Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 19, 20, 21  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2008 11:25:37 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
jah keera tränasünti madalamatele nootidele ja saad päris hea soundi, sellise saagiva dnb laatse soundi


Sellele mõttele ma tõesti ei tulnud - eks proovin...
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2008 07:51:25 vasta tsitaadiga

Nonii, see pole küll minu, vaid ühe sõbranna lugu, aga siiski: http://www.zone.ee/marlowe/Triinu_-_Closest_Friends_(remix_by_Scorps).mp3

Vokaal ja kitarr on lindistatud stuudios, ülejäänu lisasin kodusel teel süntide ja Audacity abiga. Ärge te sõnast "remix" ära ehmatage, tegu ei ole tränaga, üritasin kõike võimalikult "naturaalselt" teha. Selline rahulikum lugu. Trummid küll logisevad, peab kunagi uuesti tegema, aga praegu kannatab vast ära.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Teccha
HV vaatleja
Teccha

liitunud: 19.10.2007




sõnum 17.07.2008 16:06:10 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
Nonii, see pole küll minu, vaid ühe sõbranna lugu, aga siiski: http://www.zone.ee/marlowe/Triinu_-_Closest_Friends_(remix_by_Scorps).mp3

Vokaal ja kitarr on lindistatud stuudios, ülejäänu lisasin kodusel teel süntide ja Audacity abiga. Ärge te sõnast "remix" ära ehmatage, tegu ei ole tränaga, üritasin kõike võimalikult "naturaalselt" teha. Selline rahulikum lugu. Trummid küll logisevad, peab kunagi uuesti tegema, aga praegu kannatab vast ära.

Vocaal on ka minuarust liiga vaikne.
Aga muidu kui mingi korralik producer oleks ja pushiv manager siis oleks nagu juba iga teine Eesti bänd icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RND
HV vaatleja

liitunud: 18.07.2008




sõnum 18.07.2008 20:36:49 vasta tsitaadiga

valdavalt VST syntidega tehtud, välja arvatud naishääle sämpel...

http://mp3space.com/file/102745/oh-baby-baby_8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Seidy
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2006




sõnum 19.07.2008 12:08:41 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
Nonii, see pole küll minu, vaid ühe sõbranna lugu, aga siiski: http://www.zone.ee/marlowe/Triinu_-_Closest_Friends_(remix_by_Scorps).mp3

Vokaal ja kitarr on lindistatud stuudios, ülejäänu lisasin kodusel teel süntide ja Audacity abiga. Ärge te sõnast "remix" ära ehmatage, tegu ei ole tränaga, üritasin kõike võimalikult "naturaalselt" teha. Selline rahulikum lugu. Trummid küll logisevad, peab kunagi uuesti tegema, aga praegu kannatab vast ära.

trummid logisevad jah kohati liiga kövasti... snare vöiks varieeruda vahepeal natuke vaiksemaks-valjemaks. praegu tundus nagu pekstaks koguaeg ühe volüümiga. teises loo pooles oli samuti mingi ride mis oli liiga valju.
millega muidu trummid tegid?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
in-sane
HV kasutaja
in-sane

liitunud: 18.03.2006




sõnum 19.07.2008 17:22:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Midagi sinna hausi poole: Rhythm Of Sky


Kui üldse midagi nuriseda siis see snare taustal on veidi tüütavaks muutuv kuid kogu muu kompositsioon thumbs_up.gif Tasuks proovida ka naisvokaali samplit sisse aretada icon_smile.gif



http://www.tarz.planet.ee/Tarts%20-%20Let%20it%20rain.mp3

Sai ükskord miskit kunagi ammu kokku laotud, nüüd hiljem kuulates on ikka päris pask icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2008 05:14:56 vasta tsitaadiga

Leidsin netist ühe asjaliku vabavaralise saksofoni VST plugina ja kuna mul samal ajal oli ka soov veidi DnB liini ajada, siis otsustasin lihtsalt DnB-le saxi peale mängida icon_smile.gif

Deep Jam DnB

Muidugi asi on veel väga toores...
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carl 12
Piiratud kasutaja
carl 12

liitunud: 09.01.2006




sõnum 28.07.2008 09:44:46 vasta tsitaadiga

Rhythm of sky oli päris mõnus kuulata , selline natuke ambientlik kõlapilt tundus alguses kuidagi uimasena ja üksluisena kuid samas mõjus see kuidagi lõdvestavalt .Samas sellist house muusikat ise eriti ei kuula vaid meeldib disco ja funky sugemetega house muusika.
_________________
www.soulconnexion.com - classics soul , funk , r&b , raregroove music.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
in-sane
HV kasutaja
in-sane

liitunud: 18.03.2006




sõnum 28.07.2008 11:58:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Deep Jam DnB


Saan aru, et asi toores ja arendamises, ürita mingi valemiga see saksofon kuidagi dünaamilisemaks teha, inimlikumaks. icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2008 14:58:21 vasta tsitaadiga

Mingi jazzhouse suunaline katsetus kah...

I yearning for Love
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2008 23:34:20 vasta tsitaadiga

Seidy kirjutas:
.Scorps. kirjutas:
Nonii, see pole küll minu, vaid ühe sõbranna lugu, aga siiski: http://www.zone.ee/marlowe/Triinu_-_Closest_Friends_(remix_by_Scorps).mp3

Vokaal ja kitarr on lindistatud stuudios, ülejäänu lisasin kodusel teel süntide ja Audacity abiga. Ärge te sõnast "remix" ära ehmatage, tegu ei ole tränaga, üritasin kõike võimalikult "naturaalselt" teha. Selline rahulikum lugu. Trummid küll logisevad, peab kunagi uuesti tegema, aga praegu kannatab vast ära.

trummid logisevad jah kohati liiga kövasti... snare vöiks varieeruda vahepeal natuke vaiksemaks-valjemaks. praegu tundus nagu pekstaks koguaeg ühe volüümiga. teises loo pooles oli samuti mingi ride mis oli liiga valju.
millega muidu trummid tegid?

Trummid mängisin klahvide peal lives Casio CTK-900-ga. Ka ülejäänu tegin samamoodi ja sama pilliga, välja arvatud soolo, mis tehti juba stuudios (millega, ei tea) ja synth pad, mis pärineb Roland Alpha Juno 2-st.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2008 02:48:11 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
Mingi jazzhouse suunaline katsetus kah...

I yearning for Love


Arendasin seda lugu edasi...

I yearning for Love vol.1
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 31.07.2008 20:40:35 vasta tsitaadiga

Kassmees

Deep Jam DnB täitsa hüva pala. aga kui tohib siis natuke nokiks (see kõik mu enese arvamus9 saksofonile pane kerge echo taha hästi väike kahest kajast piisab, hetkel saab sax liiga kiiresti otsa, nagu katkeks.

I yearning for Love vol.1 ka täitsa o asi. midagi jälle nagu häiris. 4/4 rütmi hi hat vist
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sethh
HV kasutaja
sethh

liitunud: 17.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2008 23:10:04 vasta tsitaadiga

http://www.myspace.com/sethhsound

viimati muutis sethh 10.02.2010 14:09:09, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RND
HV vaatleja

liitunud: 18.07.2008




sõnum 03.08.2008 23:22:43 vasta tsitaadiga

RND kirjutas:
valdavalt VST syntidega tehtud, välja arvatud naishääle sämpel...

http://mp3space.com/file/102745/oh-baby-baby_8


+speedy, kui mp3space ei toimi:
http://www.speedyshare.com/744936835.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Primlady
HV vaatleja
Primlady

liitunud: 19.06.2008




sõnum 05.08.2008 21:50:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:
http://www.tarz.planet.ee/Tarts%20-%20Let%20it%20rain.mp3

Sai ükskord miskit kunagi ammu kokku laotud, nüüd hiljem kuulates on ikka päris piix icon_biggrin.gif


mind küll piiksuma ei pannud. sobib suurepäraselt hetkel sombusest ilmast tingitud meeleoluga. nimigi ju räägib ainult üht ..
lõpu poole need klaveri moodi kellad või asjad on super head. ja üldse hetke lemmik vist mul siit
aplaus igatahes!

minu poolt selline asi:
http://www.youtube.com/watch?v=X6FsB8JCL4Y&fmt=18
2:27 on hitidhätid väga kõvast, aga see on miskit tube'i kvaliteedi viga ..

varsti tuleb siia midagi hoopis teistsugust kah.

_________________
"a painter paints pictures on canvas.
but musicians paint their pictures on silence."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
in-sane
HV kasutaja
in-sane

liitunud: 18.03.2006




sõnum 06.08.2008 02:42:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

tsitaat:
http://www.tarz.planet.ee/Tarts%20-%20Let%20it%20rain.mp3

Sai ükskord miskit kunagi ammu kokku laotud, nüüd hiljem kuulates on ikka päris piix icon_biggrin.gif


mind küll piiksuma ei pannud. sobib suurepäraselt hetkel sombusest ilmast tingitud meeleoluga. nimigi ju räägib ainult üht ..
lõpu poole need klaveri moodi kellad või asjad on super head. ja üldse hetke lemmik vist mul siit
aplaus igatahes!


Suured tänud komplimendi eest icon_smile.gif Hetkel kuulates see viimane Youtube asi mis oled üllitanud. Hi- hat jah veidi imelik aga äkki saad MP3- na asja kuskile üles ajada? icon_smile.gif Iseenesest kõik 5+
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6o
HV kasutaja
mar6o

liitunud: 17.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 10:27:52 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
Kassmees kirjutas:
Mingi jazzhouse suunaline katsetus kah...

I yearning for Love


Arendasin seda lugu edasi...

I yearning for Love vol.1

Meloodiline pool on justkui paigas, aga rütmipool vajab arendamist (liiga argessiivsed snare & open hihat).

Mu enda katsetused jätkuvalt siin: http://av.margo.pri.ee/
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 03:27:45 vasta tsitaadiga

Mingi jatsu ja kelti sugemetega tribal värk jälle siit... tegin nii palju, kui laiskus lubas.

And the Sun coming again 4:44
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MrAndu
HV kasutaja
MrAndu

liitunud: 26.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2008 03:33:22 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=9LQVS9U7ES8

miskit sai leiutatud ja kommimiseks youtuubi visatud icon_biggrin.gif
lugusi olen teinud tegelikult rohkem...

_________________
Ma pole mingi spetsialist kuigi võiks ju olla...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rbr
HV kasutaja
rbr

liitunud: 21.11.2006




sõnum 16.08.2008 21:11:38 vasta tsitaadiga

Ise pole küll osaline aga kylameeste räpp missugune,naerma ajas küll http://www.speedyshare.com/297146638.html
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 25.08.2008 00:35:20 vasta tsitaadiga

vazzar kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=9LQVS9U7ES8

miskit sai leiutatud ja kommimiseks youtuubi visatud icon_biggrin.gif
lugusi olen teinud tegelikult rohkem...


0:26 - 0:57 see oli hea, va see onu seal. ma ootasin, et läheb pisut darkimaks aga läks liiga tränaks

kui sul on see miski failina olemas siis võiksid selle trummiosa, bassi ja siis selle sündikäigu jne wavideks teha luupidena, võiks mingi remixi sellest aretada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MrAndu
HV kasutaja
MrAndu

liitunud: 26.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 02:27:19 vasta tsitaadiga

"jubinad"(samplid) olemas...

http://www.offlain.com/stuff/darkside_edit3_jupid.zip (7,27 MB)

anna minna icon_razz.gif ehita miskit icon_biggrin.gif

PS ülejäänud lood ka seal mis tehtud icon_smile.gif

http://www.offlain.com/stuff/

_________________
Ma pole mingi spetsialist kuigi võiks ju olla...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 05:15:48 vasta tsitaadiga

Sai taas veidi kedratud... tõsi küll, ideed said taas kah liiga vara otsa. Aga midagi siiski on, selline ambient teema jälle:

http://www.speedyshare.com/909945762.html
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 25.08.2008 09:15:43 vasta tsitaadiga

rbr kirjutas:
Ise pole küll osaline aga kylameeste räpp missugune,naerma ajas küll http://www.speedyshare.com/297146638.html


hehe, päris haige lugu icon_lol.gif ajaraiskamine seda kuulatap olnud, kuid ega uuesti ei kuulaks vist enam icon_biggrin.gif
päris häid riime oli icon_razz.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 09:48:24 vasta tsitaadiga

ma ei tea kas te sellist venda ka teate...http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendID=138798515
hea vana sõber...teinud musat juba 8 aastat, ja kunagi andsime koos kooli ajal 2 plaati välja( piraadid aga ikkagi icon_biggrin.gif)..hv-s peaks tal ka konto olema aga ta ei kasuta seda....
tema lugusid on mängitud saksamaa raadios, kreeka plaadikompanii on pakkunud plaadilepingut, millest kehvade tingimuste tõttu ta keeldus, hetkel käib läbirääkimine Kanada plaadifirmaga....

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2008 07:02:46 vasta tsitaadiga

Kerge DnB demo...

http://www.speedyshare.com/418455192.html
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MrAndu
HV kasutaja
MrAndu

liitunud: 26.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2008 17:08:34 vasta tsitaadiga

chillout dnb icon_smile.gif mõnus
_________________
Ma pole mingi spetsialist kuigi võiks ju olla...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2008 01:14:01 vasta tsitaadiga

Väike edasiarendus selle DnB asjaga... kick sai tähelepanu, lisasin kellasid ja metallikolinat.

http://www.speedyshare.com/834112639.html
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MrAndu
HV kasutaja
MrAndu

liitunud: 26.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2008 01:22:22 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif bass ka veel mängima/liikuma rohkem ja mina lisan selle loo küll oma playlisti icon_smile.gif
_________________
Ma pole mingi spetsialist kuigi võiks ju olla...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2008 05:20:53 vasta tsitaadiga

Triinu sai taaskord uue looga maha - http://www.zone.ee/marlowe/Triinu._-_Me_About_You.mp3 . Lisasin seekord klaveri ja Hammondi, rohkemaks ei näe hetkel vajadust. Jällegi üks rahulikum, peaaegu akustiline lugu.
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif


viimati muutis .Scorps. 03.09.2008 16:42:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2008 22:55:05 vasta tsitaadiga

Mida te enamasti kasutate mussi tegemisel?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Seidy
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2006




sõnum 01.09.2008 23:07:54 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
Triinu sai taaskord uue looga maha - http://www.zone.ee/marlowe/Triinu._-_Me_About_You.mp3 . Lisasin seekord klaveri ja Hammondi, rohkemaks ei näe hetkel vajadust. Jällegi üks rahulikum, peaaegu akustiline lugu.

häiris see et vokaalil oli nii nina-kinni hääl pluss poldud vist popshieldi kasutatud... tundus, et igast pöhhid podisesid seal. icon_razz.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MrAndu
HV kasutaja
MrAndu

liitunud: 26.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 18:04:03 vasta tsitaadiga

natsa karmimat sai eile valmis klopsitud icon_razz.gif
http://offlain.com/stuff/vazzar%20-%20Fun.OGG

_________________
Ma pole mingi spetsialist kuigi võiks ju olla...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.09.2008 18:18:41 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
Triinu sai taaskord uue looga maha - http://www.zone.ee/marlowe/Triinu._-_Me_About_You.mp3 . Lisasin seekord klaveri ja Hammondi, rohkemaks ei näe hetkel vajadust. Jällegi üks rahulikum, peaaegu akustiline lugu.

Kui see oleks laiv, et neiu laulab ja samal ajal tinistab pilli, siis oleks enamvähem. Mulle tundus, et vokaal ja need instrumendid on nagu täiesti eri maailmast, kus vokaal pole muusika sees, vaid nagu lauldakse taustale peale. Umbes nagu raadios tutvustatakse, mis lugu hetkel käib. Tundus ka, et nagu nina oleks kinni, ehkki hääle tämber iseenesest mulle meeldib : )

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 04.09.2008 22:43:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Triinu sai taaskord uue looga maha
Pole au teada, kes see Triinu on, aga siin on vähemasti materjali ja potentsiaali thumbs_up.gif, erinevalt eelnevatest-järgnevatest tümakakonstruktoritest icon_smile.gif
Aga sellise kvaliteediga asja on patt demomiseks 6-megaseks pakkida icon_confused.gif Sama teiste kohta - kui tahate, et teie loomingut ka Kükametsas modemi otsas suvalise pleieriga hinnata saab, katsuks jääda mõistlike failisuuruste ja üldsöödavate formaatide juurde! icon_wink.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 23:20:28 vasta tsitaadiga

tänapäeval peaks isegi Kükametsas norm. connection olemas olema, ning kui kvaliteeti tahad kuulata siis ära väiksemaid failisuurusi nõua 8)
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MrAndu
HV kasutaja
MrAndu

liitunud: 26.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2008 00:58:25 vasta tsitaadiga

nojah mina oma 15 mbit otsas (7mb max 4 sek) ei kujuta ettegi enam kuda see vana hea 256 kbit ühendus oli icon_redface.gif

Edit:

okei icon_smile.gif lahjem variant "normaalses" formaadis http://offlain.com/stuff/vazzar%20-%20fun%20(lahjem%20variant).MP3 2,73 MB

_________________
Ma pole mingi spetsialist kuigi võiks ju olla...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 05.09.2008 10:30:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:
kui kvaliteeti tahad kuulata siis ära väiksemaid failisuurusi nõua
Kui tehnilist kvaliteeti otsin, panen lemmikplaadi mängijasse ja naudin. 8) Oma saavutuste tutvustamiseks piisab täiesti 128kbps demost ja kui tungiv soov, võib ju megahertside hindajaile eraldi kadudevaba versiooni panna. Isegi normaalse püsiühenduse otsas on piin suvalisest kohast ligi 10megaseid asju alla laadida - eriti, kui sellest ainult esimesed 10 sek kuulata suudad icon_biggrin.gif
Aga... nothing personal! Andke aga tuld! thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2008 16:35:08 vasta tsitaadiga

Mina oma Starmani ühendusega üle 5 MB pula korraga üles lasta ei armasta - tüütuks läheb. Nett muutub sel ajal tuntavalt aeglasemaks ja striimi ei saa samal ajal mängida - hakkab hakkima ja hullemal juhul katkeb üldse (lausa nii, et tuleb uuesti ühendada).
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2008 05:44:11 vasta tsitaadiga

Näitan teile ühte aeglast klaveripala ka - http://www.zone.ee/karmauhti/!WavesOfTheLost.wma . Juhtus kord puruväsinud seisundis olles üks tiibklaver näpu alla ja nii ta kuidagi läks... 1,2 MB peaks olema söödav ka aeglasemate ühendustega icon_smile.gif (nii väikseks ma teda pakkinud küll muidu poleks, aga diktofon ei võimalda paraku kõrgema kvaliteediga salvestada).
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2008 05:23:53 vasta tsitaadiga

Kui juba klimberdamiseks läheb, siis ka mina ketrasin ühe klaverisoolo valmis...

Sunpiano

Oma DnB lugu arendasin samuti edasi:

Turbo DnB vol4

EDIT: Sunpianot sai kah veidi arendatud:

http://paadikapten.googlepages.com/Sunpiano.mp3

EDIT 1: DnB träkki jälle arendasin veidi, asi sai ka pealkirja:

Flight Somewhere Thither

Ja üks väike DnB katsetus veel:

Dancers On The Deep
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2008 16:53:31 Kapten - All Around(2008) vasta tsitaadiga



Release: 05.10.08 via bumpfoot.net

Sellest kolm lugu ma laadisin myspace üles. Seal võite kuulata veel kahte lugu minu eelmiselt albumilt.
Link: www.myspace.com/kaptenmusic
Lähemalt minust: http://www.bumpfoot.net/kapten.html

Olge head, võtke endale aeg ja kuulake seda muusikat ning kirjutage siia enda arvamused/kogemused.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2008 05:22:51 vasta tsitaadiga

Kapitan, kust su plaate osta saab?

"Federation of Light" on ilus - süntekad on väga diibid ja nende melod väga omapäraselt kokku sobitatud, selline tunne tekib, nagu mängiks lugu kusagil maiste tajude piiril thumbs_up.gif

"Inspirate" on kah omapäraselt mõnus.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2008 09:53:29 vasta tsitaadiga

Hehe osta ei saa. See netlabel jagab enda artiste tasuta.
http://www.bumpfoot.net/kapten.html

Selle lingi alt leiad mu eelmise albumi ning 5 okt peaks ka nüüd uus album sinna ilmuma viie looga. thumbs_up.gif Millest kolme olete juba kuulnud.icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 02.10.2008 20:29:09 vasta tsitaadiga

5 loogo on nagu EP moodi
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2008 09:15:31 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
5 loogo on nagu EP moodi

oïge vastus icon_wink.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Primlady
HV vaatleja
Primlady

liitunud: 19.06.2008




sõnum 05.10.2008 00:26:01 vasta tsitaadiga


Link

_________________
"a painter paints pictures on canvas.
but musicians paint their pictures on silence."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2008 00:36:30 vasta tsitaadiga

Primlady, seda lugu wav'ina ka jagad? icon_razz.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.10.2008 10:51:09 vasta tsitaadiga

See Grabage remix.. IGAV! icon_razz.gif. Loos ei toimu absoluutselt mitte midagi, ainult üks loop algusest lõpuni. Annan ainult andeks juhul, kui sa ütled, et see lugu valmis 10 minutiga icon_razz.gif
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 19, 20, 21  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.