|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Vermon
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2003
|
17.07.2008 01:51:14
|
|
|
Informaatikas on rohkem progemist ja teooriat, infotehnoloogias on rohkem rauda. Kuigi enamus ained on bakas samad, aga eks kõrgharidus algab ikka magistrikraadiga
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko27
HV veteran

liitunud: 29.06.2002
|
17.07.2008 09:18:37
|
|
|
õppekavad pole informaatikal sarnased. Informaatikas on peamiselt tarkvaraarendusega seotud. Infotehnoloogias tarkvara valikulisi blokke hakkad valima, siis on mõistlikum tulla informaatikat õppima. Infotehnoloogia siis
telekommunikatsioon jms riistvara temaatika. Arvutitehnika on füüsika riistvarapoisid. Peamisd erinevused tulevad magistri spetsialiseerumiste juures sisse. Sest õppekava nimetus on 3+2, mitte 3.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
17.07.2008 10:07:14
|
|
|
Olen nüüd üsna kindlalt TTÜ äriinfotehnoloogia magistratuuris sees Aplaus ja roosivarred siinkohal mulle. Test oli päris huvitav eriti eestikeelsed värdtõlked, mida võibolla ttü-s bakas kasutati aga mujalt tulijale oli täielik müstika.
Seoses sellega otsin nüüd sõpru samalt erialalt. Ikka selleks et organiseeruda ja oleks lihtsam tööd ja kooli paralleelselt jätkata.
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
17.07.2008 10:30:09
|
|
|
Nii võru kutsehariduskeskusesse paberid sisse viidud, kino hakkab saama (infotehnoloogia süsteemid)
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inc
HV veteran

liitunud: 18.04.2004
|
17.07.2008 15:10:32
|
|
|
| kotmarjak kirjutas: |
| inc kirjutas: |
| Nii...ise hetkel ITK's 81. kohal RE arvestus. Nagu ma aru saan, siis peale 16. juulit on 3 päeva aega õppima minemisest teatada? |
siis kui tuleb teade läbi saisi, siis on sul 3 päeva aega kinnitada oma õppima asumist |
Aga oskab keegi umbkaudu öelda, millal see teada tuleb? Või pean iga paari päeva tagant SAIS külastama ja vaatama, kas teade on tulnud?
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
17.07.2008 15:20:45
|
|
|
| Spacefly kirjutas: |
Olen nüüd üsna kindlalt TTÜ äriinfotehnoloogia magistratuuris sees Aplaus ja roosivarred siinkohal mulle. Test oli päris huvitav eriti eestikeelsed värdtõlked, mida võibolla ttü-s bakas kasutati aga mujalt tulijale oli täielik müstika.
Seoses sellega otsin nüüd sõpru samalt erialalt. Ikka selleks et organiseeruda ja oleks lihtsam tööd ja kooli paralleelselt jätkata. |
eriala sama, aga 2 kursus ainult
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smifens
HV vaatleja
liitunud: 08.02.2007
|
17.07.2008 16:29:08
|
|
|
| TTÜ äriinfotehnoloogias sees. Eks sügisel näeb.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Krueger
HV kasutaja
liitunud: 21.08.2004
|
17.07.2008 16:32:53
|
|
|
| inc kirjutas: |
| kotmarjak kirjutas: |
| inc kirjutas: |
| Nii...ise hetkel ITK's 81. kohal RE arvestus. Nagu ma aru saan, siis peale 16. juulit on 3 päeva aega õppima minemisest teatada? |
siis kui tuleb teade läbi saisi, siis on sul 3 päeva aega kinnitada oma õppima asumist |
Aga oskab keegi umbkaudu öelda, millal see teada tuleb? Või pean iga paari päeva tagant SAIS külastama ja vaatama, kas teade on tulnud? |
http://www.itcollege.ee/?url=sisseastumistahtajad on kõik kuupäevad olemas. Peale 16. juulit ei saa kindlasti olla 3 päeva ega, kuna homme tuleb ju alles pingerida välja. (Juurde on tulnud lisaks SAISIs nähtavale inimestele need, kes on viinud oma avaldused kirjalikult, nagu ma olen aru saanud)
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
17.07.2008 20:49:09
|
|
|
| Spacefly kirjutas: |
Olen nüüd üsna kindlalt TTÜ äriinfotehnoloogia magistratuuris sees Aplaus ja roosivarred siinkohal mulle. Test oli päris huvitav eriti eestikeelsed värdtõlked, mida võibolla ttü-s bakas kasutati aga mujalt tulijale oli täielik müstika.
Seoses sellega otsin nüüd sõpru samalt erialalt. Ikka selleks et organiseeruda ja oleks lihtsam tööd ja kooli paralleelselt jätkata. |
Ärge kuulake teda. Ta tahab teid lihtsalt ära kasutada.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReV13
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2006
|
18.07.2008 11:21:03
|
|
|
Küsimus laiemale ringile - TTÜ Arvuti- ja süsteemitehnika, Elektroonika või ITK süsteemide administreerimine?
Kõigis kolmes võeti RE vastu ja nüüd ei teagi millist valida
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
18.07.2008 11:26:51
|
|
|
| tsitaat: |
TTÜ Arvuti- ja süsteemitehnika
|
pealkirja järgi see.. rajani tantsukooliga seoses on väike emotsionaalne plokk.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hvk
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2005
|
18.07.2008 11:58:16
|
|
|
Selline küsimus, et ITK on ju sada tasuta kohta?
Ma olen hetkel 117 aga saan ikka kinnitada, et tulen õppima.
Milles konks?
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
18.07.2008 12:03:20
|
|
|
| hvk kirjutas: |
Selline küsimus, et ITK on ju sada tasuta kohta?
Ma olen hetkel 117 aga saan ikka kinnitada, et tulen õppima.
Milles konks? |
kui ära kinnitad, siis saad teada.
aga ega seal midagi muud ole, kui oled vastu võetud
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aatomik
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2005
|
18.07.2008 12:14:12
|
|
|
| hvk kirjutas: |
Selline küsimus, et ITK on ju sada tasuta kohta?
Ma olen hetkel 117 aga saan ikka kinnitada, et tulen õppima.
Milles konks? |
Ma vaatasin ka, et 150 esimest on "vastuvõetavad". Huvitav jah, kuna ITK enda lehel selgelt kirjas, et neil see aasta 100 RE kohta on.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krueger
HV kasutaja
liitunud: 21.08.2004
|
18.07.2008 13:13:07
|
|
|
See on jah natuke imelik. Aga ju nad varasemast kogemusest juba arvestavad, palju on ärakukkujaid. Ning see, et staatus on vastuvõetav, ei tähenda ju kohe seda, et sees oled. Tallinna Ülikooli Loodus- ja täppisteaduste valdkonnas märgiti kohe peale regamist enamvähem vastuvõetavaks. Samuti juba peale seda kui RE koha pealt olid väljas.
Kuid eks IT kolledis võib olla ka ärakukkujaid kõvasti, arvestades seda kommentaari:
| tsitaat: |
Dagmar: 17.07.08 17:35
IT Kolledisse kandideerimisel kujuneb konkursipall keskharidustunnistuse keskmisest hindest ja matemaatika riigieksami tulemusest (juhul, kui see on sooritatud), mis jagatakse 100-ga ja liidetakse keskmisele hindele. 2007. aastal vabanes õppekohti kogu suve jooksul ning augustikuu lõpus viimase RE kohale sissesaanud kandidaadi konkursipall jäi alla 4.
|
http://www.itcollege.ee/kolledz/kommentaarid.php?id=1015 ja kandidaate oli 384 aastal 2007.
EDIT: Tulemused väljas : http://www.itcollege.ee/upload/global/file/Otsus_RE_3A-608-04.doc
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
18.07.2008 13:36:25
|
|
|
Vastuvõetavad on ju kõik need, kes on vajalikud eeltingimused täitnud. Nüüd on 3 päeva aega vajutada "tulen õppima" ja seejärel saavadki 100 esimest, kes on ka nuppu vajutanud, sisse.
Ei ole ju mõtet inimesi traumeerida ja mingeid vahepingeridu korraldada, kui 3 päeva hiljem on juba teada, kes ka päriselt õppima plaanib tulla.
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dsg
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2007
|
18.07.2008 23:27:35
|
|
|
| Selline küsimus , et kui olen lõpetanud it erialal kutsekooli kas siis on kergem ülikoolis , näiteks kes selle kooli lõpetab kus mina käina saab kohe ttü teisele kursale lambist.Ja sealt ka vist osad arvestused aga kas peaks käima ikka esimese kursuse ka või sellist võimalust kasutama?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stUnt
HV vaatleja
liitunud: 24.09.2002
|
19.07.2008 03:00:35
|
|
|
| TTÜ-s Telekommunikatsioon ja Arvuti- ja süsteemitehnika; keegi oskab midagi kommenteerida miks valida/mitte valida üks neist, mõned plussid ja miinused?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
19.07.2008 05:03:05
|
|
|
| stUnt kirjutas: |
| TTÜ-s Telekommunikatsioon ja Arvuti- ja süsteemitehnika; keegi oskab midagi kommenteerida miks valida/mitte valida üks neist, mõned plussid ja miinused? |
vaata õppekavasid ja mõtle ise
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ghiron
HV vaatleja
liitunud: 10.05.2008
|
19.07.2008 12:09:45
|
|
|
Kui TTÜ-s polnud esialges nimekirjas ja nüüd oled, sest osad on loobunud, kas siis tuleb oodata 22 juulini, millal uued nimekirjad tulevad, et kinnitada?
suht piixus lause tuli
|
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
19.07.2008 12:35:34
|
|
|
| dsg kirjutas: |
| Selline küsimus , et kui olen lõpetanud it erialal kutsekooli kas siis on kergem ülikoolis , näiteks kes selle kooli lõpetab kus mina käina saab kohe ttü teisele kursale lambist.Ja sealt ka vist osad arvestused aga kas peaks käima ikka esimese kursuse ka või sellist võimalust kasutama? |
Ma ei usu...
kas arvad, et esimese kursuse materjal on juba selge? Vaevalt...
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aatomik
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2005
|
19.07.2008 12:40:27
|
|
|
| tsitaat: |
Kui TTÜ-s polnud esialges nimekirjas ja nüüd oled, sest osad on loobunud, kas siis tuleb oodata 22 juulini, millal uued nimekirjad tulevad, et kinnitada?
|
Ei tule 22.-ni oodata, homme peaks juba kinnitada saama. Esialgsel sajal on aega kolm päeva st. selle pühapäevani, et õppima tulekust TTÜ-le teada anda. Pärast seda koostatakse uus nimekiri ja siis on jälle kolm päeva aega.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dsg
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2007
|
19.07.2008 16:18:53
|
|
|
| R A T kirjutas: |
| dsg kirjutas: |
| Selline küsimus , et kui olen lõpetanud it erialal kutsekooli kas siis on kergem ülikoolis , näiteks kes selle kooli lõpetab kus mina käina saab kohe ttü teisele kursale lambist.Ja sealt ka vist osad arvestused aga kas peaks käima ikka esimese kursuse ka või sellist võimalust kasutama? |
Ma ei usu...
kas arvad, et esimese kursuse materjal on juba selge? Vaevalt... |
Ju siis kui saab kohe teisele .
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
19.07.2008 17:11:18
|
|
|
ses suhtes, et seal esimene aasta on ikka paras ajukepp, mat. analüüs ja diskmat on ikka jube toredad ained. Samas kui sul need asjad juba keskas selgeks tehti, mis seal's ikka, vedas
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.stUnt.
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2005
|
19.07.2008 18:00:24
|
|
|
Pigem võib ta saada mõned põhiõppe mooduli ained arvestatud, oleneb palju tal sama sisuga aineid tehtud on. Vaevalt, et keegi saab TTÜ ilma füssi ja matti tegemata lõpetatud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
19.07.2008 19:21:34
|
|
|
v6ib ka kohe kolmandale kursusele minna, kui soovi on
aga k6igi 3 aasta ained peavad tehtud olema, suvalises j2rjekorras,
parem siiski tunniplaani j2rgi teha
varasemaid 6pinguid vaevalt m6ni 6ppej6ud oma aines arvestab
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
19.07.2008 21:03:29
|
|
|
Täitsa edukalt kusjuures kohati arvestavad. Pead ainult ise suutma ära tõestama, et aine selge. Näiteks õppekava ja tunnistusega.
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inc
HV veteran

liitunud: 18.04.2004
|
20.07.2008 02:50:07
|
|
|
Nonii, 2008 või 2009 siis ITK süsteemi administreerimine. Maksab muidugi riik
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madd0g
HV veteran

liitunud: 05.10.2007
|
20.07.2008 11:31:41
|
|
|
Olen väike gümnaasiumi pätakas, peale seda väikesõjavägi ja siis IT-d õppima on soovitusi kus koolis saab parima IT alase hariduse ja mis valdkonda seal õppida? Et tulevikus ka jaguks sellele tööd. Tuleviku plaanid vajavad lihvimist. Praegu oma tulevikuplaanidega enamvähem sooviks minna Tartu Lennukolled-i IT oleks teiseks variandiks.
_________________ Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas. |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
20.07.2008 11:48:37
|
|
|
IT poole pealt peaks parim IT kolled olema.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko27
HV veteran

liitunud: 29.06.2002
|
20.07.2008 14:20:45
|
|
|
| Parim rakenduskõrgharidus, kõrghariduse poole pealt soovitan TÜ informaatika või arvutitehnika.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
20.07.2008 14:30:31
|
|
|
| mirko27 kirjutas: |
| Parim rakenduskõrgharidus, kõrghariduse poole pealt soovitan TÜ informaatika või arvutitehnika. |
rakenduskõrgharidus ei ole sinu jaoks kõrgharidus?
aga parimad oskused kiirema ajaga saad ITKs
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madd0g
HV veteran

liitunud: 05.10.2007
|
20.07.2008 14:31:27
|
|
|
Mis asi on rakenduskõrgharidus?
_________________ Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas. |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko27
HV veteran

liitunud: 29.06.2002
|
20.07.2008 14:37:39
|
|
|
Mis on parim oskus? Rakenduskõrgharidus on praktilised oskused kohe. Kõrghariduse mõte on valmistada sind ette teoreetilise aluspõhjaga, et siis hiljem praktilisi oskusi omandades ennast kaugemale viia.
Eestis pole õppekavadel küll suurt vahet, kuid võimalused on erinevad.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
resistor
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2004
|
21.07.2008 00:06:54
|
|
|
| mirko27 kirjutas: |
| Eestis pole õppekavadel küll suurt vahet, kuid võimalused on erinevad. |
Mida sa selle all mõtled? Ja kuidas on peale ITK õpinguid siirduda TTÜ magistrisse, raskem kui TTÜ bakalauruse kraadi omajatel?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
julmu
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
21.07.2008 01:09:07
|
|
|
konkreetne küsimus: kas ITK IT-sys-adminnimises on rohkem progemist kui TTÜ Arvuti-ja süsteemitehnikas?
ma pole siiamaani aru saanud, mis kujul ITK-s seda praktilist poolt rohkem on.
võimalus minna enda rahade eest õppima, aga päris ehku peale 30k eest aastas ei taha ka minna
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko27
HV veteran

liitunud: 29.06.2002
|
21.07.2008 08:49:45
|
|
|
| resistor kirjutas: |
| mirko27 kirjutas: |
| Eestis pole õppekavadel küll suurt vahet, kuid võimalused on erinevad. |
Mida sa selle all mõtled? Ja kuidas on peale ITK õpinguid siirduda TTÜ magistrisse, raskem kui TTÜ bakalauruse kraadi omajatel? |
Ei ole piisavalt filosoofiline või akadeemiline inimene, et rakenduskõrghariduse ja kõrghariduse eripäradest siinkohal
ülevaadet anda. Soovitan mõlemad sõnad tõlkida ning siis meie sõpra Googlet kasutada, et üldpilt kätte saada.
Edu.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
21.07.2008 09:03:53
|
|
|
| resistor kirjutas: |
| mirko27 kirjutas: |
| Eestis pole õppekavadel küll suurt vahet, kuid võimalused on erinevad. |
Mida sa selle all mõtled? Ja kuidas on peale ITK õpinguid siirduda TTÜ magistrisse, raskem kui TTÜ bakalauruse kraadi omajatel? |
Alustuseks võrdle kasvõi õppekavu. Näidiseks on ITK-s praktikat 18AP jagu, ttü-s bakas aga näiteks ainult 3.
Veidi keerulisem on pärast kindlasti kuna TTÜ omadel on teooriat rohkem samas ei midagi ületamatut.
Samas asjalikumad vennad igas õppevormis niikuinii juba ammu töötavad kuskil ja praktika tähendab sisuliselt ainult tööl käimist ja sealt mingi osa dokumenteerimist koolile.
Ise olen ustnimelt rakenduslikuga magistrisse minemas ja sissesaamine küll probleem ei olnud. kkh 50%+ sisseastumistest 50% pingereas figureerin täitsa auväärsel kohal. Eks aeg näitab, uidas õppetöö sujub.
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.
viimati muutis Spacefly 21.07.2008 09:29:06, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
21.07.2008 09:23:37
|
|
|
vanasti oli rakenduslik kõrgharidus vs. akadeemiline kõrgharidus.
rakenduslik lõppes diplomi mitte kraadiga, samas tuli rakendusliku lõppedes ennast koolitada, et suuta akadeemilise magistrisse ( +2) kandideerida. a noh, minu kogemused on sotsiaalsfäärist mitte it vallast.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko27
HV veteran

liitunud: 29.06.2002
|
21.07.2008 09:28:42
|
|
|
| Korrektne oleks võrrelda bakalaureuseõpe vs rakenduslik kõrgharidus jah.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheSiim
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2008
|
21.07.2008 21:50:26
|
|
|
Huvitav palju ITK rev kohti pakub?
_________________ Maailma probleem on selles, et rumalad on ülienesekindlad, samal ajal kui arukamad on takerdunud kahtlustesse |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
22.07.2008 15:42:29
|
|
|
tänapäeval pole see miski näitaja, kuna enamustel ojn niikuinii dokumendid saja kuuekümne kaheksaas kohas, võivad asetused peale pingeridade " ametlikuks tulemist" veel pikka aega muutuda.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
22.07.2008 15:46:42
|
|
|
| tsitaat: |
Vaevalt, et keegi saab TTÜ ilma füssi ja matti tegemata lõpetatud. icon_biggrin.gif
|
vaatavaatavaatamind
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
22.07.2008 15:48:26
|
|
|
| laurx kirjutas: |
tänapäeval pole see miski näitaja, kuna enamustel ojn niikuinii dokumendid saja kuuekümne kaheksaas kohas, võivad asetused peale pingeridade " ametlikuks tulemist" veel pikka aega muutuda.  |
saisis vähemalt antakse sulle 3 päeva aega otsustamiseks, kas soovid kooli astuda ja seda tehes tühistatakse kõik ülejäänud konkurssid saisis
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
22.07.2008 15:53:26
|
|
|
Spacefly, see on "uus asi" kui mina ülikooli läksin tuli iga asja pärast ennast füüsiliselt kohale vedada. tegelikud pingeread läksid vahepeal lukku " joonepäevadel" ehk ajal kui esimese semestri ained valitud pidid olema. juhtus ka seda, et REV kodanik sai RE kohale oktoobris.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilOne
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2004
|
23.07.2008 23:34:05
|
|
|
| Ma ka nüüd ITK-s sees RE kohal. Kes läheb õhtusesse õppesse infosüsteeme analüüsima - andke endast märku...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
24.07.2008 00:27:59
|
|
|
| heikis kirjutas: |
konkreetne küsimus: kas ITK IT-sys-adminnimises on rohkem progemist kui TTÜ Arvuti-ja süsteemitehnikas?
ma pole siiamaani aru saanud, mis kujul ITK-s seda praktilist poolt rohkem on.
võimalus minna enda rahade eest õppima, aga päris ehku peale 30k eest aastas ei taha ka minna |
Mis kujul on praktilist rohkem ITK-s??? kas progemise kujul?
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
24.07.2008 00:36:56
|
|
|
| tsitaat: |
Mis kujul on praktilist rohkem ITK-s??? kas progemise kujul?
|
praktika APsid on rohkem
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|