Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  IT õppimine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 87, 88, 89  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2008 01:51:14 vasta tsitaadiga

Informaatikas on rohkem progemist ja teooriat, infotehnoloogias on rohkem rauda. Kuigi enamus ained on bakas samad, aga eks kõrgharidus algab ikka magistrikraadiga icon_razz.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2008 09:18:37 vasta tsitaadiga

õppekavad pole informaatikal sarnased. Informaatikas on peamiselt tarkvaraarendusega seotud. Infotehnoloogias tarkvara valikulisi blokke hakkad valima, siis on mõistlikum tulla informaatikat õppima. Infotehnoloogia siis
telekommunikatsioon jms riistvara temaatika. Arvutitehnika on füüsika riistvarapoisid. Peamisd erinevused tulevad magistri spetsialiseerumiste juures sisse. Sest õppekava nimetus on 3+2, mitte 3.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2008 10:07:14 vasta tsitaadiga

Olen nüüd üsna kindlalt TTÜ äriinfotehnoloogia magistratuuris sees icon_smile.gif Aplaus ja roosivarred siinkohal mulle. Test oli päris huvitav eriti eestikeelsed värdtõlked, mida võibolla ttü-s bakas kasutati aga mujalt tulijale oli täielik müstika.
Seoses sellega otsin nüüd sõpru samalt erialalt. Ikka selleks et organiseeruda ja oleks lihtsam tööd ja kooli paralleelselt jätkata.

_________________
Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2008 10:30:09 vasta tsitaadiga

Nii võru kutsehariduskeskusesse paberid sisse viidud, kino hakkab saama icon_lol.gif (infotehnoloogia süsteemid)
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 17.07.2008 15:10:32 vasta tsitaadiga

kotmarjak kirjutas:
inc kirjutas:
Nii...ise hetkel ITK's 81. kohal RE arvestus. Nagu ma aru saan, siis peale 16. juulit on 3 päeva aega õppima minemisest teatada?

siis kui tuleb teade läbi saisi, siis on sul 3 päeva aega kinnitada oma õppima asumist


Aga oskab keegi umbkaudu öelda, millal see teada tuleb? Või pean iga paari päeva tagant SAIS külastama ja vaatama, kas teade on tulnud?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2008 15:20:45 vasta tsitaadiga

Spacefly kirjutas:
Olen nüüd üsna kindlalt TTÜ äriinfotehnoloogia magistratuuris sees icon_smile.gif Aplaus ja roosivarred siinkohal mulle. Test oli päris huvitav eriti eestikeelsed värdtõlked, mida võibolla ttü-s bakas kasutati aga mujalt tulijale oli täielik müstika.
Seoses sellega otsin nüüd sõpru samalt erialalt. Ikka selleks et organiseeruda ja oleks lihtsam tööd ja kooli paralleelselt jätkata.

eriala sama, aga 2 kursus ainult icon_biggrin.gif

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smifens
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2007




sõnum 17.07.2008 16:29:08 vasta tsitaadiga

TTÜ äriinfotehnoloogias sees. Eks sügisel näeb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krueger
HV kasutaja

liitunud: 21.08.2004




sõnum 17.07.2008 16:32:53 vasta tsitaadiga

inc kirjutas:
kotmarjak kirjutas:
inc kirjutas:
Nii...ise hetkel ITK's 81. kohal RE arvestus. Nagu ma aru saan, siis peale 16. juulit on 3 päeva aega õppima minemisest teatada?

siis kui tuleb teade läbi saisi, siis on sul 3 päeva aega kinnitada oma õppima asumist


Aga oskab keegi umbkaudu öelda, millal see teada tuleb? Või pean iga paari päeva tagant SAIS külastama ja vaatama, kas teade on tulnud?


http://www.itcollege.ee/?url=sisseastumistahtajad on kõik kuupäevad olemas. Peale 16. juulit ei saa kindlasti olla 3 päeva ega, kuna homme tuleb ju alles pingerida välja. (Juurde on tulnud lisaks SAISIs nähtavale inimestele need, kes on viinud oma avaldused kirjalikult, nagu ma olen aru saanud)
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 17.07.2008 20:49:09 vasta tsitaadiga

Spacefly kirjutas:
Olen nüüd üsna kindlalt TTÜ äriinfotehnoloogia magistratuuris sees icon_smile.gif Aplaus ja roosivarred siinkohal mulle. Test oli päris huvitav eriti eestikeelsed värdtõlked, mida võibolla ttü-s bakas kasutati aga mujalt tulijale oli täielik müstika.
Seoses sellega otsin nüüd sõpru samalt erialalt. Ikka selleks et organiseeruda ja oleks lihtsam tööd ja kooli paralleelselt jätkata.

Ärge kuulake teda. Ta tahab teid lihtsalt ära kasutada.

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReV13
HV vaatleja
ReV13

liitunud: 11.04.2006




sõnum 18.07.2008 11:21:03 vasta tsitaadiga

Küsimus laiemale ringile - TTÜ Arvuti- ja süsteemitehnika, Elektroonika või ITK süsteemide administreerimine?

Kõigis kolmes võeti RE vastu ja nüüd ei teagi millist valida icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.07.2008 11:26:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:

TTÜ Arvuti- ja süsteemitehnika

pealkirja järgi see.. rajani tantsukooliga seoses on väike emotsionaalne plokk.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hvk
HV kasutaja
hvk

liitunud: 28.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2008 11:58:16 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, et ITK on ju sada tasuta kohta?
Ma olen hetkel 117 aga saan ikka kinnitada, et tulen õppima.
Milles konks?icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2008 12:03:20 vasta tsitaadiga

hvk kirjutas:
Selline küsimus, et ITK on ju sada tasuta kohta?
Ma olen hetkel 117 aga saan ikka kinnitada, et tulen õppima.
Milles konks?icon_biggrin.gif

kui ära kinnitad, siis saad teada.
aga ega seal midagi muud ole, kui oled vastu võetud

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aatomik
HV kasutaja
aatomik

liitunud: 30.11.2005




sõnum 18.07.2008 12:14:12 vasta tsitaadiga

hvk kirjutas:
Selline küsimus, et ITK on ju sada tasuta kohta?
Ma olen hetkel 117 aga saan ikka kinnitada, et tulen õppima.
Milles konks?icon_biggrin.gif


Ma vaatasin ka, et 150 esimest on "vastuvõetavad". Huvitav jah, kuna ITK enda lehel selgelt kirjas, et neil see aasta 100 RE kohta on.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krueger
HV kasutaja

liitunud: 21.08.2004




sõnum 18.07.2008 13:13:07 vasta tsitaadiga

See on jah natuke imelik. Aga ju nad varasemast kogemusest juba arvestavad, palju on ärakukkujaid. Ning see, et staatus on vastuvõetav, ei tähenda ju kohe seda, et sees oled. Tallinna Ülikooli Loodus- ja täppisteaduste valdkonnas märgiti kohe peale regamist enamvähem vastuvõetavaks. Samuti juba peale seda kui RE koha pealt olid väljas.
Kuid eks IT kolledžis võib olla ka ärakukkujaid kõvasti, arvestades seda kommentaari:
tsitaat:

Dagmar: 17.07.08 17:35
IT Kolledžisse kandideerimisel kujuneb konkursipall keskharidustunnistuse keskmisest hindest ja matemaatika riigieksami tulemusest (juhul, kui see on sooritatud), mis jagatakse 100-ga ja liidetakse keskmisele hindele. 2007. aastal vabanes õppekohti kogu suve jooksul ning augustikuu lõpus viimase RE kohale sissesaanud kandidaadi konkursipall jäi alla 4.


http://www.itcollege.ee/kolledz/kommentaarid.php?id=1015 ja kandidaate oli 384 aastal 2007.

EDIT: Tulemused väljas : http://www.itcollege.ee/upload/global/file/Otsus_RE_3A-608-04.doc
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2008 13:36:25 vasta tsitaadiga

Vastuvõetavad on ju kõik need, kes on vajalikud eeltingimused täitnud. Nüüd on 3 päeva aega vajutada "tulen õppima" ja seejärel saavadki 100 esimest, kes on ka nuppu vajutanud, sisse.
Ei ole ju mõtet inimesi traumeerida ja mingeid vahepingeridu korraldada, kui 3 päeva hiljem on juba teada, kes ka päriselt õppima plaanib tulla.

_________________
Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 18.07.2008 23:27:35 vasta tsitaadiga

Selline küsimus , et kui olen lõpetanud it erialal kutsekooli kas siis on kergem ülikoolis , näiteks kes selle kooli lõpetab kus mina käina saab kohe ttü teisele kursale lambist.Ja sealt ka vist osad arvestused aga kas peaks käima ikka esimese kursuse ka või sellist võimalust kasutama?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stUnt
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2008 03:00:35 vasta tsitaadiga

TTÜ-s Telekommunikatsioon ja Arvuti- ja süsteemitehnika; keegi oskab midagi kommenteerida miks valida/mitte valida üks neist, mõned plussid ja miinused?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2008 05:03:05 vasta tsitaadiga

stUnt kirjutas:
TTÜ-s Telekommunikatsioon ja Arvuti- ja süsteemitehnika; keegi oskab midagi kommenteerida miks valida/mitte valida üks neist, mõned plussid ja miinused?

vaata õppekavasid ja mõtle ise

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ghiron
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2008




sõnum 19.07.2008 12:09:45 vasta tsitaadiga

Kui TTÜ-s polnud esialges nimekirjas ja nüüd oled, sest osad on loobunud, kas siis tuleb oodata 22 juulini, millal uued nimekirjad tulevad, et kinnitada?


suht piixus lause tuli icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 19.07.2008 12:35:34 vasta tsitaadiga

dsg kirjutas:
Selline küsimus , et kui olen lõpetanud it erialal kutsekooli kas siis on kergem ülikoolis , näiteks kes selle kooli lõpetab kus mina käina saab kohe ttü teisele kursale lambist.Ja sealt ka vist osad arvestused aga kas peaks käima ikka esimese kursuse ka või sellist võimalust kasutama?


Ma ei usu...
kas arvad, et esimese kursuse materjal on juba selge? Vaevalt...
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aatomik
HV kasutaja
aatomik

liitunud: 30.11.2005




sõnum 19.07.2008 12:40:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kui TTÜ-s polnud esialges nimekirjas ja nüüd oled, sest osad on loobunud, kas siis tuleb oodata 22 juulini, millal uued nimekirjad tulevad, et kinnitada?

Ei tule 22.-ni oodata, homme peaks juba kinnitada saama. Esialgsel sajal on aega kolm päeva st. selle pühapäevani, et õppima tulekust TTÜ-le teada anda. Pärast seda koostatakse uus nimekiri ja siis on jälle kolm päeva aega.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 19.07.2008 16:18:53 vasta tsitaadiga

R A T kirjutas:
dsg kirjutas:
Selline küsimus , et kui olen lõpetanud it erialal kutsekooli kas siis on kergem ülikoolis , näiteks kes selle kooli lõpetab kus mina käina saab kohe ttü teisele kursale lambist.Ja sealt ka vist osad arvestused aga kas peaks käima ikka esimese kursuse ka või sellist võimalust kasutama?


Ma ei usu...
kas arvad, et esimese kursuse materjal on juba selge? Vaevalt...

Ju siis kui saab kohe teisele .
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 19.07.2008 17:11:18 vasta tsitaadiga

ses suhtes, et seal esimene aasta on ikka paras ajukepp, mat. analüüs ja diskmat on ikka jube toredad ained. Samas kui sul need asjad juba keskas selgeks tehti, mis seal's ikka, vedas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
.stUnt.
HV vaatleja
.stUnt.

liitunud: 09.01.2005




sõnum 19.07.2008 18:00:24 vasta tsitaadiga

Pigem võib ta saada mõned põhiõppe mooduli ained arvestatud, oleneb palju tal sama sisuga aineid tehtud on. Vaevalt, et keegi saab TTÜ ilma füssi ja matti tegemata lõpetatud. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2008 19:21:34 vasta tsitaadiga

v6ib ka kohe kolmandale kursusele minna, kui soovi on icon_razz.gif
aga k6igi 3 aasta ained peavad tehtud olema, suvalises j2rjekorras,
parem siiski tunniplaani j2rgi teha

varasemaid 6pinguid vaevalt m6ni 6ppej6ud oma aines arvestab
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2008 21:03:29 vasta tsitaadiga

Täitsa edukalt kusjuures kohati arvestavad. Pead ainult ise suutma ära tõestama, et aine selge. Näiteks õppekava ja tunnistusega.
_________________
Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 20.07.2008 02:50:07 vasta tsitaadiga

Nonii, 2008 või 2009 siis ITK süsteemi administreerimine. Maksab muidugi riik icon_wink.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madd0g
HV veteran
madd0g

liitunud: 05.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2008 11:31:41 vasta tsitaadiga

Olen väike gümnaasiumi pätakas, peale seda väikesõjavägi ja siis IT-d õppima on soovitusi kus koolis saab parima IT alase hariduse ja mis valdkonda seal õppida? Et tulevikus ka jaguks sellele tööd. Tuleviku plaanid vajavad lihvimist. Praegu oma tulevikuplaanidega enamvähem sooviks minna Tartu Lennukolledž-i IT oleks teiseks variandiks.
_________________
Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2008 11:48:37 vasta tsitaadiga

IT poole pealt peaks parim IT kolledž olema.
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2008 14:20:45 vasta tsitaadiga

Parim rakenduskõrgharidus, kõrghariduse poole pealt soovitan TÜ informaatika või arvutitehnika.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2008 14:30:31 vasta tsitaadiga

mirko27 kirjutas:
Parim rakenduskõrgharidus, kõrghariduse poole pealt soovitan TÜ informaatika või arvutitehnika.

rakenduskõrgharidus ei ole sinu jaoks kõrgharidus?
aga parimad oskused kiirema ajaga saad ITKs

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madd0g
HV veteran
madd0g

liitunud: 05.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2008 14:31:27 vasta tsitaadiga

Mis asi on rakenduskõrgharidus?
_________________
Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2008 14:37:39 vasta tsitaadiga

Mis on parim oskus? Rakenduskõrgharidus on praktilised oskused kohe. Kõrghariduse mõte on valmistada sind ette teoreetilise aluspõhjaga, et siis hiljem praktilisi oskusi omandades ennast kaugemale viia.
Eestis pole õppekavadel küll suurt vahet, kuid võimalused on erinevad.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
resistor
HV kasutaja
resistor

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2008 00:06:54 vasta tsitaadiga

mirko27 kirjutas:
Eestis pole õppekavadel küll suurt vahet, kuid võimalused on erinevad.


Mida sa selle all mõtled? Ja kuidas on peale ITK õpinguid siirduda TTÜ magistrisse, raskem kui TTÜ bakalauruse kraadi omajatel?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
julmu
HV kasutaja
julmu

liitunud: 20.12.2004




sõnum 21.07.2008 00:48:16 vasta tsitaadiga

resistor kirjutas:
Ja kuidas on peale ITK õpinguid siirduda TTÜ magistrisse, raskem kui TTÜ bakalauruse kraadi omajatel?
ITK-s ei õpetata mööda maja paberitega ringi jooksmist. icon_razz1.gif
http://daniilharik.blogspot.com/2007/02/tt-esimise-semestri-kogemused-itk.html
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2008 01:09:07 vasta tsitaadiga

konkreetne küsimus: kas ITK IT-sys-adminnimises on rohkem progemist kui TTÜ Arvuti-ja süsteemitehnikas?

ma pole siiamaani aru saanud, mis kujul ITK-s seda praktilist poolt rohkem on.

võimalus minna enda rahade eest õppima, aga päris ehku peale 30k eest aastas ei taha ka minna
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2008 08:49:45 vasta tsitaadiga

resistor kirjutas:
mirko27 kirjutas:
Eestis pole õppekavadel küll suurt vahet, kuid võimalused on erinevad.


Mida sa selle all mõtled? Ja kuidas on peale ITK õpinguid siirduda TTÜ magistrisse, raskem kui TTÜ bakalauruse kraadi omajatel?

Ei ole piisavalt filosoofiline või akadeemiline inimene, et rakenduskõrghariduse ja kõrghariduse eripäradest siinkohal
ülevaadet anda. Soovitan mõlemad sõnad tõlkida ning siis meie sõpra Googlet kasutada, et üldpilt kätte saada.
Edu.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2008 09:03:53 vasta tsitaadiga

resistor kirjutas:
mirko27 kirjutas:
Eestis pole õppekavadel küll suurt vahet, kuid võimalused on erinevad.


Mida sa selle all mõtled? Ja kuidas on peale ITK õpinguid siirduda TTÜ magistrisse, raskem kui TTÜ bakalauruse kraadi omajatel?


Alustuseks võrdle kasvõi õppekavu. Näidiseks on ITK-s praktikat 18AP jagu, ttü-s bakas aga näiteks ainult 3.
Veidi keerulisem on pärast kindlasti kuna TTÜ omadel on teooriat rohkem samas ei midagi ületamatut.
Samas asjalikumad vennad igas õppevormis niikuinii juba ammu töötavad kuskil ja praktika tähendab sisuliselt ainult tööl käimist ja sealt mingi osa dokumenteerimist koolile.
Ise olen ustnimelt rakenduslikuga magistrisse minemas ja sissesaamine küll probleem ei olnud. kkh 50%+ sisseastumistest 50% pingereas figureerin täitsa auväärsel kohal. Eks aeg näitab, uidas õppetöö sujub.

_________________
Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.


viimati muutis Spacefly 21.07.2008 09:29:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.07.2008 09:23:37 vasta tsitaadiga

vanasti oli rakenduslik kõrgharidus vs. akadeemiline kõrgharidus.
rakenduslik lõppes diplomi mitte kraadiga, samas tuli rakendusliku lõppedes ennast koolitada, et suuta akadeemilise magistrisse ( +2) kandideerida. a noh, minu kogemused on sotsiaalsfäärist mitte it vallast.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2008 09:28:42 vasta tsitaadiga

Korrektne oleks võrrelda bakalaureuseõpe vs rakenduslik kõrgharidus jah.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheSiim
HV vaatleja
TheSiim

liitunud: 18.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2008 21:50:26 vasta tsitaadiga

Huvitav palju ITK rev kohti pakub?
_________________
Maailma probleem on selles, et rumalad on ülienesekindlad, samal ajal kui arukamad on takerdunud kahtlustesse
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2008 14:40:38 vasta tsitaadiga

https://www.sais.ee/avalik/et/PGAID/et_pingerida_aid_9_4088.html pingerea järgi vaadates tundub 100, aga kuskil otseselt märgitud ei ole.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.07.2008 15:42:29 vasta tsitaadiga

tänapäeval pole see miski näitaja, kuna enamustel ojn niikuinii dokumendid saja kuuekümne kaheksaas kohas, võivad asetused peale pingeridade " ametlikuks tulemist" veel pikka aega muutuda. thumbs_down.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2008 15:46:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Vaevalt, et keegi saab TTÜ ilma füssi ja matti tegemata lõpetatud. icon_biggrin.gif

vaatavaatavaatamind icon_lol.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2008 15:48:26 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tänapäeval pole see miski näitaja, kuna enamustel ojn niikuinii dokumendid saja kuuekümne kaheksaas kohas, võivad asetused peale pingeridade " ametlikuks tulemist" veel pikka aega muutuda. thumbs_down.gif

saisis vähemalt antakse sulle 3 päeva aega otsustamiseks, kas soovid kooli astuda ja seda tehes tühistatakse kõik ülejäänud konkurssid saisis

_________________
Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.07.2008 15:53:26 vasta tsitaadiga

Spacefly, see on "uus asi" kui mina ülikooli läksin tuli iga asja pärast ennast füüsiliselt kohale vedada. tegelikud pingeread läksid vahepeal lukku " joonepäevadel" ehk ajal kui esimese semestri ained valitud pidid olema. juhtus ka seda, et REV kodanik sai RE kohale oktoobris.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilOne
HV vaatleja
EvilOne

liitunud: 25.01.2004




sõnum 23.07.2008 23:34:05 vasta tsitaadiga

Ma ka nüüd ITK-s sees RE kohal. Kes läheb õhtusesse õppesse infosüsteeme analüüsima - andke endast märku...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 00:27:59 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
konkreetne küsimus: kas ITK IT-sys-adminnimises on rohkem progemist kui TTÜ Arvuti-ja süsteemitehnikas?

ma pole siiamaani aru saanud, mis kujul ITK-s seda praktilist poolt rohkem on.

võimalus minna enda rahade eest õppima, aga päris ehku peale 30k eest aastas ei taha ka minna


Mis kujul on praktilist rohkem ITK-s??? kas progemise kujul?
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 00:36:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mis kujul on praktilist rohkem ITK-s??? kas progemise kujul?

praktika APsid on rohkem

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  IT õppimine mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 87, 88, 89  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.