Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV kardisõit märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.07.2008 22:52:24 vasta tsitaadiga

ma omast arust sõitsin kiiremini kui kunagi varem, aga koguaeg oli keegi ees ja imho kardil oli väga halb kiirendus.
_________________
www.estonia1918.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 11.07.2008 11:09:18 vasta tsitaadiga

45.3 jäi parimaks. Lõpus hakkas tulema, aga liiklus oli liiga tihe. Ühtegi ringi ei saanud üksinduses sõita icon_evil.gif
Ma nüüd 2 nädalat eemal ja kui tagasi, siis loodan uude sekundisse jõuda.

_________________
PSN: weaselEST
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2008 11:20:50 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
45.3 jäi parimaks.

weasel: 45.30 siis. Sellega ka segadus nimega lahendatud.

NUUHH icon_question.gif Võimalikud variandid: Täna, homme, ülehomme!
Kas on ettepanekuid icon_question.gif
Ilm tundub hea.
thumbs_up.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2008 11:26:47 vasta tsitaadiga

Ma tahaks just vihmaga sõita... märjal rajal pole ikka AMMU sõitnud...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2008 11:31:31 vasta tsitaadiga

ex6 kirjutas:
Ma tahaks just vihmaga sõita... märjal rajal pole ikka AMMU sõitnud...

Eile oleks paremad võimalused olnud. Kuigi ilmaennustus on ka täna seinast seina.
Kui aeg sobib, võib ka vihmaga.
Paneme aja paika, siis on huvilistel lihtsam.
Kas kellelgi on ettepanekuid?
Reede mulle enam ei sobi.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2008 11:40:21 vasta tsitaadiga

nu hetlel mul iga õhtu peale 18-t leiaks vaba aega, kui natuke on ette teada
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sibul77
HV kasutaja
sibul77

liitunud: 23.10.2006




sõnum 15.07.2008 12:28:56 vasta tsitaadiga

Pakuks välja laupäeva. Siis saaks ka seekord kaasa lüüa thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2008 14:30:51 vasta tsitaadiga

zoomski kirjutas:

Võimalikud variandid: Täna, homme, ülehomme!
Kas on ettepanekuid icon_question.gif

thumbs_up.gif

Sel nädalal mul muid aegu ei ole.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.07.2008 15:23:50 vasta tsitaadiga

zoomski, mul eelmine kord oli kõht ilgelt tühi, ei viitsind sõita rohkem.
Mulle sobiks ülehomme. Mis arvate? Kellaaeg suht ükskõik.

_________________
www.estonia1918.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2008 15:54:11 vasta tsitaadiga

Kui asi toimub reede, laupäev, pühapäev, siis oleksin ka vast valmis tulema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2008 18:53:29 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:

Mulle sobiks ülehomme. Kellaaeg suht ükskõik.

Sai FK-s praegu kirja siis neljapäev.
Vabad ajad olid kuni kl 20.00.
Sealt edasi ei ole nii kindel.
Seega võiks alustada veidi varem, kui eelmisel korral.
Hetkeseisuga tulijad:
XR
vik1ng
ex6
zoomski
+ veel paar huvilist.
thumbs_up.gif
Veel tulijaid icon_question.gif icon_question.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2008 19:37:40 vasta tsitaadiga

Neljapäev miski 19:00 kandis sobiks mulle küll.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2008 10:57:52 vasta tsitaadiga

Täna siis, kui just lund ei saja.
Võiks hakata kogunema veidi peale18.30t.
thumbs_up.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2008 11:17:21 vasta tsitaadiga

toksisin just reminderi telefoni sisse... thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2008 11:29:11 vasta tsitaadiga

Kui peaks tugevalt sadama, siis soovitaks võtta kaasa vahetusriided.
Suht kiiresti saab märjaks, kui lombid maas.
Ilmajaam lubas kahjuks ilma paranemist õhtuks.
icon_wink.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2008 11:30:50 vasta tsitaadiga

ma tuleks ka
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2008 11:32:39 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
ma tuleks ka

Cool!
thumbs_up.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2008 11:33:50 vasta tsitaadiga

18:30-19:00 jõuaks kohale ma arvan,
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.07.2008 12:24:54 vasta tsitaadiga

neil õhufiltrid vett täis ei lähe vms?
_________________
www.estonia1918.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2008 12:30:45 vasta tsitaadiga

Vees on ka ju hapnikku!
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2008 12:31:19 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
neil õhufiltrid vett täis ei lähe vms?

Neid uusi karte ma ei tea - aga viimane kord kui paar aastat tagasi vihmaga seal sõitsin, siis polnud küll mingit filtriprobleemi... slikkidel kummidel olid pidamisega "väikesed" probleemid thumbs_up.gif
Aga see just see fun ongi asja juures.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2008 12:31:51 vasta tsitaadiga

Mis kellaaeg siis jääb, tean ennast voodist välja ajada icon_biggrin.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2008 13:03:33 vasta tsitaadiga

zoomski kirjutas:
Täna siis, kui just lund ei saja.
Võiks hakata kogunema veidi peale18.30t.
thumbs_up.gif

Praegu on nii välja öeldud kahele huvilisele, kes ei ole aktiivsed foorumlased.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2008 17:15:58 vasta tsitaadiga

Vihma ei saja
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2008 17:30:27 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Vihma ei saja

Tallinna kesklinnas, kontoriaknast välja vaadates ütleks et ei saja, ja pilvi ka taevas vähe nii et vast ka ei hakka sadama... ara rajal võivad lombid ja märjad kohad sellegipoolest veel olla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2008 17:42:56 vasta tsitaadiga

oot, õismäel käite ikka või kus see fk veel on?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2008 17:45:20 vasta tsitaadiga

Viimsis

http://www.fkkeskus.ee/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2008 17:47:02 vasta tsitaadiga

hea, et ma küsisin icon_lol.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2008 17:59:37 vasta tsitaadiga

Ei ole Viimsis! Õismäel on icon_exclaim.gif
icon_lol.gif
Tanel viskas hea nalja praegu.
Viimsis oleks suht poogen, kas sajab või mitte.
Üks külalisvõistleja Saabiklubist lubas kah tulla, kuigi ta kordagi FK-s sõitnud pole.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2008 17:59:42 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2008 20:11:54 vasta tsitaadiga

Tanel, vana sigaa icon_lol.gif

Igatahes mingi 18:45 ajal ei olnud Viimsis küll kedagi ahvilaadset, siis taipasin, et oleks võinud jätta selle küsimuse esitamata jätta ja õismäele sõita nagu alguses mõtlesin. Ei tahtnud väga hiljaks ka jääda ja sel hetkel läbi kesklinna vist alla poole tunni poleks tulnud, seega jätsin tulemata icon_biggrin.gif

Telefon käis ka hommikul minuga meres ujumas, ei saanud vahepeal netti vaadata thumbs_down.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2008 20:17:56 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif icon_lol.gif

Sa küsisid ju "kus see fk veel on?"

icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.07.2008 21:25:48 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Tanel, vana sigaa icon_lol.gif

Igatahes mingi 18:45 ajal ei olnud Viimsis küll kedagi ahvilaadset, siis taipasin, et oleks võinud jätta selle küsimuse esitamata jätta ja õismäele sõita nagu alguses mõtlesin. Ei tahtnud väga hiljaks ka jääda ja sel hetkel läbi kesklinna vist alla poole tunni poleks tulnud, seega jätsin tulemata icon_biggrin.gif

Telefon käis ka hommikul minuga meres ujumas, ei saanud vahepeal netti vaadata thumbs_down.gif


hähää, hea loll. Me olime seal mingi üheksani.
Jube äge oli sõita täna. Loigud olid osades kohtades radadel ning taga enne suurt kurvi oli shikaan ära võetud.
Liiklust oli ka palju, sai möödasõite harjutada mõnusalt ja enda rekordit parandasin ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2008 00:04:03 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Tanel, vana sigaa icon_lol.gif

Igatahes mingi 18:45 ajal ei olnud Viimsis küll kedagi ahvilaadset, siis taipasin, et oleks võinud jätta selle küsimuse esitamata jätta ja õismäele sõita nagu alguses mõtlesin. Ei tahtnud väga hiljaks ka jääda ja sel hetkel läbi kesklinna vist alla poole tunni poleks tulnud, seega jätsin tulemata icon_biggrin.gif

Telefon käis ka hommikul minuga meres ujumas, ei saanud vahepeal netti vaadata thumbs_down.gif

icon_lol.gif
Paar kindlat tulijat jäi veel tulemata.
Aga kohalolijad said kaifi täie raha eest.
Õhtu lõpuks õnnestus osaleda pööratud stardijärjestusega GP-s ja pidada vik1ngiga maha korralik ratas rattas sõit terve 15 ringi jooksul. See hakkas juba päris sõidule sarnanema paaril hetkel, kui kohad ühe ringi jooksul mitu korda vahetusid.

thumbs_up.gif

Tulemused homme.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2008 00:06:09 vasta tsitaadiga

Hetkeseisuga olete te ilmselt parimad HV kardisõitjad ja ametlikke võistlusi pole mõtet enam korraldada icon_razz.gif icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.07.2008 00:11:56 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Hetkeseisuga olete te ilmselt parimad HV kardisõitjad ja ametlikke võistlusi pole mõtet enam korraldada icon_razz.gif icon_lol.gif thumbs_up.gif


zoomski ja v1king on kindlalt jah päris head.
Kui meie seas mõnda täitsa kardisõitjat pole, siis on suht raske neile vastu astuda.
A no küll ma varsti astun icon_razz1.gif

zoomski sai täna 44,27 ma sain 44,73. Väheke veel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2008 10:51:37 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:

zoomski ja v1king on kindlalt jah päris head.
Kui meie seas mõnda täitsa kardisõitjat pole, siis on suht raske neile vastu astuda.
A no küll ma varsti astun icon_razz1.gif

zoomski sai täna 44,27 ma sain 44,73. Väheke veel.


Tegelikult on igal HV üritusel keegi kiire sõiduga positiivselt üllatanud.
Saurixis oli mikk36 igas mõttes peajagu üle.
Kui keegi viitsib natukenegi aega, raha ja ennast sellesse investeerida, siis tulevad head ajad varsti.
Eilsel nr9 kardiga sõitnud piloodil muidugi väljaarvatud, on kõigil võimalus kiireks sõitjaks saada. icon_lol.gif
XR eilsele ajale lisab väärtust see, et rada ei olnud sel hetkel veel kuiv ja tuli lompide vahel põigelda.
Hilisemas sõidus oli rada pigem kuiv ja ajad paranesid.

Tulemused siis.
Parimad ajad:
vik1ng 44.07
zoomski 44.07
XR 44.73
Alar 45.19
Martin 48.71


Parimad keskmised ajad:
vik1ng 44.57
zoomski 44.82
XR 45.81
Alar 46.12
Martin 51.54

Viimane GP sõit, kus kohad kogu aeg vahetusid, oli ülipõnev ja paber näitab zoomskile ja vik1ngile sajandiku pealt sama keskmist aega 45.79.

HV ametlikku võidusõitu võiks ikka korraldada, kuid näiteks hoopis Põltsamaal, kus väidetavalt on parim rada ja kiired kardid.
www.hot.ee/kuningamae
Seniks käime soovijatega iga nädal FK-s harjutamas.
Poleks õige jätta pooleli, kui kohe esimesel päeval ei sõida sama kiiresti kui Lewis Hamilton icon_exclaim.gif


EDIT: Järgmisest nädalast pannakse FK rada kuuks ajaks vastupidi, ehk siis kellaosuti suunas tööle.
See on kõigile uus ja meiega uutel liitujatel on võrdsemad tingimused. Kasutage sobivat hetke!
icon_smile.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2008 10:53:37 vasta tsitaadiga

Ma sean endale esimeseks sihiks alla minuti sõita 8) Siis vähemalt saab kohe ootuse täidetud icon_exclaim.gif thumbs_up.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juku626
HV veteran

liitunud: 09.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2008 11:21:57 vasta tsitaadiga

Täna pole plaanis kellelgi sõitma minna? icon_rolleyes.gif
_________________
OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2008 12:24:19 vasta tsitaadiga

zoomski kirjutas:
HV ametlikku võidusõitu võiks ikka korraldada, kuid näiteks hoopis Põltsamaal, kus väidetavalt on parim rada ja kiired kardid.
www.hot.ee/kuningamae


Kui sinna sõitma läheme, viime neile ühtlasi ka silmaarsti arved:)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2008 12:45:25 vasta tsitaadiga

Riivo77 kirjutas:
zoomski kirjutas:
HV ametlikku võidusõitu võiks ikka korraldada, kuid näiteks hoopis Põltsamaal, kus väidetavalt on parim rada ja kiired kardid.
www.hot.ee/kuningamae


Kui sinna sõitma läheme, viime neile ühtlasi ka silmaarsti arved:)

Räägi edasi. icon_biggrin.gif
Kodulehe disaini jäid kaifima või icon_question.gif icon_biggrin.gif
Äkki saab partnertehinguga neile "inimestele mõeldud" veebi tarnida... icon_razz1.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 18.07.2008 13:02:21 vasta tsitaadiga

zoomski kirjutas:
HV ametlikku võidusõitu võiks ikka korraldada, kuid näiteks hoopis Põltsamaal, kus väidetavalt on parim rada ja kiired kardid.
www.hot.ee/kuningamae


Mul linnulennult mingi 3 km sinna icon_smile.gif Peaks mõni päev seal ikka ära käima. (Ei teadnuki, et selline koduleht neil eksisteerib.)

Pole kunagi aega ja viitsimist olnud. icon_redface.gif Jalgrattaga sai mitu mitu aastat tagasi seal mõned ringid sõidetud.

_________________
Imperfection is perfect
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2008 13:06:51 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
zoomski kirjutas:
HV ametlikku võidusõitu võiks ikka korraldada, kuid näiteks hoopis Põltsamaal, kus väidetavalt on parim rada ja kiired kardid.
www.hot.ee/kuningamae


Mul linnulennult mingi 3 km sinna icon_smile.gif Peaks mõni päev seal ikka ära käima. (Ei teadnuki, et selline koduleht neil eksisteerib.)

Pole kunagi aega ja viitsimist olnud. icon_redface.gif Jalgrattaga sai mitu mitu aastat tagasi seal mõned ringid sõidetud.

Aga mine uuri elu ja tee ajavõrdluseks ja muljeteks mõned ringid.
thumbs_up.gif
KARDIGA MA MÕTLESIN! icon_wink.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2008 13:18:00 vasta tsitaadiga

Millal järgmine üritus toimub ka? icon_razz1.gif Võiks märjaga lasta mingi päev icon_biggrin.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.07.2008 13:23:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

EDIT: Järgmisest nädalast pannakse FK rada kuuks ajaks vastupidi, ehk siis kellaosuti suunas tööle.
See on kõigile uus ja meiega uutel liitujatel on võrdsemad tingimused. Kasutage sobivat hetke!


Kõlab huvitavalt icon_razz1.gif

_________________
www.estonia1918.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2008 13:32:46 vasta tsitaadiga

zoomski kirjutas:
Riivo77 kirjutas:
zoomski kirjutas:
HV ametlikku võidusõitu võiks ikka korraldada, kuid näiteks hoopis Põltsamaal, kus väidetavalt on parim rada ja kiired kardid.
www.hot.ee/kuningamae


Kui sinna sõitma läheme, viime neile ühtlasi ka silmaarsti arved:)

Räägi edasi. icon_biggrin.gif
Kodulehe disaini jäid kaifima või icon_question.gif icon_biggrin.gif
Äkki saab partnertehinguga neile "inimestele mõeldud" veebi tarnida... icon_razz1.gif


See oli ka minu mõte, et äkki saab nendega kaubale - meilt silmasõbralik veebileht, neilt korralik üritus(tesari) icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.07.2008 13:34:50 vasta tsitaadiga

Riivo77 kirjutas:
zoomski kirjutas:
Riivo77 kirjutas:
zoomski kirjutas:
HV ametlikku võidusõitu võiks ikka korraldada, kuid näiteks hoopis Põltsamaal, kus väidetavalt on parim rada ja kiired kardid.
www.hot.ee/kuningamae


Kui sinna sõitma läheme, viime neile ühtlasi ka silmaarsti arved:)

Räägi edasi. icon_biggrin.gif
Kodulehe disaini jäid kaifima või icon_question.gif icon_biggrin.gif
Äkki saab partnertehinguga neile "inimestele mõeldud" veebi tarnida... icon_razz1.gif


See oli ka minu mõte, et äkki saab nendega kaubale - meilt silmasõbralik veebileht, neilt korralik üritus(tesari) icon_smile.gif


Firmal võiks korralik domeeninimi ka ikka olla mitte hot.ee aadress.

Aga kas seal mingit ürituselaadset asja ei saa korraldada?`
Testsõidud, kvalifikatsioon ja võidusõit?

Maksame mingi sada eeku otsa, aga saame palju kauem sõita kui muidu kümne minuti kaupa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2008 15:38:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aga kas seal mingit ürituselaadset asja ei saa korraldada?`
Testsõidud, kvalifikatsioon ja võidusõit?

Peab helistama ja välja uurima.
Ma nüüd esmaspäevani eemal.
Kui kellelgi on ideid järgmise nädala aja suhtes, andke tuld.
Tööpäeva sees ei sobi.
thumbs_up.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rbr
HV kasutaja
rbr

liitunud: 21.11.2006




sõnum 18.07.2008 19:48:59 vasta tsitaadiga

Seda põltsamaa rada me paari HV-lasega sõitsime ennem Taneli korraldatut üritust.Mulje rajast hea välja arvatud üks väike hüpeks ennem stardisirgele tulekut,kuna rada oli ka vihmamärg siis selle künka põhjustatud driftid keerasid nii mõnegi mehe ringi ajad peeti...Eks tuleb teemat jälgida et äkki te hullud icon_smile.gif korraldategi midagi ära-kui augustisse jääks ja aega leiaks veaks end äkki kohalegi icon_rolleyes.gif Ahjaa-selle märja rajaga sain mina 58 kopkatega ringiajaks-mõni teadjam võiks jagada infi mis on kuiva raja ringiajad nende hobikartidega -no nii keskmised,kahjuks sellel www.hot.ee/kuningamae rekordeid ei leidu-ometigi link nagu on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 18.07.2008 19:57:19 vasta tsitaadiga

rbr kirjutas:
Ahjaa-selle märja rajaga sain mina 58 kopkatega ringiajaks-mõni teadjam võiks jagada infi mis on kuiva raja ringiajad nende hobikartidega -no nii keskmised,kahjuks sellel www.hot.ee/kuningamae rekordeid ei leidu-ometigi link nagu on.

Googeldades leidsin paar teemat. Audiklubis tehti 50.x aegu. Tolles Shadowz Car Club Estonias olid mõned ajad ka alla 50.

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=41971

http://www.shadowz.ee/forum/viewtopic.php?t=1306

Üritan nädalavahetusel mõned ringid seal sõita. Elus ainult korra sõitnud siis kui HV üritusega Türil pidime sõitma aga vihm rikkus ära ning lõpuks läksime Tallinna Saurix-isse.

_________________
Imperfection is perfect
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV kardisõit mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.