|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
10.07.2008 22:52:24
|
|
|
ma omast arust sõitsin kiiremini kui kunagi varem, aga koguaeg oli keegi ees ja imho kardil oli väga halb kiirendus.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
11.07.2008 11:09:18
|
|
|
45.3 jäi parimaks. Lõpus hakkas tulema, aga liiklus oli liiga tihe. Ühtegi ringi ei saanud üksinduses sõita
Ma nüüd 2 nädalat eemal ja kui tagasi, siis loodan uude sekundisse jõuda.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
15.07.2008 11:20:50
|
|
|
| weasel kirjutas: |
| 45.3 jäi parimaks. |
weasel: 45.30 siis. Sellega ka segadus nimega lahendatud.
NUUHH Võimalikud variandid: Täna, homme, ülehomme!
Kas on ettepanekuid
Ilm tundub hea.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
15.07.2008 11:26:47
|
|
|
| Ma tahaks just vihmaga sõita... märjal rajal pole ikka AMMU sõitnud...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
15.07.2008 11:31:31
|
|
|
| ex6 kirjutas: |
| Ma tahaks just vihmaga sõita... märjal rajal pole ikka AMMU sõitnud... |
Eile oleks paremad võimalused olnud. Kuigi ilmaennustus on ka täna seinast seina.
Kui aeg sobib, võib ka vihmaga.
Paneme aja paika, siis on huvilistel lihtsam.
Kas kellelgi on ettepanekuid?
Reede mulle enam ei sobi.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
15.07.2008 11:40:21
|
|
|
| nu hetlel mul iga õhtu peale 18-t leiaks vaba aega, kui natuke on ette teada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sibul77
HV kasutaja

liitunud: 23.10.2006
|
15.07.2008 12:28:56
|
|
|
Pakuks välja laupäeva. Siis saaks ka seekord kaasa lüüa
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
15.07.2008 14:30:51
|
|
|
| zoomski kirjutas: |
Võimalikud variandid: Täna, homme, ülehomme!
Kas on ettepanekuid
 |
Sel nädalal mul muid aegu ei ole.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
15.07.2008 15:23:50
|
|
|
zoomski, mul eelmine kord oli kõht ilgelt tühi, ei viitsind sõita rohkem.
Mulle sobiks ülehomme. Mis arvate? Kellaaeg suht ükskõik.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| tagasi üles |
|
 |
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
|
15.07.2008 15:54:11
|
|
|
| Kui asi toimub reede, laupäev, pühapäev, siis oleksin ka vast valmis tulema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
15.07.2008 18:53:29
|
|
|
| XR kirjutas: |
Mulle sobiks ülehomme. Kellaaeg suht ükskõik. |
Sai FK-s praegu kirja siis neljapäev.
Vabad ajad olid kuni kl 20.00.
Sealt edasi ei ole nii kindel.
Seega võiks alustada veidi varem, kui eelmisel korral.
Hetkeseisuga tulijad:
XR
vik1ng
ex6
zoomski
+ veel paar huvilist.
Veel tulijaid
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
15.07.2008 19:37:40
|
|
|
| Neljapäev miski 19:00 kandis sobiks mulle küll.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
17.07.2008 10:57:52
|
|
|
Täna siis, kui just lund ei saja.
Võiks hakata kogunema veidi peale18.30t.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
17.07.2008 11:17:21
|
|
|
toksisin just reminderi telefoni sisse...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
17.07.2008 11:29:11
|
|
|
Kui peaks tugevalt sadama, siis soovitaks võtta kaasa vahetusriided.
Suht kiiresti saab märjaks, kui lombid maas.
Ilmajaam lubas kahjuks ilma paranemist õhtuks.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
17.07.2008 11:30:50
|
|
|
ma tuleks ka
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
17.07.2008 11:32:39
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| ma tuleks ka |
Cool!
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
17.07.2008 11:33:50
|
|
|
18:30-19:00 jõuaks kohale ma arvan,
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
17.07.2008 12:24:54
|
|
|
neil õhufiltrid vett täis ei lähe vms?
_________________ www.estonia1918.com |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
17.07.2008 12:30:45
|
|
|
Vees on ka ju hapnikku!
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
17.07.2008 12:31:19
|
|
|
| XR kirjutas: |
| neil õhufiltrid vett täis ei lähe vms? |
Neid uusi karte ma ei tea - aga viimane kord kui paar aastat tagasi vihmaga seal sõitsin, siis polnud küll mingit filtriprobleemi... slikkidel kummidel olid pidamisega "väikesed" probleemid
Aga see just see fun ongi asja juures.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
17.07.2008 12:31:51
|
|
|
Mis kellaaeg siis jääb, tean ennast voodist välja ajada
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
17.07.2008 13:03:33
|
|
|
| zoomski kirjutas: |
Täna siis, kui just lund ei saja.
Võiks hakata kogunema veidi peale18.30t.
 |
Praegu on nii välja öeldud kahele huvilisele, kes ei ole aktiivsed foorumlased.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
17.07.2008 17:15:58
|
|
|
Vihma ei saja
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
17.07.2008 17:30:27
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| Vihma ei saja |
Tallinna kesklinnas, kontoriaknast välja vaadates ütleks et ei saja, ja pilvi ka taevas vähe nii et vast ka ei hakka sadama... ara rajal võivad lombid ja märjad kohad sellegipoolest veel olla.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
17.07.2008 17:42:56
|
|
|
oot, õismäel käite ikka või kus see fk veel on?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
17.07.2008 17:47:02
|
|
|
hea, et ma küsisin
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
17.07.2008 17:59:37
|
|
|
Ei ole Viimsis! Õismäel on
Tanel viskas hea nalja praegu.
Viimsis oleks suht poogen, kas sajab või mitte.
Üks külalisvõistleja Saabiklubist lubas kah tulla, kuigi ta kordagi FK-s sõitnud pole.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
17.07.2008 20:11:54
|
|
|
Tanel, vana sigaa
Igatahes mingi 18:45 ajal ei olnud Viimsis küll kedagi ahvilaadset, siis taipasin, et oleks võinud jätta selle küsimuse esitamata jätta ja õismäele sõita nagu alguses mõtlesin. Ei tahtnud väga hiljaks ka jääda ja sel hetkel läbi kesklinna vist alla poole tunni poleks tulnud, seega jätsin tulemata
Telefon käis ka hommikul minuga meres ujumas, ei saanud vahepeal netti vaadata
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
17.07.2008 20:17:56
|
|
|
Sa küsisid ju "kus see fk veel on?"
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
17.07.2008 21:25:48
|
|
|
| carlking kirjutas: |
Tanel, vana sigaa
Igatahes mingi 18:45 ajal ei olnud Viimsis küll kedagi ahvilaadset, siis taipasin, et oleks võinud jätta selle küsimuse esitamata jätta ja õismäele sõita nagu alguses mõtlesin. Ei tahtnud väga hiljaks ka jääda ja sel hetkel läbi kesklinna vist alla poole tunni poleks tulnud, seega jätsin tulemata
Telefon käis ka hommikul minuga meres ujumas, ei saanud vahepeal netti vaadata  |
hähää, hea loll. Me olime seal mingi üheksani.
Jube äge oli sõita täna. Loigud olid osades kohtades radadel ning taga enne suurt kurvi oli shikaan ära võetud.
Liiklust oli ka palju, sai möödasõite harjutada mõnusalt ja enda rekordit parandasin ka.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
18.07.2008 00:04:03
|
|
|
| carlking kirjutas: |
Tanel, vana sigaa
Igatahes mingi 18:45 ajal ei olnud Viimsis küll kedagi ahvilaadset, siis taipasin, et oleks võinud jätta selle küsimuse esitamata jätta ja õismäele sõita nagu alguses mõtlesin. Ei tahtnud väga hiljaks ka jääda ja sel hetkel läbi kesklinna vist alla poole tunni poleks tulnud, seega jätsin tulemata
Telefon käis ka hommikul minuga meres ujumas, ei saanud vahepeal netti vaadata  |
Paar kindlat tulijat jäi veel tulemata.
Aga kohalolijad said kaifi täie raha eest.
Õhtu lõpuks õnnestus osaleda pööratud stardijärjestusega GP-s ja pidada vik1ngiga maha korralik ratas rattas sõit terve 15 ringi jooksul. See hakkas juba päris sõidule sarnanema paaril hetkel, kui kohad ühe ringi jooksul mitu korda vahetusid.
Tulemused homme.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
18.07.2008 00:11:56
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Hetkeseisuga olete te ilmselt parimad HV kardisõitjad ja ametlikke võistlusi pole mõtet enam korraldada  |
zoomski ja v1king on kindlalt jah päris head.
Kui meie seas mõnda täitsa kardisõitjat pole, siis on suht raske neile vastu astuda.
A no küll ma varsti astun
zoomski sai täna 44,27 ma sain 44,73. Väheke veel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
18.07.2008 10:51:37
|
|
|
| XR kirjutas: |
zoomski ja v1king on kindlalt jah päris head.
Kui meie seas mõnda täitsa kardisõitjat pole, siis on suht raske neile vastu astuda.
A no küll ma varsti astun
zoomski sai täna 44,27 ma sain 44,73. Väheke veel. |
Tegelikult on igal HV üritusel keegi kiire sõiduga positiivselt üllatanud.
Saurixis oli mikk36 igas mõttes peajagu üle.
Kui keegi viitsib natukenegi aega, raha ja ennast sellesse investeerida, siis tulevad head ajad varsti.
Eilsel nr9 kardiga sõitnud piloodil muidugi väljaarvatud, on kõigil võimalus kiireks sõitjaks saada.
XR eilsele ajale lisab väärtust see, et rada ei olnud sel hetkel veel kuiv ja tuli lompide vahel põigelda.
Hilisemas sõidus oli rada pigem kuiv ja ajad paranesid.
Tulemused siis.
Parimad ajad:
vik1ng 44.07
zoomski 44.07
XR 44.73
Alar 45.19
Martin 48.71
Parimad keskmised ajad:
vik1ng 44.57
zoomski 44.82
XR 45.81
Alar 46.12
Martin 51.54
Viimane GP sõit, kus kohad kogu aeg vahetusid, oli ülipõnev ja paber näitab zoomskile ja vik1ngile sajandiku pealt sama keskmist aega 45.79.
HV ametlikku võidusõitu võiks ikka korraldada, kuid näiteks hoopis Põltsamaal, kus väidetavalt on parim rada ja kiired kardid.
www.hot.ee/kuningamae
Seniks käime soovijatega iga nädal FK-s harjutamas.
Poleks õige jätta pooleli, kui kohe esimesel päeval ei sõida sama kiiresti kui Lewis Hamilton
EDIT: Järgmisest nädalast pannakse FK rada kuuks ajaks vastupidi, ehk siis kellaosuti suunas tööle.
See on kõigile uus ja meiega uutel liitujatel on võrdsemad tingimused. Kasutage sobivat hetke!
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
18.07.2008 10:53:37
|
|
|
Ma sean endale esimeseks sihiks alla minuti sõita 8) Siis vähemalt saab kohe ootuse täidetud
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| tagasi üles |
|
 |
juku626
HV veteran
liitunud: 09.02.2006
|
18.07.2008 11:21:57
|
|
|
Täna pole plaanis kellelgi sõitma minna?
_________________ OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
18.07.2008 12:24:19
|
|
|
| zoomski kirjutas: |
HV ametlikku võidusõitu võiks ikka korraldada, kuid näiteks hoopis Põltsamaal, kus väidetavalt on parim rada ja kiired kardid.
www.hot.ee/kuningamae |
Kui sinna sõitma läheme, viime neile ühtlasi ka silmaarsti arved:)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
18.07.2008 12:45:25
|
|
|
| Riivo77 kirjutas: |
| zoomski kirjutas: |
HV ametlikku võidusõitu võiks ikka korraldada, kuid näiteks hoopis Põltsamaal, kus väidetavalt on parim rada ja kiired kardid.
www.hot.ee/kuningamae |
Kui sinna sõitma läheme, viime neile ühtlasi ka silmaarsti arved:) |
Räägi edasi.
Kodulehe disaini jäid kaifima või
Äkki saab partnertehinguga neile "inimestele mõeldud" veebi tarnida...
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
18.07.2008 13:02:21
|
|
|
| zoomski kirjutas: |
HV ametlikku võidusõitu võiks ikka korraldada, kuid näiteks hoopis Põltsamaal, kus väidetavalt on parim rada ja kiired kardid.
www.hot.ee/kuningamae |
Mul linnulennult mingi 3 km sinna Peaks mõni päev seal ikka ära käima. (Ei teadnuki, et selline koduleht neil eksisteerib.)
Pole kunagi aega ja viitsimist olnud. Jalgrattaga sai mitu mitu aastat tagasi seal mõned ringid sõidetud.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
18.07.2008 13:06:51
|
|
|
| Mart352 kirjutas: |
| zoomski kirjutas: |
HV ametlikku võidusõitu võiks ikka korraldada, kuid näiteks hoopis Põltsamaal, kus väidetavalt on parim rada ja kiired kardid.
www.hot.ee/kuningamae |
Mul linnulennult mingi 3 km sinna Peaks mõni päev seal ikka ära käima. (Ei teadnuki, et selline koduleht neil eksisteerib.)
Pole kunagi aega ja viitsimist olnud. Jalgrattaga sai mitu mitu aastat tagasi seal mõned ringid sõidetud. |
Aga mine uuri elu ja tee ajavõrdluseks ja muljeteks mõned ringid.
KARDIGA MA MÕTLESIN!
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
18.07.2008 13:18:00
|
|
|
Millal järgmine üritus toimub ka? Võiks märjaga lasta mingi päev
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
18.07.2008 13:23:36
|
|
|
| tsitaat: |
EDIT: Järgmisest nädalast pannakse FK rada kuuks ajaks vastupidi, ehk siis kellaosuti suunas tööle.
See on kõigile uus ja meiega uutel liitujatel on võrdsemad tingimused. Kasutage sobivat hetke!
|
Kõlab huvitavalt
_________________ www.estonia1918.com |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
18.07.2008 13:32:46
|
|
|
| zoomski kirjutas: |
| Riivo77 kirjutas: |
| zoomski kirjutas: |
HV ametlikku võidusõitu võiks ikka korraldada, kuid näiteks hoopis Põltsamaal, kus väidetavalt on parim rada ja kiired kardid.
www.hot.ee/kuningamae |
Kui sinna sõitma läheme, viime neile ühtlasi ka silmaarsti arved:) |
Räägi edasi.
Kodulehe disaini jäid kaifima või
Äkki saab partnertehinguga neile "inimestele mõeldud" veebi tarnida...  |
See oli ka minu mõte, et äkki saab nendega kaubale - meilt silmasõbralik veebileht, neilt korralik üritus(tesari)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
18.07.2008 13:34:50
|
|
|
| Riivo77 kirjutas: |
| zoomski kirjutas: |
| Riivo77 kirjutas: |
| zoomski kirjutas: |
HV ametlikku võidusõitu võiks ikka korraldada, kuid näiteks hoopis Põltsamaal, kus väidetavalt on parim rada ja kiired kardid.
www.hot.ee/kuningamae |
Kui sinna sõitma läheme, viime neile ühtlasi ka silmaarsti arved:) |
Räägi edasi.
Kodulehe disaini jäid kaifima või
Äkki saab partnertehinguga neile "inimestele mõeldud" veebi tarnida...  |
See oli ka minu mõte, et äkki saab nendega kaubale - meilt silmasõbralik veebileht, neilt korralik üritus(tesari)  |
Firmal võiks korralik domeeninimi ka ikka olla mitte hot.ee aadress.
Aga kas seal mingit ürituselaadset asja ei saa korraldada?`
Testsõidud, kvalifikatsioon ja võidusõit?
Maksame mingi sada eeku otsa, aga saame palju kauem sõita kui muidu kümne minuti kaupa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
18.07.2008 15:38:56
|
|
|
| tsitaat: |
Aga kas seal mingit ürituselaadset asja ei saa korraldada?`
Testsõidud, kvalifikatsioon ja võidusõit?
|
Peab helistama ja välja uurima.
Ma nüüd esmaspäevani eemal.
Kui kellelgi on ideid järgmise nädala aja suhtes, andke tuld.
Tööpäeva sees ei sobi.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
rbr
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2006
|
18.07.2008 19:48:59
|
|
|
Seda põltsamaa rada me paari HV-lasega sõitsime ennem Taneli korraldatut üritust.Mulje rajast hea välja arvatud üks väike hüpeks ennem stardisirgele tulekut,kuna rada oli ka vihmamärg siis selle künka põhjustatud driftid keerasid nii mõnegi mehe ringi ajad peeti...Eks tuleb teemat jälgida et äkki te hullud korraldategi midagi ära-kui augustisse jääks ja aega leiaks veaks end äkki kohalegi Ahjaa-selle märja rajaga sain mina 58 kopkatega ringiajaks-mõni teadjam võiks jagada infi mis on kuiva raja ringiajad nende hobikartidega -no nii keskmised,kahjuks sellel www.hot.ee/kuningamae rekordeid ei leidu-ometigi link nagu on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
18.07.2008 19:57:19
|
|
|
| rbr kirjutas: |
| Ahjaa-selle märja rajaga sain mina 58 kopkatega ringiajaks-mõni teadjam võiks jagada infi mis on kuiva raja ringiajad nende hobikartidega -no nii keskmised,kahjuks sellel www.hot.ee/kuningamae rekordeid ei leidu-ometigi link nagu on. |
Googeldades leidsin paar teemat. Audiklubis tehti 50.x aegu. Tolles Shadowz Car Club Estonias olid mõned ajad ka alla 50.
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=41971
http://www.shadowz.ee/forum/viewtopic.php?t=1306
Üritan nädalavahetusel mõned ringid seal sõita. Elus ainult korra sõitnud siis kui HV üritusega Türil pidime sõitma aga vihm rikkus ära ning lõpuks läksime Tallinna Saurix-isse.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| tagasi üles |
|
 |
|