline sõna üldse olemas, lol?) ning nüüd, kolmandas osas, on Diablo siis full-blown deemon
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
24.07.2008 17:01:06
|
|
|
storywise? tont on tuhandeid aastaid vana ja possessib siiani eraldi tegelasi.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonism
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.06.2002
|
24.07.2008 17:04:52
|
|
|
| Jah, miks mitte? Ma ei ole küll deemonite arenguga päris täpselt kursis, peaks demonoloogiat ja satanismi õppima ehk, aga tundub ju loogiline, et ka deemoni hing kasvab ja areneb. Deemon ju tõlkes tähendabki kurja hinge. Iga posessi pealt evolvib edasi?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oakwarrior
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2007
|
24.07.2008 17:21:35
|
|
|
Päris kindlalt pole kohe Diablo. See pole isegi tema imid mitte. 3 pead? Kamoon.
See evolutsiooniteooria on ikka kohe täitsa mööda. Onu on peale Patusõdasid põrgut valitsenud ja see on ikka tükk aega
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonism
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.06.2002
|
24.07.2008 17:27:06
|
|
|
Tõsi, erinevused eelnevate generatsioonidega on suured. Samas, on ka pisut äratuntavaid jooni (näiteks silma-nina ümber). Samas, suu on läbinud korraliku pimpimise. Siiski, jään enda arvamuse juurde. Minu jaoks on ta piisavalt autentne ning täiskasvanulikum kui eelnevad diablod kokku ruudus. Ka inimarengus läbib inimese luustik ja seeläbi kogu keha proportsionaalseid ja fundamentaalseid muutusi. Miks deemonite puhul see ei võiks kehtida?
Üldiselt, ei hakka vaidlema miks v miks mitte ta on v ei ole eelnevate diablode järeltulija. Minumeelest sobib ta uue Diablosse, ilmselt siis teie meelest mitte.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oakwarrior
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2007
|
24.07.2008 17:27:40
|
|
|
| Esiteks sellepärast et kuna ta suudab inimeste kehi manipuleerida nii, et need tema (lemmik)kuju võtavad, siis ta jääks ka oma esialgse "look"i juurde. Pigem see näeb Beliali moodi välja, Valede Isand, mitme suuga deemon oleks rusikas silmaauku tema kohta.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M6izduzeta
HV kasutaja

liitunud: 27.06.2004
|
24.07.2008 17:45:12
|
|
|
Kus te seda mitut suud näete,need kõrval oleks nagu niisama pildile lisatud,et oleks hirmsam.Tänapäeval peavadki koletised massiivsemad olema,igast sarvekesed on minevik,tänapäeval peab ikka kogu keha ja pea väänlema ja igasugused nublud,mummud,praod,augud on mööda keha laiali.
Lisa:Pikad ja terava otsaga kondised sabad ruulivad ka!
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oakwarrior
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2007
|
24.07.2008 17:58:06
|
|
|
Need suud on tal õlgade peal. Treilerist näed, kui vaatad.
Hirmuäratav võib näha välja ka asi mis ei väänle ega tõmble igast kohast
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
24.07.2008 18:06:29
|
|
|

vs
vs
?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M6izduzeta
HV kasutaja

liitunud: 27.06.2004
|
24.07.2008 19:14:15
|
|
|
| Oakwarrior kirjutas: |
Need suud on tal õlgade peal. Treilerist näed, kui vaatad.
Hirmuäratav võib näha välja ka asi mis ei väänle ega tõmble igast kohast :) |
Suur poiss peab palju sööma!!(on tal sugu üldse??).Need suud on selleks et salaja kõrvalistujate toit ka ära süüa.
Väänlevad asjad on alati hirmsamad...vihmauss.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
24.07.2008 20:05:10
|
|
|
What do you think of the Art Design Direction in Diablo III ?
It is great as it is. Good job! 362 39.74%
It needs more work. Needs to be darker and gothic looking with more shades of gray. 406 44.57%
Too cartoony 115 12.62%
Undecided 28 3.07%
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oakwarrior
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2007
|
24.07.2008 23:07:47
|
|
|
Diablofansi poll jamh
Muuseas paar uut pildikest peasaidil: www.diablo3.com
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vops
HV kasutaja
liitunud: 02.06.2003
|
25.07.2008 00:18:43
|
|
|
| londiste kirjutas: |
ma ei suutnud hommikul balrogi nime unise peaga välja mõelda.
pilti ka - 2 tilka vett:
diablo üleval, balrog all.
 |
ei nori aga balrog ju ikkagi üleval
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
112
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
25.07.2008 10:19:37
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| Samuti on üsna LOTR balrog ripoff. |
Ikka teistpidi. Minu esmareaktsioon LOTR filmi Balrogi nähes oli küll - DIABLO!!!
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|